Live3s Logo

LiveScore 10 Jun 2020

11/06 02:45
FT 
 Bayern Munich
Eintr. Frankfurt 
11/06 00:00
FT 
 Vitoria Setubal
Santa Clara 
11/06 02:15
FT 
 Portimonense
Benfica 
11/06 04:30
FT 
1 Porto
Maritimo 
11/06 00:30
FT 
1 Wolfsberger AC
TSV Hartberg 
11/06 00:30
FT 
 LASK Linz
Rapid Wien 
11/06 02:30
FT 
2 Sturm Graz
Red Bull Salzburg 
11/06 00:30
FT 
1 Austria Lustenau
Juniors OO 
11/06 00:30
FT 
1 Kapfenberg Superfund
Dornbirn 
11/06 00:30
FT 
 SKU Amstetten
Wacker Innsbruck 
11/06 00:30
FT 
 Lafnitz
Austria Wien Youth 
11/06 00:30
FT 
 SK Vorwarts Steyr
SV Horn 
11/06 00:30
FT 
 Grazer AK
SV Ried 
10/06 23:45
FT 
 Arda Kardzhali
Ludogorets Razgrad 
11/06 02:00
 
1 Botev Plovdiv
CSKA Sofia 
11/06 02:30
FT 
 Ad Grecia
Ad San Carlos 
11/06 05:00
FT 
1 Herediano
Perez Zeledon 
11/06 05:00
FT 
 Adr Jicaral
Alajuelense 
11/06 08:30
FT 
 La U universitarios
Deportivo Saprissa 
11/06 10:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Guadalupe 
10/06 23:00
FT 
 Dukla Praha
Pardubice 
10/06 23:00
FT 
 Fotbal Trinec
Slavoj Vysehrad 
11/06 00:00
FT 
 Budejovice
Teplice 1
11/06 00:00
FT 
 Baumit Jablonec
Mfk Karvina 
11/06 00:00
FT 
 Mlada Boleslav
SK Sigma Olomouc 
11/06 00:00
FT 
1 Banik Ostrava
Slavia Praha 1
11/06 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Zlin 
11/06 00:00
FT 
 Marila Pribram
Slovan Liberec 
11/06 00:00
FT 
1 Synot Slovacko
Bohemians 1905 
11/06 00:00
FT 
 Sparta Praha
Opava 
10/06 23:00
FT 
1 Fremad Amager
Naestved 
10/06 23:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
11/06 00:00
FT 
 Sonderjyske
Horsens 
11/06 02:45
FT 
 Aalborg BK
Aarhus AGF 
11/06 00:00
FT 
 Voru Jk
Rakvere Flora 
11/06 00:00
FT 
 Joker Raasiku
Flora Tallinn U19 
11/06 00:00
FT 
 JK Sillamae Kalev
Maardu Linnameeskond 2 
11/06 00:00
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Pohja Sakala 
11/06 00:00
FT 
 Jk Tulevik Viljandi 2
Jk Poseidon 
11/06 01:00
FT 
 Tartu Jk Welco 2
Jk Volta 2 
11/06 01:00
FT 
 Viimsi Mrjk 2
Paide Linnameeskond C 
11/06 01:15
FT 
 Harju Jk Laagri
Raplamaa 
10/06 22:00
FT 
 Tartu Jk Tammeka U19
Jk Nomme United U19 
11/06 01:00
FT 
 Tallinna Jk Legion U19
Jk Tallinna Kalev U19 
11/06 01:00
FT 
 Chemnitzer
Ingolstadt 04 
11/06 01:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Preuben Munster 
11/06 01:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Carl Zeiss Jena 
11/06 02:30
FT 
 Kaiserslautern
MSV Duisburg 
11/06 02:30
FT 
 SpVgg Unterhaching
Eintr. Braunschweig 
10/06 22:00
FT 
 Koln Womens
Ff Usv Jena (w) 
10/06 20:00
FT 
 Arminia Bielefeld Womens
Wolfsburg womens 
10/06 22:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
10/06 22:55
FT 
 Diosgyor
Zalaegerszegi TE 
11/06 01:00
FT 
 Puskas Akademia
Kaposvari Rakoczi 
11/06 03:05
FT 
 Paksi SE
Ferencvarosi TC 
11/06 01:30
AET 
 Hapoel Beer Sheva
Bnei Yehuda Tel Aviv 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-5],
11/06 01:00
FT 
2 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Bnei Lod 
11/06 01:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Maccabi Ahi Nazareth 
11/06 01:00
FT 
 Hapoel Akko
Hapoel Afula 
10/06 23:30
FT 
 Mornar
Bokelj Kotor 
10/06 23:30
FT 
 Arsenal Tivat
Decic Tuzi 
10/06 23:30
FT 
 Jezero Plav
Drezga 
10/06 23:30
FT 
1 Jedinstvo Bijelo Polje
Lovcen Cetinje 
10/06 23:30
FT 
 Ibar Rozaje
Otrant 
11/06 00:00
FT 
 Wisla Krakow
Rakow Czestochowa 
11/06 00:00
FT 
 Wisla Plock
Slask Wroclaw 
11/06 02:30
FT 
 LKS Lodz
Jagiellonia Bialystok 
11/06 02:30
FT 
 Legia Warszawa
Arka Gdynia 
10/06 23:00
FT 
 Cukaricki
Vojvodina 
11/06 02:00
FT 
 Partizan Belgrade
Crvena Zvezda 
10/06 23:30
FT 
 Radnicki Pirot
Zemun 1
10/06 23:30
AET 
 Nk Radomlje
Nafta 2
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [2-4],
11/06 02:00
 
 Rayo Vallecano
Albacete 1
11/06 02:00
FT 
 Rayo Vallecano
Albacete 
10/06 18:00
FT 
 Phong Phu Ha Nam Womens U19
HCMC Womens U19 1
10/06 18:00
FT 
 Son La U19 Womens
Than Ksvn Womens U19 
10/06 20:30
FT 
 Ha Noi Womens U19
Phong Phu Ha Nam U19 Ii Womens 
10/06 17:00
FT 
 Slavia Prague 2
Viktoria Plzen 2 
10/06 17:00
FT 
 Kon Tum
Fishsan Khanh Hoa 
10/06 19:00
AET 
 Ilves Tampere
SJK Seinajoki 
90min [0-0], 120min [2-2],
10/06 21:00
FT 
1 Luzern
Lausanne Sports 
10/06 23:00
FT 
 Kpv
Jaro 
10/06 23:00
 
 Stade Ouchy
Servette 
10/06 23:30
FT 
 Chlumec Nad Cidlinou
Hradec Kralove 2 
10/06 23:30
FT 
 Vyskov
Blansko 
10/06 23:30
FT 
 Bohumin
Hlucin 
11/06 00:00
FT 
 HJK Helsinki
Honka 
11/06 00:00
FT 
 FK Haugesund
Viking 
11/06 00:00
FT 
 Nachod Destne
Trutnov 
11/06 00:00
FT 
 Sandefjord
Mjondalen 
11/06 00:00
FT 
 Dinamo Zagreb 2
Mladost Zdralovi 
11/06 00:00
FT 
 Gorica
Jadran Dekani 
11/06 00:10
FT 
 Sk Vysoke Myto
Zivanice 
11/06 00:30
FT 
 Benesov
Bohemians1905 2 
11/06 01:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Start Kristiansand