Live3s Logo

LiveScore 13 Jun 2020

13/06 20:00
FT 
 Espanyol
Alaves 1
13/06 23:00
FT 
 Celta Vigo
Villarreal 
14/06 01:30
FT 
 Leganes
Valladolid 
14/06 04:00
FT 
 Mallorca
Barcelona 
13/06 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Borussia Dortmund 
13/06 21:30
FT 
1 Hertha Berlin
Eintr. Frankfurt 
13/06 21:30
FT 
 Wolfsburg
Freiburg 
13/06 21:30
FT 
 Koln
Union Berlin 
13/06 21:30
FT 
 Paderborn 07
Werder Bremen 
14/06 00:30
FT 
 Bayern Munich
Monchengladbach 
14/06 03:00
FT 
 Napoli
Inter Milan 
14/06 04:00
FT 
 Sporting Braga
Boavista 
13/06 15:30
FT 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Seongnam Ilhwa Chunma 
13/06 18:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Pohang Steelers 
13/06 18:00
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Gangwon 
13/06 18:00
FT 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Incheon United 
13/06 22:30
FT 
 Gandzasar Kapan
Pyunik 
13/06 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
WSG Wattens 
13/06 23:00
FT 
 Mattersburg
Austria Wien 
13/06 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
St.Polten 1
13/06 21:00
FT 
 Juniors OO
Grazer AK 
13/06 21:00
FT 
 Dornbirn
SK Vorwarts Steyr 
14/06 02:25
FT 
 SV Horn
SKU Amstetten 
13/06 20:00
FT 
 Chayka Zelva
Dinamo Brest 2 
13/06 20:00
FT 
 Polotsk
Osipovichy 1
13/06 20:00
FT 
 Gorki
Smi Autotrans 1
13/06 21:00
FT 
 Stenles Pinsk
Meliorator Zhitkovichi 
13/06 21:00
FT 
 Zhlobin
Energosbyt Bsatu 
13/06 21:40
FT 
 Pershiy Regien
Ostrovets 1
13/06 22:00
FT 
 Fc Baranovichi
Fc Molodechno 
13/06 22:00
FT 
 Bumprom Gomel
Dnepr Mogilev 
13/06 21:00
FT 
1 Krumkachy
Volna Pinsk 
13/06 22:00
FT 
1 Granit Mikashevichi
Smorgon FC 
13/06 23:00
FT 
 Arsenal Dzyarzhynsk
Sputnik Rechitsa 1
14/06 00:00
FT 
 Gomel
Lida 1
13/06 21:00
FT 
 Neman Grodno
Smolevichy Sti 
13/06 23:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Dinamo Brest 1
14/06 01:00
FT 
 Dinamo Minsk
Slavia Mozyr 
13/06 18:30
FT 
 Bate Borisov Reserve
Shakhter Soligorsk 2 
13/06 19:00
FT 
1 Energetik Bgu Minsk Reserve
Belshina Babruisk Reserve 2
13/06 21:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Vitebsk Reserve 
13/06 19:00
FT 
 Dinamo Bgufk Minsk Womens
Bobruichanka Bobruisk Womens 1
13/06 23:45
FT 
 Cherno More Varna
Vitosha Bistritsa 
14/06 02:00
FT 
 Slavia Sofia
Beroe 
14/06 02:00
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
13/06 23:00
FT 
 Pardubice
Sk Slovan Varnsdorf 
13/06 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Dukla Praha 
13/06 19:00
FT 
 Kolding IF
Vejle 
13/06 20:00
FT 
 Fredericia
Fremad Amager 1
13/06 22:15
FT 
 Naestved
Vendsyssel 
13/06 23:00
FT 
 Hobro I.K.
Horsens 
13/06 20:00
FT 
 Ob Womens
Vildbjerg Sf Womens 
13/06 20:00
FT 
 Thisted Fc Womens
Brondby Womens 
13/06 20:00
FT 
 Fortuna Hjorring Womens
Vsk Aarhus Womens 
13/06 20:00
FT 
 Kolding Bk Womens
Nordsjaelland Womens 
13/06 21:00
FT 
 Aalborg Bk Womens
Boldklubben Af 1893 Womens 
13/06 21:00
FT 
1 Levadia Tallinn
Tartu JK Tammeka 1
14/06 00:00
FT 
 Kuressaare
Tallinna Jk Legion 
13/06 18:00
FT 
 Parnu Linnameeskond
Kohtla Jarve Jk Jarve 
14/06 00:00
FT 
 Parnu Jk
Vandra Jk Vaprus 
13/06 18:00
FT 
1 Paide Linnameeskond 2
Tabasalu Charma 
13/06 18:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Nomme Jk Kalju 2 1
13/06 18:00
FT 
 Rakvere Flora
Jk Tallinna Kalev 2 
13/06 18:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Pohja Tallinna Jk Volta 
13/06 19:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
13/06 23:00
FT 
 Nomme Jk Kalju Womens
Jk Parnu Womens 
13/06 21:00
FT 
 Tb Tuoroyri
IF Fuglafjordur 
14/06 00:00
FT 
 HB Torshavn
skala if 
14/06 02:00
FT 
 Ki Klaksvik
Vikingur Gotu 
13/06 19:00
FT 
 Pk 35 Womens
Jyvaskylan Pallokerho Women's 
13/06 20:00
FT 
 Kups Womens
Tps Turku Womens 
13/06 21:00
FT 
 Hjk Helsinki Womens
Pallokerho 35 Womens 
13/06 22:00
FT 
 Aland Womens
Tips Womens 
13/06 23:00
FT 
 Honka Womens
Rilves Womens 
13/06 19:00
FT 
 Kultsu
Japs 
13/06 20:00
FT 
1 Viikingit
Pepo 
13/06 22:00
FT 
 Lahden Reipas
PK-35 
13/06 23:00
FT 
 Kiffen
Eps Espoo 
13/06 19:00
FT 
1 Kaapo[kaarinan Pojat]
Jazz Pori 
13/06 20:00
FT 
 Fc Espoo
Tpv Tampere 
13/06 20:00
FT 
 Ilves Tampere 2
Grifk 
13/06 20:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Klubi 04 
13/06 20:00
FT 
 Fc Espoo
Tpv Tampere 
13/06 20:00
FT 
 Ilves Tampere II
Grifk 
13/06 20:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Klubi 04 
13/06 20:00
FT 
 Vifk Vaasa
Jyvaskyla JK 
13/06 20:00
 
 Vaajakoski
Rops 2 
13/06 21:00
FT 
 Ps Kemi
Sc Kufu-98 
13/06 22:00
FT 
 JIPPO
Jakobstads Bollklubb 
13/06 22:00
 
 Gbk Kokkola
Js Hercules 
13/06 22:00
FT 
 Oulun Ls
Kiisto 
13/06 17:00
FT 
1 Nopsa
Sapa 
13/06 19:00
FT 
 Ponnistajat
Joki 
13/06 19:00
 
 Tips
Puiu 
13/06 19:00
FT 
 Nups
Kirkkonummi 
13/06 19:00
FT 
 Ri Pa
Liry 
13/06 19:30
FT 
 Espa
Atlantis 2 1
13/06 20:00
FT 
 Kapa Helsinki
Poxyt 1
13/06 20:00
 
 NOPS
Fjk 
13/06 20:00
FT 
 Sporting Kristina
Kpv/akatemia 
13/06 20:10
FT 
 Sopa
Roi United 
13/06 21:30
FT 
1 LPS Helsinki
Tikka 
13/06 22:00
FT 
 Tampere
Fc Ilves-kissat 
14/06 00:00
FT 
 Valtti
Tups 
13/06 20:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
SG Sonnenhof Grobaspach 
13/06 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Wurzburger Kickers 
13/06 20:00
FT 
 Kaiserslautern
Chemnitzer 
13/06 20:00
FT 
 1. Magdeburg
Viktoria Koln 
13/06 20:00
FT 
 Munchen 1860
Hansa Rostock 
13/06 20:00
FT 
 Preuben Munster
Ingolstadt 04 
13/06 19:00
FT 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Wolfsburg womens 
13/06 19:00
FT 
 Heidenheim
SSV Jahn Regensburg 
13/06 19:00
FT 
 Holstein Kiel
SV Wehen Wiesbaden 1
13/06 19:00
FT 
 Nurnberg
Greuther Furth 
13/06 19:00
FT 
 VfL Osnabruck
Bochum 
14/06 00:15
FT 
 Volos Nfc
Xanthi 
14/06 00:30
FT 
 Atromitos Athens
Lamia 
13/06 22:55
FT 
 Ferencvarosi TC
Varda Se 
14/06 01:00
FT 
 Debreceni VSC
Puskas Akademia 
14/06 03:05
FT 
 Zalaegerszegi TE
Paksi SE 
13/06 22:00
FT 
1 Leiknir F
Einherji 
13/06 22:00
AET 
 Haukar
Fram Reykjavik 
90min [1-1], 120min [1-2],
13/06 22:00
FT 
 Kf Gardabaer
Umf Afturelding 
13/06 22:00
FT 
 Stokkseyri
Reynir Sandgerdi 
13/06 22:00
FT 
 Vaengir Jupiters
Umf Vidir 
13/06 22:00
FT 
 Throttur
Vestri 
14/06 00:00
FT 
 Grindavik
IBV Vestmannaeyjar 
14/06 00:00
FT 
 Throttur Vogur
Vikingur Olafsvik 
14/06 01:00
FT 
 Tindastoll Sauda
Samherjar 
13/06 21:00
FT 
 Breidablik (w)
Hafnarfjordur (w) 
13/06 23:00
FT 
 Thor Ka Akureyri (w)
Stjarnan (w) 
14/06 01:00
FT 
 Fylkir (w)
Umf Selfoss (w) 
14/06 04:00
 
 Valur
KR Reykjavik 
13/06 22:00
FT 
 Tindastoll Neisti Womens
Volsungur Husavik Womens 
13/06 22:00
FT 
 Ir Reykjavik Womens
Ia Akranes (w) 
14/06 01:00
FT 
 Fjardab Hottur Leiknir Womens
Umf Sindri Hofn Womens 
14/06 01:00
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Kfar Saba 
14/06 01:00
FT 
 Hapoel Raanana
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
13/06 14:00
FT 
 Paju Citizen Fc
Chungju Citizen 
13/06 16:00
FT 
 Yangpyeong
Siheung City 
13/06 16:00
FT 
 Seoul United Fc
Jinju Citizen 
13/06 16:00
FT 
 Pocheon Fc
Goyang Fc 
13/06 16:00
FT 
 Namdong
Icheon Citizen Fc 
13/06 18:00
FT 
 Ulsan Citizen
Yeoju Sejong 
13/06 15:00
FT 
 Jeju United
Suwon 
13/06 17:30
FT 
 Seoul E Land
Daejeon Citizen 
13/06 15:00
FT 
 Chuncheon Citizen
Incheon Korail 
13/06 15:00
FT 
 Jeonju Citizen
Pyeongtaek Citizen 
13/06 16:00
FT 
 Gyeongju Citizen Fc
Gimhae City 
13/06 16:00
FT 
 Hwaseong Fc
Gangneung 
13/06 16:00
FT 
 Yangju Citizen Fc
Cheonan City 
13/06 18:00
FT 
 Busan Transportation
Gimpo Fc 
13/06 18:00
FT 
 Mokpo City
Cheongju Jikji Fc 
13/06 23:00
FT 
 Kf Llapi
Kf Drenica Srbica 1
13/06 23:00
FT 
 Kf Vushtrria
Kf Prishtina 
13/06 18:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Baltija Panevezys 
13/06 22:00
FT 
 Banga Gargzdai
FK Zalgiris Vilnius 
13/06 19:00
FT 
 Atomsfera Mazeikiai
Taip 
14/06 10:30
FT 
 Western Suburbs
North Wellington Afc 
13/06 22:00
FT 
 Silwan
Jenin 
14/06 01:00
FT 
 Al Birah
Jabal Al Mukaber 1
13/06 18:40
FT 
1 Radomiak Radom
Chrobry Glogow 
13/06 21:10
FT 
1 Odra Opole
Warta Poznan 
13/06 23:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Chojniczanka Chojnice 1
13/06 23:40
FT 
 Belchatow
Zaglebie Sosnowiec 
13/06 22:00
FT 
1 Cs Voluntari
Clinceni 
14/06 01:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Chindia Targoviste 
14/06 01:00
FT 
 Sepsi Osk Sfantul Gheorghe
Hermannstadt 
13/06 22:00
FT 
 Macva Sabac
Spartak Subotica 
14/06 00:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Mladost Lucani 
14/06 02:00
FT 
 Radnik Surdulica
Radnicki Nis 
13/06 23:30
FT 
 Kabel Novi Sad
Semendrija 1924 
13/06 23:30
FT 
 Graficar
FK Metalac Gornji Milanovac 
13/06 23:30
FT 
 Buducnost Dobanovci
Sindjelic Belgrad 
13/06 23:00
FT 
 Trencin
FK Pohronie 
13/06 23:00
FT 
 Zlate Moravce
Nitra 
13/06 23:00
FT 
 FK Senica
Skf Sered 
14/06 00:00
FT 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
14/06 02:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
Mfk Zemplin Michalovce 
14/06 01:00
FT 
 Mfk Skalica
Poprad 
14/06 00:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 
14/06 03:30
FT 
 NK Mura 05
Tabor Sezana 
13/06 23:00
FT 
1 Racing de Santander
CD Lugo 
14/06 01:30
FT 
 Las Palmas
Girona 
14/06 03:30
FT 
1 Zaragoza
Alcorcon 
13/06 21:55
FT 
 Hutteen Latakia
Al-Wahda Damascus 
13/06 22:00
FT 
 Al ittihad SYR
Al Futowa 
13/06 22:00
FT 
 Jableh Sc
Al-Karamah 1
13/06 22:00
FT 
 Al Sahel Syr
Al Nawair 
13/06 22:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Al-Jaish Damascus 
13/06 22:00
FT 
 Al Taleiah
Teshrin Sc 
13/06 22:00
 
 Al-Wathba Homs
Al-Jazeera (Jordan) 
13/06 14:00
FT 
 Taipei Xiongzan Womens
Taichung Blue Whale Womens 
13/06 16:30
 
 Kaohsiung Sunny Bank Womens
Inter Taoyuan Womens 
13/06 21:00
FT 
 Coastal Union
Namungo 
13/06 21:00
FT 
 Mwadui
Young Africans 
13/06 23:30
FT 
 Istanbul Basaksehir
Alanyaspor 
14/06 02:00
FT 
 Besiktas
Antalyaspor 
14/06 02:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Kasimpasa 
13/06 21:15
 
 Merw
Kopetdag Asgabat 
13/06 21:15
FT 
 Merw
Kopetdag Asgabat 
13/06 21:30
FT 
 Ahal
HTTU Asgabat 
13/06 22:00
FT 
 Sagadam
Energetik 1
13/06 19:00
FT 
 Illichivets
Vorskla Poltava 1
13/06 22:00
FT 
1 Zorya
Dynamo Kyiv 
14/06 00:30
FT 
 Olimpic Donetsk
Lviv 
13/06 22:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Kokand 1912 
13/06 23:00
FT 
 Qizilqum Zarafshon
AGMK 
13/06 18:00
FT 
 Ha Noi Womens U19
Phong Phu Ha Nam Womens U19 
13/06 18:00
FT 
 HCMC Womens U19
Son La U19 Womens 
13/06 20:30
FT 
 Phong Phu Ha Nam U19 Ii Womens
Than Ksvn Womens U19 
13/06 16:30
FT 
 Dak Lak
Hue FC 
13/06 18:00
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Pho Hien 
13/06 18:00
FT 
 Cần Thơ
Khanh Hoa 
13/06 16:00
AET 
 Pisek
Slavia Prague 2 
90min [2-2], Penalty [5-4],
13/06 16:15
FT 
 Chlumec Nad Cidlinou
Tj Dvur Kralove 
13/06 16:15
FT 
 Clu Beroun
Kladno 
13/06 16:15
FT 
 Vsetin
Novy Jicin 
13/06 16:20
FT 
 Viktoria Otrokovice
Nove Sady 
13/06 16:30
FT 
 Fk Loko Vltavin
Meteor Praha 
13/06 16:30
FT 
 Valasske Mezirici
Hranice Kunz 
13/06 17:00
FT 
 Bohemians1905 2
Fk Mas Taborsko 
13/06 17:00
FT 
 Kolbotn Womens
Lsk Kvinner Womens 
13/06 17:00
FT 
 Sk Senci Doubravka
Klatovy 
13/06 19:00
FT 
 Tromso IL
KFUM Oslo 
13/06 19:00
FT 
 Lahti
Gnistan 
13/06 20:00
FT 
 Viktoria Plzen 2
Benesov 
13/06 21:30
FT 
 Vaduz
Luzern 
13/06 22:00
FT 
 Neuchatel Xamax
Stade Ouchy 
13/06 22:00
FT 
 St. Gallen
Aarau