Live3s Logo

LiveScore 21 Jun 2020

21/06 21:00
FT 
 Newcastle United
Sheffield United 1
21/06 23:15
FT 
 Aston Villa
Chelsea 
22/06 02:00
FT 
 Everton
Liverpool 
21/06 20:00
FT 
 Celta Vigo
Alaves 1
22/06 01:30
FT 
 Valencia
Osasuna 
22/06 04:00
FT 
 Real Sociedad
Real Madrid 
22/06 01:30
FT 
 Atalanta
Sassuolo 
22/06 03:45
FT 
 Inter Milan
Sampdoria 
21/06 19:00
FT 
 Cardiff City
Leeds United 
22/06 04:00
FT 
 Gil Vicente
Aves 
21/06 20:00
FT 
 Ufa
Spartak Tambov 1
21/06 22:30
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Gazovik Orenburg 2
22/06 01:00
Postp. 
 Krasnodar
Dinamo Moscow 
21/06 17:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Gwangju 
21/06 17:00
FT 
 Incheon United
Busan I'Park 
21/06 19:00
FT 
 Daegu
Suwon Samsung Bluewings 
21/06 21:30
FT 
 Van
West Armenia 
21/06 23:30
FT 
 Ararat Yerevan
Alashkert 1
21/06 23:00
FT 
 Rapid Wien
TSV Hartberg 
21/06 23:00
FT 
 Red Bull Salzburg
Wolfsberger AC 
22/06 01:30
FT 
2 Sturm Graz
LASK Linz 
21/06 16:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SKU Amstetten 
21/06 19:00
FT 
 Qarabag
Gilan Gabala 
21/06 19:00
FT 
 Standard Sumqayit
Sabail 
21/06 22:00
FT 
2 Energosbyt Bsatu
Dnepr Rogachev 
21/06 21:00
FT 
1 Oshmyany
Granit Mikashevichi 1
21/06 22:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Gomel 
21/06 23:00
FT 
 Fk Orsha
Krumkachy 
21/06 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
BATE Borisov 
21/06 23:00
FT 
 Vitebsk
Torpedo Minsk 
22/06 01:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Ruh Brest 
21/06 21:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Beroe 
22/06 00:00
FT 
1 Arda
Dunav Ruse 
21/06 21:10
FT 
 Garage
Delta Star Gatumba 
22/06 00:55
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
NK Rijeka 
22/06 03:05
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Hajduk Split 
21/06 23:00
FT 
 Prostejov
Dukla Praha 
21/06 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Sk Slovan Varnsdorf 
21/06 23:00
FT 
1 Brno
Chrudim 
21/06 23:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Viktoria Zizkov 
21/06 23:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Vysocina Jihlava 
21/06 21:00
FT 
 Synot Slovacko
Bohemians 1905 
21/06 23:00
FT 
 Mlada Boleslav
Budejovice 
22/06 01:00
FT 
 Viktoria Plzen
Baumit Jablonec 
21/06 19:00
FT 
 Nykobing Falster
Naestved 
21/06 21:00
FT 
 Vejle
Hvidovre IF 
21/06 20:00
FT 
1 Silkeborg IF
Sonderjyske 
21/06 22:00
FT 
 Esbjerg FB
Hobro I.K. 
22/06 00:00
FT 
 Brondby
Kobenhavn 
22/06 02:00
FT 
 Midtjylland
Aarhus AGF 
21/06 20:00
FT 
 Ballerup Skovlunde Womens
Vildbjerg Sf Womens 
21/06 18:00
FT 
 Parnu Jk
Maardu Fc Starbunker 
21/06 18:00
FT 
 Nomme United
Kohtla Jarve Jk Jarve 
21/06 18:00
FT 
 Tartu Jk Maag Tammeka 2
Vandra Jk Vaprus 1
21/06 18:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Parnu Linnameeskond 
21/06 21:00
FT 
 Keila Jk
Nomme Jk Kalju 2 
21/06 21:00
FT 
 Voru Jk
Paide Linnameeskond 2 
21/06 21:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev 2
Tabasalu Charma 
21/06 21:00
FT 
 Rakvere Flora
Jk Welco Elekter 
21/06 21:00
FT 
 Laanemaa Haapsalu
Viimsi Mrjk 
21/06 18:00
FT 
 Jk Trans Narva 2
Ajax Lasnamae 
21/06 22:00
FT 
 IF Fuglafjordur
B36 Torshavn 
21/06 22:00
FT 
 Ki Klaksvik
skala if 
21/06 22:15
FT 
 Tb Tuoroyri
Ab Argir 
22/06 00:00
FT 
 EB Streymur
Vikingur Gotu 
21/06 19:00
FT 
 Sv Meppen
SpVgg Unterhaching 
21/06 20:00
FT 
 Munchen 1860
Hallescher 
21/06 23:00
FT 
 Fsv Zwickau
Ingolstadt 04 
21/06 19:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
21/06 19:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Wolfsburg womens 
21/06 19:10
FT 
 Hoffenheim (w)
Ffc Frankfurt Womens 
21/06 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Koln Womens 
21/06 21:00
FT 
 Sc Sand (w)
Ff Usv Jena (w) 
21/06 21:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
21/06 21:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Hannover 96 
21/06 21:30
FT 
 Bochum
Greuther Furth 
21/06 21:30
FT 
 Darmstadt
SV Wehen Wiesbaden 
21/06 21:30
FT 
 Heidenheim
Hamburger 
21/06 21:30
FT 
 Nurnberg
VfB Stuttgart 
21/06 21:30
FT 
1 SV Sandhausen
Dynamo Dresden 1
21/06 21:30
FT 
 St. Pauli
SSV Jahn Regensburg 
21/06 21:30
FT 
 VfL Osnabruck
Holstein Kiel 1
21/06 21:30
FT 
 Karlsruher
Arminia Bielefeld 
22/06 00:15
FT 
 Asteras Tripolis
Atromitos Athens 
22/06 00:30
FT 
1 Xanthi
Panaitolikos Agrinio 
22/06 02:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panathinaikos 
22/06 03:05
FT 
 Debreceni VSC
Diosgyor 
21/06 21:00
FT 
 Hond Midasar
Hordur Isafjordur 
22/06 00:00
FT 
 Isbjorninn
Samherjar 
21/06 20:00
FT 
 Volsungur Husavik Womens
Keflavik Womens 
22/06 00:45
FT 
 Fjolnir
Stjarnan 
22/06 03:15
FT 
 Hafnarfjordur FH
IA Akranes 
22/06 03:15
FT 
 Fylkir
Breidablik 
21/06 23:00
FT 
 Thor Akureyri U19
Fram Reykjavik U19 1
22/06 00:45
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Natzrat Illit 1
22/06 02:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Ashdod MS 
22/06 00:00
FT 
 Cremonese
Benevento 
22/06 02:30
FT 
 Ascoli
Perugia 
21/06 17:00
FT 
 Gyeongnam
Bucheon 1995 1
21/06 18:00
FT 
 Suwon
Anyang 
21/06 18:00
FT 
 Gangneung
Gyeongju Citizen Fc 
21/06 23:00
FT 
 Ballkani
Kf Trepca Mitrovice 
21/06 23:00
FT 
 Kf Feronikeli
Kf Llapi 1
21/06 23:00
FT 
 Spartaks Jurmala
Riga 
22/06 01:00
FT 
 Liepajas Metalurgs
Metta/LU Riga 
21/06 22:00
FT 
 Panevezys 2
Kauno Zalgiris 2 
21/06 22:00
FT 
1 Taip
Zalgiris Vilnius 2 
21/06 18:00
FT 
 Kauno Zalgiris Womens
Banga Womens 
21/06 19:00
FT 
1 Tera
Atomsfera Mazeikiai 
21/06 22:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Speranta Nisporeni 
22/06 00:00
FT 
 Sloga Radovici
Sloga Radovici 
22/06 00:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Zeta 
22/06 00:00
FT 
1 Grbalj Radanovici
Rudar Pljevlja 
22/06 02:00
FT 
 Ofk Titograd
Iskra Danilovgrad 
22/06 02:00
FT 
 OFK Petrovac
Kom Podgorica 1
22/06 02:30
FT 
 FK Buducnost Podgorica
Podgorica 
22/06 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Aalesund 
22/06 00:00
FT 
1 Valerenga
Stabaek 
22/06 00:00
FT 
 Bodo Glimt
FK Haugesund 
22/06 00:00
FT 
 Stromsgodset
Odd Grenland 
22/06 00:00
FT 
 Sandefjord
Start Kristiansand 
22/06 02:30
FT 
 Brann
Viking 
21/06 18:30
FT 
 Pogon Szczecin
Lechia Gdansk 
21/06 18:40
FT 
 GKS Tychy
Podbeskidzie 1
21/06 21:00
FT 
 Belchatow
Stal Mielec 
21/06 21:00
FT 
 Cracovia Krakow
Jagiellonia Bialystok 
21/06 21:10
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Wigry Suwalki 1
21/06 23:30
FT 
 Legia Warszawa
Slask Wroclaw 1
21/06 23:40
FT 
 Warta Poznan
Sandecja 
21/06 23:00
FT 
 Lks Czarnochowice
Gornik Wieliczka 
21/06 19:30
FT 
 Cs Voluntari
Politehnica Iasi 
21/06 22:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Sepsi 1
22/06 01:00
FT 
1 Steaua Bucuresti
Gaz Metan Medias 
21/06 23:00
FT 
1 Skf Sered
FK Pohronie 
22/06 00:00
FT 
 Zemplin Michalovce
MFK Ruzomberok 
22/06 02:00
FT 
 Spartak Trnava
DAC Dunajska Streda 
21/06 22:00
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Aluminij 
22/06 00:00
FT 
1 Domzale
NK Olimpija Ljubljana 
22/06 02:30
FT 
 NK Maribor
NK Rudar Velenje 
21/06 23:00
FT 
1 CD Mirandes
SD Ponferradina 
21/06 23:00
FT 
 Racing de Santander
Tenerife 
22/06 01:30
FT 
 Albacete
SD Huesca 
22/06 01:30
FT 
 Cadiz
Alcorcon 
22/06 03:45
FT 
 Fuenlabrada
Numancia 
21/06 20:30
FT 
1 Malmo
Varbergs BoIS FC 
21/06 20:30
FT 
 Falkenbergs FF
Kalmar FF 
21/06 20:30
FT 
 IFK Norrkoping
Djurgardens 
21/06 23:30
FT 
 Hammarby
AIK Solna 
21/06 23:30
FT 
 Orebro
Ostersunds 
21/06 18:00
FT 
1 Orebro Syrianska If
IFK Lulea 1
21/06 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Gefle IF 
21/06 21:30
 
 Vasalunds IF
Nykopings BIS 
21/06 23:00
 
 Sandvikens IF
Karlstad BK 
22/06 01:00
FT 
 Tegs Sk
Ifk Berga 1
22/06 01:00
 
 IF Sylvia
Karlslunds If Hfk 1
21/06 20:00
FT 
 Eskilsminne IF
Trollhattan 
21/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Fc Linkoping City 
21/06 21:00
FT 
 Tvaakers IF
Assyriska Turab Ik Jkp 
21/06 21:00
FT 
 Skovde AIK
Landskrona BoIS 
21/06 21:00
FT 
 Motala AIF
Utsiktens BK 
21/06 22:00
FT 
 Torns IF
Qviding FIF 
21/06 23:00
FT 
 IFK Varnamo
Lindome GIF 
21/06 20:30
FT 
 Norrby IF
GAIS 
21/06 20:30
FT 
 Umea FC
Akropolis IF 
21/06 23:30
FT 
 Vasteras
Degerfors IF 
21/06 18:00
FT 
 Alvsjo Aik Ff Womens
Sunnana Sk Womens 
21/06 20:00
FT 
 Sandvikens If Womens
Lidkopings Fk Womens 
21/06 21:00
FT 
 Alingsas Womens
Aik Solna Womens 
21/06 21:00
FT 
 Jitex Bk Womens
Kvarnsvedens Ik Womens 
21/06 16:00
FT 
 Hang Yuen
Taichung Futuro 
21/06 16:00
FT 
 Tatung
Taicheng Lions 
21/06 16:00
FT 
 Taiwan Power Company
Tainan City Steel 
21/06 16:00
FT 
 Ntupes
Ming Chuan University 
21/06 20:30
FT 
 Cska Pamir Dushanbe
Khatlon Bokhtar 1
21/06 20:30
FT 
 Lokomotiv Pamir
Regar-TadAZ Tursunzoda 
21/06 20:30
FT 
 Dushanbe 83
Kuktosh 
21/06 21:00
FT 
 Young Africans
Azam 
21/06 23:30
FT 
 Kasimpasa
Fenerbahce 
22/06 02:00
FT 
 Konyaspor
Sivasspor 
22/06 02:00
FT 
1 Galatasaray
Gazisehir Gaziantep 
21/06 22:30
FT 
 Umraniyespor
Karagumruk 1
22/06 01:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Akhisar Bld.Geng 
22/06 01:00
FT 
 Boluspor
Altinordu 
22/06 00:30
FT 
 Desna Chernihiv
Zorya 1
21/06 22:00
FT 
 Andijon
Metallurg Bekobod 
21/06 22:00
FT 
 Mashal Muborak
Nasaf Qarshi 
21/06 14:55
 
 Gm Holdings
Quoc An Quoc Michel 
21/06 18:00
FT 
 Ifk Malmo
IFK Trelleborg 
21/06 19:00
FT 
 Ik Uppsala Womens
Eskilstuna United Df Womens 
21/06 19:30
FT 
 B36 Torshavn Womens
Hb Torshavn Womens 
21/06 21:00
FT 
 Ebs/skala Womens
Íf/víkingur/b68 Womens 
21/06 22:30
FT 
 Tromso IL
Stjordals Blink 
22/06 00:00
FT 
 Grorud IL
Strommen