Live3s Logo

LiveScore 01 Mar 2020

01/03 22:00
FT 
 Everton
Manchester United 
01/03 22:00
FT 
 Tottenham Hotspur
Wolves 
01/03 19:00
FT 
 Sevilla
Osasuna 1
01/03 21:00
FT 
 Athletic Bilbao
Villarreal 
01/03 23:00
FT 
 Espanyol
Atletico Madrid 
02/03 01:30
FT 
 Mallorca
Getafe 
02/03 04:00
FT 
 Real Madrid
Barcelona 
01/03 22:00
FT 
 Lecce
Atalanta 
02/03 01:00
FT 
 Cagliari
AS Roma 
01/03 20:30
FT 
 Union Berlin
Wolfsburg 
01/03 22:30
FT 
 RB Leipzig
Bayer Leverkusen 
01/03 22:00
FT 
 Nantes
Lille 
02/03 00:00
FT 
 Bordeaux
Nice 
02/03 04:00
FT 
 Lyon
Saint Etienne 
02/03 00:30
FT 
 Aston Villa
Manchester City 
01/03 19:15
FT 
 RKC Waalwijk
Utrecht 
01/03 21:30
FT 
 PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam 
01/03 23:45
FT 
 Sparta Rotterdam
Emmen 
02/03 03:00
FT 
 Ajax Amsterdam
AZ Alkmaar 
01/03 21:30
FT 
 Genk
Club Brugge 
02/03 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Standard Liege 
02/03 03:00
FT 
 Cercle Brugge
Gent 
01/03 23:00
FT 
 Aves
Pacos Ferreira 
02/03 01:30
FT 
 Maritimo
Sporting Braga 
02/03 04:00
FT 
 Vitoria Guimaraes
Desportivo de Tondela 
01/03 13:00
FT 
 Western United
Central Coast Mariners 
01/03 15:30
FT 
 Melbourne City
Brisbane Roar 
01/03 19:00
FT 
 Spartak Tambov
Rubin Kazan 
01/03 21:30
FT 
 Krasnodar
Ufa 
02/03 00:00
FT 
 PFC Sochi
Arsenal Tula 
02/03 01:30
FT 
 Columbus Crew
New York City 1
02/03 02:00
FT 
 New York Red Bulls
Cincinnati 
02/03 04:25
FT 
 Seattle Sounders
Chicago Fire 
02/03 08:55
FT 
 Portland Timbers
Minnesota United 
01/03 21:00
FT 
 Zanaco
Pyramids 
01/03 21:00
FT 
 Enyimba International
Horoya Ac 
02/03 00:00
FT 
 Al Nasr Benghazi
HUSA Hassania Agadir 
02/03 03:00
FT 
 EL Masry
Renaissance Sportive de Berkane 
02/03 04:00
FT 
 Ca San Miguel
Defensores Unidos 
02/03 04:00
FT 
 Villa San Carlos
Acassuso 
02/03 04:05
FT 
 Club Atletico Colegiales
Tristan Suarez 
02/03 04:00
FT 
 Club Lujan
El Porvenir 
02/03 04:00
FT 
 San Martin Burzaco
Leandro N Alem 
02/03 04:00
FT 
1 Excursionistas
Sportivo Italiano 1
02/03 04:00
FT 
1 Victoriano Arenas
Canuelas 
02/03 04:30
FT 
 Deportivo Merlo
General Lamadrid 1
02/03 04:00
FT 
 Estudiantes de Caseros
Barracas Central 
02/03 04:00
FT 
1 Guillermo Brown
Ca Platense 
02/03 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Villa Dalmine 
02/03 06:00
FT 
 San Martin San Juan
Agropecuario De Carlos Casares 
02/03 06:05
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Ferrol Carril Oeste 
02/03 08:10
FT 
 Estudiantes Rio Cuarto
Atletico Atlanta 
02/03 04:00
FT 
1 Centro Espanol
Deportivo Paraguayo 
02/03 04:00
FT 
1 Central Ballester
Ca Lugano 1
02/03 04:35
FT 
 Aldosivi
San Lorenzo 
02/03 06:40
FT 
 Lanus
Estudiantes 
02/03 06:40
FT 
 Rosario Central
Arsenal de Sarandi 1
02/03 08:45
FT 
 Velez Sarsfield
Argentinos Juniors 
02/03 04:00
FT 
 Crucero del Norte
Union Sunchales 
02/03 04:00
FT 
1 Sansinena
Deportivo Maipu 
01/03 12:00
FT 
 Blacktown City Demons
Sydney United 
01/03 13:00
FT 
 Sydney Olympic
South Coast Wolves 
01/03 13:30
FT 
 Rockdale City Suns
Manly United 
01/03 16:00
FT 
 Marconi Stallions
Sutherland Sharks 
01/03 16:00
FT 
1 Brisbane Olympic United FC
Peninsula Power 
01/03 16:15
FT 
 Eastern Suburbs
Brisbane Roar Am 
01/03 14:00
FT 
 St Albans Saints
Melbourne Knights 
01/03 13:00
FT 
 Melbourne City Womens
Brisbane Roar Womens 
01/03 14:05
 
2 Marconi Stallions U20
Sutherland Sharks U20 
02/03 00:00
FT 
 LASK Linz
TSV Hartberg 1
02/03 00:00
FT 
 Rapid Wien
Mattersburg 
02/03 00:00
FT 
1 St.Polten
Wolfsberger AC 
02/03 00:00
FT 
 Sturm Graz
Austria Wien 1
02/03 00:00
FT 
 WSG Wattens
Trenkwalder Admira 
01/03 17:30
FT 
 Dornbirn
Wacker Innsbruck 
01/03 19:00
FT 
 Zira
Gilan Gabala 
01/03 21:00
FT 
 Neftci Baku
Sabail 
01/03 20:30
FT 
 Abahani Limited
Rahmatgonj Mfs 
01/03 22:00
FT 
 Royal Fc Liege
Olympic Charleroi 
01/03 22:00
 
 Urs Lixhe Lanaye
KSK Heist 
02/03 04:00
FT 
 Bolivar
Real Potosi 1
02/03 05:15
FT 
 San Jose
Aurora 
02/03 03:00
FT 
 Fluminense
Madureira 
02/03 06:00
FT 
 Botafogo
Boavista 
02/03 03:00
FT 
 Juventus Sc
Concordia Ac 
02/03 03:00
FT 
 Fortaleza
Barbalha 
02/03 04:00
FT 
 Aimore Rs
EC Pelotas RS 
02/03 02:30
FT 
 Crac Go
Aparecidense Go 
02/03 02:30
FT 
 Ipora
Gremio Anapolis 
02/03 03:00
FT 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Villa Nova-MG 
02/03 03:00
FT 
 Sao Paulo Crystal
Botafogo PB 
02/03 04:00
FT 
 Nacional De Patos Pb
Atletico Cajazeirense Pb 
01/03 22:00
FT 
 Inter De Limeira
Gremio Novorizontino 
02/03 03:00
FT 
 Sao Paulo
Ponte Preta 1
02/03 06:00
FT 
 Ferroviaria Sp
Botafogo Sp 
01/03 21:00
FT 
1 Aa Portuguesa Santista
Taubate 
01/03 21:00
 
 Juventus Sp
Sao Bernardo 
02/03 05:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Sertaozinho 
01/03 20:15
FT 
1 Levski Sofia
Slavia Sofia 
01/03 20:00
FT 
 Young Sports
Canon Yaounde 
02/03 05:00
FT 
 Cobreloa
San Marcos De Arica 
01/03 23:00
FT 
 Coquimbo Unido
La Serena 1
02/03 05:00
FT 
1 O Higgins
Universidad de Chile 
02/03 03:00
FT 
 Deportivo Pasto
La Equidad 1
02/03 09:15
FT 
 Deportivo Pereira
Deportiva Once Caldas 
02/03 04:30
FT 
 Tigres Zipaquira
Atletico Huila 
02/03 05:30
FT 
 Union Magdalena
Universitario De Popayan 
02/03 07:30
FT 
 Cortulua
Leones 2
02/03 01:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Guadalupe 
02/03 05:00
FT 
1 Limon
Alajuelense 2
02/03 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Cartagines Deportiva SA 
02/03 09:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Ad San Carlos 
01/03 22:00
FT 
 Hajduk Split Ii
Croatia Zmijavci 
01/03 22:00
FT 
1 Rudes
Kustosija 
02/03 00:00
FT 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
02/03 00:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
01/03 21:00
FT 
 Digenis Morphou
Alki Oroklini 
01/03 21:30
FT 
 Synot Slovacko
Slavia Praha 
02/03 00:00
FT 
 Bohemians 1905
Mfk Karvina 
01/03 21:00
FT 
 Nykobing Falster
Skive IK 
01/03 22:00
FT 
 Vejle
Herfolge Boldklub Koge 
01/03 22:00
FT 
 Vendsyssel
Roskilde 
01/03 19:00
FT 
 Horsens
Randers 
01/03 21:00
FT 
 Odense BK
Silkeborg IF 
01/03 23:00
FT 
 Brondby
Lyngby 
02/03 01:00
FT 
 Kobenhavn
Aalborg BK 
01/03 23:00
FT 
 Sociedad Deportivo Quito
Fuerza Amarilla 
02/03 01:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Olmedo Riobamba 1
02/03 04:00
FT 
 Sociedad Deportiva Aucas
Mushuc Runa 
01/03 20:00
FT 
 Coventry
Sunderland 
01/03 23:00
FT 
 Cray Wanderers
Merstham 
01/03 20:00
FT 
 Sunderland U23
Fulham U23 
01/03 22:00
FT 
 Milton Keynes Dons Womens
Portsmouth Womens 
01/03 19:00
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 1
01/03 21:30
FT 
 Lille U19
Drancy U19 
01/03 19:00
FT 
 Saburtalo Tbilisi
Chikhura Sachkhere 
01/03 20:00
FT 
 Ingolstadt 04
Viktoria Koln 
01/03 21:00
FT 
 Sv Meppen
MSV Duisburg 
01/03 21:00
FT 
 Koln Womens
Ffc Frankfurt Womens 
01/03 21:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Bayern Munich (w) 
01/03 21:00
FT 
 Hoffenheim (w)
Sc Freiburg (w) 
01/03 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
SV Wehen Wiesbaden 
01/03 20:30
FT 
 Bochum
SV Sandhausen 
01/03 20:30
FT 
 St. Pauli
VfL Osnabruck 
01/03 21:00
FT 
 Greuther Furth U19
1 Fc Heidenheim U19 
01/03 18:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Dortmund U19 
01/03 18:00
FT 
 Esc Geestemunde
Habenhauser 1
01/03 22:00
FT 
 Hennef 05
Hurth 
01/03 22:00
FT 
 Ratingen Sv
Tvd Velbert 2
01/03 22:00
FT 
 Tsg Sprockhovel
Gutersloh 
01/03 22:30
FT 
 Bsc Hastedt
Bremer Sv 
01/03 21:00
FT 
 Holstein Kiel 2
Hannover 96 Am 
01/03 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bischofswerdaer FV 08 1
01/03 20:30
FT 
 Germania Halberstadt
SV Babelsberg 03 
01/03 21:00
FT 
1 Sc Freiburg Am
Pirmasens 
01/03 21:00
FT 
 Mainz Am
Astoria Walldorf 
02/03 01:00
FT 
 Panathinaikos
Volos Nfc 1
02/03 01:00
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panaitolikos Agrinio 
02/03 01:00
FT 
 OFI Crete
Lamia 
02/03 01:00
FT 
 Panionios
AEK Athens 
02/03 01:00
FT 
 Aris Thessaloniki
Atromitos Athens 
02/03 01:00
FT 
 Xanthi
PAOK Saloniki 
02/03 01:00
FT 
 Larisa
Asteras Tripolis 
01/03 20:45
FT 
1 Giorgos Karaiskakis
Apollon Smirnis 
01/03 21:00
FT 
 Kissamikos
Panahaiki-2005 
02/03 02:00
FT 
1 CD Malacateco
Xelaju MC 
02/03 03:30
FT 
 CD Puerto de Iztapa
CSD Municipal 
02/03 07:00
FT 
 Club Comunicaciones
Deportivo Sanarate 
02/03 06:00
FT 
 CD Motagua
Real De Minas 
02/03 06:00
FT 
 Platense
Honduras Progreso 
01/03 23:00
FT 
 Thor Akureyri
Throttur 1
01/03 19:30
FT 
 Trau
Mohun Bagan 1
01/03 22:00
 
1 Bengaluru
Atletico De Kolkata 
01/03 15:30
 
 Persipura Jayapura
PSIS Semarang 
01/03 16:30
 
 Persija Jakarta
Pusamania Borneo 
01/03 19:30
 
 Persib Bandung
Persela Lamongan 
01/03 19:30
 
 PSM Makassar
Pss Sleman 
01/03 21:30
FT 
 Bali United
Persita Tangerang 
01/03 19:00
FT 
 Bangor Celtic
Edenderry Town 
02/03 02:15
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Beer Sheva 
02/03 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
02/03 02:00
FT 
 Beitar Jerusalem
Ashdod MS 
01/03 22:00
 
1 Reggina
Ac Monopoli 
01/03 22:00
 
 Rende
Viterbese 
01/03 22:00
 
 Rieti
Asd Sicula Leonzio 
01/03 22:30
 
 Catania
Vibonese 
02/03 00:30
FT 
 Bari
Avellino 
02/03 00:30
FT 
1 Paganese
Teramo 
02/03 00:30
FT 
 Ternana
Bisceglie 1913 1
02/03 00:30
FT 
 Virtus Francavilla
Az Picerno Asd 
02/03 04:00
FT 
 Pescara
Ascoli 
02/03 04:30
FT 
 Dunbeholden
Harbour View 
02/03 04:30
FT 
 Portmore United
Siti Worley Garden J 
02/03 08:00
FT 
 Mount Pleasant
Molynes United 
02/03 08:00
 
 Waterhouse Fc
Uwi 
01/03 18:00
FT 
 Wazito
Kericho 
01/03 19:00
FT 
 Posta Rangers
Mathare United 
01/03 21:00
FT 
 Felda United FC
Misc Mifa 
01/03 21:00
FT 
 PDRM
Sabah 
01/03 18:30
FT 
 Pembroke Athleta
Zejtun Corinthians 
02/03 07:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Leon 
02/03 08:45
FT 
 Santos Laguna
Atlas 
02/03 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Cimarrones De Sonora 
01/03 21:00
FT 
 Bokelj Kotor
Jezero Plav 
01/03 21:00
FT 
 Jedinstvo Bijelo Polje
Arsenal Tivat 
01/03 21:00
FT 
 Lovcen Cetinje
Drezga 
01/03 21:00
FT 
 Otrant
Decic Tuzi 
01/03 21:00
FT 
 Ibar Rozaje
Mornar 
01/03 22:00
FT 
 Tas De Casablanca
Chabab Rif Hoceima 1
01/03 23:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Maghrib Association Tetouan 
02/03 01:00
FT 
1 Raja de Beni Mellal
Olympique de Safi 
02/03 11:00
FT 
 Ba
Auckland City 
02/03 00:00
FT 
 Dep. San Martin
Carlos Manucci 
02/03 04:00
FT 
 Sport Boys
Universitario de Deportes 
02/03 06:45
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Sporting Cristal 
01/03 19:30
FT 
1 Korona Kielce
Lechia Gdansk 
01/03 19:40
FT 
 Olimpia Grudziadz
Stal Mielec 
01/03 22:00
FT 
 Podbeskidzie
Wigry Suwalki 1
01/03 22:00
FT 
 Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow 
01/03 22:00
FT 
 Arka Gdynia
LKS Lodz 
02/03 00:30
FT 
 Zaglebie Lubin
Slask Wroclaw 
01/03 19:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Pogon Siedlce 
01/03 20:05
FT 
 Widzew lodz
Olimpia Elblag 
01/03 19:15
FT 
 Varzim
CD Mafra 
01/03 22:00
FT 
 Sporting Covilha
Chaves 
01/03 23:00
FT 
 Porto B
UD Oliveirense 
01/03 23:00
FT 
 Casa Pia Ac
CD Cova Piedade 
01/03 23:00
FT 
 GD Estoril-Praia
Vilafranquense 
01/03 17:00
FT 
 Politehnica Timisoara
Rapid Bucuresti 1
01/03 19:30
FT 
 Scm Argesul Pitesti
CS Mioveni 
01/03 23:00
FT 
 Gloria Buzau
Universitaea Cluj 
02/03 01:15
FT 
 Universitatea Craiova
Gaz Metan Medias 
01/03 16:55
FT 
 Pfc Sochi Youth
Arsenal Tula Youth 
01/03 20:00
FT 
 Gorilla
Akagera 
01/03 23:00
FT 
 St. Johnstone
Celtic 
02/03 01:00
FT 
 Renaissance
Asc Port Autonome 
01/03 21:00
FT 
 FK Vozdovac Beograd
Vojvodina 
01/03 23:00
FT 
 Mladost Lucani
Cukaricki 
01/03 23:00
FT 
 Proleter Novi Sad
Macva Sabac 
01/03 23:00
FT 
 Karadjordje Topola
FK Napredak Krusevac 
01/03 23:00
FT 
 Radnicki Nis
Indjija 
01/03 23:00
FT 
 FK Javor Ivanjica
Spartak Subotica 
01/03 23:00
FT 
 Radnik Surdulica
FK Rad Beograd 
02/03 01:00
FT 
 Crvena Zvezda
Partizan Belgrade 
01/03 22:30
FT 
 Trencin
Skf Sered 1
01/03 22:30
FT 
 Nitra
Slovan Bratislava 
01/03 22:30
FT 
 FK Pohronie
FK Senica 
01/03 22:30
FT 
 MSK Zilina
DAC Dunajska Streda 
01/03 22:30
FT 
 Spartak Trnava
Zlate Moravce 
01/03 18:00
FT 
 Mfk Zemplin Michalovce U19
Poprad U19 
01/03 21:00
FT 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
01/03 23:30
FT 
 Domzale
NK Publikum Celje 
01/03 18:00
FT 
 Bravo U19
Noga Triglav U19 
01/03 19:00
FT 
1 Royal Eagles
Moroka Swallows 
01/03 21:30
FT 
 Bloemfontein Celtic
Baroka 
01/03 21:30
FT 
1 Polokwane City
Black Leopards 
01/03 17:00
FT 
 Sevilla U19
Calavera U19 
01/03 18:30
FT 
 Getafe U19
Alcorcon U19 
01/03 19:00
FT 
 Elche U19
Cd Roda U19 
01/03 19:00
FT 
 Espanyol U19
Gimnastic Tarragona U19 
01/03 18:00
FT 
 Rayo Vallecano Womens
Real Betis Womens 
01/03 19:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Deportivo La Coruna Womens 
01/03 19:00
FT 
 Barcelona Womens
Madrid Cff Womens 
01/03 19:00
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Cdef Logrono Womens 
02/03 01:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Real Sociedad Womens 
02/03 01:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Rcd Espanyol Womens 
01/03 19:00
FT 
 CD Mirandes
Girona 
01/03 23:00
FT 
 Deportivo La Coruna
CD Lugo 
01/03 23:00
FT 
 Elche
Numancia 1
02/03 01:15
FT 
 Real Oviedo
Tenerife 
02/03 01:35
FT 
2 Fuenlabrada
Alcorcon 
01/03 19:00
FT 
1 Inter De Madrid
Ud Ibiza 
01/03 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
Marino luanco 1
01/03 20:00
FT 
 Las Palmas Atletico
UD Melilla 
02/03 00:00
FT 
 Union Langreo
Las Rozas 1
01/03 23:30
FT 
 CD Tudelano
Unionistas De Salamanca 
02/03 00:00
FT 
 Haro Deportivo
Barakaldo CF 
02/03 00:00
FT 
 Salmantino
Cd Guijuelo 
02/03 01:30
FT 
 Calahorra
Leioa 
01/03 19:00
FT 
 SD Ejea
CD Castellon 
01/03 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Valencia Cf Mestalla 
01/03 19:00
FT 
 AE Prat
Lleida 
02/03 00:00
FT 
1 CF Badalona
CF La Nucia 
02/03 00:30
FT 
 Hercules
Andorra 1
02/03 01:00
FT 
 Sabadell
UE Llagostera 
01/03 18:00
FT 
 Polvorin
Compostela 
01/03 18:00
FT 
 CD Basconia
SD Beasain 
01/03 18:00
FT 
 Yague
Calahorra 2 
01/03 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
Santutxu 
01/03 18:30
FT 
 Real Zaragoza 2
Cd Valdefierro 
01/03 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Cd Roda 
01/03 18:30
FT 
 Rcd Carabanchel
Cd El Alamo 
01/03 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Gimnastica Torrelavega 
01/03 19:00
FT 
 Silva SD
Cd Choco 
01/03 19:00
FT 
1 Lorca Deportiva FC
Ud Los Garres 
01/03 19:00
FT 
 Cd Montijo
Arroyo Club Polideportivo 
01/03 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Ei San Martin 
01/03 19:00
FT 
 Ce Europa
Ue Sants 
01/03 19:00
FT 
 Cp San Cristobal
Pobla De Mafumet Cf 
01/03 19:00
FT 
 Atletico Saguntino
Ud Paterna 
01/03 19:00
FT 
 Cd Cuarte Industrial
Calamocha 1
01/03 19:00
FT 
 Poli deportivo Almeria
Torredonjimeno 
01/03 19:30
FT 
 Ud Santa Marta
Real Burgos 
01/03 23:30
FT 
 Cp Calasancio
Cdfc La Calzada 1
02/03 00:00
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Villafranca 
02/03 01:00
FT 
 Sestao
Cd Vitoria Spa 1
02/03 01:00
FT 
 Lorca Deportiva
Edmf Churra 
02/03 01:15
FT 
 CD El Palo
Cd Huetor Vega 
02/03 02:00
FT 
 Real Betis B
Conil 
01/03 19:00
FT 
 Linense
Recreativo Huelva 
02/03 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Sevilla Atletico 
02/03 00:00
FT 
 Merida Ad
Murcia 
02/03 00:00
FT 
 UCAM Murcia
Yeclano Deportivo 
02/03 00:00
FT 
 CP Villarrobledo
UD Badajoz 
02/03 00:30
FT 
1 Don Benito
Villarrubia 1
02/03 01:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
UD Marbella 
02/03 01:00
FT 
 Cordoba
Algeciras 1
01/03 19:30
FT 
 Tvaakers IF
IFK Norrkoping 
01/03 19:30
FT 
1 Falkenbergs FF
Halmstads 
01/03 21:30
FT 
 Karlskrona
Malmo 
01/03 21:30
FT 
 afc eskilstuna
Syrianska 1
01/03 21:30
FT 
1 Orgryte
AIK Solna 
01/03 21:30
FT 
 Kalmar FF
Jonkopings Sodra IF 
01/03 23:30
FT 
 Brommapojkarna
Hammarby 
01/03 23:30
FT 
 GIF Sundsvall
Varbergs BoIS FC 
01/03 23:00
Postp. 
 Luzern
Basel 
01/03 19:00
FT 
 Phrae United
Udon Thani 1
01/03 19:00
FT 
 Ranong
Samut Sakhon 
01/03 20:00
 
 Navy
Lampang 
01/03 20:00
FT 
 Uthai Thani Forest
Chainat 
01/03 19:00
FT 
1 Trat
Bangkok Glass 
01/03 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Samut Prakan City 
01/03 20:00
FT 
 SCG Muangthong United
Chonburi Shark 
01/03 20:00
FT 
 Buriram United
Port 
01/03 19:00
FT 
 As Djerba
Es Hamam Sousse 
01/03 18:30
FT 
 Denizlispor
Yeni Malatyaspor 1
01/03 21:00
FT 
1 Ankaragucu
Sivasspor 
02/03 00:00
FT 
 Galatasaray
Genclerbirligi 
01/03 19:00
FT 
 Erzurum BB
Menemen Belediye Spor 
01/03 19:00
FT 
 Umraniyespor
Bursaspor 1
01/03 21:30
FT 
 Istanbulspor
Adanaspor 
02/03 00:00
FT 
1 Altay Spor Kulubu
Altinordu 
01/03 19:00
FT 
 Wing Larsburg
Cankaya 
01/03 19:00
FT 
 Yeni Orduspor
Duzcespor 
01/03 19:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Bucaspor 1
01/03 19:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Tepecik Bld 
01/03 19:00
FT 
 Agri 1970 Spor
Kozan Spor 
01/03 19:30
FT 
 Korfez Bld
Karsiyaka 
01/03 19:00
FT 
1 Pazarspor
Kelkit Belediye Hurriyet 
01/03 19:00
FT 
 Diyarbakirspor
Nazillispor 1
01/03 17:00
FT 
 Kocaeli Bayan Womens
Fomget Genclik Womens 
01/03 17:40
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Kdz Ereglispor Womens 
01/03 17:55
FT 
 Kirecburnu Womens
Besiktas Womens 
01/03 19:00
FT 
 Adana Idmanyurduspor Womens
Konak Bel Womens 
01/03 19:00
FT 
 Duzyurtspor
Hacettepe Spor 
01/03 19:30
FT 
 Bugsasspor
Afjet Afyonspor 
01/03 19:30
FT 
1 Sariyer
Sancaktepe Belediye Spor 
01/03 19:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Corum Belediyespor 
01/03 19:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Kirklarelispor 
01/03 19:30
FT 
1 Pendikspor
Manisa Bb Spor 
01/03 19:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Belediye Vanspor 
01/03 19:30
FT 
 Ergene Velimese
Bayburt Ozel Idare 
01/03 19:30
FT 
 Etimesgut Belediye Spor
Sakaryaspor 
01/03 19:30
FT 
 Karabukspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
01/03 19:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Bandirmaspor 
01/03 19:30
FT 
 Usakspor
Kastamonuspor 
01/03 20:00
FT 
 Zorya
Olimpic Donetsk 
01/03 23:00
FT 
1 Vorskla Poltava
Shakhtar Donetsk 
01/03 17:30
FT 
 Termez Surkhon
Kuruvchi Bunyodkor 
01/03 17:30
FT 
 Termez Surkhon
Kuruvchi Bunyodkor 
01/03 19:45
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi 
01/03 19:45
FT 
 Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi 
01/03 23:00
FT 
 Carabobo
Deportivo La Guaira 
02/03 03:30
FT 
 Yaracuyanos
Estudiantes Merida 1
02/03 04:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Zulia 
01/03 17:30
FT 
 Tp Hồ Chí Minh FC
Hà Nội FC 
01/03 19:05
FT 
 Jk Piraaja Tallinn
Raplamaa 1
01/03 20:00
FT 
 Brondby Womens
Eskilstuna United Df Womens 
01/03 20:00
FT 
 Sk Furstenfeld
Sv Spittal 
01/03 20:00
FT 
 Sv Dobl
Tus Kirchbach 
01/03 20:00
FT 
 Slovan Most Pri Bratislave
Mfk Rusovce 
01/03 21:00
FT 
 Vasalunds IF
Nykopings BIS 
01/03 23:00
FT 
 HamKam
Jerv 
02/03 01:00
FT 
 Tromso IL
Viking