Live3s Logo

LiveScore 21 Mar 2020

21/03 23:00
 
 Burnley
Watford 
21/03 23:00
 
 Norwich
Everton 
22/03 01:30
 
 Liverpool
Crystal Palace 
21/03 20:00
 
 Valladolid
Celta Vigo 
21/03 23:00
 
 Real Madrid
Valencia 
22/03 01:30
 
 Alaves
Real Sociedad 
22/03 04:00
 
 Eibar
Athletic Bilbao 
21/03 22:00
 
 Brescia
Genoa 
22/03 01:00
 
 Sampdoria
Bologna 
22/03 03:45
 
 Juventus
Lecce 
21/03 22:30
 
 Koln
Fortuna Dusseldorf 
21/03 22:30
 
 Schalke 04
Augsburg 
21/03 22:30
 
 Paderborn 07
Hoffenheim 
21/03 22:30
 
 Freiburg
Werder Bremen 
22/03 01:30
 
 Hertha Berlin
Union Berlin 
22/03 00:30
 
 Stade Rennais
Lyon 
22/03 03:00
 
 Angers SCO
Toulouse 
22/03 03:00
 
 Dijon
Amiens 
22/03 03:00
 
 Metz
Stade Brestois 
22/03 03:00
 
 Nice
Montpellier 
22/03 03:00
 
 Nimes
Bordeaux 
21/03 20:30
 
 Leicester City
Chelsea 
22/03 03:00
 
 Newcastle United
Manchester City 
21/03 23:00
FT 
 Preston North End
Derby County 
21/03 23:00
FT 
 Hull City
Middlesbrough 
21/03 23:00
FT 
 Cardiff City
Charlton Athletic 
21/03 23:00
FT 
 Birmingham
Huddersfield Town 
21/03 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Fulham 
21/03 23:00
FT 
 Millwall
Swansea City 
21/03 23:00
FT 
 Barnsley
Blackburn Rovers 
21/03 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Stoke City 
21/03 23:00
FT 
 Leeds United
Luton Town 
21/03 23:00
FT 
 Reading
Brentford 
21/03 23:00
FT 
 Nottingham Forest
Bristol City 
21/03 23:00
FT 
 Sheffield Wednesday
West Bromwich 
22/03 01:30
 
 Twente Enschede
ADO Den Haag 
22/03 02:45
 
 Zwolle
VVV Venlo 
22/03 02:45
 
 Vitesse Arnhem
Willem II 
22/03 03:45
 
 SC Heerenveen
RKC Waalwijk 
21/03 23:00
 
 Celtic
St. Johnstone 
21/03 23:00
 
 Hamilton
Hibernian 
21/03 23:00
 
 Hearts
Ross County 
21/03 23:00
 
 Livingston
Aberdeen 
21/03 23:00
 
 Motherwell
Kilmarnock 
21/03 23:00
 
 St. Mirren
Glasgow Rangers 
21/03 16:30
FT 
 Western Sydney
Sydney 
21/03 19:00
 
 Ural Sr
Rubin Kazan 
21/03 21:30
 
 Arsenal Tula
Spartak Moscow 
22/03 00:00
 
 Lokomotiv Moscow
Gazovik Orenburg 
22/03 00:30
 
 New York City
Vancouver Whitecaps 
22/03 02:00
 
 Nashville
Columbus Crew 
22/03 03:00
 
 Minnesota United
Montreal Impact 
22/03 03:00
 
 Cincinnati
Toronto 
22/03 03:30
 
 Chicago Fire
Atlanta United 
22/03 09:00
 
 Real Salt Lake
New England Revolution 
22/03 09:00
 
 Colorado Rapids
Houston Dynamo 
22/03 10:00
 
 Seattle Sounders
Dallas 
22/03 10:00
 
 San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City 
22/03 12:00
 
 Vegalta Sendai
Oita Trinita 
22/03 12:00
 
 Consadole Sapporo
Vissel Kobe 
21/03 22:00
FT 
 Onze Bravos
Petro Atletico De Luanda 
21/03 22:30
FT 
 Interclube Luanda
Recreativo Libolo 
22/03 00:15
 
 Argentinos Juniors
Aldosivi 
22/03 04:45
 
 San Lorenzo
Gimnasia LP 
22/03 02:30
 
 Colon
Defensa Y Justicia 
22/03 07:00
 
 Talleres Cordoba
River Plate 
22/03 03:00
 
 Temperley
San Martin San Juan 
22/03 03:00
 
 All Boys
Gimnasia Mendoza 
22/03 04:00
 
 Barracas Central
Atletico Mitre De Salta 
22/03 07:00
 
 Ferrol Carril Oeste
Guillermo Brown 
22/03 07:30
 
 Santa Marina Tandil
Quilmes 
22/03 11:30
 
 South Coast Wolves
Marconi Stallions 
21/03 16:00
 
 Dandenong Thunder
South Melbourne 
22/03 12:00
 
 Eastern Lions Sc
Hume City 
21/03 12:30
FT 
 Melbourne City Womens
Sydney Womens 
21/03 15:00
 
 North Star
Grange Thistle 
21/03 15:00
 
 Willip
Armadale 
21/03 15:00
 
 Cockburn City
Inglewood United 
21/03 15:00
 
 Floreat Athena
Perth Glory Am 
21/03 15:00
 
 ECU Joondalup
Rocking Ham City 
21/03 15:00
 
 Balcatta
Perth SC 
21/03 20:00
 
 Sabail
FK Inter Baku 
21/03 20:00
 
 Zira
Standard Sumqayit 
21/03 20:00
 
 Neftci Baku
Qarabag 
21/03 22:15
 
 Al Ahli Bhr
Al-hala 
21/03 22:15
 
 Al-Riffa
Manama Club 
22/03 00:40
 
 Al-Muharraq
Al-Hadd 
21/03 19:00
FT 
1 Vitebsk
Gorodeya 
21/03 19:00
FT 
 Vitebsk
Gorodeya 
21/03 21:00
FT 
 Isloch Minsk
Neman Grodno 1
21/03 21:00
FT 
 Isloch Minsk
Neman Grodno 
22/03 03:00
 
 Olympic Charleroi
Dender 
22/03 03:00
 
 Tubize
Patro Eisden 
21/03 22:00
 
 Mladost Doboj Kakanj
Borac Banja Luka 
21/03 22:00
 
 FK Sarajevo
FK Zeljeznicar 
22/03 02:00
 
 America RJ
Nova Iguacu 
22/03 04:00
 
 Botafogo
Cabofriense Rj 
22/03 04:00
 
 Portuguesa RJ
Boavista 
22/03 07:00
 
 Sport Recife
Confianca Se 
22/03 07:00
 
 ABC
CSA Alagoas AL 
22/03 07:00
 
 Frei Paulistano
Imperatriz Ma 
22/03 07:00
 
 CRB (AL)
Ceara 
22/03 07:00
 
 Bahia
Nautico (PE) 
22/03 07:00
 
 Fortaleza
America Natal Rn 
22/03 07:00
 
 Botafogo PB
Vitoria Salvador BA 
22/03 07:00
 
 River Pi
Santa Cruz 
22/03 03:00
 
 Juventude Rs
Caxias Rs 
22/03 07:00
 
 Tupynambas
Caldense(MG) 
22/03 03:00
 
 Santos
EC Santo Andre 
22/03 03:00
 
 Sao Paulo
Bragantino SP 
22/03 02:00
 
 Taubate
Red Bull Brasil 
22/03 02:00
 
 Sao Bento
Atibaia 
21/03 23:00
 
 Arda
Levski Sofia 
21/03 23:00
 
 Botev Vratsa
Tsarsko Selo 
21/03 23:00
 
 Ludogorets Razgrad
Botev Plovdiv 
21/03 23:00
 
 Slavia Sofia
Beroe 
21/03 22:30
 
 Chernomorets Pomorie
Botev Galabovo 
21/03 22:00
 
 Zapresic
Hnk Gorica 
21/03 22:00
 
 Istra 1961
Hajduk Split 
21/03 22:00
 
 Varteks Varazdin
NK Rijeka 
21/03 22:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
ZNK Osijek 
21/03 22:00
 
 NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb 
21/03 23:00
 
 Doxa Katokopias
E.N.Paralimni 
21/03 23:00
 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
21/03 23:00
 
 Viktoria Zizkov
Chrudim 
21/03 23:00
 
 Prostejov
Vitkovice 
21/03 23:00
 
 Hradec Kralove
Fotbal Trinec 
21/03 23:00
 
 Pardubice
Usti nad Labem 
21/03 23:00
 
 Fk Graffin Vlasim
Fk Banik Sokolov 
21/03 23:00
 
 Slavoj Vysehrad
Lisen 
21/03 23:00
 
 Vysocina Jihlava
Sk Slovan Varnsdorf 
21/03 23:00
 
 Brno
Dukla Praha 
21/03 19:00
 
 Elite 3000 Helsingor
HIK 
21/03 19:00
 
 Fa 2000
B93 Copenhagen 
21/03 19:00
 
 Bronshoj
BK Frem 
21/03 19:00
 
 Skovshoved
B 73 Slagelse 
21/03 19:00
 
 Avarta
Hillerod Fodbold 
21/03 19:00
 
 Holbaek
Vanlose If 
21/03 19:00
 
 Vsk Arhus
Middelfart 
21/03 19:00
 
 Brabrand IF
Dalum 
21/03 19:00
 
 Jammerbugt
Vejgaard Bk 
21/03 19:00
 
 Naesby BK
Sydvest 
21/03 19:00
 
 Thisted
Ringkobing 
21/03 23:00
 
 Altrincham
Chester FC 
21/03 23:00
 
 Blyth Spartans
Spennymoor Town 
21/03 23:00
 
 Boston United
Alfreton Town 
21/03 23:00
 
 Brackley Town
Leamington 
21/03 23:00
 
 Curzon Ashton
Southport FC 
21/03 23:00
 
 Farsley Celtic
York City 
21/03 23:00
 
 Gateshead
Darlington 
21/03 23:00
 
 Guiseley
Bradford Park Avenue 
21/03 23:00
 
 Hereford
Gloucester City 
21/03 23:00
 
 Kettering Town
Kings Lynn 
21/03 23:00
 
 Kidderminster
AFC Telford United 
21/03 23:00
 
 Lincoln City
Coventry 
21/03 23:00
 
 Southend United
Bolton Wanderers 
21/03 23:00
 
 Ipswich
Portsmouth 
21/03 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Gillingham 
21/03 23:00
 
 Fleetwood Town
Rotherham United 
21/03 23:00
 
 Rochdale
Burton Albion 
21/03 23:00
 
 Peterborough United
Bristol Rovers 
21/03 23:00
 
 Accrington Stanley
Doncaster Rovers 
21/03 23:00
 
 AFC Wimbledon
Tranmere Rovers 
21/03 23:00
 
 Wycombe Wanderers
Oxford United 
21/03 23:00
 
 Shrewsbury Town
Blackpool 
21/03 23:00
 
 Bishop's Stortford
Carshalton Athletic 
21/03 23:00
 
 Bognor Regis Town
Wingate Finchley 
21/03 23:00
 
 Bowers Pitsea
Lewes 
21/03 23:00
 
 Corinthian Casuals
Cray Wanderers 
21/03 23:00
 
 Haringey Borough
Cheshunt 
21/03 23:00
 
 AFC Hornchurch
Worthing 
21/03 23:00
 
 Horsham
Enfield Town 
21/03 23:00
 
 Leatherhead
Folkestone 
21/03 23:00
 
 Margate
Kingstonian 
21/03 23:00
 
 Merstham
Brightlingsea Regent 
21/03 23:00
 
 Potters Bar Town
East Thurrock United 
21/03 23:00
 
 Blackfield Langley
Hayes&Yeading 
21/03 23:00
 
 Chesham United
Tiverton Town 
21/03 23:00
 
 Gosport Borough
Swindon Supermarine 
21/03 23:00
 
 Harrow Borough
Dorchester Town 
21/03 23:00
 
 Hendon
Taunton Town 
21/03 23:00
 
 Merthyr Town
Truro City 
21/03 23:00
 
 Salisbury City
Farnborough Town 
21/03 23:00
 
 Walton Casuals
Beaconsfield Sycob 
21/03 23:00
 
 Yate Town
Wimborne Town 
21/03 23:00
 
 Rushden&Diamonds
Biggleswade Town 
21/03 23:00
 
 Banbury United
Lowestoft Town 
21/03 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Leiston 
21/03 23:00
 
 Coalville
Alvechurch 
21/03 23:00
 
 Hednesford Town
Barwell 
21/03 23:00
 
 Hitchin Town
St Ives Town 
21/03 23:00
 
 Kings Langley
Redditch United 
21/03 23:00
 
 Royston Town
Nuneaton Town 
21/03 23:00
 
 Rushall Olympic
Tamworth 
21/03 23:00
 
 Stourbridge
Needham Market 
21/03 23:00
 
 Stratford Town
Peterborough Sports 
21/03 19:00
 
 JK Tallinna Kalev
Trans Narva 
21/03 19:00
 
 Tartu JK Tammeka
Kuressaare 
21/03 22:00
 
 Tallinna Jk Legion
Paide Linnameeskond 
21/03 19:00
 
 Rakvere Flora
Tabasalu Charma 
21/03 21:00
 
 Hungary Womens U17
Iceland Womens U17 
21/03 21:00
 
 Russia Womens U17
Romania Womens U17 
21/03 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
Bayern Munich (am) 
21/03 21:00
 
 MSV Duisburg
Chemnitzer 
21/03 21:00
 
 Ingolstadt 04
SG Sonnenhof Grobaspach 
21/03 21:00
 
 Carl Zeiss Jena
Kaiserslautern 
21/03 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Viktoria Koln 
21/03 21:00
 
 Sv Meppen
Hansa Rostock 
21/03 21:00
 
 Munchen 1860
Wurzburger Kickers 
21/03 21:00
 
 Preuben Munster
SpVgg Unterhaching 
21/03 18:00
 
 Vfb Stuttgart U19
Mainz U19 
21/03 18:00
 
 Dynamo Dresden U19
Werder Bremen U19 
21/03 20:00
 
 Hannover 96 Am
Etsv Weiche Flensburg 
21/03 20:00
 
 VfB Lubeck
BSV Rehden 
21/03 20:00
 
 Werder Bremen Am
Hamburger Sv Ii 
21/03 20:00
 
 Ssv Jeddeloh
Wolfsburg Am 
21/03 20:00
 
 FSV Frankfurt
Sc Freiburg Am 
21/03 20:00
 
 Tsg Balingen
Ssv Ulm 1846 
21/03 20:00
 
 Astoria Walldorf
Giessen 
21/03 20:00
 
 Mainz Am
Bayern Alzenau 
21/03 20:00
 
 Tsg Hoffenheim Am
Saarbrucken 
21/03 20:00
 
 08 Homburg
Sv Elversberg 
21/03 20:00
 
 Pirmasens
Kickers Offenbach 
21/03 20:00
 
 Steinbach
Bahlinger SC 
21/03 20:00
 
 Rot Weiss Koblenz
VfR Aalen 
21/03 20:00
 
 Bergisch Gladbach 09
Monchengladbach Am 
21/03 20:00
 
 Bonner sc
Wuppertaler Sv 
21/03 20:00
 
 Fortuna Koln
Fortuna Dusseldorf Ii 
21/03 20:00
 
 SV Lippstadt
TSV Alemannia Aachen 
21/03 20:00
 
 RW Oberhausen
Dortmund(am) 
21/03 20:00
 
 Sv Rodinghausen
Koln Am 
21/03 20:00
 
 Schalke 04 II
Sportfreunde Lotte 
21/03 20:00
 
 Sc Verl
RW Essen 
21/03 21:00
 
 Bayer Leverkusen (w)
Hoffenheim (w) 
22/03 00:00
 
 Gutersloh Womens
Wolfsburg womens 
22/03 01:30
 
 Panathinaikos
PAOK Saloniki 
22/03 09:00
 
 Real Espana
Marathon 
22/03 09:00
 
 Lobos Upnfm
Platense 
21/03 14:30
FT 
 Eastern A.A Football Team
Sun Pegasus 
21/03 15:30
 
 Guangzhou Rf U19
Southern District 
22/03 00:00
 
 Diosgyor
Mezokovesd-Zsory 
22/03 00:00
 
 Budapest Honved
Debreceni VSC 
22/03 00:00
 
 Kaposvar
Zalaegerszegi TE 
22/03 00:00
 
 Varda Se
Ujpesti TE 
22/03 00:00
 
 Paksi SE
Mol Fehervar 
22/03 00:00
 
 Puskas Akademia
Ferencvarosi TC 
21/03 19:00
 
 Vasas U19
Mtk Hungaria Fc U19 
21/03 22:00
 
 Szetomeharry Womens
Ferencvarosi Tc Womens 
22/03 03:00
 
 Cobh Ramblers
Galway United 
22/03 03:30
 
 Longford Town
Athlone 
22/03 03:45
 
 Sligo Rovers
Shelbourne 
21/03 23:00
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
21/03 23:00
 
 Maccabi Herzliya
Maccabi Yavne 
21/03 23:00
 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Kabilio Jaffa 
21/03 23:00
 
 Hapoel Kfar Shalem
As Ashdod 
21/03 23:00
 
 Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Azor 
21/03 23:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Bnei Zalfa 
21/03 23:00
 
 Hapoel Iksal
Rubi Shapira 
21/03 23:00
 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Kaukab 
21/03 23:00
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
21/03 23:00
 
 Ironi Tiberias
Hapoel Kafr Kanna 
21/03 23:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Moadon Sport Tira 
21/03 23:00
 
 Maccabi Tamra
Hapoel Herzliya 
21/03 21:00
 
 Empoli Womens
Agsm Verona Womens 
21/03 21:00
 
 Orobica Womens
Inter Milan Womens 
21/03 21:00
 
 Juventus Womens
Ac Milan Womens 
21/03 21:00
 
 Fiorentina Womens
Bari Womens 
21/03 21:00
 
 Tavagnacco Womens
Sassuolo Womens 
21/03 22:00
 
 Cremonese
Cosenza Calcio 1914 
21/03 22:00
 
 Virtus Entella
Salernitana 
21/03 22:00
 
 Frosinone
Cittadella 
21/03 22:00
 
 Perugia
Crotone 
21/03 22:00
 
 Trapani
Pordenone Calcio Ssd 
21/03 22:00
 
 Juve Stabia
Livorno 
21/03 22:00
 
 Venezia
Ascoli 
21/03 22:00
 
 Empoli
Benevento 
21/03 22:00
 
 Pisa
Pescara 
22/03 12:00
 
 Blaublitz Akita
Azul Claro Numazu 
22/03 12:00
 
 Gainare Tottori
Imabari FC 
22/03 12:00
 
 Grulla Morioka
Roasso Kumamoto 
22/03 12:00
 
 Gifu
Tokyo U23 
22/03 12:00
 
 Kataller Toyama
Fujieda Myfc 
21/03 18:00
 
 Tobol Kostanai
Kaspyi Aktau 
21/03 18:00
 
 Astana
Irtysh Pavlodar 
21/03 18:00
 
 Kairat Almaty
Zhetysu Taldykorgan 
21/03 20:00
 
 Wazito
Sofapaka 
21/03 20:00
 
 Mathare United
Chemelil Sugar 
21/03 20:00
 
 Ulinzi Stars Nakuru
Gor Mahia 
21/03 20:00
 
 Weston Shitima
Kisumu All Stars 
21/03 14:00
 
 Anyang
Ansan Greeners 
22/03 12:00
 
 Gyeongnam
Bucheon 1995 
21/03 20:00
 
 Spartaks Jurmala
Riga 
21/03 22:00
 
 Jelgava
Bfc Daugavpils 
22/03 01:00
 
 Fk Valmiera
Rigas Futbola Skola 
21/03 21:00
 
 Struga Trim Lum
Makedonija Gjorce Petrov 
21/03 21:00
 
 Shkupi
FK Shkendija 79 
21/03 21:00
 
 Renova Cepciste
Borec Veles 
21/03 21:00
 
 Sileks
Rabotnicki Skopje 
21/03 21:00
 
 Vardar Skopje
Academy Pandev 
21/03 20:30
 
 Big Bullets
Adelaide Blue Eagles 
21/03 20:30
Postp. 
 Moyale Barracks
Azam Tigers 
21/03 20:30
 
 Kamuzu Barracks
Ntopwa United 
21/03 17:30
FT 
 Silver Stars U19
Magwe U19 
21/03 17:30
FT 
 Chin United U19
Zwekapin United U19 
22/03 10:00
 
 Wellington Phoenix Reserve
Eastern Suburbs Afc 
22/03 10:00
 
 Auckland City
Southern United 
22/03 10:00
 
 Team Wellington
Waitakere United 
22/03 10:00
 
 Tasman United
Canterbury United 
22/03 09:00
FT 
 Real Esteli
Real Madriz 
22/03 09:00
FT 
 Diriangen
Deportivo Ocotal 
22/03 09:00
FT 
 Jalapa
Walter Ferretti 
21/03 23:00
 
 Ballinamallard United
Ballyclare Comrades 
21/03 23:00
 
 Knockbreda Parish
Dundela 
21/03 23:00
 
 Portadown FC
Newry City 
21/03 23:00
 
 Police Service Of Northern Ireland
Dergview 
21/03 23:00
 
 Carrick Rangers
Crusaders FC 
21/03 23:00
 
 Cliftonville
Warrenpoint Town 
21/03 23:00
 
 Dungannon Swifts
Glenavon Lurgan 
21/03 23:00
 
 Glentoran
Linfield FC 
21/03 23:00
 
 Larne
Coleraine 
21/03 21:50
 
 Bahla
Mrbat 
21/03 21:50
 
 Dhufar
Muscat 
21/03 21:50
 
 Alrstak
Al Nasr(OMA) 
21/03 21:50
 
 Sohar Club
Saham 
21/03 21:50
 
 Al-Suwaiq Club
Al Oruba Sur 
21/03 21:50
 
 Oman Club
Al Seeb 
21/03 21:50
 
 AL-Nahda
Fnjaa SC 
21/03 22:00
 
 Shabab Al Amaari
Ahli Qalqilya 
22/03 00:00
 
 Shabab Alsamu
Wadi Al Nes 
21/03 23:00
 
 Arka Gdynia
Slask Wroclaw 
21/03 23:00
 
 Gornik Zabrze
Lechia Gdansk 
21/03 23:00
 
 Rakow Czestochowa
LKS Lodz 
21/03 23:00
 
 Pogon Szczecin
Cracovia Krakow 
21/03 23:00
 
 Zaglebie Lubin
Lech Poznan 
21/03 23:00
 
 Jagiellonia Bialystok
Wisla Plock 
21/03 23:00
 
 Korona Kielce
Piast Gliwice 
22/03 01:00
 
 GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice 
22/03 01:00
 
 Odra Opole
Gks Jastrzebie 
22/03 01:00
 
 Podbeskidzie
LKS Nieciecza 
22/03 01:00
 
 Sandecja
Radomiak Radom 
22/03 01:00
 
 Stal Mielec
Puszcza Niepolomice 
22/03 01:00
 
 Zaglebie Sosnowiec
Olsztyn OKS 1945 
22/03 01:00
 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Znicz Pruszkow 
22/03 01:00
 
 Bytovia Bytow
Gryf Wejherowo 
22/03 01:00
 
 Olimpia Elblag
Resovia Rzeszow 
22/03 01:00
 
 Garbarnia Krakow
Gornik Polkowice 
22/03 01:00
 
 Gornik Leczna
Stal Stalowa Wola 
22/03 01:00
 
 Ks Legionovia Legionowo
Elana Torun 
21/03 23:00
 
 Nowy Hutnik Youth
Zha Buse U19 
21/03 23:00
 
 Korona Kielce Youth
Pogon Szczecin Youth 
21/03 23:00
 
 Lechia Gdansk Youth
Wisla Krakow Youth 
21/03 23:00
 
 Sms Lodz Youth
Jagiellonia Bialystok Youth 
21/03 23:00
 
 Zaglebie Lubin Youth
Legia Warszawa Youth 
21/03 23:00
 
 Cracovia Krakow Youth
Lech Poznan Youth 
21/03 19:00
 
 Kkpk Medyk Konin Womens
Kkp Bydgoszcz Womens 
21/03 19:00
 
 Czarni Sosnowiec Womens
Azs Pwsz Walbrzych Womens 
21/03 19:00
 
 Azs Uj Krakow Womens
Azs Wroclaw Womens 
21/03 17:00
 
 Concordia Chiajna
Luceafarul Oradea 
21/03 17:00
 
 Farul Constanta
Politehnica Timisoara 
21/03 17:00
 
 Rapid Bucuresti
Scm Argesul Pitesti 
21/03 17:00
 
 CS Mioveni
UTA Arad 
21/03 17:00
 
 Pandurii
Metaloglobus 
21/03 17:00
 
 Ripensia Timisoara
Csikszereda 
21/03 17:00
 
 Snagov
Petrolul Ploiesti 
21/03 17:00
 
 Voin Tate Numa Glenn
Scolar Resita 
21/03 17:00
 
 Universitaea Cluj
Dunarea Calarasi 
21/03 21:00
 
 Mashuk-KMV
Spartak Nalchik 
21/03 21:00
 
 Volgar-Astrakhan
Alania 
21/03 21:00
 
 Krasnodar 3
Chernomorets Novorossiysk 
21/03 21:00
 
 Spartak Vladikavkaz
Urozhay Krasnodar 
21/03 21:00
 
 Inter Cherkessk
FK Biolog 
21/03 21:00
 
 Dynamo Stavropol
SKA Rostov 
21/03 21:00
 
 Makhachkala
Legion Dynamo 
21/03 21:00
 
 Druzhba Maykop
Anzhi 
21/03 18:00
 
 Ural Youth
Rubin Kazan Youth 
21/03 18:00
 
 Ufa Youth
Tambov Youth 
21/03 18:00
 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Terek Groznyi Youth 
21/03 18:00
 
 Arsenal Tula Youth
Spartak Moscow Youth 
21/03 18:00
 
 Pfc Sochi Youth
Rostov Youth 
21/03 18:00
 
 Lokomotiv Moscow Youth
Orenburg Youth 
21/03 18:00
 
 Cska Moscow Youth
Zenit St.petersburg Youth 
21/03 18:00
 
 Krasnodar Youth
Dinamo Moscow 2 
22/03 06:00
Postp. 
 Trafalgar Southstars
Rams Village Superstars 
21/03 23:00
 
 Dundee United
Alloa Athletic 
21/03 23:00
 
 Dunfermline
Greenock Morton 
21/03 23:00
 
 Inverness C.T.
Dundee 
21/03 23:00
 
 Queen of the South
Arbroath 
21/03 23:00
 
 Airdrie United
Dumbarton 
21/03 23:00
 
 Clyde
Peterhead 
21/03 23:00
 
 Falkirk
Stranraer 
21/03 23:00
 
 Montrose
Forfar Athletic 
21/03 23:00
 
 Raith Rovers
East Fife 
21/03 23:00
 
 Annan Athletic
Edinburgh City 
21/03 23:00
 
 Brechin City
Cowdenbeath 
21/03 23:00
 
 Cove Rangers
Albion Rovers 
21/03 23:00
 
 Queens Park
Stirling Albion 
21/03 23:00
 
 Stenhousemuir
Elgin City 
22/03 01:00
 
 NK Publikum Celje
NK Rudar Velenje 
21/03 22:00
 
 Ajax Cape Town
Richards Bay 
21/03 22:00
 
 Free State Stars
Royal Eagles 
21/03 22:00
 
 Mbombela United
Cape Umoya United 
21/03 22:00
 
 Uthongathi
Jdr Stars 
21/03 22:00
 
 Black Leopards
Maritzburg United 
21/03 22:00
 
 Highlands Park
Mamelodi Sundowns 
21/03 22:00
 
 Polokwane City
Kaizer Chiefs FC 
22/03 01:00
 
 Orlando Pirates
Bidvest Wits 
22/03 01:00
 
 Supersport United
Bloemfontein Celtic 
22/03 01:00
 
 AmaZulu
Baroka 
22/03 00:00
 
 Madrid Cff Womens
Cdef Logrono Womens 
22/03 00:00
 
 Deportivo La Coruna Womens
Atletico De Madrid Womens 
22/03 00:00
 
 Rcd Espanyol Womens
Rayo Vallecano Womens 
22/03 00:00
 
 Athletic Club Bibao Womens
Granadilla Tenerife Womens 
22/03 00:00
 
 Real Sociedad Womens
Sevilla Fc Womens 
22/03 00:00
 
 Valencia Womens
Sporting De Huelva Womens 
22/03 00:00
 
 Levante Ud Womens
Barcelona Womens 
22/03 00:00
 
 Real Betis Womens
Cd Tacon Womens 
21/03 21:00
 
 If Limhamn Bunkeflo Womens
Kungsbacka Dff Womens 
21/03 21:00
 
 Rosengard Womens
Kristianstads Dff Womens 
22/03 04:00
 
 Cunupia
San Juan Jabloteh 
21/03 19:00
 
 Gazisehir Gaziantep
Ankaragucu 
21/03 22:00
 
 Sivasspor
Denizlispor 
21/03 22:00
 
 Yeni Malatyaspor
Kasimpasa 
22/03 01:00
 
 Besiktas
Antalyaspor 
21/03 19:00
 
 Giresunspor
Adanaspor 
21/03 19:00
 
 Keciorengucu
Bursaspor 
21/03 21:30
 
 Erzurum BB
Eskisehirspor 
22/03 00:00
 
 Boluspor
Altinordu 
21/03 23:00
 
 PFC Oleksandria
Zorya 
21/03 23:00
 
 Kolos Kovalyovka
Desna Chernihiv 
21/03 23:00
 
 Dnipro 1
Olimpic Donetsk 
21/03 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U21
Dynamo Kyiv U21 
22/03 04:00
 
 Liverpool P
Centro Atletico Fenix 
22/03 04:00
 
 Wanderers FC
Deportivo Maldonado 
22/03 09:00
 
 Atlanta United 2
Loudoun United 
21/03 16:30
 
 Dak Lak
Hue FC 
21/03 18:00
 
 Cần Thơ
Khanh Hoa 
21/03 18:00
 
 Binh Phuoc
Bình Định 
21/03 21:30
 
 Pontypridd
Briton Ferry Athletic 
21/03 21:30
 
 Caerau
Goytre United 
21/03 21:30
 
 Undy Athletic
Llanelli 
21/03 21:30
 
 Llantwit Major
Haverfordwest County 
21/03 21:30
 
 Swansea University
Cambrian Clydach 
21/03 21:30
 
 Ammanford
Stm Sports 
21/03 23:00
 
 Carmarthen
Penybont 
21/03 23:00
 
 Newi Cefn Druids
Airbus 
21/03 23:00
 
 Aberystwyth Town
Uwic Inter Cardiff 
21/03 17:00
FT 
 Eslovs Bk
Hogaborgs Bk 
21/03 17:00
FT 
 Dnepr Mogilev
Gorki 
21/03 17:00
FT 
 Fc Molodechno
Smorgon FC 
21/03 18:30
 
 Oshmyany
Zorka-BDU Minsk 
21/03 19:00
FT 
 Lindome GIF
IK Oddevold 
21/03 19:00
Postp. 
 Afk Linkoping
Mjolby Ai Ff 
21/03 19:00
FT 
 Arsenal Dzyarzhynsk
Kommunalnik Slonim 
21/03 19:00
Postp. 
 Eskilsminne IF
IS Halmia 
21/03 19:00
FT 
 Smi Autotrans
Osipovichy 
21/03 20:00
FT 
 Qviding FIF
Stenungsunds If 
21/03 20:00
FT 
 Lindsdals IF
Oskarshamns AIK 
21/03 20:00
FT 
 Hacken
Jonkopings Sodra IF 
21/03 20:00
Postp. 
 SJK Seinajoki
RoPS Rovaniemi 
21/03 20:00
Postp. 
 Halmstads
Landskrona BoIS 
21/03 20:00
FT 
 Bk Forward
Enkoping 
21/03 20:00
FT 
 Gomel
Lida 
21/03 20:00
FT 
 Lunds BK
Osterlen Ff 
21/03 20:10
FT 
1 Ifk Malmo
Torns IF 
21/03 20:30
FT 
1 Husqvarna FF
Atvidabergs FF 
21/03 21:00
 
 KTP Kotka
Haka 
21/03 21:00
 
 Vasteras
Brommapojkarna 
21/03 21:00
FT 
 Skovde AIK
Trollhattan 
21/03 21:15
 
 Jaro
Jyvaskyla JK 
21/03 21:30
FT 
 IF Sylvia
IFK Varnamo 
21/03 21:30
FT 
 Smedby Ais
Motala AIF 
21/03 21:50
FT 
 Sputnik
Khimik Svetlogorsk 
21/03 22:00
Postp. 
 Genk
Excelsior Virton 
21/03 23:00
 
 Assyriska Turab Ik Jkp
Arameisk-syrianska If 
21/03 23:30
 
 Akropolis IF
Vasalunds IF 
22/03 02:00
 
 IFK Mariehamn
Ekenas IF Fotboll