Live3s Logo

LiveScore 29 Mar 2020

29/03 13:00
 
 Western United
Western Sydney 
29/03 15:00
 
 Perth Glory
Melbourne Victory 
29/03 13:00
 
 Blacktown City Demons
Sydney FC U21 
29/03 13:00
 
 Rockdale City Suns
South Coast Wolves 
29/03 15:00
 
 Toowong
Bayside United 
29/03 21:00
 
 Usc Landhaus Womens
Sturm Graz/stattegg Womens 
29/03 19:00
 
 Minsk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
29/03 21:00
FT 
 Vigvam Smolevichy
Isloch Minsk 
29/03 21:00
 
 Isloch Minsk
Vigvam Smolevichy 
29/03 23:00
FT 
 Neman Grodno
Vitebsk 
29/03 21:00
 
 Royal Fc Liege
Tubize 
29/03 21:00
 
 Sint Eloois Winkel
Thes Sport 
30/03 02:00
 
 America Natal Rn
Palmeira Rn 
30/03 03:00
 
 Bahia de Feira BA
Juazeirense Ba 
30/03 03:00
 
 Bahia
Fluminense De Feira Ba 
30/03 03:00
 
 Ec Jacuipense
Alagoinhas Atletico Ba 
30/03 03:00
 
 Vitoria Da Conquista Ba
Jacobina Ec 
30/03 02:00
 
 Treze Campina Grande PB
Campinense Pb 
30/03 04:00
 
 Sousa Pb
Botafogo PB 
29/03 17:00
 
 Sokol Brozany
Zivanice 
29/03 21:00
 
 Dolni Benesov
Vrchovina 
29/03 21:00
 
 Hlucin
Frydek-mistek 
29/03 21:00
 
 Slavia Kromeriz
Uhersky Brod 
29/03 21:00
 
 Viktoria Otrokovice
Odra Petrkovice 
29/03 21:00
 
 Velke Mezirici
Unicov 
29/03 21:00
 
 Karlovy Vary Dvory
Stechovice 
29/03 21:00
 
 Fk Loko Vltavin
Admira Praha 
29/03 21:00
 
 Sk Motorlet Praha
Viktoria Plzen 2 
29/03 21:00
 
 Benesov
Pisek 
29/03 21:00
 
 Sokol Hostoun
Sparta Praha B 
29/03 18:00
 
 Mfk Karvina U19
Brno U19 
29/03 18:00
 
 Hradec Kralove u19
Meteor Praha U19 
29/03 18:00
 
 Synot Slovacko U19
Sparta Praha U19 
29/03 18:00
 
 Zlin U19
Pribram U19 
29/03 18:00
 
 Ceske Budejovice u19
Viktoria Plzen U19 
29/03 18:00
 
 Banik Ostrava u19
Pardubice U19 
29/03 18:00
 
 Sk Sigma Olomouc u19
Mlada Boleslav U19 
29/03 22:00
 
 Fremad Amager
Naestved 
29/03 22:00
 
 Herfolge Boldklub Koge
Fredericia 
29/03 22:00
 
 Nykobing Falster
Kolding IF 
29/03 22:00
 
 Vejle
Skive IK 
29/03 22:00
 
 Vendsyssel
Hvidovre IF 
29/03 22:00
 
 Viborg
Roskilde 
29/03 20:00
 
 Vejle U19
Silkeborg If U19 
29/03 23:00
 
 El Gounah
Masr 
29/03 23:00
 
 EL Masry
Misr Elmaqasah 
29/03 23:00
 
 Haras El Hedoud
El Ismaily 
29/03 23:00
 
 Concord Rangers
Oxford City 
29/03 21:00
 
 Manchester United Womens
Manchester City Womens 
29/03 21:00
 
 Everton Cd Womens
Birmingham Womens 
29/03 21:00
 
 Brighton Ha Womens
Bristol Academy Womens 
29/03 21:00
 
 Reading Womens
Liverpool Womens 
29/03 21:00
 
 Tottenham Hotspur Womens
Chelsea Fc Womens 
29/03 21:00
 
 West Ham United Womens
Arsenal Womens 
29/03 22:00
 
 Durham Wildcats Womens
Sheffield United Womens 
29/03 22:00
 
 Lewes Womens
Aston Villa Womens 
29/03 22:00
 
 Durham Wildcats Womens
Coventry Womens 
29/03 22:00
 
 Blackburn Rovers Womens
Leicester City Womens 
29/03 22:00
 
 Charlton Athletic Womens
Crystal Palace Womens 
29/03 22:00
 
 Sheffield United Womens
London City Lionesses Womens 
29/03 22:00
 
 Aston Villa Womens
London Bees Womens 
29/03 21:00
 
 Burnley Womens
Stoke City Womens 
29/03 21:00
 
 Sunderland Womens
Derby County Womens 
29/03 21:00
 
 West Bromwich Wfc Womens
Fylde Lfc Womens 
29/03 21:00
 
 Huddersfield Town Womens
Middlesbrough Womens 
29/03 21:00
 
 Hull City Womens
Nottingham Forest Womens 
29/03 21:00
 
 Sheffield Womens
Loughborough Foxes Womens 
29/03 21:00
 
 Chichester City Womens
Keynsham Town Womens 
29/03 21:00
 
 Crawley Wasps Womens
Milton Keynes Dons Womens 
29/03 21:00
 
 Watford Womens
Gillingham Womens 
29/03 21:00
 
 Yeovil Town Womens
Portsmouth Womens 
29/03 21:00
 
 Plymouth Argyle Womens
Oxford United Womens 
29/03 23:00
 
 Stratford Town
Royston Town 
29/03 22:00
 
 Austria Womens U17
Ireland Womens U17 
29/03 22:00
 
 Denmark Womens U17
Serbia Womens U17 
29/03 22:00
 
 Czech Republic Womens U17
Norway Womens U17 
29/03 22:00
 
 Ukraina U17 (w)
Poland Womens U17 
29/03 20:00
 
 Bayer Leverkusen (w)
Fcr 2001 Duisburg (w) 
29/03 20:00
 
 Ffc Frankfurt Womens
Sc Sand (w) 
29/03 20:00
 
 Wolfsburg womens
Koln Womens 
29/03 20:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Ff Usv Jena (w) 
29/03 20:00
 
 Sc Freiburg (w)
Turbine Potsdam (w) 
29/03 20:00
 
 Bayern Munich (w)
Hoffenheim (w) 
29/03 13:30
 
 Central Western District Rsa
Citizen 
29/03 13:30
 
 Wong Tai Sin District Rsc
North District 
29/03 15:30
 
 Wing Yee Ft
Sham Shui Po 
29/03 15:30
 
 Eastern District Sa
Shatin Sports 
29/03 15:30
 
 Tai Chung
South China 
29/03 16:45
 
 Hong Kong
Dreams Metro Gallery 
29/03 22:00
 
 IBV Vestmannaeyjar
Stjarnan 
29/03 21:00
 
 Hamrarnir Womens
Umf Sindri Hofn Womens 
29/03 22:15
 
 Fjolnir Womens
Grindavik Womens 
29/03 14:00
 
 Vegalta Sendai (w)
Beleza (w) 
29/03 14:00
 
 Albirex Niigata (w)
Urawa Reds (w) 
29/03 14:00
 
 Ehime (w)
Inac Kobe (w) 
29/03 14:00
 
 Yamato Sylphid Womens
Nagano Parceiro (w) 
29/03 14:00
 
 As Harima Albion (w)
Nippon Sport Science University (w) 
29/03 20:00
 
 Kericho
Mathare United 
29/03 20:00
 
 Tusker
Wazito 
29/03 21:00
 
 Mornar
Bokelj Kotor 
29/03 21:00
 
 Arsenal Tivat
Decic Tuzi 
29/03 21:00
 
 Jezero Plav
Drezga 
29/03 21:00
 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Lovcen Cetinje 
29/03 21:00
 
 Ibar Rozaje
Otrant 
29/03 17:30
 
 Yangon United
Hantharwady United 
29/03 17:30
 
 Yadanabon
Magway 
30/03 06:00
FT 
 Jalapa
Juventus Managua 
30/03 07:00
FT 
 Walter Ferretti
Chinandega 1
29/03 23:00
 
 Heartland
Kwara United 
29/03 23:00
 
 Ifeanyi Ubah
Plateau United 
29/03 23:00
 
 Enugu Rangers International
Wikki Tourist 
29/03 23:00
 
 Warri Wolves
Jigawa Golden Stars 
29/03 23:00
 
 Abia Warriors
Lobi Stars 
29/03 23:00
 
 Enyimba International
Akwa Starlets 
29/03 23:00
 
 Katsina United
Rivers United 
29/03 23:00
 
 Akwa United
Mfm 
29/03 23:00
 
 Sunshine Stars
Adamawa United 
29/03 23:00
 
 Kano Pillars
Nasarawa United 
29/03 23:00
 
 Escola Varsovia Warszawa Youth
Cracovia Krakow Youth 
29/03 23:00
 
 Zha Buse U19
Arka Gdynia Youth 
29/03 23:00
 
 Jagiellonia Bialystok Youth
Zaglebie Lubin Youth 
29/03 23:00
 
 Lech Poznan Youth
Lechia Gdansk Youth 
29/03 23:00
 
 Legia Warszawa Youth
Korona Kielce Youth 
29/03 23:00
 
 Pogon Szczecin Youth
Gornik Zabrze Youth 
29/03 23:00
 
 Slask Wroclaw Youth
Sms Lodz Youth 
29/03 23:00
 
 Wisla Krakow Youth
Nowy Hutnik Youth 
29/03 20:00
 
 Baltika
Avangard 
29/03 20:00
 
 Chertanovo Moscow
Volga Olimpiets 
29/03 20:00
 
 Fakel Voronezh
Tekstilshchik Ivanovo 
29/03 20:00
 
 Chayka K Sr
Yenisey Krasnoyarsk 
29/03 20:00
 
 Mordovia Saransk
Torpedo Armavir 
29/03 20:00
 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Tom Tomsk 
29/03 20:00
 
 Shinnik Yaroslavl
Krasnodar II 
29/03 20:00
 
 Ska Khabarovsk
Luch-Energiya 
29/03 20:00
 
 Spartak Moscow II
Khimki 
29/03 20:00
 
 Torpedo Moscow
Rotor Volgograd 
29/03 22:00
 
 Nd Beltinci
Nk Roltek Dob 
29/03 22:00
 
 Brda
Fuzinar 
29/03 22:00
 
 Brezice
Bilje 
29/03 22:00
 
 Koroska Dravograd
NK Ptuj Drava 
29/03 22:00
 
 Koper
Nk Radomlje 
29/03 22:00
 
 Nafta
Krsko Posavlje 
29/03 22:00
 
 Gorica
Rogaska 
29/03 22:00
 
 NK Krka
Jadran Dekani 
29/03 23:00
 
 Albacete
SD Huesca 
29/03 23:00
 
 Cadiz
Alcorcon 
29/03 23:00
 
 Deportivo La Coruna
Rayo Vallecano 
29/03 23:00
 
 Elche
Girona 
29/03 23:00
 
 Fuenlabrada
Numancia 
29/03 23:00
 
 Las Palmas
CD Lugo 
29/03 23:00
 
 CD Mirandes
SD Ponferradina 
29/03 23:00
 
 Malaga
Extremadura 
29/03 23:00
 
 Racing de Santander
Tenerife 
29/03 23:00
 
 Sporting de Gijon
Real Oviedo 
29/03 23:00
 
 Zaragoza
Almeria 
29/03 17:00
 
 Kocaeli Bayan Womens
Atasehir Belediyesi Womens 
29/03 17:00
 
 Hakkarigucu Womens
Adana Idmanyurduspor Womens 
29/03 17:00
 
 Fomget Genclik Womens
Amedspor Womens 
29/03 17:00
 
 Kdz Ereglispor Womens
Kirecburnu Womens 
29/03 17:00
 
 Konak Bel Womens
Besiktas Womens 
29/03 17:00
 
 Alg Spor Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
29/03 21:00
 
 Yeni Orduspor
Tire 1922 Spor 
29/03 21:00
 
 Artvin Hopaspor
Sile Yildizspor 
29/03 21:00
 
 Tokatspor
Erzin Belediyespor 
29/03 21:00
 
 Serik Belediyespor
Silivrispor 
29/03 21:00
 
 Wing Larsburg
Aksarayspor 
29/03 21:00
 
 Kizilcabolukspor
Erzincanspor 
29/03 21:00
 
 Karaman Belediyesi Spor
Duzcespor 
29/03 21:00
 
 Dai Lin Jissbon
Ofspor 
29/03 21:00
 
 Turgutluspor
Tepecik Bld 
29/03 21:00
 
 Cizrespor
Kozan Spor 
29/03 21:00
 
 Fethiyespor
Karsiyaka 
29/03 21:00
 
 Payas BS 1975
Erbaaspor S 
29/03 21:00
 
 Agri 1970 Spor
Fatsa Belediyespor 
29/03 21:00
 
 Korfez Bld
Tekirova Belediyespor 
29/03 22:00
 
 Halide Edip Adivarspor
Batman Petrolspor 
29/03 22:00
 
 Bursa Niluferspor AS
Yeni Altindag Bs 
29/03 22:00
 
 Nevsehirspor Genclik
Nazillispor 
29/03 22:00
 
 Diyarbakirspor
Darica Genclerbirligi 
29/03 22:00
 
 Pazarspor
Somaspor 
29/03 22:00
 
 Osmaniyespor
Bayrampasa 
29/03 22:00
 
 Modafenspor
Kelkit Belediye Hurriyet 
29/03 22:00
 
 Golcukspor
Yimpas Yozgatspor 
30/03 09:00
 
 Tacoma Defiance
El Paso Locomotive 
30/03 04:00
 
 Mineros de Guayana
Caracas FC 
30/03 04:00
 
 Gran Valencia
Zulia 
30/03 04:00
 
 Atletico Venezuela
Trujillanos FC 
30/03 04:00
 
 Yaracuyanos
Academia Puerto Cabello 
30/03 04:00
 
 Carabobo
Aragua 
30/03 04:00
 
 Portuguesa de Desportos
Deportivo Tachira 
30/03 04:00
 
 LALA
Zamora Barinas 
30/03 04:00
 
 Deportivo La Guaira
Deportivo Lara 
30/03 04:00
 
 Monagas
Estudiantes Merida 
29/03 18:00
 
 HTTU Asgabat
Ahal 
29/03 19:00
FT 
 Minsk Womens
Zorka Bdu Minsk Womens 
29/03 20:00
 
 Jagodina
Novi Pazar 
29/03 20:00
 
 IK Brage
Brommapojkarna 
29/03 20:00
 
 Nomme JK Kalju
HJK Helsinki 
29/03 20:30
Postp. 
 IF Sylvia
Assyriska Turab Ik Jkp 
29/03 20:30
 
 Schalke 04
Zenit St Petersburg 
29/03 21:15
FT 
 Umea Sodra Ff Womens
Mariehem Sk Womens 
29/03 22:00
 
 Ragsveds If Womens
Djursholm Womens 
29/03 22:00
FT 
 Syrianska
Vasalunds IF 
30/03 00:00
 
 Vasteras
Karlslunds If Hfk