Live3s Logo

LiveScore 20 Jun 2020

20/06 19:30
FT 
 Watford
Leicester City 
20/06 22:00
FT 
 Brighton
Arsenal 
21/06 00:30
FT 
 West Ham
Wolves 
21/06 02:45
FT 
 Bournemouth
Crystal Palace 
20/06 20:00
FT 
 Espanyol
Levante 
20/06 23:00
FT 
 Athletic Bilbao
Real Betis 
21/06 01:30
FT 
 Getafe
Eibar 
21/06 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Valladolid 
21/06 01:30
FT 
 Torino
Parma 
21/06 03:45
FT 
1 Hellas Verona
Cagliari 1
20/06 21:30
FT 
 Hertha Berlin
Bayer Leverkusen 
20/06 21:30
FT 
 RB Leipzig
Borussia Dortmund 
20/06 21:30
FT 
 Koln
Eintr. Frankfurt 
20/06 21:30
FT 
 Bayern Munich
Freiburg 
20/06 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Augsburg 
20/06 21:30
FT 
 Schalke 04
Wolfsburg 
20/06 21:30
FT 
1 Paderborn 07
Monchengladbach 
20/06 21:30
FT 
 Hoffenheim
Union Berlin 
20/06 21:30
FT 
 Mainz 05
Werder Bremen 
20/06 19:30
FT 
 Fulham
Brentford 
20/06 19:30
FT 
 Middlesbrough
Swansea City 
20/06 20:00
FT 
 Millwall
Derby County 
20/06 22:00
FT 
 Hull City
Charlton Athletic 
20/06 22:00
FT 
 West Bromwich
Birmingham 
20/06 22:00
FT 
 Luton Town
Preston North End 
20/06 22:00
FT 
 Queens Park Rangers
Barnsley 
20/06 22:00
FT 
 Reading
Stoke City 
20/06 22:00
FT 
 Huddersfield Town
Wigan Athletic 
20/06 22:00
FT 
 Blackburn Rovers
Bristol City 
20/06 22:00
FT 
 Sheffield Wednesday
Nottingham Forest 
20/06 19:00
FT 
 Ural Sr
Rubin Kazan 1
20/06 21:30
FT 
 Arsenal Tula
Spartak Moscow 
21/06 00:00
FT 
1 CSKA Moscow
Zenit St Petersburg 
20/06 18:00
FT 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Sangju Sangmu Phoenix 
20/06 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Gangwon 
20/06 18:00
FT 
1 Seoul
Ulsan Hyundai Horang-i 
20/06 23:00
FT 
 Ks Bylis
Skenderbeu Korca 
20/06 23:00
FT 
 KF Laci
KS Perparimi Kukesi 
20/06 23:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Teuta Durres 
20/06 21:30
FT 
 Torpedo Yerevan
Alashkert B Martuni 
20/06 22:00
FT 
 Lernayin Artsakh
Pyunik 2 
20/06 22:00
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Junior Sevan 
20/06 22:00
FT 
 Bkma
Ani Yerevan 
20/06 21:30
FT 
 Shirak
Avan Academy 
20/06 21:30
FT 
 Noah
Lori Vanadzor 
20/06 18:35
FT 
 Hellenic Ac
Port Darwin 
20/06 23:00
FT 
 Mattersburg
St.Polten 
20/06 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
Trenkwalder Admira 
20/06 23:00
FT 
1 WSG Wattens
Austria Wien 
21/06 02:25
FT 
 Blau Weiss Linz
Juniors OO 1
20/06 18:00
FT 
 Osipovichy
Bumprom Gomel 1
20/06 19:00
FT 
 Ivatsevichi
Chayka Zelva 
20/06 19:00
FT 
 Dinamo Brest 2
Fc Molodechno 
20/06 21:00
FT 
 Meliorator Zhitkovichi
Pershiy Regien 
20/06 21:00
FT 
 Kronon Stolbtsy
Bgu Minsk 
20/06 21:00
FT 
 Smi Autotrans
Polotsk 
20/06 22:00
FT 
 Fc Baranovichi
Stenles Pinsk 
20/06 22:00
FT 
 Victoria Maryina Gorka
Gorki 
20/06 23:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Zhlobin 
20/06 21:00
FT 
 Smorgon FC
Khimik Svetlogorsk 
20/06 22:00
 
 Naftan Novopolock
Sputnik Rechitsa 
20/06 23:00
FT 
 Lida
Lokomotiv Gomel 2
21/06 00:00
FT 
 Volna Pinsk
Arsenal Dzyarzhynsk 
20/06 21:00
FT 
1 Isloch Minsk
Torpedo Zhodino 
20/06 23:00
FT 
 Dinamo Brest
Gorodeya 
21/06 01:00
FT 
 Dinamo Minsk
Energetik Bgu Minsk 
20/06 18:00
FT 
 Belshina Babruisk Reserve
Bate Borisov Reserve 
20/06 19:00
FT 
 Vitebsk Reserve
Minsk Reserve 
20/06 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Rukh Brest Reserve 
20/06 20:00
FT 
 Dnepr Mogilev Womens
Botsor Brest Womens 
20/06 22:00
FT 
 Bobruichanka Bobruisk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
20/06 21:15
FT 
 CSKA Sofia
Levski Sofia 
20/06 23:45
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Slavia Sofia 
21/06 02:00
FT 
 Botev Plovdiv
Botev Vratsa 
20/06 21:30
FT 
 Vitalo
Llb S4a 
20/06 21:30
FT 
 Rukinzo
Athletico Olympic 
20/06 21:30
FT 
 Flambeau De L’est
Bumamuru 
20/06 19:00
FT 
 Volontaires
Les Jeunes Athletiques 
21/06 00:55
FT 
 Zapresic
ZNK Osijek 
21/06 03:05
FT 
 Varteks Varazdin
Istra 1961 
21/06 03:05
FT 
 Hnk Gorica
Dinamo Zagreb 
20/06 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Lisen 
20/06 21:30
FT 
 Marila Pribram
SK Sigma Olomouc 
20/06 21:30
FT 
 Teplice
Mfk Karvina 
20/06 21:30
FT 
 Zlin
Opava 
20/06 23:30
FT 
 Sparta Praha
Slovan Liberec 
21/06 02:00
FT 
 Banik Ostrava
Slavia Praha 
20/06 21:00
FT 
 Fremad Amager
Skive IK 
20/06 21:00
FT 
 Karlslunde If
Ab Trnby 
20/06 19:00
FT 
 Horsens
Randers 
21/06 00:00
FT 
 Aalborg BK
Nordsjaelland 
20/06 20:00
FT 
 Aalborg Bk Womens
Ob Womens 
20/06 20:00
FT 
 Boldklubben Af 1893 Womens
Hb Koge Womens 
20/06 20:00
FT 
 Brondby Womens
Vsk Aarhus Womens 
20/06 20:00
FT 
 Nordsjaelland Womens
Thisted Fc Womens 
20/06 20:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Fortuna Hjorring Womens 
20/06 18:00
FT 
 Elva
Flora Tallinn 
21/06 00:00
FT 
 Trans Narva
JK Tallinna Kalev 
20/06 18:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Jk Tammeka Tartu Iii 
20/06 18:00
FT 
 Flora Tallinn Iii
Jk Poseidon 
20/06 19:00
FT 
 Jogeva Sk Noorus 96
Helios Tartu 
20/06 22:00
FT 
 Tartu Jk Welco 2
Tallinna Jk Legion 2 1
20/06 22:00
FT 
 Fci Levadia U19
Jk Nomme United U19 
20/06 22:30
FT 
 Raplamaa U19
Flora Tallinn U19 
20/06 19:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Womens
Lootos Polva Womens 
20/06 21:00
FT 
 Flora Tallinn Womens
Saku Sporting Womens 
20/06 23:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Womens
Tammeka Tartu Womens 
20/06 19:00
FT 
 Undrid Ff
Tb Tvoroyri 2 
20/06 20:00
FT 
 B36 Torshavn 2
Vikingur Gota 2 
20/06 21:30
FT 
 Ab Argir 2
Toftir B68 
21/06 00:00
FT 
 Giza Hoyvik
Hbtorshavn 2 
20/06 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Preuben Munster 
20/06 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Hansa Rostock 
20/06 20:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Viktoria Koln 
20/06 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Bayern Munich (am) 
20/06 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
SG Sonnenhof Grobaspach 
21/06 01:30
FT 
 PAOK Saloniki
OFI Crete 
21/06 02:30
FT 
 AEK Athens
Aris Thessaloniki 
20/06 22:55
FT 
1 Mezokovesd-Zsory
Mol Fehervar 
21/06 01:00
FT 
 Puskas Akademia
Paksi SE 
21/06 03:05
FT 
 Ferencvarosi TC
Ujpesti TE 
20/06 22:00
FT 
 Augnablik Kopavogur
Einherji 
20/06 22:00
FT 
1 Bjorninn
Snaefell 1
20/06 21:00
FT 
 Fram Reykjavik
Leiknir F 1
20/06 22:00
FT 
 Vikingur Olafsvik
Vestri 
20/06 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Magni 1
20/06 21:00
FT 
 Haukar
Fjardabyggd 
20/06 21:00
FT 
 Dalvik Reynir
Throttur Vogur 
20/06 22:00
FT 
 Umf Vidir
Kordrengir 
20/06 22:00
FT 
 Umf Njardvik
Volsungur Husavik 
21/06 00:00
FT 
 Ir Reykjavik
Kf Fjallabyggdar 
20/06 23:30
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Ibv Vestmannaeyjar (w) 
20/06 21:30
FT 
 Ka Akureyri
Vikingur Reykjavik 
20/06 23:45
FT 
 Grotta Seltjarnarnes
Valur 
21/06 02:00
FT 
 KR Reykjavik
HK Kopavog 
21/06 00:00
FT 
 Throttur Reykjavik U19
Ia Kari U19 
21/06 00:45
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
21/06 01:30
FT 
 Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa 
21/06 02:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv 
21/06 00:00
FT 
 Crotone
Chievo 
21/06 00:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Virtus Entella 
21/06 00:00
FT 
 Salernitana
Pisa 
21/06 00:00
FT 
 Trapani
Frosinone 
21/06 00:00
FT 
 Pescara
Juve Stabia 
21/06 00:00
FT 
 Livorno
Cittadella 
21/06 02:30
FT 
1 Pordenone Calcio Ssd
Venezia 
20/06 16:00
FT 
 Chungju Citizen
Jungnang Chorus Mustang Fc 
20/06 16:00
FT 
 Jinju Citizen
Ulsan Citizen 
20/06 16:00
FT 
 Siheung City
Paju Citizen Fc 
20/06 16:00
FT 
 Goyang Fc
Seoul United Fc 
20/06 16:00
FT 
 Namdong
Pocheon Fc 
20/06 16:20
FT 
 Icheon Citizen Fc
Yangpyeong 
20/06 18:00
FT 
 Chungnam Asan
Jeju United 
20/06 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Chunnam Dragons 1
20/06 15:00
FT 
 Jeonju Citizen
Busan Transportation 
20/06 16:00
FT 
 Gimpo Fc
Gyeongju KHNP 
20/06 16:00
FT 
 Yangju Citizen Fc
Pyeongtaek Citizen 
20/06 18:00
FT 
 Cheonan City
Hwaseong Fc 
20/06 18:00
FT 
 Cheongju Jikji Fc
Changwon City 
20/06 18:00
FT 
 Incheon Korail
Mokpo City 
20/06 18:00
FT 
 Gimhae City
Chuncheon Citizen 
20/06 23:00
FT 
1 Kf Drenica Srbica
Kf Flamurtari Pristina Kos 
20/06 23:00
FT 
 Gjilani
Kf Vushtrria 
21/06 01:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Dukagjini 
20/06 21:00
FT 
 FK Ventspils
Tukums-2000 
20/06 23:00
FT 
 Jelgava
Bfc Daugavpils 
21/06 01:00
FT 
 Fk Valmiera
Rigas Futbola Skola 
20/06 22:00
FT 
 Banga Gargzdai
Kauno Zalgiris 
21/06 00:00
FT 
 Suduva
FK Zalgiris Vilnius 
20/06 19:00
FT 
 Hegelmann Litauen
Minija 
21/06 00:00
FT 
 Arsenal Tivat
Bokelj Kotor 
21/06 00:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Decic Tuzi 
21/06 00:00
FT 
 Otrant
Lovcen Cetinje 
21/06 00:00
FT 
 Jezero Plav
Mornar 
20/06 23:00
FT 
 Ilarion
Mladost Dg 
21/06 10:00
FT 
 Wairarapa United
Wellington Olympic 
21/06 00:00
FT 
 Mjondalen
Sarpsborg 08 FF 
21/06 02:30
FT 
 Molde
Rosenborg 
20/06 22:00
FT 
1 Ahli Al Khalil
Al Birah 
21/06 01:20
 
 Shbab Alkhaleel
Jabal Al Mukaber 
20/06 18:40
FT 
 Miedz Legnica
LKS Nieciecza 
20/06 21:00
FT 
 Wisla Plock
Arka Gdynia 
20/06 21:10
FT 
 Puszcza Niepolomice
Olimpia Grudziadz 
20/06 23:30
FT 
 Piast Gliwice
Lech Poznan 1
20/06 23:40
FT 
1 Gks Jastrzebie
Zaglebie Sosnowiec 
20/06 23:40
FT 
 Radomiak Radom
Chojniczanka Chojnice 
21/06 02:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Wisla Krakow 1
21/06 00:00
FT 
 Szombierki Bytom
Lks Goczalkowice Zdroj 
20/06 18:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Kkp Bydgoszcz Womens 
20/06 22:30
 
 Gornik Leczna Womens
Uks Lodz Womens 
21/06 01:00
FT 
 Botosani
CFR Cluj 
20/06 20:30
FT 
 FK Javor Ivanjica
Indjija 
20/06 22:30
FT 
 Cukaricki
Macva Sabac 
21/06 01:15
FT 
 Crvena Zvezda
Proleter Novi Sad 
20/06 23:30
FT 
 Semendrija 1924
Trajal Krusevac 
20/06 23:30
FT 
 Zarkovo
Kolubara 
20/06 23:30
FT 
 Zlatibor
Buducnost Dobanovci 
20/06 23:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Graficar 
20/06 23:30
FT 
 FK Metalac Gornji Milanovac
Novi Pazar 
20/06 23:30
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Zemun 
20/06 23:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Radnicki Pirot 
20/06 23:30
FT 
 Dinamo Vranje
Kabel Novi Sad 
20/06 23:00
FT 
 Nitra
FK Senica 
21/06 00:00
FT 
 MSK Zilina
Slovan Bratislava 
21/06 02:00
FT 
 Zlate Moravce
Trencin 
20/06 23:00
FT 
 Poprad
Dukla Banska Bystrica 
21/06 00:00
FT 
 Ask Bravo Publikum
NK Mura 05 
21/06 02:00
FT 
 NK Publikum Celje
Tabor Sezana 
20/06 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Rayo Vallecano 
21/06 01:30
FT 
 Las Palmas
CD Lugo 1
21/06 01:30
FT 
 Zaragoza
Almeria 
21/06 03:45
FT 
 Malaga
Extremadura 
20/06 20:30
FT 
 Faizkand
Khujand 
20/06 21:30
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Istaravshan 
20/06 20:55
FT 
 Kmc
Ruvu Shooting 
20/06 21:00
FT 
 Coastal Union
Mtibwa Sugar 
20/06 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Mwadui 
20/06 23:30
FT 
 Kayserispor
Genclerbirligi 
21/06 02:00
FT 
 Denizlispor
Besiktas 
21/06 02:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Goztepe 
20/06 22:30
FT 
 Keciorengucu
Bursaspor 
21/06 01:00
FT 
 Balikesirspor
Menemen Belediye Spor 
21/06 01:00
FT 
 Erzurum BB
Eskisehirspor 
21/06 00:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
PFC Oleksandria 
20/06 22:00
FT 
1 Lokomotiv Tashkent
Sogdiana Jizak 
20/06 22:00
FT 
 Navbahor Namangan
Buxoro 
20/06 23:00
FT 
1 AGMK
Termez Surkhon 1
20/06 13:00
FT 
 Bayswater City U20
Rockingham City U20 
20/06 14:45
FT 
 Nghia Tinh
Dat Tin Minions 
20/06 15:05
FT 
 Bayswater City
Rockingham City 
20/06 16:00
FT 
 Benesov
Slavia Prague 2 
20/06 16:00
 
 Tien Giang
Fishsan Khanh Hoa 
20/06 16:00
FT 
 Babrungas
Dziugas Telsiai 2 
20/06 16:00
FT 
 Kurim
Sk Lisen 2 
20/06 16:00
FT 
 Septemvri Simitli
Hebar Pazardzhik 1
20/06 16:30
AET 
 Trutnov
Hradec Kralove 2 
90min [2-2], Penalty [2-4],
20/06 16:30
FT 
 Tatran Vsechovice
Valasske Mezirici 
20/06 16:30
FT 
 HFK Olomouc
Novy Jicin 
20/06 16:45
FT 
 Loc Sport
The Sun 
20/06 17:00
FT 
 Bohemians1905 2
Pisek 
20/06 17:00
FT 
 Kladno
Teplice 2 
20/06 18:00
FT 
 KFUM Oslo
Lillestrom 
20/06 18:00
FT 
 HamKam
Sogndal 
20/06 18:00
FT 
 Roa Womens
Kolbotn Womens 
20/06 18:00
FT 
 MFK Kosice
Kazincbarcika 
20/06 18:50
 
 Guangzhou Evergrande
Shenzhen Jiazhaoye 
20/06 19:00
FT 
 Arna Bjornar Womens
Sandviken Womens 
20/06 19:00
 
 Lyn Womens
Rosenborg Bk Womens 
20/06 19:00
FT 
 Fsk Radviliskis
Silute 1
20/06 20:00
FT 
 Viktoria Plzen 2
Fk Mas Taborsko 
20/06 20:00
FT 
 Bruhl Sg
Klotz Forest Root