Live3s Logo

LiveScore 06 Jun 2020

06/06 21:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Bayern Munich 
06/06 21:30
FT 
1 RB Leipzig
Paderborn 07 
06/06 21:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Mainz 05 
06/06 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Hoffenheim 1
07/06 00:30
FT 
 Borussia Dortmund
Hertha Berlin 
07/06 04:15
FT 
1 Boavista
Moreirense 
06/06 15:30
FT 
 Seoul
Jeonbuk Hyundai Motors 
06/06 18:00
FT 
 Busan I'Park
Sangju Sangmu Phoenix 
06/06 18:00
FT 
 Pohang Steelers
Ulsan Hyundai Horang-i 
06/06 23:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Mattersburg 
06/06 23:00
FT 
 Rheindorf Altach
WSG Wattens 
06/06 23:00
FT 
 St.Polten
Austria Wien 
06/06 21:00
FT 
 Juniors OO
Wacker Innsbruck 2
07/06 02:25
FT 
 Grazer AK
Austria Lustenau 1
06/06 18:00
FT 
 Osipovichy
Sputnik Rechitsa 
06/06 18:00
FT 
 Bumprom Gomel
Dnepr Mogilev 
06/06 19:00
FT 
 Polotsk
Khimik Svetlogorsk 
06/06 19:00
AET 
 Meliorator Zhitkovichi
Lida 
90min [1-1], 120min [1-2],
06/06 20:00
FT 
 Gorki
Oshmyany 
06/06 20:10
FT 
 Pripyat
Volna Pinsk 2
06/06 21:00
FT 
 Stroitel Kopyl
Fk Orsha 
06/06 21:00
FT 
 Smi Autotrans
Kommunalnik Slonim 
06/06 21:00
FT 
 Fc Baranovichi
Smorgon FC 
06/06 21:05
FT 
 Energosbyt Bsatu
Ostrovets 
06/06 22:00
FT 
 Bgu Minsk
Gomel 
06/06 22:30
FT 
1 Stenles Pinsk
Arsenal Dzyarzhynsk 
06/06 23:00
FT 
 Spartak Shklov
Naftan Novopolock 
06/06 23:00
FT 
 Pershiy Regien
Lokomotiv Gomel 
06/06 19:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Torpedo Zhodino 
06/06 21:00
FT 
 Isloch Minsk
Ruh Brest 
06/06 23:00
FT 
 Slavia Mozyr
Neman Grodno 
07/06 01:00
FT 
 Dinamo Brest
Torpedo Minsk 
06/06 19:00
FT 
 Vitebsk Reserve
Bate Borisov Reserve 1
06/06 19:00
FT 
 Shakhter Soligorsk 2
Energetik Bgu Minsk Reserve 
06/06 20:00
FT 
 Belshina Babruisk Reserve
Dinamo Minsk Reserve 
06/06 22:00
FT 
 Dunav Ruse
Arda Kardzhali 
06/06 23:45
FT 
 Botev Plovdiv
Botev Vratsa 
07/06 02:00
FT 
 Vitosha Bistritsa
CSKA Sofia 
06/06 21:00
 
 Aigle Noir
Rukinzo 
07/06 05:00
FT 
 Limon
Cartagines Deportiva SA 
07/06 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad Grecia 
07/06 00:55
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hnk Gorica 
07/06 03:05
FT 
 Varteks Varazdin
Dinamo Zagreb 
06/06 23:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Lisen 
06/06 23:00
FT 
 Prostejov
Fk Banik Sokolov 
06/06 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Sk Slovan Varnsdorf 
06/06 22:00
FT 
 Zlin
Marila Pribram 
07/06 00:00
FT 
1 Slovan Liberec
Mlada Boleslav 1
07/06 02:00
FT 
 Bohemians 1905
Sparta Praha 
06/06 19:00
FT 
 Roskilde
Fremad Amager 
06/06 21:30
FT 
 Hvidovre IF
Nykobing Falster 
06/06 20:00
FT 
 Ballerup Skovlunde Womens
Aalborg Bk Womens 
06/06 18:00
FT 
 Tallinna Levadia
JK Tallinna Kalev 
06/06 21:00
FT 
1 Tallinna Jk Legion
Trans Narva 1
06/06 18:00
FT 
 Jogeva Wolves
Fci Tallinn 
06/06 18:00
FT 
1 Maardu Linnameeskond 2
Tartu Jk Welco 2 
06/06 19:00
FT 
 Ajax Lasnamae
JK Sillamae Kalev 
06/06 19:00
FT 
 Jk Parnu Womens
Lootos Polva Womens 
06/06 19:00
FT 
 Suure Jaani United Womens
Saku Sporting Womens 
06/06 23:00
FT 
 Jk Tallinna Kalev Womens
Tammeka Tartu Womens 
06/06 23:00
FT 
 Flora Tallinn Womens
Nomme Jk Kalju Womens 
06/06 21:00
FT 
 Vikingur Gota 2
Toftir B68 
06/06 22:00
FT 
 07 Vestur Sorvagur
Ab Argir 2 
06/06 23:00
FT 
 Giza Hoyvik
B71 Sandur 
06/06 22:00
FT 
1 Tb Tuoroyri
HB Torshavn 
06/06 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
Hallescher 
06/06 20:00
FT 
1 Eintr. Braunschweig
Bayern Munich (am) 1
06/06 20:00
FT 
 MSV Duisburg
Chemnitzer 
06/06 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Viktoria Koln 
06/06 20:00
FT 
 Sv Meppen
Hansa Rostock 
06/06 20:00
FT 
 Munchen 1860
Wurzburger Kickers 
06/06 19:00
FT 
 Wolfsburg womens
Ffc Frankfurt Womens 
06/06 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld
Nurnberg 
06/06 19:00
FT 
1 SSV Jahn Regensburg
Darmstadt 
06/06 19:00
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Dynamo Dresden 1
07/06 00:15
FT 
 Panionios
Volos Nfc 
07/06 02:30
FT 
 Aris Thessaloniki
OFI Crete 
06/06 22:55
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Paksi SE 
07/06 01:00
FT 
 Mol Fehervar
Varda Se 
07/06 03:05
FT 
 Ujpesti TE
Budapest Honved 
06/06 21:00
FT 
 Vaengir Jupiters
Kh Hlidarendi 
06/06 21:00
FT 
 Haukar
Ellidi 1
06/06 21:00
AET 
 Kv Vesturbaer
Kari Akranes 
90min [0-0], 120min [0-3],
06/06 21:05
FT 
 Hviti Riddarinn
Kfs Vestmannaeyjar 
06/06 22:00
FT 
 Vatnaliljur
Umf Afturelding 
06/06 22:00
FT 
1 Throttur Vogur
Kfr Aegir 1
06/06 22:00
FT 
1 Dalvik Reynir
Kf Fjallabyggdar 
06/06 22:00
FT 
 Skallagrimur
Ymir 
06/06 22:00
FT 
 Kria
Hamar Hveragerdi 
07/06 00:00
FT 
 Kf Gardabaer
Kb Breidholt 
07/06 02:00
FT 
 Throttur
Alafoss 
07/06 00:00
FT 
 Haukar U19
Dahl Vickreni Ma Gree U19 
07/06 00:00
FT 
 Valur (w)
Umf Selfoss (w) 
06/06 12:00
 
 Psbs Biak
Persiba Balikpapan 
07/06 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera 
07/06 01:15
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Hapoel Raanana 
06/06 12:00
AET 
 Gyeongju Citizen Fc
Pyeongtaek Citizen 
90min [0-0], 120min [1-0],
06/06 13:00
AET 
 Paju Citizen Fc
Gimpo Fc 
90min [2-2], 120min [2-4],
06/06 14:00
FT 
 Anyang
Goyang Fc 
06/06 14:00
FT 
 Jeju United
Songwol 
06/06 14:00
FT 
 Chunnam Dragons
Chungju Citizen 
06/06 15:00
AET 
 Hwaseong Fc
Incheon Korail 
90min [2-2], 120min [3-2],
06/06 15:00
FT 
 Suwon
Hyochang 
06/06 16:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Smc Engineering 
06/06 18:00
FT 
 Ansan Greeners
Siheung City 
06/06 18:00
FT 
 Ulsan Citizen
Bucheon 1995 
06/06 18:00
FT 
 Gimhae City
Cheonan City 
06/06 18:00
FT 
 Chungnam Asan
Jeonju Citizen 2
06/06 18:00
AET 
 Gyeongnam
Mokpo City 
90min [3-3], 120min [4-3],
06/06 18:00
 
 Gangneung
Cheongju Jikji Fc 
06/06 18:00
FT 
 Daejeon Citizen
Chuncheon Citizen 1
06/06 19:00
FT 
 Seoul E Land
Changwon City 
06/06 22:00
FT 
 Kf Drita Gjilan
Kf Flamurtari Pristina Kos 
06/06 22:00
FT 
 Kf Feronikeli
Kf Vushtrria 
06/06 18:00
FT 
 Kauno Zalgiris
FK Zalgiris Vilnius 
06/06 22:00
FT 
 Baltija Panevezys
Suduva 
06/06 22:00
FT 
 Minija
Lietava Jonava 
06/06 18:40
FT 
 Podbeskidzie
LKS Nieciecza 
06/06 21:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Wisla Plock 
06/06 21:10
FT 
 Warta Poznan
Olimpia Grudziadz 1
06/06 23:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Lech Poznan 
07/06 02:00
FT 
 Pogon Szczecin
Cracovia Krakow 1
06/06 20:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Vojvodina 
06/06 22:30
FT 
 Spartak Subotica
Partizan Belgrade 
07/06 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Radnik Surdulica 
07/06 03:00
FT 
 Cukaricki
Indjija 
06/06 23:30
FT 
 Sindjelic Belgrad
Kolubara 
06/06 23:30
FT 
 Backa Backa Palanka
Novi Pazar 1
06/06 23:30
FT 
 Dinamo Vranje
Zemun 
06/06 23:30
FT 
 Kabel Novi Sad
Radnicki Pirot 
07/06 00:00
FT 
 Tabor Sezana
NK Olimpija Ljubljana 
06/06 21:30
FT 
1 HTTU Asgabat
Altyn Asyr 
06/06 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Desna Chernihiv 
06/06 22:00
FT 
 Zorya
Kolos Kovalivka 
06/06 18:00
FT 
 Quảng Nam FC
Thanh Hóa FC 
06/06 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Đà Nẵng FC 
06/06 19:00
FT 
 Than Quảng Ninh
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
06/06 20:00
FT 
 Hà Nội FC
Hoàng Anh Gia Lai 
06/06 17:30
FT 
 Bình Định
Dak Lak 
06/06 17:30
FT 
 Bình Định
Dak Lak 
06/06 16:00
FT 
 Binh Duong U19
Can Tho U19 
06/06 16:00
FT 
 Dak Lak U19
Phu Yen U19 
06/06 16:00
FT 
 Cong An Nhan Dan U19
Binh Dinh U19 
06/06 16:00
FT 
1 Dong Tam Long An U19
Sai Gon U19 
06/06 16:00
FT 
 Bohemians1905 2
Slavia Prague 2 
06/06 16:00
FT 
 Universitatea Craiova
Viitorul Constanta 
06/06 16:00
 
 Sepsi
Chindia Targoviste 
06/06 16:10
FT 
 Tien Giang
Gia Dinh 
06/06 16:15
FT 
 Admira Praha
Fk Loko Vltavin 
06/06 16:30
FT 
 HJK Helsinki
Gnistan 
06/06 16:30
FT 
 Hlucin
Odra Petrkovice 
06/06 16:30
FT 
 Vaduz
Zurich 
06/06 16:30
FT 
 Mladost Zdralovi
Opatija 
06/06 17:00
FT 
 Aarau
Thun 
06/06 17:00
FT 
 Luzern
Schaffhausen 
06/06 17:00
FT 
 Tp T
Ace 
06/06 18:00
FT 
 Kaapo[kaarinan Pojat]
Tpk 
06/06 18:00
FT 
 Salon Palloilijat Salpa
Paiha 1
06/06 18:00
FT 
 Sogndal
Aalesund 
06/06 18:00
FT 
 Fc Ilves-kissat
Ilves Tampere 2 
06/06 19:00
FT 
 SJK Seinajoki
Haka 
06/06 19:00
FT 
 Jyvaskyla JK
Tpv Tampere 
06/06 19:00
FT 
 Ribnica
Mladost Dg 
06/06 19:00
FT 
 Tampere
Tove Pori 
06/06 19:00
FT 
 Young Boys
Lausanne Sports 
06/06 19:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Sandefjord 
06/06 19:00
FT 
 Winterthur
Yf Juventus Zurich 
06/06 19:15
FT 
 TPS Turku
Pif Parainen 
06/06 19:30
 
 Universitatea Craiova
Viitorul Constanta 
06/06 19:45
FT 
 Servette
Neuchatel Xamax 
06/06 20:00
FT 
 Viktoria Plzen 2
Pisek 
06/06 20:00
FT 
 Honka
Lahti 
06/06 20:00
FT 
 Slovan Bratislava
FK Pohronie 
06/06 20:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
Ac Kajaani 
06/06 20:00
FT 
 KuPS
Kpv 
06/06 20:00
FT 
 Musa
P-iirot 
06/06 21:00
FT 
 Mypa
Sudet 
06/06 21:00
FT 
 Nitra
MFK Ruzomberok 
06/06 22:00
FT 
 Eps Espoo
Fc Espoo 
06/06 23:00
FT 
 Nachod Destne
Chlumec Nad Cidlinou 
06/06 23:00
FT 
 FK Senica
Spartak Trnava 
07/06 00:00
FT 
 Sandnes Ulf
Viking