Live3s Logo

LiveScore 07 Aug 2020

08/08 03:00
FT 
 Juventus
Lyon 
08/08 03:00
FT 
 Manchester City
Real Madrid 
07/08 17:30
FT 
 Western United
Western Sydney 
07/08 19:00
FT 
 Seoul
Gangwon 
07/08 16:45
FT 
 Adelaide Comets Womens
Adelaide City Womens 
07/08 16:45
FT 
 Metropolis United Womens
Ffsa Ntc Girls Womens 
07/08 18:45
FT 
 Salisbury Inter Womens
West Adelaide Womens 
07/08 18:45
FT 
 Fulham United Womens
Adelaide University Womens 
07/08 17:30
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
South Coast Wolves 
07/08 17:30
FT 
 Manly United
Western Sydney Wanderers Am 
07/08 19:00
FT 
 University Azzurri
Port Darwin 
07/08 16:30
FT 
 Adelaide Raiders Reserve
Adelaide Comets Reserve 1
08/08 10:45
FT 
 Croydon Kings Reserve
North Eastern Metrostars Reserve 
08/08 11:15
FT 
 Adelaide Blue Eagles Reserve
Adelaide United Reserve 
08/08 11:15
FT 
 Modbury Jets Reserve
Adelaide City Reserve 
08/08 11:15
FT 
 Sturt Lions Reserve
Adelaide Victory Reserve 
08/08 11:15
FT 
 West Adelaide Reserve
West Torrens Birkalla 2 
07/08 18:45
FT 
1 Adelaide Raiders SC
Adelaide Comets 
08/08 00:00
FT 
 Al Ahli Bhr
Al-hala 
08/08 00:00
FT 
 Al-Muharraq
Al-Hadd 
08/08 00:00
FT 
 Al-Riffa
Manama Club 
07/08 23:00
FT 
 Vitebsk
Isloch Minsk 
07/08 19:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk Reserve
Neman Grodno Reserve 
07/08 20:00
FT 
 Minsk Reserve
Slavia Mozyr Reserve 
07/08 20:00
FT 
 Bate Borisov Reserve
Gorodeya Reserve 1
07/08 23:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Torpedo Zhodino Reserve 
07/08 23:00
FT 
 Radnik Bijeljina
FK Zeljeznicar 
08/08 06:15
FT 
 Cuiaba (MT)
Brasil De Pelotas Rs 
08/08 08:30
FT 
 Confianca Se
Parana 
08/08 01:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
CSKA Sofia 
07/08 22:45
 
 Hebar Pazardzhik
Pirin Blagoevgrad 1
08/08 00:00
FT 
 Ludogorets Razgrad 2
Minyor Pernik 
08/08 00:00
 
 Hlucin
Dolni Benesov 
08/08 00:30
FT 
 Flora Tallinn
Kuressaare 
08/08 01:30
FT 
 Parnu Jk
Tartu Jk Maag Tammeka 2 1
07/08 12:00
FT 
 Ba
Nasinu 1
07/08 14:30
FT 
 Lautoka
Rewa 
08/08 07:00
 
 Suva
Nasinu 
08/08 09:00
FT 
1 Lautoka
Navua 
08/08 11:00
FT 
2 Labasa
Ba 1
07/08 23:30
FT 
 Pepo
Kultsu 
07/08 23:30
FT 
 PK-35
Njs Nurmijarvi 
07/08 23:30
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Salon Palloilijat Salpa 
07/08 23:30
FT 
 Klubi 04
Grifk 
08/08 00:00
FT 
 Atlantis
Fc Espoo 
08/08 00:00
FT 
 Hjs Akatemia
Ilves Tampere 2 
07/08 23:30
FT 
 Gbk Kokkola
Vifk Vaasa 
08/08 01:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Dinamo Tbilisi 
08/08 00:00
FT 
 Persepolis
Zob Ahan 
08/08 02:45
 
 Wexford Youths
Cabinteely 
08/08 02:45
FT 
 Drogheda United
Bray Wanderers 
08/08 02:45
FT 
 UC Dublin UCD
Shamrock Rovers ii 
08/08 00:45
FT 
 Bohemians
Dundalk 
08/08 02:45
FT 
 St. Patrick's
Finn Harps 
07/08 18:00
FT 
 Busan Transportation
Changwon City 
07/08 23:00
FT 
 Metta/LU Riga
Bfc Daugavpils 
07/08 23:00
FT 
 Tukums-2000
Fk Valmiera 
08/08 01:00
FT 
 Riga
Jelgava 
07/08 23:00
FT 
1 FK Zalgiris Vilnius
Banga Gargzdai 
08/08 01:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Suduva 
07/08 22:30
FT 
 Nevezis
Taip 1
08/08 00:00
FT 
1 Siauliai
Dziugas Telsiai 
08/08 08:30
FT 
 Necaxa
Club America 
08/08 10:30
FT 
1 Mazatlan
Toluca 
07/08 19:00
FT 
 Athletic 220
Ub Mazaalainuud 
08/08 01:00
FT 
 Renaissance Zmamra
HUSA Hassania Agadir 1
08/08 10:30
FT 
 Stop Out
Napier City Rovers 
08/08 10:45
FT 
 Christchurch United
Ferrymead Bays 
07/08 15:00
FT 
 Forrest Hill Milford
Auckland United 
08/08 11:00
FT 
 Manukau United
Central United 1
08/08 00:00
FT 
 Roa Womens
Avaldsnes Womens 1
08/08 00:00
FT 
 Valerenga Womens
Kolbotn Womens 
08/08 04:00
FT 
1 Guay Leena
Nacional Asuncion 
08/08 06:30
FT 
1 Sportivo Luqueno
Cerro Porteno 
08/08 07:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Universitario de Deportes 
07/08 23:00
FT 
 Chemik Police
Baltyk Koszalin 
07/08 21:30
FT 
 Al-Gharafa
Al Khor SC 
07/08 23:45
FT 
 Al Shahaniya
Qatar SC 
08/08 00:00
 
 Zenit St Petersburg
Lokomotiv Moscow 
08/08 00:25
FT 
1 Al taqdom
Al Thuqbah 
08/08 00:35
FT 
1 Al Rbeea
Al Jeel 
08/08 02:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Fuenlabrada 
08/08 01:00
FT 
 Ik Uppsala Womens
Rosengard Womens 
08/08 01:00
FT 
1 Lindome GIF
Utsiktens BK 1
08/08 01:00
FT 
 Vasteras
IK Brage 
08/08 01:00
FT 
 Osters IF
Akropolis IF 
08/08 01:00
FT 
 GIF Sundsvall
Ljungskile SK 
07/08 22:30
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Metalurh Zaporizhya 1
07/08 22:30
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Cherkashchyna Akademiya 1
07/08 22:30
FT 
 Volyn
Hirnyk Sport 
07/08 22:30
FT 
 Kremin Kremenchuk
Balkany Zorya 
07/08 22:30
FT 
1 Inhulets Petrove
Rukh Vynnyky 
07/08 22:30
FT 
 Obolon Kiev
Metalist Kharkiv 
07/08 22:30
FT 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Mynai 
08/08 07:00
FT 
 Miami
Tampa Bay Rowdies 
07/08 20:30
FT 
 SC Heerenveen
Vitesse Arnhem 
07/08 20:30
FT 
 Arys
Kaisar Kyzylorda 
07/08 21:00
FT 
 Hansa Rostock
Berliner Ak 07 
07/08 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Viktoria Plzen 
08/08 00:00
FT 
 APOEL Nicosia
AEK Larnaca 
08/08 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
Karmiotissa Pano Polemidion 
08/08 00:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Doxa Katokopias 
08/08 00:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
Tabor Sezana 
08/08 00:30
FT 
 Atromitos Athens
PAOK Saloniki 
08/08 00:45
FT 
 Emmen
Cambuur Leeuwarden 
08/08 01:00
FT 
 Union Gurten
Tsv Buchbach 
08/08 01:30
FT 
 Trenkwalder Admira
Wiener Sportklub