Live3s Logo

LiveScore 30 Jun 2020

01/07 03:15
FT 
 Brighton
Manchester United 
01/07 01:30
FT 
 Mallorca
Celta Vigo 
01/07 03:00
FT 
 Leganes
Sevilla 
01/07 04:00
FT 
 Barcelona
Atletico Madrid 
01/07 01:30
FT 
 Torino
Lazio 
01/07 03:45
FT 
 Genoa
Juventus 
01/07 00:00
FT 
 Millwall
Swansea City 
01/07 01:00
FT 
 Barnsley
Blackburn Rovers 1
01/07 01:00
FT 
 Reading
Brentford 
01/07 01:00
FT 
 Cardiff City
Charlton Athletic 
01/07 01:30
FT 
 Queens Park Rangers
Fulham 
01/07 02:45
FT 
 Wigan Athletic
Stoke City 
01/07 02:45
FT 
 Leeds United
Luton Town 
01/07 00:00
FT 
 Famalicao
Portimonense 
01/07 02:15
FT 
 Vitoria Guimaraes
Vitoria Setubal 3
01/07 04:30
FT 
 Rio Ave
Sporting Braga 1
30/06 23:00
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Krylya Sovetov Samara 1
01/07 01:30
FT 
 CSKA Moscow
Spartak Moscow 1
01/07 02:30
FT 
 Trenkwalder Admira
St.Polten 
01/07 02:30
FT 
 Mattersburg
WSG Wattens 1
01/07 02:30
FT 
 Rheindorf Altach
Austria Wien 
30/06 16:00
FT 
1 Prey Veng
Koh Kong 1
30/06 16:00
FT 
 Siem Reap
Kandal 
01/07 00:55
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Istra 1961 
01/07 00:55
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Varteks Varazdin 
01/07 03:05
FT 
 Hnk Gorica
Hajduk Split 
01/07 00:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Vejle 
01/07 01:00
FT 
 Naestved
Viborg 
01/07 01:00
FT 
 Kolding IF
Skive IK 
01/07 00:00
FT 
 Tallinna Jk Legion
JK Tallinna Kalev 
01/07 00:30
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 
30/06 22:00
FT 
 Flora Tallinn U19
Tallinna Jk Legion U19 
30/06 22:00
FT 
1 Jk Nomme Kalju U19
Levadia Tallinn U19 
30/06 22:00
FT 
 Jk Nomme United U19
Raplamaa U19 
30/06 23:30
FT 
 Eif Academy
Poxyt 
30/06 23:30
FT 
 Savu
Lapa 
01/07 03:55
FT 
 Kb Breidholt
Kria 
01/07 04:00
FT 
 Hviti Riddarinn
Hond Midasar 
01/07 04:00
FT 
 Berserkir Reykjavik
Isbjorninn 1
01/07 04:00
FT 
1 Golfklubbur Grindavikur
Ymir 
01/07 04:00
FT 
1 Lettir Reykjavik
Uppsveitir 
01/07 04:00
FT 
1 Skallagrimur
Kfb 
01/07 02:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Valur (w) 
01/07 02:00
FT 
 Breidablik/augnablik/smari U19
Fh Hafnarfjordur U19 
01/07 04:00
FT 
 Virgin Grid U19
Fylkir/ellidi U19 
30/06 22:45
FT 
 Mes Krman
Mes Rafsanjan 
30/06 22:45
FT 
 Arman Gohar Sirjan
Navad Urmia 
30/06 22:50
FT 
 Oxin Alborz
Fajr Sepasi 
30/06 23:00
 
 Qashqai Shiraz
Sepidroud Rasht 
30/06 23:20
 
 Khouneh Be Khouneh
Niroye Zamini 
30/06 23:20
FT 
 Persepolis Pakdasht
Esteghlal Khozestan 
30/06 23:25
FT 
 Shahrdary Arak
Shahrdari Tabriz 
30/06 23:30
FT 
 Malavan
Baderan Tehran 
30/06 23:30
 
 Damash Gilan FC
Khooshe Talaee Sana Saveh 
01/07 01:15
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
01/07 01:30
FT 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
30/06 18:00
 
 Alessandria
Arezzo 
30/06 18:00
 
 Feralpisalo
Modena 
30/06 18:00
 
 Piacenza
Triestina 
30/06 18:00
 
 Robur Siena Ssd
Juventus U23 
30/06 23:30
FT 
1 Us Pergolettese
Us Pianese 
30/06 23:30
FT 
1 Imolese
Azy Based Nano Bo 
01/07 00:00
FT 
 Az Picerno Asd
Rende 1
01/07 00:30
FT 
 Ravenna
Alma Juventus Fano 
01/07 01:00
FT 
 Asd Sicula Leonzio
Bisceglie 1913 
01/07 01:55
FT 
 Giana
Olbia 2
01/07 02:30
FT 
 Catania
Virtus Francavilla 1
01/07 02:30
FT 
 Catanzaro
Teramo 1
01/07 02:30
FT 
 Novara
Albinoleffe 
01/07 02:45
FT 
 Padova
Sambenedettese 
30/06 23:00
FT 
 Jelgava
Riga 
01/07 01:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Rigas Futbola Skola 
30/06 21:15
FT 
 Taip
Dziugas Telsiai 
01/07 00:00
FT 
2 Kazlu Ruda Fk Silas
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 
01/07 00:00
FT 
1 Utenis Utena
Sveikata 
01/07 00:45
FT 
 Sspc Radviliskis
Lietava Jonava 
01/07 01:00
FT 
 Dainava Alytus
Atomsfera Mazeikiai 
01/07 02:00
AET 
 Cs Petrocub
Sfintul Gheorghe 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3],
01/07 02:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Zeta 
01/07 02:00
FT 
1 Grbalj Radanovici
Kom Podgorica 
01/07 02:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
OFK Petrovac 
01/07 02:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Rudar Pljevlja 
01/07 02:00
FT 
 Ofk Titograd
Podgorica 
30/06 21:00
FT 
 Odra Opole
Chojniczanka Chojnice 
30/06 22:00
FT 
 Sandecja
Zaglebie Sosnowiec 
30/06 23:40
FT 
 Warta Poznan
Chrobry Glogow 
01/07 02:40
FT 
 Gks Jastrzebie
Stal Mielec 
01/07 01:00
FT 
 Politehnica Iasi
Hermannstadt 
01/07 01:30
FT 
 Tenerife
Deportivo La Coruna 
01/07 03:45
FT 
 Elche
Cadiz 
01/07 01:00
FT 
 IF Sylvia
Karlstad BK 
01/07 00:15
FT 
 Schaffhausen
Vaduz 1
01/07 00:15
FT 
 Winterthur
Aarau 
01/07 02:30
FT 
1 Servette
Young Boys 1
01/07 02:30
FT 
 Grasshoppers
Wil 1900 
01/07 02:30
FT 
 Lausanne Sports
Stade Ouchy 
30/06 22:30
FT 
 Keciorengucu
Menemen Belediye Spor 
01/07 00:00
FT 
 Adanaspor
Altinordu 
01/07 01:00
FT 
2 Giresunspor
Bursaspor 
30/06 23:00
FT 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Chernomorets Odessa 
01/07 00:40
AET 
 Houston Dash Womens
Utah Royals Womens 
90min [3-3], 120min [3-3],
01/07 10:10
FT 
 Ol Reign Womens
Sky Blue Fc Womens 
30/06 18:00
FT 
 Thanh Hóa FC
Than Quảng Ninh 
30/06 19:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Becamex Bình Dương 
30/06 19:00
FT 
 Nam Định FC
Sông Lam Nghệ An 
30/06 20:15
FT 
 Hà Nội FC
Sài Gòn FC 
30/06 17:30
FT 
 Bình Định
Đồng Tháp 
30/06 16:00
FT 
 Obilic Herceg Novi Womens
Ekonomist Womens 
30/06 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Chertanovo Moscow 
30/06 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Viktoria Plzen 2 
01/07 00:00
FT 
 Tabor Sezana
Triestina