Live3s Logo

LiveScore 28 Mar 2020

28/03 22:00
 
 Lecce
Sampdoria 
29/03 01:00
 
 AS Roma
Udinese 
29/03 03:45
 
 Inter Milan
Brescia 
28/03 14:00
 
 Central Coast Mariners
Newcastle Jets 
28/03 16:30
 
 Brisbane Roar
Sydney 
29/03 01:00
 
 New York Red Bulls
Orlando City 
29/03 08:30
 
 Sporting Kansas City
Real Salt Lake 
29/03 10:30
 
 Portland Timbers
Philadelphia Union 
29/03 00:00
 
 Gibraltar U21
Norway U21 
28/03 22:00
 
 Js Saoura
Na Hussein Dey 
28/03 22:00
 
 Usm Alger
Mc Magra 
28/03 22:00
 
 As Ain Mlila
Js Kabylie 
28/03 22:00
 
 Es Setif
Cr Belouizdad 
28/03 22:00
 
 Cs Constantine
Aso Chlef 
28/03 22:00
 
 Mc Alger
Us Biskra 
28/03 22:00
 
 Mc Oran
Ca Bordj Bou Arreridj 
28/03 22:00
 
 Usm Bel Abbes
Paradou Ac 
28/03 23:00
 
 Om Arzew
Om Medea 
28/03 23:00
 
 Mc El Eulma
Rc Arba 
28/03 23:00
 
 Wa Tlemcen
Rc Relizane 
28/03 23:00
 
 A Bou Saada
As Khroub 
28/03 23:00
 
 Jsm Bejaia
Drb Tadjenant 
28/03 23:00
 
 Asm Oran
Mo Bejaia 
28/03 22:00
 
 Sagrada Esperanca
Desportivo Huila 
28/03 22:00
 
 Interclube Luanda
Recreativo Libolo 
28/03 22:00
 
 Recreativo Caala
Sporting Cabinda 
28/03 22:00
 
 Ferroviario Do Huambo
Progresso 
29/03 05:00
 
 Agropecuario De Carlos Casares
Temperley 
29/03 05:00
 
 Alvarado Mar Del Plata
Ferrol Carril Oeste 
29/03 05:00
 
 Barracas Central
Deportivo Moron 
29/03 05:00
 
 Belgrano
Atletico Atlanta 
29/03 05:00
 
 Estudiantes de Caseros
Independiente Rivadavia 
29/03 05:00
 
 Atletico Mitre De Salta
Nueva Chicago 
29/03 05:00
 
 Guillermo Brown
Estudiantes Rio Cuarto 
29/03 05:00
 
 San Martin San Juan
Ca Platense 
29/03 05:00
 
 All Boys
Gimnasia Jujuy 
29/03 05:00
 
 Atletico Rafaela
Santa Marina Tandil 
29/03 05:00
 
 CA Brown Adrogue
Villa Dalmine 
29/03 05:00
 
 Chacarita Juniors
Sarmiento Junin 
29/03 05:00
 
 Defensores de Belgrano
San Martin Tucuman 
29/03 05:00
 
 Gimnasia Mendoza
Deportivo Riestra 
29/03 05:00
 
 Quilmes
Instituto 
29/03 05:00
 
 Tigre
Almagro 
28/03 13:00
 
 Gungahlin United
Canberra Olympic 
28/03 13:00
 
 Monaro Panthers
Canberra 
28/03 13:00
 
 Woden Valley
Tuggeranong United 
28/03 13:00
 
 Belconnen United
Cooma Tigers 
28/03 13:00
 
 Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers 
28/03 13:00
 
 Manly United
Sydney Olympic 
28/03 13:00
 
 Marconi Stallions
Sydney United 
28/03 14:00
 
 Brisbane City SC
Brisbane Olympic United FC 
28/03 14:00
 
 Gold Coast United
Sunshine Coast Wanderers 
28/03 14:00
 
 Brisbane Strikers
Eastern Suburbs 
28/03 14:00
 
 Capalaba
Gold Coast Knights 
28/03 14:00
 
 Redlands United FC
Magpies Crusaders 
28/03 14:00
 
 Queensland Lions SC
Peninsula Power 
28/03 14:00
 
 Brisbane Roar Am
Moreton Bay United 
28/03 23:00
 
 South Hobart
Launceston City 
28/03 23:00
 
 Riverside Olympic
Devonport City 
28/03 23:00
 
 Kingborough Lions
Glenn Nochi Knight 
28/03 23:00
 
 Hobart Zebras
Hobart Olympia Warriors 
28/03 12:00
 
 Langwarrin
Northcote City 
28/03 12:15
 
 Moreland City
Kingston City 
28/03 15:00
 
 Taringa Rovers
St George Willawong 
28/03 15:00
 
 The Gap Bpl
Caboolture 
28/03 15:00
 
 Acacia Ridge
North Star 
28/03 13:00
 
 Perth Sc U20
Rockingham City U20 
28/03 13:00
 
 Ecu Joondalup U20
Cockburn City U20 
28/03 13:00
 
 Sorrento U20
Armadale U20 
28/03 13:00
 
 Inglewood United U20
Bayswater City U20 
28/03 13:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta U20 
28/03 15:00
 
 Willip
Floreat Athena 
28/03 15:00
 
 Perth SC
Rocking Ham City 
28/03 15:00
 
 ECU Joondalup
Cockburn City 
28/03 15:00
 
 Sorrento
Armadale 
28/03 15:00
 
 Inglewood United
Bayswater City 
28/03 15:00
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
28/03 18:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Brest 
28/03 20:00
FT 
 Slavia Mozyr
BATE Borisov 
28/03 22:00
FT 
 Torpedo Minsk
Dinamo Minsk 1
29/03 00:00
FT 
 Gorodeya
Shakhter Soligorsk 
29/03 03:00
 
 Lalouviere
Jeunesse Molenbeek 
29/03 03:00
 
 Lierse Kempenzonen
Olympic Charleroi 
29/03 03:00
 
 Patro Eisden
Dessel Sport 
29/03 03:00
 
 Seraing United
Urs Lixhe Lanaye 
29/03 02:00
 
 Santa Cruz Rn
ABC 
29/03 07:30
 
 Ipora
Anapolis 
29/03 07:30
 
 Aparecidense Go
Jaragua Ec 
29/03 07:30
 
 Goianesia GO
Goias 
29/03 07:30
 
 Vila Nova (GO)
Goiania 
29/03 03:00
 
 Perilima Pb
Nacional De Patos Pb 
29/03 02:00
 
 Aa Portuguesa Santista
Ca Votuporanguense Sp 
29/03 02:00
 
 Sao Caetano (SP)
Audax Sao Paulo 
29/03 02:00
 
 Juventus Sp
Atibaia 
29/03 02:00
 
 Sao Bento
Monte Azul Sp 
29/03 02:00
 
 Taubate
Sao Bernardo 
29/03 02:00
 
 Xv De Piracicaba
Penapolense 
29/03 02:00
 
 Red Bull Brasil
Portuguesa de Desportos 
29/03 02:00
 
 Rio Claro
Sertaozinho 
29/03 07:00
 
 Envigado
America de Cali 
29/03 07:00
 
 Atletico Bucaramanga
Atletico Nacional 
29/03 07:00
 
 Deportes Tolima
Millonarios 
29/03 07:00
 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Pasto 
29/03 07:00
 
 Boyaca Chico
CD Jaguares 
29/03 07:00
 
 Deportivo Cali
La Equidad 
29/03 07:00
 
 Deportiva Once Caldas
Deportivo Pereira 
29/03 07:00
 
 Santa Fe
Alianza Petrolera 
29/03 07:00
 
 Aguilas Doradas
Patriotas 
29/03 07:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Cucuta 
28/03 20:00
 
 Vejle Reserve
Nordsjaelland Reserve 
28/03 23:00
 
 AFC Fylde
Hartlepool United FC 
28/03 23:00
 
 Barrow
Stockport County 
28/03 23:00
 
 Boreham Wood
Dagenham and Redbridge 
28/03 23:00
 
 Bromley
Aldershot Town 
28/03 23:00
 
 Dover Athletic
Barnet 
28/03 23:00
 
 Halifax Town
Wrexham 
28/03 23:00
 
 Maidenhead United
Torquay United 
28/03 23:00
 
 Notts County
Harrogate Town 
28/03 23:00
 
 Solihull Moors
Chorley 
28/03 23:00
 
 Sutton United
Eastleigh 
28/03 23:00
 
 Woking
Chesterfield 
28/03 23:00
 
 Yeovil Town
Ebbsfleet United 
28/03 23:00
 
 AFC Telford United
Hereford 
28/03 23:00
 
 Alfreton Town
Altrincham 
28/03 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Gateshead 
28/03 23:00
 
 Chester FC
Kettering Town 
28/03 23:00
 
 Darlington
Curzon Ashton 
28/03 23:00
 
 Gloucester City
Kidderminster 
28/03 23:00
 
 Kings Lynn
Brackley Town 
28/03 23:00
 
 Leamington
Boston United 
28/03 23:00
 
 Southport FC
Farsley Celtic 
28/03 23:00
 
 Spennymoor Town
Guiseley 
28/03 23:00
 
 York City
Blyth Spartans 
28/03 23:00
 
 Chelmsford City
St Albans City 
28/03 23:00
 
 Chippenham Town
Eastbourne Borough 
28/03 23:00
 
 Concord Rangers
Wealdstone 
28/03 23:00
 
 Dartford
Bath City 
28/03 23:00
 
 Dulwich Hamlet
Oxford City 
28/03 23:00
 
 Hampton & Richmond
Braintree Town 
28/03 23:00
 
 Havant and Waterlooville
Billericay Town 
28/03 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Maidstone United 
28/03 23:00
 
 Hungerford Town
Weymouth 
28/03 23:00
 
 Tonbridge Angels
Slough Town 
28/03 23:00
 
 Welling United
Dorking 
28/03 23:00
 
 Bury
Ipswich 
28/03 23:00
 
 Accrington Stanley
Coventry 
28/03 23:00
 
 Southend United
Sunderland 
28/03 23:00
 
 Tranmere Rovers
Milton Keynes Dons 
28/03 23:00
 
 Fleetwood Town
Bolton Wanderers 
28/03 23:00
 
 Lincoln City
AFC Wimbledon 
28/03 23:00
 
 Rotherham United
Gillingham 
28/03 23:00
 
 Shrewsbury Town
Wycombe Wanderers 
28/03 23:00
 
 Peterborough United
Blackpool 
28/03 23:00
 
 Burton Albion
Doncaster Rovers 
28/03 23:00
 
 Bristol Rovers
Rochdale 
28/03 23:00
 
 Oxford United
Portsmouth 
28/03 23:00
 
 Exeter City
Bradford AFC 
28/03 23:00
 
 Port Vale
Crewe Alexandra 
28/03 23:00
 
 Colchester United
Mansfield Town 
28/03 23:00
 
 Forest Green Rovers
Cheltenham Town 
28/03 23:00
 
 Northampton Town
Oldham Athletic 
28/03 23:00
 
 Salford City
Newport County 
28/03 23:00
 
 Macclesfield Town
Carlisle 
28/03 23:00
 
 Grimsby Town
Plymouth Argyle 
28/03 23:00
 
 Crawley Town
Cambridge United 
28/03 23:00
 
 Walsall
Swindon 
28/03 23:00
 
 Leyton Orient
Morecambe 
28/03 23:00
 
 Stevenage Borough
Scunthorpe United 
28/03 23:00
 
 Ashton United
Basford Utd 
28/03 23:00
 
 Grantham Town
Witton Albion 
28/03 23:00
 
 Hyde United
Atherton Collieries 
28/03 23:00
 
 Lancaster City
Buxton FC 
28/03 23:00
 
 Matlock Town
Fc United Of Manchester 
28/03 23:00
 
 Mickleover Sports
Bamber Bridge 
28/03 23:00
 
 Nantwich Town
Morpeth Town 
28/03 23:00
 
 Radcliffe Borough
Stafford Rangers 
28/03 23:00
 
 Scarborough
Gainsborough Trinity 
28/03 23:00
 
 Warrington Town AFC
South Shields 
28/03 23:00
 
 Whitby Town
Stalybridge Celtic 
28/03 23:00
 
 Brightlingsea Regent
Leatherhead 
28/03 23:00
 
 Carshalton Athletic
Haringey Borough 
28/03 23:00
 
 Cheshunt
AFC Hornchurch 
28/03 23:00
 
 East Thurrock United
Horsham 
28/03 23:00
 
 Enfield Town
Margate 
28/03 23:00
 
 Folkestone
Bowers Pitsea 
28/03 23:00
 
 Kingstonian
Potters Bar Town 
28/03 23:00
 
 Lewes
Merstham 
28/03 23:00
 
 Wingate Finchley
Corinthian Casuals 
28/03 23:00
 
 Worthing
Bishop's Stortford 
28/03 23:00
 
 Cray Wanderers
Bognor Regis Town 
28/03 23:00
 
 Beaconsfield Sycob
Salisbury City 
28/03 23:00
 
 Dorchester Town
Chesham United 
28/03 23:00
 
 Farnborough Town
Metropolitan Police 
28/03 23:00
 
 Hayes&Yeading
Merthyr Town 
28/03 23:00
 
 Poole Town
Walton Casuals 
28/03 23:00
 
 Swindon Supermarine
Yate Town 
28/03 23:00
 
 Taunton Town
Hartley Wintney 
28/03 23:00
 
 Tiverton Town
Hendon 
28/03 23:00
 
 Truro City
Blackfield Langley 
28/03 23:00
 
 Weston Super Mare
Gosport Borough 
28/03 23:00
 
 Wimborne Town
Harrow Borough 
28/03 23:00
 
 Alvechurch
Banbury United 
28/03 23:00
 
 Barwell
Stourbridge 
28/03 23:00
 
 Biggleswade Town
Rushall Olympic 
28/03 23:00
 
 Leiston
Stratford Town 
28/03 23:00
 
 Lowestoft Town
Rushden&Diamonds 
28/03 23:00
 
 Needham Market
Kings Langley 
28/03 23:00
 
 Nuneaton Town
Hitchin Town 
28/03 23:00
 
 Peterborough Sports
Hednesford Town 
28/03 23:00
 
 Redditch United
Royston Town 
28/03 23:00
 
 St Ives Town
Bromsgrove Sporting 
28/03 23:00
 
 Tamworth
Coalville 
28/03 22:00
 
 Italy Womens U17
Switzerland Womens U17 
28/03 22:00
 
 Belgium U17 (w)
Greece Womens U17 
28/03 20:30
 
 Fleury 91 Womens
Lyonnais Womens 
28/03 20:30
 
 Metz Womens
Paris Womens 
28/03 20:30
 
 Asj Soyaux Womens
Guingamp Womens 
28/03 20:30
 
 Montpellier Hsc Womens
Bordeaux Womens 
28/03 20:30
 
 Dijon Womens
PSG Womens 
28/03 21:00
 
 Bayern Munich (am)
Fsv Zwickau 
28/03 21:00
 
 Chemnitzer
Ingolstadt 04 
28/03 21:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Preuben Munster 
28/03 21:00
 
 Hallescher
SV Waldhof Mannheim 
28/03 21:00
 
 Hansa Rostock
1. Magdeburg 
28/03 21:00
 
 Kaiserslautern
MSV Duisburg 
28/03 21:00
 
 Uerdingen
Munchen 1860 
28/03 21:00
 
 SpVgg Unterhaching
Eintr. Braunschweig 
28/03 21:00
 
 Viktoria Koln
Sv Meppen 
28/03 21:00
 
 Wurzburger Kickers
Carl Zeiss Jena 
28/03 15:00
 
 Dreams Sports Club
Kai Jing 
28/03 19:00
 
 Debreceni Vsc U19
Vasas U19 
29/03 01:00
 
 Thor Ka Akureyri (w)
Fylkir (w) 
28/03 23:00
 
 Esteghlal Tehran
Teraktor-Sazi 
28/03 23:00
 
 Shamrock Rovers ii
Wexford Youths 
28/03 23:00
 
 Hapoel Asi Gilboa
Ironi Tiberias 
28/03 23:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Migdal Haemek 
28/03 23:00
 
 Rubi Shapira
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
28/03 23:00
 
 Hapoel Herzliya
Sc Daburiyya Osama 
28/03 23:00
 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Iksal 
28/03 23:00
 
 Hapoel Kaukab
Maccabi Tzur Shalom 
28/03 23:00
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Maccabi Tamra 
28/03 23:00
 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Bnei Arrara Ara 
28/03 23:00
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
28/03 23:00
 
 Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Herzliya 
28/03 23:00
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Sc Maccabi Ashdod 
28/03 23:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Ironi Or Yehuda 
28/03 23:00
 
 As Ashdod
Maccabi Shaarayim 
28/03 23:00
 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
Hapoel Holon Yaniv 
28/03 23:00
 
 Hapoel Azor
Hapoel Kfar Shalem 
28/03 23:00
 
 Maccabi Yavne
Shimshon Kafr Qasim 
28/03 21:00
 
 Juventus Womens
Gs Roma Womens 
28/03 21:00
 
 Agsm Verona Womens
Fiorentina Womens 
28/03 21:00
 
 Sassuolo Womens
Ac Milan Womens 
28/03 21:00
 
 Bari Womens
Orobica Womens 
28/03 21:00
 
 Inter Milan Womens
Tavagnacco Womens 
29/03 04:30
 
 Mount Pleasant
Dunbeholden 
29/03 04:30
 
 Arnett Gardens
Harbour View 
28/03 13:00
 
 Albirex Niigata
Mito Hollyhock 
28/03 13:00
 
 Tokushima Vortis
Yamagata Montedio 
28/03 18:00
 
 Ehime
Avispa Fukuoka 
28/03 12:00
 
 Azul Claro Numazu
Grulla Morioka 
28/03 12:00
 
 Fujieda Myfc
Gamba Osaka U23 
28/03 12:00
 
 Kagoshima United
Blaublitz Akita 
28/03 12:00
 
 Cerezo Osaka U23
Roasso Kumamoto 
28/03 20:00
 
 Gor Mahia
Posta Rangers 
28/03 23:00
 
 Difaa Hassani Jdidi
Forces Armee Royales 
29/03 08:00
FT 
1 Managua
Diriangen 1
29/03 09:00
FT 
 Real Madriz
Deportivo Ocotal 
29/03 09:00
 
 Real Esteli
Las Sabanas 
28/03 23:00
 
 Akwa United
Enyimba International 
29/03 07:00
 
 Guay Leena
Olimpia Asuncion 
29/03 07:00
 
 General Diaz
12 De Octubre 
29/03 07:00
 
 Sportivo Luqueno
Ca River Plate Asuncion 
29/03 07:00
 
 Sol De America
Nacional Asuncion 
29/03 07:00
 
 Cerro Porteno
Sportivo San Lorenzo 
29/03 07:00
 
 Libertad Asuncion
Guarani CA 
29/03 01:00
 
 Belchatow
Zaglebie Sosnowiec 
29/03 01:00
 
 Gks Jastrzebie
Sandecja 
29/03 01:00
 
 Miedz Legnica
Podbeskidzie 
29/03 01:00
 
 Odra Opole
Warta Poznan 
29/03 01:00
 
 Olsztyn OKS 1945
Chojniczanka Chojnice 
29/03 01:00
 
 Puszcza Niepolomice
Wigry Suwalki 
29/03 01:00
 
 Radomiak Radom
Chrobry Glogow 
29/03 01:00
 
 LKS Nieciecza
Olimpia Grudziadz 
29/03 01:00
 
 GKS Tychy
Stal Mielec 
29/03 01:00
 
 Bytovia Bytow
Pogon Siedlce 
29/03 01:00
 
 Elana Torun
Garbarnia Krakow 
29/03 01:00
 
 GKS Katowice
Stal Rzeszow 
29/03 01:00
 
 Gryf Wejherowo
Blekitni Stargard Szczecinski 
29/03 01:00
 
 Gornik Polkowice
Lech Ii Poznan 
29/03 01:00
 
 Znicz Pruszkow
Olimpia Elblag 
29/03 01:00
 
 Resovia Rzeszow
Gornik Leczna 
29/03 01:00
 
 Stal Stalowa Wola
Skra Czestochowa 
29/03 01:00
 
 Widzew lodz
Ks Legionovia Legionowo 
28/03 19:00
 
 Kkp Bydgoszcz Womens
Uks Lodz Womens 
28/03 19:00
 
 Gornik Leczna Womens
Gks Katowice Womens 
28/03 19:00
 
 Azs Wroclaw Womens
Kkpk Medyk Konin Womens 
28/03 19:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Mks Olimpia Szczecin Womens 
28/03 19:00
 
 Azs Pwsz Walbrzych Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
28/03 17:00
 
 Metaloglobus
Juventus Bucharest 
28/03 17:00
 
 Scm Argesul Pitesti
Concordia Chiajna 
28/03 17:00
 
 Dunarea Calarasi
CS Mioveni 
28/03 17:00
 
 Scolar Resita
Politehnica Timisoara 
28/03 17:00
 
 Gloria Buzau
Rapid Bucuresti 
28/03 17:00
 
 Luceafarul Oradea
Voin Tate Numa Glenn 
28/03 17:00
 
 Csikszereda
Snagov 
28/03 17:00
 
 Petrolul Ploiesti
Universitaea Cluj 
28/03 17:00
 
 Ripensia Timisoara
Farul Constanta 
28/03 17:00
 
 UTA Arad
Pandurii 
28/03 23:00
 
 Alloa Athletic
Dunfermline 
28/03 23:00
 
 Dundee
Queen of the South 
28/03 23:00
 
 Inverness C.T.
Ayr Utd 
28/03 23:00
 
 Partick Thistle
Greenock Morton 
28/03 23:00
 
 East Fife
Clyde 
28/03 23:00
 
 Forfar Athletic
Falkirk 
28/03 23:00
 
 Peterhead
Montrose 
28/03 23:00
 
 Raith Rovers
Airdrie United 
28/03 23:00
 
 Stranraer
Dumbarton 
28/03 23:00
 
 Annan Athletic
Brechin City 
28/03 23:00
 
 Cowdenbeath
Stenhousemuir 
28/03 23:00
 
 Edinburgh City
Cove Rangers 
28/03 23:00
 
 Elgin City
Queens Park 
28/03 23:00
 
 Stirling Albion
Albion Rovers 
28/03 23:00
 
 Clachnacuddin
Rothes 
28/03 23:00
 
 Formartine United
Brora Rangers 
28/03 23:00
 
 Fraserburgh
Strathspey Thistle 
28/03 23:00
 
 Huntly
Fort William 
28/03 23:00
 
 Keith
Deveronvale 
28/03 23:00
 
 Lossiemouth
Forres Mechanics 
28/03 23:00
 
 Nairn County
Turriff United 
28/03 23:00
 
 Wick Academy
Inverurie Loco Works 
29/03 02:00
 
 Kabel Novi Sad
Semendrija 1924 
29/03 02:00
 
 Radnicki Pirot
Dinamo Vranje 
29/03 02:00
 
 Zemun
Backa Backa Palanka 
29/03 02:00
 
 Novi Pazar
Radnicki 1923 Kragujevac 
29/03 02:00
 
 Graficar
FK Metalac Gornji Milanovac 
29/03 02:00
 
 Buducnost Dobanovci
Sindjelic Belgrad 
29/03 02:00
 
 Kolubara
Zlatibor 
29/03 02:00
 
 Trajal Krusevac
Zarkovo 
28/03 23:00
 
 Dukla Banska Bystrica
Sport Podbrezova 
28/03 23:00
 
 Partizan Bardejov
Stk 1914 Samorin 
28/03 23:00
 
 KFC Komarno
Poprad 
28/03 23:00
 
 Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas
Mfk Skalica 
28/03 23:00
 
 Artmedia Petrzalka
SKM Puchov 
29/03 01:00
 
 NK Maribor
NK Aluminij 
29/03 01:00
 
 NK Mura 05
Tabor Sezana 
29/03 01:00
 
 NK Olimpija Ljubljana
NK Publikum Celje 
29/03 01:00
 
 NK Rudar Velenje
Ask Bravo Publikum 
29/03 01:00
 
 NK Triglav Kranj
Domzale 
29/03 01:00
 
 Fcbarcelona Futsal
Levante Futsal 
29/03 01:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Vaidepenas Futsal 
29/03 01:00
 
 Peniscola Futsal
Inter Movistar Futsal 
29/03 01:00
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
29/03 01:00
 
 Paruro Five Foot
Catgas Energia Futsal 
29/03 01:00
 
 Palma Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
29/03 01:00
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Cordoba Futsal 
29/03 01:00
 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Xota Navarra Futsal 
29/03 00:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Valencia Womens 
29/03 00:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Madrid Cff Womens 
29/03 00:00
 
 Cd Tacon Womens
Athletic Club Bibao Womens 
29/03 00:00
 
 Barcelona Womens
Real Sociedad Womens 
29/03 00:00
 
 Cdef Logrono Womens
Deportivo La Coruna Womens 
29/03 00:00
 
 Sevilla Fc Womens
Real Betis Womens 
29/03 00:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Levante Ud Womens 
29/03 00:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Rcd Espanyol Womens 
28/03 20:00
 
 Hacken U19
Norrby If U19 
28/03 20:00
 
 Catalca Spor
Vestel Manisaspor 
28/03 20:00
 
 Sultanbeyli
Cankaya 
28/03 23:00
 
 Metalurh Zaporizhya
Ahrobiznes Tsk Romny 
28/03 23:00
 
 Cherkashchyna Akademiya
Metalist Kharkiv 
28/03 23:00
 
 Hirnyk Sport
Balkany Zorya 
28/03 23:00
 
 Mynai
Inhulets Petrove 
28/03 23:00
 
 Fk Avanhard Kramatorsk
Kremin Kremenchuk 
28/03 23:00
 
 Volyn
Obolon Kiev 
28/03 23:00
 
 Prykarpattya Ivano Frankivsk
Chernomorets Odessa 
28/03 23:00
 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Rukh Vynnyky 
29/03 04:00
 
 CA Penarol
Boston River 
29/03 04:00
 
 Cerro Largo
Liverpool P 
29/03 04:00
 
 Ca Rentistas
Wanderers FC 
29/03 04:00
 
 Deportivo Maldonado
CA Penarol 
29/03 04:00
 
 Boston River
Ca River Plate 
29/03 04:00
 
 Nacional Montevideo
Torque 
29/03 04:00
 
 Danubio FC
Plaza Colonia 
29/03 04:00
 
 Defensor
Club Atletico Progreso 
29/03 04:00
 
 Cerro Montevideo
Centro Atletico Fenix 
29/03 09:00
 
 Real Monarchs Slc
Tulsa Roughnecks 
29/03 09:00
 
 Memphis 901
Birmingham Legion 
29/03 09:00
 
 Stlouis Lions
Hartford Athletic 
29/03 09:00
 
 Reno 1868
Portland Timbers 2 
29/03 09:00
 
 Orange County Blues Fc
Rio Grande Valley 
29/03 09:00
 
 Las Vegas Lights
San Antonio 
28/03 23:00
 
 Airbus
Aberystwyth Town 
28/03 23:00
 
 Uwic Inter Cardiff
Carmarthen 
28/03 23:00
 
 Penybont
Newi Cefn Druids 
28/03 23:00
 
 Caernarfon
Connahs Quay Nomads 
28/03 23:00
 
 The New Saints
Bala Town 
28/03 23:00
 
 Barry Town Afc
Newtown 
28/03 17:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Fk Orsha 
28/03 18:00
FT 
1 Arsenal Dzyarzhynsk
Oshmyany 
28/03 18:10
FT 
 Krumkachy
Smorgon FC 
28/03 19:00
FT 
 Eskilsminne IF
Angelholms FF 
28/03 19:00
Postp. 
 KuPS
Kpv 
28/03 19:00
Postp. 
 Lindome GIF
Vastra Frolunda 
28/03 19:00
 
 Utsiktens BK
Assyriska Bk 
28/03 19:00
FT 
 Moron Bk Womens
Umea Fc Womens 
28/03 19:00
Postp. 
 Haninge
Foc Farsta 
28/03 19:30
 
 Gefle IF
Hudiksvalls Forenade FF 
28/03 20:00
 
 Sjk Akatemia
Jaro 
28/03 20:00
FT 
 Hacken
GAIS 
28/03 20:00
 
 Huanamo
Husqvarna FF 
28/03 20:00
 
 Tvaakers IF
Vinbergs If 
28/03 20:00
Postp. 
 Eneby Bk
Tenhults IF 
28/03 20:00
Postp. 
 Granit Mikashevichi
Sputnik 
28/03 20:00
 
 Huanamo
Vinbergs If 
28/03 20:30
FT 
 Ik Frej Taby
Sollentuna United FF 
28/03 20:45
 
 Gnistan
Haka 
28/03 21:00
 
 Elfsborg
Halmstads 
28/03 21:00
Postp. 
 RoPS Rovaniemi
AC Oulu 
28/03 21:00
 
 Mjallby AIF
Trelleborgs FF 
28/03 21:00
Postp. 
 IFK Norrkoping
AIK Solna 
28/03 21:00
Postp. 
 Dalkurd Ff
afc eskilstuna 
28/03 21:00
FT 
 Enskede Ik
Tyreso Ff 
28/03 21:00
Postp. 
 IS Halmia
Laholms 
28/03 21:15
 
 Mp Mikkeli
Pepo 
28/03 21:30
FT 
 Sunnana Sk Womens
Notvikens Ik Womens 
28/03 22:00
FT 
 Tegs Sk
Taftea Ik 
28/03 23:00
FT 
 Eskilsminne Dif Womens
Ifk Varnamo Womens 1
28/03 23:00
FT 
 Nosaby If
IFK Hassleholm 
28/03 23:30
 
 Karlbergs BK
Huddinge If 
29/03 00:00
 
 Kif Orebro Duff Womens
Lidkopings Fk Womens 
29/03 01:00
 
 Slovenia U21
Serbia U21