Live3s Logo

LiveScore 14 Jun 2020

14/06 20:00
FT 
 Athletic Bilbao
Atletico Madrid 
15/06 01:30
FT 
 Real Madrid
Eibar 
15/06 04:00
FT 
 Real Sociedad
Osasuna 
14/06 21:30
FT 
 Mainz 05
Augsburg 
15/06 00:00
FT 
 Schalke 04
Bayer Leverkusen 
14/06 18:00
FT 
 Daegu
Seoul 
14/06 18:00
FT 
 Gwangju
Busan I'Park 
14/06 23:00
FT 
 Partizani Tirana
Luftetari Gjirokaster 1
14/06 23:00
FT 
 TSV Hartberg
Sturm Graz 
14/06 23:00
FT 
 Rapid Wien
Wolfsberger AC 
15/06 01:30
FT 
 Red Bull Salzburg
LASK Linz 
14/06 16:30
FT 
 SV Ried
Kapfenberg Superfund 
14/06 16:30
FT 
 Floridsdorfer Ac
Austria Lustenau 
14/06 20:30
FT 
1 Wacker Innsbruck
Blau Weiss Linz 
14/06 21:00
FT 
1 Austria Wien Youth
Liefering 
15/06 02:25
FT 
 Austria Klagenfurt
Lafnitz 
14/06 22:00
FT 
 Bgu Minsk
Ivatsevichi 
14/06 21:00
FT 
 Kommunalnik Slonim
Khimik Svetlogorsk 
14/06 22:00
FT 
 Naftan Novopolock
Oshmyany 
14/06 23:00
FT 
 Lokomotiv Gomel
Fk Orsha 
14/06 21:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Belshina Babruisk 
14/06 23:00
FT 
1 Ruh Brest
Vitebsk 
15/06 01:00
FT 
 BATE Borisov
Shakhter Soligorsk 
14/06 18:00
FT 
 Zorka Bdu Minsk Womens
Dnepr Mogilev Womens 
14/06 21:00
FT 
 Minsk Womens
Neman Grodno Womens 
14/06 21:30
FT 
 Arda Kardzhali
Levski Sofia 
14/06 23:45
FT 
 Ludogorets Razgrad
Botev Plovdiv 
15/06 02:00
FT 
 CSKA Sofia
Lokomotiv Plovdiv 1
15/06 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Deportivo Saprissa 
15/06 09:00
FT 
 Alajuelense
Herediano 
14/06 23:00
FT 
 Prostejov
Lisen 
14/06 23:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Chrudim 
14/06 23:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Vitkovice 
14/06 23:00
FT 
 Bohemians 1905
Baumit Jablonec 
14/06 23:00
FT 
 Mfk Karvina
Mlada Boleslav 
14/06 23:00
FT 
 Slovan Liberec
Banik Ostrava 
14/06 23:00
FT 
 Opava
Budejovice 1
14/06 23:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Viktoria Plzen 
14/06 23:00
FT 
 Slavia Praha
Zlin 
14/06 23:00
FT 
 Synot Slovacko
Sparta Praha 
14/06 23:00
FT 
 Teplice
Marila Pribram 1
14/06 19:00
FT 
1 Roskilde
Herfolge Boldklub Koge 
14/06 21:00
FT 
 Hvidovre IF
Viborg 
14/06 20:00
FT 
 Aalborg BK
Midtjylland 
14/06 22:00
FT 
 Sonderjyske
Lyngby 
15/06 00:00
FT 
 Nordsjaelland
Kobenhavn 
15/06 02:00
FT 
 Brondby
Aarhus AGF 
14/06 20:00
FT 
 Hb Koge Womens
Ballerup Skovlunde Womens 1
14/06 18:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Nomme JK Kalju 
14/06 20:00
FT 
 Paide Linnameeskond
Trans Narva 1
14/06 18:00
FT 
 Tallinna Levadia 2
Elva 
14/06 18:00
FT 
 Nomme United
Tartu Jk Maag Tammeka 2 1
14/06 20:00
FT 
 Voru Jk
Laanemaa Haapsalu 
15/06 00:00
FT 
 Keila Jk
Viimsi Mrjk 
14/06 18:00
FT 
 Ajax Lasnamae
Jogeva Wolves 
14/06 18:00
FT 
 Jk Poseidon
Saue Jk Laagri 
14/06 18:00
FT 
 Raplamaa
Flora Tallinn Iii 
14/06 22:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Jk Tulevik Viljandi 2 
14/06 23:00
FT 
 Tallinna Jk Legion 2
Jogeva Sk Noorus 96 
14/06 23:00
FT 
 Harju Jk Laagri
Kuressaare 2 
15/06 00:00
FT 
 Joker Raasiku
Jk Piraaja Tallinn 
14/06 22:00
FT 
 Honka Akatemia
Njs Nurmijarvi 
14/06 18:30
FT 
 Toolon Taisto
Pohu 
14/06 19:00
FT 
 TP47 Tornio
Ouhu 1
14/06 20:00
FT 
 Peka
Lapa 
14/06 20:00
FT 
 Haupa
Otp 
14/06 20:00
FT 
 Malmin Palloseura Helsinki
Kuusysi 
14/06 21:30
FT 
 Jps
Lehpa Kontiolahti 
14/06 22:00
FT 
 Edustus Ips
Hapk 
14/06 23:30
FT 
 Narpes Kraft
Saaripotku 
14/06 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
SpVgg Unterhaching 
14/06 23:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Bayern Munich (am) 
14/06 20:00
FT 
 Sc Sand (w)
Hoffenheim (w) 
14/06 20:00
FT 
 Sc Freiburg (w)
Koln Womens 
14/06 20:00
FT 
 Bayern Munich (w)
Ff Usv Jena (w) 
14/06 20:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Turbine Potsdam (w) 
14/06 19:30
FT 
 Darmstadt
Hannover 96 
14/06 19:30
FT 
 Karlsruher
VfB Stuttgart 
14/06 19:30
FT 
 St. Pauli
Erzgebirge Aue 
15/06 01:00
FT 
 Kaposvari Rakoczi
Diosgyor 
15/06 03:05
FT 
 Mol Fehervar
Ujpesti TE 
14/06 22:00
FT 
 Hottur Huginn
Fjardabyggd 
14/06 23:00
AET 
 Kf Fjallabyggdar
Magni 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [6-7],
15/06 00:00
FT 
 Ibv Vestmannaeyjar (w)
Trottur Reykjavik Womens 
14/06 23:45
FT 
 IA Akranes
Ka Akureyri 
15/06 02:00
FT 
 HK Kopavog
Hafnarfjordur FH 
15/06 04:15
FT 
 Breidablik
Grotta Seltjarnarnes 1
14/06 21:00
AET 
 Haukar Womens
Grotta Womens 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-2],
14/06 21:00
FT 
 Augnablik Womens
Grindavik Womens 
14/06 22:00
FT 
 Keflavik Womens
Umf Afturelding (w) 
15/06 00:45
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Hapoel Akko 1
15/06 01:15
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Tel Aviv 
14/06 17:00
FT 
1 Bucheon 1995
Chunnam Dragons 1
14/06 18:00
FT 
 Anyang
Chungnam Asan 
14/06 23:00
FT 
 Kf Ferizaj
Gjilani 
14/06 23:00
FT 
 Kf Trepca Mitrovice
Kf Drita Gjilan 
14/06 22:00
FT 
 Riteriai
Suduva 1
14/06 22:00
FT 
 Kauno Zalgiris 2
Dziugas Telsiai 
14/06 18:00
FT 
 Mfa Zalgiris Womens
Ssg Fa Siauliai Womens 
14/06 18:00
FT 
 Utenis Utena Womens
Banga Womens 
14/06 18:00
FT 
 Gintra Universitetas Womens
Kauno Zalgiris Womens 
15/06 00:00
FT 
 Bokelj Kotor
Otrant 
15/06 00:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Ibar Rozaje 
15/06 00:00
FT 
 Drezga
Jedinstvo Bijelo Polje 
15/06 00:00
FT 
 Decic Tuzi
Jezero Plav 
15/06 00:00
FT 
 Mornar
Arsenal Tivat 
14/06 21:10
FT 
 GKS Tychy
Stal Mielec 
15/06 00:00
FT 
 Slask Wroclaw
LKS Lodz 
15/06 00:00
FT 
1 Jagiellonia Bialystok
Piast Gliwice 
15/06 00:00
FT 
 Arka Gdynia
Wisla Krakow 
15/06 00:00
FT 
 Korona Kielce
Lech Poznan 
15/06 00:00
FT 
 Cracovia Krakow
Wisla Plock 
15/06 00:00
FT 
 Gornik Zabrze
Legia Warszawa 
15/06 00:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Zaglebie Lubin 
15/06 00:00
FT 
 Pogon Szczecin
Lechia Gdansk 
14/06 22:00
FT 
 Viitorul Constanta
Politehnica Iasi 
15/06 01:00
FT 
 CFR Cluj
Steaua Bucuresti 
14/06 20:00
FT 
 Indjija
Vojvodina 
14/06 22:30
FT 
 Karadjordje Topola
Crvena Zvezda 
15/06 01:00
FT 
 Partizan Belgrade
Cukaricki 
14/06 23:30
FT 
 Radnicki Pirot
Dinamo Vranje 1
14/06 23:30
FT 
1 Zemun
Backa Backa Palanka 
14/06 23:30
FT 
 Novi Pazar
Radnicki 1923 Kragujevac 
14/06 23:30
FT 
 Trajal Krusevac
Zarkovo 
15/06 00:00
FT 
 MSK Zilina
Spartak Trnava 
15/06 02:30
FT 
 NK Maribor
NK Aluminij 
14/06 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Sporting de Gijon 
14/06 23:00
FT 
1 CD Mirandes
Numancia 
15/06 01:30
FT 
 Albacete
Almeria 
15/06 03:30
FT 
 Cadiz
Rayo Vallecano 1
14/06 18:00
FT 
 IK Sirius
Djurgardens 
14/06 20:30
FT 
 IFK Norrkoping
Kalmar FF 
14/06 20:30
FT 
1 IFK Goteborg
Elfsborg 
14/06 23:30
FT 
 Hammarby
Ostersunds 
14/06 23:30
FT 
 Orebro
AIK Solna 
14/06 19:00
FT 
 Orebro Syrianska If
Taby 
14/06 20:00
FT 
 Ik Frej Taby
Brommapojkarna 
14/06 20:00
 
 Sollentuna United FF
Gefle IF 
14/06 20:00
 
 Tegs Sk
Nykopings BIS 
14/06 21:30
FT 
 Vasalunds IF
Ifk Berga 
14/06 22:00
 
 Sandvikens IF
Karlslunds If Hfk 
14/06 22:30
FT 
 Haninge
Karlstad BK 
15/06 01:30
FT 
 IF Sylvia
IFK Lulea 
14/06 20:00
FT 
 Lunds BK
Qviding FIF 
14/06 20:00
FT 
1 Eskilsminne IF
Lindome GIF 
14/06 21:00
FT 
 Torns IF
Assyriska Turab Ik Jkp 1
14/06 21:00
FT 
 Skovde AIK
Utsiktens BK 
14/06 21:00
FT 
 Tvaakers IF
Karlskrona 
14/06 22:00
FT 
 Fc Linkoping City
Trollhattan 
14/06 22:00
FT 
 Oskarshamns AIK
Landskrona BoIS 
14/06 23:10
FT 
 IFK Varnamo
Motala AIF 
14/06 20:00
FT 
 Tidaholms
Vanersborg 
14/06 20:00
FT 
 Grebbestads If
Ifk Amal 
14/06 20:00
FT 
 Ik Gauthiod
Stenungsunds If 
14/06 20:00
 
 Carlstad United BK
Vargarda Ik 
14/06 20:30
FT 
 Vanersborg
Nordvarmland Ff 
14/06 23:00
FT 
 IK Oddevold
Lidkopings 
14/06 20:00
FT 
 Enkoping
Enskede Ik 
14/06 21:00
FT 
 Skiljebo SK
Ifk Stocksund 
14/06 21:00
FT 
 Karlbergs BK
Fagersta Sodra Ik 
14/06 22:00
FT 
 Hudiksvalls Forenade FF
Ifk Lidingo 
15/06 00:00
FT 
 Kvarnsvedens IK
Kungsangens If 
14/06 20:00
 
 Stöde If
Ifk Umea 
14/06 20:00
FT 
 Bodens BK
Umea Academy 
14/06 20:00
FT 
 Pitea If
Gottne If 
14/06 21:00
FT 
 IFK Ostersund
Moron Bk 
14/06 22:00
FT 
 Friska Viljor
Notvikens Ik 
14/06 18:00
FT 
 Almeboda/linneryd
Kristianstads FF 
14/06 20:00
 
 Husqvarna FF
IFK Hassleholm 
14/06 21:00
FT 
 Ifk Karlshamn
Ifo Bromolla If 
14/06 22:00
FT 
 Dalstorps If
Ik Tord 
14/06 19:00
FT 
 Kumla
Gute 
14/06 20:00
 
1 Bk Forward
Newroz 
14/06 20:00
FT 
1 Assyriska If I Norrkoping
Rynninge IK 
14/06 23:00
FT 
 Varmbols Fc
Arameisk-syrianska If 
14/06 23:00
FT 
 Assyriska FF
Atvidabergs FF 
15/06 00:00
FT 
 Ifk Eskilstuna
Trosa Vagnhärad Sk 
14/06 20:00
FT 
 Bunkeflo IF
Onsala Bk 
14/06 17:00
FT 
 Jitex Bk Womens
Moron Bk Womens 
14/06 19:00
FT 
 Sunnana Sk Womens
Sandvikens If Womens 
14/06 19:00
FT 
 Kvarnsvedens Ik Womens
Mallbackens If Womens 
14/06 20:00
FT 
 Hammarby Womens
Aik Solna Womens 
14/06 21:00
FT 
 Ifk Kalmar Womens
Lidkopings Fk Womens 
14/06 21:00
FT 
 Bollstanas Sk Womens
Alingsas Womens 
14/06 22:00
FT 
 Alvsjo Aik Ff Womens
Brommapojkarna Womens 
14/06 22:00
AET 
1 Lausanne Sports
Basel 
90min [2-2], 120min [2-3],
14/06 16:00
FT 
 Hang Yuen
Taicheng Lions 
14/06 16:00
FT 
1 Taiwan Power Company
Tatung 
14/06 16:00
 
 Ming Chuan University
Tainan City Steel 
14/06 16:00
FT 
 Ntupes
Taichung Futuro 
14/06 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Ruvu Shooting 
15/06 00:00
FT 
 Azam
Mbao 
14/06 23:30
FT 
 Genclerbirligi
Konyaspor 
15/06 02:00
FT 
 Rizespor
Galatasaray 1
15/06 02:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Ankaragucu 
14/06 22:00
FT 
 Kolos Kovalivka
Shakhtar Donetsk 
15/06 00:30
FT 
1 PFC Oleksandria
Desna Chernihiv 
14/06 21:00
FT 
 Sogdiana Jizak
Pakhtakor Tashkent 
14/06 23:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Navbahor Namangan 
14/06 16:30
 
 Dong Nai
Binh Thuan 
14/06 18:00
FT 
 Zvezdara
Bsk Batajnica 
14/06 19:00
FT 
 Eskilstuna United Df Womens
Linkopings Fc Womens 
14/06 20:00
 
 Kristianstads Dff Womens
Vittsjo Gik Womens 
14/06 20:00
FT 
 HamKam
Strommen 
14/06 20:00
FT 
 Kif Orebro Duff Womens
Ik Uppsala Womens 
14/06 21:00
FT 
 Hb Torshavn Womens
Íf/víkingur/b68 Womens 
14/06 22:00
FT 
 Bzenec
Bucovice 
14/06 23:00
FT 
 Hradec Kralove 2
Nachod Destne