Live3s Logo

LiveScore 29 Feb 2020

29/02 20:30
 
 Brighton
Crystal Palace 
29/02 23:00
 
 Aston Villa
Sheffield United 
29/02 23:00
 
 Bournemouth
Chelsea 
29/02 23:00
 
 Newcastle United
Burnley 
29/02 23:00
 
 West Ham
Southampton 
01/03 01:30
 
 Watford
Liverpool 
29/02 20:00
 
 Eibar
Levante 
29/02 23:00
 
 Valencia
Real Betis 
01/03 01:30
 
 Leganes
Alaves 
01/03 04:00
 
 Granada
Celta Vigo 
29/02 22:00
 
 Lazio
Bologna 
01/03 01:00
 
 Udinese
Fiorentina 
01/03 03:45
 
 Napoli
Torino 
29/02 22:30
 
 Hoffenheim
Bayern Munich 
29/02 22:30
 
 Mainz 05
Paderborn 07 
29/02 22:30
 
 Borussia Dortmund
Freiburg 
29/02 22:30
 
 Augsburg
Monchengladbach 
01/03 01:30
 
 Koln
Schalke 04 
01/03 00:30
 
 PSG
Dijon 
01/03 03:00
 
 Amiens
Metz 
01/03 03:00
 
 Stade Brestois
Angers SCO 
01/03 03:00
 
 AS Monaco
Stade Reims 
01/03 03:00
 
 Montpellier
Strasbourg 
01/03 03:00
 
 Toulouse
Stade Rennais 
29/02 20:30
 
 Hull City
Leeds United 
29/02 23:00
 
 Sheffield Wednesday
Derby County 
29/02 23:00
 
 Huddersfield Town
Charlton Athletic 
29/02 23:00
 
 Queens Park Rangers
Birmingham 
29/02 23:00
 
 Fulham
Preston North End 
29/02 23:00
 
 Blackburn Rovers
Swansea City 
29/02 23:00
 
 Reading
Barnsley 
29/02 23:00
 
 Luton Town
Stoke City 
29/02 23:00
 
 West Bromwich
Wigan Athletic 
29/02 23:00
 
 Cardiff City
Brentford 
29/02 23:00
 
 Millwall
Bristol City 
29/02 23:00
 
 Middlesbrough
Nottingham Forest 
01/03 01:30
 
 ADO Den Haag
Heracles Almelo 
01/03 02:45
 
 VVV Venlo
Fortuna Sittard 
01/03 02:45
 
 Zwolle
Vitesse Arnhem 
01/03 03:45
 
 Twente Enschede
SC Heerenveen 
01/03 01:00
 
 Red Star Waasland-Beveren
Anderlecht 
01/03 03:00
 
 AS Eupen
Mouscron Peruwelz 
01/03 03:00
 
 Zulte-Waregem
Kortrijk 
01/03 03:30
 
 Royal Antwerp
Oostende 
29/02 14:00
 
 Newcastle Jets
Perth Glory 
29/02 16:30
 
 Melbourne Victory
Adelaide United 
29/02 19:00
 
 CSKA Moscow
Ural Sr 
29/02 21:30
 
 Dinamo Moscow
Spartak Moscow 
01/03 00:00
 
 Akhmat Grozny
FK Rostov 
01/03 00:00
 
 Zenit St Petersburg
Lokomotiv Moscow 
01/03 02:00
 
 DC United
Colorado Rapids 
01/03 04:00
 
 Montreal Impact
New England Revolution 
01/03 04:30
 
 Houston Dynamo
LA Galaxy 
01/03 06:30
 
 San Jose Earthquakes
Toronto 
01/03 07:00
 
 Orlando City
Real Salt Lake 
01/03 07:00
 
 Dallas
Philadelphia Union 
01/03 09:00
 
 Nashville
Atlanta United 
01/03 11:30
 
 Vancouver Whitecaps
Sporting Kansas City 
29/02 13:00
 
 Kawasaki Frontale
Consadole Sapporo 
29/02 13:00
 
 Nagoya Grampus Eight
Shonan Bellmare 
29/02 13:00
 
 Tokyo
Yokohama F Marinos 
29/02 13:00
 
 Sagan Tosu
Cerezo Osaka 
29/02 13:00
 
 Jeonbuk Hyundai Motors
Suwon Samsung Bluewings 
29/02 15:00
 
 Daegu
Gangwon 
29/02 15:00
 
 Ulsan Hyundai Horang-i
Seoul 
01/03 01:00
 
 Ks Bylis
Flamurtari 
01/03 01:00
 
 KF Tirana
Partizani Tirana 
01/03 01:00
 
 Luftetari Gjirokaster
KF Laci 
01/03 01:00
 
 Teuta Durres
KS Perparimi Kukesi 
01/03 01:00
 
 Vllaznia Shkoder
Skenderbeu Korca 
01/03 01:00
 
 Ks Bylis
Flamurtari 
01/03 01:00
 
 Luftetari Gjirokaster
KF Laci 
01/03 01:00
 
 Teuta Durres
KS Perparimi Kukesi 
01/03 01:00
 
 Vllaznia Shkoder
Skenderbeu Korca 
29/02 23:00
 
 Wa Tlemcen
Om Medea 
29/02 23:00
 
 Om Arzew
Usm Annaba 
29/02 23:00
 
 Mc El Eulma
Mo Bejaia 
29/02 23:00
 
 Rc Relizane
As Khroub 
29/02 23:00
 
 Rc Arba
Drb Tadjenant 
29/02 22:00
 
 Academica Lobito
Ferroviario Do Huambo 
29/02 22:00
 
 Recreativo Libolo
Santa Rita 
29/02 22:00
 
 Onze Bravos
Interclube Luanda 
29/02 22:00
 
 Petro Atletico De Luanda
Recreativo Caala 
29/02 22:00
 
 Primeiro De Agosto
Casa Militar 
29/02 22:00
 
 Progresso
Estrela Clube 1 De Maio 
29/02 22:00
 
 Sporting Cabinda
Sagrada Esperanca 
01/03 05:00
 
 Alvarado Mar Del Plata
Temperley 
01/03 05:00
 
 Belgrano
Deportivo Moron 
01/03 05:00
 
 Estudiantes de Caseros
Barracas Central 
01/03 05:00
 
 Atletico Mitre De Salta
Ferrol Carril Oeste 
01/03 05:00
 
 Estudiantes Rio Cuarto
Atletico Atlanta 
01/03 05:00
 
 Guillermo Brown
Ca Platense 
01/03 05:00
 
 Nueva Chicago
Independiente Rivadavia 
01/03 05:00
 
 San Martin San Juan
Agropecuario De Carlos Casares 
01/03 05:00
 
 CA Brown Adrogue
Santa Marina Tandil 
01/03 05:00
 
 Chacarita Juniors
Instituto 
01/03 05:00
 
 Deportivo Riestra
San Martin Tucuman 
01/03 05:00
 
 Gimnasia Mendoza
Villa Dalmine 
01/03 05:00
 
 Quilmes
Atletico Rafaela 
01/03 05:00
 
 Sarmiento Junin
Almagro 
01/03 07:00
 
 Atletico Tucuman
River Plate 
01/03 07:00
 
 Estudiantes
Racing Club 
01/03 07:00
 
 Boca Juniors
Gimnasia LP 
01/03 07:00
 
 San Lorenzo
Lanus 
01/03 07:00
 
 Argentinos Juniors
Rosario Central 
01/03 07:00
 
 Independiente
Central Cordoba Sde 
01/03 07:00
 
 Union Santa Fe
Velez Sarsfield 
01/03 07:00
 
 Newells Old Boys
Godoy Cruz 
01/03 07:00
 
 Arsenal de Sarandi
Aldosivi 
01/03 07:00
 
 CA Banfield
CA Huracan 
01/03 07:00
 
 Defensa Y Justicia
Patronato Parana 
01/03 07:00
 
 Talleres Cordoba
Colon 
29/02 14:00
 
 Gold Coast United
Queensland Lions SC 
29/02 14:00
 
 Brisbane Strikers
Moreton Bay United 
29/02 14:00
 
 Capalaba
Sunshine Coast Wanderers 
29/02 14:00
 
 Redlands United FC
Gold Coast Knights 
29/02 14:00
 
 Magpies Crusaders
Brisbane City SC 
29/02 14:00
 
 Brisbane Olympic United FC
Peninsula Power 
29/02 14:00
 
 Eastern Suburbs
Brisbane Roar Am 
29/02 14:00
 
 Melbourne Victory Womens
Sydney Womens 
29/02 19:15
 
 Perth Glory Womens
Ws Wanderers Womens 
29/02 20:00
 
 Standard Sumqayit
FK Inter Baku 
29/02 20:00
 
 Qarabag
Sabah 
29/02 20:00
 
 Neftci Baku
Sabail 
29/02 20:00
 
 Zira
Gilan Gabala 
01/03 03:00
 
 Kmsk Deinze
Sint Eloois Winkel 
01/03 03:00
 
 Dender
Tubize 
01/03 03:00
 
 Lierse Kempenzonen
Thes Sport 
01/03 03:00
 
 Patro Eisden
Lalouviere 
29/02 20:30
 
 Borac Banja Luka
FK Sarajevo 
29/02 20:30
 
 Zvi Jerzy Da
FK Zeljeznicar 
29/02 20:30
 
 Zrinjski Mostar
Sloboda Uzice Sevojno 
29/02 20:30
 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Velez Mostar 
29/02 20:30
 
 NK Celik
Radnik Bijeljina 
29/02 20:30
 
 Mladost Doboj Kakanj
NK Siroki Brijeg 
01/03 07:30
 
 Atletico Clube Goianiense
Jaragua Ec 
01/03 07:30
 
 Ipora
Gremio Anapolis 
01/03 07:30
 
 Anapolina Go
Anapolis 
01/03 07:30
 
 Goianesia GO
Goiania 
01/03 07:00
 
 Cruzeiro
Uberlandia Mg 
01/03 07:00
 
 America Mineiro
Tombense 
01/03 07:00
 
 Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt
Villa Nova-MG 
01/03 03:00
 
 Perilima Pb
Sousa Pb 
01/03 03:00
 
 Ferroviaria Sp
Botafogo Sp 
01/03 03:00
 
 Inter De Limeira
Gremio Novorizontino 
01/03 03:00
 
 Mirassol
Oeste FC 
01/03 03:00
 
 Santos
Palmeiras 
01/03 03:00
 
 Sao Paulo
Ponte Preta 
01/03 03:00
 
 Petrolina Pe
Central Sc Pe 
29/02 23:00
 
 Cobresal
Deportes Iquique 
01/03 08:00
 
 Union Espanola
Everton CD 
01/03 08:00
 
 Santiago Wanderers
Audax Italiano 
01/03 08:00
 
 Colo Colo
Universidad de Concepcion 
01/03 08:00
 
 Coquimbo Unido
La Serena 
01/03 08:00
 
 O Higgins
Universidad de Chile 
01/03 08:00
 
 Curico Unido
Huachipato 
29/02 15:30
 
 Qingdao Huanghai
Tianjin Teda 
29/02 19:35
 
 Guangzhou R&F
Wuhan ZALL 
01/03 07:00
 
 Atletico Nacional
Dep.Independiente Medellin 
01/03 07:00
 
 Deportivo Pereira
Deportiva Once Caldas 
01/03 07:00
 
 Millonarios
Santa Fe 
01/03 07:00
 
 Atletico Junior Barranquilla
CD Jaguares 
01/03 07:00
 
 Alianza Petrolera
Deportes Tolima 
01/03 07:00
 
 Deportivo Pasto
La Equidad 
01/03 07:00
 
 Cucuta
Atletico Bucaramanga 
01/03 07:00
 
 Aguilas Doradas
Envigado 
01/03 07:00
 
 Patriotas
Boyaca Chico 
29/02 22:00
 
 ZNK Osijek
Hajduk Split 
29/02 22:00
 
 Hnk Gorica
Istra 1961 
29/02 22:00
 
 Dinamo Zagreb
NK Rijeka 
29/02 23:00
 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
29/02 23:00
 
 AEL Limassol
Ethnikos Achnas 
29/02 23:00
 
 Nea Salamis
Apollon Limassol FC 
29/02 23:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
29/02 23:00
 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
29/02 23:00
 
 APOEL Nicosia
Omonia Nicosia 
29/02 21:00
 
 Akritas Chloraka
Xylotympou 
29/02 21:00
 
 Digenis Morphou
Alki Oroklini 
29/02 21:00
 
 Onisilos Sotiras
Othellos Athienou 
29/02 21:00
 
 Ermis Aradippou
Karmiotissa Pano Polemidion 
29/02 21:00
 
 Agia Napa
Anagenisis Dherina 
29/02 23:00
 
 Esbjerg FB
Nordsjaelland 
29/02 20:00
 
 Randers Fc U19
Midtjylland U19 
29/02 20:00
 
 Vejle U19
Silkeborg If U19 
29/02 20:00
 
 Aarhus Agf U19
Kobenhavn U19 
29/02 20:00
 
 Aalborg Bk U19
Odense Bk U19 
29/02 20:00
 
 Brondby U19
Sonderjyske U19 
29/02 20:00
 
 Esbjerg Fb U19
Lyngby U19 
29/02 23:00
 
 Barnet
Barrow 
29/02 23:00
 
 Boreham Wood
Hartlepool United FC 
29/02 23:00
 
 Bromley
Sutton United 
29/02 23:00
 
 Chesterfield
Harrogate Town 
29/02 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
AFC Fylde 
29/02 23:00
 
 Eastleigh
Halifax Town 
29/02 23:00
 
 Ebbsfleet United
Stockport County 
29/02 23:00
 
 Notts County
Aldershot Town 
29/02 23:00
 
 Solihull Moors
Dover Athletic 
29/02 23:00
 
 Torquay United
Chorley 
29/02 23:00
 
 Woking
Maidenhead United 
29/02 23:00
 
 Yeovil Town
Wrexham 
29/02 23:00
 
 Blyth Spartans
Kettering Town 
29/02 23:00
 
 Boston United
Farsley Celtic 
29/02 23:00
 
 Chester FC
Gateshead 
29/02 23:00
 
 Darlington
Brackley Town 
29/02 23:00
 
 Gloucester City
Alfreton Town 
29/02 23:00
 
 Hereford
Altrincham 
29/02 23:00
 
 Kidderminster
Guiseley 
29/02 23:00
 
 Kings Lynn
Southport FC 
29/02 23:00
 
 Leamington
Bradford Park Avenue 
29/02 23:00
 
 Spennymoor Town
AFC Telford United 
29/02 23:00
 
 York City
Curzon Ashton 
29/02 23:00
 
 Braintree Town
Bath City 
29/02 23:00
 
 Chippenham Town
St Albans City 
29/02 23:00
 
 Concord Rangers
Oxford City 
29/02 23:00
 
 Dartford
Wealdstone 
29/02 23:00
 
 Dorking
Slough Town 
29/02 23:00
 
 Dulwich Hamlet
Tonbridge Angels 
29/02 23:00
 
 Eastbourne Borough
Billericay Town 
29/02 23:00
 
 Hampton & Richmond
Chelmsford City 
29/02 23:00
 
 Hungerford Town
Hemel Hempstead Town 
29/02 23:00
 
 Welling United
Havant and Waterlooville 
29/02 23:00
 
 Weymouth
Maidstone United 
29/02 23:00
 
 Coventry
Sunderland 
29/02 23:00
 
 Rotherham United
Milton Keynes Dons 
29/02 23:00
 
 Blackpool
Ipswich 
29/02 23:00
 
 Doncaster Rovers
Wycombe Wanderers 
29/02 23:00
 
 Oxford United
Southend United 
29/02 23:00
 
 Gillingham
AFC Wimbledon 
29/02 23:00
 
 Burton Albion
Peterborough United 
29/02 23:00
 
 Bolton Wanderers
Accrington Stanley 
29/02 23:00
 
 Tranmere Rovers
Fleetwood Town 
29/02 23:00
 
 Bristol Rovers
Shrewsbury Town 
29/02 23:00
 
 Bury
Lincoln City 
29/02 23:00
 
 Cambridge United
Carlisle 
29/02 23:00
 
 Morecambe
Crewe Alexandra 
29/02 23:00
 
 Stevenage Borough
Walsall 
29/02 23:00
 
 Forest Green Rovers
Leyton Orient 
29/02 23:00
 
 Colchester United
Cheltenham Town 
29/02 23:00
 
 Port Vale
Scunthorpe United 
29/02 23:00
 
 Macclesfield Town
Salford City 
29/02 23:00
 
 Bradford AFC
Plymouth Argyle 
29/02 23:00
 
 Mansfield Town
Swindon 
29/02 23:00
 
 Grimsby Town
Northampton Town 
29/02 23:00
 
 Exeter City
Crawley Town 
29/02 23:00
 
 Oldham Athletic
Newport County 
29/02 23:00
 
 Atherton Collieries
Matlock Town 
29/02 23:00
 
 Buxton FC
Stafford Rangers 
29/02 23:00
 
 Gainsborough Trinity
South Shields 
29/02 23:00
 
 Grantham Town
Stalybridge Celtic 
29/02 23:00
 
 Hyde United
Lancaster City 
29/02 23:00
 
 Morpeth Town
Bamber Bridge 
29/02 23:00
 
 Nantwich Town
Mickleover Sports 
29/02 23:00
 
 Scarborough
Radcliffe Borough 
29/02 23:00
 
 Fc United Of Manchester
Warrington Town AFC 
29/02 23:00
 
 Whitby Town
Ashton United 
29/02 23:00
 
 Witton Albion
Basford Utd 
29/02 23:00
 
 Bognor Regis Town
Bowers Pitsea 
29/02 23:00
 
 Brightlingsea Regent
East Thurrock United 
29/02 23:00
 
 Carshalton Athletic
Horsham 
29/02 23:00
 
 Cheshunt
Folkestone 
29/02 23:00
 
 Corinthian Casuals
Bishop's Stortford 
29/02 23:00
 
 Enfield Town
Kingstonian 
29/02 23:00
 
 AFC Hornchurch
Haringey Borough 
29/02 23:00
 
 Leatherhead
Margate 
29/02 23:00
 
 Wingate Finchley
Lewes 
29/02 23:00
 
 Worthing
Potters Bar Town 
29/02 23:00
 
 Cray Wanderers
Merstham 
29/02 23:00
 
 Gosport Borough
Farnborough Town 
29/02 23:00
 
 Harrow Borough
Salisbury City 
29/02 23:00
 
 Hartley Wintney
Blackfield Langley 
29/02 23:00
 
 Hendon
Truro City 
29/02 23:00
 
 Merthyr Town
Beaconsfield Sycob 
29/02 23:00
 
 Poole Town
Hayes&Yeading 
29/02 23:00
 
 Swindon Supermarine
Tiverton Town 
29/02 23:00
 
 Taunton Town
Walton Casuals 
29/02 23:00
 
 Weston Super Mare
Metropolitan Police 
29/02 23:00
 
 Wimborne Town
Chesham United 
29/02 23:00
 
 Yate Town
Dorchester Town 
29/02 23:00
 
 Rushden&Diamonds
Rushall Olympic 
29/02 23:00
 
 Barwell
Redditch United 
29/02 23:00
 
 Biggleswade Town
Banbury United 
29/02 23:00
 
 Hednesford Town
Leiston 
29/02 23:00
 
 Hitchin Town
Peterborough Sports 
29/02 23:00
 
 Kings Langley
Coalville 
29/02 23:00
 
 Needham Market
Tamworth 
29/02 23:00
 
 Nuneaton Town
Bromsgrove Sporting 
29/02 23:00
 
 St Ives Town
Alvechurch 
29/02 23:00
 
 Stourbridge
Lowestoft Town 
29/02 23:00
 
 Stratford Town
Royston Town 
29/02 21:15
 
 Inter Turku
TPS Turku 
01/03 01:00
 
 IFK Mariehamn
HIFK 
29/02 22:00
 
 Lorient
Chambly 
29/02 21:00
 
 Eintr. Braunschweig
Uerdingen 
29/02 21:00
 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Hallescher 
29/02 21:00
 
 Ingolstadt 04
Viktoria Koln 
29/02 21:00
 
 1. Magdeburg
Carl Zeiss Jena 
29/02 21:00
 
 SV Waldhof Mannheim
Kaiserslautern 
29/02 21:00
 
 Sv Meppen
MSV Duisburg 
29/02 21:00
 
 Munchen 1860
Chemnitzer 
29/02 21:00
 
 Preuben Munster
Hansa Rostock 
29/02 21:00
 
 Fsv Zwickau
Wurzburger Kickers 
29/02 20:00
 
 Erzgebirge Aue
Hamburger 
29/02 20:00
 
 Darmstadt
Heidenheimer 
29/02 20:00
 
 Greuther Furth
VfB Stuttgart 
29/02 15:30
 
 Guangzhou Rf U19
Wofoo Tai Po 
29/02 15:30
 
 Happy Valley
Kitchee 
29/02 18:30
 
 Sun Pegasus
Leeman 
29/02 19:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Vasas U19 
29/02 19:00
 
 Gyori Eto Fc U19
Mtk Hungaria Fc U19 
29/02 19:00
 
 Budapest Honved U19
Illes Akademia Haladas U19 
29/02 22:00
 
 Szetomeharry Womens
Ferencvarosi Tc Womens 
29/02 22:00
 
 Viktoria Fc Szombathely Womens
Mtk Hungaria Fc Womans 
29/02 21:00
 
 Leiknir F
KR Reykjavik 
29/02 22:00
 
 Grotta Seltjarnarnes
Grindavik 
29/02 22:00
 
 IBV Vestmannaeyjar
Stjarnan 
29/02 23:00
 
 Ka Akureyri
Keflavik 
01/03 01:00
 
 Magni
Fram Reykjavik 
29/02 23:00
 
 Shamrock Rovers ii
Galway United 
01/03 03:45
 
 Sligo Rovers
Waterford United 
29/02 23:00
 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Maccabi Tzur Shalom 
29/02 23:00
 
 Maccabi Kiryat Gat
Hapoel Holon Yaniv 
29/02 23:00
 
 AS Nordia Jerusalem
Hapoel Azor 
29/02 22:00
 
 Bologna U20
Inter Milan U20 
29/02 22:00
 
 Empoli U20
Atalanta U19 
29/02 22:00
 
 Genoa U20
AS Roma U19 
29/02 22:00
 
 Lazio U20
Cagliari U19 
29/02 22:00
 
 Napoli U19
Chievo Youth 
29/02 22:00
 
 Pescara Youth
Fiorentina U20 
29/02 22:00
 
 Sassuolo Calcio Youth
Juventus U19 
29/02 22:00
 
 Torino U19
Sampdoria U19 
29/02 22:00
 
 Brescia Youth
Cittadella Youth 
29/02 22:00
 
 Virtus Entella Youth
Cremonese Youth 
29/02 22:00
 
 Verona U20
AC Milan U19 
29/02 22:00
 
 Udinese Youth
Spezia U20 
29/02 22:00
 
 Parma U20
Venezia Youth 
29/02 22:00
 
 Benevento Youth
Crotone Youth 
29/02 22:00
 
 Lecce U20
Frosinone Youth 
29/02 22:00
 
 Juve Stabia U20
Livorno U19 
29/02 22:00
 
 Cosenza Calcio Youth
Perugia Youth 
29/02 22:00
 
 Ascoli Youth
Salernitana Youth 
29/02 22:00
 
 Pisa Youth
Trapani Youth 
29/02 22:00
 
 Pisa
Perugia 
29/02 22:00
 
 Venezia
Cosenza Calcio 1914 
29/02 22:00
 
 Frosinone
Salernitana 
29/02 22:00
 
 Empoli
Pordenone Calcio Ssd 
29/02 22:00
 
 Chievo
Livorno 
29/02 22:00
 
 Pescara
Ascoli 
29/02 22:00
 
 Benevento
Spezia 
29/02 22:00
 
 Juve Stabia
Trapani 
29/02 22:00
 
 Cittadella
Cremonese 
29/02 13:00
 
 Renofa Yamaguchi
Giravanz Kitakyushu 
29/02 13:00
 
 Omiya Ardija
Tokushima Vortis 
29/02 14:05
 
 Ryukyu
Okayama 
29/02 20:00
 
 Sony Sugar
Nzoia United 
29/02 14:00
 
 Seoul E Land
Ansan Greeners 
29/02 14:00
 
 Daejeon Citizen
Gyeongnam 
29/02 14:00
 
 Anyang
Chunnam Dragons 
29/02 20:00
 
 Kf Ferizaj
Kf Llapi 
29/02 20:00
 
 Kf Feronikeli
Kf Trepca Mitrovice 
29/02 20:00
 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Kosova Vushtrri 
29/02 20:00
 
 Kf Prishtina
Ballkani 
29/02 20:00
 
 De Rita Goni Lane
Kf Drenica Srbica 
29/02 20:00
 
 Kf Dukagjini
Gjilani 
29/02 23:00
 
 Bregalnica Stip
Pehchevo 
29/02 23:00
 
 Tikves Kavadarci
Kamenica Sasa 
29/02 23:00
 
 Osogovo
Belasica Strumica 
29/02 23:00
 
 Plackovica
Kozuv 
29/02 23:00
 
 Vardar Forino
Drita 
29/02 23:00
 
 Skopje
Vlazrimi Kicevo 
29/02 23:00
 
 Labunishta
Ohrid 2004 
29/02 23:00
 
 Kadino
Fk Rinija Gostivar 
29/02 23:00
 
 Pelister Bitola
Korab Debar 
29/02 21:00
 
 Terengganu
Perak 
29/02 21:00
 
 Pahang
Selangor PB 
29/02 21:00
 
 UiTM
Melaka FC 
29/02 21:00
 
 Podgorica
Ofk Titograd 
29/02 21:00
 
 OFK Petrovac
FK Buducnost Podgorica 
29/02 23:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
IRT Itihad de Tanger 
29/02 23:00
 
 Wydad Casablanca
MCO Mouloudia Oujda 
29/02 23:00
 
 Difaa Hassani Jdidi
Renaissance Sportive de Berkane 
29/02 23:00
 
 Union Touarga Sport Rabat
OCK Olympique de Khouribga 
29/02 23:00
 
 Rcoz Oued Zem
Forces Armee Royales 
29/02 23:00
 
 HUSA Hassania Agadir
Raja de Beni Mellal 
29/02 23:00
 
 Olympique de Safi
Renaissance Zmamra 
29/02 23:00
 
 Maghrib Association Tetouan
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
29/02 23:00
 
 Dundela
Newry City 
29/02 23:00
 
 Harland Wolff Welders
Ballinamallard United 
29/02 23:00
 
 Knockbreda Parish
Police Service Of Northern Ireland 
29/02 23:00
 
 Loughgall
Dergview 
29/02 23:00
 
 Portadown FC
Ballyclare Comrades 
29/02 23:00
 
 Queens University
Ards 
01/03 07:00
 
 Nacional Asuncion
Olimpia Asuncion 
01/03 07:00
 
 Sol De America
Sportivo San Lorenzo 
01/03 07:00
 
 Sportivo Luqueno
Guarani CA 
01/03 07:00
 
 Cerro Porteno
General Diaz 
01/03 07:00
 
 Ca River Plate Asuncion
12 De Octubre 
01/03 01:00
 
 Belchatow
Gks Jastrzebie 
01/03 01:00
 
 Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec 
01/03 01:00
 
 Olimpia Grudziadz
Stal Mielec 
01/03 01:00
 
 Olsztyn OKS 1945
Odra Opole 
01/03 01:00
 
 Podbeskidzie
Wigry Suwalki 
01/03 01:00
 
 Puszcza Niepolomice
Chrobry Glogow 
01/03 01:00
 
 LKS Nieciecza
Chojniczanka Chojnice 
01/03 01:00
 
 GKS Tychy
Sandecja 
01/03 01:00
 
 Warta Poznan
Radomiak Radom 
01/03 01:00
 
 Elana Torun
Gornik Leczna 
01/03 01:00
 
 Garbarnia Krakow
Ks Legionovia Legionowo 
01/03 01:00
 
 GKS Katowice
Blekitni Stargard Szczecinski 
01/03 01:00
 
 Gornik Polkowice
Skra Czestochowa 
01/03 01:00
 
 Lech Ii Poznan
Stal Rzeszow 
01/03 01:00
 
 Znicz Pruszkow
Pogon Siedlce 
01/03 01:00
 
 Resovia Rzeszow
Gryf Wejherowo 
01/03 01:00
 
 Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytow 
01/03 01:00
 
 Widzew lodz
Olimpia Elblag 
29/02 19:00
 
 Academica Coimbra U17
Uniao Leiria U17 
29/02 19:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U17
Padroense U17 
29/02 19:00
 
 Boavista U17
Chaves U17 
29/02 19:00
 
 Rio Ave U17
Tondela U17 
29/02 19:00
 
 Casa Pia Ac U17
Real Sport Clube U17 
29/02 19:00
 
 Tondela U17
Vitoria Sc Guimaraes U17 
29/02 19:00
 
 Chaves U17
Porto Sad U17 
29/02 19:00
 
 Spg C Braga U17
Rio Ave U17 
29/02 19:00
 
 Sintrense U17
Sport Clube Caldas U17 
29/02 19:01
 
 Benfica U17
Vitoria Fc Setubal U17 
29/02 19:01
 
 Uniao Leiria U17
Gd Estoril Praia U17 
29/02 18:00
 
 Krylya Sovetov Samara Youth
Orenburg Youth 
29/02 18:00
 
 Pfc Sochi Youth
Arsenal Tula Youth 
29/02 18:00
 
 Terek Groznyi Youth
Rostov Youth 
29/02 18:00
 
 Dinamo Moscow 2
Spartak Moscow Youth 
29/02 18:00
 
 Tambov Youth
Rubin Kazan Youth 
29/02 18:00
 
 Krasnodar Youth
Ufa Youth 
29/02 20:40
 
 Al-Fath
Al Wehda Mecca 
29/02 23:20
 
 Al-Ettifaq
Abha 
01/03 01:40
 
 Al Ittihad Ksa
Al Shabab Ksa 
29/02 23:00
 
 Al Ettifaq Youths
Al Shabab Youth 
29/02 23:00
 
 Al Taawon Youths
Al Ittihad Youths 
29/02 23:00
 
 Abha U20
Al Faisaly Harmah Youth 
29/02 23:00
 
 Ohud Medina Youths
Al Hilal Youths 
29/02 23:00
 
 Al Wehda Youth
Al Qadasiya Youths 
29/02 23:00
 
 Al Tai Youth
Al Ahli Jeddah Youth 
29/02 23:00
 
 Al Fath Youths
Al Nasr Riyadh Youths 
29/02 23:00
 
 Alloa Athletic
Ayr Utd 
29/02 23:00
 
 Dundee
Arbroath 
29/02 23:00
 
 Dunfermline
Dundee United 
29/02 23:00
 
 Inverness C.T.
Partick Thistle 
29/02 23:00
 
 Queen of the South
Greenock Morton 
29/02 23:00
 
 Clyde
Falkirk 
29/02 23:00
 
 Dumbarton
Raith Rovers 
29/02 23:00
 
 Forfar Athletic
East Fife 
29/02 23:00
 
 Montrose
Airdrie United 
29/02 23:00
 
 Stranraer
Peterhead 
29/02 23:00
 
 Albion Rovers
Elgin City 
29/02 23:00
 
 Brechin City
Stirling Albion 
29/02 23:00
 
 Stenhousemuir
Cove Rangers 
29/02 23:00
 
 Hearts
Glasgow Rangers 
29/02 23:00
 
 St. Johnstone
Celtic 
29/02 22:00
 
 Crvena Zvezda
Partizan Belgrade 
29/02 22:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Vojvodina 
29/02 22:00
 
 Mladost Lucani
Cukaricki 
29/02 22:00
 
 Proleter Novi Sad
Macva Sabac 
29/02 22:00
 
 Karadjordje Topola
FK Napredak Krusevac 
29/02 22:00
 
 Radnicki Nis
Indjija 
29/02 22:00
 
 FK Javor Ivanjica
Spartak Subotica 
29/02 22:00
 
 Radnik Surdulica
FK Rad Beograd 
29/02 17:30
 
 Home United FC
DPMM FC 
29/02 17:30
 
 Albirex Niigata FC
Geylang United FC 
29/02 21:00
 
 Trencin
Skf Sered 
29/02 21:00
 
 Nitra
Slovan Bratislava 
29/02 21:00
 
 FK Pohronie
FK Senica 
29/02 21:00
 
 MFK Ruzomberok
Zemplin Michalovce 
29/02 21:00
 
 MSK Zilina
DAC Dunajska Streda 
29/02 21:00
 
 Spartak Trnava
Zlate Moravce 
01/03 01:00
 
 Ask Bravo Publikum
NK Aluminij 
01/03 01:00
 
 Domzale
NK Publikum Celje 
01/03 01:00
 
 NK Maribor
Tabor Sezana 
01/03 01:00
 
 NK Rudar Velenje
NK Olimpija Ljubljana 
01/03 01:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
29/02 22:00
 
 Chippa United FC
AmaZulu 
29/02 22:00
 
 Lamontville Golden Arrows
Highlands Park 
29/02 22:00
 
 Orlando Pirates
Kaizer Chiefs FC 
01/03 01:00
 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Fcbarcelona Futsal 
01/03 01:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Inter Movistar Futsal 
01/03 01:00
 
 Catgas Energia Futsal
Peniscola Futsal 
01/03 01:00
 
 Cordoba Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
01/03 01:00
 
 Levante Futsal
Vaidepenas Futsal 
01/03 01:00
 
 Xota Navarra Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
01/03 01:00
 
 Palma Futsal
Paruro Five Foot 
01/03 01:00
 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
01/03 00:00
 
 Atletico De Madrid Womens
Real Sociedad Womens 
01/03 00:00
 
 Rayo Vallecano Womens
Real Betis Womens 
01/03 00:00
 
 Cd Tacon Womens
Deportivo La Coruna Womens 
01/03 00:00
 
 Barcelona Womens
Madrid Cff Womens 
01/03 00:00
 
 Athletic Club Bibao Womens
Rcd Espanyol Womens 
01/03 00:00
 
 Sevilla Fc Womens
Levante Ud Womens 
01/03 00:00
 
 Sporting De Huelva Womens
Cdef Logrono Womens 
01/03 00:00
 
 Granadilla Tenerife Womens
Valencia Womens 
29/02 19:30
 
 Sollentuna United FF
IFK Goteborg 
29/02 19:30
 
 IK Sirius
Vasteras 
29/02 21:30
 
 Eskilsminne IF
Hacken 
29/02 21:30
 
 Ostersunds
GAIS 
29/02 23:30
 
 Oskarshamns AIK
Elfsborg 
29/02 23:30
 
 Orebro
IK Brage 
29/02 23:00
 
 Young Boys
Zurich 
29/02 23:00
 
 Luzern
Basel 
29/02 23:00
 
 Servette
Lugano 
29/02 23:00
 
 Neuchatel Xamax
Thun 
29/02 23:00
 
 Sion
St. Gallen 
29/02 18:45
 
 Sisaket
Customs Department FC 
29/02 19:00
 
 Nong Bua Lamphu
Nakhon Pathom FC 
29/02 20:00
 
 Khonkaen FC
JL Chiangmai United 
29/02 20:00
 
 Chiangmai
Khonkaen United 
29/02 21:00
 
 Kasetsart
Ayutthaya United 
29/02 18:45
 
 Rayong
Suphanburi 
29/02 19:00
 
 Bangkok United
Chiangrai United 
29/02 19:00
 
 PT Prachuap
Sukhothai 
29/02 21:00
 
 Ratchaburi FC
Nakhon Ratchasima 
29/02 19:00
 
 Konyaspor
Kasimpasa 
29/02 22:00
 
 Trabzonspor
Rizespor 
29/02 18:00
 
 Lviv U21
Pfc Oleksandria U21