Live3s Logo

LiveScore 12 Aug 2020

13/08 03:00
FT 
 Atalanta
Paris Saint Germain 
13/08 02:45
FT 
 Motherwell
Livingston 
13/08 02:45
FT 
 Ross County
Kilmarnock 
13/08 02:45
FT 
 Glasgow Rangers
St. Johnstone 
12/08 15:35
FT 
 Perth Glory
Western United 
12/08 18:10
FT 
 Western Sydney
Melbourne Victory 
13/08 08:40
FT 
 Dallas
Nashville 
12/08 17:00
FT 
 Gungahlin United
Cooma Tigers 1
12/08 18:15
FT 
 Canberra
Canberra Olympic 
12/08 19:00
FT 
 Sorrento
Balcatta 
12/08 19:30
FT 
 Cockburn City
Willip 
12/08 19:30
FT 
 Perth SC
Armadale 1
12/08 19:30
FT 
 Floreat Athena
Perth Glory Am 
12/08 19:30
FT 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
12/08 19:30
FT 
 Inglewood United
Rocking Ham City 
13/08 00:00
FT 
1 Victoria Maryina Gorka
Shakhter Soligorsk 2 
12/08 23:30
FT 
 Krupa
Olimpik Sarajevo 
13/08 01:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Radnik Bijeljina 
13/08 06:15
FT 
 Atletico Paranaense
Goias 
13/08 06:15
FT 
 Atletico-MG
Corinthians 
13/08 06:15
FT 
 Bragantino SP
Botafogo 
13/08 07:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Flamengo 1
13/08 07:30
FT 
 Bahia
Coritiba (PR) 
13/08 08:30
FT 
 Ceara
Gremio 
13/08 08:30
FT 
 Fluminense
Palmeiras 
13/08 04:00
FT 
 CRB (AL)
Oeste FC 
12/08 16:00
FT 
 National Dm
Kep 
12/08 16:30
FT 
 Kirivong Sok Sen Chey
National Police Commissary 
12/08 19:00
FT 
 Phnom penh
Asia Europe University 
12/08 19:00
FT 
 Nagaworld
Electricite Du Cambodge 
13/08 00:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Nomme United 
13/08 00:00
FT 
 Vastseliina Fc Tannem
Trans Narva 
13/08 00:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Flora Tallinn 2 
13/08 01:45
 
 Romoli
Parnu Sadam 
13/08 01:00
FT 
 HB Torshavn
Ab Argir 
13/08 02:00
FT 
1 NSI Runavik
Vikingur Gotu 
12/08 23:30
FT 
 Jakobstads Bollklubb
Gbk Kokkola 
12/08 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Tote 
13/08 00:00
 
 Liry
Kypa 
13/08 00:00
FT 
 Vpv Pallo Veikot
Nik 
13/08 00:00
FT 
 Ac Barca
Jyvaskyla Blackbird 
13/08 00:00
FT 
1 TP47 Tornio
Ropo 
13/08 00:30
FT 
 Otp
Ac Oulu Akatemia 
13/08 01:00
FT 
 Njs 2
Jäps/47 
12/08 21:30
FT 
 Gagra
Samgurali Tskh 
12/08 21:30
FT 
 Merani Martvili
WIT Georgia Tbilisi 
13/08 01:00
FT 
 Telavi
Dinamo Tbilisi 
12/08 22:00
FT 
 Bkv Elore
Mte Mosonmagyarovar 
12/08 23:30
FT 
 Nagyatadi
Menfocsanak 
12/08 23:30
FT 
1 Veszprem
Bicskei 
12/08 23:30
FT 
 Iiikeruleti Tue
Thse Szabadkikoto 
12/08 23:30
 
 Hodmezovasarhelyi
Ivancsa 
13/08 02:00
FT 
 Ballymun United
Mochtas 
13/08 02:00
FT 
 Portmarnock
Killester Donnycarne 
13/08 02:00
FT 
 Kilnamanagh Afc
Ucd Afc 
13/08 03:00
 
 Malahide United
Bluebell United 
13/08 00:45
 
1 Hapoel Haifa
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
13/08 01:00
 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Haifa 
12/08 18:00
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Mito Hollyhock 
12/08 18:00
FT 
 Avispa Fukuoka
Tokyo Verdy 
12/08 18:00
FT 
 Ehime
Yamagata Montedio 
12/08 18:00
FT 
 Ryukyu
Ventforet Kofu 
12/08 18:00
FT 
1 Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi 1
12/08 18:00
FT 
 Giravanz Kitakyushu
Zweigen Kanazawa FC 
12/08 18:00
FT 
 Omiya Ardija
Jubilo Iwata 1
12/08 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Thespa Kusatsu Gunma 
12/08 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Matsumoto Yamaga 
12/08 18:30
FT 
 Machida Zelvia
Tokushima Vortis 
12/08 18:30
FT 
 Tochigi SC
Okayama 1
12/08 18:00
FT 
 Vegalta Sendai
Cerezo Osaka 
12/08 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers 
12/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Oita Trinita 
12/08 18:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Kawasaki Frontale 1
12/08 18:00
FT 
 Consadole Sapporo
Yokohama 
12/08 18:30
FT 
 Shonan Bellmare
Gamba Osaka 
12/08 23:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Fk Valmiera 
12/08 23:00
FT 
 Jelgava
Rigas Futbola Skola 
13/08 01:00
FT 
1 Liepajas Metalurgs
FK Ventspils 
13/08 00:00
FT 
 Suduva
FK Zalgiris Vilnius 
13/08 01:15
 
 Banga Womens
Ssg Fa Siauliai Womens 
13/08 06:00
FT 
 Queretaro
Cruz Azul 
13/08 08:00
FT 
 Juarez
Chivas Guadalajara 1
13/08 10:00
FT 
 Pumas UNAM
Monterrey 
13/08 10:05
FT 
 Club Tijuana
Atletico San Luis 
13/08 09:00
 
 Real Esteli
Real Madriz 
13/08 10:00
 
 Managua
Chinandega 1
13/08 01:00
FT 
 Managua U20
Chinandega U20 
13/08 02:30
FT 
1 Diriangen U20
Juventus Managua U20 1
13/08 04:00
FT 
 Walter Ferretti U20
Jalapa U20 
13/08 00:00
FT 
 Roa Womens
Valerenga Womens 
13/08 04:00
FT 
 Ca River Plate Asuncion
Guay Leena 
12/08 22:00
 
 Stal Krasnik
Chelmianka Chelm 
12/08 23:00
FT 
 Cracovia 2
Kszo Ostrowiec 
13/08 00:00
FT 
 Wisla Pulawy
Korona Ii Kielce 1
13/08 00:00
 
 Gornik Ii Zabrze
Piast Zmigrod 
12/08 23:30
FT 
 CS Mioveni
Chindia Targoviste 
12/08 16:00
FT 
 Orenburg 2
Dinamo Barnaul 
12/08 21:00
FT 
 Dolgiye Prudy
Zvezda Irkutsk 
12/08 22:00
FT 
 Volga Tver
FK Chita 
12/08 19:30
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Moscow II 
12/08 21:30
FT 
1 Irtysh 1946 Omsk
Chertanovo Moscow 
12/08 22:00
FT 
1 Gazovik Orenburg
Alania 1
12/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Veles 
12/08 23:00
FT 
 Dinamo Briansk
Volga Olimpiets 
12/08 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Ska Khabarovsk 1
12/08 23:00
 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Yenisey Krasnoyarsk 1
13/08 00:00
FT 
 Fakel Voronezh
Baltika 1
12/08 23:55
FT 
 Al Thuqbah
Al Qadasiya 
12/08 23:55
FT 
 Al Jeel
Uhud 
12/08 23:55
FT 
 Al Khaleej Club
Al Ansar 
13/08 00:05
FT 
 Al Shoalah
Hottain 
13/08 00:20
FT 
 Al taqdom
Al Nojoom 1
12/08 16:00
FT 
 Ofk Belgrade U19
Vozdovac U19 1
12/08 16:00
FT 
 Partizan Belgrade U19
Rad U19 
12/08 16:55
FT 
 Napredak U19
Internacional U19 
12/08 21:30
FT 
 Brodarac U19
Trayal Krusevac U19 
12/08 23:00
FT 
 Radnicki 1923 U19
Mladost Lucani U19 
12/08 23:00
FT 
 Radnicki Nis U19
Spartak Subotica U19 
13/08 01:00
FT 
 FK Pohronie
DAC Dunajska Streda 
13/08 01:00
FT 
1 Skf Sered
FK Senica 1
13/08 01:00
FT 
 Trencin
Zlate Moravce 
12/08 23:30
FT 
 NK Primorje
NK Ptuj Drava 
12/08 23:30
FT 
 Fuzinar
Brda 
12/08 23:30
FT 
 Bilje
Nk Radomlje 
12/08 23:30
FT 
 Nk Smartno
Jadran Dekani 
12/08 23:30
FT 
 Nd Beltinci
NK Triglav Kranj 
12/08 21:00
FT 
 Ajax Cape Town
Richards Bay 
12/08 21:00
FT 
 Mbombela United
Cape Umoya United 
12/08 21:00
FT 
 Pretoria Univ
Real Kings 
12/08 21:00
FT 
 Ts Galaxy
Steenberg United 
12/08 21:00
FT 
 Ts Sporting
Moroka Swallows 
13/08 00:00
 
 Kaizer Chiefs FC
Bidvest Wits 
13/08 01:00
FT 
 Djurgardens
Mjallby AIF 
13/08 01:00
FT 
 Malmo
Orebro 
13/08 01:00
FT 
 Umea Fc Womens
Eskilstuna United Df Womens 
13/08 01:00
FT 
 Rosengard Womens
Linkopings Fc Womens 
13/08 01:00
FT 
 Pitea If Womens
Djurgardens Womens 
13/08 01:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Ik Uppsala Womens 
13/08 01:00
FT 
 Vittsjo Gik Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
13/08 01:00
FT 
 Kristianstads Dff Womens
Vaxjo Womens 
12/08 22:00
 
 Sandvikens IF
Tegs Sk 
13/08 00:00
FT 
 Ifk Berga
Sollentuna United FF 
13/08 00:30
FT 
1 Nykopings BIS
IFK Lulea 
13/08 01:00
FT 
 Orebro Syrianska If
IF Sylvia 
13/08 01:00
FT 
 Brommapojkarna
Karlstad BK 
13/08 01:00
FT 
 Gefle IF
Taby 
13/08 01:30
 
 Karlslunds If Hfk
Vasalunds IF 
13/08 02:00
FT 
 Haninge
Ik Frej Taby 
13/08 01:00
FT 
 Karlskrona
Lunds BK 
13/08 01:00
FT 
 Skovde AIK
IFK Varnamo 
13/08 01:00
FT 
1 Assyriska Turab Ik Jkp
Utsiktens BK 
13/08 01:00
FT 
 Landskrona BoIS
Tvaakers IF 
13/08 01:00
FT 
 Lindome GIF
Fc Linkoping City 
13/08 01:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Motala AIF 
13/08 01:00
FT 
 Torns IF
Eskilsminne IF 
13/08 02:00
FT 
 Qviding FIF
Trollhattan 
13/08 01:00
FT 
 Trelleborgs FF
Vasteras 
13/08 01:00
FT 
 IK Brage
Norrby IF 
13/08 01:00
FT 
 Jonkopings Sodra IF
Dalkurd Ff 
13/08 01:00
FT 
 Ljungskile SK
afc eskilstuna 
13/08 01:00
FT 
 GAIS
Degerfors IF 
13/08 01:00
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Mallbackens If Womens 
12/08 20:00
FT 
 Khujand
Lokomotiv Pamir 
12/08 20:00
FT 
 Regar-TadAZ Tursunzoda
Cska Pamir Dushanbe 
12/08 21:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Faizkand 
13/08 00:00
FT 
1 C. A. Bizertin
Es Du Sahel 
13/08 00:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Club Africain 
13/08 00:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Chebba 
13/08 00:00
FT 
 Us Tataouine
Stade Tunisien 
13/08 02:10
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Club Sportif Sfaxien 
12/08 23:00
 
1 Villa Espanola
Albion 
13/08 01:30
FT 
 Ia Sud America
Rocha 2
13/08 04:15
FT 
 Rampla Juniors
Racing Club Montevideo 
13/08 07:00
FT 
1 New York Red Bulls Reserve
Loudoun United 
13/08 07:30
 
 Charlotte Independence
Birmingham Legion 
13/08 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Tampa Bay Rowdies 
13/08 08:00
FT 
 Tulsa Roughnecks
San Antonio 
13/08 10:30
FT 
 Reno 1868
Sacramento Republic 
12/08 16:00
FT 
 Mfk Karvina
Gks Jastrzebie 
12/08 16:00
FT 
 LKS Nieciecza
Cracovia Krakow 
12/08 17:00
FT 
 SV Horn
Sparta Praha 
12/08 17:00
FT 
 Sturm Graz
Ask Bravo Publikum 
12/08 17:20
FT 
 Viktoria Zizkov
Vysocina Jihlava 
12/08 20:00
FT 
 Slavia Prague 2
Nurnberg Am 
12/08 20:00
FT 
 Karlsruher
Saarbrucken 
12/08 21:00
FT 
 Union Berlin
Wurzburger Kickers 
12/08 21:30
FT 
 SpVgg Unterhaching
Augsburg 
12/08 22:00
 
 Mlada Boleslav
Chrudim 
12/08 22:00
FT 
 Estonia (w)
Latvia womens 
12/08 22:00
FT 
 Monchengladbach
Sc Verl 
12/08 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Banik Ostrava 
12/08 23:00
FT 
 Rapid Wien
Opava 
12/08 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Borussia Dortmund 
12/08 23:00
 
 LKS Lodz
Kp Calisia Kalisz 
12/08 23:00
FT 
 Lech Poznan
Kickers Offenbach 
12/08 23:00
FT 
 St.Polten
Budejovice 
12/08 23:00
FT 
 Blansko
Slovan Liberec 
12/08 23:00
FT 
 Stade Brestois
Guingamp 
12/08 23:00
FT 
 Irodotos
Ao Giouchtas 
12/08 23:30
FT 
 Brno
Lisen 
13/08 00:00
FT 
 Avranches
Le Havre 
13/08 00:00
FT 
 Sedan
ES Troyes AC 
13/08 00:00
FT 
 Nea Salamis
Alki Oroklini 
13/08 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Sparta Praha 
13/08 00:00
FT 
 Stade Rennais
Saint Etienne 
13/08 00:00
FT 
 B93 Copenhagen
AB Kobenhavn 
13/08 00:30
FT 
 Wattenscheid
Fortuna Dusseldorf Ii 
13/08 00:30
FT 
 Angers SCO
Le Mans 
13/08 00:45
FT 
 Jong Ajax Amsterdam
Utrecht Am 
13/08 00:45
 
 Viktoria Aschaffenburg
Tsg Hoffenheim Am 
13/08 01:00
FT 
 Rodez AF
Pau 
13/08 01:00
FT 
 Tus Bersenbruck
Sportfreunde Lotte 
13/08 01:00
FT 
 1 Gievenbeck
Preuben Munster 
13/08 01:00
FT 
 Wiener Viktoria
Stadlau 
13/08 01:00
FT 
 Gutersloh
SC Wiedenbruck 
13/08 01:00
FT 
 NK Maribor
NK Mura 05 
13/08 01:30
FT 
 Ssvg Velbert
Duisburger Sv 1900 
13/08 01:30
FT 
 Lierse Kempenzonen
Westerlo 
13/08 01:30
FT 
 Tsg Sprockhovel
Bocholt 
13/08 01:30
FT 
 Vv Ter Leede Womens
Ado Den Haag Womens 
13/08 01:30
FT 
 F91 Dudelange
Swift Hesperange 
13/08 01:30
FT 
 ASK Mannersdorf
Sc Neusiedl 1919 
13/08 01:30
FT 
 Patro Eisden
Lierse 
13/08 02:00
FT 
 Vfr Krefeld Fischeln
Fsv Duisburg 
13/08 06:00
FT 
 Real Esteli U20
Real Madriz U20