Live3s Logo

LiveScore 27 Jun 2020

27/06 19:30
FT 
 Aston Villa
Wolves 
27/06 20:00
FT 
 Athletic Bilbao
Mallorca 
27/06 23:00
FT 
 Celta Vigo
Barcelona 
28/06 01:30
FT 
 Osasuna
Leganes 
28/06 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Alaves 
27/06 23:15
FT 
 Brescia
Genoa 
28/06 01:30
FT 
 Cagliari
Torino 
28/06 03:45
FT 
 Lazio
Fiorentina 1
27/06 21:30
FT 
1 Wolfsburg
Bayern Munich 
27/06 21:30
FT 
 Freiburg
Schalke 04 
27/06 21:30
FT 
 Monchengladbach
Hertha Berlin 
27/06 21:30
FT 
 Werder Bremen
Koln 
27/06 21:30
FT 
 Augsburg
RB Leipzig 
27/06 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Hoffenheim 
27/06 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Paderborn 07 
27/06 21:30
FT 
 Union Berlin
Fortuna Dusseldorf 
27/06 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Mainz 05 
28/06 00:30
AET 
1 Norwich
Manchester United 
90min [1-1], 120min [1-2],
27/06 19:30
FT 
 Preston North End
Cardiff City 
27/06 19:30
FT 
1 Swansea City
Luton Town 
27/06 19:30
FT 
 Charlton Athletic
Queens Park Rangers 
27/06 20:00
FT 
 Derby County
Reading 
27/06 20:00
FT 
 Barnsley
Millwall 
27/06 22:00
FT 
1 Stoke City
Middlesbrough 
27/06 22:00
FT 
 Wigan Athletic
Blackburn Rovers 
27/06 22:00
FT 
 Birmingham
Hull City 
27/06 22:00
FT 
 Leeds United
Fulham 1
27/06 19:00
Postp. 
 Gazovik Orenburg
Krasnodar 
27/06 21:30
FT 
 Spartak Moscow
Ufa 
27/06 22:30
FT 
 Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow 
28/06 00:00
FT 
 Dinamo Moscow
CSKA Moscow 1
28/06 01:00
FT 
1 FK Rostov
Arsenal Tula 
27/06 18:00
FT 
 Seoul
Incheon United 
27/06 18:00
FT 
 Busan I'Park
Seongnam Ilhwa Chunma 2
27/06 19:00
FT 
 Daegu
Gangwon 1
27/06 23:00
FT 
 Partizani Tirana
KF Laci 
27/06 23:15
FT 
 Flamurtari
Luftetari Gjirokaster 
27/06 23:00
FT 
 Ararat Yerevan
Shirak 
27/06 16:30
FT 
 Adelaide Olympic
Adelaide United U21 
27/06 23:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 
27/06 23:00
FT 
 Mattersburg
Trenkwalder Admira 
27/06 23:00
FT 
 WSG Wattens
Rheindorf Altach 
27/06 21:00
FT 
 Juniors OO
SKU Amstetten 
27/06 21:00
FT 
 FAC Team Fur Wien
Austria Wien Youth 
27/06 21:00
FT 
 Liefering
Kapfenberg Superfund 
27/06 21:00
FT 
 Grazer AK
Dornbirn 
28/06 02:25
FT 
 Lafnitz
Wacker Innsbruck 
27/06 17:00
FT 
 Chayka Zelva
Kronon Stolbtsy 
27/06 19:00
FT 
 Polotsk
Victoria Maryina Gorka 
27/06 20:30
FT 
 Ostrovets
Meliorator Zhitkovichi 
27/06 21:00
FT 
 Fc Molodechno
Ivatsevichi 
27/06 21:00
FT 
 Bumprom Gomel
Smi Autotrans 
27/06 22:00
FT 
 Stenles Pinsk
Dinamo Brest 2 2
27/06 22:00
FT 
 Fc Baranovichi
Pershiy Regien 
27/06 22:00
FT 
 Zhlobin
Osipovichy 
27/06 23:00
FT 
 Shakhtyor Petrikov
Energosbyt Bsatu 
27/06 23:00
FT 
 Naftan Novopolock
Granit Mikashevichi 
27/06 23:30
FT 
 Khimik Svetlogorsk
Oshmyany 
28/06 00:00
FT 
 Sputnik Rechitsa
Volna Pinsk 
28/06 00:30
FT 
 Gomel
Smorgon FC 
27/06 21:30
FT 
 Torpedo Minsk
Shakhter Soligorsk 
27/06 23:30
FT 
 Neman Grodno
Dinamo Brest 
28/06 01:30
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Minsk 
27/06 19:00
FT 
 Gorodeya Reserve
Isloch Reserve 
27/06 20:00
FT 
 Torpedo Zhodino Reserve
Vitebsk Reserve 
27/06 22:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Belshina Babruisk Reserve 
28/06 02:00
 
 Americano Rj
America RJ 
27/06 21:30
FT 
 Vitosha Bistritsa
Tsarsko Selo 
27/06 23:45
FT 
 Slavia Sofia
CSKA Sofia 
28/06 02:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Plovdiv 
28/06 02:00
FT 
 Dinamo Zagreb
ZNK Osijek 
27/06 23:00
FT 
 Dukla Praha
Chrudim 
27/06 23:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Sk Slovan Varnsdorf 1
27/06 21:00
FT 
 Budejovice
Mlada Boleslav 
27/06 23:30
FT 
 Bohemians 1905
Synot Slovacko 
28/06 02:00
FT 
 Slovan Liberec
Banik Ostrava 
27/06 19:00
FT 
 Vejle
Fredericia 
27/06 20:00
FT 
 Viborg
Herfolge Boldklub Koge 
27/06 22:00
FT 
 Skive IK
Naestved 
28/06 00:00
FT 
 Sonderjyske
Silkeborg IF 
27/06 19:55
FT 
 Fortuna Hjorring Womens
Brondby Womens 
27/06 20:00
FT 
 Nordsjaelland Womens
Vsk Aarhus Womens 
27/06 20:00
FT 
 Thisted Fc Womens
Kolding Bk Womens 
27/06 18:00
FT 
 Viljandi Jk Tulevik
JK Tallinna Kalev 
27/06 18:00
FT 
 Kuressaare
Flora Tallinn 
27/06 21:00
FT 
1 Trans Narva
Levadia Tallinn 
28/06 00:00
FT 
1 Paide Linnameeskond
Tallinna Jk Legion 
28/06 00:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Tartu Jk Maag Tammeka 2 
27/06 16:00
FT 
 Raplamaa
Viimsi Mrjk 2 
27/06 19:00
FT 
 Ajax Lasnamae
Fci Tallinn 
27/06 22:00
FT 
 Helios Tartu
Tartu Jk Welco 2 
27/06 19:00
FT 
 Tammeka Tartu Womens
Jk Parnu Womens 
27/06 23:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Nomme Jk Kalju Womens 
27/06 23:00
FT 
 Suure Jaani United Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
27/06 20:00
FT 
 Hbtorshavn 2
07 Vestur Sorvagur 
27/06 23:00
FT 
 Ab Argir 2
B71 Sandur 
27/06 20:00
FT 
 Pallokerho 35 Womens
Tps Turku Womens 
27/06 20:55
FT 
 Honka Womens
Pk 35 Womens 
27/06 21:00
FT 
 Hjk Helsinki Womens
Kups Womens 1
27/06 23:00
FT 
1 Jyvaskylan Pallokerho Women's
Aland Womens 
27/06 21:00
FT 
 Haka
HJK Helsinki 
27/06 20:00
FT 
 Viikingit
Japs 
27/06 23:30
FT 
 Lahden Reipas
Eps Espoo 
27/06 20:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Atlantis 
27/06 22:00
FT 
 Hjs Akatemia
Jazz Pori 1
28/06 01:00
FT 
 Klubi 04
Tpv Tampere 
27/06 20:00
 
1 Vifk Vaasa
Js Hercules 1
27/06 22:00
FT 
 Rops 2
Kiisto 
27/06 22:00
FT 
 JIPPO
Sc Kufu-98 
27/06 22:00
 
 Vaajakoski
Jakobstads Bollklubb 
27/06 18:00
FT 
 Koips
Sapa 1
27/06 19:00
FT 
 Fjk
Pato 
27/06 19:30
FT 
 Espa
Eif Academy 
27/06 19:30
FT 
 Ropo
Otp 
27/06 19:55
FT 
 Stps
Kypa 
27/06 19:55
FT 
 Kaik Tepa
Saaripotku 
27/06 20:00
FT 
 Union Plaani
Hapk 
27/06 20:00
FT 
 Ac Barca
Pk-37 1
27/06 20:00
FT 
 Eupa
Maps Masku 2
27/06 21:00
FT 
 Ouhu
Kajha 
27/06 21:15
FT 
 Finnkurd
LPS Helsinki 
27/06 20:00
FT 
 Sjk Akatemia
Ekenas IF Fotboll 
27/06 22:00
FT 
 Kpv
KTP Kotka 
27/06 22:00
 
 Ac Kajaani
Jaro 1
27/06 22:00
FT 
 AC Oulu
Gnistan 
28/06 01:00
FT 
 Dila Gori
Samtredia 
27/06 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Hallescher 
27/06 20:00
FT 
 Kaiserslautern
Viktoria Koln 
27/06 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Preuben Munster 
27/06 20:00
FT 
 Munchen 1860
SpVgg Unterhaching 1
27/06 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Hansa Rostock 
27/06 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Eintr. Braunschweig 
27/06 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Bayern Munich (am) 
28/06 00:15
FT 
 Panionios
Xanthi 
28/06 02:30
FT 
 OFI Crete
Panathinaikos 
27/06 21:15
FT 
 Zalaegerszegi TE
Mol Fehervar 
27/06 23:30
FT 
 Ujpesti TE
Kaposvar 
27/06 23:30
FT 
 Debreceni VSC
Paksi SE 
27/06 23:30
FT 
 Diosgyor
Varda Se 
28/06 02:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Mezokovesd-Zsory 
28/06 02:00
FT 
 Puskas Akademia
Budapest Honved 
27/06 22:00
FT 
 Ellidi
Einherji 
27/06 22:00
FT 
1 Reynir Sandgerdi
Augnablik Kopavogur 1
27/06 22:00
FT 
 UMF Selfoss
Umf Njardvik 
27/06 22:00
FT 
 Throttur Vogur
Kari Akranes 
27/06 22:00
FT 
 Kf Fjallabyggdar
Umf Vidir 
28/06 00:00
FT 
 Kordrengir
Dalvik Reynir 
27/06 23:00
FT 
 Fjolnir U19
Dahl Vickreni Ma Gree U19 
28/06 00:45
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Raanana 1
28/06 01:45
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 1
28/06 02:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv 1
27/06 17:00
FT 
 Tokyo Verdy
Machida Zelvia 
27/06 17:00
FT 
 Ehime
Tokushima Vortis 
27/06 17:00
FT 
 Zweigen Kanazawa FC
Matsumoto Yamaga 
27/06 17:00
FT 
 Ventforet Kofu
Albirex Niigata 
27/06 18:00
FT 
 Okayama
Renofa Yamaguchi 
27/06 18:00
FT 
 Yamagata Montedio
Tochigi SC 
27/06 18:00
FT 
 JEF United Ichihara
Omiya Ardija 
27/06 18:00
FT 
 Thespa Kusatsu Gunma
Mito Hollyhock 
27/06 18:00
FT 
 V-Varen Nagasaki
Giravanz Kitakyushu 
27/06 14:00
FT 
 Fukushima United FC
Vanraure Hachinohe 
27/06 14:00
FT 
 Grulla Morioka
Blaublitz Akita 
27/06 15:00
FT 
 Azul Claro Numazu
Fujieda Myfc 
27/06 16:00
FT 
 SC Sagamihara
Yokohama Scc 
27/06 17:00
FT 
 Gifu
Imabari FC 
27/06 17:00
FT 
 Roasso Kumamoto
Kagoshima United 
27/06 17:00
FT 
 Cerezo Osaka U23
Gainare Tottori 
27/06 15:00
FT 
 Jungnang Chorus Mustang Fc
Chungju Citizen 
27/06 16:00
FT 
 Paju Citizen Fc
Siheung City 
27/06 16:00
FT 
 Seoul United Fc
Goyang Fc 
27/06 16:00
FT 
 Pocheon Fc
Namdong 
27/06 17:00
 
 Icheon Citizen Fc
Yangpyeong 
27/06 18:00
FT 
 Ulsan Citizen
Jinju Citizen 
27/06 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Anyang 
27/06 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Chungnam Asan 
27/06 15:00
FT 
 Gimpo Fc
Cheongju Jikji Fc 
27/06 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Jeonju Citizen 
27/06 16:00
FT 
 Pyeongtaek Citizen
Hwaseong Fc 
27/06 16:00
FT 
 Yangju Citizen Fc
Busan Transportation 
27/06 18:00
FT 
 Changwon City
Mokpo City 
27/06 18:00
FT 
 Cheonan City
Gyeongju Citizen Fc 
27/06 18:00
FT 
 Gangneung
Chuncheon Citizen 
27/06 18:00
FT 
 Gimhae City
Incheon Korail 
27/06 18:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Panevezys 2 
27/06 21:00
FT 
1 Atomsfera Mazeikiai
Kauno Zalgiris 2 
27/06 22:00
FT 
 Zalgiris Vilnius 2
Dziugas Telsiai 
27/06 22:00
FT 
 Minija
Siauliai 
28/06 10:30
FT 
 Western Suburbs
Wairarapa United 
28/06 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Odd Grenland 
28/06 02:30
FT 
 Valerenga
Viking 
27/06 18:40
FT 
 Miedz Legnica
Warta Poznan 
27/06 21:00
FT 
 Wisla Plock
LKS Lodz 
27/06 21:10
FT 
 Olimpia Grudziadz
GKS Tychy 
27/06 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Piast Gliwice 1
27/06 23:40
FT 
 Stal Mielec
Radomiak Radom 1
28/06 02:00
FT 
 Gornik Zabrze
Wisla Krakow 
28/06 02:30
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Gornik Leczna Womens 
27/06 20:30
FT 
 Chindia Targoviste
Politehnica Iasi 
28/06 01:00
FT 
1 Sepsi
Viitorul Constanta 
27/06 23:00
FT 
 FK Pohronie
Zlate Moravce 2
27/06 23:00
FT 
 Skf Sered
Nitra 
28/06 00:00
FT 
 Zemplin Michalovce
Spartak Trnava 
28/06 02:00
FT 
 FK Senica
Trencin 
27/06 23:00
FT 
 Dukla Banska Bystrica
Mfk Skalica 
28/06 00:00
FT 
1 Tabor Sezana
Ask Bravo Publikum 
28/06 02:00
FT 
 NK Aluminij
NK Publikum Celje 
27/06 18:30
 
 Inter Movistar Futsal
Palma Futsal 
27/06 21:30
 
 Levante Futsal
Vaidepenas Futsal 
27/06 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
SD Ponferradina 
28/06 01:30
FT 
1 Cadiz
Tenerife 
28/06 01:30
FT 
 Las Palmas
Elche 
28/06 03:45
FT 
1 Racing de Santander
Albacete 
27/06 21:00
FT 
 Ostersunds
IFK Norrkoping 
27/06 20:00
FT 
 Umea Fc Womens
Pitea If Womens 
27/06 21:00
FT 
 Ik Uppsala Womens
Djurgardens Womens 1
27/06 21:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Vaxjo Womens 
27/06 22:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Eskilstuna United Df Womens 
28/06 01:00
FT 
 Rosengard Womens
Vittsjo Gik Womens 
27/06 20:00
FT 
 Ifk Berga
Sandvikens IF 
27/06 20:00
FT 
 Gefle IF
Haninge 
27/06 22:00
FT 
 Taby
Ik Frej Taby 
27/06 22:00
 
 Nykopings BIS
IF Sylvia 
27/06 22:00
FT 
 Karlstad BK
Vasalunds IF 
27/06 22:00
FT 
 Karlslunds If Hfk
Orebro Syrianska If 
27/06 18:30
FT 
 Qviding FIF
Karlskrona 
27/06 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Skovde AIK 
27/06 21:00
FT 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Lunds BK 
27/06 21:00
FT 
 Trollhattan
Torns IF 
27/06 22:00
FT 
 Landskrona BoIS
IFK Varnamo 
27/06 22:00
FT 
 Utsiktens BK
Oskarshamns AIK 
27/06 19:00
FT 
1 Stenungsunds If
Vanersborg 2
27/06 20:00
 
 Ifk Amal
Karlstad Bk 2 
27/06 21:00
FT 
 Nordvarmland Ff
IK Oddevold 
27/06 21:00
FT 
 Vanersborg
Savedalens IF 
27/06 20:00
FT 
 Kungsangens If
Enkoping 
27/06 20:00
FT 
 Stockholm Internazionale
Gamla Upsala 
27/06 20:30
FT 
 Ifk Stocksund
Kvarnsvedens IK 
27/06 22:00
FT 
 Fagersta Sodra Ik
Ifk Osterakers 
27/06 22:00
FT 
 Fanna Bk
Hudiksvalls Forenade FF 
27/06 22:30
FT 
 Ifk Lidingo
Skiljebo SK 
27/06 20:00
FT 
 Taftea Ik
Stöde If 
27/06 20:00
 
 Umea Academy
Friska Viljor 
27/06 21:00
 
 Gottne If
Bodens BK 
27/06 20:00
FT 
 Arameisk-syrianska If
Bk Forward 1
27/06 20:00
FT 
1 Huddinge If
Varmbols Fc 
27/06 20:00
 
 Newroz
Assyriska FF 
27/06 20:00
FT 
 Rynninge IK
Tyreso Ff 
27/06 21:00
FT 
 Atvidabergs FF
Kumla 
27/06 19:00
FT 
 Assyriska Bk
Vinbergs If 
27/06 19:00
 
 Onsala Bk
Ullared 
27/06 22:00
FT 
 Angelholms FF
Bunkeflo IF 
27/06 19:00
FT 
1 afc eskilstuna
Umea FC 
27/06 21:00
FT 
 Akropolis IF
Orgryte 
27/06 23:30
FT 
 Halmstads
Jonkopings Sodra IF 1
27/06 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
Dalkurd Ff 
27/06 23:30
FT 
 Osters IF
Vasteras 
27/06 20:00
FT 
 Aik Solna Womens
Sandvikens If Womens 
27/06 20:00
FT 
 Lidkopings Fk Womens
Hammarby Womens 
27/06 21:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Jitex Bk Womens 
27/06 21:00
FT 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Bollstanas Sk Womens 
27/06 21:00
FT 
 Mallbackens If Womens
Alingsas Womens 
27/06 14:00
 
 Hang Yuan Womens
Inter Taoyuan Womens 
27/06 16:30
 
 Taipei Xiongzan Womens
Hualien Womens 
27/06 20:30
FT 
 Regar Tadaz Tursunzoda U21
Dushanbe 83 U21 
27/06 20:30
FT 
 Istaravshan
Lokomotiv Pamir 
27/06 20:30
FT 
 Khatlon Bokhtar
Faizkand 
27/06 20:30
FT 
 Kuktosh
Cska Pamir Dushanbe 
27/06 20:55
FT 
 Alliance
Coastal Union 
27/06 21:00
FT 
 Biashara United
Azam 
27/06 21:00
FT 
 Kagera Sugar
Kmc 1
27/06 21:00
FT 
 Mbeya City
Jkt Tanzania 
27/06 21:00
FT 
 Mwadui
Mtibwa Sugar 
27/06 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Namungo 
27/06 21:00
FT 
 Singida United
Lipuli 
27/06 21:00
FT 
 Young Africans
Ndanda 
27/06 23:30
FT 
 Fenerbahce
Yeni Malatyaspor 1
28/06 02:00
FT 
 Trabzonspor
Ankaragucu 1
28/06 02:00
FT 
 Goztepe
Alanyaspor 
27/06 22:30
FT 
 Eskisehirspor
Altay Spor Kulubu 1
27/06 22:30
FT 
 Osmanlispor
Erzurum BB 
28/06 01:00
FT 
 Adana Demirspor
Giresunspor 1
28/06 01:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Boluspor 
27/06 22:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
PFC Oleksandria 
27/06 22:00
FT 
1 Karpaty Lviv
Lviv 
28/06 00:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
Zorya 
28/06 00:40
FT 
 North Carolina Womens
Portland Thorns Fc Womens 
28/06 10:00
FT 
 Chicago Red Stars Womens
Washington Spirit Womens 
27/06 22:00
FT 
 Metallurg Bekobod
Navbahor Namangan 
27/06 22:00
FT 
 AGMK
Mashal Muborak 
27/06 15:00
FT 
 Rockingham City
Joondalup United 
27/06 16:00
FT 
 Zenit Caslav
Kolin 
27/06 16:00
FT 
 Spartak Moscow II
Lokomotiv Kazanka Moscow 
27/06 16:00
FT 
 Sumperk
Rapotin 
27/06 16:30
FT 
 MFK Kosice
Mfk Vranov Nad Topou 
27/06 16:30
FT 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Spisska Nova Ves 
27/06 16:30
FT 
 Fishsan Khanh Hoa
Binh Thuan 
27/06 16:45
FT 
 Dat Tin Minions
Gm Holdings 
27/06 17:00
FT 
 Lks Belk
Mrks Czechowice Dziedzice 
27/06 17:00
FT 
 Tj Sokol Lanzhot
Strani 
27/06 17:00
FT 
 Vasas
Mte Mosonmagyarovar 
27/06 18:00
FT 
 Stabaek Womens
Rosenborg Bk Womens 
27/06 18:00
FT 
 Valerenga Womens
Roa Womens 1
27/06 18:30
 
 Guangzhou R&F
Guangzhou Evergrande 
27/06 19:00
FT 
 Lyn Womens
Lsk Kvinner Womens 
27/06 19:00
FT 
1 Jerv
Arendal 
27/06 20:00
FT 
 Viktoria Plzen 2
Slavia Prague 2 
27/06 20:00
 
 Avaldsnes Womens
Sandviken Womens 
27/06 21:00
FT 
1 Asker
Fredrikstad 
27/06 22:00
FT 
 Moss
Baerum SK 
27/06 23:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
Strumska Slava 
27/06 23:00
FT 
2 Minyor Pernik
Kariana Erden 
27/06 23:00
FT 
 Dobrudzha
Sozopol 
27/06 23:30
FT 
 Hebar Pazardzhik
Lokomotiv 1929 Sofia 
28/06 02:45
FT 
1 Ternana
Juventus U23 
28/06 12:00
FT 
 Hobart Zebras
South Hobart