Live3s Logo

LiveScore 28 Feb 2020

29/02 04:00
 
 Norwich
Leicester City 
29/02 04:00
 
 Real Sociedad
Valladolid 
29/02 03:30
 
 Fortuna Dusseldorf
Hertha Berlin 
29/02 03:45
 
 Nimes
Marseille 
29/02 03:00
 
 Willem II
Groningen 
29/02 03:30
 
 Sint Truidense VV
KV Mechelen 
29/02 04:30
 
 Portimonense
Vitoria Setubal 
28/02 17:00
 
 Sydney
Western Sydney 
28/02 17:30
 
 Sydney
Wellington Phoenix 
28/02 23:30
 
 Krylya Sovetov Samara
Gazovik Orenburg 
28/02 18:00
 
 Kashima Antlers
Vissel Kobe 
28/02 16:00
 
 Kuwait Futsal
Lebanon Futsal 
28/02 20:00
 
 Kyrgyzstan Futsal
Japan Futsal 
28/02 22:00
 
 Turkmenistan Futsal
Tajikistan Futsal 
29/02 00:00
 
 El Zamalek
Esperance Sportive de Tunis 
29/02 02:00
 
 KF Tirana
Partizani Tirana 
28/02 23:00
 
 Recreativo Caala
Sporting Cabinda 
28/02 23:00
 
 Casa Militar
Academica Lobito 
28/02 23:00
 
 Ferroviario Do Huambo
Progresso 
28/02 23:00
 
 Interclube Luanda
Recreativo Libolo 
28/02 23:00
 
 Onze Bravos
Petro Atletico De Luanda 
28/02 23:00
 
 Estrela Clube 1 De Maio
Primeiro De Agosto 
28/02 23:00
 
 Sagrada Esperanca
Desportivo Huila 
29/02 04:00
 
 Deportivo Laferrere
Sportivo Dock Sud 
29/02 04:05
 
 Defensores de Belgrano
All Boys 
29/02 06:00
 
 Tigre
Gimnasia Jujuy 
29/02 06:00
 
 Racing Club
Newells Old Boys 
29/02 08:10
 
 Colon
Boca Juniors 
28/02 18:00
 
 Aragats
Dilijan 
28/02 18:00
 
 Lokomotiv Yerevan
Van 
28/02 18:00
 
 Yerevan
Alashkert 
28/02 16:45
 
 Port Melbourne Sharks
Eastern Lions Sc 
28/02 17:00
 
 Green Gully Cavaliers
Avondale Heights 
28/02 17:30
 
 Oakleigh Cannons
South Melbourne 
28/02 12:00
 
 Oakleigh Cannons U20
South Melbourne U20 
28/02 12:00
 
 Green Gully Cavaliers U20
Avondale U20 
28/02 12:00
 
 Port Melbourne Sharks Sc U20
Eastern Lions U20 
28/02 12:00
 
 Hume City U20
Dandenong City U20 
28/02 17:00
 
 Adelaide Victory
White City Woodville 
28/02 17:00
 
 West Adelaide
Western Strikers SC 
28/02 17:00
 
 Seaford Rangers
Adelaide Panthers 
28/02 17:00
 
 Playford City Patriots
Adelaide Hills 
28/02 17:00
 
 Adelaide Raiders SC
Campbelltown City SC 
28/02 17:45
 
 Croydon Kings
Adelaide United U21 
28/02 17:45
 
 Modbury Jets
Para Hills Knights 
29/02 02:10
 
 SV Ried
Austria Lustenau 
29/02 02:10
 
 FAC Team Fur Wien
SV Horn 
29/02 02:10
 
 Austria Wien Youth
SKU Amstetten 
29/02 02:10
 
 SK Vorwarts Steyr
Juniors OO 
28/02 18:00
 
 Qaradag Lokbatan
Sabah 2 
28/02 23:00
 
 Al-Riffa
Manama Club 
29/02 03:30
 
 Lokeren
KFCO wilrijk 
29/02 03:30
 
 KVSK Lommel
Roeselare 
29/02 03:30
 
 St Gilloise
Westerlo 
29/02 03:30
 
 Excelsior Virton
Oud Heverlee 
29/02 02:30
 
 As Eupen U21
Kortrijk U21 
28/02 21:30
 
 Sloboda Uzice Sevojno
FK Velez Mostar 
29/02 01:00
 
 Notwane
Orapa United 
29/02 03:00
 
 Bangu
Portuguesa RJ 
29/02 06:00
 
 Volta Redonda
Macae 
29/02 06:15
 
 Guarani
Agua Santa 
29/02 08:30
 
 Bragantino SP
Ituano Sp 
29/02 02:00
 
 Atibaia
Penapolense 
28/02 23:30
 
 Beroe
Lokomotiv Plovdiv 
29/02 07:00
 
 Union La Calera
Univ. Catolica 
28/02 19:35
 
 Beijing Guoan
Shijiazhuang Ever Bright 
28/02 19:35
 
 ShenHua SVA FC
Shanghai SIPG 
28/02 19:35
 
 Guangzhou Evergrande
HeNan JianYe 
29/02 08:40
 
 Atletico Junior Barranquilla
CD Jaguares 
29/02 00:00
 
 Slaven Belupo Koprivnica
Varteks Varazdin 
29/02 02:00
 
 Hnk Gorica
Istra 1961 
28/02 22:00
 
 Hrvatski Dragovoljac
Dinamo Zagreb 2 
28/02 22:00
 
 Radnik Sesvete
Medjimurje 
29/02 00:00
 
 Asil Lysi
Aris Limassol 
28/02 18:00
 
 Pribram U19
Slavia Praha u19 
29/02 01:00
 
 Budejovice
Banik Ostrava 
29/02 01:00
 
 Viborg
Hvidovre IF 
29/02 02:00
 
 Aarhus AGF
Hobro I.K. 
29/02 05:30
 
 Delfin
Tecnico Universitario 
29/02 08:00
 
 CD El Nacional
Liga Dep. Universitaria Quito 
28/02 23:00
 
 Leamington
Kings Lynn 
29/02 03:45
 
 Portsmouth
Rochdale 
28/02 22:00
 
 Burnley U23
Wigan Athletic U23 
28/02 22:00
 
 Barnsley U23
Leeds United U23 
29/02 03:00
 
 Nottingham Forest U23
Hull City U23 
29/02 03:00
 
 Manchester United U18
Wigan Athletic U18 
29/02 00:30
 
 KuPS
RoPS Rovaniemi 
29/02 01:00
 
 Pau
Dunkerque 
29/02 03:00
 
 Avranches
Quevilly 
29/02 03:00
 
 Bastia CA
Lyon la Duchere 
29/02 03:00
 
 US Boulogne
Ajaccio GFCO 
29/02 03:00
 
 Concarneau
Avenir Sportif Beziers 
29/02 03:00
 
 Creteil
Red Star 93 
29/02 03:00
 
 Stade Lavallois MFC
Toulon 
29/02 03:00
 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Cholet So 
29/02 03:00
 
 Villefranche
Bourg Peronnas 
29/02 03:00
 
 Sochaux
Rodez AF 
29/02 03:00
 
 Le Mans
Guingamp 
29/02 03:00
 
 Caen
Grenoble 
29/02 03:00
 
 Auxerre
Chamois Niortais 
29/02 03:00
 
 Chateauroux
Le Havre 
29/02 03:00
 
 Nancy
Clermont Foot 
29/02 03:00
 
 Orleans US 45
ES Troyes AC 
29/02 03:00
 
 Valenciennes
Ajaccio 
29/02 00:30
 
 Wallidan
Bk Milan 
29/02 02:00
 
 SpVgg Unterhaching
Bayern Munich (am) 
29/02 02:15
 
 Turbine Potsdam (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
29/02 01:30
 
 Karlsruher
Nurnberg 
29/02 01:30
 
 SSV Jahn Regensburg
Dynamo Dresden 
29/02 02:00
 
 Nottingen
Neckarsulmer Sport-Union 
29/02 02:30
 
 Hamm United
Hamburger Sv Iii 
29/02 02:30
 
 SC Victoria Hamburg
Teutonia 05 
29/02 03:00
 
 Suderelbe
Sv Curslack Neuengamme 
29/02 03:00
 
 Wegberg Beeck
Spvg Frechen 20 
29/02 03:00
 
 Asante Kotoko
Bechem United 
29/02 03:30
 
 Lynx
Lincoln City 
28/02 22:00
 
 Doxa Dramas
Pas Giannina 
28/02 18:00
 
 Ferencvarosi Tc U19
Vasas U19 
29/02 03:00
 
 Vikingur Reykjavik
Fylkir 
29/02 05:00
 
 Fjolnir
Vestri 
29/02 01:00
 
 Thor Ka Akureyri (w)
Fylkir (w) 
28/02 20:00
 
 Saipa
Sanat-Naft 
28/02 20:30
 
 Naft Masjed Soleyman
Peykan 
28/02 22:00
 
 Pars Jonoubi Jam
Teraktor-Sazi 
28/02 19:30
 
 Alsinaat Alkahrabaiya
Naft Misan 
28/02 21:30
 
 Naft Al Junoob
Arbil 
29/02 03:45
 
 UC Dublin UCD
Cobh Ramblers 
29/02 03:45
 
 Athlone
Cabinteely 
29/02 03:45
 
 Drogheda United
Longford Town 
29/02 03:45
 
 Bray Wanderers
Wexford Youths 
29/02 03:45
 
 Derry City
Bohemians 
29/02 03:45
 
 Cork City
Finn Harps 
29/02 03:45
 
 Shelbourne
St. Patrick's 
29/02 03:45
 
 Shamrock Rovers
Dundalk 
28/02 17:00
 
 Hapoel Bnei Pardes
Ms Pardes Hana Karkur 
28/02 17:00
 
 Hapoel Qalansawe
Hapoel Hod Hasharon 
28/02 17:30
 
 Hapoel Ironi Gedera
Maccabi Ironi Sderot 
28/02 18:00
 
 Maccabi Ironi Netivot
Moadon Zeirey Rahat 
28/02 18:30
 
 Beitar Ramat Gan
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
28/02 18:45
 
 Dimona
Ms Hapoel Lod 
28/02 19:00
 
 Ihud Bnei Kfar Kara
Hapoel Ramot Menashe 
28/02 19:00
 
 Maccabi Nujeidat Ahmed
Maccabi Bnei Raina 
28/02 19:00
 
 Otzma Holon
MS Tseirey Taybe 
28/02 19:30
 
 Beitar Yavne
Beitar Ironi Kiryat Gat 
28/02 19:30
 
 Hapoel Ortodoxim Jaffa
Shimshon Tel Aviv 
28/02 20:00
 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Ironi Beit Dagan 
28/02 21:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Maccabi Ahi Nazareth 
28/02 21:00
 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Petah Tikva 
28/02 21:00
 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Hapoel Bnei Lod 
28/02 21:00
 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Afula 
28/02 21:00
 
 Hapoel Akko
Hapoel Ashkelon 
28/02 21:00
 
 Kfar Kasem
Hapoel Umm Al Fahm 
28/02 21:00
 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Katamon Jerusalem 
28/02 23:00
 
 Hapoel Natzrat Illit
Ironi Ramat Hasharon 
28/02 18:00
 
 Hapoel Kafr Kanna
Rubi Shapira 
28/02 18:15
 
 Hapoel Bikat Hayarden
Ironi Or Yehuda 
28/02 18:45
 
 Hapoel Kaukab
Hapoel Iksal 
28/02 19:00
 
 Hapoel Herzliya
Hapoel Migdal Haemek 
28/02 19:30
 
 Ironi Tiberias
Sc Daburiyya Osama 
28/02 19:30
 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Maccabi Shaarayim 
28/02 19:30
 
 AS Nordia Jerusalem
Hapoel Azor 
28/02 19:45
 
 Moadon Sport Tira
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
28/02 19:45
 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Herzliya 
28/02 19:45
 
 Maccabi Yavne
Hapoel Kfar Shalem 
28/02 20:00
 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Maccabi Tzur Shalom 
28/02 20:15
 
 Maccabi Ironi Kiryat Ata
Hapoel Bnei Zalfa 
28/02 20:30
 
 Hapoel Asi Gilboa
Maccabi Tamra 
29/02 04:00
 
 Virtus Entella
Crotone 
28/02 20:00
 
 Weston Shitima
Mathare United 
28/02 20:00
 
 Tusker
Kisumu All Stars 
28/02 20:00
 
 Kericho
Kakamega 
28/02 20:00
 
 Gor Mahia
Sony Sugar 
28/02 20:00
 
 Kf Ferizaj
Kf Llapi 
28/02 20:00
 
 De Rita Goni Lane
Kf Drenica Srbica 
28/02 21:00
 
 Johor
Kedah 
28/02 23:00
 
 Vittoriosa Stars
Pieta Hotspurs 
29/02 02:00
 
 St Andrews
Zebbug Rangers 
29/02 00:30
 
 Acs Ksar
Asc Tevragh Zeine 
29/02 05:45
 
 Cruz Azul Womens
Club Necaxa Womens 
29/02 06:00
 
 Queretaro Womens
Unam Pumas Womens 
29/02 10:00
 
 Juarez Womens
Monterrey Womens 
29/02 09:00
 
 Toluca
Monterrey 
29/02 09:00
 
 Atletico San Luis
Juarez 
29/02 11:00
 
 Morelia
Cruz Azul 
29/02 11:10
 
 Club Tijuana
Puebla 
29/02 09:00
 
 Estudiantes Tecos
Atletico Reynosa 
28/02 23:00
 
 Monarcas Morelia U20
Cdsyc Cruz Azul U20 
29/02 00:00
 
 San Luis U20
Juarez U20 
29/02 05:45
 
 Club Tijuana U20
Puebla U20 
29/02 07:00
 
 Atlante
Venados 
29/02 11:00
 
 Alebrijes De Oaxaca
Correcaminos Uat 
28/02 22:00
 
 Tas De Casablanca
Chabab Rif Hoceima 
28/02 22:00
 
 Wydad Temara
Club Salmi 
28/02 22:00
 
 Kawkab de Marrakech
Wydad Fes 
28/02 22:00
 
 SCCM Chabab Mohamedia
KAC de Kenitra 
28/02 22:00
 
 Union Sportive Sidi Kacem
Racing Casablanca 
28/02 22:00
 
 Maghreb Fez
Itihad Z. Khemisset 
28/02 22:00
 
 Olympique Dcheira
Chabab Ben Guerir 
28/02 22:00
 
 Chabab Atlas Khenifra
ASS Association Sportive de Sale 
28/02 17:00
 
 Ispe
Zwekapin United 
29/02 03:00
 
 Almere City FC
Helmond Sport 
29/02 03:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Jong PSV Eindhoven 
29/02 03:00
 
 Eindhoven
SBV Excelsior 
29/02 03:00
 
 Volendam
Go Ahead Eagles 
29/02 03:00
 
 De Graafschap
Az Alkmaar 2 
29/02 03:00
 
 Jong Ajax Amsterdam
Telstar 
29/02 03:00
 
 MVV Maastricht
Den Bosch 
29/02 03:00
 
 NEC Nijmegen
NAC Breda 
29/02 03:00
 
 Oss
Utrecht Am 
29/02 03:00
 
 Roda JC Kerkrade
Dordrecht 90 
29/02 08:00
 
 Hawkes Bay United
Southern United 
29/02 11:00
 
 Waitakere United
Hamilton Wanderers 
28/02 23:00
 
 Enyimba International
Enugu Rangers International 
29/02 03:45
 
 Larne
Coleraine 
29/02 03:45
 
 Portadown FC
Ballyclare Comrades 
28/02 21:25
 
 Fnjaa SC
Mrbat 
28/02 21:30
 
 Al Seeb
Alrstak 
28/02 21:30
 
 Al Nasr(OMA)
Bahla 
28/02 21:30
 
 Al Oruba Sur
Oman Club 
28/02 21:30
 
 Saham
Al-Suwaiq Club 
28/02 23:45
 
 Muscat
AL-Nahda 
29/02 07:00
 
 Guay Leena
Libertad Asuncion 
29/02 04:00
 
 Utc Cajamarca
Melgar 
29/02 09:00
 
 Alianza Lima
Deportivo Municipal 
29/02 01:00
 
 Rakow Czestochowa
Piast Gliwice 
29/02 03:30
 
 Jagiellonia Bialystok
Lech Poznan 
29/02 00:00
 
 SL Benfica 2
Leixoes 
28/02 19:00
 
 Vitoria Setubal U23
Belenenses U23 
28/02 23:00
 
 Leixoes U23
Feirense U23 
28/02 23:00
 
 Sporting Braga U23
Gd Estoril Praia U23 
28/02 21:50
 
 Al-Sailiya
Al-Gharafa 
29/02 00:00
 
 Al-Wakra
Umm Salal 
28/02 17:00
 
 Scolar Resita
Juventus Bucharest 
29/02 00:00
 
 Sepsi
Politehnica Iasi 
29/02 02:30
 
 Dinamo Bucuresti
Clinceni 
28/02 17:00
 
 Zenit St.petersburg Youth
Lokomotiv Moscow Youth 
28/02 19:00
 
 Dinamo Moscow 2
Spartak Moscow Youth 
28/02 19:00
 
 Cska Moscow Youth
Ural Youth 
28/02 20:35
 
 Al Safa Ksa
Al Kholood 
28/02 20:50
 
 Al Qaisoma
Al Drae 
28/02 20:55
 
 Al Washm
Al Sahel 
28/02 21:15
 
 Arar
Al Riyadh 
28/02 21:15
 
 Al Orubah
Al Arabi Ksa 
28/02 21:15
 
 Hercue
Al Anwar Sa 
28/02 21:10
 
 Dhamk
Al Hazm 
28/02 23:20
 
 Al Adalh
Al Faisaly Harmah 
29/02 01:10
 
 Al Feiha
Al-Raed 
29/02 03:45
 
 Hibernian
Inverness C.T. 
29/02 03:45
 
 Bsc Glasgow
Cumbernauld Colts 
29/02 03:45
 
 Spartans
Vale Of Leithen 
28/02 21:30
 
 Cape Umoya United
Tshakhuma Tm 
29/02 02:00
 
 Maritzburg United
Stellenbosch 
28/02 19:00
 
 San Felix U19
Real Betis U19 
28/02 23:00
 
 Cd 26 De Febrero U19
Recreativo Huelva U19 
29/02 04:00
 
 Cd Ofra U19
Tenerife U19 
29/02 03:30
 
 Xota Navarra Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
29/02 03:30
 
 Palma Futsal
Paruro Five Foot 
29/02 03:45
 
 Levante Futsal
Vaidepenas Futsal 
29/02 04:00
 
 Las Palmas
Malaga 
28/02 19:00
 
 Cd Rota
Puente Genil 
28/02 19:30
 
 Arcos
Cd Pozoblanco 
29/02 03:00
 
 Melilla Cd
Velez 
29/02 03:30
 
 Cd Ardoi Draw
Valle de Egues 
29/02 05:00
 
 Unión Viera
Ud San Fernando 
28/02 20:00
 
 Al Nawair
Al Taleiah 
28/02 20:00
 
 Al-Wahda Damascus
Teshrin Sc 
28/02 20:00
 
 Hutteen Latakia
Al Shorta Damascus 
29/02 06:00
 
 San Juan Jabloteh
La Horquetta Rangers 
29/02 08:00
 
 W Connection FC
National Defense Forces 
29/02 01:00
 
 Alanyaspor
Besiktas 
28/02 19:30
 
 Alanyaspor U19
Besiktas Jk U19 
28/02 21:30
 
 Al Thaid
Masafi 
28/02 21:30
 
 Al Oruba Uae
Al Bataeh 
28/02 21:30
 
 Al Hamriyah
Al Taawon 
28/02 21:30
 
 Al-Jazira UAE
Khor Fakkan 
28/02 21:30
 
 Banni Yas
Shabab Al Ahli Dubai 
29/02 00:15
 
 Ahli Al-Fujirah
Ittihad Kalba 
28/02 21:30
 
 Al Ain Scc Reserve
Hatta Dubai Reserve 
28/02 21:30
 
 Al Wahda Abu Dhabi Reserve
Al Nasr Reserve 
28/02 21:30
 
 Al Wasl R
Al Sharjah R 
28/02 21:00
 
 Sc Villa
Bright Stars 
28/02 21:30
 
 Kyetume
Onduparaka 
29/02 01:00
 
 Dnipro 1
Dynamo Kyiv 
28/02 18:00
 
 Desna Chernihiv U21
Mariupol U21 
28/02 18:00
 
 Lviv U21
Pfc Oleksandria U21 
28/02 19:00
 
 Kolos Kovalivka U21
Karpaty Lviv U21 
29/02 04:00
 
 Ca Rentistas
Deportivo Maldonado 
29/02 07:00
 
 CA Penarol
Danubio FC 
29/02 07:00
 
 Cerro Largo
Boston River 
28/02 18:30
 
 Kokand 1912
Buxoro 
28/02 19:45
 
 Lokomotiv Tashkent
Andijon 
29/02 03:30
 
 Gran Valencia
Mineros de Guayana 
29/02 03:45
 
 Caernarfon
Newi Cefn Druids 
29/02 04:00
 
 Flint Town United
Prestatyn Town FC 
28/02 15:15
 
 Glenorchy Knights
South Hobart 
28/02 16:00
 
 FK Biolog
Zenit-Izhevsk 
28/02 17:30
 
 Hobart Zebras
Hobart Olympia Warriors 
28/02 18:00
 
 BATE Borisov
FK Aktobe Lento 
28/02 18:30
 
 Big Bullets
Ud Songo 
28/02 20:30
 
 Frydek-mistek
Mfk Skalica 
28/02 21:00
 
 Odd Grenland
Rosenborg 
28/02 21:00
 
 Rwanda
Congo 
28/02 21:00
 
 Vysocina Jihlava
Usti nad Labem 
28/02 21:00
 
 North Macedonia U19
Georgia U19 
28/02 21:00
 
 Be Forward Wanderers
Chicken Inn 
28/02 23:00
 
 Kongsvinger
Elverum 
28/02 23:00
 
 FK Haugesund
Start Kristiansand 
28/02 23:00
 
 Chayka K Sr
Viking 
28/02 23:00
 
 Cesky Tesin
Bohumin 
28/02 23:30
 
 Ranheim IL
Kristiansund BK 
29/02 00:00
 
 Tatran Brno Bohunice
Pardubice 
29/02 00:00
 
 Molde
Aalesund 
29/02 00:45
 
 Ullensaker/Kisa IL
Grorud IL 
29/02 00:45
 
 Grorud IL
Ullensaker/Kisa IL 
29/02 01:30
 
 Notodden FK
Pors Grenland 
29/02 02:00
 
 Fredrikstad
Ljungskile SK 
29/02 02:00
 
 Vaxjo Ff Womens
Kungsbacka Dff Womens 
29/02 02:00
 
 Vaxjo Ff Womens
Ifk Kalmar Womens 
29/02 02:30
 
 Akropolis IF
Taby 
29/02 03:00
 
 San Antonio
Rio Grande Valley 
29/02 08:00
 
 Tormenta
Charleston Battery 
29/02 11:00
 
 Orange County Blues Fc
Las Vegas Lights