Live3s Logo

LiveScore 02 Sep 2020

03/09 02:45
AET 
1 Carlton Town
Loughborough University 
90min [1-1], Penalty [4-2],
03/09 03:00
FT 
 Avro
Bootle 
02/09 17:30
AET 
2 Zvezda Irkutsk
Sibir M Novosibirsk 
90min [1-1], Penalty [4-3],
02/09 18:00
FT 
 Leningradets
Dolgiye Prudy 
02/09 21:00
AET 
 Znamya Noginsk
Sokol 
90min [0-0], Penalty [6-5],
02/09 21:00
FT 
 Zvezda Perm
Chelyabinsk 
02/09 21:00
FT 
 Mashuk-KMV
Legion Dynamo 
02/09 22:00
FT 
1 Volga Ulyanovsk
Kamaz 
02/09 22:00
FT 
 FK Kolomna
Rodina Moskva 
02/09 23:00
 
1 FK Kaluga
Salyut-Energia Belgorod 
90min [0-0], Penalty [6-7],
02/09 23:30
 
 Chernomorets Novorossiysk
FK Biolog 
03/09 07:30
FT 
 New York Red Bulls
DC United 
03/09 07:30
FT 
 Cincinnati
Chicago Fire 
03/09 07:30
FT 
 Columbus Crew
Philadelphia Union 
03/09 08:00
FT 
 New England Revolution
New York City 
03/09 08:00
FT 
 Houston Dynamo
Minnesota United 
03/09 08:30
FT 
 Sporting Kansas City
Dallas 
03/09 09:30
FT 
 Real Salt Lake
Seattle Sounders 
03/09 10:30
FT 
 Portland Timbers
LA Galaxy 
03/09 11:00
FT 
 Los Angeles
San Jose Earthquakes 
03/09 00:00
FT 
 Faroe Islands U21
Israel U21 
03/09 02:30
FT 
 San Marino U21
Czech U21 
02/09 23:00
FT 
 Croatia U19
Bulgaria U19 
02/09 17:30
FT 
 Capalaba
Brisbane Strikers 1
03/09 00:00
FT 
 Al-Muharraq
Al-Najma 
03/09 06:00
FT 
 Ceara
Fortaleza 
03/09 06:15
FT 
 Goias
Corinthians 
03/09 06:15
FT 
1 Fluminense
Atletico Clube Goianiense 
03/09 07:30
FT 
 Botafogo
Coritiba (PR) 
03/09 07:30
FT 
 Bahia
Flamengo 
03/09 07:30
FT 
 Atletico Paranaense
Bragantino SP 
03/09 08:30
FT 
 Santos
Vasco da Gama 
03/09 08:30
FT 
 Palmeiras
Internacional RS 
03/09 03:30
FT 
 America Mineiro
CSA Alagoas AL 
03/09 03:30
FT 
 Avai
Operario Ferroviario Pr 
03/09 06:00
FT 
 CRB (AL)
Sampaio Correa (MA) 
03/09 08:30
FT 
 Brasil De Pelotas Rs
Cruzeiro 
02/09 16:30
 
 Shanghai Rcb Womens
Henan Huishang Womens 
03/09 05:00
FT 
 Guadalupe
Ad Grecia 1
03/09 10:00
FT 
 Herediano
Perez Zeledon 
03/09 02:00
 
 Medjimurje
Rudes 
02/09 23:30
AET 
 Sk Kosmonosy
Aritma Praha 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [0-3],
02/09 23:30
 
 SC Znojmo
Frydek-mistek 1
02/09 22:30
FT 
 If Lyseng
Hobro I.K. 
02/09 23:00
FT 
 Kjellerup IF
Thisted 1
02/09 23:00
FT 
 Bk Rodovre
Grassrodderne 
02/09 23:00
FT 
 Fjordager IF
Hedensted BK 
02/09 23:15
FT 
 Glostrup FK
Hvidovre IF 
02/09 23:15
FT 
 Otterup
Middelfart 
02/09 23:15
AET 
 Skanderborg
Oks 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4],
03/09 00:00
FT 
 Helsted Fremad If
Holstebro Bk 
03/09 01:00
AET 
 B 73 Slagelse
Dalum 
90min [1-1], 120min [2-1],
03/09 01:15
FT 
 Olmedo Riobamba
Delfin 1
03/09 08:00
FT 
 CD El Nacional
Emelec 
03/09 00:00
FT 
 Enppi
El Gounah 
03/09 02:30
FT 
 Smouha SC
El Entag Al Harby 
02/09 23:00
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Levadia Tallinn 
03/09 00:45
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Paide Linnameeskond C 
03/09 01:00
FT 
 Viimsi Mrjk 2
Harju Jk Laagri 
03/09 01:15
FT 
 Saue Jk Laagri
Joker Raasiku 
02/09 23:00
 
 Ilves Tampere 2
Hjs Akatemia 
02/09 23:00
FT 
 Tpk
Maps Masku 
02/09 23:00
FT 
 Jäps/47
Kuusysi 1
02/09 23:30
FT 
 Ropo
Roi United 
02/09 23:30
FT 
 Haupa
Ac Oulu Akatemia 
02/09 23:30
FT 
 Eif Academy
Kirkkonummi 
03/09 01:20
FT 
 LPS Helsinki
Hps 
02/09 23:30
FT 
 Mypa
Kpv 
03/09 00:00
FT 
 Chateaubriant
Sainte Genevieve Sports 1
03/09 00:30
FT 
 Vannes OC
Granville 
03/09 01:00
FT 
 St Pryve St Hilaire
Blois 1
03/09 02:00
FT 
 Poissy As
Versailles 78 
02/09 23:00
FT 
 St Maur Lusitanos
Ajaccio GFCO 
03/09 00:30
FT 
 Gobelins
Sedan 
03/09 02:00
FT 
 Entente Sannois
Haguenau 
03/09 00:00
FT 
 Colomiers
Mont-de-Marsan 
03/09 00:00
FT 
 Romorantin
Les Herbiers 
03/09 01:00
FT 
 Bergerac
Le Puy Foot 43 Auvergne 
03/09 02:00
 
 Angouleme
Trelissac 
03/09 00:00
FT 
 Andrezieux
Toulon 
03/09 00:00
FT 
 Chasselay M.D. Azergues
Louhans-Cuiseaux 
03/09 00:00
FT 
1 Hyeres
Marignane 1
03/09 00:00
FT 
1 Martigues
Aubagne 
03/09 00:00
FT 
 Fv Ravensburg
Sv Oberachern 
03/09 01:00
FT 
 Goppinger Sv
Nottingen 
03/09 01:00
 
 Neckarsulmer Sport-Union
Reutlingen 
03/09 01:00
FT 
 Fsv 08 Bissingen
Tsv Ilshofen 
02/09 23:30
 
 FSV Union Furstenwalde
Bischofswerdaer FV 08 
02/09 23:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Carl Zeiss Jena 
03/09 00:15
FT 
 Zfc Meuselwitz
Tennis Borussia Berlin 
03/09 01:00
 
 VFB Auerbach
Energie Cottbus 
03/09 01:00
FT 
 SV Babelsberg 03
Chemnitzer 
03/09 01:00
 
 Germania Halberstadt
FSV Optik Rathenow 
03/09 01:00
 
 Hertha Bsc Berlin Am
Berliner Ak 07 
03/09 01:00
FT 
 Viktoria Berlin 1889
VSG Altglienicke 
03/09 01:30
FT 
1 Lokomotive Leipzig
Fsv Luckenwalde 
03/09 04:00
FT 
 Kv Vesturbaer
Kf Gardabaer 
03/09 01:30
FT 
 Vestri
Thor Akureyri 
03/09 01:30
 
 Magni
Umf Afturelding 
03/09 01:30
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Leiknir Reykjavik 
03/09 03:15
FT 
 Fram Reykjavik
Vikingur Olafsvik 
03/09 04:30
FT 
 Throttur
Leiknir F 
03/09 01:30
FT 
 UMF Selfoss
Haukar 
03/09 01:30
FT 
 Ir Reykjavik
Umf Vidir 
03/09 01:30
 
 Kf Fjallabyggdar
Dalvik Reynir 
03/09 01:30
FT 
 Fjardabyggd
Volsungur Husavik 
03/09 03:15
FT 
 Grotta Womens
Vikingur Reykjavik Womens 
03/09 02:45
FT 
 Mochtas
Bangor Celtic 
03/09 02:45
 
 Tolka Rovers
St John Bosco 
02/09 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Avispa Fukuoka 
02/09 18:00
FT 
 Ventforet Kofu
Thespa Kusatsu Gunma 
02/09 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Kyoto Purple Sanga 
02/09 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Mito Hollyhock 
02/09 18:00
FT 
 Okayama
Matsumoto Yamaga 
02/09 18:00
FT 
 Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki 
02/09 18:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Ryukyu 
02/09 18:00
FT 
 Ehime
Machida Zelvia 
02/09 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Renofa Yamaguchi 
02/09 18:00
FT 
 Tochigi SC
Giravanz Kitakyushu 
02/09 18:45
FT 
 Jubilo Iwata
Tokyo Verdy 
02/09 13:00
FT 
 Vanraure Hachinohe
Cerezo Osaka U23 
02/09 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Gamba Osaka U23 
02/09 14:00
FT 
 Imabari FC
AC Nagano Parceiro 
02/09 17:00
FT 
 Blaublitz Akita
Azul Claro Numazu 
02/09 18:00
FT 
 Kataller Toyama
Roasso Kumamoto 
02/09 18:00
FT 
 SC Sagamihara
Kamatamare Sanuki 
02/09 18:00
FT 
 Gifu
Yokohama Scc 
02/09 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Fujieda Myfc 
02/09 18:00
FT 
 Tokyo
Nagoya Grampus Eight 
02/09 18:00
AET 
 Consadole Sapporo
Yokohama F Marinos 
90min [1-1], Penalty [4-5],
02/09 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol 
02/09 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Kawasaki Frontale 
03/09 01:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Santos Laguna Womens 
03/09 09:00
FT 
 Club America
Mazatlan 
03/09 05:00
FT 
1 Tlaxcala
Celaya 1
03/09 07:30
FT 
 Cocodrilos De Tabasco
Mineros De Zacatecas 
03/09 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
IRT Itihad de Tanger 
03/09 07:00
FT 
 Jalapa
Unan Managua 
03/09 10:00
FT 
 Real Esteli
Diriangen 
03/09 01:30
FT 
 Strindheim Tf U19
Levanger U19 
03/09 02:30
FT 
 Ranheim IL U19
Stjordals Blink U19 
02/09 22:30
FT 
1 Gwarek Tarnowskie Gory
Lechia Zielona Gora 
02/09 23:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sokol Aleksandrow Lodzki 
02/09 23:00
FT 
 Polonia Bytom
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
02/09 23:00
 
 Gryf Wejherowo
Elana Torun 
02/09 22:00
FT 
 Orleta Radzyn Podlaski
Pogon Siedlce 
02/09 22:00
FT 
 Podhale Nowy
Pogon Szczecin 
02/09 23:00
 
 Inter Bratislava
Sk Bernolakovo 
02/09 23:00
FT 
 Psc Pezinok
Raca Bratislava 
02/09 23:00
FT 
 Malacky
Tj Rovinka 
02/09 23:00
FT 
 Slovan Ivanka Pri Dunaji
Rohoznik 
02/09 23:00
FT 
 Dunajska Luzna
Slovan Most Pri Bratislave 
02/09 22:30
 
 Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno Nad Kysucou 
90min [1-1], Penalty [6-5],
02/09 23:00
FT 
 Malzenice
Spartak Trnava 
02/09 22:00
FT 
 Bohinj
Koper 
02/09 22:00
FT 
 Koroska Dravograd
NK Ptuj Drava 
02/09 22:00
FT 
 Tinex Sencur
Nafta 
02/09 22:00
FT 
 Fuzinar
Brda 
02/09 22:00
FT 
 Mons Claudius
Nk Radomlje 
02/09 22:00
FT 
 Bistrica
Tabor Sezana 
02/09 22:30
AET 
 Odranci
NK Triglav Kranj 
90min [0-0], 120min [0-1],
03/09 01:00
FT 
 Brezice
Jadran Dekani 
03/09 00:00
FT 
 Polokwane City
Mamelodi Sundowns 
03/09 00:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Bloemfontein Celtic 
03/09 00:00
FT 
 Maritzburg United
Orlando Pirates 
03/09 00:00
FT 
 Stellenbosch
AmaZulu 
03/09 00:00
FT 
 Black Leopards
Bidvest Wits 
03/09 00:00
FT 
 Highlands Park
Kaizer Chiefs FC 
03/09 00:00
FT 
 Supersport United
Baroka 1
03/09 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Chippa United FC 2
03/09 00:00
FT 
 Karlstad BK
Taby 
03/09 01:00
 
 Sandvikens IF
Gefle IF 
03/09 01:00
 
 IF Sylvia
Vasalunds IF 
03/09 01:00
FT 
1 IFK Lulea
Ik Frej Taby 
03/09 01:00
FT 
 Brommapojkarna
Ifk Berga 
03/09 01:00
 
 Sollentuna United FF
Tegs Sk 
03/09 01:30
FT 
 Haninge
Orebro Syrianska If 
03/09 01:30
 
 Karlslunds If Hfk
Nykopings BIS 
03/09 01:00
FT 
 Utsiktens BK
Landskrona BoIS 
03/09 01:00
FT 
 Karlskrona
IFK Varnamo 
03/09 01:00
FT 
 Skovde AIK
Oskarshamns AIK 
03/09 01:00
FT 
 Trollhattan
Motala AIF 
03/09 01:00
FT 
 Lunds BK
Torns IF 
03/09 01:00
FT 
 Fc Linkoping City
Assyriska Turab Ik Jkp 
03/09 01:30
FT 
 Tvaakers IF
Eskilsminne IF 
03/09 02:00
FT 
 Qviding FIF
Lindome GIF 
03/09 00:00
FT 
 Ahlafors If
Stenungsunds If 
03/09 01:30
 
 Sc Cham
Bellinzona 
03/09 03:00
 
 Portland Timbers 2
Sacramento Republic 
03/09 07:30
 
 Tampa Bay Rowdies
Miami 
03/09 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
Rio Grande Valley 
03/09 08:00
FT 
 Birmingham Legion
North Carolina 
03/09 08:30
 
 Memphis 901
Charlotte Independence 
02/09 20:00
FT 
 Shurtan Guzor
Neftchi Fargona 
02/09 20:15
FT 
 Oktepa
Xorazm Urganch 
02/09 13:00
FT 
 Marist
Kossa 
02/09 16:30
 
 Santa Clara
Moreirense 
02/09 17:00
 
 Viettel FC
Hà Nội FC 
02/09 17:00
FT 
 Athletic Bilbao
Alaves 
02/09 17:00
FT 
 Kasem Bundit University
Customs Department FC 
02/09 17:30
FT 
 Bangkok Fc
Ayutthaya Fc 
02/09 21:00
FT 
 Sakaryaspor
Halide Edip Adivarspor 
02/09 21:30
FT 
 Arminia Bielefeld
MSV Duisburg 
02/09 22:00
FT 
 Heracles Almelo
Utrecht Am 
02/09 22:00
FT 
 Dynamo Dresden
Herfolge Boldklub Koge 
02/09 23:00
FT 
 AC Milan
Novara 
02/09 23:00
FT 
 Makedonija Gjorce Petrov
Rabotnicki Skopje 
02/09 23:00
FT 
 Beroe
Chernomorets Burgas 
02/09 23:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Banik Ostrava 
02/09 23:30
FT 
 Empoli
Pontedera 
02/09 23:30
FT 
 Niki Volou
Larisa 
02/09 23:30
FT 
 Partizani Tirana
Pelister Bitola 
03/09 00:00
FT 
 Asteras Tripolis
Atromitos Athens 
03/09 00:00
FT 
 Torino
Pro Patria 
03/09 00:30
FT 
 Celta Vigo
CD Lugo 
03/09 00:45
FT 
 Espanyol
Malaga 
03/09 01:00
FT 
 Rudar Labin
Astra Ploiesti 
03/09 01:00
FT 
 Villarreal
Real Sociedad 
03/09 01:00
FT 
 Tus Heeslingen
Hamburger Sv Ii 
03/09 01:00
FT 
 Rudar Labin
Istra 1961 
03/09 01:30
FT 
 Leganes
Rayo Vallecano 
03/09 01:30
FT 
 Tempo Overijse
Dender 
03/09 01:30
FT 
 Levante
Futbol Club Cartagena 
03/09 01:30
FT 
 Real Betis
Almeria 
03/09 02:00
FT 
1 Benfica
Sporting Braga 
03/09 02:25
FT 
 Grays Athletic
Billericay Town 
03/09 02:30
FT 
 Tiverton Town
Paulton Rovers 
03/09 02:45
FT 
 Farnborough Town
Leatherhead 
03/09 02:45
FT 
 Marine
Fc United Of Manchester 
03/09 02:45
FT 
 Malahide United
Killester Donnycarne