Live3s Logo

LiveScore 02 Aug 2020

03/08 01:30
 
1 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
03/08 00:00
FT 
 Spal
Fiorentina 
03/08 02:45
FT 
 Lecce
Parma 
03/08 02:45
FT 
 Sassuolo
Udinese 
03/08 02:45
FT 
2 Genoa
Hellas Verona 1
03/08 02:45
FT 
 Bologna
Torino 
02/08 23:30
FT 
 Celtic
Hamilton 
02/08 17:30
FT 
 Newcastle Jets
Western United 
02/08 13:00
FT 
 Consadole Sapporo
Vissel Kobe 
02/08 18:00
FT 
 Busan I'Park
Ulsan Hyundai Horang-i 
02/08 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Daegu 1
02/08 18:00
FT 
1 Gangwon
Sangju Sangmu Phoenix 
03/08 02:00
FT 
 Teuta Durres
KF Tirana 
03/08 01:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
Beselidhja Lezhe 
02/08 13:00
FT 
1 Gungahlin United
Belconnen United 1
02/08 13:00
FT 
 Cooma Tigers
Canberra 
02/08 12:30
FT 
 South Coast Wolves
Ted Reiter Mountain City Rovers 
02/08 13:00
FT 
 Sydney United
Sydney Olympic 
02/08 15:00
FT 
 Sydney FC U21
Western Sydney Wanderers Am 
02/08 13:00
FT 
 Peninsula Power
Brisbane Roar Am 
02/08 14:00
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Brisbane Olympic United FC 
02/08 14:00
FT 
 Gold Coast United
Moreton Bay United 
02/08 13:00
FT 
 North Star
Bayside United 
02/08 15:00
FT 
 St George Willawong
Brisbane Knights 
02/08 21:00
FT 
 Torpedo Zhodino
BATE Borisov 
02/08 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Ruh Brest 
02/08 17:00
FT 
 Neman Grodno Reserve
Dinamo Minsk Reserve 
02/08 20:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Minsk Womens 
02/08 23:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
02/08 23:30
FT 
1 Krupa
FK Sarajevo 
03/08 02:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Sloboda Uzice Sevojno 
03/08 03:00
 
 Alagoinhas Atletico Ba
Juazeirense Ba 
03/08 03:00
FT 
 Juventus Sc
Brusque 
03/08 05:00
FT 
 Chapecoense
Criciuma 
03/08 03:00
FT 
1 Internacional RS
Esportivo Rs 
03/08 06:00
 
 Gremio
Novo Hamburgo RS 
02/08 22:00
 
 Caldense(MG)
Tombense 
03/08 03:00
FT 
 Corinthians
Mirassol 1
03/08 06:00
 
 Palmeiras
Ponte Preta 
02/08 16:30
FT 
 Electricite Du Cambodge
Boeung Ket Rubber Field 
02/08 19:00
FT 
 Svay Rieng
Visakha 
03/08 02:00
FT 
2 Orijent Rijeka
Istra 1961 
02/08 22:00
FT 
 Harrogate Town
Notts County 
03/08 00:00
FT 
 Levadia Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
03/08 00:00
FT 
 Viimsi Lovid
Parnu Linnameeskond 
02/08 17:00
FT 
1 Maardu Linnameeskond 2
Pohja Tallinna Jk Volta 
02/08 19:00
FT 
 Tallinn
Lootus Kohtla Jarve 2 
02/08 20:00
FT 
2 Jogeva Wolves
Helios Tartu 
02/08 21:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Raplamaa 
02/08 22:00
FT 
 Fci Tallinn
Tartu Jk Welco 2 
02/08 22:00
FT 
 skala if
Ki Klaksvik 
02/08 22:00
FT 
 Vikingur Gotu
EB Streymur 
02/08 22:00
FT 
 HB Torshavn
NSI Runavik 
03/08 00:00
FT 
 Ab Argir
Tb Tuoroyri 
03/08 01:00
FT 
 B36 Torshavn
IF Fuglafjordur 
02/08 22:00
FT 
 Kiffen
Honka Akatemia 
02/08 23:30
FT 
 Kultsu
Mp Mikkeli 
02/08 20:00
FT 
 Fc Espoo
Klubi 04 
02/08 22:00
FT 
 Ilves Tampere 2
Tpv Tampere 1
02/08 23:30
FT 
 Grifk
Atlantis 
02/08 21:00
 
 Kiisto
Gbk Kokkola 
02/08 23:30
FT 
1 Oulun Ls
Js Hercules 
02/08 20:00
 
 Peka
Kumu Stps 
02/08 22:00
FT 
 Kajha
Otp 1
02/08 23:10
FT 
 Valtti
Fc Futura 
02/08 23:30
FT 
 Narpes Kraft
Vpv Pallo Veikot 
02/08 20:00
FT 
 Sjk Akatemia
Gnistan 
02/08 23:30
FT 
 Mp Mikkeli
Musa 
02/08 21:30
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Dila Gori 1
03/08 01:00
FT 
 Dinamo Batumi
Samtredia 
02/08 23:30
FT 
 Soroksar
Deac 
02/08 23:45
FT 
 Debreceni VSC
Budaorsi Sc 
03/08 01:00
 
 Siofok
Szombathelyi Haladas 
03/08 01:00
 
 Gyirmot Se
Csakvari Tk 
03/08 01:00
FT 
 Pecs
Dorogi 
03/08 01:00
FT 
1 Szolnoki MAV
Szentlorinc Se 
03/08 02:00
 
 Vasas
Kazincbarcika 
02/08 23:00
FT 
2 Esmtk
Dabas 
02/08 23:30
 
 Bkv Elore
Komarom Vse 
02/08 22:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Fajr Sepasi 1
02/08 22:45
FT 
 Qashqai Shiraz
Arman Gohar Sirjan 
02/08 22:45
FT 
 Shahrdari Tabriz
Damash Gilan FC 
02/08 23:00
FT 
1 Niroye Zamini
Mes Krman 1
02/08 23:00
FT 
 Shahrdary Arak
Malavan 
02/08 23:00
FT 
 Baderan Tehran
Navad Urmia 
02/08 23:00
FT 
 Khouneh Be Khouneh
Persepolis Pakdasht 
02/08 23:15
FT 
 Sepidroud Rasht
Khooshe Talaee Sana Saveh 
02/08 22:00
FT 
 Shamrock Rovers ii
Drogheda United 1
03/08 00:00
FT 
 Cork City
Bohemians 
03/08 01:00
FT 
 Hapoel Afula
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
02/08 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi 
02/08 17:00
FT 
 Matsumoto Yamaga
Giravanz Kitakyushu 
02/08 17:00
FT 
 Tochigi SC
Albirex Niigata 
02/08 17:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy 
02/08 17:30
FT 
 Kyoto Purple Sanga
Machida Zelvia 
02/08 18:00
FT 
 Ehime
Jubilo Iwata 
02/08 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Thespa Kusatsu Gunma 
02/08 18:00
FT 
 Mito Hollyhock
Zweigen Kanazawa FC 
02/08 18:00
FT 
 Tokushima Vortis
Yamagata Montedio 
02/08 18:00
Postp. 
 Omiya Ardija
Avispa Fukuoka 
02/08 14:00
 
 Osaka
Matsue City 
02/08 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Cerezo Osaka U23 
02/08 15:00
FT 
 Imabari FC
Vanraure Hachinohe 
02/08 16:00
FT 
 Yokohama Scc
Blaublitz Akita 
02/08 16:00
FT 
 Fujieda Myfc
Gifu 
02/08 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Kagoshima United 
02/08 17:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Fukushima United FC 
02/08 17:00
FT 
 AC Nagano Parceiro
Gamba Osaka U23 
02/08 17:00
FT 
 Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu 
02/08 18:00
FT 
 Gainare Tottori
Kataller Toyama 
02/08 15:00
FT 
 Inac Kobe (w)
Jef U Ichi.chiba (w) 
02/08 15:00
FT 
 Ehime (w)
Iga Kunoichi (w) 
02/08 16:00
FT 
 Urawa Reds (w)
Beleza (w) 
02/08 14:30
 
 Orca Kamogawa Womens
Setagaya Sfida (w) 
02/08 18:00
FT 
 Gyeongnam
Anyang 
02/08 18:00
FT 
 Seoul E Land
Bucheon 1995 
02/08 22:00
FT 
1 Suduva
Baltija Panevezys 
03/08 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris 1
02/08 21:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Lietava Jonava 
02/08 22:00
FT 
 Dainava Alytus
Nevezis 
03/08 01:00
FT 
 Toluca
Atletico San Luis 
03/08 06:00
FT 
 Queretaro
Mazatlan 
03/08 08:05
FT 
1 Santos Laguna
Chivas Guadalajara 
02/08 23:00
FT 
 Dinamo-Auto
Zimbru Chisinau 
02/08 16:00
FT 
 Athletic 220
Khangarid Klub 
02/08 19:00
FT 
 Selenge Press
Ulaanbaatar City 
03/08 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
03/08 05:00
 
1 Diriangen
Chinandega 1
03/08 07:00
 
 Jalapa
Juventus Managua 
03/08 02:00
 
 Diriangen U20
Chinandega U20 
03/08 04:00
FT 
 Jalapa U20
Juventus Managua U20 
02/08 19:00
FT 
 Brattvag
Senja 
02/08 19:00
 
 Egersunds IK
Nardo 
03/08 00:00
FT 
 Bodo Glimt
Stromsgodset 
03/08 00:00
FT 
 Viking
Kristiansund BK 
03/08 00:00
FT 
 FK Haugesund
Stabaek 
03/08 00:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Aalesund 
03/08 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Mjondalen 
03/08 02:30
FT 
 Odd Grenland
Rosenborg 
02/08 19:00
FT 
 Rosenborg Bk Womens
Klepp Il Womens 
02/08 22:00
FT 
 Avaldsnes Womens
Sandviken Womens 
03/08 04:00
 
 Cerro Porteno
Sportivo San Lorenzo 
03/08 06:30
FT 
1 Guay Leena
Olimpia Asuncion 
02/08 22:00
FT 
 Stal Krasnik
Korona Ii Kielce 
02/08 23:00
FT 
 Wisla Sandomierz
Chelmianka Chelm 
02/08 23:00
 
 Swit Skolwin
Gornik Konin 
02/08 21:30
FT 
 Al Khor SC
Al-Wakra 
02/08 23:45
FT 
 Al-Gharafa
Al Duhail Sc 
02/08 23:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 
02/08 23:30
 
 CS Mioveni
Petrolul Ploiesti 
02/08 19:00
FT 
 Politehnica Iasi
Chindia Targoviste 
03/08 02:30
FT 
 Cs Voluntari
Dinamo Bucuresti 
02/08 21:30
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Torpedo Moscow 
02/08 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Baltika 
02/08 17:00
FT 
 Napredak U19
Tsc Backa Topola U19 
02/08 23:30
FT 
 Partizan Belgrade U19
Trajal Krusevac U19 
03/08 00:00
FT 
 Cukaricki U19
Mladost Lucani U19 
03/08 01:00
FT 
 Crvena Zvezda U19
Spartak Zdrepceva Krv U19 
02/08 16:30
FT 
 Slavia Tu Kosice
Pokrok Sez Krompachy 
02/08 16:30
 
 Jednota Banova
Mfk Lokomotiva Zvolen 
02/08 21:30
FT 
 Druzstevnik Plavnica
Giraltovce 
02/08 22:30
FT 
 Mladost Kalsa
1. Tatran Presov 1
02/08 17:00
AET 
 Jednota Sokol Chocholna
Ok Castkovce 
90min [1-1], Penalty [6-5],
02/08 23:00
AET 
 Tj Druzstevnik Besenov
Tj Druzstevnik Vrakun 
90min [1-1], Penalty [5-3],
02/08 23:00
FT 
 Kolarovo
Nove Zamky 
02/08 23:00
AET 
 Mfk Vrbove
Nove Mesto 
90min [0-0], Penalty [3-4],
02/08 23:00
FT 
 Slovan Brvniste
Belusa 
02/08 23:00
AET 
 Svaty Jur
Psc Pezinok 
90min [2-2], Penalty [1-4],
02/08 23:00
FT 
 Osk Slovensky Grob
Tj Rovinka 
02/08 20:30
FT 
 Helsingborg IF
Hammarby 
02/08 23:30
FT 
 IFK Goteborg
Malmo 
02/08 23:30
FT 
 Varbergs BoIS FC
Ostersunds 
03/08 00:00
FT 
 Kalmar FF
AIK Solna 
02/08 20:00
FT 
 Skiljebo SK
Karlslunds If Hfk 
02/08 20:00
AET 
1 Vartans Ik
Gute 1
90min [1-1], 120min [2-4],
02/08 20:00
FT 
 Rosengard Womens
Pitea If Womens 
02/08 21:00
FT 
 Vaxjo Womens
Djurgardens Womens 
02/08 20:00
FT 
 Ksf Prespa Birlik
IS Halmia 
02/08 20:30
FT 
 Norrby IF
Jonkopings Sodra IF 
02/08 23:30
FT 
 Akropolis IF
GAIS 1
02/08 21:00
FT 
1 Alvsjo Aik Ff Womens
Alingsas Womens 
02/08 22:00
FT 
 Chiasso
Stade Ouchy 
02/08 22:00
FT 
 Grasshoppers
Winterthur 
02/08 22:00
FT 
 Kriens
Vaduz 
02/08 22:00
FT 
 Lausanne Sports
Wil 1900 
02/08 22:00
FT 
1 Schaffhausen
Aarau 
02/08 16:00
FT 
 Taicheng Lions
Taichung Futuro 
02/08 16:00
FT 
 Taiwan Power Company
Ntupes 
02/08 16:00
FT 
 Tainan City Steel
Hang Yuen 
02/08 16:00
FT 
 Tatung
Ming Chuan University 
02/08 19:45
FT 
 Barkchi
Lokomotiv Pamir 
02/08 19:45
AET 
 Istaravshan
Cska Pamir Dushanbe 
90min [1-1], 120min [3-1],
02/08 19:45
FT 
1 Ravshan Kulob
Panjshir 
03/08 00:00
FT 
 Chebba
Cs. Hammam-lif 1
03/08 00:00
FT 
 Us Tataouine
Club Sportif Sfaxien 1
03/08 00:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Stade Tunisien 
03/08 01:00
FT 
1 U.s.monastir
Club Africain 
02/08 12:25
FT 
 Rio Grande Valley
Tulsa Roughnecks 
03/08 07:00
 
 Hartford Athletic
Loudoun United 
02/08 15:30
FT 
 Udarnik Kurilovec
Kustosija 
02/08 16:00
FT 
 Simer Sampion Celje
Brinje Grosuplje 
02/08 16:30
FT 
 Oez Letohrad
Pardubice 2 
02/08 17:34
FT 
 Pardubice Womens
Viktoria Plzen Womens 
02/08 18:00
FT 
 Hannover 96 Am
Mtv Wolfenbuttel 
02/08 18:00
FT 
 Vfl Oldenburg
Blumenthaler Sv 
02/08 20:05
FT 
 Hertha 06 Charlotten
Sd Croatia Berlin 
02/08 20:10
FT 
 Synot Slovacko Womens
Gks Katowice Womens 
02/08 20:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Telstar 
02/08 21:00
FT 
 Spvg Schonnebeck
Asc 09 Dortmund 
02/08 21:00
FT 
 Sportfreunde Siegen
Hennef 05 
02/08 21:30
FT 
 Ssvg Velbert
Westfalia Herne 
02/08 22:00
FT 
 Monchengladbach Am
Adams Sam Beek 
02/08 22:00
FT 
 Khimki
Dinamo Moscow 
02/08 22:45
FT 
 Enppi
Misr Elmaqasah 
03/08 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
AEK Larnaca 
03/08 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
APOEL Nicosia 
03/08 00:00
FT 
 Germania Teveren
Viktoria Arnoldsweiler 
03/08 00:00
FT 
 Barcelona Womens
Montpellier Hsc Womens 
03/08 01:00
FT 
 San Gwann
Qrendi 
03/08 03:00
FT 
 Marsaxlokk
Zebbug Rangers 
03/08 06:00
AET 
 Uberlandia Mg
Boa Esporte Clube 
90min [2-2], Penalty [5-4],
02/08 21:00
FT 
 Mufulira Wanderers
Nkwazi