Live3s Logo

LiveScore 04 Aug 2020

05/08 02:45
AET 
 Brentford
Fulham 
90min [0-0], 120min [1-2],
04/08 17:30
FT 
 Western Sydney
Perth Glory 
04/08 18:00
 
 Casuarina
University Azzurri 
05/08 08:30
 
 Bahia
Ceara 
05/08 07:15
 
 Campinense Pb
Sousa Pb 
90min [0-0], Penalty [5-4],
05/08 07:00
FT 
 Bragantino SP
Guarani 1
05/08 00:00
FT 
 Joker Raasiku
Paide Linnameeskond C 
04/08 22:00
FT 
 Tallinna Jk Legion U19
Jk Nomme United U19 
04/08 23:00
FT 
 Raplamaa U19
Jk Nomme Kalju U19 
05/08 00:30
FT 
 Jk Tabasalu U19
Flora Tallinn U19 
04/08 23:30
FT 
 Vifk Vaasa
Jakobstads Bollklubb 
04/08 23:30
FT 
 Vaajakoski
Jyvaskyla JK 
05/08 00:00
FT 
 Peka
Union Plaani 
05/08 00:30
FT 
1 Eif Academy
Tikka 
04/08 21:30
 
 Shevardeni
Baia Zugdidi 
05/08 00:00
FT 
 Metalurgi Rustavi
Shukura Kobuleti 
05/08 02:00
FT 
 Transylvania
Sheriff Yc 
05/08 00:45
FT 
 Finn Harps
Shelbourne 1
05/08 03:00
AET 
 Chievo
Empoli 
90 minutes[0-0], 120 minutes[1-1]
04/08 23:00
FT 
 Shabab AlOrdon
Al-Faisaly 
05/08 01:30
FT 
 Al Aqaba Sc
Maan 
04/08 23:00
FT 
 Codru Lozova
Speranta Nisporeni 
05/08 01:00
FT 
 Lillestrom
Sogndal 
05/08 00:00
FT 
1 Al Qadasiya
Al Khaleej Club 
05/08 00:00
FT 
 Al-Fath
Al Feiha 
05/08 00:15
FT 
 Abha
Al Ittihad Ksa 
05/08 00:25
FT 
 Al-Raed
Dhamk 
05/08 01:45
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Taawon 
05/08 02:15
FT 
1 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Hazm 
05/08 01:00
AET 
 Kristianstads FF
Torns IF 
90min [2-2], 120min [2-3],
05/08 01:00
AET 
1 Rosengard
Landskrona BoIS 
90min [1-1], 120min [1-2],
05/08 01:00
FT 
 Stenungsunds If
Trollhattan 
05/08 01:00
FT 
 Rappe Goif
Asarums If Fk 
04/08 21:00
FT 
 Club Brugge
CS Petange 
04/08 22:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Zfc Meuselwitz 
04/08 22:30
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
04/08 23:00
FT 
 Znk Pomurje Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
04/08 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Chrudim 
04/08 23:00
FT 
 Tabor Sezana
Ferencvarosi TC 
05/08 00:00
FT 
 First Vienna
Sv Stripfing Weiden 
05/08 00:00
FT 
 Lorient
Stade Rennais 
05/08 00:15
FT 
 Marienlyst
Tarup Paarup If 
05/08 00:30
FT 
 Sv Wienerberger
1980 Wien 
05/08 00:30
 
 Zbuzany 1953
Sokol Hostoun 
05/08 00:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
Brandenburger Sc Sud 05 
05/08 01:00
FT 
 Versailles 78
Red Star 93 
05/08 01:00
FT 
 Andrezieux
Hauts Lyonnais 
05/08 01:00
FT 
 Sv Leobendorf
Asv Schrems 
05/08 01:00
FT 
 Sv Schwechat
Usc Rohrbach 
05/08 01:00
FT 
 St Omer
Dunkerque 
05/08 01:00
FT 
 Toulouse
Bordeaux 
05/08 01:00
FT 
 Nea Salamis
Omonia Nicosia 
05/08 01:00
FT 
 Sc Mannsworth
Wiener Viktoria 
05/08 01:30
FT 
 Gambarogno Contone
Bellinzona 
05/08 01:30
FT 
 Rkvv westlandia
Scheveningen 
05/08 02:00
FT 
 HHC Hardenberg
Hzvv 
05/08 02:00
FT 
 Lisse
Noordwijk 
05/08 02:00
FT 
 Vv Dovo
Kozakken Boys 
05/08 02:00
FT 
 Staphorst
Harkemase Boys 
05/08 02:00
FT 
 DVS'33 Ermelo
Sparta Nijkerk 
05/08 02:00
FT 
 de Treffers
NEC Nijmegen 
05/08 02:15
FT 
 Dem
Koninklijke Hfc