Live3s Logo

LiveScore 08 Mar 2020

08/03 22:00
FT 
 Chelsea
Everton 
09/03 00:30
FT 
 Manchester United
Manchester City 
08/03 19:00
FT 
 Osasuna
Espanyol 1
08/03 21:00
FT 
 Valladolid
Athletic Bilbao 
08/03 23:00
FT 
 Levante
Granada 
09/03 01:30
FT 
 Villarreal
Leganes 
09/03 04:00
FT 
 Real Betis
Real Madrid 
08/03 20:45
FT 
 Parma
Spal 
08/03 22:00
FT 
 AC Milan
Genoa 
08/03 22:00
FT 
 Sampdoria
Hellas Verona 
09/03 01:00
FT 
 Udinese
Fiorentina 
09/03 03:45
FT 
 Juventus
Inter Milan 1
08/03 22:30
FT 
 Bayern Munich
Augsburg 
09/03 01:00
FT 
1 Mainz 05
Fortuna Dusseldorf 
08/03 22:00
FT 
1 Saint Etienne
Bordeaux 
09/03 00:00
FT 
 Stade Rennais
Montpellier 
09/03 04:00
FT 
 Lille
Lyon 
08/03 23:00
FT 
 Derby County
Blackburn Rovers 1
08/03 19:15
FT 
 Utrecht
Sparta Rotterdam 
08/03 21:30
FT 
 Heracles Almelo
RKC Waalwijk 
08/03 21:30
FT 
 Feyenoord Rotterdam
Willem II 
08/03 23:45
FT 
 Groningen
PSV Eindhoven 
08/03 23:00
FT 
 Belenenses
Famalicao 
08/03 23:00
FT 
 Moreirense
Maritimo 
09/03 01:00
FT 
 Gil Vicente
Santa Clara 
09/03 01:30
FT 
 Sporting Lisbon
Aves 2
09/03 04:00
FT 
 Pacos Ferreira
Vitoria Guimaraes 
08/03 20:00
FT 
 Ross County
Glasgow Rangers 
08/03 13:00
FT 
 Central Coast Mariners
Wellington Phoenix 
08/03 15:00
FT 
 Perth Glory
Melbourne City 
08/03 19:00
FT 
1 Rubin Kazan
Krylya Sovetov Samara 1
08/03 21:30
FT 
 PFC Sochi
Ural Sr 
09/03 00:00
FT 
1 Lokomotiv Moscow
Akhmat Grozny 
09/03 07:10
FT 
 Portland Timbers
Nashville 
09/03 10:55
FT 
 Los Angeles
Philadelphia Union 
08/03 21:00
FT 
 Pyramids
Zanaco 
09/03 00:00
FT 
 Horoya Ac
Enyimba International 
09/03 00:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Al Nasr Benghazi 1
09/03 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
EL Masry 
08/03 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Ks Bylis 
09/03 00:00
FT 
 KF Tirana
KF Laci 
09/03 07:15
FT 
 Liberta
Pigotts Bullets 
09/03 04:00
FT 
 Argentino de Quilmes
Villa San Carlos 
09/03 04:00
FT 
 UAI Urquiza
Justo Jose De Urquiza 1
09/03 04:00
FT 
 Almirante Brown
Flandria 
09/03 04:00
FT 
 General Lamadrid
Club Lujan 
09/03 04:00
FT 
 Ferrocarril Midland
Deportivo Laferrere 
09/03 04:00
FT 
 All Boys
Quilmes 
09/03 04:00
FT 
1 Almagro
Deportivo Riestra 1
09/03 04:10
FT 
1 Atletico Atlanta
Nueva Chicago 2
09/03 06:00
FT 
 Instituto
CA Brown Adrogue 
09/03 06:15
FT 
 San Martin Tucuman
Chacarita Juniors 
09/03 08:00
FT 
 Temperley
Belgrano 
09/03 04:00
FT 
1 Ca Atlas
Liniers 1
09/03 04:35
FT 
 San Lorenzo
Lanus 
09/03 06:40
FT 
 Independiente
Central Cordoba Sde 
09/03 08:45
FT 
 Newells Old Boys
Godoy Cruz 
09/03 08:50
FT 
 Talleres Cordoba
Colon 
09/03 07:00
FT 
1 Defensores Belgrano Villa Ramallo
Boca Unidos 
09/03 07:00
FT 
 Sportivo Penarol
Olimpo 
08/03 18:45
FT 
1 Ararat Yerevan
Lori Vanadzor 1
08/03 15:00
FT 
 APIA Leichhardt Tigers
Sydney Olympic 
08/03 15:30
FT 
 Sydney FC U21
Marconi Stallions 
08/03 12:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Strikers 
08/03 14:00
FT 
 Sunshine Coast Wanderers
Redlands United FC 
08/03 14:00
FT 
 Moreton Bay United
Brisbane Olympic United FC 
08/03 12:30
FT 
 Adelaide Hills
Adelaide Victory 1
08/03 12:30
FT 
1 Adelaide United U21
Modbury Jets 
08/03 12:30
FT 
 Apia Leichhardt Tigers U20
Sydney Olympic U20 
08/03 13:30
FT 
 Sydney U20
Marconi Stallions U20 
08/03 21:30
FT 
 Mattersburg
LASK Linz 
08/03 21:30
FT 
 Red Bull Salzburg
Sturm Graz 
08/03 17:30
FT 
1 SKU Amstetten
SV Ried 
08/03 17:30
FT 
 Slovan Hac
Sv Schwechat 1
08/03 20:00
FT 
 Sabail
Zira 
08/03 22:00
FT 
 FK Inter Baku
Qarabag 
08/03 22:00
FT 
 Kesla
Qarabag 
08/03 20:30
FT 
 Rahmatgonj Mfs
Uttar Baridhara Club 
08/03 22:00
FT 
 Urs Lixhe Lanaye
Jeunesse Molenbeek 
09/03 03:00
FT 
 The Strongest
Club Guabira 1
09/03 01:00
FT 
 FK Zeljeznicar
Sloboda Uzice Sevojno 1
09/03 01:00
FT 
 NK Siroki Brijeg
Zrinjski Mostar 
09/03 03:00
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Juazeirense Ba 
09/03 03:00
FT 
 Volta Redonda
Vasco da Gama 
09/03 05:00
FT 
 Fluminense
Resende-RJ 
09/03 03:00
FT 
 Avai
Juventus Sc 1
09/03 03:00
FT 
 Uniclinic Atletico Cearense Ce
Ceara 
09/03 05:00
FT 
 Frei Paulistano
America Natal Rn 1
09/03 03:00
FT 
 Ypiranga Rs
Aimore Rs 
09/03 04:00
FT 
 Novo Hamburgo RS
Esportivo Rs 
09/03 06:00
FT 
 Internacional RS
Brasil De Pelotas Rs 
09/03 02:30
FT 
 Crac Go
Anapolina Go 
09/03 03:00
FT 
 Anapolis
Goianesia GO 
09/03 03:00
FT 
1 Goiania
Atletico Clube Goianiense 
08/03 21:15
 
 Uberlandia Mg
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 1
09/03 03:00
FT 
 Villa Nova-MG
Tombense 
09/03 03:00
FT 
 Treze Campina Grande PB
Sao Paulo Crystal 
08/03 22:00
FT 
 Agua Santa
Inter De Limeira 
09/03 03:00
FT 
 Botafogo Sp
Sao Paulo 
08/03 21:00
FT 
 Juventus Sp
Penapolense 
08/03 21:00
FT 
 Sao Bento
Ca Votuporanguense Sp 
08/03 21:00
FT 
 Sertaozinho
Sao Bernardo 
09/03 03:00
FT 
 Rio Claro
Taubate 
09/03 03:00
FT 
 Nautico (PE)
Reet 
08/03 16:00
FT 
 Ms Pdb
DPMM FC 
08/03 18:30
FT 
 Slavia Sofia
Botev Plovdiv 
08/03 21:00
FT 
 Botev Vratsa
Levski Sofia 
08/03 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Dunav Ruse 
09/03 03:00
FT 
 Boyaca Chico
Alianza Petrolera 
09/03 09:15
 
 Deportes Tolima
Patriotas 1
09/03 04:00
FT 
 Orsomarso
Tigres Zipaquira 
09/03 04:00
FT 
 Fortaleza
Barranquilla 
09/03 05:00
FT 
1 Atletico Huila
Cortulua 
09/03 01:00
FT 
 Usa Womens U20
Mexico Womens U20 
09/03 08:15
FT 
 Bolivia Womens U20
Ecuador Womens U20 
09/03 01:00
FT 
1 Universidad de Costa Rica
Ad Grecia 
09/03 05:00
FT 
 Limon
Jicaral 
09/03 07:00
FT 
 Santos De Guapiles
Guadalupe 
08/03 22:00
FT 
 Dinamo Zagreb
Istra 1961 
09/03 00:30
FT 
 NK Rijeka
Hajduk Split 
08/03 22:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
09/03 00:00
FT 
 Apollon Limassol FC
APOEL Nicosia 
08/03 21:30
FT 
 Hradec Kralove
Lisen 
08/03 21:30
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Pardubice 
09/03 00:00
FT 
 Brno
Fk Banik Sokolov 
08/03 17:15
FT 
 Unicov
Blansko 
08/03 17:30
 
 Frydek-mistek
Dolni Benesov 
08/03 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Marila Pribram 
08/03 21:30
FT 
 Slovan Liberec
Opava 
08/03 22:00
FT 
1 Teplice
Synot Slovacko 
09/03 00:00
FT 
 Slavia Praha
Sparta Praha 
08/03 20:45
FT 
 Naestved
Nykobing Falster 
08/03 22:00
FT 
 Skive IK
Fremad Amager 
08/03 20:00
FT 
 Avarta
B93 Copenhagen 1
08/03 20:00
FT 
 Holbaek
B 73 Slagelse 
08/03 20:00
FT 
 Thisted
Middelfart 
08/03 22:00
FT 
 AB Kobenhavn
Sydvest 
08/03 19:00
FT 
 Hobro I.K.
Esbjerg FB 
08/03 21:00
FT 
 Aalborg BK
Lyngby 
08/03 21:00
FT 
 Sonderjyske
Odense BK 
08/03 23:00
FT 
 Kobenhavn
Horsens 
09/03 01:00
FT 
 Nordsjaelland
Brondby 
09/03 03:00
FT 
 Randers
Midtjylland 
09/03 00:30
FT 
1 Olmedo Riobamba
Orense Sc 
09/03 02:45
FT 
1 Guayaquil City
Macara 1
09/03 05:00
FT 
 Emelec
Sociedad Deportiva Aucas 
08/03 22:00
FT 
 Burnley Womens
Loughborough Foxes Womens 
08/03 21:00
FT 
 Tartu JK Tammeka
Viljandi Jk Tulevik 
08/03 19:00
FT 
 Vandra Jk Vaprus
Kohtla Jarve Jk Jarve 
08/03 18:00
FT 
 Chateauroux U19
Aviron Bayonnais U19 
08/03 21:30
FT 
 Nantes U19
Guingamp U19 
08/03 21:30
FT 
 Bordeaux U19
Tours U19 
08/03 18:00
 
 Saint Etienne U19
Nice U19 
08/03 19:00
FT 
 Telavi
Dila Gori 1
08/03 22:00
FT 
 Dinamo Tbilisi
Dinamo Batumi 
08/03 20:00
FT 
 Uerdingen
Fsv Zwickau 
08/03 21:00
FT 
 Hallescher
Ingolstadt 04 
08/03 20:30
FT 
 Holstein Kiel
Greuther Furth 
08/03 20:30
FT 
 SV Sandhausen
St. Pauli 
08/03 20:30
FT 
 Dynamo Dresden
Erzgebirge Aue 1
08/03 18:00
FT 
 Holstein Kiel U19
Rb Leipzig U19 
08/03 21:00
FT 
 Hannover 96 U19
St Pauli U19 
08/03 18:00
FT 
 Bayern Munich U19
Vfb Stuttgart U19 
08/03 20:00
FT 
 Augsburg U19
Karlsruher Sc U19 
08/03 20:00
FT 
1 Kaiserslautern U19
Eintracht Frankfurt U19 
08/03 18:00
FT 
 Koln U19
Msv Duisburg U19 
08/03 18:00
FT 
 Preuben Munster U19
Schalke 04 U19 
08/03 18:00
FT 
 Dortmund U19
Rw Oberhausen U19 
08/03 18:30
FT 
1 Teutonia 05
Uhlenhorster Sc Paloma 1
08/03 22:00
FT 
 SF Baumberg
Turu Dusseldorf 
08/03 20:00
Postp. 
 Hamburger Sv Ii
VfB Oldenburg 
08/03 21:00
Postp. 
 Altonaer
Heider Sv 
08/03 21:00
FT 
 Eintracht Norderstedt
Etsv Weiche Flensburg 
08/03 21:00
Postp. 
 Havelse
Hansa Luneburg 
08/03 20:30
Postp. 
 Berliner Ak 07
Lokomotive Leipzig 
08/03 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
Energie Cottbus 
08/03 20:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
FSV Union Furstenwalde 
08/03 21:00
FT 
1 Monchengladbach Am
Fortuna Dusseldorf Ii 
08/03 21:00
FT 
 RW Oberhausen
TSV Alemannia Aachen 
08/03 21:00
FT 
 Bonner sc
RW Essen 
08/03 20:45
FT 
 PAE Levadiakos
Kissamikos 
08/03 17:00
FT 
 Panionios U19
Paok Saloniki U19 
08/03 19:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Volos Nps U19 
09/03 02:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Club Comunicaciones 
08/03 18:30
FT 
 Putnok Vse
Balassagyarmat Se 
08/03 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Vestri 
09/03 00:00
FT 
 Keflavik
Magni 
08/03 19:30
FT 
 Trau
AIFF XI 
08/03 21:45
 
 Churchill Brothers
Gokulam Kerala 
08/03 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Bengaluru 
08/03 16:30
FT 
 Arema Malang
Persib Bandung 
08/03 23:30
AET 
 Cabinteely
Crumlin United 
90min [2-2], 120min [4-3],
08/03 19:00
FT 
 Juventus U19
Genoa U20 
08/03 21:30
FT 
 Sampdoria U19
Empoli U20 
08/03 22:00
 
 Bisceglie 1913
Catania 
08/03 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Reggina 
08/03 22:00
FT 
 Avellino
Ternana 
09/03 00:30
FT 
 Teramo
Virtus Francavilla 
08/03 22:00
FT 
 Virtus Entella
Ascoli 
08/03 22:00
FT 
 Juve Stabia
Spezia 
09/03 04:00
FT 
 Benevento
Pescara 
09/03 08:00
FT 
 Mount Pleasant
Cavalier 
08/03 19:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Irtysh Pavlodar 
08/03 19:00
FT 
 Kaspiy Aktau
Zhetysu Taldykorgan 
08/03 18:10
FT 
 Kenya Police
Muranga Seal 
08/03 20:00
FT 
 Afc Leopards Sc
Gor Mahia 
09/03 00:00
FT 
 Riteriai
Kauno Zalgiris 
08/03 18:00
FT 
 Fgura United
Lija Athletic 1
08/03 23:00
FT 
 Gzira United
Birkirkara FC 
09/03 07:00
FT 
 Necaxa
Morelia 1
09/03 09:00
FT 
 Juarez
Leon 
09/03 09:00
FT 
 Tampico Madero
Venados 
08/03 21:30
FT 
 Drezga
Bokelj Kotor 
08/03 21:30
FT 
 Decic Tuzi
Lovcen Cetinje 
08/03 21:30
FT 
 Mornar
Otrant 
08/03 21:30
FT 
 Arsenal Tivat
Ibar Rozaje 
08/03 21:30
FT 
 Jezero Plav
Jedinstvo Bijelo Polje 
08/03 22:00
FT 
1 OCK Olympique de Khouribga
Difaa Hassani Jdidi 
08/03 17:00
FT 
 Hantharwady United
Ispe 
08/03 21:30
FT 
 NAC Breda
Roda JC Kerkrade 
08/03 21:30
FT 
 Go Ahead Eagles
De Graafschap 
09/03 08:00
 
 Diriangen
Jalapa 
09/03 08:00
 
 Managua
Las Sabanas 
09/03 05:00
FT 
 Sportivo San Lorenzo
Guay Leena 
09/03 07:15
FT 
1 Olimpia Asuncion
Ca River Plate Asuncion 
09/03 02:15
FT 
 Atletico Grau
Dep. San Martin 
09/03 04:00
FT 
1 Universitario de Deportes
Alianza Lima 
09/03 08:30
FT 
1 Em Deportivo Binacional
Sport Boys 
08/03 19:30
FT 
 Rakow Czestochowa
Pogon Szczecin 
08/03 19:40
FT 
 Stal Mielec
LKS Nieciecza 
08/03 22:00
FT 
 Wisla Krakow
Lech Poznan 
09/03 00:00
FT 
 Wigry Suwalki
Olimpia Grudziadz 
09/03 00:30
FT 
1 Legia Warszawa
Piast Gliwice 
08/03 20:05
FT 
 Gornik Leczna
Widzew lodz 
08/03 19:00
 
 Lechia Tomaszow Mazowiecki
Sokol Ostroda 
08/03 21:00
FT 
 Korona Ii Kielce
Wisla Sandomierz 
08/03 23:00
FT 
 Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice 
08/03 19:15
FT 
1 CD Nacional
SL Benfica 2 
08/03 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Sporting Covilha 
08/03 23:00
FT 
 Academico Viseu
Casa Pia Ac 
09/03 01:15
FT 
 Chaves
Varzim 
08/03 22:00
 
 Olhanense SC
Olimpico Montijo 
08/03 18:30
FT 
 Rapid Bucuresti
Scolar Resita 
08/03 21:00
FT 
 Csikszereda
Petrolul Ploiesti 
09/03 02:30
FT 
 Steaua Bucuresti
Universitatea Craiova 
08/03 17:00
 
 Berkut Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
08/03 18:00
 
 Mfk Tyumen Futsal
Norilsky Nickel Futsal 
08/03 15:30
FT 
 Pfc Sochi Youth
Ural Youth 
08/03 17:00
FT 
 Lokomotiv Moscow Youth
Terek Groznyi Youth 
08/03 17:00
FT 
1 Rostov Youth
Cska Moscow Youth 
08/03 21:00
FT 
 Indjija
FK Vozdovac Beograd 
08/03 17:30
FT 
 Stk 1914 Samorin
Mfk Dubnica Nad Vahom 
08/03 20:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Krka 
08/03 22:00
FT 
 Nk Roltek Dob
Gorica 
08/03 22:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Publikum Celje 
08/03 19:00
FT 
 Pretoria Univ
Moroka Swallows 
08/03 21:30
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Bloemfontein Celtic 
08/03 21:30
FT 
 Highlands Park
Supersport United 
08/03 19:00
FT 
 Barcelona U19
Damm U19 
08/03 19:00
FT 
 San Felix U19
Cordoba U19 
08/03 19:00
FT 
 Marina Sport U19
Sporting Gijon U19 
08/03 19:00
FT 
 Racing Santander U19
Ural U19 1
08/03 19:15
FT 
1 Calasanz U19
Atletico Perines U19 1
09/03 01:00
FT 
 Cd 26 De Febrero U19
Cadiz U19 
08/03 19:00
FT 
1 Rayo Vallecano
Elche 
08/03 23:00
FT 
 Malaga
Zaragoza 
09/03 01:15
FT 
1 Alcorcon
CD Mirandes 
09/03 01:15
FT 
 Sporting de Gijon
Las Palmas 1
09/03 03:30
FT 
 Tenerife
SD Ponferradina 
08/03 18:30
FT 
 UD Melilla
Cf Rayo Majadahonda 
08/03 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Ud Ibiza 
08/03 19:00
FT 
 Las Rozas
Las Palmas Atletico 
08/03 19:00
FT 
1 Scr Pena Deportiva
Inter De Madrid 
08/03 19:00
FT 
 Burgos CF
Arenas Club De Getxo 
09/03 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Calahorra 1
09/03 00:00
FT 
 CD Izarra
Salmantino 
09/03 00:00
FT 
 Real Sociedad B
Haro Deportivo 
09/03 00:00
FT 
 UD Logrones
SD Amorebieta 
08/03 19:00
FT 
 Cd Ebro
Hercules 
08/03 19:00
FT 
 Andorra
Orihuela CF 
09/03 00:00
FT 
 UE Olot
CF Badalona 1
09/03 01:00
FT 
 CD Castellon
AE Prat 
09/03 01:00
FT 
 CF La Nucia
Gimnastic Tarragona 1
08/03 18:00
FT 
 Santutxu
Cultural De Durango 
08/03 18:30
FT 
 CD Basconia
SD Gernika 1
08/03 18:30
FT 
1 Portugalete
Tolosa 
08/03 18:30
FT 
 Cd San Fernando De Henares
Flat Earth 
08/03 18:30
FT 
 Torrejon
Rcd Carabanchel 
08/03 18:30
FT 
 Cf Trival Valderas
Alcobendas Sport 
08/03 19:00
FT 
 Coria
Ub Lebrijana 
08/03 20:00
FT 
 Atletico Tacoronte
Ud Gran Tarajal St 
08/03 20:00
FT 
 Atletico Union Guimar
Lanzarote 
08/03 20:00
FT 
 Ud San Fernando
Marino 
09/03 00:00
FT 
 Bergantinos
Rapido de Bouzas 
09/03 00:00
FT 
 Compostela
Ud Ourense 
09/03 00:00
FT 
 Ourense
Silva SD 1
09/03 00:30
FT 
1 Arroyo Club Polideportivo
Ted Contois Feng 1
09/03 01:00
FT 
 Cd Villegas
SD Logrones 
09/03 02:00
FT 
 Real Sociedad C
Sd Balmaseda 
08/03 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
CP Villarrobledo 
09/03 00:00
FT 
 Algeciras
Cd San Fernando Isleno 
09/03 00:00
FT 
 Murcia
Don Benito 
09/03 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
UD Marbella 
09/03 00:30
FT 
1 Yeclano Deportivo
Merida Ad 
09/03 01:00
FT 
1 UD Badajoz
UCAM Murcia 1
09/03 01:00
FT 
 Cordoba
Futbol Club Cartagena 
08/03 19:30
FT 
1 Varbergs BoIS FC
Brommapojkarna 
08/03 19:30
FT 
 Hammarby
GIF Sundsvall 
08/03 21:30
FT 
 Syrianska
Karlskrona 
08/03 21:30
FT 
 Malmo
afc eskilstuna 
08/03 21:30
FT 
 GAIS
Eskilsminne IF 
08/03 21:30
FT 
 Hacken
Ostersunds 
08/03 23:30
FT 
 IK Brage
Oskarshamns AIK 
08/03 23:30
FT 
 Elfsborg
Orebro 
08/03 18:30
FT 
 Kasimpasa
Kayserispor 
08/03 21:00
FT 
 Rizespor
Alanyaspor 
09/03 00:00
FT 
 Sivasspor
Galatasaray 
08/03 21:30
FT 
 Akhisar Bld.Geng
Osmanlispor 1
09/03 00:00
FT 
 Altinordu
Umraniyespor 
08/03 16:00
FT 
 Kdz Ereglispor Womens
Adana Idmanyurduspor Womens 
08/03 19:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Tarsus Idman Yurdu 
08/03 19:30
FT 
 Inegolspor
Anadolu Selcukluspor 1
08/03 18:00
FT 
 Bayburt Ozel Idare
Usakspor 
08/03 18:30
FT 
 Kirsehir Koyhizmetleri
Bodrumspor 1
08/03 19:30
 
 Tuzlaspor Kulubu
Kahramanmaras 
08/03 20:00
FT 
1 Lviv
Karpaty Lviv 
08/03 23:00
FT 
 Dnipro 1
Illichivets 3
08/03 23:00
FT 
 Kolos Kovalyovka
Shakhtar Donetsk 1
08/03 23:00
FT 
 Kolos Kovalivka
Shakhtar Donetsk 
09/03 04:00
FT 
1 Liverpool P
Club Atletico Progreso 1
09/03 07:00
FT 
 Wanderers FC
Nacional Montevideo 1
08/03 20:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Andijon 
08/03 20:00
FT 
 Pakhtakor Tashkent
Buxoro 
08/03 20:00
FT 
 Nasaf Qarshi
Andijan 
08/03 23:00
FT 
 Estudiantes Merida
Atletico Venezuela 
09/03 04:00
FT 
 Zulia
Carabobo 
09/03 04:00
FT 
1 Trujillanos FC
Portuguesa de Desportos 
09/03 05:00
FT 
 Monagas
Gran Valencia 
09/03 06:00
FT 
 Metropolitanos
Mineros de Guayana 1
08/03 16:00
FT 
 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Viettel FC 
08/03 18:00
FT 
 Thanh Hóa FC
Hải Phòng FC 
08/03 20:00
FT 
 Sài Gòn FC
Sông Lam Nghệ An 
08/03 12:55
FT 
 Skorost
Air India U19 
08/03 15:10
FT 
 Esic
Atletico Atlanta 
08/03 17:00
FT 
 Fremantle City
Forrestfield United 
08/03 19:00
FT 
 Denmark Womens U19
England womens U19 
08/03 19:00
FT 
 Finland (w)
Croatia (w) 
08/03 19:30
FT 
 Olympic Kingsway Sc
Western Knights 
08/03 20:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Ranheim IL 
08/03 20:00
FT 
 Norway Womens U23
Holland U23 Womens 
08/03 21:00
FT 
 Netherlands Womens U19
Poland Womens U19 
08/03 22:00
FT 
 Osters IF
Trelleborgs FF 
08/03 23:00
FT 
 Stabaek
FK Haugesund 
09/03 00:00
FT 
 Mexico Womens
Slovakia (w) 
09/03 01:00
FT 
 Sweden Womens U19
Usa Womens U19 
09/03 02:15
FT 
 Japan women
England (w) 
09/03 05:05
FT 
 USA womens
Spain (w)