Live3s Logo

LiveScore 06 Mar 2020

07/03 04:00
FT 
 Alaves
Valencia 
07/03 03:00
FT 
 Paderborn 07
Koln 
07/03 04:00
FT 
 Marseille
Amiens 
07/03 03:45
FT 
 Nottingham Forest
Millwall 
07/03 03:00
FT 
 Fortuna Sittard
Zwolle 
07/03 04:30
FT 
 Sporting Braga
Portimonense 
06/03 17:30
FT 
 Brisbane Roar
Western Sydney 
07/03 03:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
El Zamalek 
07/03 04:00
FT 
 CA Fenix Pilar
Los Andes 1
07/03 04:00
FT 
 Canuelas
Ituzaingo 
07/03 04:00
FT 
 Leandro N Alem
Real Pilar 
07/03 04:00
FT 
 Berazategui
Central Cordoba De Rosario 
07/03 07:00
FT 
 Argentino De Merlo
Excursionistas 1
07/03 08:00
FT 
 Ca Platense
Alvarado Mar Del Plata 
07/03 08:30
FT 
 Gimnasia Jujuy
Defensores de Belgrano 
07/03 06:00
FT 
 Arsenal de Sarandi
Aldosivi 
07/03 08:10
FT 
 Argentinos Juniors
Rosario Central 
06/03 20:10
FT 
1 Atletico Tucuman Reserve
River Plate R 
07/03 08:30
FT 
 Estudiantes De San Luis
Deportivo Madryn 
07/03 09:00
FT 
 Central Norte Salta
CA Douglas Haig 
06/03 19:15
FT 
 Gandzasar Kapan
Alashkert 
06/03 15:30
FT 
 Australia womens
Vietnam womens 
06/03 16:30
FT 
 Melbourne Knights
Hume City 
06/03 16:45
FT 
 Port Melbourne Sharks
South Melbourne 
06/03 17:00
FT 
 Green Gully Cavaliers
Heidelberg United 
06/03 17:15
FT 
 Bentleigh Greens
St Albans Saints 
06/03 17:30
FT 
 Dandenong City Sc
Avondale Heights 
06/03 17:30
FT 
 Oakleigh Cannons
Altona Magic 
06/03 15:15
 
 Oakleigh Cannons U20
Altona Magic U20 
06/03 15:30
 
1 Dandenong City U20
Avondale U20 
07/03 10:00
FT 
 Eastern Lions U20
Dandenong Thunder U20 2
06/03 17:00
 
 White City Woodville
Sturt Lions 
06/03 17:45
FT 
 Fulham United
West Adelaide 
06/03 17:00
FT 
1 Campbelltown City SC
Croydon Kings 
06/03 17:00
FT 
 Para Hills Knights
Adelaide Olympic 
06/03 17:45
FT 
 Adelaide Comets
Cumberland United 
06/03 17:45
FT 
 North Eastern Metrostars
Adelaide City 
07/03 02:10
FT 
1 Blau Weiss Linz
SK Vorwarts Steyr 
07/03 02:10
FT 
 SV Horn
Grazer AK 
07/03 02:00
FT 
 Sv Mattersburg Amateure
Karabakh Vienna 1
07/03 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
Rapid Vienna Youth 
07/03 02:30
FT 
 Wiener Sportklub
Ask Ebreichsdorf 
07/03 02:00
FT 
 SC Weiz
Santa Ana 
07/03 02:00
FT 
 Vocklamarkt
Wels 
06/03 20:30
FT 
 Brothers Union
Bangladesh Police Club 
07/03 06:15
FT 
 Boavista
Bangu 
07/03 08:30
 
 Ituano Sp
Guarani 
06/03 23:30
FT 
 Cherno More Varna
Tsarsko Selo 
06/03 19:35
Postp. 
 Tianjin Teda
Chongqing Lifan 
07/03 08:40
FT 
1 Deportivo Cali
Deportivo Pereira 
07/03 03:00
FT 
 Usa Womens U20
Dominican Republic Womens U20 
07/03 06:00
AET 
 Mexico Womens U20
Haiti Womens U20 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [4-2],
07/03 06:00
FT 
 Bolivia Womens U20
Venezuela Womens U20 
07/03 08:15
FT 
 Argentina Womens U20
Colombia Womens U20 
07/03 01:00
FT 
1 Medjimurje
Solin 1
07/03 00:00
FT 
 Aris Limassol
Ermis Aradippou 
07/03 01:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Fotbal Trinec 
06/03 18:00
FT 
 Pardubice U19
Pribram U19 
06/03 22:00
FT 
 Roskilde
Kolding IF 1
07/03 02:00
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
Vendsyssel 
07/03 02:00
FT 
1 Elite 3000 Helsingor
Bronshoj 1
07/03 08:15
FT 
 Tecnico Universitario
Mushuc Runa 1
06/03 21:00
FT 
 Huddersfield Town U23
Wigan Athletic U23 
07/03 03:00
FT 
 West Bromwich U23
Doncaster Rovers U23 
06/03 21:00
FT 
 Watford U23
Crystal Palace U23 
07/03 03:00
FT 
 Hull City U23
Birmingham U23 
07/03 03:00
FT 
 Sheffield Wed U23
Sheffield United U23 
07/03 01:00
FT 
 Flora Tallinn
Tallinna Jk Legion 
07/03 01:00
FT 
 Flora Tallinn
Tallinna Jk Legion 
07/03 01:00
FT 
 Kosovo Womens
Russia (w) 
07/03 01:00
FT 
 Serbia (w)
North Macedonia Womens 1
07/03 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Avranches 
07/03 03:00
FT 
1 Ajaccio GFCO
Pau 
07/03 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Le Puy Foot 43 Auvergne 
07/03 03:00
FT 
 Red Star 93
Concarneau 
07/03 03:00
FT 
 Toulon
Creteil 
07/03 03:00
FT 
 Le Havre
Auxerre 
07/03 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Paris Fc 1
07/03 03:00
FT 
1 Chambly
Le Mans 1
07/03 03:00
FT 
 Rodez AF
Guingamp 
07/03 03:00
FT 
 Grenoble
Valenciennes 
07/03 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Nancy 
07/03 03:00
FT 
 Chateauroux
Caen 
07/03 03:00
FT 
 Clermont Foot
Sochaux 
07/03 00:30
FT 
 Elite United
Gambia Armed Force 
07/03 00:50
FT 
 Banjul United
Bk Milan 
07/03 02:00
FT 
1 MSV Duisburg
1. Magdeburg 
07/03 01:30
FT 
 Nurnberg
Hannover 96 
07/03 01:30
FT 
 VfL Osnabruck
SV Wehen Wiesbaden 
07/03 02:00
FT 
 Arminia Ludwigshafen
Kaiserslautern Am 
07/03 02:30
FT 
 Tus Osdorf
Hamm United 
07/03 02:30
FT 
 SC Wiedenbruck
Rot Weiss Ahlen 
07/03 03:00
FT 
 Hamburger Sv Iii
Suderelbe 
07/03 02:00
FT 
 FSV Frankfurt
Giessen 1
06/03 23:00
FT 
 Karela United
Asante Kotoko 
06/03 21:00
FT 
 Platanias FC
Giorgos Karaiskakis 1
07/03 09:00
FT 
 Siquinala
Antigua Gfc 
07/03 03:00
FT 
 Fjolnir
Vestri 
07/03 03:00
FT 
 Throttur
Grotta Seltjarnarnes 
07/03 03:00
FT 
 Umf Afturelding
KR Reykjavik 
06/03 18:15
FT 
 Guardian Angel
Velsao Scc 
06/03 16:30
FT 
 Persita Tangerang
PSM Makassar 
06/03 16:30
FT 
1 Persik Kediri
Bhayangkara Surabaya United 
06/03 19:30
FT 
 Barito Putera
Bali United 
07/03 03:45
FT 
1 Cabinteely
Shamrock Rovers ii 
07/03 03:45
FT 
 Wexford Youths
Galway United 1
07/03 03:45
FT 
 Drogheda United
UC Dublin UCD 
07/03 03:30
FT 
 Midleton
Carrigaline United 
07/03 03:45
FT 
 Home Farm
St Patricks Cy 
07/03 03:45
FT 
 Leixlip United
Kilnamanagh Afc 
07/03 03:45
FT 
 St. Patrick's
Cork City 
07/03 03:45
FT 
 Waterford United
Derry City 
07/03 04:00
FT 
 Bohemians
Shelbourne 
07/03 04:00
FT 
 Finn Harps
Dundalk 
06/03 15:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
Hapoel Mahane Yehuda 
06/03 17:00
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Beitar Kfar Saba Shlomi 1
06/03 18:30
FT 
 Maccabi Bnei Nahaf Qasem
Maccabi Maalot Tarshiha 3
06/03 18:30
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Maccabi Ironi Sderot 
06/03 18:30
FT 
1 Ms Hapoel Yeroham
Bnei Eilat 
06/03 18:45
FT 
 Hapoel Kiryat Ono
Shimshon Bnei Tayibe 
06/03 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
06/03 19:00
 
 Shimshon Tel Aviv
Beitar Petah Tikva 
06/03 19:30
 
 Beitar Ironi Kiryat Gat
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
06/03 19:55
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Kfar Bara 
06/03 20:30
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
Otzma Holon 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Sandala Gilboa
Ihud Bnei Kfar Kara 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Umm Al Fahm
Hapoel Akko 
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Ashkelon
Hapoel Natzrat Illit 
06/03 21:00
FT 
1 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Rishon Letzion 1
06/03 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Beitar Tel Aviv Ramla 
06/03 18:45
FT 
 Sc Maccabi Ashdod
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
06/03 18:55
FT 
 Hapoel Azor
As Ashdod 
06/03 19:00
FT 
1 Hapoel Bnei Zalfa
Rubi Shapira 
06/03 19:15
FT 
 Maccabi Tamra
Moadon Sport Tira 
06/03 19:30
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
06/03 19:30
FT 
 Hapoel Iksal
Hapoel Herzliya 
06/03 19:30
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Bikat Hayarden 
06/03 19:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
06/03 19:30
FT 
1 Maccabi Shaarayim
Maccabi Yavne 
06/03 19:45
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
AS Nordia Jerusalem 
06/03 20:00
FT 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Kaukab 
06/03 20:00
FT 
 Maccabi Tzur Shalom
Ironi Tiberias 
06/03 20:00
 
 Ironi Or Yehuda
Maccabi Kabilio Jaffa 
06/03 22:00
FT 
 Fiorentina U20
Napoli U19 
06/03 22:00
FT 
1 Sahab Sc
Al Aqaba Sc 
07/03 00:30
FT 
 Al-Faisaly
Ramtha SC 
06/03 20:00
FT 
 Kericho
Sofapaka 
07/03 01:30
FT 
 FK Zalgiris Vilnius
Baltija Panevezys 1
06/03 17:00
 
 Ukm
Kelantan FA 
06/03 21:00
FT 
 Kelantan United
Kuching Fa 
06/03 21:00
FT 
 Terengganu B
Pknp 
06/03 21:00
FT 
 Melaka FC
PDRM 
06/03 21:00
FT 
 Misc Mifa
Pahang 
07/03 03:15
FT 
1 Zejtun Corinthians
Mqabba 
07/03 02:00
FT 
 Floriana
Sirens 
07/03 09:00
FT 
 Queretaro
Toluca 
07/03 10:00
FT 
 Pumas UNAM
Club America 
07/03 11:00
FT 
 Puebla
Tigres UANL 
07/03 10:00
FT 
 Alacranes de Durango
Ua De Chihuahua 1
07/03 10:00
FT 
 Deportivo Cafessa
Cd Nuevo Chimalhuacan 
06/03 23:00
FT 
 Puebla U20
Tigres Uanl U20 
07/03 05:45
FT 
 Queretaro U20
Toluca U20 1
07/03 08:00
FT 
 Zacatepec
Csyd Dorados De Sinaloa 
07/03 11:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Atlante 
07/03 02:00
FT 
 Maghrib Association Tetouan
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
07/03 03:00
FT 
 Den Bosch
Almere City FC 
07/03 03:00
FT 
 Eindhoven
Oss 
07/03 03:00
FT 
 SBV Excelsior
MVV Maastricht 
07/03 03:00
FT 
 Volendam
Jong Ajax Amsterdam 
07/03 03:00
FT 
 Helmond Sport
Dordrecht 90 1
07/03 03:00
FT 
 Telstar
Jong PSV Eindhoven 
06/03 21:35
FT 
 Bahla
Fnjaa SC 
06/03 21:50
FT 
 Mrbat
Al Oruba Sur 
07/03 00:00
FT 
 Alrstak
Muscat 
06/03 21:00
FT 
 Shbab Alkhaleel
Wadi Al Nes 
07/03 05:00
FT 
 12 De Octubre
Sportivo Luqueno 
07/03 04:00
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Utc Cajamarca 
07/03 10:00
FT 
 Carlos Manucci
Cienciano 
07/03 01:00
FT 
 Odra Opole
Belchatow 
07/03 03:30
FT 
 Gornik Zabrze
Cracovia Krakow 
07/03 02:30
FT 
 Baltyk Gdynia
Unia Janikowo 
06/03 21:55
FT 
 Al-Ahli Doha
Qatar SC 
07/03 00:05
FT 
 Al-Arabi SC
Al Khor SC 
06/03 23:30
FT 
 CS Mioveni
Gloria Buzau 
07/03 02:30
FT 
 Astra Ploiesti
Botosani 
06/03 20:00
FT 
 Astra Giurgiu Ii
Cs Blejoi 
06/03 21:00
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Botosani 2 
06/03 21:00
 
 Cetate Deva
Acs Dumbravita 
06/03 21:00
 
 Cs Sanatatea Cluj
Acs Unu Fotbal Club Gloria 
06/03 21:00
FT 
 Fcm Alexandria
Pucioasa 
06/03 21:00
FT 
 Dacia Unirea Braila
Afc Metalul Buzau 
06/03 21:00
FT 
 U Craiova 1948 Sa
Soimii Lipova 
06/03 21:00
FT 
 Unirea Dej
Zalau 
06/03 21:00
FT 
 ACS Poli Timisoara
Becicherecu Mic 
06/03 21:10
FT 
 Odorheiu Secuiesc
Avantul Reghin 
06/03 22:00
FT 
 Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
07/03 00:00
FT 
 Novali Futsal
Mfk Cprf Futsal 
06/03 18:00
FT 
 Orenburg Youth
Arsenal Tula Youth 
06/03 19:00
FT 
 Dinamo Moscow 2
Tambov Youth 1
06/03 21:30
FT 
 Gasogi Utd
Espoir 
06/03 20:40
 
 Jubail
Al Sadd Sa 
06/03 20:40
 
 Al Sahel
Hajer 
06/03 20:50
FT 
 Al Sharq
Al Orubah 
06/03 20:50
 
 Al Anwar Sa
Arar 
06/03 21:25
FT 
1 Al Entesar
Al Suqoor Ksa 
06/03 21:05
FT 
 Al-Raed
Al-Fath 
07/03 00:05
FT 
 Al Wehda Mecca
Dhamk 
07/03 01:40
FT 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al Feiha 
07/03 01:00
FT 
 Cukaricki
Spartak Subotica 
06/03 21:00
FT 
 Graficar
Kabel Novi Sad 
06/03 19:45
FT 
 Tanjong Pagar Utd
Home United FC 
06/03 20:15
 
 DPMM FC
Tampines Rovers FC 1
06/03 22:00
FT 
 Sport Podbrezova
Mfk Skalica 
06/03 22:00
FT 
 NK Ptuj Drava
Nafta 
06/03 21:30
FT 
 Cape Umoya United
Ajax Cape Town 
07/03 02:00
FT 
 Maritzburg United
Polokwane City 
07/03 04:00
FT 
 Sd San Jose U19
Cd Ofra U19 
07/03 04:00
FT 
 CD Lugo
Cadiz 1
07/03 03:30
FT 
 Olivenza
Cd Coria 
07/03 03:30
FT 
 AD San Juan
Cd Huarte 
06/03 19:55
FT 
 Al Sahel Syr
Al-Wahda Damascus 
06/03 20:00
FT 
 Al Taleiah
Al ittihad SYR 
06/03 20:00
FT 
1 Al Shorta Damascus
Al Futowa 2
06/03 20:00
FT 
 Hutteen Latakia
Jableh Sc 
06/03 20:00
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Teshrin Sc 
07/03 06:00
FT 
 W Connection FC
Ac Port Of Spain 
07/03 01:00
FT 
 Besiktas
Ankaragucu 
07/03 00:00
FT 
 Adanaspor
Balikesirspor 
07/03 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Altay Spor Kulubu 
06/03 21:30
FT 
 Al Taawon
Al Arabi Uae 
06/03 21:35
FT 
 Al Bataeh
Al Thaid 
06/03 21:30
FT 
 Ittihad Kalba
Al-Jazira UAE 
06/03 21:30
FT 
 Al Wehda UAE
Ajman 
07/03 00:15
FT 
 Shabab Al Ahli Dubai
Al Nasr Dubai 
06/03 21:30
FT 
 Al Dhafra U21
Wasl Dubai U21 1
06/03 21:30
 
 Al Fujairah U21
Al Ain Scc Reserve 
06/03 20:50
FT 
 Wakiso Giants
Vipers 1
06/03 21:30
FT 
 Ura Kampala
Uganda Police 
06/03 18:00
FT 
 Desna Chernihiv U21
Zorya U21 
06/03 20:00
FT 
 Pfc Oleksandria U21
Dynamo Kyiv U21 
07/03 11:30
FT 
 La Force
Stumptown Athletic 
07/03 11:00
 
 Orange County Blues Fc
El Paso Locomotive 
07/03 11:00
 
 Tacoma Defiance
Reno 1868 
06/03 21:15
FT 
1 Metallurg Bekobod
Kokand 1912 
06/03 21:15
FT 
 Navbahor Namangan
Lokomotiv Tashkent 
06/03 21:15
FT 
 Metallurg Bekobod
Kokand 1912 
07/03 06:00
FT 
 Aragua
Caracas FC 
06/03 18:00
FT 
 Hoàng Anh Gia Lai
Than Quảng Ninh 
06/03 18:00
FT 
 Quảng Nam FC
Tp Hồ Chí Minh FC 
07/03 03:30
FT 
 Taffs Well
Cambrian Clydach 
07/03 03:45
FT 
 Goytre United
Haverfordwest County 
07/03 03:45
FT 
 Newi Cefn Druids
Aberystwyth Town 
07/03 03:45
FT 
 Penybont
Uwic Inter Cardiff 
07/03 03:45
FT 
 Caernarfon
Newtown 
07/03 03:45
FT 
1 Bala Town
Connahs Quay Nomads 
07/03 04:00
FT 
 The New Saints
Barry Town Afc 
06/03 13:45
FT 
1 Mumbai Ultras
Ratnam Sa 
06/03 15:15
FT 
 South Hobart
Kingborough Lions 
06/03 15:55
FT 
 Cfci U19
Sunday Boys 
06/03 16:00
FT 
 Krystal
Enerhiya Nova Kakhovka 1
06/03 16:00
 
 Armenia Womens
Litva (w) 
06/03 16:05
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Lada Sok Dimitrovgrad 
06/03 17:30
FT 
 Glenorchy Knights
Hobart Zebras 
06/03 17:30
 
 Dinamo Briansk
Dynamo Stavropol 
06/03 18:00
FT 
1 Zorkyi Krasnogorsk
Saturn 
06/03 19:00
FT 
 Brann
HJK Helsinki 
06/03 19:00
FT 
 Stromsgodset
Valerenga 
06/03 19:00
FT 
 England womens U19
Sweden Womens U19 
06/03 19:05
FT 
1 Belshina Babruisk
Vitebsk 
06/03 20:00
FT 
 Sandnes Ulf
Asane Fotball 
06/03 21:00
FT 
 Odd Grenland
Raufoss 
06/03 21:00
FT 
 Denmark Womens U19
Poland Womens U19 
06/03 21:00
FT 
 Stromsgodset B
Valerenga B 
06/03 22:00
FT 
 Molde
Lillestrom 
06/03 22:00
FT 
 Young Boys
Kriens 
06/03 23:00
FT 
 Viking
Honka 
07/03 00:30
FT 
 Skjetten Fotball
Oppsal 
07/03 01:00
FT 
 Usa Womens U19
Netherlands Womens U19 
07/03 02:00
FT 
 Skeid Oslo
Kongsvinger 
07/03 02:00
FT 
 Switzerland (w)
Austria (w) 
07/03 02:40
FT 
 Lyn Oslo
Gjelleraasen Il 
07/03 03:00
FT 
 Wales (w)
Estonia (w) 
07/03 08:00
FT 
1 Nacional Am U19
Fast Clube U19