Live3s Logo

LiveScore 12 Jun 2020

13/06 01:30
FT 
 Granada
Getafe 
13/06 04:00
FT 
 Valencia
Levante 1
13/06 02:30
FT 
 Hoffenheim
RB Leipzig 
13/06 03:00
FT 
 Juventus
AC Milan 1
13/06 02:00
FT 
 Moreirense
Rio Ave 
13/06 04:15
FT 
 Sporting Lisbon
Pacos Ferreira 
12/06 21:00
FT 
 Aragats
West Armenia 
12/06 21:00
FT 
 Ararat Yerevan 2
Ani Yerevan 
12/06 21:15
FT 
 Torpedo Yerevan
Dilijan 
12/06 21:30
FT 
 Lokomotiv Yerevan
Masis 
12/06 21:30
FT 
1 Ararat Armenia 2
Urartu 2 1
12/06 21:30
FT 
 Pyunik 2
Shirak Gjumri 2 
12/06 21:00
FT 
 Lori Vanadzor
Alashkert 
12/06 23:00
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 
13/06 01:00
FT 
 Gorodeya
Slutsksakhar Slutsk 
12/06 19:00
FT 
 Neman Grodno Reserve
Smolevichi Reserve 
12/06 22:00
FT 
 Torpedo Zhodino Reserve
Dinamo Brest Reserve 
12/06 22:00
FT 
 Botsor Brest Womens
Abff Womens U19 
13/06 01:30
FT 
 Botev Vratsa
Tsarsko Selo 
13/06 00:55
FT 
 Varteks Varazdin
NK Rijeka 
13/06 03:05
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 1
13/06 01:00
FT 
 Skive IK
Nykobing Falster 
13/06 01:00
FT 
 Esbjerg FB
Randers 
13/06 00:30
FT 
 Flora Tallinn
Viljandi Jk Tulevik 
13/06 02:00
FT 
 NSI Runavik
Ab Argir 
13/06 02:00
FT 
 B36 Torshavn
EB Streymur 
12/06 23:30
FT 
 Hjs Akatemia
P-iirot 
12/06 23:30
FT 
 Hjs Akatemia
P-iirot 
13/06 01:00
FT 
 Sv Meppen
Hallescher 
13/06 00:30
FT 
 SV Sandhausen
Arminia Bielefeld 
13/06 00:30
FT 
 Dynamo Dresden
Hamburger 
13/06 02:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Budapest Honved 
13/06 03:15
FT 
 Kordrengir
Hamar Hveragerdi 
13/06 03:15
FT 
1 Hviti Riddarinn
UMF Selfoss 
13/06 03:15
FT 
 Leiknir Reykjavik
Kari Akranes 1
13/06 03:15
FT 
 Keflavik
Bjorninn 
13/06 03:15
FT 
 Ymir
Ir Reykjavik 
13/06 04:00
FT 
1 Hond Midasar
Skautafelag Reykjavikur 
13/06 04:30
FT 
 Ih Hafnarfjordur
Golfklubbur Grindavikur 
13/06 03:15
FT 
 Valur (w)
Kr Reykjavik Womens 
12/06 22:30
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Ironi Ramat Hasharon 
12/06 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Changwon City 
12/06 23:00
FT 
 Kf Dukagjini
Kf Feronikeli 
12/06 23:00
FT 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Ballkani 
12/06 22:30
FT 
1 Trakai Ii
Nevezis 
12/06 23:00
FT 
 Minija
Panevezys 2 
13/06 00:00
FT 
 Lietava Jonava
Hegelmann Litauen 
13/06 00:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
Grbalj Radanovici 
13/06 01:30
FT 
 Rudar Pljevlja
OFK Petrovac 
13/06 02:00
FT 
 Ofk Titograd
Zeta 
13/06 02:00
FT 
 Podgorica
Kom Podgorica 
13/06 02:30
FT 
 Iskra Danilovgrad
FK Buducnost Podgorica 
13/06 11:50
FT 
 Wellington Olympic
Napier City Rovers 
12/06 22:05
FT 
 Ahli Al Khalil
Thaqafi Tulkarm 
13/06 01:00
FT 
 Shabab Alsamu
Wadi Al Nes 
13/06 01:00
FT 
 Hilal Al Quds
Markz Balata 
12/06 21:10
FT 
 LKS Nieciecza
Olimpia Grudziadz 
12/06 21:30
FT 
 Puszcza Niepolomice
Wigry Suwalki 
12/06 23:40
FT 
 Gks Jastrzebie
Sandecja 
13/06 02:10
FT 
 Miedz Legnica
Podbeskidzie 1
13/06 00:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Javor Ivanjica 
13/06 02:00
FT 
1 FK Rad Beograd
FK Vozdovac Beograd 
13/06 00:00
FT 
 NK Triglav Kranj
Domzale 1
13/06 02:00
FT 
 NK Rudar Velenje
Ask Bravo Publikum 
13/06 01:30
FT 
 Elche
Extremadura 1
13/06 01:30
FT 
 Fuenlabrada
Tenerife 
13/06 01:30
FT 
1 Malaga
SD Huesca 1
13/06 03:45
FT 
 Real Oviedo
SD Ponferradina 
13/06 10:00
 
 Hualien Womens
Hang Yuan Womens 
13/06 02:00
FT 
1 Fenerbahce
Kayserispor 
13/06 02:00
FT 
 Goztepe
Trabzonspor 1
12/06 21:30
FT 
 Altyn Asyr
Nebitci 1
12/06 21:00
FT 
 Merw Fk Youth
Kopetdag Youth 
12/06 21:30
FT 
 Ahal Fk Youth
Ashgabat Youth 
12/06 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Nam Định FC 
12/06 18:00
FT 
 Thanh Hóa FC
Sông Lam Nghệ An 
12/06 19:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Hà Nội FC 
12/06 20:00
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Sài Gòn FC 1
12/06 18:00
FT 
 Long An
An Giang 
12/06 16:00
FT 
 Slavia Praha u19
Dukla Praha U19 
12/06 16:30
FT 
 Dong Nai
Binh Thuan 
12/06 19:00
FT 
 AC Oulu
RoPS Rovaniemi 
12/06 20:00
FT 
 Haka
TPS Turku 
12/06 20:30
FT 
 Sion
Chiasso 
12/06 22:00
FT 
 Sigma Olomouc 2
Unicov 
12/06 23:30
FT 
 Frydek-mistek
Odra Petrkovice 
12/06 23:30
FT 
 Dolni Benesov
Hlucin 
12/06 23:30
FT 
 Slavia Kromeriz
Sardice 
12/06 23:30
FT 
 Tj Sokol Lanzhot
Blansko 
13/06 00:00
Postp. 
 IFK Mariehamn
Ekenas IF Fotboll 
13/06 00:00
FT 
 Mutenice
SC Znojmo 
13/06 00:00
FT 
 Usti N Orlici
Oez Letohrad 
13/06 00:00
FT 
 Milotice
Tj Jiskra Straznice 
13/06 00:00
FT 
 Strani
Zlin 2