Live3s Logo

LiveScore 07 Mar 2020

07/03 20:30
FT 
 Liverpool
Bournemouth 
07/03 23:00
FT 
 Arsenal
West Ham 
07/03 23:00
FT 
 Crystal Palace
Watford 
07/03 23:00
FT 
 Sheffield United
Norwich 
07/03 23:00
FT 
1 Southampton
Newcastle United 
07/03 23:00
FT 
 Wolves
Brighton 
08/03 01:30
FT 
 Burnley
Tottenham Hotspur 
07/03 20:00
FT 
 Eibar
Mallorca 
07/03 23:00
FT 
 Atletico Madrid
Sevilla 
08/03 01:30
FT 
 Barcelona
Real Sociedad 
08/03 04:00
FT 
1 Getafe
Celta Vigo 
07/03 22:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Eintr. Frankfurt 
07/03 22:30
FT 
 Hertha Berlin
Werder Bremen 
07/03 22:30
FT 
 Wolfsburg
RB Leipzig 
07/03 22:30
FT 
 Schalke 04
Hoffenheim 
07/03 22:30
FT 
 Freiburg
Union Berlin 1
08/03 01:30
FT 
 Monchengladbach
Borussia Dortmund 
08/03 03:00
FT 
 Angers SCO
Nantes 
08/03 03:00
FT 
 Dijon
Toulouse 
08/03 03:00
FT 
 Metz
Nimes 
08/03 03:00
FT 
 Nice
AS Monaco 1
08/03 03:00
FT 
1 Stade Reims
Stade Brestois 
07/03 20:30
FT 
 Bristol City
Fulham 
07/03 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Middlesbrough 
07/03 23:00
FT 
 Brentford
Sheffield Wednesday 
07/03 23:00
FT 
 Leeds United
Huddersfield Town 
07/03 23:00
FT 
 Swansea City
West Bromwich 
07/03 23:00
FT 
 Wigan Athletic
Luton Town 
07/03 23:00
FT 
 Preston North End
Queens Park Rangers 1
07/03 23:00
FT 
 Barnsley
Cardiff City 
07/03 23:00
FT 
 Birmingham
Reading 
07/03 23:00
FT 
 Stoke City
Hull City 
08/03 01:30
FT 
 AZ Alkmaar
ADO Den Haag 
08/03 02:45
FT 
 Emmen
VVV Venlo 
08/03 02:45
FT 
 Vitesse Arnhem
Twente Enschede 
08/03 03:45
FT 
 SC Heerenveen
Ajax Amsterdam 
08/03 03:00
FT 
 Anderlecht
Zulte-Waregem 
08/03 03:00
FT 
 Club Brugge
Cercle Brugge 
08/03 03:00
FT 
1 Gent
Sporting Charleroi 
08/03 03:00
FT 
 Kortrijk
Royal Antwerp 
08/03 03:00
FT 
 KV Mechelen
AS Eupen 
08/03 03:00
FT 
 Mouscron Peruwelz
Red Star Waasland-Beveren 
08/03 03:00
FT 
1 Oostende
Genk 
08/03 03:00
FT 
1 Standard Liege
Sint Truidense VV 
07/03 23:30
FT 
 Desportivo de Tondela
Boavista 
08/03 02:00
FT 
 Vitoria Setubal
Benfica 
08/03 04:30
FT 
 Porto
Rio Ave 
07/03 23:00
FT 
 Aberdeen
Hibernian 1
07/03 23:00
FT 
 Celtic
St. Mirren 
07/03 23:00
FT 
1 Hamilton
Kilmarnock 
07/03 23:00
FT 
 Hearts
Motherwell 
07/03 23:00
FT 
 St. Johnstone
Livingston 
07/03 14:00
FT 
 Adelaide United
Western United 
07/03 16:30
FT 
1 Melbourne Victory
Sydney 
07/03 19:00
FT 
 Gazovik Orenburg
Arsenal Tula 1
07/03 21:30
FT 
 Dinamo Moscow
Spartak Tambov 
08/03 02:30
FT 
 New England Revolution
Chicago Fire 
08/03 03:00
FT 
 Real Salt Lake
New York Red Bulls 
08/03 04:00
FT 
 Dallas
Montreal Impact 
08/03 06:00
FT 
 Toronto
New York City 
08/03 08:00
FT 
 Atlanta United
Cincinnati 
08/03 09:00
FT 
 San Jose Earthquakes
Minnesota United 
08/03 09:30
FT 
 Sporting Kansas City
Houston Dynamo 
08/03 10:00
FT 
 Colorado Rapids
Orlando City 
08/03 11:00
FT 
 Seattle Sounders
Columbus Crew 
08/03 11:15
FT 
1 LA Galaxy
Vancouver Whitecaps 
07/03 14:00
FT 
 Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse 
07/03 14:00
FT 
 Yokohama
Sagan Tosu 
07/03 14:00
FT 
 Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka 
07/03 14:00
FT 
 Oita Trinita
Nagoya Grampus Eight 
07/03 14:00
FT 
 Tokyo
Urawa Red Diamonds 
07/03 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Yokohama F Marinos 
07/03 14:00
FT 
 Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale 
07/03 21:00
FT 
 Tp Mazembe Englebert
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
07/03 21:00
FT 
 Mamelodi Sundowns
Al Ahly 
08/03 03:00
FT 
 Es Du Sahel
Wydad Casablanca 
07/03 22:00
FT 
 Mc Magra
As Ain Mlila 
07/03 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Cs Constantine 
07/03 23:00
FT 
 Aso Chlef
Cr Belouizdad 
07/03 23:00
FT 
 Mc Oran
Js Saoura 
07/03 23:00
FT 
 Paradou Ac
Usm Alger 
08/03 04:00
FT 
 Acassuso
Club Atletico Colegiales 
08/03 04:00
FT 
 Tristan Suarez
Deportivo Armenio 
08/03 04:00
FT 
1 Sportivo Italiano
Victoriano Arenas 
08/03 04:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Atletico Mitre De Salta 
08/03 04:00
FT 
 Deportivo Moron
Estudiantes de Caseros 1
08/03 06:00
FT 
 Atletico Rafaela
Gimnasia Mendoza 
08/03 06:00
FT 
 Villa Dalmine
Sarmiento Junin 1
08/03 05:00
FT 
 CA Banfield
CA Huracan 
08/03 05:00
FT 
 Defensa Y Justicia
Patronato Parana 1
08/03 08:00
FT 
 Atletico Tucuman
River Plate 
08/03 08:00
FT 
 Boca Juniors
Gimnasia LP 
08/03 04:00
FT 
 Villa Mitre
Desamparados 1
07/03 18:15
FT 
 Noah
Pyunik 
07/03 19:00
FT 
 Avan Academy
Shirak 
07/03 21:30
FT 
 Urartu
Yerevan 
07/03 13:30
FT 
 Sutherland Sharks
Rockdale City Suns 
07/03 16:05
FT 
 Manly United
Blacktown City Demons 
08/03 11:00
FT 
 Ted Reiter Mountain City Rovers
Sydney United 
07/03 15:30
FT 
 Brisbane City SC
Eastern Suburbs 
07/03 16:00
FT 
 Gold Coast United
Magpies Crusaders 
07/03 16:30
FT 
 Gold Coast Knights
Peninsula Power 
07/03 17:00
FT 
 Queensland Lions SC
Capalaba 
08/03 12:00
FT 
 Brisbane Roar Am
Brisbane Strikers 
07/03 13:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
South Melbourne U20 
07/03 16:00
 
 Albany Creek
St George Willawong 
07/03 16:00
 
1 The Gap Bpl
Brisbane Knights 
07/03 17:00
FT 
 North Star
Caboolture 
07/03 17:00
 
 Toowong
Centenary Stormers 
08/03 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
Rapid Wien 
08/03 00:00
FT 
 Trenkwalder Admira
Rheindorf Altach 1
08/03 00:00
FT 
 Austria Wien
St.Polten 
08/03 00:00
FT 
 TSV Hartberg
WSG Wattens 
07/03 21:30
FT 
 Austria Lustenau
Austria Wien Youth 
07/03 21:30
FT 
 Liefering
Lafnitz 
07/03 21:30
FT 
 Wacker Innsbruck
Floridsdorfer Ac 
07/03 21:30
FT 
 Austria Klagenfurt
Dornbirn 
07/03 20:00
FT 
 Gilan Gabala
Standard Sumqayit 
07/03 22:00
FT 
 Neftci Baku
Sabah 
07/03 17:15
 
 Saif Sporting Club
Sheikh Jamal 
07/03 17:15
FT 
 Mohammedan Dhaka
Bashundhara Kings 
07/03 20:30
FT 
 Abahani Limited
Chittagong Abahani 
08/03 03:00
FT 
 Macae
Madureira 
08/03 03:00
FT 
1 Cabofriense Rj
Portuguesa RJ 
08/03 05:00
FT 
 Flamengo
Botafogo 
08/03 03:00
FT 
 Bahia
Confianca Se 
08/03 03:00
FT 
 Sport Recife
Santa Cruz 
08/03 07:00
FT 
 Botafogo PB
Imperatriz Ma 
08/03 03:00
FT 
 Tupynambas
Ca Patrocinense 
08/03 02:00
FT 
 EC Santo Andre
Oeste FC 
08/03 04:00
FT 
 Palmeiras
Ferroviaria Sp 
08/03 02:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Atibaia 
08/03 02:00
FT 
 Audax Sao Paulo
Portuguesa de Desportos 
08/03 03:00
FT 
 Red Bull Brasil
Monte Azul Sp 
08/03 06:00
FT 
1 Xv De Piracicaba
Aa Portuguesa Santista 1
07/03 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Vitosha Bistritsa 
07/03 23:30
FT 
 CSKA Sofia
Beroe 
07/03 20:00
FT 
 Septemvri Simitli
Chernomorets Balchik 
07/03 20:00
FT 
 Strumska Slava
Neftohimik 
07/03 23:00
FT 
 La Serena
Colo Colo 
08/03 04:30
FT 
 Csd Antofagasta
Curico Unido 
08/03 07:00
FT 
 Deportes Iquique
O Higgins 1
08/03 09:30
 
 Atletico Bucaramanga
Atletico Junior Barranquilla 
08/03 08:15
FT 
 Brazil Womens U20
Paraguay Womens U20 
08/03 05:00
FT 
1 Perez Zeledon
Ad San Carlos 
08/03 09:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Cartagines Deportiva SA 
07/03 22:00
FT 
 Zapresic
Slaven Belupo Koprivnica 
08/03 00:30
FT 
 ZNK Osijek
Varteks Varazdin 
07/03 18:00
 
 Varazdin U19
Hrvatski Dragovoljac U19 
07/03 23:00
FT 
 Nea Salamis
Ethnikos Achnas 
08/03 00:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Nicosia 
08/03 01:00
FT 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
07/03 17:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Dukla Praha 
07/03 17:15
FT 
 Chrudim
Sk Slovan Varnsdorf 
07/03 17:15
FT 
 Slavoj Vysehrad
Vitkovice 
07/03 21:30
FT 
 Prostejov
Usti nad Labem 
07/03 16:45
 
 Odra Petrkovice
Velke Mezirici 
07/03 17:15
 
 Viktoria Otrokovice
Vrchovina 
07/03 17:30
FT 
 Mlada Boleslav U19
Opava U19 
07/03 17:30
FT 
 Viktoria Plzen U19
Banik Ostrava u19 
07/03 18:00
FT 
 Brno U19
Hradec Kralove u19 
07/03 19:30
FT 
 Synot Slovacko U19
Mfk Karvina U19 
07/03 20:00
FT 
 Slavia Praha u19
Zlin U19 
07/03 21:30
FT 
 Zlin
Bohemians 1905 
07/03 21:30
FT 
1 SK Sigma Olomouc
Baumit Jablonec 
08/03 00:00
FT 
 Viktoria Plzen
Budejovice 
07/03 21:00
FT 
 Fredericia
Viborg 
07/03 22:00
FT 
 Hvidovre IF
Vejle 
07/03 19:00
FT 
 HIK
BK Frem 
07/03 20:00
FT 
 Vanlose If
Hillerod Fodbold 
07/03 20:45
FT 
 Fa 2000
Skovshoved 
07/03 20:30
FT 
 Vsk Arhus
Jammerbugt 
07/03 21:00
FT 
 Brabrand IF
Vejgaard Bk 1
07/03 21:00
FT 
 Dalum
Aarhus Fremad 
07/03 21:00
FT 
 Naesby BK
Ringkobing 
07/03 19:00
FT 
 Kobenhavn U19
Odense Bk U19 
07/03 19:30
FT 
 Sonderjyske U19
Nordsjaelland U19 
08/03 01:15
FT 
 Pottu Via Ho
Delfin 
08/03 03:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Univ. Catolica 
08/03 07:00
FT 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Barcelona Sporting Club 
07/03 23:00
FT 
 AFC Fylde
Solihull Moors 
07/03 23:00
FT 
 Aldershot Town
Dagenham and Redbridge 
07/03 23:00
FT 
1 Barrow
Notts County 
07/03 23:00
FT 
 Chorley
Chesterfield 
07/03 23:00
FT 
 Dover Athletic
Yeovil Town 
07/03 23:00
FT 
 Halifax Town
Woking 
07/03 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Ebbsfleet United 
07/03 23:00
FT 
 Maidenhead United
Boreham Wood  1
07/03 23:00
FT 
 Stockport County
Barnet 
07/03 23:00
FT 
 Sutton United
Torquay United 
07/03 23:00
FT 
 Wrexham
Eastleigh 
08/03 01:20
FT 
 Harrogate Town
Bromley 
07/03 23:00
FT 
 AFC Telford United
Darlington 
07/03 23:00
FT 
 Alfreton Town
York City 
07/03 23:00
FT 
 Altrincham
Spennymoor Town 
07/03 23:00
FT 
 Brackley Town
Blyth Spartans 
07/03 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Chester FC 
07/03 23:00
FT 
1 Curzon Ashton
Boston United 
07/03 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Hereford 
07/03 23:00
FT 
 Gateshead
Kings Lynn 
07/03 23:00
FT 
 Guiseley
Leamington 
07/03 23:00
FT 
 Kettering Town
Gloucester City 
07/03 23:00
FT 
 Southport FC
Kidderminster 
07/03 23:00
FT 
 Bath City
Weymouth 
07/03 23:00
FT 
1 Billericay Town
Braintree Town 
07/03 23:00
FT 
1 Chelmsford City
Concord Rangers 
07/03 23:00
FT 
 Havant and Waterlooville
Hampton & Richmond 
07/03 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Dorking 
07/03 23:00
FT 
 Maidstone United
Welling United 
07/03 23:00
FT 
 Oxford City
Chippenham Town 
07/03 23:00
FT 
 Slough Town
Hungerford Town 
07/03 23:00
FT 
 St Albans City
Dartford 
07/03 23:00
FT 
 Wealdstone
Dulwich Hamlet 
07/03 23:00
FT 
 Ipswich
Coventry 
07/03 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Bolton Wanderers 
07/03 23:00
FT 
 Peterborough United
Portsmouth 
07/03 23:00
FT 
 Sunderland
Gillingham 
07/03 23:00
FT 
 Rochdale
Rotherham United 
07/03 23:00
FT 
 Lincoln City
Burton Albion 
07/03 23:00
FT 
 Southend United
Bristol Rovers 
07/03 23:00
FT 
 Milton Keynes Dons
Doncaster Rovers 
07/03 23:00
FT 
1 Accrington Stanley
Tranmere Rovers 
07/03 23:00
FT 
1 Shrewsbury Town
Oxford United 
07/03 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Blackpool 
07/03 21:00
FT 
1 Scunthorpe United
Grimsby Town 
07/03 23:00
FT 
 Salford City
Bradford AFC 
07/03 23:00
FT 
 Carlisle
Colchester United 
07/03 23:00
FT 
 Newport County
Morecambe 
07/03 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Macclesfield Town 
07/03 23:00
FT 
 Leyton Orient
Cambridge United 
07/03 23:00
FT 
 Walsall
Exeter City 
07/03 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Stevenage Borough 
07/03 20:30
FT 
 Derby County U23
Middlesbrough U23 
07/03 19:00
FT 
1 Levadia Tallinn
Kuressaare 1
07/03 19:00
FT 
 Trans Narva
Nomme JK Kalju 
07/03 22:00
FT 
 JK Tallinna Kalev
Paide Linnameeskond 
08/03 01:00
FT 
 Poland (w)
Moldova (w) 1
08/03 01:00
FT 
 Haguenau
Epinal 
08/03 01:00
FT 
 Poissy As
Vannes OC 
08/03 01:00
FT 
 Vitre
Oissel 2
08/03 01:00
FT 
1 Hyeres
Yzeure AS 
08/03 01:00
FT 
 Stade Bordelais
Bergerac 
07/03 22:00
FT 
 Ajaccio
Lorient 
07/03 18:00
FT 
 Chikhura Sachkhere
Lokomotiv Tbilisi 
07/03 20:00
FT 
 Samtredia
Torpedo Kutaisi 
08/03 00:00
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Saburtalo Tbilisi 
07/03 21:00
FT 
 Bayern Munich (am)
SG Sonnenhof Grobaspach 
07/03 21:00
FT 
 Chemnitzer
SpVgg Unterhaching 
07/03 21:00
FT 
 Carl Zeiss Jena
Munchen 1860 
07/03 21:00
FT 
 Kaiserslautern
Sv Meppen 
07/03 21:00
FT 
 Viktoria Koln
Preuben Munster 1
07/03 21:00
FT 
 Wurzburger Kickers
SV Waldhof Mannheim 
07/03 20:00
FT 
 Darmstadt
Bochum 
07/03 20:00
FT 
 Hamburger
SSV Jahn Regensburg 
07/03 20:00
FT 
 Heidenheimer
Karlsruher 1
07/03 20:00
FT 
 Union Berlin U19
Dynamo Dresden U19 
07/03 21:00
FT 
 Hamburger U19
Hertha Bsc Berlin U19 
07/03 18:00
FT 
 Hoffenheim U19
Ingolstadt U19 
07/03 18:00
FT 
 Mainz U19
Kickers Offenbach U19 1
07/03 18:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Monchengladbach U19 
07/03 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Bayer Leverkusen U19 
07/03 20:00
FT 
 Bochum U19
Arminia Bielefeld U19 
07/03 21:00
FT 
 Ksv Hessen Kassel
Hessen Dreieich 
07/03 21:00
FT 
 VfB Lubeck
Hsc Hannover 
07/03 21:00
FT 
 Werder Bremen Am
BSV Rehden 
07/03 21:00
FT 
 Sv Drochtersen/assel
Holstein Kiel 2 
07/03 20:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Lichtenberg 47 1
07/03 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
VSG Altglienicke 1
07/03 20:30
FT 
 FSV Optik Rathenow
VFB Auerbach 1
07/03 21:00
FT 
 Steinbach
Sc Freiburg Am 
07/03 21:00
FT 
 Tsg Balingen
Bayern Alzenau 
07/03 21:00
FT 
 Astoria Walldorf
Saarbrucken 
07/03 21:00
FT 
 08 Homburg
Bahlinger SC 1
07/03 22:00
FT 
1 Tsg Hoffenheim Am
Mainz Am 1
07/03 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Tus Haltern 
07/03 21:00
FT 
 Koln Am
VFB Homberg 
07/03 21:00
FT 
 Sv Rodinghausen
Dortmund(am) 
07/03 21:00
FT 
1 Schalke 04 II
Bergisch Gladbach 09 
07/03 16:30
FT 
 Xanthi U19
Panaitolikos U19 
08/03 10:00
FT 
 Xelaju MC
Coban Imperial 
08/03 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
Real De Minas 
08/03 09:00
FT 
 CD Olimpia
CD Vida 
08/03 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Varda Se 
08/03 00:00
FT 
 Diosgyor
Ujpesti TE 1
08/03 00:00
FT 
 Kaposvar
Mezokovesd-Zsory 
08/03 00:00
FT 
 Paksi SE
Budapest Honved 
08/03 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Mol Fehervar 
08/03 02:30
FT 
 Zalaegerszegi TE
Ferencvarosi TC 1
07/03 18:00
 
 Illes Akademia Haladas U19
Puskas Akademia Fehervar U19 
07/03 20:00
FT 
 Stjarnan
Vikingur Olafsvik 
07/03 23:00
FT 
 HK Kopavog
Thor Akureyri 
08/03 00:00
FT 
 Vikingur Reykjavik
Ka Akureyri 
07/03 22:00
FT 
1 Goa
Chennai Titans 
07/03 16:30
FT 
1 Persela Lamongan
PSIS Semarang 1
08/03 03:00
FT 
1 Cobh Ramblers
Athlone 
08/03 04:00
FT 
 Sligo Rovers
Shamrock Rovers 
07/03 18:00
FT 
 Maccabi Haifa U19
Hapoel Beer Sheva U19 
07/03 18:00
FT 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Maccabi Tel Aviv U19 
07/03 20:00
FT 
 AS Roma U19
Inter Milan U20 
07/03 22:00
 
 Vibonese
Paganese 
07/03 21:30
FT 
1 Cittadella
Pordenone Calcio Ssd 
07/03 22:00
FT 
 Perugia
Salernitana 
07/03 22:00
FT 
 Venezia
Crotone 
07/03 22:00
FT 
 Empoli
Trapani 
07/03 22:00
FT 
1 Frosinone
Cremonese 
08/03 01:00
FT 
 Pisa
Livorno 
08/03 00:30
FT 
 Al Ahly
Al Wihdat Amman 
07/03 16:00
FT 
 Astana
Kyzylzhar Petropavlovsk 
07/03 17:00
FT 
 Kairat Almaty
Taraz 
07/03 17:00
FT 
 Ordabasy
Okzhetpes 
07/03 19:00
FT 
 Tobol Kostanai
Shakhtyor Karagandy 
07/03 19:00
FT 
 Bandari
Kariobangi Sharks 
07/03 20:00
FT 
 Weston Shitima
Posta Rangers 
07/03 23:00
FT 
 Suduva
Banga Gargzdai 
07/03 20:15
FT 
 Sabah
Felda United FC 
07/03 21:00
FT 
 Selangor PB
Perak 
07/03 21:00
FT 
 Kedah
Terengganu 
07/03 21:00
FT 
 Johor
UiTM 
08/03 07:00
FT 
 Cruz Azul
Club Tijuana 
08/03 07:00
FT 
1 Monterrey
Atletico San Luis 
08/03 09:00
FT 
 Pachuca
Santos Laguna 
08/03 11:00
FT 
1 Atlas
Chivas Guadalajara 1
08/03 09:00
FT 
 Irapuato
Tlaxcala 
08/03 09:00
FT 
 Mineros De Fresnillo
Atletico Saltillo 1
08/03 07:00
FT 
1 Celaya
Leones Univ Guadalajara 
08/03 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Alebrijes De Oaxaca 1
07/03 23:00
FT 
 Forces Armee Royales
Union Touarga Sport Rabat 
08/03 01:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
IRT Itihad de Tanger 1
08/03 09:00
FT 
 Eastern Suburbs Afc
Hawkes Bay United 1
08/03 09:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Tasman United 2
07/03 23:00
FT 
 Ballymena United
Coleraine 
07/03 23:00
FT 
 Carrick Rangers
Linfield FC 
07/03 23:00
FT 
 Crusaders FC
Institute 
07/03 23:00
FT 
 Glentoran
Cliftonville 
08/03 01:30
FT 
 Larne
Glenavon Lurgan 
08/03 04:00
FT 
 Real Garcilaso
Univ. Cesar Vallejo 1
08/03 06:45
FT 
 Deportivo Municipal
Academia Deportiva Cantolao 
08/03 09:00
FT 
 Melgar
Sport Huancayo 2
07/03 19:40
FT 
 Chrobry Glogow
GKS Tychy 
07/03 22:00
FT 
1 Arka Gdynia
Wisla Plock 
07/03 22:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Radomiak Radom 
07/03 23:00
FT 
 Miedz Legnica
Chojniczanka Chojnice 
08/03 00:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Lechia Gdansk 
08/03 01:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice 
08/03 02:10
FT 
 Sandecja
Olsztyn OKS 1945 
08/03 03:00
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Slask Wroclaw 
07/03 20:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Stalowa Wola 1
07/03 19:00
FT 
 Vilafranquense
Porto B 
07/03 23:00
FT 
 CD Mafra
Feirense 
07/03 23:00
FT 
 UD Oliveirense
GD Estoril-Praia 
07/03 21:55
FT 
 Al-Sailiya
Al Duhail Sc 
08/03 00:05
FT 
 Al Rayyan
Al-Sadd 
07/03 17:00
FT 
 Concordia Chiajna
Politehnica Timisoara 
07/03 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Dunarea Calarasi 
07/03 18:00
FT 
 Farul Constanta
Voin Tate Numa Glenn 
07/03 20:00
FT 
 Universitaea Cluj
Metaloglobus 
07/03 20:30
FT 
 Clinceni
Viitorul Constanta 
08/03 03:00
FT 
 Politehnica Iasi
Dinamo Bucuresti 
07/03 21:00
 
 Novali Futsal
Mfk Cprf Futsal 
07/03 18:00
FT 
 Rubin Kazan Youth
Krylya Sovetov Samara Youth 
07/03 19:00
FT 
 Spartak Moscow Youth
Krasnodar Youth 
07/03 21:15
FT 
 Abha
Al Taawon 
07/03 23:40
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al-Nasr Riyadh 
08/03 01:40
FT 
 Al Hilal
Al-Ettifaq 
07/03 23:00
FT 
 Alloa Athletic
Inverness C.T. 
07/03 23:00
FT 
 Ayr Utd
Dundee 
07/03 23:00
FT 
 Dundee United
Partick Thistle 
07/03 23:00
FT 
 Dunfermline
Queen of the South 
07/03 23:00
FT 
 Greenock Morton
Arbroath 
07/03 23:00
FT 
 Airdrie United
East Fife 1
07/03 23:00
FT 
 Clyde
Dumbarton 
07/03 23:00
FT 
 Falkirk
Peterhead 
07/03 23:00
FT 
 Montrose
Stranraer 
07/03 23:00
FT 
 Raith Rovers
Forfar Athletic 
07/03 23:00
FT 
 Macva Sabac
Crvena Zvezda 
07/03 23:00
FT 
 Vojvodina
Mladost Lucani 
07/03 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Javor Ivanjica 1
07/03 23:00
FT 
 FK Rad Beograd
Karadjordje Topola 1
07/03 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
Proleter Novi Sad 
08/03 03:00
FT 
 Partizan Belgrade
Radnicki Nis 
07/03 22:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Spartak Trnava 1
07/03 22:30
FT 
1 FK Senica
Nitra 
07/03 22:30
FT 
1 Skf Sered
MSK Zilina 
07/03 22:30
FT 
 Slovan Bratislava
MFK Ruzomberok 
07/03 22:30
FT 
 Zlate Moravce
Trencin 
07/03 18:00
FT 
 Msk Zilina U19
Scp Ruzomberoku19 
07/03 18:00
FT 
 Slovan Bratislava U19
Mfk Zemplin Michalovce U19 
07/03 18:00
FT 
 Spartak Trnava U19
Nitra U19 
07/03 18:00
FT 
 Trencin U19
Zeleziarne Podbrezova U19 
07/03 22:00
FT 
 Domzale
NK Aluminij 1
07/03 21:30
FT 
 Baroka
Black Leopards 
08/03 00:00
FT 
 Lamontville Golden Arrows
Orlando Pirates 
08/03 02:15
FT 
 Kaizer Chiefs FC
AmaZulu 
08/03 02:15
FT 
 Bidvest Wits
Chippa United FC 1
08/03 01:00
FT 
1 Alboraya U19
Atletico Madrileno U19 
08/03 01:00
FT 
 Ud San Fernando U19
Cd Maspalomas U19 1
07/03 23:00
FT 
 Extremadura
Real Oviedo 
07/03 23:00
FT 
 Girona
Albacete 
08/03 01:15
FT 
 SD Huesca
Fuenlabrada 
08/03 01:15
FT 
 Numancia
Racing de Santander 1
08/03 04:00
FT 
 Almeria
Deportivo La Coruna 
08/03 01:00
FT 
1 Marino luanco
Union Langreo 
07/03 23:00
FT 
 Athletic Bilbao 2
Real Union de Irun 
08/03 00:30
FT 
 Cd Guijuelo
CD Tudelano 
08/03 00:30
FT 
 Leioa
Cultural Leonesa 
08/03 01:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
SD Ejea 
07/03 19:00
FT 
 Ce Felanitx
Ud Poblense 1
07/03 20:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Cd Buzanada 
08/03 02:00
FT 
 Villarrubia
Atletico Sanluqueno 
07/03 19:30
FT 
 Vasteras
Sollentuna United FF 
07/03 19:30
FT 
 IFK Goteborg
IK Sirius 1
07/03 21:30
FT 
 Dalkurd Ff
Sandvikens IF 
07/03 21:30
FT 
 Djurgardens
Mjallby AIF 
07/03 23:30
FT 
 Halmstads
Tvaakers IF 
07/03 23:30
FT 
 IFK Norrkoping
Falkenbergs FF 
07/03 19:00
FT 
1 Yeni Malatyaspor
Konyaspor 1
07/03 22:00
FT 
 Goztepe
Istanbul Basaksehir 1
07/03 22:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Trabzonspor 
08/03 01:00
FT 
1 Fenerbahce
Denizlispor 
07/03 19:00
FT 
 Hatayspor
Erzurum BB 
07/03 19:00
FT 
 Keciorengucu
Boluspor 
07/03 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Giresunspor 
07/03 21:30
FT 
 Karagumruk
Adana Demirspor 
08/03 00:00
FT 
 Bursaspor
Istanbulspor 
07/03 19:30
FT 
 Sile Yildizspor
Catalca Spor 
07/03 19:30
FT 
 Yeni Altindag Bs
Diyarbakirspor 
07/03 19:30
FT 
 Bayrampasa
Darica Genclerbirligi 
07/03 19:30
 
 Sancaktepe Belediye Spor
Samsunspor 
07/03 19:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Bugsasspor 1
07/03 20:00
FT 
1 Desna Chernihiv
Zorya 1
07/03 20:00
FT 
 Vorskla Poltava
Olimpic Donetsk 1
07/03 23:00
FT 
 PFC Oleksandria
Dynamo Kyiv 
08/03 04:00
FT 
 Plaza Colonia
Centro Atletico Fenix 
08/03 04:00
FT 
 Torque
Cerro Montevideo 
08/03 07:00
FT 
 CA Penarol
Danubio FC 
08/03 11:00
FT 
 Academica Sc
Davis 
08/03 11:00
FT 
 Sacramento Gold
Sonomacountysol 
08/03 04:00
FT 
 New York Red Bulls Reserve
Tampa Bay Rowdies 
08/03 09:00
 
 Okc Energy
Colorado Springs Switchbacks 
08/03 09:00
FT 
 Stlouis Lions
Miami 
08/03 09:30
 
 Austin Bold
New Mexico United 
08/03 11:30
 
 Sacramento Republic
Tulsa Roughnecks 
07/03 19:00
FT 
 Kuruvchi Bunyodkor
Mashal Muborak 
07/03 21:15
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Termez Surkhon 
07/03 21:15
FT 
 Sogdiana Jizak
AGMK 
07/03 23:00
FT 
 Deportivo La Guaira
Yaracuyanos 
07/03 20:00
FT 
 Hà Nội FC
Nam Định FC 
07/03 15:30
FT 
 Quang Nam U19
SHB Da Nang U19 
07/03 22:30
FT 
 Sweden (w)
Denmark (w) 
08/03 01:15
FT 
 Portugal (w)
Belgium (w) 
08/03 01:30
FT 
 Germany (w)
Norway (w) 
07/03 16:05
FT 
 Sd Raiders
Hakoah Sydney 
07/03 19:00
FT 
 KFUM Oslo
Sandefjord 
07/03 19:00
FT 
 France Womens U19
Switzerland Womens U19 
07/03 19:00
FT 
1 Assyriska FF
Stenungsunds If 
07/03 19:15
FT 
 Perth SC
Floreat Athena 
07/03 20:00
FT 
 Hong Kong womens
Hungary (w) 
07/03 20:00
FT 
 Kvik Halden
Baerum SK 
07/03 20:00
FT 
 Norrby IF
Huanamo 
07/03 20:00
FT 
 Biik Kazygurt Womens
Romania (w) 
07/03 20:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
TPS Turku 
07/03 20:00
FT 
 Inter Turku
VPS Vaasa 
07/03 21:00
FT 
 Varde IF
Sotra 
07/03 21:00
FT 
 Italy Womens U19
Iceland Womens U19 
07/03 21:15
FT 
 Jaro
Vifk Vaasa 
07/03 22:00
 
 Iceland (w)
Scotland (w) 
07/03 22:00
FT 
 Moss
Fredrikstad 
07/03 22:00
FT 
 Fc Linkoping City
Vasalunds IF 1
07/03 23:00
FT 
 Germany Womens U19
Norway Womens U19 
07/03 23:00
FT 
 Portugal Womens U19
Finland Womens U19 
08/03 02:00
FT 
 Canada womens
Netherlands (w) 1
08/03 02:00
FT 
 Ukraina (w)
Northern Ireland (w) 
08/03 04:00
FT 
 France (w)
Brazil (w) 
08/03 04:00
FT 
 CRB (AL)
Ceo Al