Live3s Logo

LiveScore 01 Aug 2020

02/08 00:00
FT 
 Brescia
Sampdoria 1
02/08 02:45
FT 
 Atalanta
Inter Milan 
02/08 02:45
FT 
 Napoli
Lazio 
02/08 02:45
FT 
 AC Milan
Cagliari 
02/08 02:45
FT 
 Juventus
AS Roma 
02/08 00:30
 
1 Chelsea
Arsenal 
01/08 19:30
FT 
1 Aberdeen
Glasgow Rangers 
01/08 22:00
FT 
 Dundee United
St. Johnstone 1
01/08 22:00
FT 
 Hibernian
Kilmarnock 
01/08 22:00
FT 
 St. Mirren
Livingston 
01/08 15:00
FT 
 Melbourne City
Sydney 
02/08 08:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Minnesota United 
02/08 10:30
FT 
 New York City
Portland Timbers 
01/08 17:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kashiwa Reysol 
01/08 17:00
FT 
 Vegalta Sendai
Yokohama F Marinos 
01/08 17:00
FT 
 Yokohama
Sanfrecce Hiroshima 
01/08 18:00
FT 
 Shonan Bellmare
Cerezo Osaka 
01/08 18:00
FT 
 Oita Trinita
Kashima Antlers 
01/08 18:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Shimizu S-Pulse 
01/08 18:00
FT 
 Gamba Osaka
Kawasaki Frontale 
01/08 18:00
FT 
 Tokyo
Sagan Tosu 
01/08 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Seoul 
01/08 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Pohang Steelers 1
01/08 19:00
FT 
 Incheon United
Gwangju 
01/08 14:30
FT 
 Mindil Aces
Port Darwin 
01/08 18:30
FT 
 University Azzurri
Hellenic Ac 
02/08 11:00
FT 
 Sydney United 58 U20
Sydney Olympic U20 
01/08 15:30
FT 
 Brisbane City SC
Queensland Lions SC 
01/08 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Eastern Suburbs 
01/08 17:00
FT 
1 Redlands United FC
Brisbane Strikers 
01/08 12:00
FT 
 South Hobart
Glenorchy Knights 
01/08 12:30
 
 Devonport City
Hobart Olympia Warriors 
01/08 14:30
 
 Hobart Zebras
Kingborough Lions 
01/08 14:35
 
 Launceston City
Riverside Olympic 
01/08 15:00
 
 The Gap Bpl
Centenary Stormers 
01/08 16:10
 
 Caboolture
Toowong 
01/08 13:30
FT 
 Adelaide Panthers
Fulham United 
01/08 13:30
 
 Adelaide Victory
Seaford Rangers 
01/08 13:30
 
 Sturt Lions
Playford City Patriots 1
01/08 13:30
FT 
 White City Woodville
West Adelaide 
01/08 17:30
FT 
 Adelaide Hills
Adelaide Vipers 
01/08 13:30
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide Comets 
01/08 13:30
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Blue Eagles 
01/08 13:30
FT 
 North Eastern Metrostars
Adelaide United U21 
01/08 13:30
FT 
 Cumberland United
Adelaide Raiders SC 
01/08 13:30
FT 
 Adelaide City
Campbelltown City SC 
01/08 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Croydon Kings 
01/08 13:00
FT 
 Gwelup Croatia U20
Floreat Athena U20 
01/08 13:00
FT 
 Ecu Joondalup U20
Armadale U20 
01/08 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Perth Glory Am 
01/08 13:00
FT 
 Cockburn City U20
Sorrento U20 
01/08 13:00
FT 
 Inglewood United U20
Perth Sc U20 
01/08 13:00
FT 
 Rockingham City U20
Balcatta U20 
01/08 15:00
FT 
 Willip
Floreat Athena 
01/08 15:00
FT 
 Cockburn City
Sorrento 
01/08 15:00
FT 
 ECU Joondalup
Armadale 
01/08 15:00
FT 
 Bayswater City
Perth Glory Am 
01/08 15:00
FT 
 Inglewood United
Perth SC 
01/08 15:00
FT 
 Rocking Ham City
Balcatta 
02/08 01:00
 
 Sv Feldkirchen
Sv Kraig 
01/08 17:00
FT 
 Chayka Zelva
Stenles Pinsk 
01/08 19:00
FT 
 Osipovichy
Dnepr Mogilev 
01/08 20:00
FT 
1 Dinamo Brest 2
Fc Baranovichi 
01/08 20:00
FT 
1 Polotsk
Zhlobin 
01/08 21:00
FT 
 Pershiy Regien
Bgu Minsk 
01/08 21:00
FT 
 Ivatsevichi
Meliorator Zhitkovichi 
01/08 22:00
FT 
 Kronon Stolbtsy
Ostrovets 
01/08 22:00
FT 
1 Energosbyt Bsatu
Smi Autotrans 
01/08 22:00
FT 
1 Gorki
Dnepr Rogachev 
01/08 21:30
FT 
 Smolevichy Sti
Belshina Babruisk 
01/08 23:30
FT 
 Slavia Mozyr
Isloch Minsk 
02/08 01:30
FT 
 Neman Grodno
Dinamo Minsk 
01/08 19:00
FT 
 Gorodeya Reserve
Energetik Bgu Minsk Reserve 
01/08 20:00
FT 
 Minsk Reserve
Rukh Brest Reserve 
01/08 22:00
FT 
 Torpedo Zhodino Reserve
Bate Borisov Reserve 
02/08 02:30
FT 
 Club Brugge
Royal Antwerp 
01/08 23:30
FT 
 Sloboda Uzice Sevojno
Radnik Bijeljina 
02/08 00:00
FT 
 Borac Banja Luka
Mladost Doboj Kakanj 
02/08 02:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Olimpik Sarajevo 
02/08 02:30
FT 
 FK Zeljeznicar
FK Velez Mostar 
02/08 02:00
FT 
 Atletico Tubarao
Concordia Ac 
02/08 02:00
FT 
 EC Pelotas RS
Brasil De Pelotas Rs 
01/08 22:00
 
1 Inter De Limeira
Guarani 
02/08 08:00
 
 Bragantino SP
Botafogo Sp 
90min [1-1], Penalty [4-3],
02/08 03:00
 
1 Decisao
Sport Recife 
02/08 03:00
 
 Vitoria Pe
Petrolina Pe 
01/08 16:30
FT 
 Asia Europe University
Nagaworld 
01/08 16:30
FT 
 Kirivong Sok Sen Chey
National Dm 
01/08 19:00
FT 
 Phnom penh
Soltilo Angkor 
02/08 02:30
FT 
 NK Rijeka
NK Lokomotiva Zagreb 
01/08 22:00
FT 
 Boston United
Altrincham 
01/08 20:00
AET 
 Weymouth
Dartford 
90min [0-0], Penalty [3-0],
01/08 21:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
Paide Linnameeskond 
02/08 00:00
FT 
 Trans Narva
Kuressaare 
02/08 00:00
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka 2
Elva 
02/08 00:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Flora Tallinn 2 
02/08 00:00
FT 
 Maardu Fc Starbunker
Kohtla Jarve Jk Jarve 
02/08 00:00
FT 
 Nomme United
Vandra Jk Vaprus 
01/08 21:00
FT 
 Keila Jk
Voru Jk 1
01/08 21:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Tabasalu Charma 
02/08 00:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev 2
Viimsi Mrjk 
01/08 18:00
FT 
1 JK Sillamae Kalev
Jogeva Sk Noorus 96 
01/08 18:00
FT 
 Paide Linnameeskond C
Pohja Sakala 
01/08 19:00
FT 
 Suure Jaani United Womens
Tammeka Tartu Womens 
01/08 21:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Womens
Nomme Jk Kalju Womens 
01/08 19:00
FT 
 07 Vestur Sorvagur
Ki Klaksvik 2 1
01/08 22:10
FT 
 Giza Hoyvik
B36 Torshavn 2 
02/08 10:20
FT 
 Nadroga
Rakiraki 
01/08 20:00
FT 
 Pk Keski Uusimaa Pkku
PK-35 
01/08 21:00
FT 
 Viikingit
Eps Espoo 
01/08 22:00
FT 
 Njs Nurmijarvi
Japs 
01/08 22:00
FT 
 Lahden Reipas
Pepo 1
01/08 19:00
FT 
1 Kaapo[kaarinan Pojat]
Pif Parainen 
01/08 20:00
FT 
1 Salon Palloilijat Salpa
Hjs Akatemia 
01/08 22:00
FT 
 Jazz Pori
P-iirot 1
01/08 20:00
FT 
 Sc Kufu-98
JIPPO 
01/08 22:00
FT 
3 Ps Kemi
Rops 2 1
01/08 19:00
FT 
 Saaksjarven Loiske
NOPS 
01/08 19:00
FT 
 Kirkkonummi
Tote 
01/08 19:30
FT 
 Espa
Hps 
01/08 20:00
FT 
1 Eupa
Sc Wolves 
01/08 20:00
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Ponnistajat 
01/08 20:00
FT 
 Norrvalla Ff
Saaripotku 
01/08 21:15
FT 
 Finnkurd
Poxyt 
01/08 21:15
FT 
 Tpk
Tove Pori 
01/08 22:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
TPS Turku 
01/08 22:00
FT 
 Ilves Tampere
HIFK 
01/08 22:00
FT 
 Inter Turku
IFK Mariehamn 
01/08 22:00
FT 
 HJK Helsinki
KuPS 
01/08 22:00
FT 
 SJK Seinajoki
Haka 
01/08 21:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
KTP Kotka 
01/08 22:00
FT 
 VPS Vaasa
Kpv 
01/08 22:00
 
 Mypa
Ac Kajaani 1
01/08 22:00
 
 AC Oulu
Jaro 
02/08 00:30
FT 
 Dinamo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
02/08 01:30
FT 
1 Lokomotiv Tbilisi
Torpedo Kutaisi 
02/08 02:00
FT 
 Kaposvar
Nyiregyhaza 
01/08 23:00
FT 
 Nassaji Mazandaran
Persepolis 
01/08 23:45
FT 
 Gol Gohar
Foolad Khozestan 
02/08 00:00
FT 
 Pars Jonoubi Jam
Shahin Bushehr 
02/08 01:00
FT 
1 Esteghlal Tehran
Sepahan 
01/08 18:00
FT 
 Okayama
Ryukyu 
01/08 16:00
FT 
 Nojima Stella womens
Vegalta Sendai (w) 
01/08 17:00
FT 
 Albirex Niigata (w)
Cerezo Osaka Sakai (w) 
01/08 16:00
FT 
 Nagano Parceiro (w)
As Harima Albion (w) 
01/08 18:00
FT 
 Ulsan Citizen
Namdong 
01/08 18:00
FT 
 Jeju United
Chunnam Dragons 
01/08 18:00
FT 
1 Chungnam Asan
Daejeon Citizen 
01/08 19:00
FT 
 Suwon
Ansan Greeners 
01/08 16:00
FT 
 Chuncheon Citizen
Cheonan City 
01/08 19:00
FT 
1 Fk Auda Riga
Rezekne / Bjss 1
01/08 19:00
FT 
 Saldus Ss/leevon
Super Nova 
01/08 21:00
FT 
 Grobina
Lokomotiv Daugavpils 
01/08 22:00
FT 
 Banga Gargzdai
Riteriai 1
01/08 17:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 
01/08 22:00
FT 
 Taip
Siauliai 
01/08 22:00
FT 
 Kauno Zalgiris 2
Minija 
02/08 08:00
FT 
 Tigres UANL
Pachuca 
02/08 10:00
FT 
 Club America
Club Tijuana 
01/08 23:00
FT 
 Floresti
Sheriff 
02/08 01:30
FT 
 Cs Petrocub
Sfintul Gheorghe 
01/08 19:00
FT 
1 Ub Mazaalainuud
Anduud City 
02/08 10:00
FT 
 Wairarapa United
Lower Hutt City 
02/08 10:30
FT 
 Western Suburbs
Petone 
02/08 10:00
 
 Real Esteli
Deportivo Ocotal 
02/08 10:00
 
 Walter Ferretti
Real Madriz 
02/08 07:00
FT 
1 Real Esteli U20
Deportivo Ocotal U20 
01/08 22:00
FT 
 Kjelsas IL
Eidsvold TF 
01/08 22:00
FT 
 Fredrikstad
Skeid Oslo 1
01/08 22:00
FT 
 Moss
Alta 
02/08 00:00
FT 
 Tromsdalen UIL
IL Hodd 
01/08 20:00
FT 
 Sotra
Notodden FK 
01/08 22:00
FT 
 Baerum SK
Floy Flekkeroy Il 
01/08 22:00
FT 
 Bryne
Fram Larvik 1
01/08 22:00
 
 Arendal
Vard Haugesund 1
02/08 00:00
FT 
 Sandefjord
Molde 1
02/08 02:30
FT 
 Brann
Valerenga 
01/08 19:30
FT 
 Arna Bjornar Womens
Valerenga Womens 
01/08 20:00
FT 
 Lyn Womens
Lsk Kvinner Womens 
01/08 21:00
FT 
 Kolbotn Womens
Roa Womens 
02/08 04:00
FT 
 Sol De America
Nacional Asuncion 
02/08 06:30
FT 
1 Libertad Asuncion
Guarani CA 
01/08 17:00
FT 
 Ks Polonia Sroda Wlkp
Sokol Kleczew 
01/08 19:00
FT 
 Unia Swarzedz
Chemik Police 
01/08 21:00
FT 
 Gks Pniowek Pawlowice Slaskie
Piast Zmigrod 
01/08 23:00
FT 
 Cracovia 2
Avia Swidnik 
01/08 23:00
FT 
 Lks Goczalkowice Zdroj
Mks Kluczbork 1
01/08 23:00
FT 
 Sokol Sieniawa
Kszo Ostrowiec 
01/08 23:00
FT 
1 Gks Przodkowo
Baltyk Koszalin 
02/08 00:00
FT 
 Wisla Pulawy
Lks Wolczanka Wolka Pelkinska 
02/08 03:45
FT 
 Benfica
Porto 1
01/08 21:30
FT 
 Al Rayyan
Al-Arabi SC 
01/08 23:45
FT 
 Al-Sailiya
Al Shahaniya 
01/08 21:30
FT 
 Clinceni
Hermannstadt 
02/08 00:00
FT 
 Viitorul Constanta
Sepsi 
02/08 02:30
FT 
 Botosani
Gaz Metan Medias 1
01/08 16:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
01/08 19:00
FT 
 Volga Olimpiets
Tom Tomsk 
01/08 20:00
FT 
 Chertanovo Moscow
Spartak Moscow II 
01/08 21:00
FT 
 Irtysh 1946 Omsk
Yenisey Krasnoyarsk 
01/08 22:00
FT 
 Dinamo Briansk
Gazovik Orenburg 
01/08 22:00
FT 
1 Tekstilshchik Ivanovo
Veles 
01/08 23:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Chayka K Sr 
01/08 23:00
FT 
 Volgar-Astrakhan
Krasnodar II 
02/08 00:00
FT 
 Alania
Ska Khabarovsk 
01/08 23:30
FT 
 FK Napredak Krusevac
Partizan Belgrade 
02/08 01:30
FT 
 Cukaricki
Indjija 
02/08 01:30
FT 
 Crvena Zvezda
Novi Pazar 
02/08 01:30
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Radnik Surdulica 
02/08 01:30
FT 
 Macva Sabac
Backa Backa Palanka 
02/08 01:30
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Rad Beograd 
02/08 01:30
FT 
 Radnicki Nis
FK Metalac Gornji Milanovac 1
01/08 23:00
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
MFK Kosice 
01/08 23:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Slavoj Trebisov 1
02/08 00:00
 
 Sport Podbrezova
KFC Komarno 
02/08 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Artmedia Petrzalka 
01/08 22:30
FT 
 Humenne
Lipany 
01/08 22:30
FT 
 Mfk Vranov Nad Topou
Spisske Podhradie 
01/08 22:30
FT 
 Spisska Nova Ves
1fk Svidnik 
01/08 23:00
FT 
 Msk Fomat Martin
Novohrad Lucenec 
01/08 23:00
FT 
 Kmetovo
Velke Lovce 
01/08 17:00
 
 Trencin U19
Spartak Trnava U19 
01/08 17:00
 
 Dac Dunajska Streda U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
01/08 17:00
FT 
 Nitra U19
Poprad U19 
01/08 17:00
FT 
 Zeleziarne Podbrezova U19
Scp Ruzomberoku19 1
01/08 17:00
FT 
 Msk Zilina U19
Dukla Banska Bystrica U19 
01/08 17:00
 
1 Slovan Bratislava U19
Senica U19 
01/08 21:00
FT 
 Djurgardens
Hacken 
01/08 21:00
FT 
 Orebro
Falkenbergs FF 
01/08 20:05
AET 
 Ifk Stocksund
Vasalunds IF 
90min [0-0], 120min [0-0],
01/08 21:00
FT 
 Sandviks Ik
Ytterhogdal Ik 
01/08 20:00
FT 
 Nosaby If
Almeboda/linneryd 
01/08 20:00
FT 
 Bk Olympic
Rosengard 1
01/08 23:30
FT 
 Ljungskile SK
Halmstads 
01/08 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
Degerfors IF 
01/08 23:30
FT 
 afc eskilstuna
Osters IF 
01/08 19:30
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Moron Bk Womens 
01/08 20:00
FT 
 Sandvikens If Womens
Hammarby Womens 
01/08 20:00
FT 
 Brommapojkarna Womens
Jitex Bk Womens 
01/08 20:00
FT 
 Sunnana Sk Womens
Ifk Kalmar Womens 
01/08 21:00
FT 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Aik Solna Womens 
01/08 19:45
FT 
 Dushanbe 83
Regar-TadAZ Tursunzoda 1
01/08 19:45
AET 
 Faizkand
Khatlon Bokhtar 
90min [1-1], 120min [1-2],
01/08 19:45
FT 
 Khujand
Kuktosh 1
02/08 00:00
FT 
 C. A. Bizertin
Us Ben Guerdane 
02/08 00:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Es Du Sahel 
02/08 01:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
As Slimane 
02/08 00:00
FT 
 Metalurh Zaporizhya
Hirnyk Sport 
02/08 05:00
FT 
 Chattanooga Red Wolves
Tucson 
02/08 09:10
FT 
 Omaha
North Texas 
02/08 07:00
FT 
 North Carolina
Birmingham Legion 1
02/08 08:00
FT 
 Colorado Springs Switchbacks
Real Monarchs Slc 
02/08 08:00
FT 
 Okc Energy
New Mexico United 
02/08 08:35
FT 
 Memphis 901
Stlouis Lions 
02/08 09:05
FT 
 Austin Bold
San Antonio 
02/08 10:30
FT 
 Phoenix Rising
El Paso Locomotive 
02/08 10:30
FT 
 Las Vegas Lights
Reno 1868 
01/08 15:55
FT 
 Prostejov
Viktoria Otrokovice 
01/08 16:00
FT 
 Zlate Moravce
Banik Ostrava 
01/08 16:00
FT 
 Kolin
Hradec Kralove 2 
01/08 16:00
FT 
 Usk Anif
Sv Strasswalchen 
01/08 16:00
FT 
 Teleoptik
Sindjelic Belgrad 
01/08 16:15
FT 
 Banik Ostrava 2
Frydek-mistek 
01/08 16:30
FT 
 Fk Banik Sokolov
Usti nad Labem 
01/08 16:30
FT 
 Metz
KV Mechelen 
01/08 16:30
FT 
 Jiskra Usti Nad Orlici
Sigma Olomouc 2 
01/08 16:30
FT 
 Slovan Velvary
Fk Loko Vltavin 
01/08 16:30
FT 
 Viktoria Zizkov
Baumit Jablonec 
01/08 16:30
FT 
 Kortrijk
Kmsk Deinze 
01/08 16:30
 
 Anderlecht
Jeunesse Molenbeek 
01/08 17:00
FT 
 Admira Praha
Bohemians 1905 
01/08 17:00
FT 
 Sparta Praha
Fk Mas Taborsko 
01/08 17:00
FT 
 Teplice
Hradec Kralove 
01/08 17:00
FT 
 Slovan Liberec
Chrudim 
01/08 17:00
FT 
 Viktoria Plzen
Budejovice 
01/08 17:00
FT 
1 Zulte-Waregem
Gent 1
01/08 17:00
FT 
 Mlada Boleslav
Fotbal Trinec 
01/08 17:00
FT 
1 Mouscron Peruwelz
St Gilloise 
01/08 17:00
FT 
 Wulfrath
Ssvg Velbert 
01/08 18:00
FT 
 Bremer Sv
Viktoria Berlin 1889 
01/08 18:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
01/08 19:00
FT 
 Genk
Lens 
01/08 19:00
FT 
 Hertha Zehlendorf
Berliner Ak 07 
01/08 19:00
FT 
 Rus Rebecquoise
Jeunesse Molenbeek 
01/08 19:00
 
 Jong PSV Eindhoven
Excelsior Maassluis 
01/08 19:30
FT 
 Prepere
Slovan Liberec 
01/08 19:30
FT 
 Energie Cottbus
Sk Slovan Varnsdorf 
01/08 19:30
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Uks Lodz Womens 
01/08 20:00
FT 
 VSG Altglienicke
TSG Neustrelitz 
01/08 20:00
FT 
 Almere City FC
Jong Ajax Amsterdam 
01/08 20:00
FT 
 Havelse
Eintracht Norderstedt 
01/08 20:00
FT 
 Ludwigsfelder
Brandenburger Sc Sud 05 
01/08 20:00
FT 
 Harkemase Boys
HHC Hardenberg 
01/08 20:00
FT 
1 Wuppertaler Sv
Kray 
01/08 20:00
FT 
 Oostende
Cercle Brugge 
01/08 20:00
FT 
 Saarbrucken
FSV Frankfurt 
01/08 20:00
FT 
 Rayong
Chonburi Shark 
01/08 20:00
FT 
 Vsetin
Brumov 
01/08 20:00
FT 
 VFB Homberg
Sc Union Nettetal 
01/08 20:00
FT 
 Steinbach
RW Essen 
01/08 20:30
FT 
 ASWH
Dordrecht 90 
01/08 20:30
FT 
 Hlinsko
Havlickuv Brod 
01/08 21:00
FT 
 Turu Dusseldorf
Sv Deutz 05 
01/08 21:00
FT 
 NAC Breda
SC Heerenveen 
01/08 21:00
FT 
 Standard Liege
Stade Reims 
01/08 21:00
FT 
 Ujpesti TE
Diosgyor 
01/08 21:00
FT 
 Sparta Praha Womens
Ferencvarosi Tc Womens 
01/08 21:00
FT 
 Kozakken Boys
Sparta Nijkerk 
01/08 21:00
FT 
 Monheim
Pesch 1956 
01/08 21:00
FT 
 Usv Hercules
de Treffers 
01/08 22:00
FT 
 Sochaux
Dijon 
01/08 22:00
 
 Genk
Lens 
01/08 22:30
FT 
 Sporting Charleroi
Ajaccio 
01/08 22:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Anderlecht Womens 
01/08 23:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Skf Sered 
01/08 23:00
FT 
 FK Senica
Synot Slovacko 
01/08 23:00
FT 
 Budapest Honved
Paksi SE 
01/08 23:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
Zwolle 
01/08 23:00
FT 
 Varda Se
MFK Ruzomberok 
01/08 23:00
FT 
 Auxerre
Le Mans 
01/08 23:00
FT 
 Pardubice
Vysocina Jihlava 
01/08 23:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Nice 
01/08 23:00
FT 
 Sturm Graz Amateur
Trenkwalder Admira 
01/08 23:00
FT 
 Spartak Trnava
SK Sigma Olomouc 
01/08 23:00
FT 
 Trencin
Zlin 
01/08 23:00
FT 
 Slavia Kromeriz
Valasske Mezirici 
01/08 23:00
FT 
 Vrchovina
Zivanice 1
01/08 23:00
FT 
 US Boulogne
Versailles 78 
01/08 23:00
FT 
 Sokol Zapy
Usti nad Labem 
01/08 23:00
FT 
 Lokomotiv Sofia
Cska 1948 Sofia 
01/08 23:00
FT 
 Sc Sand (w)
Young Boys Womens 
01/08 23:30
FT 
 Ohrid 2004
Struga Trim Lum 
01/08 23:30
FT 
 Belasica Strumica
Kozuv 
01/08 23:30
 
 Rapid Wien
Andelsbuch 
01/08 23:30
FT 
 Utrecht
AZ Alkmaar 
01/08 23:30
 
 Standard Liege
Stade Reims 
02/08 00:00
FT 
 Ermis Aradippou
E.N.Paralimni 
02/08 00:00
 
 Guingamp
Chamois Niortais 
02/08 00:00
FT 
 Caen
Le Havre 
02/08 00:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEL Limassol 
02/08 00:00
FT 
 Stade Rennais
Angers SCO 
02/08 00:00
FT 
 Rodez AF
Clermont Foot 
02/08 00:00
 
 Nancy
Strasbourg 
02/08 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Slovan Bratislava 
02/08 00:00
 
 Ethnikos Achnas
Othellos Athienou 
02/08 00:00
FT 
 Saint Etienne
Bordeaux 
02/08 00:00
FT 
 Villefranche
ES Troyes AC 
02/08 00:00
 
 Psv Eindhoven Womens
Kaa Gent Ladies 
02/08 00:00
FT 
 Paris Fc
Red Star 93 
02/08 00:00
FT 
 Eintr. Frankfurt
AS Monaco 
02/08 00:00
FT 
 Stadlau
Team Wiener Linien 
02/08 00:00
FT 
 Jeunesse Esch
Differdange 03 
02/08 00:00
FT 
 Sv Gerasdorf Stammer
Gersthofer SV 
02/08 00:00
FT 
 Mol Fehervar
NK Mura 05 
02/08 00:00
FT 
 Tsarsko Selo
Strumska Slava 
02/08 00:00
FT 
 Mladost Petrinja
Bjelovar 
02/08 00:00
FT 
 St.Polten
Lisen 
02/08 00:00
FT 
 Mladost Zdralovi
Vrbovec 
02/08 00:00
 
 Sedan
Creteil 
02/08 00:30
 
 MSK Zilina
SKM Puchov 
02/08 00:30
 
 Blau Weiss Linz
Sv Ried 2 
02/08 01:00
FT 
 Amiens
Chambly 
02/08 01:00
FT 
 Bastia
Montpellier 
02/08 01:00
FT 
 Brezice
NK Krka 
02/08 01:00
FT 
 NK Maribor
Nd Beltinci 
02/08 01:00
FT 
 Sv Wals Grunau
Usc Eugendorf 
02/08 01:30
FT 
 Bregalnica Stip
FK Shkendija 79 
02/08 01:30
FT 
 Cruzeiro
Ca Patrocinense 
02/08 02:00
FT 
 Groningen
Heracles Almelo 
02/08 02:30
FT 
 Raa Louvieroise
Braine 
02/08 02:30
FT 
 Goias
Cuiaba (MT) 
02/08 02:30
FT 
 Lalouviere
Royal Stade Brainois 
02/08 03:00
FT 
 Confianca Se
Frei Paulistano 
02/08 03:00
FT 
1 Alianza Lima
Deportivo Municipal 
02/08 06:00
 
 Botafogo
Fluminense 1
02/08 10:30
FT 
 Wollongong Wolves U20
Mt Druitt Town Rangers U20 
01/08 19:00
FT 
 Lusaka Dynamos
Zesco United Ndola 
01/08 21:05
FT 
 Red Arrows
Nkana