Live3s Logo

LiveScore 16 May 2020

16/05 21:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Paderborn 07 
16/05 21:30
FT 
 Borussia Dortmund
Schalke 04 
16/05 21:30
FT 
 Hoffenheim
Hertha Berlin 
16/05 21:30
FT 
 RB Leipzig
Freiburg 
16/05 21:30
FT 
 Augsburg
Wolfsburg 
17/05 00:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Monchengladbach 
16/05 13:00
FT 
 Sangju Sangmu Phoenix
Gangwon 
16/05 15:30
FT 
 Daegu
Pohang Steelers 
16/05 18:00
FT 
 Busan I'Park
Jeonbuk Hyundai Motors 
16/05 20:00
 
 Tatung
Wofoo Tai Po 
16/05 22:00
FT 
1 Gemchugniy
Depo Baranovichi 
16/05 22:05
FT 
 Favorit Minsk
Akademika Kosmos Minsk 
16/05 23:20
FT 
 By Torpedo
Metrostroi 1
16/05 18:00
FT 
 Osipovichy
Alpha 1
16/05 18:00
FT 
 Chayka Zelva
Smi Autotrans 
16/05 18:00
AET 
 Montazhnik
Stenles Pinsk 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-5],
16/05 19:00
AET 
1 Polotsk
Fc Molodechno 
90min [2-2], 120min [2-2],
16/05 20:00
FT 
 Pripyat
Dnepr Rogachev 
16/05 20:20
FT 
1 Stroitel Kopyl
Ivatsevichi 1
16/05 21:00
FT 
 Spartak Shklov
Victoria Maryina Gorka 
16/05 21:00
 
 Sparta Volkovysk
Fc Baranovichi 
16/05 22:30
FT 
 Bgu Minsk
Zhlobin 
16/05 21:00
FT 
 Fk Orsha
Granit Mikashevichi 
16/05 22:00
FT 
 Volna Pinsk
Khimik Svetlogorsk 2
16/05 23:00
FT 
 Lida
Oshmyany 
16/05 20:00
FT 
 Energetik Bgu Minsk
Dinamo Brest 
16/05 22:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Slavia Mozyr 1
17/05 00:00
FT 
 BATE Borisov
Slutsksakhar Slutsk 
16/05 18:00
FT 
 Dinamo Minsk Reserve
Isloch Reserve 
16/05 19:00
FT 
 Belshina Babruisk Reserve
Vitebsk Reserve 
16/05 19:00
FT 
 Rukh Brest Reserve
Smolevichi Reserve 
16/05 22:00
FT 
 Hbtorshavn 2
B71 Sandur 
16/05 22:00
FT 
 Vikingur Gota 2
07 Vestur Sorvagur 
17/05 00:00
 
 Ki Klaksvik 2
Giza Hoyvik 
16/05 21:00
FT 
1 Tb Tuoroyri
Ki Klaksvik 
16/05 19:00
FT 
 Erzgebirge Aue
SV Sandhausen 1
16/05 19:00
FT 
 Bochum
Heidenheimer 
16/05 19:00
FT 
 Karlsruher
Darmstadt 
16/05 19:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
Holstein Kiel 
16/05 13:00
FT 
 Jeonju Citizen
Incheon Korail 
16/05 14:00
FT 
 Changwon City
Gangneung 
16/05 14:00
FT 
 Gimpo Fc
Gimhae City 
16/05 14:00
FT 
 Mokpo City
Busan Transportation 
16/05 14:00
FT 
 Gyeongju KHNP
Pyeongtaek Citizen 
16/05 14:00
FT 
 Cheonan City
Cheongju Jikji Fc 
16/05 14:00
FT 
 Hwaseong Fc
Gyeongju Citizen Fc 
16/05 16:00
FT 
 Yangju Citizen Fc
Chuncheon Citizen 
16/05 15:00
FT 
1 Chunnam Dragons
Jeju United 
16/05 15:00
FT 
 Ansan Greeners
Suwon 
16/05 17:30
FT 
 Bucheon 1995
Anyang 
16/05 13:00
FT 
 Hualien Womens
Kaohsiung Sunny Bank Womens 
16/05 16:30
FT 
 Inter Taoyuan Womens
Taichung Blue Whale Womens 
16/05 16:30
FT 
 An Giang
Đồng Tháp 
16/05 16:30
FT 
 Fk Banik Sokolov
Viktoria Zizkov 
16/05 16:30
FT 
 Hradec Kralove
Lisen 
16/05 16:30
 
 Cần Thơ
Long An 
16/05 16:30
FT 
 Synot Slovacko
Prostejov 
16/05 17:00
FT 
 Nam Định FC
Pho Hien 
16/05 17:00
FT 
 Fotbal Trinec
Mfk Karvina 
16/05 17:00
FT 
 Zlin
Slavia Kromeriz 
16/05 17:00
FT 
 Slovan Liberec
Sk Slovan Varnsdorf 
16/05 17:00
FT 
 Teplice
Usti nad Labem 
16/05 17:00
FT 
 Opava
Vitkovice 
16/05 17:00
FT 
 Shirak
Van 
16/05 17:10
 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Sông Lam Nghệ An 
16/05 17:30
FT 
 Bình Định
Quảng Nam FC 
16/05 20:00
 
 Ararat Yerevan
Lokomotiv Yerevan 
16/05 20:00
FT 
 SK Sigma Olomouc
Brno 
16/05 22:00
FT 
 Budapest Honved
Diosgyor 
16/05 22:00
FT 
 Ujpesti TE
MTK Hungaria FC 
16/05 22:30
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Raanana 
16/05 23:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Mol Fehervar 
16/05 23:30
FT 
 Cukaricki
FK Rad Beograd