Live3s Logo

LiveScore 05 Aug 2020

06/08 00:55
FT 
1 Shakhtar Donetsk
Wolfsburg 1
06/08 00:55
FT 
 Kobenhavn
Istanbul Basaksehir 
06/08 03:00
FT 
 Inter Milan
Getafe 
06/08 03:00
FT 
 Manchester United
LASK Linz 
05/08 16:00
FT 
 Wellington Phoenix
Brisbane Roar 
05/08 20:00
FT 
1 Rodina Moskva
Strogino Moscow 
05/08 20:00
FT 
1 Saturn
FK Kolomna 
05/08 21:00
FT 
 Zenit-Izhevsk
FK Tyumen 
05/08 21:30
FT 
 Anzhi
Makhachkala 1
05/08 22:00
FT 
 Znamya Noginsk
Znamya Truda 
05/08 23:00
 
1 Murom
FK Zvezda Ryazan 
06/08 00:00
FT 
 FK Kaluga
Dnepr Smolensk 
06/08 08:05
FT 
 Philadelphia Union
Portland Timbers 
05/08 18:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Dinamo Brest Reserve 
05/08 20:00
FT 
 Belshina Babruisk Reserve
Slutsk Reserve 1
06/08 02:00
FT 
 Concordia Ac
Atletico Tubarao 
06/08 06:00
FT 
 Brusque
Juventus Sc 
06/08 08:30
AET 
 Criciuma
Chapecoense 
90min [1-0], Aggregate [1-1], Penalty [2-4],
06/08 03:00
FT 
1 Decisao
Vitoria Pe 1
06/08 08:30
 
 Santa Cruz
Salgueiros AC 
90min [0-0], Aggregate [1-1], Penalty [3-4],
06/08 02:00
FT 
 Istra 1961
Orijent Rijeka 
05/08 23:30
FT 
 Vg 62
Peimari United 
06/08 00:00
FT 
 Edustus Ips
Savu 
05/08 23:30
FT 
 SJK Seinajoki
KuPS 
05/08 23:30
FT 
 IFK Mariehamn
Inter Turku 
05/08 23:30
FT 
 Ilves Tampere
RoPS Rovaniemi 
05/08 23:30
FT 
 Haka
HIFK 
05/08 23:30
 
 Ac Kajaani
AC Oulu 
05/08 23:30
FT 
 KTP Kotka
Mypa 
05/08 23:30
FT 
 Jaro
VPS Vaasa 
05/08 23:30
FT 
 Kpv
Sjk Akatemia 
05/08 21:30
FT 
 Samgurali Tskh
Aragvi Dusheti 
05/08 20:45
 
 Bekescsaba
Vasas 
05/08 23:00
FT 
 Deac
Debreceni VSC 
05/08 23:30
FT 
 Dorogi
Soroksar 
05/08 23:30
FT 
 Szentlorinc Se
Gyirmot Se 
06/08 01:00
FT 
 ETO Gyori FC
Kaposvar 
06/08 01:00
FT 
 Nyiregyhaza
Pecs 
06/08 01:00
 
 Ajka
Kazincbarcika 1
06/08 02:00
FT 
 Ballymun United
Killester Donnycarne 
06/08 02:00
FT 
 Bluebell United
Newbridge Town 1
06/08 02:00
FT 
 Crumlin United
Cherry Orchard 1
06/08 02:45
FT 
 Mochtas
Wayside Celtic 
06/08 02:45
FT 
 Edenderry Town
Bangor Celtic 
06/08 02:45
FT 
 Maynooth University Town
Malahide United 1
06/08 03:00
FT 
 Liffeys Pearse
Portmarnock 
06/08 03:00
AET 
 Cittadella
Frosinone 
90 minutes[2-2], 120 minutes[2-3]
05/08 18:00
FT 
 Sagan Tosu
Yokohama 
05/08 18:00
FT 
 Oita Trinita
Gamba Osaka 
05/08 18:00
 
 Kashima Antlers
Kawasaki Frontale 
05/08 18:00
FT 
 Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds 
05/08 18:00
FT 
 Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Eight 
05/08 18:00
 
 Consadole Sapporo
Sanfrecce Hiroshima 
05/08 18:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare 
05/08 23:00
FT 
 Sahab Sc
Al-Jazeera (Jordan) 
06/08 01:30
FT 
 Al Hussein Irbid
AL-Sareeh 
05/08 20:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Shakhtyor Karagandy 
05/08 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Astana 
05/08 20:00
FT 
 Ordabasy
Kyzylzhar Petropavlovsk 
05/08 20:00
FT 
 Tobol Kostanai
Okzhetpes 
05/08 23:00
FT 
 Milsami
Dinamo-Auto 
06/08 01:30
FT 
 Sheriff
Cs Petrocub 
06/08 03:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
06/08 01:00
FT 
 Molde
Start Kristiansand 
06/08 04:00
FT 
 Sol De America
12 De Octubre 
06/08 06:30
FT 
 Guarani CA
Ca River Plate Asuncion 1
05/08 22:00
FT 
 Sepsi
Clinceni 
05/08 22:00
FT 
 Hermannstadt
Politehnica Iasi 
05/08 22:00
FT 
1 Chindia Targoviste
Cs Voluntari 
05/08 22:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Viitorul Constanta 
05/08 23:00
FT 
 Afc Progresul Spartac Bucuresti
Css Slatina 
05/08 23:00
FT 
 Maramures
Comuna Recea 
05/08 19:00
FT 
1 Novali Futsal
Ttg Ugra Yugorsk Futsal 
06/08 00:30
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Shabab Ksa 
06/08 01:30
FT 
 Al Adalh
Al-Ettifaq 
06/08 02:00
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al Hilal 
05/08 23:00
FT 
 Indjija
FK Vozdovac Beograd 
05/08 23:00
FT 
 Novi Pazar
Partizan Belgrade 
06/08 01:00
FT 
 Backa Backa Palanka
Spartak Subotica 
06/08 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Radnicki Nis 
06/08 01:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
FK Napredak Krusevac 
06/08 01:00
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Macva Sabac 
06/08 01:00
FT 
 FK Rad Beograd
Karadjordje Topola 1
06/08 01:00
FT 
 Radnik Surdulica
Mladost Lucani 
06/08 01:00
FT 
 Zlatibor
Proleter Novi Sad 
06/08 03:00
FT 
 Vojvodina
Cukaricki 
05/08 22:30
FT 
1 Spisske Podhradie
Humenne 
05/08 22:30
 
 Sk Milenium
Mfk Snina 
05/08 22:30
 
 Mladost Kalsa
Mfk Vranov Nad Topou 
05/08 22:30
FT 
 Mfk Sobrance
Druzstevnik Plavnica 2
06/08 01:00
FT 
 Hammarby
Falkenbergs FF 
06/08 01:00
FT 
 Malmo
Helsingborg IF 
06/08 01:00
FT 
 Varbergs BoIS FC
Djurgardens 
06/08 00:00
FT 
 Winterthur
Bavois 
05/08 22:00
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al-Wahda Damascus 2
05/08 22:00
AET 
 Al-Majd Damascus
Al Sahel Syr 
90min [1-1], Penalty [4-3],
06/08 07:30
FT 
 Atlanta United 2
Charleston Battery 
06/08 08:00
FT 
 Birmingham Legion
Charlotte Independence 
05/08 16:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Tatran Brno Bohunice 
05/08 16:00
FT 
 NK Publikum Celje
NK Ptuj Drava 
05/08 16:00
FT 
 Pandurii
U Craiova 1948 Sa 
05/08 17:00
FT 
 Gent
Seraing United 
05/08 17:00
FT 
 Slovan Liberec
Viktoria Zizkov 
05/08 17:00
FT 
 Banik Ostrava
Fotbal Trinec 
05/08 17:05
FT 
 Nakhon Ratchasima
Udon Thani 
05/08 18:00
FT 
 Stal Mielec
Wisla Krakow 
05/08 19:00
FT 
 Dinamo Brest
Krumkachy 
05/08 22:00
FT 
 Caen
Vannes OC 
05/08 22:00
FT 
 Olimpic Donetsk
Chayka K Sr 
05/08 23:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Znicz Pruszkow 
05/08 23:00
FT 
 Slavia Praha
St.Polten 
05/08 23:00
FT 
 Chambly
Stade Lavallois MFC 
05/08 23:00
FT 
 Slovan Bratislava
Zlin 
05/08 23:00
FT 
 Baumit Jablonec
Pardubice 
05/08 23:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Koper 
05/08 23:10
FT 
 Doxa Katokopias
Olympiakos Nicosia 
05/08 23:30
FT 
 Prepere
Hradec Kralove 
05/08 23:30
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Oberlausitz 
05/08 23:35
FT 
 Tikves Kavadarci
Fk Rinija Gostivar 
06/08 00:00
FT 
 Creteil
Red Star 93 
06/08 00:00
FT 
 Volendam
Rkav Volendam 
06/08 00:00
FT 
 Karmiotissa Pano Polemidion
Apollon Limassol FC 
06/08 00:00
FT 
 Rodez AF
Villefranche 
06/08 00:00
FT 
 NK Maribor
Stade Reims 
06/08 00:00
FT 
 Podbeskidzie
Hutnik Krakow 
06/08 00:00
FT 
 Sokol Zapy
Meteor Praha 
06/08 00:30
FT 
 NAC Breda
Baronie 
06/08 01:00
FT 
 Sv Hemelingen
Tb Uphusen 
06/08 01:00
 
 Paris Saint Germain
Sochaux 
06/08 01:00
FT 
 Clermont Foot
Chateauroux 
06/08 01:00
FT 
 Sc Ostbahn Xi
Stadlau 
06/08 01:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Sc Velbert 
06/08 01:00
FT 
 Red Star Penzing
Fcj Alt Ottakring 
06/08 01:00
FT 
 St Margarethen
Mauerwerk 
06/08 01:00
FT 
1 Francs Borains
Jeunesse Molenbeek 
06/08 01:30
FT 
 Ssv Jeddeloh
Sv Atlas Delmenhorst 
06/08 01:30
FT 
 Blau Weib Friesdorf
Engers 
06/08 01:30
FT 
 Tsv Meerbusch
Sc Kapellen 
06/08 01:30
FT 
 Monheim
Rather Sv 
06/08 06:00
 
 Cruzeiro
Uberlandia Mg