Live3s Logo

LiveScore 22 Mar 2020

22/03 22:00
 
 Leicester City
Brighton 
22/03 22:00
 
 Wolves
Bournemouth 
22/03 19:00
 
 Villarreal
Mallorca 
22/03 21:00
 
 Real Betis
Granada 
22/03 23:00
 
 Getafe
Espanyol 
23/03 01:30
 
 Levante
Sevilla 
23/03 04:00
 
 Barcelona
Leganes 
22/03 19:30
 
 Sassuolo
Hellas Verona 
22/03 22:00
 
 Napoli
Spal 
22/03 22:00
 
 Udinese
Atalanta 
22/03 22:00
 
 Cagliari
Torino 
23/03 01:00
 
 AC Milan
AS Roma 
23/03 03:45
 
 Parma
Inter Milan 
22/03 20:30
 
 Monchengladbach
Bayer Leverkusen 
22/03 22:30
 
 Bayern Munich
Eintr. Frankfurt 
23/03 01:00
 
 Wolfsburg
Borussia Dortmund 
22/03 22:00
 
 Saint Etienne
Strasbourg 
23/03 00:00
 
 Stade Reims
Nantes 
23/03 04:00
 
 Marseille
PSG 
22/03 21:30
 
 Sheffield United
Arsenal 
23/03 00:30
 
 Norwich
Manchester United 
22/03 19:15
 
 Fortuna Sittard
PSV Eindhoven 
22/03 21:30
 
 Feyenoord Rotterdam
Ajax Amsterdam 
22/03 21:30
 
 Groningen
AZ Alkmaar 
22/03 23:45
 
 Emmen
Utrecht 
22/03 23:00
 
 Sporting Lisbon
Pacos Ferreira 
22/03 23:00
 
 Desportivo de Tondela
Aves 
22/03 23:00
 
 Portimonense
Benfica 
22/03 23:00
 
 Sporting Braga
Boavista 
22/03 23:00
 
 Vitoria Setubal
Santa Clara 
22/03 23:00
 
 Porto
Maritimo 
22/03 23:00
 
 Belenenses
Vitoria Guimaraes 
22/03 23:00
 
 Moreirense
Rio Ave 
22/03 13:00
 
 Newcastle Jets
Wellington Phoenix 
22/03 15:00
 
 Melbourne Victory
Brisbane Roar 
22/03 19:00
 
 Ufa
Spartak Tambov 
22/03 19:00
 
 Krylya Sovetov Samara
Akhmat Grozny 
22/03 21:30
 
 CSKA Moscow
Zenit St Petersburg 
23/03 00:00
 
 Krasnodar
Dinamo Moscow 
23/03 03:30
 
 Philadelphia Union
DC United 
23/03 06:00
 
 LA Galaxy
Orlando City 
23/03 09:00
 
 Los Angeles
Portland Timbers 
22/03 12:00
 
 Vegalta Sendai
Oita Trinita 
22/03 12:00
 
 Consadole Sapporo
Vissel Kobe 
22/03 13:00
 
 Kashima Antlers
Shonan Bellmare 
22/03 13:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Urawa Red Diamonds 
22/03 13:00
 
 Sanfrecce Hiroshima
Yokohama F Marinos 
22/03 13:00
 
 Sagan Tosu
Gamba Osaka 
22/03 14:00
 
 Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse 
22/03 14:00
 
 Kashiwa Reysol
Tokyo 
22/03 18:00
 
 Kawasaki Frontale
Yokohama 
22/03 13:00
 
 Seoul
Suwon Samsung Bluewings 
22/03 15:00
 
 Seongnam Ilhwa Chunma
Ulsan Hyundai Horang-i 
22/03 15:00
 
 Incheon United
Gwangju 
23/03 01:00
 
 Ks Bylis
Teuta Durres 
23/03 01:00
 
 Luftetari Gjirokaster
KF Tirana 
23/03 01:00
 
 Ks Bylis
Teuta Durres 
23/03 01:00
 
 Flamurtari
Skenderbeu Korca 
23/03 01:00
 
 KF Laci
Vllaznia Shkoder 
23/03 01:00
 
 Luftetari Gjirokaster
KF Tirana 
23/03 01:00
 
 Partizani Tirana
KS Perparimi Kukesi 
22/03 22:00
 
 Recreativo Caala
Sporting Cabinda 
22/03 22:00
FT 
 Casa Militar
Academica Lobito 
22/03 22:00
FT 
 Ferroviario Do Huambo
Progresso 1
22/03 22:00
 
 Sagrada Esperanca
Desportivo Huila 
22/03 22:00
 
1 Abril Do Cuando Cubango
Academica Lobito 
22/03 22:00
 
 Cds Santa Rita
Wiliet 
23/03 00:15
 
 Estudiantes
Lanus 
23/03 07:00
 
 Racing Club
Rosario Central 
23/03 02:10
 
 Estudiantes Rio Cuarto
Nueva Chicago 
23/03 03:00
 
 Independiente Rivadavia
Belgrano 
23/03 03:00
 
 Ca Platense
Estudiantes de Caseros 
23/03 03:00
 
 Almagro
CA Brown Adrogue 
23/03 04:00
 
 Gimnasia Jujuy
Atletico Rafaela 
22/03 13:00
 
 Sydney Olympic
Ted Reiter Mountain City Rovers 
22/03 15:00
 
 Sydney United
Rockdale City Suns 
22/03 15:30
 
 Sydney FC U21
Sutherland Sharks 
22/03 16:30
 
 APIA Leichhardt Tigers
Manly United 
22/03 12:00
 
 Eastern Lions Sc
Hume City 
22/03 15:00
 
 Albany Creek
The Gap Bpl 
22/03 15:00
 
 St George Willawong
Caboolture 
22/03 21:30
 
 TSV Hartberg
Red Bull Salzburg 
22/03 21:30
 
 Wolfsberger AC
LASK Linz 
23/03 00:00
 
 Rapid Wien
Sturm Graz 
22/03 21:00
 
 Wacker Innsbruck Womens
Vorderland Womens 
22/03 23:00
 
 Al-hala
Busaiteen 
22/03 23:00
 
 East Riffa
Al-Hadd 
22/03 23:00
 
 Manama Club
Al Ahli Bhr 
22/03 23:00
 
 Al-Muharraq
Al-Najma 
22/03 23:00
 
 Al-shabbab
Al-Riffa 
22/03 19:00
 
 Slutsksakhar Slutsk
Slavia Mozyr 1
22/03 21:00
FT 
 Belshina Babruisk
Torpedo Minsk 
22/03 21:30
 
 Club Brugge
Royal Antwerp 
22/03 22:00
 
 Sint Eloois Winkel
Lalouviere 
22/03 22:00
 
 Urs Lixhe Lanaye
Lierse Kempenzonen 
23/03 03:00
 
 Campinense Pb
Atletico Cajazeirense Pb 
23/03 03:00
 
 Sao Paulo Crystal
Perilima Pb 
22/03 23:00
 
 Universidad de Chile
Colo Colo 
23/03 05:00
 
 Csd Antofagasta
Audax Italiano 
23/03 07:30
 
 La Serena
O Higgins 
23/03 04:00
 
 Guadalupe
Limon 
22/03 22:00
 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
23/03 00:00
 
 Nea Salamis
AEP Paphos 
22/03 21:00
 
 Pisek
Kraluv Dvur 
22/03 21:00
 
 Stechovice
Sokol Hostoun 
22/03 21:00
 
 Sparta Praha B
Benesov 
22/03 21:00
 
 Viktoria Plzen 2
Admira Praha 
22/03 22:00
 
 Frydek-mistek
Slovan Rosice 
22/03 22:00
 
 Odra Petrkovice
Hlucin 
22/03 22:00
 
 Uhersky Brod
Velke Mezirici 
22/03 22:00
 
 Unicov
Dolni Benesov 
22/03 22:00
 
 Vyskov
Viktoria Otrokovice 
22/03 22:00
 
 SC Znojmo
Slavia Kromeriz 
22/03 18:00
 
 Pardubice U19
Hradec Kralove u19 
22/03 18:00
 
 Synot Slovacko U19
Sk Sigma Olomouc u19 
22/03 18:00
 
 Mlada Boleslav U19
Ceske Budejovice u19 
22/03 18:00
 
 Brno U19
Opava U19 
22/03 18:00
 
 Slavia Praha u19
Banik Ostrava u19 
22/03 18:00
 
 Sparta Praha U19
Pribram U19 
22/03 18:00
 
 Meteor Praha U19
Zlin U19 
22/03 18:00
 
 Viktoria Plzen U19
Mfk Karvina U19 
22/03 23:00
 
 Bohemians 1905
Budejovice 
22/03 23:00
 
 Mfk Karvina
Sparta Praha 
22/03 23:00
 
 Slovan Liberec
Synot Slovacko 
22/03 23:00
 
 Viktoria Plzen
Mlada Boleslav 
22/03 23:00
 
 SK Sigma Olomouc
Marila Pribram 
22/03 23:00
 
 Slavia Praha
Baumit Jablonec 
22/03 23:00
 
 Teplice
Opava 
22/03 23:00
 
 Zlin
Banik Ostrava 
22/03 22:00
 
 Fredericia
Vejle 
22/03 22:00
 
 Roskilde
Fremad Amager 
22/03 22:00
 
 Hvidovre IF
Nykobing Falster 
22/03 22:00
 
 Kolding IF
Viborg 
22/03 22:00
 
 Naestved
Herfolge Boldklub Koge 
22/03 22:00
 
 Skive IK
Vendsyssel 
22/03 19:00
 
 Hobro I.K.
Lyngby 
22/03 19:00
 
 Kobenhavn
Randers 
22/03 19:00
 
 Sonderjyske
Silkeborg IF 
22/03 19:00
 
 Horsens
Brondby 
22/03 19:00
 
 Odense BK
Esbjerg FB 
22/03 19:00
 
 Nordsjaelland
Midtjylland 
22/03 19:00
 
 Aalborg BK
Aarhus AGF 
23/03 04:00
 
 Independiente Jose Teran
Barcelona Sporting Club 
23/03 04:00
 
 Olmedo Riobamba
Sociedad Deportiva Aucas 
23/03 04:00
 
 Deportivo Cuenca
Orense Sc 
23/03 04:00
 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Mushuc Runa 
23/03 04:00
 
 Guayaquil City
Univ. Catolica 
23/03 04:00
 
 Emelec
Pottu Via Ho 
23/03 04:00
 
 CD El Nacional
Tecnico Universitario 
22/03 20:30
 
 Al Ahly
Aswan 
22/03 20:30
 
 Ittihad Alexandria
EL Masry 
22/03 20:30
 
 Arab Contractors
El Entag Al Harby 
22/03 20:30
 
 El Ismaily
Wadi Degla SC 
22/03 20:30
 
 Masr
El Zamalek 
22/03 20:30
 
 Misr Elmaqasah
El Gounah 
23/03 04:00
 
 Alianza San Salvador
Cd Chalatenango 
23/03 04:00
 
 Aguila
Municipal Limeno 
23/03 04:00
 
 Cd El Vencedor
Independiente San Vicente 
23/03 04:00
 
 Once Municipal
CD FAS 
23/03 04:00
 
 Isidro Metapan
Santa Tecla 
23/03 04:00
 
 Jocoro
Sonsonate 
22/03 21:00
 
 Manchester United Womens
West Ham United Womens 
22/03 21:00
 
 Chelsea Fc Womens
Everton Cd Womens 
22/03 21:00
 
 Liverpool Womens
Manchester City Womens 
22/03 21:00
 
 Tottenham Hotspur Womens
Birmingham Womens 
22/03 21:00
 
 Bristol Academy Womens
Arsenal Womens 
22/03 22:00
 
 Charlton Athletic Womens
London Bees Womens 
22/03 22:00
 
 Coventry Womens
Leicester City Womens 
22/03 22:00
 
 Crystal Palace Womens
Blackburn Rovers Womens 
22/03 21:00
 
 Sunderland Womens
Nottingham Forest Womens 
22/03 21:00
 
 Derby County Womens
Huddersfield Town Womens 
22/03 21:00
 
 West Bromwich Wfc Womens
Sheffield Womens 
22/03 21:00
 
 Stoke City Womens
Middlesbrough Womens 
22/03 21:00
 
 Loughborough Foxes Womens
Fylde Lfc Womens 
22/03 21:00
 
 Hull City Womens
Burnley Womens 
22/03 21:00
 
 Cardiff City Womens
Yeovil Town Womens 
22/03 21:00
 
 Watford Womens
Chichester City Womens 
22/03 21:00
 
 Keynsham Town Womens
Queens Park Rangers Womens 
22/03 21:00
 
 Gillingham Womens
Portsmouth Womens 
22/03 21:00
 
 Plymouth Argyle Womens
Milton Keynes Dons Womens 
22/03 21:00
 
 Oxford United Womens
Crawley Wasps Womens 
22/03 19:00
 
 Viljandi Jk Tulevik
Nomme JK Kalju 
22/03 21:00
 
 Flora Tallinn
Levadia Tallinn 
22/03 19:00
 
 Viimsi Mrjk
Laanemaa Haapsalu 
22/03 18:00
 
 Switzerland Womens U17
Belgium U17 (w) 
22/03 21:00
 
 England Womens U17
France Womens U17 
22/03 21:00
 
 Wales U17 (w)
Slovakia Womens U17 
22/03 21:45
 
 Spain Womens U17
Slovenia Womens U17 
22/03 23:00
 
 Greece Womens U17
Italy Womens U17 
22/03 23:45
 
 Portugal Womens U17
Turkey U17 (w) 
22/03 21:00
 
 Dila Gori
Norchi Dinamoeli Tbilisi 
22/03 21:00
 
 Saburtalo Tbilisi
Telavi 
22/03 21:00
 
 Samtredia
Chikhura Sachkhere 
22/03 21:00
 
 Lokomotiv Tbilisi
Dinamo Batumi 
22/03 21:00
 
 Torpedo Kutaisi
Dinamo Tbilisi 
22/03 19:30
 
 Darmstadt
St. Pauli 
22/03 19:30
 
 Hamburger
Arminia Bielefeld 
22/03 19:30
 
 Heidenheimer
SV Wehen Wiesbaden 
22/03 19:30
 
 Holstein Kiel
VfB Stuttgart 
22/03 19:30
 
 Nurnberg
Erzgebirge Aue 
22/03 19:30
 
 Dynamo Dresden
Greuther Furth 
22/03 19:30
 
 VfL Osnabruck
Hannover 96 
22/03 23:15
 
 OFI Crete
AEK Athens 
23/03 01:30
 
 Olympiakos Piraeus
Aris Thessaloniki 
23/03 01:00
 
 Antigua Gfc
CD Malacateco 
23/03 01:00
 
 Xelaju MC
Siquinala 
23/03 01:00
 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Deportivo Sanarate 
23/03 01:00
 
 CSD Municipal
Deportivo Mixco 
23/03 01:00
 
 Guastatoya
Club Comunicaciones 
23/03 01:00
 
 CD Puerto de Iztapa
Coban Imperial 
23/03 04:00
 
 Fica
As Capoise 
23/03 04:00
 
 Tempete
As Mirebalais 
23/03 05:00
 
 Real De Minas
CD Vida 
23/03 05:30
 
 Honduras Progreso
CD Motagua 
23/03 06:00
 
 CD Olimpia
Real Sociedad Tocoa 
22/03 14:30
AET 
 Wofoo Tai Po
Guangzhou Rf U19 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [3-5],
22/03 15:00
 
 Eastern District Sa
Sham Shui Po 
22/03 15:00
 
 South China
Dreams Metro Gallery 
22/03 15:00
 
 Wing Yee Ft
Hong Kong 
22/03 15:00
 
 Wong Tai Sin District Rsc
Dreams Sports Club 
22/03 15:00
 
 Tai Chung
Central Western District Rsa 
22/03 15:00
 
 Shatin Sports
Kai Jing 
22/03 15:00
 
 Citizen
North District 
22/03 15:30
 
 Leeman
Happy Valley 
22/03 15:30
 
 Hong Kong Rangers FC
Wofoo Tai Po 
23/03 01:00
 
 MTK Hungaria FC
ETO Gyori FC 
23/03 01:00
 
 Siofok
Bekescsaba 
23/03 01:00
 
 Szegedi Ak
Soroksar 
23/03 01:00
 
 Szolnoki MAV
Dorogi 
23/03 01:00
 
 Vac-Dunakanyar
Nyiregyhaza 
23/03 01:00
 
 Budafoki Mte
Vasas 
23/03 01:00
 
 Csakvari Tk
Budaorsi Sc 
23/03 01:00
 
 Gyirmot Se
Ajka 
23/03 01:00
 
 Szombathelyi Haladas
Duna Tisza 
23/03 01:00
 
 Balmazujvaros
Kazincbarcika 
22/03 20:00
 
 Umf Sindri Hofn Womens
Tindastoll Neisti Womens 
22/03 22:00
 
 Fjardab Hottur Leiknir Womens
Hamrarnir Womens 
23/03 00:00
 
 Grindavik Womens
Haukar Womens 
22/03 18:15
 
 Dempo SC
Corps Of Signals 
23/03 04:30
 
 Molynes United
Siti Worley Garden J 
23/03 04:30
 
 Uwi
Humble Lions 
23/03 04:30
 
 Cavalier
Vere United 
23/03 04:30
 
 Waterhouse Fc
Portmore United 
22/03 13:00
 
 Tokyo Verdy
Jubilo Iwata 
22/03 13:00
 
 Omiya Ardija
Ventforet Kofu 
22/03 13:00
 
 Avispa Fukuoka
Zweigen Kanazawa FC 
22/03 13:00
 
 V-Varen Nagasaki
Ehime 
22/03 13:00
 
 Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock 
22/03 13:00
 
 Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga 
22/03 13:00
 
 Machida Zelvia
Albirex Niigata 
22/03 14:00
 
 Ryukyu
Tokushima Vortis 
22/03 16:00
 
 Tochigi SC
JEF United Ichihara 
22/03 12:00
 
 Blaublitz Akita
Azul Claro Numazu 
22/03 12:00
 
 Gainare Tottori
Imabari FC 
22/03 12:00
 
 Grulla Morioka
Roasso Kumamoto 
22/03 12:00
 
 Gifu
Tokyo U23 
22/03 12:00
 
 Kataller Toyama
Fujieda Myfc 
22/03 18:00
 
 FK Aktobe Lento
Fts Didara Sidikbeka 
22/03 18:00
 
 Igilik
Altay Spor Kulubu 
22/03 18:00
 
 Kaisar Kyzylorda
Taraz 
22/03 18:00
 
 Kyzylzhar Petropavlovsk
Okzhetpes 
22/03 18:00
 
 Ordabasy
Shakhtyor Karagandy 
22/03 12:00
 
 Gyeongnam
Bucheon 1995 
22/03 14:00
 
 Suwon
Daejeon Citizen 
22/03 14:00
 
 Jeju United
Seoul E Land 
22/03 20:00
 
 FK Ventspils
Tukums-2000 
22/03 22:00
 
 Hostert
Etzella Ettelbruck 
22/03 22:00
 
 F91 Dudelange
Victoria Rosport 
22/03 22:00
 
 CS Petange
Differdange 03 
22/03 22:00
 
 Muhlenbach Sandzak
Una Strassen 
22/03 22:00
 
 Jeunesse Esch
Us Mondorf-les-bains 
22/03 22:00
 
 Racing Beirut
Rodange 91 
22/03 22:00
 
 Progres Niedercorn
Fola Esch 
22/03 23:00
 
 Kozuv
Bregalnica Stip 
22/03 23:00
 
 Belasica Strumica
Tikves Kavadarci 
22/03 23:00
 
 Kamenica Sasa
Osogovo 
22/03 23:00
 
 Pobeda Prilep
Pehchevo 
22/03 23:00
 
 Pelister Bitola
Labunishta 
22/03 23:00
 
 Korab Debar
Vardar Forino 
22/03 23:00
 
 Fk Rinija Gostivar
Skopje 
22/03 23:00
 
 Vlazrimi Kicevo
Kadino 
22/03 23:00
 
 Ohrid 2004
Drita 
22/03 20:30
 
 Be Forward Wanderers
Red Lions 
22/03 20:30
 
 Tn Stars
Ntopwa United 
22/03 20:30
 
 Epac United
Silver Strikers 
23/03 02:00
 
 Pumas UNAM
Club Tijuana 
23/03 08:00
 
 Queretaro
Chivas Guadalajara 
23/03 10:00
 
 Juarez
Atlas 
22/03 21:00
 
 Lovcen Cetinje
Jezero Plav 
22/03 21:00
 
 Drezga
Arsenal Tivat 
22/03 21:00
 
 Decic Tuzi
Mornar 
22/03 21:00
 
 Bokelj Kotor
Ibar Rozaje 
22/03 21:00
 
 Otrant
Jedinstvo Bijelo Polje 
22/03 21:00
 
 Zeta
Podgorica 
22/03 21:00
 
 Kom Podgorica
Rudar Pljevlja 
22/03 21:00
 
 OFK Petrovac
Iskra Danilovgrad 
22/03 21:00
 
 FK Buducnost Podgorica
FK Sutjeska Niksic 
22/03 21:00
 
 Grbalj Radanovici
Ofk Titograd 
23/03 08:00
FT 
 Las Sabanas
Chinandega 
22/03 23:00
 
 Kano Pillars
Plateau United 
22/03 23:00
 
 Heartland
Wikki Tourist 
22/03 23:00
 
 Ifeanyi Ubah
Jigawa Golden Stars 
22/03 23:00
 
 Enugu Rangers International
Lobi Stars 
22/03 23:00
 
 Warri Wolves
Akwa Starlets 
22/03 23:00
 
 Abia Warriors
Rivers United 
22/03 23:00
 
 Enyimba International
Mfm 
22/03 23:00
 
 Katsina United
Adamawa United 
22/03 23:00
 
 Akwa United
Sunshine Stars 
22/03 23:00
 
 Kwara United
Nasarawa United 
23/03 04:00
 
 Carlos Manucci
Deportivo Llacuabamba 
23/03 04:00
 
 Inti Gas Deportes
Sport Huancayo 
23/03 04:00
 
 Utc Cajamarca
Univ. Cesar Vallejo 
23/03 04:00
 
 Real Garcilaso
Sport Boys 
23/03 04:00
 
 Sporting Cristal
Alianza Lima 
23/03 04:00
 
 Em Deportivo Binacional
Academia Deportiva Cantolao 
23/03 04:00
 
 Universitario de Deportes
Dep. San Martin 
23/03 04:00
 
 Deportivo Municipal
Cienciano 
23/03 04:00
 
 Atletico Grau
Alianza Universidad 
22/03 14:00
 
 Luch-Energiya
Baltika 
22/03 18:00
 
 Tom Tomsk
Chertanovo Moscow 
22/03 18:00
 
 Yenisey Krasnoyarsk
Torpedo Moscow 
22/03 19:00
 
 Khimki
Shinnik Yaroslavl 
22/03 20:00
 
 Avangard
Fakel Voronezh 
22/03 20:00
 
 Volga Olimpiets
Mordovia Saransk 
22/03 20:00
 
 Rotor Volgograd
Spartak Moscow II 
22/03 22:00
 
 Torpedo Armavir
Ska Khabarovsk 
22/03 22:00
 
 Tekstilshchik Ivanovo
Chayka K Sr 
23/03 03:00
 
 Old Road Jets
Conaree United 
23/03 05:00
 
 Mantab United
He Garden Hotspurs 
23/03 07:00
 
 Elco Ltd St Peters
Flow 4g Cayon Rockets 
22/03 22:00
 
 San Giovanni
Faetano 
22/03 22:00
 
 Sp Cosmos
S.S Pennarossa 
22/03 22:00
 
 Spartak Subotica
Partizan Belgrade 
22/03 22:00
 
 FK Javor Ivanjica
Vojvodina 
22/03 22:00
 
 Radnicki Nis
FK Rad Beograd 
22/03 22:00
 
 Proleter Novi Sad
Karadjordje Topola 
22/03 22:00
 
 Cukaricki
Indjija 
22/03 22:00
 
 Crvena Zvezda
Radnik Surdulica 
22/03 22:00
 
 Mladost Lucani
Macva Sabac 
22/03 22:00
 
 FK Vozdovac Beograd
FK Napredak Krusevac 
22/03 23:00
 
 MFK Kosice
Mfk Skalica 
22/03 23:00
 
 Sport Podbrezova
KFC Komarno 
22/03 23:00
 
 Poprad
Mfk Tatran Aos Liptovsky Mikulas 
22/03 23:00
 
 SKM Puchov
Mfk Dubnica Nad Vahom 
22/03 23:00
 
 Stk 1914 Samorin
Slavoj Trebisov 
22/03 22:00
 
 Bilje
Nafta 
22/03 22:00
 
 Nk Roltek Dob
Brezice 
22/03 22:00
 
 NK Ptuj Drava
Nd Beltinci 
22/03 22:00
 
 Fuzinar
NK Krka 
22/03 22:00
 
 Koper
Koroska Dravograd 
22/03 22:00
 
 Krsko Posavlje
Gorica 
22/03 22:00
 
 Nk Radomlje
Jadran Dekani 
22/03 22:00
 
 Rogaska
Brda 
22/03 23:00
 
 Alcorcon
Sporting de Gijon 
22/03 23:00
 
 Extremadura
Albacete 
22/03 23:00
 
 Girona
Racing de Santander 
22/03 23:00
 
 SD Huesca
CD Mirandes 
22/03 23:00
 
 CD Lugo
Zaragoza 
22/03 23:00
 
 Numancia
Cadiz 
22/03 23:00
 
 SD Ponferradina
Elche 
22/03 23:00
 
 Real Oviedo
Deportivo La Coruna 
22/03 23:00
 
 Rayo Vallecano
Fuenlabrada 
22/03 23:00
 
 Tenerife
Malaga 
22/03 23:00
 
 Hammarby U21
Athletic Fc United 
22/03 21:00
 
 Ik Uppsala Womens
Mallbackens If Womens 
22/03 21:00
 
 Pitea If Womens
Kif Orebro Duff Womens 
22/03 22:00
 
 Linkopings Fc Womens
Vaxjo Ff Womens 
22/03 22:00
 
 Kopparbergs/goeteborg Womens
Vittsjo Gik Womens 
22/03 22:00
 
 Umea Fc Womens
Aik Solna Womens 
22/03 22:00
 
 Eskilstuna United Df Womens
Djurgardens Womens 
22/03 22:00
 
 Grasshoppers
Wil 1900 
22/03 22:00
 
 Kriens
Chiasso 
22/03 22:00
 
 Winterthur
Aarau 
23/03 00:00
 
 Stade Ouchy
Schaffhausen 
22/03 18:30
 
 Genclerbirligi
Konyaspor 
22/03 21:00
 
 Rizespor
Galatasaray 
23/03 00:00
 
 Istanbul Basaksehir
Alanyaspor 
23/03 00:00
 
 Goztepe
Trabzonspor 
22/03 19:00
 
 Umraniyespor
Karagumruk 
22/03 21:30
 
 Adana Demirspor
Osmanlispor 
23/03 00:00
 
 Balikesirspor
Menemen Belediye Spor 
22/03 17:00
 
 Amedspor Womens
Kdz Ereglispor Womens 
22/03 17:00
 
 Adana Idmanyurduspor Womens
Fomget Genclik Womens 
22/03 17:00
 
 Atasehir Belediyesi Womens
Hakkarigucu Womens 
22/03 17:00
 
 Besiktas Womens
Fatih Vatan Spor Womens 
22/03 17:00
 
 Kirecburnu Womens
Konak Bel Womens 
22/03 17:00
 
 Kocaeli Bayan Womens
Alg Spor Womens 
22/03 20:00
 
 Tire 1922 Spor
Sultanbeyli 
22/03 21:00
 
 Erzin Belediyespor
Artvin Hopaspor 
22/03 21:00
 
 Silivrispor
Yeni Orduspor 
22/03 21:00
 
 Cankaya
Tokatspor 
22/03 21:00
 
 Erzincanspor
Wing Larsburg 
22/03 21:00
 
 Sile Yildizspor
Kizilcabolukspor 
22/03 21:00
 
 Aksarayspor
Catalca Spor 
22/03 21:00
 
 Duzcespor
Vestel Manisaspor 
22/03 21:00
 
 Karaman Belediyesi Spor
Serik Belediyespor 
22/03 21:00
 
 Erbaaspor S
Elazig Belediyespor 
22/03 21:00
 
 Karsiyaka
Payas BS 1975 
22/03 21:00
 
 Kozan Spor
Fethiyespor 
22/03 21:00
 
 Tepecik Bld
Cizrespor 
22/03 21:00
 
 Ofspor
Turgutluspor 
22/03 21:00
 
 Tekirova Belediyespor
Erokspor 
22/03 21:00
 
 Fatsa Belediyespor
Korfez Bld 
22/03 22:00
 
 Muglaspor
Halide Edip Adivarspor 
22/03 22:00
 
 Kelkit Belediye Hurriyet
Nevsehirspor Genclik 
22/03 22:00
 
 Bayrampasa
Pazarspor 
22/03 22:00
 
 Yeni Altindag Bs
Osmaniyespor 
22/03 22:00
 
 Somaspor
Diyarbakirspor 
22/03 22:00
 
 Yimpas Yozgatspor
Darica Genclerbirligi 
22/03 22:00
 
 Batman Petrolspor
Modafenspor 
22/03 22:00
 
 Nazillispor
Bursa Niluferspor AS 
22/03 23:00
 
 Balkany Zorya
Cherkashchyna Akademiya 
22/03 23:00
 
 Metalist Kharkiv
Metalurh Zaporizhya 
22/03 23:00
 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Prykarpattya Ivano Frankivsk 
22/03 23:00
 
 Chernomorets Odessa
Volyn 
22/03 23:00
 
 Obolon Kiev
Fk Avanhard Kramatorsk 
22/03 23:00
 
 Kremin Kremenchuk
Mynai 
22/03 23:00
 
 Inhulets Petrove
Hirnyk Sport 
22/03 23:00
 
 Rukh Vynnyky
Ahrobiznes Tsk Romny 
22/03 20:00
 
 Vorskla Poltava
Lviv 
22/03 20:00
 
 Karpaty Lviv
Illichivets 
22/03 23:00
 
 Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv 
23/03 04:00
 
 Ca River Plate
Nacional Montevideo 
23/03 09:00
 
 Tacoma Defiance
Okc Energy 
23/03 09:00
 
 Birmingham Legion
Miami 
23/03 09:00
 
 Portland Timbers 2
Colorado Springs Switchbacks 
23/03 04:00
 
 Metropolitanos
Monagas 
23/03 04:00
 
 Estudiantes Merida
Mineros de Guayana 
23/03 04:00
 
 Zulia
Atletico Venezuela 
23/03 04:00
 
 Trujillanos FC
Yaracuyanos 
23/03 04:00
 
 Academia Puerto Cabello
Carabobo 
23/03 04:00
 
 Zamora Barinas
Deportivo La Guaira 
23/03 04:00
 
 Caracas FC
Gran Valencia 
23/03 04:00
 
 Aragua
Portuguesa de Desportos 
23/03 04:00
 
 Deportivo Tachira
LALA 
22/03 17:00
 
 Xm Fico Tay Ninh
Đồng Tháp 
22/03 18:00
 
 Long An
An Giang 
22/03 18:00
 
 Ba Ria Vung Tau
Pho Hien 
22/03 17:00
FT 
 Znamya Truda
Saturn 
22/03 17:00
FT 
 Tegs Sk
Mariehem Sk 
22/03 19:00
Postp. 
 Taftea Ik
Sandviks Ik 
22/03 21:00
 
 Ifk Stocksund
Dalkurd Ff 
22/03 23:00
 
 Umea Academy
Ifk Umea 
23/03 00:00
FT 
 Sunnana Sk
Infjardens Sk 
23/03 01:00
 
 Viking
Start Kristiansand