Live3s Logo

LiveScore 11 Mar 2020

12/03 04:00
AET 
 Liverpool
Atletico Madrid 
90 minutes[1-0], Double bouts[1-1], 120 minutes[2-3]
12/03 04:00
FT 
 PSG
Borussia Dortmund 1
12/03 01:30
FT 
 Monchengladbach
Koln 
12/03 03:45
FT 
 St. Mirren
Hearts 
12/03 06:15
FT 
1 CA Penarol
Jorge Wilstermann 
12/03 06:15
FT 
 Colo Colo
Atletico Paranaense 
12/03 06:15
FT 
 River Plate
Em Deportivo Binacional 
12/03 08:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Atletico Junior Barranquilla 
12/03 08:30
FT 
 Flamengo
Barcelona Sporting Club 
12/03 08:30
FT 
 Sao Paulo
Liga Dep. Universitaria Quito 1
12/03 08:30
FT 
1 Olimpia Asuncion
Defensa Y Justicia 
12/03 00:30
FT 
 PFC Sochi
Gazovik Orenburg 
11/03 17:30
FT 
 Bashundhara Kings
Tc Sports Club 
11/03 19:00
FT 
 Svay Rieng
Than Quảng Ninh 
11/03 19:30
FT 
 Ceres
Bali United 
11/03 21:00
FT 
 Esteghlal Dushanbe
Khujand 
11/03 22:00
 
 Dordoi-Dynamo Naryn
Altyn Asyr 
11/03 22:00
FT 
 Chennai City
Maziya S&RC 
12/03 08:00
FT 
 New York City
Tigres UANL 
12/03 10:30
FT 
 Club America
Atlanta United 
12/03 11:00
AET 
 Monterrey
Juarez 
90min [2-0], Aggregate [2-2], Penalty [6-5],
11/03 22:00
FT 
 Paradou Ac
Asm Oran 
11/03 23:00
FT 
 Usm Bel Abbes
A Bou Saada 
11/03 23:00
FT 
 Petro Atletico De Luanda
Desportivo Huila 
12/03 09:10
FT 
 Argentinos Juniors
Canuelas 
12/03 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Central Ballester 
11/03 18:30
FT 
 Avan Academy
Gandzasar Kapan 
11/03 22:00
FT 
 Urartu
Noia 1
11/03 19:25
FT 
 Vietnam womens
Australia womens 
12/03 08:30
 
1 San Jose
Blooming 1
12/03 07:00
FT 
1 Aa Portuguesa Santista
Red Bull Brasil 
12/03 06:15
FT 
 Juventude Rs
America Natal Rn 
12/03 06:15
FT 
 Ferroviaria Sp
America Mineiro 
12/03 06:15
FT 
 Figueirense (SC)
Fluminense 
12/03 08:30
FT 
 Atletico Clube Goianiense
Sao Jose Poa Rs 
12/03 08:30
FT 
 Cruzeiro
CRB (AL) 
11/03 20:00
FT 
 Tonnerre Yaounde
Eding Sport 
11/03 20:10
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
Young Sports 
11/03 22:00
FT 
 Colombe Du Dja Et Lobo
Stade Renard De Melong 
11/03 22:10
FT 
 Feutcheu
Ums De Loum 
11/03 22:30
FT 
 Union Douala
Pwd De Bamenda 1
11/03 20:00
FT 
 Les Astres De Douala
Dynamo De Douala 
12/03 04:00
FT 
2 Atletico Clube Purtugal
Atletico Huila 
12/03 08:30
FT 
1 Barranquilla
Leones 
12/03 08:40
FT 
 Union Magdalena
Real Santander 
12/03 06:00
FT 
 Ecuador Womens U20
Colombia Womens U20 
12/03 08:15
FT 
 Argentina Womens U20
Venezuela Womens U20 
11/03 20:00
FT 
 Opava U19
Slavia Praha u19 
12/03 01:30
FT 
 Aarhus Agf U19
Midtjylland U19 
11/03 23:00
FT 
 Enppi
Pyramids 
12/03 01:30
FT 
 Tanta
Wadi Degla SC 
12/03 01:30
FT 
1 Al Ahly
Smouha SC 1
12/03 03:45
FT 
 Lewes
Haringey Borough 
12/03 03:45
FT 
 Kingstonian
Cheshunt 
12/03 03:45
FT 
 Farnborough Town
Taunton Town 
12/03 03:45
FT 
 West Bromwich Wfc Womens
Stoke City Womens 
12/03 01:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Flora Tallinn 
12/03 01:00
FT 
 Helios Kharkiv
JK Tallinna Kalev 
11/03 22:00
FT 
 Cyprus Womens
Albania (w) 
11/03 22:00
FT 
 Azerbaijan womens
Poland (w) 
11/03 23:00
FT 
1 Montenegro (w)
Ireland (w) 
12/03 00:00
FT 
 Stade Bordelais
Angouleme 
12/03 01:00
FT 
 Hannover 96 U19
Union Berlin U19 
12/03 02:40
FT 
1 Erndtebruck
Sv Westfalia Rhynern 
12/03 03:00
FT 
1 Tsv Meerbusch
Cronenberger Sc 
11/03 23:00
FT 
 Ashanti Gold
Bechem United 
11/03 23:00
FT 
 Wafa
Aduana Stars 
11/03 23:00
FT 
 Ebusua Dwarfs
King Faisal 
12/03 03:00
FT 
 Accra Hearts Of Oak
Great Olympics 
12/03 02:30
FT 
 CSD Municipal
Coban Imperial 2
12/03 03:00
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Antigua Gfc 
12/03 05:35
FT 
 Deportivo Sanarate
Siquinala 1
12/03 10:00
FT 
 Xelaju MC
Club Comunicaciones 
12/03 00:30
FT 
 Mol Fehervar
Zalaegerszegi TE 
12/03 01:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Puskas Akademia 
12/03 01:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Dorogi 1
12/03 01:00
FT 
 Budapest Honved
Paksi SE 
12/03 04:00
FT 
 Umf Afturelding
IA Akranes 
12/03 03:45
FT 
 Edenderry Town
Liffeys Pearse 1
12/03 04:00
FT 
 Maynooth University Town
Bangor Celtic 
11/03 21:30
FT 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
11/03 22:00
Postp. 
 Azy Based Nano Bo
Padova 
11/03 16:00
FT 
 Astana
Ordabasy 
11/03 18:00
FT 
 Kairat Almaty
Okzhetpes 1
11/03 21:00
FT 
 Academy Pandev
Renova Cepciste 
11/03 21:00
FT 
 Shkupi
Sileks 
11/03 21:00
FT 
 Selangor PKNS
Sarawak 
11/03 21:00
FT 
 Perak
Misc Mifa 
11/03 21:00
FT 
 Felda United FC
Melaka FC 
11/03 21:00
 
1 Terengganu
Selangor PB 
11/03 21:00
FT 
 UiTM
Kedah 
12/03 00:30
FT 
 Onze Createurs
Yeelen 
12/03 02:30
FT 
 As Real
As Nianan 
11/03 21:30
FT 
 Bokelj Kotor
Jedinstvo Bijelo Polje 
11/03 21:30
FT 
 Ibar Rozaje
Jezero Plav 
11/03 21:30
FT 
 Otrant
Arsenal Tivat 
11/03 21:30
FT 
 Lovcen Cetinje
Mornar 
11/03 21:30
FT 
 Drezga
Decic Tuzi 
11/03 17:30
FT 
 Kachin United U19
Ayeyawady Utd U19 
11/03 17:30
FT 
 Mawyawadi U19
Zwekapin United U19 
12/03 05:00
FT 
 Unan Managua
Real Madriz 1
12/03 10:00
FT 
1 Juventus Managua
Jalapa 
12/03 01:00
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
11/03 21:00
FT 
1 As Kigali
Mukura 
11/03 21:00
FT 
 Etincelles
Muhanga 
11/03 21:00
FT 
 Bugesera
Police Kibungo 
11/03 20:35
FT 
 Al Thuqbah
Al Mojzel 
11/03 20:45
FT 
 Al Shoalah
Al taqdom 
11/03 21:10
FT 
 Al Ameade
Al Nojoom 
12/03 00:00
FT 
 Al Jabalain
Al Ansar 
12/03 00:10
FT 
 Uhud
Al Nahdha 
11/03 21:10
FT 
 Dhamk
Al Hilal 
11/03 23:25
FT 
 Al-Ettifaq
Al Shabab Ksa 
11/03 23:45
FT 
 Al Feiha
Abha 
11/03 23:50
FT 
 Al Taawon
Al Ahli Jeddah(KSA) 
12/03 01:45
FT 
 Al-Nasr Riyadh
Al-Raed 
12/03 01:45
FT 
 Al Ittihad Ksa
Al Wehda Mecca 
11/03 19:45
FT 
 Geylang United FC
Young Lions 
11/03 22:00
FT 
 Domzale U19
Maribor U19 
12/03 00:00
FT 
 Elfsborg U21
Gais U21 
11/03 21:00
FT 
 Simba Sports Club
Singida United 1
11/03 21:00
FT 
 Tanzania Prisons
Alliance 1
12/03 06:00
FT 
 Central
Point Fortin 
12/03 06:00
FT 
 National Defense Forces
Club Sando 
12/03 08:00
FT 
 La Horquetta Rangers
Caledonia AIA 
11/03 21:00
AET 
 Cs Korba
Es Du Sahel 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [3-5],
12/03 01:00
FT 
 Yeni Malatyaspor
Trabzonspor 
11/03 19:00
FT 
 Umraniyespor
Menemen Belediye Spor 
11/03 21:30
FT 
 Giresunspor
Keciorengucu 
12/03 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Akhisar Bld.Geng 
12/03 00:00
FT 
 Istanbulspor
Altinordu 
11/03 19:00
FT 
 Kizilcabolukspor
Yeni Orduspor 
11/03 19:00
FT 
 Yeni Malatyaspor U19
Trabzonspor U19 
11/03 21:00
AET 
 Mynai
Inhulets Petrove 1
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [6-5],
12/03 01:30
AET 
1 Dynamo Kyiv
Alexandria 
90min [0-0], 120min [1-0],
11/03 16:00
FT 
 Dak Lak U19
Hoang Anh Gia Lai U19 
11/03 16:00
FT 
 Cong An Nhan Dan U19
Phu Yen U19 
11/03 17:30
 
 Khatoco Khanh Hoa U19
Lam Dong U19 
11/03 17:10
FT 
 Three Star
Nepal Police Club 
11/03 18:10
FT 
 Fsi Seaview
Salsette 
11/03 19:00
FT 
 Mexico Womens
Czech (w) 
11/03 19:55
 
 Serbia U17
Croatia U17 
11/03 20:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Kongsvinger 
11/03 21:00
FT 
 Stjordals Blink
Stabaek 
11/03 21:30
FT 
 Slovakia (w)
Finland (w) 
11/03 22:00
FT 
 Aalesund
Ranheim IL 
11/03 23:30
FT 
 Al-Arabi SC
Al-Ahli Doha 
12/03 02:30
FT 
 Torns IF
IFK Hassleholm 
12/03 03:30
FT 
 Penarol Am
Sao Raimundo (AM) 
12/03 03:45
FT 
 Kidsgrove Athletic
Stoke City U23 
12/03 03:55
AET 
 Marlow
Reading U23 1
90min [0-0], Penalty [4-5],
12/03 04:00
FT 
 Resistencia Sc
Fulgencio Yegros 
12/03 05:15
FT 
 England (w)
Spain (w) 
12/03 08:00
FT 
 USA womens
Japan women