Live3s Logo

LiveScore 03 Jun 2020

04/06 02:30
FT 
 Werder Bremen
Eintr. Frankfurt 
04/06 02:00
FT 
 Portimonense
Gil Vicente 
04/06 04:00
FT 
 Famalicao
Porto 
03/06 23:00
FT 
 Ks Bylis
KF Tirana 
03/06 23:00
FT 
 Flamurtari
Vllaznia Shkoder 
03/06 23:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Luftetari Gjirokaster 
03/06 23:00
FT 
 KF Laci
Teuta Durres 
04/06 02:00
FT 
 Partizani Tirana
Skenderbeu Korca 
03/06 20:00
FT 
 Shirak Gjumri 2
Junior Sevan 
03/06 20:00
 
 Shirak Gjumri 2
Junior Sevan 
03/06 20:30
FT 
 Ararat Yerevan 2
Alashkert B Martuni 
03/06 22:30
FT 
 Avan Academy
Lori Vanadzor 1
04/06 00:30
FT 
 LASK Linz
TSV Hartberg 
04/06 00:30
FT 
1 Sturm Graz
Wolfsberger AC 
04/06 02:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Rapid Wien 
04/06 01:00
 
 Racing Belarus
Standard Liege 
04/06 02:15
 
 Favorit Minsk
Libertas Minsk 
04/06 04:00
AET 
1 Ad Escazucena
Futbol Consultants Moravia 
90min [1-1], Aggregate [2-2], 120min [0-0], Penalty [4-1],
04/06 05:00
FT 
 La U universitarios
Ad San Carlos 
04/06 07:10
FT 
 Santos De Guapiles
Perez Zeledon 1
04/06 07:15
FT 
1 Cartagines Deportiva SA
Herediano 1
04/06 10:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Adr Jicaral 
03/06 23:00
FT 
 Usti nad Labem
Fk Graffin Vlasim 
04/06 00:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Pardubice 
04/06 00:00
FT 
 Budejovice
SK Sigma Olomouc 
04/06 00:00
FT 
 Opava
Bohemians 1905 
04/06 00:00
FT 
 Banik Ostrava
Viktoria Plzen 
04/06 00:00
FT 
 Synot Slovacko
Mfk Karvina 
04/06 02:00
FT 
 Sparta Praha
Teplice 
04/06 00:00
FT 
 Nomme JK Kalju
Levadia Tallinn 
04/06 00:00
FT 
 Trans Narva
Viljandi Jk Tulevik 
04/06 00:30
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
04/06 00:00
 
 Parnu Jk Vaprus Womens
Jk Tallinna Kalev Womens 
04/06 00:00
FT 
 Saku Sporting Womens
Nomme Jk Kalju Womens 
04/06 01:30
FT 
 Tallinna Jk Legion Womens
Flora Tallinn Ii Womens 
04/06 01:00
FT 
 Hallescher
Eintr. Braunschweig 
04/06 01:00
FT 
 MSV Duisburg
Carl Zeiss Jena 
04/06 01:00
FT 
 Bayern Munich (am)
Preuben Munster 
04/06 02:30
FT 
 Kaiserslautern
Munchen 1860 
04/06 02:30
FT 
 Chemnitzer
SG Sonnenhof Grobaspach 
04/06 00:30
FT 
 Hannover 96
Dynamo Dresden 
03/06 19:00
FT 
 Arminia Bielefeld Womens
Sc Sand (w) 
03/06 19:15
FT 
1 Turbine Potsdam (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
04/06 01:00
FT 
 Gutersloh Womens
Wolfsburg womens 
04/06 02:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Budapest Honved 
04/06 00:45
FT 
 Hapoel Hadera
Sektzia Nes Tziona 
04/06 01:30
FT 
 Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva 
04/06 01:45
 
 Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa 1
03/06 22:00
FT 
 Ballkani
Kf Feronikeli 
04/06 01:00
FT 
 Banga Womens
Gintra Universitetas Womens 
03/06 23:30
FT 
 Decic Tuzi
Bokelj Kotor 1
03/06 23:30
FT 
 Mornar
Drezga 
03/06 23:30
FT 
 Arsenal Tivat
Lovcen Cetinje 1
03/06 23:30
FT 
 Jezero Plav
Otrant 1
03/06 23:30
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Ibar Rozaje 
04/06 00:00
FT 
 Grbalj Radanovici
Zeta 
04/06 00:00
FT 
 FK Sutjeska Niksic
OFK Petrovac 
04/06 02:00
FT 
 Ofk Titograd
FK Buducnost Podgorica 
04/06 02:00
FT 
 Iskra Danilovgrad
Kom Podgorica 
04/06 02:00
FT 
 Rudar Pljevlja
Podgorica 
03/06 21:00
FT 
 Cukaricki
Radnicki Nis 
03/06 23:30
FT 
 Radnik Surdulica
Partizan Belgrade 
04/06 02:00
AET 
 Vojvodina
Mladost Lucani 
90min [0-0], Penalty [5-4],
03/06 22:00
FT 
 Hutteen Latakia
Al Futowa 
03/06 22:00
FT 
 Jableh Sc
Al ittihad SYR 
03/06 22:00
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al Nawair 
03/06 22:00
FT 
 Al Sahel Syr
Al-Jaish Damascus 
03/06 22:00
FT 
 Al Shorta Damascus
Al-Wahda Damascus 
03/06 22:00
FT 
 Al Taleiah
Al-Karamah 
03/06 22:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Teshrin Sc 
03/06 21:00
FT 
 Merw Fk Youth
Sagadam Fk Youth 
03/06 15:30
 
 TPHCM U19
Lam Dong U19 
03/06 15:50
FT 
 Can Tho U19
Dong Tam Long An U19 
03/06 15:55
FT 
1 Thanh Hoa U19
SHB Da Nang U19 
03/06 15:55
FT 
 An Giang U19
Sai Gon U19 
03/06 16:00
FT 
1 Huda Hue U19
Quang Nam U19 
03/06 16:00
 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Phu Yen U19 
03/06 16:00
FT 
 Binh Dinh U19
Dak Lak U19 
03/06 16:30
 
 PVF Vietnam U19
Than Quang Ninh U19 
03/06 17:30
FT 
 Brann
Asane Fotball 
03/06 20:00
FT 
 Olimp
Binagar 
03/06 21:30
FT 
 Kerven
Khasyl 
03/06 22:00
FT 
 Slovan Sahy
Nitra 
03/06 23:00
FT 
 Nk Radomlje
Nk Roltek Dob 
03/06 23:00
FT 
1 NK Olimpija Ljubljana
Nafta 
03/06 23:00
FT 
 Zivanice
Pardubice 2 
03/06 23:30
FT 
 Bohumin
Ssk Bilovec 
03/06 23:30
FT 
 Slavia Kromeriz
Blansko 
04/06 00:00
 
 Breclav
SC Znojmo 
04/06 00:00
FT 
 Benesov
Viktoria Plzen 2 
04/06 01:00
FT 
 Ilves Tampere 2
Hjs Akatemia