Live3s Logo

LiveScore 14 Mar 2020

14/03 14:00
FT 
 Sydney
Perth Glory 
14/03 16:30
FT 
 Melbourne City
Western Sydney 
14/03 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Spartak Moscow 
14/03 21:30
FT 
 Zenit St Petersburg
Ural Sr 
15/03 00:00
FT 
 Arsenal Tula
Rubin Kazan 1
14/03 22:00
FT 
 As Ain Mlila
Na Hussein Dey 
14/03 23:00
FT 
 Usm Alger
Mc Oran 
15/03 00:45
FT 
 Mc Alger
Mc Magra 
14/03 22:00
FT 
 Rc Relizane
Om Medea 
14/03 22:00
FT 
 Om Arzew
As Khroub 
14/03 23:00
FT 
 Mc El Eulma
Drb Tadjenant 
15/03 02:30
FT 
 Independiente
Velez Sarsfield 
15/03 07:00
FT 
 Godoy Cruz
Boca Juniors 
15/03 00:10
FT 
 Los Andes
Almirante Brown 
15/03 01:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Talleres Rem De Escalada 1
15/03 03:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
Deportivo Armenio 
15/03 03:00
FT 
 Ca San Miguel
UAI Urquiza 
15/03 03:00
FT 
1 Deportivo Laferrere
Berazategui 
15/03 03:00
FT 
 Estudiantes de Caseros
Temperley 1
15/03 04:00
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Estudiantes Rio Cuarto 
15/03 06:30
FT 
 Alvarado Mar Del Plata
Independiente Rivadavia 
15/03 04:45
FT 
 Ca Trinidad
Ca Juventud Alianza 
14/03 13:30
FT 
 Moreland Zebras
North Geelong Warriors 
15/03 11:00
FT 
 Whittlesea Ranges Fc
Nunawading City 
14/03 14:00
FT 
 Marconi Stallions
Sydney Olympic 
14/03 16:10
FT 
 Manly United
Sydney United 
15/03 12:00
FT 
 Blacktown City Demons
Sutherland Sharks 
14/03 16:00
FT 
 Eastern Suburbs
Redlands United FC 
14/03 16:30
FT 
1 Gold Coast Knights
Moreton Bay United 
14/03 14:00
FT 
 St Albans Saints
Eastern Lions Sc 
14/03 15:00
FT 
 Altona Magic
South Melbourne 
14/03 16:30
FT 
 Hume City
Bentleigh Greens 
14/03 17:00
FT 
 Avondale Heights
Melbourne Knights 
14/03 12:30
FT 
 Hume City U20
Bentleigh Greens U20 1
15/03 10:30
FT 
 Melbourne City Womens
Ws Wanderers Womens 
14/03 12:30
FT 
 Adelaide Victory
Adelaide Panthers 
14/03 14:30
 
 White City Woodville
Playford City Patriots 
14/03 16:30
FT 
 Adelaide Hills
West Torrens Birkalla 
14/03 12:30
FT 
 Cumberland United
Para Hills Knights 1
14/03 14:30
FT 
1 Adelaide City
Adelaide Comets 1
14/03 17:00
FT 
1 North Eastern Metrostars
Adelaide Blue Eagles 
14/03 12:00
 
 Marconi Stallions U20
Sydney Olympic U20 
14/03 14:00
 
1 Manly United U20
Sydney United 58 U20 
15/03 10:00
FT 
 North Shore Mariners U20
Sydney U20 
15/03 11:30
 
 Rockdale City Suns U20
Apia Leichhardt Tigers U20 1
14/03 15:00
FT 
1 Armadale
Bayswater City 1
14/03 15:00
FT 
 Balcatta
ECU Joondalup 1
14/03 15:00
FT 
 Inglewood United
Rocking Ham City 1
14/03 15:00
FT 
 Perth Glory Am
Willip 
14/03 15:05
FT 
 Perth SC
Floreat Athena 
14/03 15:05
FT 
 Sorrento
Cockburn City 
14/03 20:30
FT 
 Uttar Baridhara Club
Mohammedan Dhaka 
15/03 09:00
 
 St Andrew Lions
Weymouth Wales 2
14/03 21:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Torpedo Zhodino 
14/03 23:30
FT 
 BATE Borisov
Dinamo Minsk 
15/03 03:00
FT 
 Resende-RJ
Macae 
15/03 05:00
FT 
 Flamengo
Portuguesa RJ 
15/03 06:00
FT 
 Boavista
Cabofriense Rj 
15/03 03:00
FT 
 America Natal Rn
Bahia 
15/03 05:00
FT 
 Confianca Se
CRB (AL) 1
15/03 07:00
FT 
 Imperatriz Ma
ABC 
15/03 03:00
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Gremio Anapolis 1
15/03 03:00
FT 
 Vila Nova (GO)
Anapolis 
15/03 03:30
FT 
 Ferroviaria Sp
Gremio Novorizontino 
15/03 03:30
FT 
1 Inter De Limeira
Palmeiras 1
15/03 06:00
FT 
 Sao Paulo
Santos 1
15/03 02:00
FT 
 Atibaia
Audax Sao Paulo 
15/03 02:00
FT 
 Sao Bernardo
Monte Azul Sp 
15/03 03:00
FT 
 Red Bull Brasil
Juventus Sp 
14/03 20:00
FT 
 Goias U20
Aparecida Ec U20 1
14/03 21:00
 
 America Rj U20
Fluminense Rj Youth 
15/03 02:00
FT 
 Botafogo Rj U20
Volta Redonda U20 
15/03 02:00
FT 
 Cr Flamengo Rj Youth
Friburguense Rj U20 
15/03 02:00
FT 
 Macae U20
Nova Iguacu U20 1
15/03 03:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Cruzeiro Mg Womens 
14/03 20:00
FT 
 As Fap
Unisport Bafang 
14/03 20:00
FT 
 Dynamo De Douala
Yafoot 1
14/03 22:00
FT 
 As Matelots
Les Astres De Douala 
14/03 22:00
FT 
 Fauve Azur Elite
Stade De Bertoua 
14/03 22:00
FT 
1 Nternational Sporting De Douala
Ofta Of Kribi 
15/03 07:00
FT 
1 Everton CD
La Serena 
15/03 08:15
FT 
 Brazil Womens U20
Chile Womens U20 
15/03 05:00
FT 
 Perez Zeledon
Deportivo Saprissa 
15/03 09:00
FT 
 Alajuelense
Universidad de Costa Rica 
14/03 23:00
FT 
 AFC Fylde
Aldershot Town 
14/03 23:00
FT 
 Dover Athletic
Chesterfield 
14/03 23:00
FT 
 Maidenhead United
Stockport County 
14/03 23:00
FT 
 Notts County
Eastleigh 
14/03 23:00
FT 
 Sutton United
Hartlepool United FC 
15/03 01:20
FT 
 Halifax Town
Ebbsfleet United 
14/03 23:00
FT 
 AFC Telford United
Kettering Town 
14/03 23:00
FT 
 Alfreton Town
Brackley Town 
14/03 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Curzon Ashton 
14/03 23:00
FT 
 Darlington
Farsley Celtic 
14/03 23:00
FT 
 Kings Lynn
Guiseley 
14/03 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Hereford 
14/03 23:00
FT 
 Braintree Town
St Albans City 
14/03 23:00
FT 
 Chippenham Town
Wealdstone 
14/03 23:00
FT 
 Concord Rangers
Tonbridge Angels 
14/03 23:00
FT 
 Dartford
Chelmsford City 
14/03 23:00
FT 
 Dorking
Havant and Waterlooville 
14/03 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Hemel Hempstead Town 
14/03 23:00
FT 
 Eastbourne Borough
Maidstone United 
14/03 23:00
FT 
1 Hampton & Richmond
Oxford City 
14/03 23:00
FT 
 Hungerford Town
Bath City 
14/03 23:00
FT 
 Welling United
Billericay Town 
14/03 23:00
FT 
 Weymouth
Slough Town 
14/03 23:00
FT 
 Basford Utd
Scarborough 
14/03 23:00
FT 
 Lancaster City
Witton Albion 
14/03 23:00
FT 
 Radcliffe Borough
Whitby Town 
14/03 23:00
FT 
 South Shields
Fc United Of Manchester 
14/03 15:00
 
 Lautoka
Ba 
15/03 09:00
FT 
 Deportivo Mixco
Xelaju MC 
15/03 05:00
FT 
1 Marathon
Honduras Progreso 
15/03 09:15
FT 
 CD Vida
Lobos Upnfm 1
15/03 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Zalaegerszegi TE 
15/03 00:00
FT 
 Ferencvarosi TC
Kaposvar 
15/03 00:00
FT 
 Budapest Honved
Varda Se 
15/03 00:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Puskas Akademia 
15/03 00:00
FT 
 Ujpesti TE
Paksi SE 
15/03 02:30
FT 
1 Mol Fehervar
Diosgyor 
14/03 21:30
FT 
 Budafoki Mte
Duna Tisza 
14/03 21:30
FT 
 Vac-Dunakanyar
Kazincbarcika 
15/03 00:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Bekescsaba 
15/03 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Vasas 
15/03 00:00
FT 
 Nyiregyhaza
ETO Gyori FC 
14/03 19:00
FT 
 Taksony Womens
Szetomeharry Womens 
14/03 20:20
 
 Neroca
Chennai City 
14/03 22:00
 
 Atletico De Kolkata
Chennai Titans 
14/03 19:55
 
 Persiba Balikpapan
Kalteng Putra 
14/03 16:30
 
1 PSIS Semarang
Arema Malang 1
14/03 16:30
FT 
1 Persik Kediri
Persiraja Aceh 1
14/03 19:30
 
 Bhayangkara Surabaya United
Persija Jakarta 
14/03 17:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Kyzylzhar Petropavlovsk 
14/03 17:00
FT 
 Zhetysu Taldykorgan
Tobol Kostanai 
14/03 16:00
FT 
 Coast Stima
Administration Police 
14/03 20:00
FT 
 Nairobi Star City
Nairobi Stima 1
14/03 20:15
FT 
 Sabah
Perak 
14/03 21:00
FT 
 Johor
Felda United FC 
14/03 21:00
FT 
 Melaka FC
Pahang 
15/03 02:00
FT 
 Unam Pumas Womens
Cruz Azul Womens 
15/03 07:00
FT 
 Atletico San Luis
Puebla 
15/03 09:00
FT 
 Leon
Pumas UNAM 1
15/03 09:00
FT 
 Tigres UANL
Juarez 
15/03 11:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Monterrey 
15/03 06:00
FT 
 Club Canoneros Marina
Cd Cruz Azul Hidalgo 1
15/03 08:00
 
 Ua De Chihuahua
Mineros De Fresnillo 
14/03 23:45
FT 
 Leon U20
Pumas U20 1
15/03 00:45
FT 
1 Tigres Uanl U20
Juarez U20 1
15/03 01:00
FT 
 San Luis U20
Puebla U20 
15/03 09:00
FT 
 Correcaminos Uat
Zacatepec 
15/03 07:00
FT 
 Hamilton Wanderers
Tasman United 
15/03 09:00
FT 
 Canterbury United
Wellington Phoenix Reserve 
15/03 11:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Auckland City 1
14/03 21:30
FT 
 Muscat
Sohar Club 
14/03 21:50
FT 
 Mrbat
Oman Club 
15/03 00:30
FT 
 Al Seeb
Dhufar 
14/03 21:00
FT 
1 Hilal Al Quds
Shabab Alsamu 
14/03 22:00
FT 
 Wadi Al Nes
Shabab Al Am Ari 
14/03 23:30
FT 
 Al Duhail Sc
Al-Sailiya 
14/03 19:00
FT 
1 Spartak Nalchik
Volgar-Astrakhan 
14/03 19:00
FT 
 FK Biolog
Dynamo Stavropol 
14/03 20:30
FT 
 Legion Dynamo
Mashuk-KMV 
14/03 21:00
FT 
 Alania
Krasnodar 3 
14/03 21:00
FT 
1 SKA Rostov
Makhachkala 
14/03 21:00
FT 
 Druzhba Maykop
Spartak Vladikavkaz 
14/03 17:00
FT 
 Pfc Sochi Youth
Krasnodar Youth 
14/03 17:00
FT 
 Rostov Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
14/03 19:00
FT 
 Cska Moscow Youth
Ufa Youth 
14/03 21:00
FT 
 Garhwal Heroes
Sunrise 2
14/03 21:00
FT 
 Mukura
Bugesera 
14/03 21:00
FT 
 Musanze
Gasogi Utd 
14/03 21:00
FT 
 Rayon Sports
Gicumbi 2
14/03 20:30
FT 
 Karadjordje Topola
Radnik Surdulica 
14/03 22:30
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Partizan Belgrade 
14/03 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Vojvodina 
14/03 23:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Cukaricki 
14/03 23:00
FT 
 Radnicki Nis
Macva Sabac 1
14/03 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Indjija 
15/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
FK Napredak Krusevac 
15/03 01:00
FT 
 Proleter Novi Sad
FK Rad Beograd 
14/03 22:00
FT 
 Semendrija 1924
Zlatibor 1
14/03 22:00
FT 
 Sindjelic Belgrad
Zarkovo 
14/03 18:00
FT 
 Vojvodina U19
Crvena Zvezda U19 
14/03 19:35
FT 
 Rad Beograd U19
Partizan Belgrade U19 
14/03 19:50
FT 
 Cukaricki U19
Ofk Belgrade U19 
14/03 17:30
FT 
 Young Lions
Balestier Khalsa FC 1
14/03 17:30
FT 
 Tampines Rovers FC
Tanjong Pagar Utd 
14/03 21:30
FT 
 Ajax Cape Town
Ts Galaxy 
14/03 21:30
FT 
 Jdr Stars
Tshakhuma Tm 1
14/03 21:30
FT 
 Moroka Swallows
Uthongathi 
14/03 21:30
FT 
 Mbombela United
Jomo Cosmos 
14/03 21:00
FT 
 Baroka
Black Leopards 
14/03 21:00
FT 
 Mtibwa Sugar
Biashara United 
14/03 21:00
FT 
 Polisi Tanzania
Ndanda 
14/03 21:15
FT 
 Lipuli
Kagera Sugar 
14/03 19:00
FT 
 Denizlispor
Genclerbirligi 
14/03 22:00
FT 
 Alanyaspor
Gazisehir Gaziantep 
15/03 01:00
FT 
2 Konyaspor
Fenerbahce 
14/03 21:30
FT 
 Karagumruk
Altay Spor Kulubu 
15/03 00:00
FT 
 Bursaspor
Boluspor 
14/03 20:00
FT 
 Turgutluspor
Dai Lin Jissbon 
14/03 20:00
FT 
 Fethiyespor
Tepecik Bld 
14/03 20:00
FT 
1 Payas BS 1975
Kozan Spor 
14/03 20:00
FT 
 Pendikspor
Kirklarelispor 
14/03 20:00
FT 
 Sariyer
Hacettepe Spor 
14/03 20:00
FT 
 Ankara Demirspor
Bayburt Ozel Idare 
14/03 20:00
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Eyupspor 
14/03 21:35
FT 
1 Al Oruba Uae
Emirate 
14/03 21:40
FT 
 Al Hamriyah
Dabba Al-Fujairah 1
14/03 21:45
FT 
 Al-Dhafra
Al Wehda UAE 
14/03 21:45
FT 
 Banni Yas
Ittihad Kalba 1
14/03 21:45
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Al-Sharjah 
15/03 00:30
FT 
 Al-Jazira UAE
Al Ain 1
14/03 20:00
FT 
 Lviv
Karpaty Lviv 1
14/03 23:00
FT 
 Dnipro 1
Illichivets 
14/03 23:00
FT 
 PFC Oleksandria
Kolos Kovalyovka 
14/03 19:00
 
1 Dynamo Kyiv U21
Vorskla U21 
14/03 19:00
FT 
 Kokand 1912
Sogdiana Jizak 1
14/03 19:00
FT 
 Mashal Muborak
Qizilqum Zarafshon 
14/03 21:15
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod 
14/03 18:00
FT 
 Sông Lam Nghệ An
Becamex Bình Dương 
14/03 19:00
FT 
 Nam Định FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
14/03 12:50
FT 
 Cfci U19
Esic 
14/03 16:55
FT 
 Manang Marshyangdi Club
Nepal Police Club 
14/03 20:00
FT 
 Torpedo Minsk
Neman Grodno 
14/03 21:20
FT 
 Haninge
IF Sylvia 
14/03 22:00
FT 
 GIF Sundsvall
Umea FC 1
15/03 02:00
FT 
 Af Amadou Diallo Djekanou
Sol Abobo 1
15/03 04:00
FT 
 Murici
Cs Esportivo Al