Live3s Logo

LiveScore 19 Jun 2020

20/06 01:00
FT 
 Norwich
Southampton 
20/06 03:15
FT 
 Tottenham Hotspur
Manchester United 
20/06 01:30
FT 
 Granada
Villarreal 
20/06 01:30
FT 
 Mallorca
Leganes 
20/06 04:00
FT 
 Sevilla
Barcelona 
20/06 02:00
FT 
1 Vitoria Guimaraes
Moreirense 
20/06 04:15
FT 
1 Famalicao
Sporting Braga 
19/06 23:00
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Akhmat Grozny 
20/06 01:00
FT 
 PFC Sochi
FK Rostov 
19/06 23:00
FT 
1 KF Tirana
Vllaznia Shkoder 
19/06 23:00
FT 
 Flamurtari
Partizani Tirana 
19/06 21:30
FT 
 Aragats
Masis 
19/06 22:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Urartu 2 
19/06 22:00
FT 
 Ararat Armenia 2
Shirak Gjumri 2 
19/06 19:00
FT 
 University Azzurri
Casuarina 
20/06 00:30
FT 
 SV Ried
Austria Wien Youth 
20/06 00:30
FT 
 Kapfenberg Superfund
SV Horn 
20/06 00:30
FT 
 Liefering
Dornbirn 
20/06 00:30
FT 
 Grazer AK
Wacker Innsbruck 
19/06 22:00
FT 
 Slavia Mozyr
Smolevichy Sti 
20/06 00:00
FT 
2 Slutsksakhar Slutsk
Neman Grodno 
19/06 18:00
FT 
 Dinamo Brest Reserve
Gorodeya Reserve 
19/06 19:00
FT 
 Isloch Reserve
Torpedo Zhodino Reserve 
19/06 19:30
FT 
 Dinamo Minsk Reserve
Energetik Bgu Minsk Reserve 
19/06 21:00
FT 
 Abff Womens U19
Minsk Womens 
19/06 23:00
FT 
 Neman Grodno Womens
Dinamo Bgufk Minsk Womens 
20/06 02:30
FT 
1 Portuguesa RJ
Boavista 
19/06 23:15
FT 
 Cherno More Varna
Vitosha Bistritsa 
19/06 21:30
 
 Bs Dynamic
Ngozi City 
19/06 21:30
FT 
 Olympique Star
Les Lierres 
20/06 00:30
FT 
 Kolding IF
Roskilde 
20/06 01:00
FT 
 Vendsyssel
Herfolge Boldklub Koge 
20/06 01:00
FT 
 Viborg
Fredericia 
20/06 00:45
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Raplamaa 
20/06 02:45
FT 
 B68 Toftir 2
Ki Klaksvik 3 
20/06 01:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Chemnitzer 1
20/06 02:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Budapest Honved 
20/06 04:00
FT 
 Kv Vesturbaer
Reynir Sandgerdi 
20/06 04:00
FT 
 Alafoss
Stokkseyri 
20/06 02:00
FT 
 Thor Akureyri
Grindavik 
20/06 03:15
FT 
 Keflavik
Umf Afturelding 
20/06 04:00
FT 
 Throttur
Leiknir Reykjavik 
20/06 03:15
FT 
 Vikingur Reykjavik Womens
Ia Akranes (w) 
20/06 04:00
FT 
 Haukar Womens
Augnablik Womens 
20/06 04:00
FT 
 Grotta Womens
Fjolnir Womens 
20/06 03:00
FT 
 Fh Hafnarfjordur U19
Virgin Grid U19 
19/06 23:30
FT 
 Spezia
Empoli 
19/06 23:00
FT 
 Kf Drita Gjilan
Kf Ferizaj 
20/06 00:00
FT 
 Riteriai
Baltija Panevezys 
19/06 22:30
FT 
 Nevezis
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija 
19/06 23:00
FT 
 Dziugas Telsiai
Atomsfera Mazeikiai 
20/06 00:00
FT 
 Siauliai
Lietava Jonava 
20/06 10:30
FT 
1 Miramar Rangers
Lower Hutt City 
20/06 10:45
FT 
 Coastal Spirit
Western AFC 
20/06 11:00
FT 
 Bay Olympic
Hamilton Wanderers 2 1
19/06 22:00
FT 
 Wadi Al Nes
Markz Balata 
19/06 22:00
FT 
 Hilal Al Quds
Ahli Qalqilya 
20/06 00:00
FT 
 Zaglebie Lubin
LKS Lodz 1
20/06 02:10
FT 
 Odra Opole
Chrobry Glogow 
20/06 02:30
FT 
1 Gornik Zabrze
Korona Kielce 1
20/06 01:00
FT 
 Universitatea Craiova
Astra Ploiesti 
19/06 22:30
FT 
 Spartak Subotica
FK Napredak Krusevac 
20/06 01:00
FT 
 Vojvodina
Partizan Belgrade 
20/06 03:00
FT 
 Radnicki Nis
Karadjordje Topola 1
19/06 22:00
FT 
 Sport Podbrezova
Mfk Dubnica Nad Vahom 
20/06 01:30
FT 
 Elche
Girona 
20/06 00:15
FT 
 Wil 1900
Lausanne Sports 
20/06 00:15
FT 
 Grasshoppers
Aarau 
20/06 02:30
FT 
 Vaduz
Winterthur 1
20/06 02:00
FT 
 Ankaragucu
Istanbul Basaksehir 
20/06 01:00
FT 
1 Istanbulspor
Hatayspor 
20/06 01:00
FT 
 Giresunspor
Adanaspor 
19/06 22:00
FT 
 Illichivets
Lviv 
20/06 00:00
FT 
 Vorskla Poltava
Dnipro 1 
19/06 22:00
FT 
 Kokand 1912
Qizilqum Zarafshon 
19/06 23:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Kuruvchi Bunyodkor 
19/06 18:00
FT 
 Ha Noi Womens U19
Than Ksvn Womens U19 
19/06 18:00
FT 
 Phong Phu Ha Nam U19 Ii Womens
HCMC Womens U19 
19/06 20:30
 
 Son La U19 Womens
Phong Phu Ha Nam Womens U19 
19/06 18:00
FT 
 Pho Hien
Cần Thơ 
19/06 18:00
FT 
 Khanh Hoa
Dak Lak 
19/06 16:30
 
 Binh Duong U19
Song Lam Nghe An U19 
19/06 19:00
 
 Hoang Anh Gia Lai U19 2
Cong An Nhan Dan U19 
19/06 16:00
FT 
 Binh Thuan
Kon Tum 
19/06 22:25
FT 
 Sardice
Slavia Kromeriz 
19/06 23:00
FT 
 Sumperk
Unicov 
19/06 23:00
FT 
 Hlucin
Frydek-mistek 
19/06 23:30
AET 
 Tj Dvur Kralove
Nachod Destne 
90min [1-1], Penalty [3-2],
19/06 23:30
FT 
 Odra Petrkovice
Dolni Benesov 
19/06 23:30
FT 
 Vsetin
Zlin 2 
20/06 00:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Kongsvinger 
20/06 00:00
FT 
 Asane Fotball
Oygarden