Live3s Logo

LiveScore 01 Sep 2020

02/09 02:45
AET 
 Lancing
Phoenix Sports 
90min [3-3], Penalty [10-11],
02/09 02:45
FT 
 Irlam
Liversedge 
02/09 02:45
AET 
 Romulus
Coventry Sphinx 
90min [0-0], Penalty [3-4],
02/09 02:45
FT 
 Maine Road
Squires Gate 
02/09 08:07
FT 
 Toronto
Montreal Impact 
01/09 17:30
 
 Moreton Bay United
Eastern Suburbs 
01/09 23:45
FT 
 St Jakob/rosental
Asko Kottmannsdorf 
01/09 23:45
FT 
 Asko Gmund
ATSV Wolfsberg 
02/09 01:30
FT 
 Sv Fugen
Natters 
02/09 01:30
FT 
 Asv Siegendorf
Deutschkreutz 
02/09 02:00
FT 
 Sk Ebbs
Union Innsbruck 
02/09 01:30
FT 
 Andelsbuch
Sv Leobendorf 
02/09 00:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Santa Ana 
02/09 01:00
FT 
 SC Weiz
SC Kalsdorf 
02/09 01:00
FT 
 Sc Gleisdorf
SV Allerheiligen 
02/09 01:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
Wolfsberger Ac Amateur 
02/09 01:00
FT 
 Atsv Stadl Paura
Wels 
02/09 01:00
FT 
 Tus Bad Gleichenberg
Vocklamarkt 
01/09 21:00
FT 
 Krumkachy
Dinamo Minsk 
02/09 04:00
 
 Botafogo Sp
Cuiaba (MT) 
02/09 06:15
 
 Parana
Ponte Preta 
02/09 07:30
FT 
 Chapecoense
Juventude Rs 
02/09 08:30
FT 
 Nautico (PE)
Figueirense (SC) 
02/09 08:30
FT 
 Confianca Se
Vitoria Salvador BA 
02/09 00:00
 
 Coquimbo Unido
Audax Italiano 
01/09 18:00
FT 
 Qingdao Huanghai
Wuhan ZALL 
01/09 20:00
FT 
 Beijing Guoan
Chongqing Lifan 
02/09 10:00
FT 
 Alajuelense
Santos De Guapiles 
01/09 22:30
FT 
 Glamsbjerg
Esbjerg FB 
01/09 23:00
FT 
 B 1908
Fremad Amager 1
01/09 23:00
AET 
 Rishoj
AB Kobenhavn 
90min [1-1], 120min [1-2],
01/09 23:00
FT 
 Sydvest
Fredericia 
01/09 23:00
 
 Frederikssund Ik
Naestved 
01/09 23:00
FT 
 Bronderslev If
Brabrand IF 
01/09 23:00
AET 
 Vanlose If
Hillerod Fodbold 
90min [1-1], 120min [1-2],
01/09 23:00
FT 
 Ringsted
Horsholm Usserod Ik 
01/09 23:15
 
 Hojslev Station
Viby 
01/09 23:15
 
 Allerod
Union Santa Fe 
01/09 23:15
FT 
 Djursland
Skive IK 
01/09 23:15
FT 
 Egebjerg If
Kolding IF 
01/09 23:15
FT 
 Frem Sakskobing
Roskilde 
01/09 23:15
FT 
 IF Skjold Birkerod
Avedore IF 
01/09 23:15
FT 
 Saedding GIF
Kolding Bk 
01/09 23:15
FT 
 Ringkobing
Vendsyssel 
01/09 23:20
FT 
 Aalborg Freja
Vsk Arhus 
01/09 23:30
 
 Morso
Viborg 
02/09 00:00
AET 
1 Skjold
Kfums Boldklub 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [5-6],
02/09 00:30
FT 
 Nakskov
Nykobing Falster 
02/09 01:00
FT 
 Bronshoj
BK Frem 1
02/09 01:00
AET 
1 Skovshoved
HIK 1
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-4],
02/09 01:15
FT 
 Asa Aarhus
Aalborg Chang 
02/09 01:15
FT 
 Deportivo Cuenca
Tecnico Universitario 1
02/09 03:30
FT 
1 Orense Sc
Mushuc Runa 
02/09 05:45
FT 
1 Liga Dep. Universitaria Quito
Macara 
02/09 08:00
 
 Barcelona Sporting Club
Sociedad Deportiva Aucas 
02/09 00:30
FT 
 AFC Wimbledon
Charlton Athletic 
02/09 02:00
FT 
1 Carlisle
Fleetwood Town 
02/09 01:45
FT 
 Fci Tallinn
Tallinna Jk Legion 2 
01/09 22:00
FT 
 Levadia Tallinn U19
Flora Tallinn U19 1
01/09 22:00
FT 
 Jk Nomme Kalju U19
Jk Nomme United U19 
01/09 22:00
FT 
 Raplamaa U19
Jk Tabasalu U19 
01/09 23:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Suure Jaani United Womens 
02/09 03:00
FT 
 Nsi Runavik Ii
Hbtorshavn 2 
01/09 23:15
 
 Joki
Puiu 
01/09 23:30
FT 
 Honka
HIFK 
01/09 23:30
FT 
 Haka
Ilves Tampere 
02/09 02:00
 
 Avranches
Creteil 1
02/09 02:00
FT 
 Cholet So
Sete FC 
02/09 02:00
Postp. 
 Quevilly
Bourg Peronnas 
02/09 02:00
FT 
 Stade Briochin
Stade Lavallois MFC 
02/09 02:45
FT 
 Red Star 93
Le Mans 
02/09 00:30
FT 
 Sv Elversberg
Giessen 
02/09 01:30
FT 
 Reynir Sandgerdi
Ellidi 
02/09 04:00
FT 
 Augnablik Kopavogur
Vaengir Jupiters 2
02/09 01:30
FT 
 Throttur Vogur
Umf Njardvik 
02/09 03:15
FT 
 Kordrengir
Kari Akranes 
02/09 01:30
 
 Slotur U19
Sindri U19 
02/09 02:00
FT 
 Valur Reykjavik U19
Selfordshack U19 
02/09 02:35
 
 Umf Njardvik U19
Ir Lettiru19 
01/09 16:00
 
 Okzhetpes
Astana 
01/09 16:00
 
 Tobol Kostanai
Kairat Almaty 
01/09 16:00
 
 Zhetysu Taldykorgan
Kaisar Kyzylorda 
01/09 16:00
 
 Shakhtyor Karagandy
Kyzylzhar Petropavlovsk 
01/09 17:00
 
 Hwacheon Kspo Womens
Chungbuk Sportstoto womens 
02/09 10:05
 
 Tampico Madero
Venados 
02/09 05:00
FT 
 Guay Leena
General Diaz 
02/09 02:15
FT 
 Dep. San Martin
Em Deportivo Binacional 1
02/09 04:30
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Atletico Grau 
02/09 07:00
FT 
1 Inti Gas Deportes
Carlos Manucci 1
01/09 23:40
FT 
 Al Jeel
Al Thuqbah 
01/09 23:45
FT 
 Al Kawkab
Al Mojzel 
02/09 00:00
FT 
 Al Bukayriyah
Al Ameade 
02/09 00:10
FT 
 Al Jabalain
Al taqdom 
01/09 22:00
FT 
 Humenne
Mfk Vranov Nad Topou 
01/09 23:00
FT 
 Tesla Stropkov
Spisske Podhradie 
01/09 22:30
FT 
 Kalinkovo
FK Senica 
01/09 23:00
AET 
 Hajnacka
Rimavska Sobota 
90min [2-2], Penalty [7-8],
02/09 01:00
 
 Rappe Goif
Ifo Bromolla If 
02/09 02:00
FT 
 Munsingen
Black Stars Basel 
02/09 04:00
FT 
 Racing Club Montevideo
Ia Sud America 
02/09 07:00
FT 
 Pittsburgh Riverhounds
Loudoun United 
01/09 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Pakhtakor Tashkent 
01/09 19:00
FT 
 Ayutthaya Fc
Nakhon Pathom FC 
01/09 20:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Kaiserslautern 
01/09 20:00
 
 Middlesbrough
Newcastle United 
01/09 20:30
FT 
 Swansea City
Forest Green Rovers 
01/09 21:00
FT 
 Millwall
Crystal Palace 
01/09 21:00
FT 
 Preston North End
Burnley 
01/09 22:00
FT 
 Birmingham
Walsall 
01/09 22:00
FT 
 Brentford
Oxford United 
01/09 22:30
FT 
 Kasimpasa
Istanbulspor 
01/09 23:00
FT 
 Lazio
Padova 
01/09 23:30
FT 
 Panaitolikos Agrinio
Giorgos Karaiskakis 
01/09 23:45
FT 
 Parma
Carpi 
02/09 00:00
FT 
 Derby County
Sheffield United 
02/09 00:00
 
 Tsv Rain Am Lech
Ingolstadt 04 Am 
02/09 01:25
FT 
 Albacete
Cf Rayo Majadahonda 
02/09 01:30
FT 
 Yf Juventus Zurich
Aarau 
02/09 01:30
FT 
1 Fsv Duisburg
Vfb Frohnhausen 
02/09 02:00
FT 
1 Besiktas
Sivasspor 
02/09 02:00
 
 SC Victoria Hamburg
Holstein Kiel 2 
02/09 02:00
FT 
 Mallorca
CD Castellon 
02/09 02:30
FT 
 Ballyclare Comrades
Carrick Rangers 
02/09 02:30
FT 
 Matlock Town
Sheffield Fc 
02/09 02:30
FT 
 AFC Hornchurch
Ebbsfleet United 
02/09 02:30
FT 
 Worksop Town
Guiseley 
02/09 02:30
FT 
 Stalybridge Celtic
Belper Town 
02/09 02:30
FT 
 Chadderton
Mossley 
02/09 02:30
FT 
 Bedford Town
Hitchin Town 
02/09 02:45
FT 
 Dover Athletic
Hythe Town 
02/09 02:45
FT 
 Northwood
Wealdstone 
02/09 02:45
FT 
 Metropolitan Police
Aldershot Town 
02/09 02:45
FT 
 Bedworth United
Coalville 
02/09 02:45
FT 
 Mickleover Sports
Alfreton Town 
02/09 02:45
FT 
 St Ives Town
Soham Town Rangers 
02/09 02:45
FT 
 AFC Totton
Weymouth 
02/09 02:45
FT 
 Glossop North End
Hyde United 
02/09 02:45
FT 
 Corby Town
Stamford AFC 
02/09 02:45
FT 
 Aveley
Cray Wanderers 
02/09 02:45
FT 
 Ilkeston Town
Grantham Town 1
02/09 02:45
FT 
 Leek Town
Nantwich Town 
02/09 02:45
FT 
1 Marlow
Winchester City 
02/09 02:45
FT 
 Ramsbottom United
Bamber Bridge 
02/09 02:45
FT 
 Bowers Pitsea
Welling United 
02/09 02:45
FT 
 Rushall Olympic
Coleshill Town 
02/09 02:45
FT 
 Trafford
Ashton United 
02/09 02:45
FT 
 Warrington Town AFC
Southport FC 
02/09 02:45
FT 
 Chasetown
Alvechurch 
02/09 02:45
FT 
 Banbury United
Wantage Town 
02/09 02:45
FT 
 Faversham Town
Margate 
02/09 02:45
FT 
 Coggeshall Town
Hertford Town 
02/09 02:45
FT 
 Royston Town
Barton Rovers