Live3s Logo

LiveScore 08 Aug 2020

09/08 03:00
 
 Bayern Munich
Chelsea 
09/08 03:00
 
 Barcelona
Napoli 
08/08 22:30
 
 Club Brugge
Sporting Charleroi 
09/08 01:00
 
 Standard Liege
Cercle Brugge 
08/08 19:30
 
 St. Johnstone
Aberdeen 
08/08 22:00
 
 Hamilton
Ross County 
08/08 22:00
 
 Motherwell
Dundee United 
08/08 22:00
 
 Livingston
Hibernian 
08/08 15:00
 
 Perth Glory
Melbourne Victory 
08/08 21:00
 
 Khimki
CSKA Moscow 
08/08 23:30
 
 Spartak Tambov
FK Rostov 
08/08 17:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Urawa Red Diamonds 
08/08 17:00
 
 Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo 
08/08 17:30
 
 Kashima Antlers
Sagan Tosu 
08/08 18:00
 
 Yokohama F Marinos
Kashiwa Reysol 
08/08 18:00
 
 Vissel Kobe
Vegalta Sendai 
08/08 18:00
 
 Kawasaki Frontale
Oita Trinita 
08/08 18:00
 
 Gamba Osaka
Yokohama 
08/08 18:00
 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Suwon Samsung Bluewings 
08/08 18:00
 
 Pohang Steelers
Gwangju 
08/08 19:00
 
 Daegu
Jeonbuk Hyundai Motors 
08/08 13:45
 
 Woden Valley
Monaro Panthers 
08/08 17:00
 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Blacktown City Demons 
08/08 18:30
 
 Mindil Aces
Casuarina 
08/08 14:00
 
 Magpies Crusaders
Sunshine Coast Wanderers 
08/08 15:00
 
 Capalaba
Moreton Bay United 
08/08 16:00
 
 Brisbane City SC
Gold Coast Knights 
08/08 16:00
 
 Queensland Lions SC
Eastern Suburbs 
08/08 17:00
 
 Redlands United FC
Peninsula Power 
08/08 12:15
 
 Hobart Olympia Warriors
Riverside Olympic 
08/08 14:30
 
 Glenn Nochi Knight
Hobart Zebras 
08/08 13:00
 
 Eastern Lions Sc
Heidelberg United 
08/08 17:00
 
 Dandenong Thunder
Hume City 
08/08 12:00
 
 Dandenong City U20
Green Gully Cavaliers U20 
08/08 12:00
 
 Eastern Lions U20
Heidelberg United U20 
08/08 12:00
 
 Melbourne Knights U20
Altona Magic U20 
08/08 12:00
 
 Dandenong Thunder U20
Hume City U20 
08/08 12:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Avondale U20 
08/08 15:00
 
 Acacia Ridge
St George Willawong 
08/08 17:00
 
 Brisbane Knights
North Star 
08/08 13:30
 
 Western Strikers SC
Adelaide Panthers 
08/08 13:30
 
 West Adelaide
West Torrens Birkalla 
08/08 13:30
 
 Seaford Rangers
Adelaide Hills 
08/08 18:30
 
 Adelaide Vipers
White City Woodville 
08/08 13:00
 
 Croydon Kings
North Eastern Metrostars 
08/08 13:30
 
 Campbelltown City SC
Para Hills Knights 
08/08 13:30
 
 Modbury Jets
Adelaide City 
08/08 13:30
 
 Adelaide Blue Eagles
Adelaide United U21 
08/08 16:30
 
 Adelaide Olympic
Cumberland United 
08/08 13:00
 
 Rockingham City U20
Perth Sc U20 
08/08 13:00
 
 Floreat Athena U20
Ecu Joondalup U20 
08/08 13:00
 
 Perth Glory Am
Cockburn City U20 
08/08 13:00
 
 Armadale U20
Bayswater City U20 
08/08 15:00
 
 Perth Glory Am
Cockburn City 
08/08 15:00
 
 Floreat Athena
ECU Joondalup 
08/08 15:00
 
 Balcatta
Willip 
08/08 15:00
 
 Sorrento
Inglewood United 
08/08 15:00
 
 Rocking Ham City
Perth SC 
08/08 15:00
 
 Armadale
Bayswater City 
08/08 23:30
 
 Sc Landskron
Sga Sirnitz 
08/08 23:30
 
 Svg Bleiburg
St Jakob/rosental 
09/08 00:00
 
 Union Innsbruck
Sv Fugen 
09/08 00:00
 
 Busaiteen
East Riffa 
09/08 00:00
 
 Al-Najma
Al-shabbab 
08/08 20:00
 
 Meliorator Zhitkovichi
Kronon Stolbtsy 
08/08 20:00
 
 Pershiy Regien
Chayka Zelva 
08/08 20:00
 
 Ostrovets
Bgu Minsk 
08/08 20:00
 
 Stenles Pinsk
Fc Molodechno 
08/08 20:00
 
 Ivatsevichi
Fc Baranovichi 
08/08 20:00
 
 Shakhter Soligorsk 2
Gorki 
08/08 20:00
 
 Dnepr Mogilev
Smi Autotrans 
08/08 20:00
 
 Dnepr Rogachev
Polotsk 
08/08 20:00
 
 Zhlobin
Bumprom Gomel 
08/08 20:00
 
 Energosbyt Bsatu
Victoria Maryina Gorka 
08/08 19:00
 
 Torpedo Minsk
Slavia Mozyr 
08/08 21:00
 
 Energetik Bgu Minsk
Neman Grodno 
08/08 23:00
 
 Ruh Brest
Torpedo Zhodino 
09/08 01:00
 
 BATE Borisov
Gorodeya 
08/08 20:00
 
 Botsor Brest Womens
Dnepr Mogilev Womens 
08/08 21:00
 
 Dinamo Bgufk Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
09/08 00:00
 
 Sv Diksmuide
Oostnieuwkerke 
09/08 00:00
 
 Stade Disonais
Royal Aubel 
09/08 01:00
 
 Ksv Rumbeke
Jong Zulte 
09/08 01:30
 
 Diest
Berg En Dal 
09/08 01:30
 
 Weerstand Koersel
Kfc Wezel 
09/08 01:30
 
 Kontich
Leopold Uccle 
09/08 01:30
 
 Montignies
Rsa Forchies 
09/08 01:30
 
 Vigor Wuitens Hamme
Koninklijke Schelle Sport 
09/08 02:00
 
 Rc Lebbeke
Bornem 
09/08 02:00
 
 Onhaye
Fernelmont Hemptinne 
09/08 02:00
 
 Kv Herselt
Herk 
09/08 02:00
 
 Oc Nismes
Union Lasne Ohain 
08/08 23:00
 
 Mladost Doboj Kakanj
FK Sarajevo 
08/08 23:30
 
 Olimpik Sarajevo
NK Siroki Brijeg 
09/08 01:00
 
 FK Velez Mostar
Zrinjski Mostar 
09/08 02:30
 
 Sloboda Uzice Sevojno
Krupa 
09/08 03:30
 
 Bahia
Alagoinhas Atletico Ba 
09/08 06:00
 
 Fortaleza
Atletico Paranaense 
09/08 06:30
 
 Coritiba (PR)
Internacional RS 
09/08 08:00
 
 Sport Recife
Ceara 
08/08 22:00
 
 Juventude Rs
CRB (AL) 
09/08 03:00
 
 Operario Ferroviario Pr
Figueirense (SC) 
09/08 06:00
 
 Avai
Nautico (PE) 
09/08 06:00
 
 Vitoria Salvador BA
Sampaio Correa (MA) 
09/08 06:00
 
 Cruzeiro
Botafogo Sp 
09/08 08:00
 
 Ponte Preta
America Mineiro 
09/08 08:00
 
 CSA Alagoas AL
Guarani 
08/08 22:45
 
 PFK Montana
Arda 
09/08 01:00
 
 Botev Vratsa
Ludogorets Razgrad 
08/08 23:00
 
 Dunav Ruse
Vitosha Bistritsa 
08/08 23:00
 
 Strumska Slava
Septemvri Simitli 
08/08 23:00
 
 Sportist Svoge
Lokomotiv Sofia 
08/08 23:00
 
 Yantra Gabrovo
Kariana Erden 
09/08 00:00
 
 Sozopol
Dobrudzha 
08/08 16:30
 
 Kirivong Sok Sen Chey
Phnom penh 
08/08 19:00
 
 Nagaworld
Svay Rieng 
08/08 16:15
 
 Frydek-mistek
Sigma Olomouc 2 
08/08 23:00
 
 Odra Petrkovice
Viktoria Otrokovice 
08/08 23:00
 
 Uhersky Brod
Slavia Kromeriz 
08/08 23:00
 
 Vrchovina
Vyskov 
08/08 23:00
 
 Sk Krumvir
Boskovice 
08/08 20:00
 
 Kolding Bk Womens
Brondby Womens 
08/08 20:00
 
 Fortuna Hjorring Womens
Thisted Fc Womens 
08/08 18:00
 
 Naesby Bk Womans
Ballerup Skovlunde Womens 
08/08 19:00
 
 Aalborg Bk U19
Randers Fc U19 
08/08 19:00
 
 Esbjerg Fb U19
Midtjylland U19 
08/08 20:00
 
 Aarhus Agf U19
Silkeborg If U19 
08/08 21:00
 
 Viljandi Jk Tulevik
Tallinna Jk Legion 
09/08 01:00
 
 Tallinna Jk Legion
Tartu JK Tammeka 
08/08 22:00
 
 Elva
Vandra Jk Vaprus 
09/08 00:00
 
 Kohtla Jarve Jk Jarve
Flora Tallinn 2 
09/08 00:00
 
 Tallinna Levadia 2
Maardu Fc Starbunker 
09/08 00:00
 
 Viimsi Mrjk
Nomme Jk Kalju 2 
09/08 00:00
 
 Laanemaa Haapsalu
Keila Jk 
09/08 00:00
 
 Rakvere Flora
Paide Linnameeskond 2 
09/08 00:00
 
 Voru Jk
Jk Welco Elekter 
09/08 00:00
 
 Tabasalu Charma
Jk Tallinna Kalev 2 
08/08 19:00
 
 Lootos Polva Womens
Jk Parnu Womens 
08/08 19:00
 
 Tammeka Tartu Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
08/08 19:00
 
 Saku Sporting Womens
Suure Jaani United Womens 
08/08 23:00
 
 Nomme Jk Kalju Womens
Flora Tallinn Womens 
08/08 13:00
 
 Rewa
Nadi 
08/08 20:00
 
 Y Ilves Womens
Pallokerho 35 Womens 
08/08 21:00
 
 Tips Womens
Kups Womens 
08/08 21:00
 
 Tps Turku Womens
Pk 35 Womens 
08/08 21:00
 
 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Hjk Helsinki Womens 
08/08 22:00
 
 Aland Womens
Honka Womens 
08/08 17:00
 
 Nopsa
Jäps/47 
08/08 19:15
 
 Tps Turku 2
Aland 
08/08 20:00
 
 Lehpa Kontiolahti
Pave 
08/08 20:00
 
 Union Plaani
Edustus Ips 
08/08 22:00
 
 AC Oulu
KTP Kotka 
09/08 00:15
 
 Pecs
ETO Gyori FC 
08/08 22:00
 
 Thor Akureyri
Vikingur Olafsvik 
08/08 22:00
 
 Throttur
Umf Afturelding 
08/08 22:00
 
 IBV Vestmannaeyjar
Leiknir F 
09/08 00:00
 
 Keflavik
Fram Reykjavik 
09/08 02:00
 
 Grindavik
Leiknir Reykjavik 
08/08 21:00
 
 Kari Akranes
Haukar 
08/08 22:00
 
 Dalvik Reynir
Volsungur Husavik 
08/08 22:00
 
 Ir Reykjavik
Throttur Vogur 
08/08 22:00
 
 Umf Njardvik
Fjardabyggd 
08/08 22:00
 
 Kf Fjallabyggdar
Kordrengir 
09/08 00:00
 
 Haukar Womens
Volsungur Husavik Womens 
08/08 19:30
 
 Persebaya Surabaya
Persela Lamongan 
08/08 19:30
 
 Bhayangkara Surabaya United
Persipura Jayapura 
09/08 02:00
 
 Cobh Ramblers
Galway United 
09/08 02:30
 
 Longford Town
Athlone 
08/08 21:30
 
 Ballymun United
Crumlin United 
08/08 21:30
 
 Portlaoise Afc
Ballyfermot United 
08/08 21:00
 
 Waterford United
Cork City 
09/08 00:00
 
 Sligo Rovers
Shelbourne 
09/08 00:00
 
 Ashdod MS
Hapoel Tel Aviv 
09/08 00:50
 
 Maccabi Netanya
Hapoel Kfar Saba 
09/08 00:50
 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Hadera 
09/08 01:15
 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Beitar Jerusalem 
09/08 03:00
 
 Chievo
Spezia 
08/08 17:00
 
 Albirex Niigata
Omiya Ardija 
08/08 17:00
 
 Tokyo Verdy
Ryukyu 
08/08 18:00
 
 Avispa Fukuoka
Ventforet Kofu 
08/08 18:00
 
 Tokushima Vortis
V-Varen Nagasaki 
08/08 18:00
 
 Renofa Yamaguchi
Tochigi SC 
08/08 18:00
 
 Okayama
Mito Hollyhock 
08/08 18:00
 
 Yamagata Montedio
Kyoto Purple Sanga 
08/08 18:00
 
 Zweigen Kanazawa FC
Ehime 
08/08 18:00
 
 Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga 
08/08 17:00
 
 Cerezo Osaka U23
Yokohama Scc 
08/08 17:00
 
 Gifu
Grulla Morioka 
09/08 12:00
 
 Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori 
08/08 15:00
 
 Iga Kunoichi (w)
Nojima Stella womens 
08/08 16:00
 
 Nagano Parceiro (w)
Setagaya Sfida (w) 
08/08 16:00
 
 Yamato Sylphid Womens
As Harima Albion (w) 
09/08 04:00
 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Faisaly 
08/08 18:00
 
 Irtysh Pavlodar
Kaisar Kyzylorda 
08/08 16:00
 
 Paju Citizen Fc
Jungnang Chorus Mustang Fc 
08/08 16:00
 
 Goyang Fc
Icheon Citizen Fc 
08/08 16:00
 
 Chungju Citizen
Yangpyeong 
08/08 16:00
 
 Siheung City
Namdong 
08/08 16:00
 
 Yeoju Sejong
Seoul United Fc 
08/08 18:00
 
 Jinju Citizen
Pocheon Fc 
08/08 18:00
 
 Ansan Greeners
Anyang 
08/08 16:00
 
 Hwaseong Fc
Gimhae City 
08/08 16:00
 
 Pyeongtaek Citizen
Gimpo Fc 
08/08 16:00
 
 Yangju Citizen Fc
Gangneung 
08/08 18:00
 
 Cheonan City
Jeonju Citizen 
08/08 18:00
 
 Cheongju Jikji Fc
Gyeongju KHNP 
08/08 18:00
 
 Incheon Korail
Gyeongju Citizen Fc 
08/08 18:00
 
 Mokpo City
Chuncheon Citizen 
08/08 23:00
 
 FK Ventspils
Spartaks Jurmala 
09/08 01:00
 
 Rigas Futbola Skola
Liepajas Metalurgs 
08/08 19:00
 
 Rezekne / Bjss
Fk Smiltene Bjss 
08/08 23:00
 
 Fk Dinamo Riga
Saldus Ss/leevon 
09/08 00:00
 
 Super Nova
Grobina 
08/08 22:00
 
 Baltija Panevezys
Riteriai 
08/08 18:00
 
 Hegelmann Litauen
Kauno Zalgiris 2 
08/08 18:00
 
 Lietava Jonava
Zalgiris Vilnius 2 
08/08 22:00
 
 Minija
Atomsfera Mazeikiai 
08/08 23:30
 
 Vardar Skopje
Borec Veles 
09/08 08:00
 
 Cruz Azul
Leon 
09/08 08:06
 
 Monterrey
Santos Laguna 
09/08 10:00
 
 Chivas Guadalajara
Puebla 
08/08 23:00
 
 Sireti
Olimp Comrat 
08/08 23:00
 
 Cahul 2005
Iskra-stal Ribnita 
08/08 23:00
 
 Dinamo-Auto
Codru Lozova 
08/08 17:00
 
 Mahar United
Hantharwady United 
08/08 17:00
 
 Laconi Lian
Yadanabon 
08/08 17:00
 
 Shan United
Magway 
09/08 10:00
 
 Juventus Managua
Walter Ferretti 
09/08 00:00
 
 Valerenga
Bodo Glimt 
08/08 20:00
 
 Klepp Il Womens
Lyn Womens 
08/08 21:00
 
 Sandviken Womens
Rosenborg Bk Womens 
09/08 04:00
 
 General Diaz
Olimpia Asuncion 
09/08 06:30
 
 Libertad Asuncion
12 De Octubre 
08/08 20:00
 
 Gawin Sleza Wroclaw
Gks Pniowek Pawlowice Slaskie 
08/08 21:00
 
 Gks Przodkowo
Unia Swarzedz 
08/08 22:00
 
 Olimpia Zambrow
Unia Skierniewice 
08/08 23:00
 
 Blonianka Blonie
Ursus Warszawa 
08/08 23:00
 
 Baltyk Koszalin
Baltyk Gdynia 
08/08 23:00
 
 Jarota Jarocin
Kotwica Kolobrzeg 
08/08 23:00
 
 Ks Mieszko Gniezno
Nielba Wagrowiec 
08/08 23:00
 
 Rekord Bielsko Biala
Stal Brzeg 
08/08 23:00
 
 Gornik Konin
Gryf Wejherowo 
08/08 18:00
 
 Lech Ii Poznan
Elana Torun 
08/08 18:00
 
 Gornik Polkowice
Gryf Wejherowo 
08/08 19:00
 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Ks Legionovia Legionowo 
08/08 21:30
 
 Umm Salal
Al-Ahli Doha 
08/08 23:45
 
 Al-Sadd
Al Duhail Sc 
08/08 17:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Briansk 
08/08 20:00
 
 Spartak Moscow II
Torpedo Moscow 
08/08 21:00
 
 Gazovik Orenburg
Neftekhimik Nizhnekamsk 
08/08 21:00
 
 Volga Olimpiets
Irtysh 1946 Omsk 
08/08 21:30
 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 
08/08 22:00
 
 Tekstilshchik Ivanovo
Ska Khabarovsk 
08/08 22:00
 
 Veles
Krylya Sovetov Samara 
08/08 23:00
 
 Krasnodar II
Fakel Voronezh 
09/08 00:00
 
 Chayka K Sr
Alania 
09/08 01:00
 
 Baltika
Volgar-Astrakhan 
08/08 17:30
 
 Hougang United FC
Balestier Khalsa FC 
08/08 17:30
 
 Tanjong Pagar Utd
Albirex Niigata FC 
09/08 00:00
 
 Nitra
Slovan Bratislava 
09/08 01:00
 
 Zemplin Michalovce
Spartak Trnava 
09/08 01:00
 
 Zlate Moravce
FK Pohronie 
09/08 01:00
 
 MFK Ruzomberok
Trencin 
09/08 01:00
 
 FK Senica
MSK Zilina 
08/08 23:00
 
 MFK Kosice
SKM Puchov 
08/08 23:00
 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Dukla Banska Bystrica 
08/08 23:00
 
 Partizan Bardejov
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
08/08 17:00
 
 Dukla Banska Bystrica U19
Poprad U19 
08/08 17:00
 
 Scp Ruzomberoku19
Nitra U19 
08/08 17:00
 
 Spartak Trnava U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
08/08 20:00
 
 Baroka
Bloemfontein Celtic 
09/08 01:15
 
 Mamelodi Sundowns
Bidvest Wits 
08/08 20:00
 
 Umea Fc Womens
Vittsjo Gik Womens 
08/08 21:00
 
 Eskilstuna United Df Womens
Vaxjo Womens 
08/08 21:00
 
 Djurgardens Womens
Kif Orebro Duff Womens 
08/08 23:00
 
 Linkopings Fc Womens
Kristianstads Dff Womens 
08/08 20:00
 
 Taby
Brommapojkarna 
08/08 20:00
 
 Ik Frej Taby
Orebro Syrianska If 
08/08 21:00
 
 Karlskrona
Eskilsminne IF 
08/08 21:00
 
 IFK Varnamo
Qviding FIF 
08/08 21:00
 
 Trollhattan
Lunds BK 
08/08 21:00
 
 Motala AIF
Torns IF 
08/08 22:00
 
 Tvaakers IF
Oskarshamns AIK 
08/08 22:00
 
 IF Sylvia
Haninge 
08/08 22:00
 
 Karlstad BK
Gefle IF 
08/08 22:00
 
 Ifk Berga
Karlslunds If Hfk 
08/08 23:00
 
 Sollentuna United FF
Nykopings BIS 
08/08 19:00
 
 Degerfors IF
afc eskilstuna 
08/08 23:30
 
 Halmstads
GAIS 
08/08 23:30
 
 Dalkurd Ff
Norrby IF 
08/08 23:30
 
 Jonkopings Sodra IF
Umea FC 
08/08 20:00
 
 Aik Solna Womens
Jitex Bk Womens 
08/08 21:00
 
 Ifk Kalmar Womens
Hammarby Womens 
08/08 21:00
 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Brommapojkarna Womens 
08/08 21:00
 
 Sandvikens If Womens
Alingsas Womens 
08/08 20:00
 
 Faizkand
Kuktosh 
08/08 20:00
 
 Dushanbe 83
Khujand 
08/08 20:00
 
 Lokomotiv Pamir
Esteghlal Dushanbe 
08/08 18:45
 
 Khonkaen FC
Uthai Thani Forest 
08/08 19:00
 
 Nakhon Pathom FC
Lampang 
08/08 20:00
 
 Customs Department FC
Ayutthaya United 
08/08 20:00
 
 Udon Thani
Khonkaen United 
08/08 21:00
 
 Ranong
Navy 
08/08 18:45
 
 Port
Rayong 
08/08 19:00
 
 Trat
SCG Muangthong United 
08/08 20:00
 
 Nakhon Ratchasima
Buriram United 
08/08 21:00
 
 Samut Prakan City
Bangkok Glass 
09/08 00:00
 
 Cs. Hammam-lif
As Slimane 
09/08 00:00
 
 Stade Tunisien
J.s. Kairouanaise 
09/08 00:00
 
 Us Ben Guerdane
Esperance Sportive de Tunis 
09/08 00:00
 
 Chebba
U.s.monastir 
09/08 10:00
 
 Utah Royals Womens
Ol Reign Womens 
09/08 09:00
 
 North Texas
Chattanooga Red Wolves 
09/08 10:30
 
 Tucson
Omaha 
09/08 05:00
 
 Memphis 901
North Carolina 
09/08 07:00
 
 Charlotte Independence
Charleston Battery 
09/08 07:00
 
 Pittsburgh Riverhounds
New York Red Bulls Reserve 
09/08 07:30
 
 Birmingham Legion
Atlanta United 2 
09/08 08:00
 
 Louisville City
Indy Eleven 
09/08 08:00
 
 Okc Energy
San Antonio 
09/08 08:00
 
 Stlouis Lions
Tulsa Roughnecks 
09/08 09:00
 
 Austin Bold
Rio Grande Valley 
09/08 09:30
 
 El Paso Locomotive
Colorado Springs Switchbacks 
09/08 10:00
 
 Portland Timbers 2
Sacramento Republic 
09/08 10:30
 
 New Mexico United
Phoenix Rising 
09/08 10:30
 
 Reno 1868
Tacoma Defiance 
08/08 16:00
 
 Mol Fehervar
Ujpesti TE 
08/08 16:00
 
 Benesov
Viktoria Zizkov 
08/08 16:00
 
 Tsv Schott Mainz
Giessen 
08/08 16:00
 
 Pehchevo
Kadino 
08/08 16:00
 
 Benatky Nad Jizerou
Dobrovice 
08/08 16:15
 
 Hradec Kralove
Chlumec Nad Cidlinou 
08/08 16:15
 
 Spolana Neratovice
Kolin 
08/08 16:15
 
 Kladno
Slovan Velvary 
08/08 16:30
 
 Teplice
Dukla Praha 
08/08 16:30
 
 Jong Ajax Amsterdam
Az Alkmaar 2 
08/08 16:30
 
 Kmsk Deinze
Lierse Kempenzonen 
08/08 16:30
 
 Kustosija
Mladost Zdralovi 
08/08 16:30
 
 Fk Loko Vltavin
Bohemians1905 2 
08/08 17:00
 
 Fotbal Trinec
Opava 
08/08 17:00
 
 Mlada Boleslav
Slovan Liberec 
08/08 17:00
 
 Bohemians 1905
Baumit Jablonec 
08/08 17:00
 
 Vysocina Jihlava
Tatran Brno Bohunice 
08/08 17:00
 
 VfB Stuttgart
SV Sandhausen 
08/08 17:00
 
 Budejovice
Fk Mas Taborsko 
08/08 17:00
 
 Budafoki Mte
Diosgyor 
08/08 17:00
 
 Mfk Karvina
Lisen 
08/08 17:00
 
 Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice 
08/08 17:00
 
 AB Kobenhavn
Ballerup Skovlunde Fodbold 
08/08 17:00
 
 B93 Copenhagen
Hillerod Fodbold 
08/08 17:00
 
 Bronshoj
BK Frem 
08/08 17:00
 
 Jammerbugt
Saeby If Skjold 
08/08 17:00
 
 Naesby BK
Middelfart 
08/08 17:00
 
 TSV Alemannia Aachen
Tvd Velbert 
08/08 17:00
 
 Dsc Wanne Eickel
Fsv Duisburg 
08/08 17:30
 
 Lisse
Rijnsburgse Boys 
08/08 18:00
 
 Hsc Hannover
Hannover 96 
08/08 18:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Pirmasens 
08/08 18:00
 
 Holbaek
Skovshoved 
08/08 18:30
 
 Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk 
08/08 19:00
 
 Paksi SE
Diosgyor 
08/08 19:00
 
 Podbeskidzie
Wisla Krakow 
08/08 19:00
 
 Usti nad Labem
Dukla Praha 
08/08 19:00
 
 Chomutov
Fk Banik Sokolov 
08/08 19:00
 
 Ockero If
Ik Kongahalla 
08/08 19:30
 
 Sturm Graz/stattegg Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
08/08 20:00
 
 Viktoria Zizkov
Slovan Velvary 
08/08 20:00
 
 Asc 09 Dortmund
Steinbach 
08/08 20:00
 
 Oss
SBV Excelsior 
08/08 20:00
 
 Germania Halberstadt
Bsg Chemie Leipzig 
08/08 20:00
 
 Hallen
Tennis Borussia Berlin 
08/08 20:00
 
 Ksv Hessen Kassel
Havelse 
08/08 20:00
 
 Vfc Plauen
Bischofswerdaer FV 08 
08/08 20:00
 
 Sv Tasmania Berlin
Hertha Bsc Berlin Am 
08/08 20:00
 
 Utrecht Am
Go Ahead Eagles 
08/08 20:00
 
 NK Maribor
Synot Slovacko 
08/08 20:00
 
 Zalaegerszegi TE
ZNK Osijek 
08/08 20:00
 
 Bayern Alzenau
Koln 2 
08/08 20:00
 
 Dubrava Zagreb
Trnje 
08/08 20:00
 
 Greuther Furth
SV Wehen Wiesbaden 
08/08 20:00
 
 Karlsruher
FSV Frankfurt 
08/08 20:00
 
 Siegburger Sv 04
TuS Koblenz 
08/08 20:00
 
 Sportfreunde Siegen
Fortuna Dusseldorf Ii 
08/08 20:30
 
 Sparta Nijkerk
AFC Amsterdam 
08/08 21:00
 
 Willem II
IJsselmeervogels 
08/08 21:00
 
 Quick boys
Telstar 
08/08 21:00
 
 Tre Fiori
Linfield FC 
08/08 21:00
 
 Den Bosch
Roda JC Kerkrade 
08/08 21:00
 
 St Gilloise
Rus Rebecquoise 
08/08 21:00
 
 Westfalia Herne
Ratingen Sv 
08/08 21:00
 
 Energie Cottbus
Union Berlin 
08/08 21:00
 
 LKS Lodz
Stal Mielec 
08/08 21:00
 
 Ludwigsfelder
Hertha Zehlendorf 
08/08 21:00
 
 Spvg Schonnebeck
VFB Homberg 
08/08 21:30
 
 AZ Alkmaar
Lille 
08/08 22:00
 
 Sc Verl
PSV Eindhoven 
08/08 22:00
 
 Red Bull Salzburg
Nice 
08/08 22:00
 
 Piast Gliwice
Opava 
08/08 22:00
 
 Sv Atlas Delmenhorst
Vfl Oldenburg 
08/08 23:00
 
 LKS Lodz
Korona Kielce 
08/08 23:00
 
 Almere City FC
ADO Den Haag 
08/08 23:00
 
 Pardubice
SK Sigma Olomouc 
08/08 23:00
 
 Sturm Graz
Ferencvarosi TC 
08/08 23:00
 
 St.Polten
Ask Stvalentin 
08/08 23:00
 
 Slavia Praha
Mol Fehervar 
08/08 23:00
 
 US Boulogne
Rouen 
08/08 23:00
 
 Chambly
Red Star 93 
08/08 23:00
 
 Tikves Kavadarci
Plackovica 
08/08 23:00
 
 MSV Duisburg
Preuben Munster 
08/08 23:00
 
 Chartres
Creteil 
08/08 23:00
 
 Villefranche
Grenoble 
08/08 23:00
 
 Sv Schwechat
Gersthofer SV 
09/08 00:00
 
 Drita
Inter Club Escaldes 
09/08 00:00
 
 Zlin
Prostejov 
09/08 00:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
AEL Limassol 
09/08 00:00
 
 Stade Brestois
Stade Rennais 
09/08 00:00
 
 Pau
Chamois Niortais 
09/08 00:00
 
 Caen
Amiens 
09/08 00:00
 
 Stade Reims
Strasbourg 
09/08 00:00
 
 Auxerre
Orleans US 45 
09/08 00:00
 
 Nea Salamis
Ethnikos Achnas 
09/08 00:00
 
 Saarbrucken
Nancy 
09/08 00:00
 
 Lorient
Angers SCO 
09/08 00:00
 
 Dinamo Zagreb
NK Publikum Celje 
09/08 00:00
 
 Bjelovar
Vrbovec 
09/08 00:00
 
 de Treffers
Gvv unitas 
09/08 00:00
 
 Les Herbiers
Chateaubriant 
09/08 00:00
 
 Swieqi United
Qormi 
09/08 00:00
 
 Wels
Askoe Oedt 
09/08 00:30
 
 Montpellier
Clermont Foot 
09/08 00:30
 
 Tarxien Rainbows
Lija Athletic 
09/08 00:45
 
 Ajax Amsterdam
RKC Waalwijk 
09/08 01:00
 
 Rodez AF
Toulouse 
09/08 01:00
 
 Rupel Boom
Seraing United 
09/08 01:00
 
 Kottingbrunn
Fcm Traiskirchen 
09/08 01:00
 
 Chateauroux
Tours 
09/08 01:30
 
 MVV Maastricht
Eindhoven 
09/08 02:00
 
 Varteks Varazdin
Slaven Belupo Koprivnica 
09/08 02:15
 
 Pieta Hotspurs
Marsa