Live3s Logo

LiveScore 03 Mar 2020

04/03 03:45
FT 
 Chelsea
Liverpool 
04/03 04:00
AET 
 Reading
Sheffield United 
90 minutes[1-1], 120 minutes[1-2]
04/03 04:00
FT 
 West Bromwich
Newcastle United 
04/03 01:30
AET 
 Saarbrucken
Fortuna Dusseldorf 
90min [1-1], 120min [1-1], Penalty [7-6],
04/03 03:45
FT 
 Schalke 04
Bayern Munich 
04/03 04:00
FT 
 Famalicao
Sporting Lisbon 
04/03 03:45
FT 
 Hibernian
Hearts 
04/03 06:15
FT 
 Internacional RS
Univ. Catolica 1
04/03 06:15
FT 
 Defensa Y Justicia
Santos 
04/03 08:30
FT 
 Atletico Paranaense
CA Penarol 
04/03 08:30
FT 
 America de Cali
Gremio 
04/03 08:30
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Libertad Asuncion 
04/03 08:30
FT 
 Caracas FC
Boca Juniors 
03/03 20:45
FT 
 Johor
Suwon Samsung Bluewings 
03/03 22:00
AET 
 Ajax Amsterdam U19
Atletico Madrid U19 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[6-5]
03/03 23:00
FT 
 Benfica U19
Liverpool U19 2
04/03 11:00
FT 
 Club Tijuana
Toluca 
03/03 21:00
 
 Asm Oran
Aso Chlef 
03/03 21:00
AET 
 Es Guelma
Paradou Ac 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [3-4],
03/03 18:00
FT 
 Na Hussein Dey U21
Cs Constantine U21 
03/03 18:00
FT 
 Paradou Ac U21
Usm Alger U21 
03/03 19:00
FT 
 As Khroub U21
Mc Ei Eulmau21 1
03/03 19:00
FT 
 Aso Chlef U21
Cr Belouizdad U21 1
03/03 19:00
FT 
 Tadjenant U21
Rc Relizane U21 
03/03 19:00
FT 
 Mc Saida U21
Wa Tlemcen U21 
03/03 19:00
FT 
 Mo Bejaia U21
Om Arzew U21 
03/03 19:00
FT 
 Olympique Medea U21
Rc Arba U21 
03/03 19:10
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Mc Alger U21 
03/03 19:10
FT 
 Js Kabylie U21
Usm Bel Abbes U21 
03/03 19:10
FT 
 Jsm Skikda U21
Asm Oran U21 
03/03 19:10
FT 
 Mc Oran U21
Js Saoura U21 
03/03 19:10
FT 
 Nc Magra U21
As Ain Mlila U21 
03/03 19:15
FT 
 Us Biskra U21
Es Setif U21 
04/03 06:10
FT 
 Chacarita Juniors
Instituto 
03/03 17:15
FT 
 Muktijoddha Skc
Saif Sporting Club 
04/03 08:30
 
 Club Guabira
Blooming 
04/03 07:30
FT 
 Bahia de Feira BA
Alagoinhas Atletico Ba 1
04/03 06:30
FT 
 River Pi
Ceara 
03/03 21:00
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Cska 1948 Sofia 1
04/03 00:00
FT 
 CSKA Sofia
Botev Vratsa 
03/03 20:00
FT 
 Renaissance Ngoumou
Dynamo De Douala 
03/03 20:00
FT 
 Racing De Bafoussam
Foncha Street Bamenda 
03/03 22:00
FT 
 Les Astres De Douala
Fauve Azur Elite 
03/03 22:00
FT 
 Ofta Of Kribi
As Fap 
03/03 22:00
FT 
 Stade De Bertoua
As Matelots 
03/03 22:00
FT 
1 Unisport Bafang
Nternational Sporting De Douala 
03/03 22:00
FT 
 Yafoot
Ngaoundere University 
04/03 05:00
FT 
 Santiago Wanderers
Audax Italiano 
04/03 08:40
 
 Millonarios
Santa Fe 
04/03 00:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Slaven Belupo Koprivnica 
04/03 02:00
FT 
 NK Rijeka
Zapresic 
03/03 18:00
FT 
 Viktoria Plzen U19
Zlin U19 
04/03 01:30
FT 
 Esbjerg FB
Aarhus AGF 
04/03 03:45
FT 
 AFC Fylde
Notts County 
04/03 03:45
FT 
 Barnet
Boreham Wood  
04/03 03:45
FT 
 Chorley
Eastleigh 
04/03 03:45
FT 
 Halifax Town
Sutton United 
04/03 03:45
FT 
 Solihull Moors
Hartlepool United FC 
04/03 03:45
FT 
 Chesterfield
Harrogate Town 
04/03 03:45
FT 
 Leamington
Kings Lynn 
04/03 03:45
FT 
 Brackley Town
Boston United 
04/03 03:45
FT 
 York City
Hereford 
04/03 03:45
FT 
 Billericay Town
Havant and Waterlooville 
04/03 03:45
FT 
 Plymouth Argyle
Grimsby Town 
04/03 03:45
FT 
 Exeter City
Crewe Alexandra 
04/03 03:45
FT 
 Swindon
Scunthorpe United 
04/03 03:45
AET 
 Concord Rangers
Royston Town 
90min [1-1], 120min [2-1],
04/03 03:45
FT 
 Ashton United
Warrington Town AFC 
04/03 03:45
FT 
1 Whitby Town
Mickleover Sports 1
03/03 21:00
FT 
 Huddersfield Town R
Blackpool R 
03/03 22:00
FT 
 Southend Utd Reserve
Bristol Rovers Reserve 
03/03 22:00
FT 
 Walsall Reserve
Grimsby Am R 
04/03 03:45
FT 
 Corinthian Casuals
East Thurrock United 
04/03 03:45
FT 
 Leatherhead
Potters Bar Town 
04/03 03:45
FT 
 Enfield Town
Lewes 
04/03 03:45
FT 
 Beaconsfield Sycob
Tiverton Town 
04/03 03:45
FT 
 Oxford United Womens
Milton Keynes Dons Womens 
04/03 03:45
FT 
 Banbury United
Needham Market 
04/03 03:45
FT 
1 St Ives Town
Leiston 
03/03 19:00
FT 
 Sioni Bolnisi
Shevardeni 
03/03 19:00
FT 
 WIT Georgia Tbilisi
Aragvi Dusheti 
04/03 01:30
FT 
 Ssv Ulm 1846
Steinbach 
04/03 01:50
FT 
 Puskas Akademia
Mezokovesd-Zsory 
03/03 19:30
FT 
 AIFF XI
Minerva Academy 
03/03 21:30
 
2 Gokulam Kerala
East Bengal 
03/03 20:00
FT 
 Al Najaf
Al Kahrabaa 
03/03 20:10
FT 
 Baghdad
Al Zawraa 
04/03 02:15
FT 
 Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv 
04/03 04:00
FT 
 Salernitana
Venezia 1
04/03 04:00
FT 
 Cremonese
Empoli 
04/03 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Cittadella 
04/03 04:00
FT 
 Trapani
Virtus Entella 
04/03 04:00
FT 
 Crotone
Pisa 1
04/03 04:00
FT 
 Livorno
Frosinone 
04/03 04:00
FT 
 Perugia
Benevento 
04/03 04:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Juve Stabia 
03/03 23:30
FT 
 Usc Bassam
Wac Dadjame 
04/03 00:00
FT 
 Societe Omnisports De Larmee
San Pédro 
04/03 02:00
FT 
 Asec Mimosas
Issia Wazy 
03/03 23:30
FT 
 As Nianan
As Bakaridjan 
04/03 00:00
FT 
 Yeelen
Usc Kita 2
04/03 01:55
FT 
 As Olympique De Missira
Csk 
04/03 00:00
FT 
 Rcoz Oued Zem
Forces Armee Royales 1
04/03 02:00
FT 
 Union Touarga Sport Rabat
OCK Olympique de Khouribga 
03/03 17:30
FT 
 Silver Stars U19
Yaw Myay U19 
03/03 17:30
FT 
 Yadanarbon U19
Southern Myanmar U19 
03/03 17:30
FT 
 Yangon United U19
Ayeyawady Utd U19 
04/03 01:00
FT 
 Az Alkmaar U19
Nac Breda U19 
04/03 03:45
FT 
 Dungannon Swifts
Ballymena United 
04/03 01:00
FT 
 Wisla Plock
Rakow Czestochowa 1
04/03 01:00
FT 
 Lech Poznan
Gornik Zabrze 
04/03 03:30
FT 
1 Pogon Szczecin
Jagiellonia Bialystok 
04/03 03:30
FT 
 Cracovia Krakow
Wisla Krakow 
04/03 02:00
FT 
 Clinceni
Dinamo Bucuresti 
03/03 21:00
FT 
 As Kigali
Muhanga 
03/03 21:00
FT 
1 Espoir
Gicumbi 
03/03 20:45
FT 
 Al Shoalah
Al Ansar 
03/03 21:05
FT 
 Al Tai
Al Thuqbah 
03/03 21:15
FT 
 Uhud
Al Baten 
03/03 23:25
FT 
 Al Jeel
Al Nojoom 
04/03 00:10
FT 
 Al Rbeea
Hottain 
04/03 03:45
FT 
 Ayr Utd
Dundee United 
04/03 03:45
FT 
 Dundee
Alloa Athletic 
04/03 03:45
FT 
 Inverness C.T.
Greenock Morton 
04/03 03:45
FT 
 Partick Thistle
Queen of the South 
04/03 03:45
FT 
 Clyde
Montrose 
04/03 03:45
FT 
 Raith Rovers
Falkirk 
04/03 03:45
FT 
 Dumbarton
Forfar Athletic 
04/03 00:00
FT 
 Young Africans
Mbao 
04/03 07:00
FT 
 Cunupia
Ac Port Of Spain 
04/03 01:30
FT 
 Trabzonspor
Fenerbahce 
03/03 21:00
FT 
 Kampala City Council
Proline 
03/03 21:30
FT 
 Busoga United
Kyetume 
04/03 01:30
FT 
 Dynamo Kyiv
Kolos Kovalivka 
03/03 18:00
FT 
 Zorya U21
Lviv U21 
03/03 19:00
FT 
 Karpaty Lviv U21
Pfc Oleksandria U21 
03/03 20:00
FT 
 Mariupol U21
Vorskla U21 
03/03 21:00
FT 
 Liverpool Montevideo Reserve
Plaza Colonia Reseves 
03/03 15:30
FT 
1 Thanh Hoa U19
Quang Nam U19 
03/03 15:35
FT 
 TT Hanoi U19
Than Quang Ninh U19 
03/03 15:50
FT 
 An Giang U19
Binh Duong U19 
03/03 16:00
FT 
 Hoang Anh Gia Lai U19
Cong An Nhan Dan U19 1
03/03 16:00
 
 Binh Dinh U19
Phu Yen U19 
03/03 17:45
FT 
 TPHCM U19
Khatoco Khanh Hoa U19 
03/03 17:45
 
1 Huda Hue U19
Song Lam Nghe An U19 
03/03 18:00
FT 
 Pho Hien U19
Nam Dinh U19 
04/03 03:30
FT 
 Cwmamman United
Taffs Well 1
03/03 14:20
FT 
 Ganggam Sc
Klasa 
03/03 15:45
FT 
 Juhu Sparks
West Zone United 
03/03 16:30
FT 
 Isloch Minsk
Balkany Zorya 
03/03 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Slavia Mozyr 
03/03 21:00
FT 
 Monchengladbach Am
Utrecht Am 
03/03 22:00
FT 
 Sandnes Ulf
Honka 
03/03 22:00
FT 
 Altyn Asyr
Rukh Brest 
03/03 22:00
FT 
 FK Aktobe Lento
Slutsksakhar Slutsk 
03/03 23:00
FT 
 Portugal Womens U19
Czech Womens U19 
04/03 01:35
FT 
 Sk Werndorf
Sv Rader Nais Tobelbad 
04/03 02:00
FT 
 Landskrona BoIS
Rosengard 1
04/03 02:00
FT 
 Arendal
Fram Larvik 
04/03 03:45
FT 
 Cheshunt
Hemel Hempstead Town