Live3s Logo

LiveScore 24 Jun 2020

25/06 01:00
FT 
 Manchester United
Sheffield United 
25/06 01:00
FT 
 Newcastle United
Aston Villa 
25/06 01:00
FT 
 Norwich
Everton 
25/06 01:00
FT 
 Wolves
Bournemouth 
25/06 03:15
FT 
 Liverpool
Crystal Palace 
25/06 01:30
FT 
 Alaves
Osasuna 
25/06 01:30
FT 
 Real Sociedad
Celta Vigo 
25/06 04:00
FT 
 Real Madrid
Mallorca 
25/06 01:30
FT 
1 Inter Milan
Sassuolo 
25/06 03:45
FT 
 Atalanta
Lazio 
25/06 03:45
FT 
 AS Roma
Sampdoria 
25/06 02:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Pacos Ferreira 
25/06 04:15
FT 
 Moreirense
Famalicao 
24/06 22:00
FT 
1 Shinnik Yaroslavl
Ural Sr 
24/06 22:30
FT 
 Beselidhja Lezhe
KF Tirana 
24/06 22:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Apolonia Fier 
24/06 22:30
FT 
 Teuta Durres
Vllaznia Shkoder 1
25/06 01:30
FT 
 Skenderbeu Korca
Ks Bylis 
24/06 21:30
FT 
1 Noah
Urartu 
24/06 23:45
FT 
1 Gandzasar Kapan
Avan Academy 
24/06 21:00
FT 
 Shirak Gjumri 2
Lokomotiv Yerevan 
24/06 22:00
 
 Junior Sevan
Ararat Yerevan 2 
24/06 22:00
FT 
 Ani Yerevan
Van 
24/06 22:00
FT 
 Dilijan
Lernayin Artsakh 
24/06 22:00
FT 
 Junior Sevan
Ararat Yerevan 2 
25/06 00:30
FT 
 TSV Hartberg
LASK Linz 
25/06 00:30
FT 
 Wolfsberger AC
Sturm Graz 
25/06 02:30
FT 
 Rapid Wien
Red Bull Salzburg 
25/06 00:15
FT 
 Wacker Innsbruck
Liefering 
25/06 00:30
FT 
 SKU Amstetten
Kapfenberg Superfund 1
25/06 00:30
FT 
 Austria Wien Youth
SK Vorwarts Steyr 
24/06 23:00
FT 
 Arsenal Dzyarzhynsk
Lokomotiv Gomel 
25/06 01:30
 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 
24/06 21:30
FT 
 Bumamuru
Athletico Olympic 
24/06 21:30
FT 
 Llb S4a
Kayanza Utd 
25/06 10:30
FT 
 Alajuelense
Deportivo Saprissa 
24/06 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Slavoj Vysehrad 
24/06 23:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Brno 
24/06 23:00
FT 
 Chrudim
Usti nad Labem 
24/06 23:00
FT 
 Dukla Praha
Vitkovice 
24/06 23:00
FT 
 Lisen
Fk Banik Sokolov 
24/06 23:30
FT 
 Baumit Jablonec
Slovan Liberec 
25/06 02:00
FT 
 Slavia Praha
Viktoria Plzen 
25/06 00:00
FT 
 Naestved
Vejle 
25/06 00:00
FT 
 Skive IK
Viborg 1
24/06 21:00
FT 
 Brondby U19
Nordsjaelland U19 
25/06 01:00
FT 
 Odense Bk U19
Midtjylland U19 
24/06 23:00
AET 
 Inter Turku
KuPS 1
90min [4-4], 120min [4-4], Penalty [4-2],
25/06 01:00
 
 Honka
Lahti 
24/06 23:30
FT 
 Bk-46 Karis Karjaa
Toolon Taisto 
24/06 23:30
FT 
 Hapk
Peka 
24/06 23:30
FT 
 Warkaus
Sc Riverball 
25/06 00:00
FT 
 Ac Barca
Pave 
25/06 00:00
FT 
1 Sif
Narpes Kraft 
25/06 00:00
FT 
 Sopa
Ropo 
25/06 00:00
FT 
 Jyvaskyla Blackbird
Jps 
25/06 00:30
FT 
1 Kuusysi
Rips 
25/06 01:00
FT 
 Tpv/2
Tampere 
24/06 18:50
FT 
 HIFK
IFK Mariehamn 
25/06 01:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Sv Meppen 
25/06 01:00
FT 
 Preuben Munster
Fsv Zwickau 
25/06 01:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
1. Magdeburg 1
25/06 02:30
FT 
 Bayern Munich (am)
Munchen 1860 
25/06 02:30
FT 
 Hallescher
Carl Zeiss Jena 
25/06 02:30
FT 
 Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim 
24/06 21:55
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Ff Usv Jena (w) 
25/06 00:00
AET 
 Aris Thessaloniki
AEK Athens 
90min [2-1], Aggregate [3-3], 120min [2-2],
25/06 02:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
PAOK Saloniki 2
24/06 22:55
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Debreceni VSC 
25/06 01:00
FT 
 Budapest Honved
Kaposvar 
25/06 01:00
FT 
 Varda Se
Puskas Akademia 
25/06 03:05
FT 
 Paksi SE
Diosgyor 
25/06 04:00
FT 
 Kria
Hviti Riddarinn 
25/06 04:00
FT 
 Smari 2020
Kb Breidholt 
25/06 02:00
AET 
 Thor Akureyri
Reynir Sandgerdi 
90min [1-1], 120min [2-1],
25/06 02:00
FT 
 Ka Akureyri
Leiknir Reykjavik 2
25/06 02:00
FT 
 Magni
HK Kopavog 
25/06 03:15
FT 
 Fjolnir
UMF Selfoss 
25/06 03:15
AET 
 Kordrengir
IA Akranes 
90min [2-2], 120min [2-2],
25/06 03:15
FT 
 Throttur
Hafnarfjordur FH 
25/06 04:00
FT 
 Ih Hafnarfjordur
Fylkir 
25/06 04:15
FT 
 Stjarnan
Leiknir F 
25/06 02:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Stjarnan (w) 
25/06 02:00
FT 
 Valur (w)
Thor Ka Akureyri (w) 
25/06 00:30
FT 
 Foolad Khozestan
Esteghlal Tehran 2
25/06 01:15
FT 
 Ashdod MS
Hapoel Kfar Saba 
25/06 01:15
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Bnei Yehuda Tel Aviv 
25/06 01:15
FT 
1 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Hadera 
24/06 22:45
FT 
 Kf Dukagjini
Gjilani 
24/06 22:45
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Flamurtari Pristina Kos 
24/06 22:00
FT 
 Suduva
Baltija Panevezys 
25/06 00:00
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris 
25/06 01:00
FT 
 Banga Gargzdai
Riteriai 
25/06 00:00
FT 
 Bokelj Kotor
Lovcen Cetinje 
25/06 00:00
FT 
 Otrant
Drezga 
25/06 00:00
FT 
 Ibar Rozaje
Decic Tuzi 
25/06 00:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Mornar 
25/06 00:00
FT 
 Jezero Plav
Arsenal Tivat 
25/06 00:00
FT 
 Aalesund
Brann 
25/06 00:00
FT 
 Viking
Mjondalen 
25/06 00:00
FT 
 FK Haugesund
Kristiansund BK 
25/06 00:00
FT 
 Stabaek
Sandefjord 1
25/06 00:00
FT 
 Start Kristiansand
Molde 
25/06 02:30
FT 
 Odd Grenland
Valerenga 
25/06 00:00
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
25/06 02:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Legia Warszawa 
25/06 02:30
FT 
 Lech Poznan
Pogon Szczecin 
24/06 23:00
FT 
 Szczakowianka Jaworzno
Ks Unia Dabrowa Gornicza 1
25/06 01:00
FT 
 Sepsi
Politehnica Iasi 
25/06 01:00
AET 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-2],
25/06 00:00
FT 
 MFK Ruzomberok
DAC Dunajska Streda 
24/06 23:30
FT 
 Nafta
NK Mura 05 
24/06 21:00
 
 Vaidepenas Futsal
Xota Navarra Futsal 
24/06 23:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Palma Futsal 
25/06 01:30
FT 
 Girona
Numancia 
25/06 01:30
FT 
 SD Huesca
Cadiz 
25/06 01:30
FT 
 Tenerife
CD Mirandes 
25/06 03:45
FT 
 Albacete
Las Palmas 
25/06 03:45
FT 
 SD Ponferradina
Racing de Santander 
25/06 01:00
FT 
 Lidkopings
Grebbestads If 
24/06 20:55
FT 
 Kagera Sugar
Azam 
24/06 21:00
FT 
 Alliance
Polisi Tanzania 
24/06 21:00
FT 
 Biashara United
Kmc 
24/06 21:00
FT 
 Mbeya City
Simba Sports Club 
25/06 00:00
FT 
 Young Africans
Namungo 
25/06 00:30
AET 
 Illichivets
Vorskla Poltava 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-3],
24/06 21:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Prykarpattya Ivano Frankivsk 1
24/06 21:00
FT 
 Inhulets Petrove
Hirnyk Sport 
24/06 23:00
FT 
 Kremin Kremenchuk
Mynai 
25/06 00:25
FT 
 Metalist Kharkiv
Metalurh Zaporizhya 
24/06 18:00
FT 
 Becamex Bình Dương
Hà Nội FC 
24/06 18:00
FT 
 Đà Nẵng FC
Hoàng Anh Gia Lai 
24/06 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Quảng Nam FC 1
24/06 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
24/06 18:00
FT 
 Cần Thơ
Bình Định 1
24/06 16:00
 
 ShenHua SVA FC
Nantong Zhiyun 
24/06 16:30
 
 Bohemians1905 2
Slavia Prague 2 1
24/06 17:00
FT 
 Vmfd Zalgiris 3
Viltis Vilnius 
24/06 22:30
FT 
 Dobrudzha
Pirin Blagoevgrad 
24/06 23:00
FT 
 SJK Seinajoki
RoPS Rovaniemi 
24/06 23:00
FT 
 Pisek
Viktoria Plzen 2 
24/06 23:00
FT 
 Fk Mas Taborsko
Benesov 
24/06 23:00
FT 
 Cska 1948 Sofia
PFK Montana 
24/06 23:30
FT 
 Unicov
Blansko 
25/06 00:00
FT 
 Tj Sokol Lanzhot
Mutenice