Live3s Logo

LiveScore 22 Feb 2020

22/02 20:30
 
 Chelsea
Tottenham Hotspur 
22/02 23:00
 
 Burnley
Bournemouth 
22/02 23:00
 
 Crystal Palace
Newcastle United 
22/02 23:00
 
 Sheffield United
Brighton 
22/02 23:00
 
 Southampton
Aston Villa 
23/02 01:30
 
 Leicester City
Manchester City 
22/02 20:00
 
 Celta Vigo
Leganes 
22/02 23:00
 
 Barcelona
Eibar 
23/02 01:30
 
 Real Sociedad
Valencia 
23/02 04:00
 
 Levante
Real Madrid 
22/02 22:00
 
 Bologna
Udinese 
23/02 01:00
 
 Spal
Juventus 
23/02 03:45
 
 Fiorentina
AC Milan 
22/02 22:30
 
 Werder Bremen
Borussia Dortmund 
22/02 22:30
 
 Hertha Berlin
Koln 
22/02 22:30
 
 Freiburg
Fortuna Dusseldorf 
22/02 22:30
 
 Monchengladbach
Hoffenheim 
23/02 01:30
 
 Schalke 04
RB Leipzig 
23/02 00:30
 
 Marseille
Nantes 
23/02 03:00
 
 Angers SCO
Montpellier 
23/02 03:00
 
 Dijon
AS Monaco 
23/02 03:00
 
 Lille
Toulouse 
23/02 03:00
 
 Strasbourg
Amiens 
22/02 20:30
 
 Brentford
Blackburn Rovers 
22/02 23:00
 
 Barnsley
Middlesbrough 
22/02 23:00
 
 Birmingham
Sheffield Wednesday 
22/02 23:00
 
 Swansea City
Huddersfield Town 
22/02 23:00
 
 Bristol City
West Bromwich 
22/02 23:00
 
 Charlton Athletic
Luton Town 
22/02 23:00
 
 Nottingham Forest
Queens Park Rangers 
22/02 23:00
 
 Wigan Athletic
Millwall 
22/02 23:00
 
 Stoke City
Cardiff City 
22/02 23:00
 
 Leeds United
Reading 
22/02 23:00
 
 Preston North End
Hull City 
23/02 01:30
 
 Emmen
Willem II 
23/02 02:45
 
 Feyenoord Rotterdam
Fortuna Sittard 
23/02 02:45
 
 SC Heerenveen
ADO Den Haag 
23/02 03:45
 
 Groningen
VVV Venlo 
23/02 01:00
 
 Standard Liege
Royal Antwerp 
23/02 03:00
 
 Mouscron Peruwelz
Cercle Brugge 
23/02 03:00
 
 Oostende
Zulte-Waregem 
23/02 03:30
 
 KV Mechelen
Red Star Waasland-Beveren 
23/02 02:00
 
 Desportivo de Tondela
Rio Ave 
23/02 04:30
 
 Belenenses
Maritimo 
22/02 23:00
 
 Aberdeen
Ross County 
22/02 23:00
 
 Hamilton
Motherwell 
22/02 23:00
 
 Hibernian
Livingston 
22/02 14:00
 
 Brisbane Roar
Perth Glory 
22/02 16:30
 
 Newcastle Jets
Melbourne Victory 
22/02 13:00
 
 Vegalta Sendai
Nagoya Grampus Eight 
22/02 14:00
 
 Cerezo Osaka
Oita Trinita 
22/02 14:00
 
 Kawasaki Frontale
Sagan Tosu 
22/02 14:00
 
 Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo 
23/02 12:00
 
 Shimizu S-Pulse
Tokyo 
22/02 20:30
 
 Kf Erzeni Shijak
Teuta Durres 
22/02 21:00
 
 Vllaznia Shkoder
Luftetari Gjirokaster 
23/02 00:00
 
 Partizani Tirana
Ks Bylis 
23/02 00:00
 
 Skenderbeu Korca
Teuta Durres 
23/02 01:00
 
 Vllaznia Shkoder
Luftetari Gjirokaster 
23/02 01:00
 
 Flamurtari
KF Laci 
23/02 01:00
 
 KS Perparimi Kukesi
KF Tirana 
23/02 01:00
 
 Partizani Tirana
Ks Bylis 
23/02 01:00
 
 Skenderbeu Korca
Teuta Durres 
23/02 01:00
 
 Flamurtari
KF Laci 
22/02 23:00
 
 Mc Alger
Paradou Ac 
22/02 22:00
 
 Usm El Harrach
Om Arzew 
22/02 22:00
 
 As Khroub
Rc Arba 
22/02 22:00
 
 Drb Tadjenant
Om Medea 
22/02 23:00
 
 Mo Bejaia
Rc Relizane 
22/02 22:00
 
 Recreativo Caala
Primeiro De Agosto 
22/02 22:00
 
 Santa Rita
Petro Atletico De Luanda 
23/02 04:00
 
 Villa San Carlos
Club Atletico Colegiales 
23/02 04:00
 
 Acassuso
Comunicaciones BsAs 
23/02 04:00
 
 Argentino de Quilmes
Ca San Miguel 
23/02 04:00
 
 Defensores Unidos
Justo Jose De Urquiza 
23/02 04:00
 
 Talleres Rem De Escalada
Los Andes 
23/02 04:00
 
 UAI Urquiza
Flandria 
23/02 04:00
 
 CA Fenix Pilar
San Telmo 
23/02 04:00
 
 Almirante Brown
Deportivo Armenio 
23/02 04:00
 
 Sacachispas
Tristan Suarez 
23/02 04:00
 
 Deportivo Espanol
Victoriano Arenas 
23/02 04:00
 
 Canuelas
Excursionistas 
23/02 04:00
 
 Sportivo Italiano
Real Pilar 
23/02 04:00
 
 El Porvenir
Deportivo Merlo 
23/02 04:00
 
 General Lamadrid
Deportivo Laferrere 
23/02 04:00
 
 San Martin Tucuman
Sarmiento Junin 
23/02 04:00
 
 Santa Marina Tandil
Chacarita Juniors 
23/02 04:00
 
 Barracas Central
Belgrano 
23/02 04:00
 
 Independiente Rivadavia
Estudiantes Rio Cuarto 
23/02 04:00
 
 Temperley
Guillermo Brown 
23/02 06:00
 
 Instituto
Deportivo Riestra 
23/02 06:00
 
 Agropecuario De Carlos Casares
Estudiantes de Caseros 
23/02 06:35
 
 All Boys
Tigre 
23/02 08:00
 
 Deportivo Moron
Alvarado Mar Del Plata 
23/02 08:35
 
 Atletico Atlanta
Ferrol Carril Oeste 
23/02 04:00
 
 Central Ballester
Deportivo Muniz 
23/02 04:00
 
 Ca Lugano
Liniers 
23/02 04:00
 
 Argentino De Rosario
Si Bodi Pere Lachaise 
23/02 04:00
 
 Ca Atlas
Claypole 
23/02 04:00
 
 Yupanqui
Defensores De Cambaceres 
23/02 04:00
 
 Puerto Nuevo
Centro Espanol 
23/02 04:00
 
 Deportivo Paraguayo
Cdys Juventud Unida 
23/02 04:35
 
 San Lorenzo
Racing Club 
23/02 06:40
 
 Independiente
Gimnasia LP 
23/02 07:00
 
 Colon
Boca Juniors 
23/02 07:00
 
 Velez Sarsfield
Argentinos Juniors 
23/02 07:00
 
 Lanus
Estudiantes 
23/02 07:00
 
 CA Huracan
Independiente 
23/02 07:00
 
 Racing Club
Newells Old Boys 
23/02 07:00
 
 Gimnasia LP
Atletico Tucuman 
23/02 07:00
 
 Aldosivi
San Lorenzo 
23/02 07:00
 
 Rosario Central
Arsenal de Sarandi 
23/02 07:00
 
 River Plate
Defensa Y Justicia 
23/02 07:00
 
 Patronato Parana
Talleres Cordoba 
23/02 07:00
 
 Godoy Cruz
Union Santa Fe 
23/02 07:00
 
 Central Cordoba Sde
CA Banfield 
23/02 08:45
 
 Atletico Tucuman
Lanus 
23/02 08:45
 
 Newells Old Boys
Colon 
22/02 16:30
 
 Gold Coast Knights
Brisbane Olympic United FC 
22/02 16:30
 
 Brisbane Strikers
Brisbane City SC 
22/02 16:30
 
 Moreton Bay United
Magpies Crusaders 
22/02 17:00
 
 Eastern Suburbs
Gold Coast United 
22/02 17:00
 
 Redlands United FC
Capalaba 
23/02 12:00
 
 Brisbane Roar Am
Queensland Lions SC 
22/02 15:00
 
 Altona Magic
Avondale Heights 
22/02 17:00
 
 Cockburn City
Rocking Ham City 
22/02 17:00
 
 Bayswater City
ECU Joondalup 
22/02 19:00
 
 Perth Glory Am
Armadale 
22/02 19:00
 
 Inglewood United
Balcatta 
22/02 13:00
 
 Sydney Womens
Perth Glory Womens 
23/02 00:00
 
 Trenkwalder Admira
Sturm Graz 
23/02 00:00
 
 Mattersburg
Rheindorf Altach 
23/02 00:00
 
 WSG Wattens
Wolfsberger AC 
22/02 21:00
 
 FK Inter Baku
Zira 
22/02 21:00
 
 Gilan Gabala
Neftci Baku 
23/02 00:00
 
 Westerlo
Excelsior Virton 
23/02 03:30
 
 Roeselare
Lokeren 
22/02 20:30
 
 FK Sarajevo
Sloboda Uzice Sevojno 
22/02 20:30
 
 FK Sarajevo
Sloboda Uzice Sevojno 
22/02 21:30
 
 Radnik Bijeljina
FK Zeljeznicar 
22/02 21:30
 
 FK Velez Mostar
Zvi Jerzy Da 
23/02 03:00
 
 Confianca Se
Fortaleza 
23/02 03:00
 
 Imperatriz Ma
River Pi 
23/02 05:00
 
 America Natal Rn
Sport Recife 
23/02 03:00
 
 Goias
Anapolina Go 
23/02 04:00
 
 Jaragua Ec
Goianesia GO 
23/02 03:00
 
 Centro Sportivo Paraibano
Botafogo PB 
23/02 02:00
 
 Agua Santa
Corinthians 
23/02 03:30
 
 Ituano Sp
Santos 
23/02 03:30
 
 Oeste FC
Sao Paulo 
23/02 06:00
 
 Ponte Preta
Ferroviaria Sp 
23/02 02:00
 
 Penapolense
Portuguesa de Desportos 
23/02 02:00
 
 Sao Bernardo
Aa Portuguesa Santista 
22/02 18:00
 
 Botev Vratsa
Arda 
22/02 20:15
 
 Cherno More Varna
Levski Sofia 
22/02 22:30
 
 CSKA Sofia
Botev Plovdiv 
22/02 20:00
 
 Strumska Slava
Chernomorets Balchik 
22/02 20:00
 
 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Kariana Erden 
22/02 20:00
 
 Chernomorets Pomorie
Neftohimik 
22/02 20:00
 
 Spartak Varna
Cska 1948 Sofia 
22/02 20:00
 
 Lokomotiv Sofia
Botev Galabovo 
22/02 21:00
 
 PFK Montana
Hebar Pazardzhik 
22/02 23:00
 
 Huachipato
Cobresal 
23/02 07:30
 
 Everton CD
Union La Calera 
22/02 15:30
 
 Tianjin Teda
Wuhan ZALL 
22/02 15:30
 
 Qingdao Huanghai
Shijiazhuang Ever Bright 
22/02 17:30
 
 Guangzhou R&F
Shandong Luneng 
23/02 04:15
 
 Boyaca Chico
Deportivo Pereira 
23/02 07:00
 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Nacional 
23/02 07:00
 
 Deportiva Once Caldas
Patriotas 
23/02 08:30
 
 Deportes Tolima
Atletico Junior Barranquilla 
23/02 04:30
 
 Leones
Atletico Huila 
23/02 04:30
 
 Bogota
Atletico Clube Purtugal 
23/02 07:30
 
 Curacao U20
Guadeloupe U20 
23/02 06:00
 
 Guadalupe
Cartagines Deportiva SA 
23/02 08:00
 
 Alajuelense
Jicaral 
23/02 10:00
 
 Deportivo Saprissa
Universidad de Costa Rica 
22/02 22:00
 
 Hajduk Split
Hnk Gorica 
22/02 22:00
 
 Istra 1961
Slaven Belupo Koprivnica 
23/02 00:30
 
 NK Rijeka
ZNK Osijek 
22/02 20:30
 
 AEP Paphos
APOEL Nicosia 
22/02 20:30
 
 Olympiakos Nicosia
AEL Limassol 
22/02 20:30
 
 Apollon Limassol FC
Doxa Katokopias 
22/02 20:30
 
 Omonia Nicosia
E.N.Paralimni 
22/02 20:30
 
 AEK Larnaca
Nea Salamis 
22/02 20:30
 
 Ethnikos Achnas
Anorthosis Famagusta FC 
22/02 23:00
 
 E.N.Paralimni
Olympiakos Nicosia 
22/02 23:00
 
 AEL Limassol
Ethnikos Achnas 
22/02 23:00
 
 Nea Salamis
Apollon Limassol FC 
22/02 23:00
 
 Anorthosis Famagusta FC
AEK Larnaca 
22/02 23:00
 
 Doxa Katokopias
AEP Paphos 
22/02 23:00
 
 APOEL Nicosia
Omonia Nicosia 
22/02 21:30
 
 Slovan Liberec
Bohemians 1905 
22/02 21:30
 
 Slavia Praha
Opava 
22/02 21:30
 
 Mlada Boleslav
Synot Slovacko 
22/02 23:30
 
 Viktoria Plzen
Marila Pribram 
22/02 20:00
 
 Brondby U17
Kobenhavn U17 
23/02 02:00
 
 Olmedo Riobamba
Macara 
23/02 04:30
 
 Delfin
Barcelona Sporting Club 
23/02 06:45
 
 Liga Dep. Universitaria Quito
Independiente Jose Teran 
23/02 09:00
 
 Univ. Catolica
Orense Sc 
22/02 23:00
 
 Boreham Wood
Yeovil Town 
22/02 23:00
 
 Bromley
Wrexham 
22/02 23:00
 
 Chesterfield
Ebbsfleet United 
22/02 23:00
 
 Chorley
Barnet 
22/02 23:00
 
 Dagenham and Redbridge
Solihull Moors 
22/02 23:00
 
 Dover Athletic
AFC Fylde 
22/02 23:00
 
 Harrogate Town
Eastleigh 
22/02 23:00
 
 Hartlepool United FC
Notts County 
22/02 23:00
 
 Maidenhead United
Aldershot Town 
22/02 23:00
 
 Torquay United
Halifax Town 
22/02 23:00
 
 Woking
Stockport County 
23/02 01:20
 
 Sutton United
Barrow 
22/02 23:00
 
 Altrincham
Kings Lynn 
22/02 23:00
 
 Boston United
AFC Telford United 
22/02 23:00
 
 Bradford Park Avenue
Kettering Town 
22/02 23:00
 
 Chester FC
Brackley Town 
22/02 23:00
 
 Curzon Ashton
Gloucester City 
22/02 23:00
 
 Farsley Celtic
Blyth Spartans 
22/02 23:00
 
 Guiseley
Gateshead 
22/02 23:00
 
 Hereford
Darlington 
22/02 23:00
 
 Kidderminster
York City 
22/02 23:00
 
 Leamington
Southport FC 
22/02 23:00
 
 Spennymoor Town
Alfreton Town 
22/02 23:00
 
 Bath City
Dulwich Hamlet 
22/02 23:00
 
 Chelmsford City
Slough Town 
22/02 23:00
 
 Dartford
Eastbourne Borough 
22/02 23:00
 
 Havant and Waterlooville
St Albans City 
22/02 23:00
 
 Hemel Hempstead Town
Concord Rangers 
22/02 23:00
 
 Hungerford Town
Braintree Town 
22/02 23:00
 
 Maidstone United
Hampton & Richmond 
22/02 23:00
 
 Oxford City
Tonbridge Angels 
22/02 23:00
 
 Wealdstone
Dorking 
22/02 23:00
 
 Welling United
Chippenham Town 
22/02 23:00
 
 Weymouth
Billericay Town 
22/02 23:00
 
 Rochdale
Coventry 
22/02 23:00
 
 Milton Keynes Dons
Bolton Wanderers 
22/02 23:00
 
 Fleetwood Town
Portsmouth 
22/02 23:00
 
 Lincoln City
Gillingham 
22/02 23:00
 
 Accrington Stanley
Rotherham United 
22/02 23:00
 
 Southend United
Burton Albion 
22/02 23:00
 
 Sunderland
Bristol Rovers 
22/02 23:00
 
 Shrewsbury Town
Doncaster Rovers 
22/02 23:00
 
 Wycombe Wanderers
Tranmere Rovers 
22/02 23:00
 
 Ipswich
Oxford United 
22/02 23:00
 
 AFC Wimbledon
Blackpool 
22/02 23:00
 
 Peterborough United
Bury 
22/02 23:00
 
 Newport County
Bradford AFC 
22/02 23:00
 
 Swindon
Grimsby Town 
22/02 23:00
 
 Cheltenham Town
Mansfield Town 
22/02 23:00
 
 Leyton Orient
Oldham Athletic 
22/02 23:00
 
 Salford City
Colchester United 
22/02 23:00
 
 Carlisle
Morecambe 
22/02 23:00
 
 Crewe Alexandra
Macclesfield Town 
22/02 23:00
 
 Plymouth Argyle
Cambridge United 
22/02 23:00
 
 Northampton Town
Exeter City 
22/02 23:00
 
 Crawley Town
Stevenage Borough 
22/02 23:00
 
 Scunthorpe United
Forest Green Rovers 
22/02 23:00
 
 Walsall
Port Vale 
22/02 23:00
 
 Bamber Bridge
Fc United Of Manchester 
22/02 23:00
 
 Basford Utd
Atherton Collieries 
22/02 23:00
 
 Lancaster City
Nantwich Town 
22/02 23:00
 
 Matlock Town
Whitby Town 
22/02 23:00
 
 Radcliffe Borough
Grantham Town 
22/02 23:00
 
 South Shields
Buxton FC 
22/02 23:00
 
 Stafford Rangers
Morpeth Town 
22/02 23:00
 
 Stalybridge Celtic
Witton Albion 
22/02 23:00
 
 Warrington Town AFC
Scarborough 
22/02 23:00
 
 Bishop's Stortford
AFC Hornchurch 
22/02 23:00
 
 Bowers Pitsea
Leatherhead 
22/02 23:00
 
 East Thurrock United
Cray Wanderers 
22/02 23:00
 
 Folkestone
Wingate Finchley 
22/02 23:00
 
 Haringey Borough
Bognor Regis Town 
22/02 23:00
 
 Horsham
Cheshunt 
22/02 23:00
 
 Kingstonian
Worthing 
22/02 23:00
 
 Lewes
Brightlingsea Regent 
22/02 23:00
 
 Margate
Carshalton Athletic 
22/02 23:00
 
 Merstham
Enfield Town 
22/02 23:00
 
 Potters Bar Town
Corinthian Casuals 
22/02 23:00
 
 Beaconsfield Sycob
Poole Town 
22/02 23:00
 
 Blackfield Langley
Merthyr Town 
22/02 23:00
 
 Chesham United
Gosport Borough 
22/02 23:00
 
 Dorchester Town
Weston Super Mare 
22/02 23:00
 
 Farnborough Town
Swindon Supermarine 
22/02 23:00
 
 Hayes&Yeading
Taunton Town 
22/02 23:00
 
 Metropolitan Police
Yate Town 
22/02 23:00
 
 Salisbury City
Hendon 
22/02 23:00
 
 Tiverton Town
Wimborne Town 
22/02 23:00
 
 Truro City
Harrow Borough 
22/02 23:00
 
 Walton Casuals
Hartley Wintney 
22/02 20:00
 
 Hull City U23
Wigan Athletic U23 
22/02 23:00
 
 Alvechurch
Needham Market 
22/02 23:00
 
 Banbury United
Stourbridge 
22/02 23:00
 
 Bromsgrove Sporting
Hitchin Town 
22/02 23:00
 
 Coalville
Rushden&Diamonds 
22/02 23:00
 
 Leiston
Barwell 
22/02 23:00
 
 Lowestoft Town
Stratford Town 
22/02 23:00
 
 Peterborough Sports
St Ives Town 
22/02 23:00
 
 Redditch United
Nuneaton Town 
22/02 23:00
 
 Royston Town
Hednesford Town 
22/02 23:00
 
 Rushall Olympic
Kings Langley 
22/02 23:00
 
 Tamworth
Biggleswade Town 
22/02 15:30
 
 Tallinna Jk Piraaja
Joker Raasiku 
22/02 21:00
 
 Parnu Jk
Nomme United 
22/02 19:00
 
 Gnistan
Mypa 
22/02 20:00
 
 Lahti
Haka 
22/02 20:00
 
 Ekenas IF Fotboll
Musa 
22/02 20:00
 
 KTP Kotka
Mp Mikkeli 
22/02 20:00
 
 AC Oulu
Sjk Akatemia 
22/02 20:30
 
 Ilves Tampere
SJK Seinajoki 
22/02 21:00
 
 Kpv
Ac Kajaani 
22/02 21:00
 
 Marseille Womens
Fleury 91 Womens 
22/02 21:00
 
 Guingamp Womens
PSG Womens 
22/02 21:00
 
 Asj Soyaux Womens
Bordeaux Womens 
22/02 21:00
 
 Metz Womens
Dijon Womens 
22/02 21:00
 
 Red Star 93
Stade Lavallois MFC 
22/02 22:00
 
 Lens
Caen 
22/02 21:00
 
 MSV Duisburg
SV Waldhof Mannheim 
22/02 21:00
 
 Hansa Rostock
Ingolstadt 04 
22/02 21:00
 
 Carl Zeiss Jena
Sv Meppen 
22/02 21:00
 
 Kaiserslautern
Fsv Zwickau 
22/02 21:00
 
 Uerdingen
Preuben Munster 
22/02 21:00
 
 Wurzburger Kickers
Eintr. Braunschweig 
22/02 20:00
 
 Sg Essen Schonebeck (w)
Hoffenheim (w) 
22/02 20:00
 
 Hamburger
St. Pauli 
22/02 20:00
 
 Holstein Kiel
Heidenheimer 
22/02 20:00
 
 Dynamo Dresden
Bochum 
22/02 20:00
 
 VfB Stuttgart
SSV Jahn Regensburg 
23/02 01:30
 
 Asteras Tripolis
Panathinaikos 
23/02 02:00
 
 Lamia
Aris Thessaloniki 
23/02 05:00
 
 Real De Minas
CD Motagua 
23/02 09:00
 
 Real Espana
Lobos Upnfm 
22/02 14:30
 
 Wofoo Tai Po
Yuen Long 
23/02 00:00
 
 Budapest Honved
Puskas Akademia 
23/02 00:00
 
 Varda Se
Diosgyor 
23/02 00:00
 
 Mol Fehervar
Zalaegerszegi TE 
23/02 00:00
 
 Paksi SE
Debreceni VSC 
23/02 00:00
 
 Ujpesti TE
Kaposvar 
23/02 02:30
 
 Mezokovesd-Zsory
Ferencvarosi TC 
22/02 22:00
 
 Taksony Womens
Szetomeharry Womens 
22/02 22:00
 
 Ferencvarosi Tc Womens
Viktoria Fc Szombathely Womens 
22/02 20:00
 
 Valur
Fjolnir 
22/02 23:15
 
 Fram Reykjavik
Ka Akureyri 
23/02 01:15
 
 Throttur
HK Kopavog 
22/02 22:30
 
 Stjarnan (w)
Thor Ka Akureyri (w) 
22/02 19:30
 
 Churchill Brothers
Mohun Bagan 
22/02 22:00
 
 Bengaluru
Atletico De Kolkata 
23/02 03:00
 
 Cobh Ramblers
Drogheda United 
23/02 03:30
 
 Longford Town
Shamrock Rovers ii 
22/02 21:00
 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Bnei Arrara Ara 
22/02 21:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Kafr Kanna 
22/02 23:00
 
 Hapoel Azor
Maccabi Kiryat Gat 
22/02 21:30
 
 Frosinone Youth
Ascoli Youth 
22/02 21:30
 
 Juve Stabia U20
Benevento Youth 
22/02 21:30
 
 Salernitana Youth
Cosenza Calcio Youth 
22/02 21:30
 
 Crotone Youth
Pisa Youth 
22/02 21:30
 
 Empoli U20
Sassuolo Calcio Youth 
22/02 21:30
 
 Venezia Youth
Udinese Youth 
22/02 22:00
 
 Perugia Youth
Lecce U20 
22/02 22:00
 
 Livorno U19
Trapani Youth 
22/02 22:00
 
 AS Roma U19
Napoli U19 
22/02 22:00
 
 Atalanta U19
Lazio U20 
22/02 22:00
 
 Cagliari U19
Torino U19 
22/02 22:00
 
 Chievo Youth
Fiorentina U20 
22/02 22:00
 
 Inter Milan U20
Genoa U20 
22/02 22:00
 
 Juventus U19
Pescara Youth 
22/02 22:00
 
 Sampdoria U19
Bologna U20 
22/02 22:00
 
 Cremonese Youth
Brescia Youth 
22/02 22:00
 
 Cittadella Youth
Verona U20 
22/02 22:00
 
 AC Milan U19
Spal Youth 
22/02 22:00
 
 Spezia U20
Virtus Entella Youth 
22/02 21:25
 
 Agsm Verona Womens
Juventus Womens 
22/02 21:30
 
 Sassuolo Womens
Gs Roma Womens 
22/02 21:30
 
 Ac Milan Womens
Fiorentina Womens 
22/02 21:30
 
 Inter Milan Womens
Bari Womens 
22/02 21:30
 
 Empoli Womens
Tavagnacco Womens 
22/02 22:00
 
 Cittadella
Juve Stabia 
22/02 22:00
 
 Trapani
Spezia 
22/02 22:00
 
 Virtus Entella
Benevento 
22/02 22:00
 
 Ascoli
Cremonese 
23/02 01:00
 
 Pisa
Venezia 
22/02 20:00
 
 Mathare United
Sony Sugar 
22/02 20:00
 
 Bandari
Kakamega 
22/02 20:00
 
 Chemelil Sugar
Posta Rangers 
22/02 20:00
 
 Kisumu All Stars
Sony Sugar 
22/02 20:00
 
 Afc Leopards Sc
Tusker 
22/02 20:00
 
 Sofapaka
Gor Mahia 
22/02 21:00
 
 Pieta Hotspurs
Zebbug Rangers 
22/02 23:15
 
 Vittoriosa Stars
Lija Athletic 
23/02 07:00
 
 Leon
Necaxa 
23/02 09:00
 
 Cruz Azul
Tigres UANL 
23/02 11:00
 
 Monterrey
Club America 
23/02 09:00
 
 Cafetaleros De Tapachula
Celaya 
22/02 21:00
 
 OFK Petrovac
Zeta 
22/02 21:00
 
 FK Buducnost Podgorica
Kom Podgorica 
22/02 21:00
 
 Grbalj Radanovici
Podgorica 
22/02 21:00
 
 Ofk Titograd
Rudar Pljevlja 
22/02 21:00
 
 FK Sutjeska Niksic
Iskra Danilovgrad 
22/02 23:00
 
 Rcoz Oued Zem
Renaissance Sportive de Berkane 
22/02 23:00
 
 Renaissance Sportive de Berkane
Union Touarga Sport Rabat 
22/02 23:00
 
 OCK Olympique de Khouribga
Rcoz Oued Zem 
22/02 23:00
 
 Forces Armee Royales
HUSA Hassania Agadir 
22/02 23:00
 
 Raja de Beni Mellal
Olympique de Safi 
22/02 23:00
 
 Renaissance Zmamra
Maghrib Association Tetouan 
22/02 23:00
 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 
22/02 23:00
 
 IRT Itihad de Tanger
Wydad Casablanca 
22/02 23:00
 
 MCO Mouloudia Oujda
Difaa Hassani Jdidi 
23/02 09:00
 
 Tasman United
Auckland City 
23/02 10:00
 
 Eastern Suburbs Afc
Hawkes Bay United 
23/02 11:00
 
 Canterbury United
Team Wellington 
22/02 23:00
 
 Kano Pillars
Enyimba International 
22/02 23:00
 
 Ards
Portadown FC 
22/02 23:00
 
 Ballyclare Comrades
Loughgall 
22/02 23:00
 
 Harland Wolff Welders
Dergview 
22/02 23:00
 
 Queens University
Dundela 
22/02 23:00
 
 Carrick Rangers
Dungannon Swifts 
22/02 23:00
 
 Cliftonville
Ballymena United 
22/02 23:00
 
 Glenavon Lurgan
Glentoran 
22/02 23:00
 
 Institute
Coleraine 
22/02 23:00
 
 Larne
Warrenpoint Town 
22/02 13:00
 
 Madang
Abm Galaxy 
23/02 07:00
 
 Guarani CA
Ca River Plate Asuncion 
22/02 22:00
 
 Arka Gdynia
Rakow Czestochowa 
23/02 00:30
 
 Legia Warszawa
Jagiellonia Bialystok 
23/02 03:00
 
 Piast Gliwice
Cracovia Krakow 
22/02 23:00
 
 UD Oliveirense
Casa Pia Ac 
23/02 01:15
 
 Chaves
Feirense 
22/02 19:00
 
 Academica Coimbra U17
Uniao Leiria U17 
22/02 19:00
 
 Vitoria Sc Guimaraes U17
Padroense U17 
22/02 19:00
 
 Boavista U17
Chaves U17 
22/02 19:00
 
 Rio Ave U17
Tondela U17 
22/02 19:00
 
 Casa Pia Ac U17
Real Sport Clube U17 
22/02 17:00
 
 Farul Constanta
Concordia Chiajna 
22/02 17:00
 
 Rapid Bucuresti
Voin Tate Numa Glenn 
22/02 17:00
 
 Csikszereda
UTA Arad 
22/02 17:00
 
 CS Mioveni
Luceafarul Oradea 
22/02 17:00
 
 Pandurii
Scolar Resita 
22/02 17:00
 
 Petrolul Ploiesti
Dunarea Calarasi 
22/02 17:00
 
 Ripensia Timisoara
Metaloglobus 
22/02 17:00
 
 Snagov
Gloria Buzau 
22/02 17:00
 
 Universitaea Cluj
Scm Argesul Pitesti 
22/02 17:00
 
 Juventus Bucharest
Politehnica Timisoara 
22/02 23:00
 
 Astra Ploiesti
Sepsi 
22/02 23:00
 
 Botosani
Politehnica Iasi 
22/02 23:00
 
 Steaua Bucuresti
Chindia Targoviste 
22/02 23:00
 
 Gaz Metan Medias
Dinamo Bucuresti 
22/02 23:00
 
 Universitatea Craiova
CFR Cluj 
22/02 23:00
 
 Viitorul Constanta
Clinceni 
22/02 23:00
 
 Cs Voluntari
Hermannstadt 
22/02 20:50
 
 Al Sharq
Hercue 
22/02 21:00
 
 Al Arabi Ksa
Al Draih 
22/02 21:00
 
 Al Taawon
Al-Raed 
22/02 23:40
 
 Al Hazm
Al-Nasr Riyadh 
23/02 01:30
 
 Al Hilal
Al Ittihad Ksa 
22/02 20:35
 
 Al Ettifaq Youths
Al Ittihad Youths 
22/02 20:35
 
 Al Qadasiya Youths
Al Shabab Youth 
22/02 21:10
 
 Abha U20
Al Fath Youths 
22/02 21:10
 
 Al Tai Youth
Al Hilal Youths 
22/02 21:20
 
 Al Wehda Youth
Al Ahli Jeddah Youth 
22/02 21:20
 
 Ohud Medina Youths
Al Faisaly Harmah Youth 
22/02 23:45
 
 Al Taawon Youths
Al Nasr Riyadh Youths 
22/02 23:00
 
 Arbroath
Ayr Utd 
22/02 23:00
 
 Greenock Morton
Alloa Athletic 
22/02 23:00
 
 Partick Thistle
Dunfermline 
22/02 23:00
 
 Queen of the South
Dundee 
22/02 23:00
 
 Dumbarton
Forfar Athletic 
22/02 23:00
 
 East Fife
Stranraer 
22/02 23:00
 
 Falkirk
Montrose 
22/02 23:00
 
 Peterhead
Airdrie United 
22/02 23:00
 
 Raith Rovers
Clyde 
22/02 23:00
 
 Annan Athletic
Albion Rovers 
22/02 23:00
 
 Edinburgh City
Brechin City 
22/02 23:00
 
 Elgin City
Cowdenbeath 
22/02 23:00
 
 Stirling Albion
Stenhousemuir 
22/02 23:00
 
 Forres Mechanics
Turriff United 
22/02 23:00
 
 Fraserburgh
Brora Rangers 
22/02 23:00
 
 Huntly
Clachnacuddin 
22/02 23:00
 
 Keith
Inverurie Loco Works 
22/02 23:00
 
 Lossiemouth
Fort William 
22/02 23:00
 
 Nairn County
Buckie Thistle 
22/02 23:00
 
 Strathspey Thistle
Deveronvale 
22/02 23:00
 
 Wick Academy
Rothes 
22/02 22:00
 
 Karadjordje Topola
Partizan Belgrade 
22/02 22:00
 
 Proleter Novi Sad
Indjija 
22/02 23:00
 
 Crvena Zvezda
Vojvodina 
22/02 23:00
 
 Radnicki Nis
Cukaricki 
22/02 23:00
 
 Radnik Surdulica
Macva Sabac 
22/02 23:00
 
 FK Javor Ivanjica
Mladost Lucani 
22/02 23:00
 
 FK Vozdovac Beograd
Spartak Subotica 
22/02 23:00
 
 FK Rad Beograd
FK Napredak Krusevac 
22/02 21:00
 
 FK Pohronie
MSK Zilina 
22/02 21:00
 
 MFK Ruzomberok
DAC Dunajska Streda 
22/02 21:00
 
 Slovan Bratislava
Trencin 
22/02 21:00
 
 Zemplin Michalovce
Nitra 
22/02 21:00
 
 Zlate Moravce
Skf Sered 
22/02 21:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Rudar Velenje 
22/02 23:00
 
 NK Publikum Celje
NK Aluminij 
23/02 01:00
 
 Ask Bravo Publikum
NK Aluminij 
23/02 01:00
 
 Domzale
NK Publikum Celje 
23/02 01:00
 
 NK Maribor
Tabor Sezana 
23/02 01:00
 
 NK Rudar Velenje
NK Olimpija Ljubljana 
23/02 01:00
 
 NK Triglav Kranj
NK Mura 05 
23/02 03:15
 
 NK Maribor
NK Olimpija Ljubljana 
22/02 20:00
 
 Vaidepenas Futsal
Xota Navarra Futsal 
23/02 01:00
 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Catgas Energia Futsal 
23/02 01:30
 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Peinsa Fs Cartagena Futsal 
23/02 02:30
 
 Paruro Five Foot
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal 
22/02 18:00
 
 Deportivo La Coruna Womens
Sporting De Huelva Womens 
23/02 01:30
 
 Rcd Espanyol Womens
Sevilla Fc Womens 
22/02 23:00
 
 Alcorcon
Las Palmas 
22/02 23:00
 
 Almeria
Fuenlabrada 
23/02 01:15
 
 Girona
SD Ponferradina 
23/02 01:15
 
 Tenerife
Elche 
23/02 03:30
 
 Albacete
Numancia 
22/02 19:30
 
 Djurgardens
Dalkurd Ff 
22/02 19:30
 
 Sandvikens IF
Mjallby AIF 
22/02 21:30
 
 Elfsborg
IK Brage 
22/02 21:30
 
 Oskarshamns AIK
Orebro 
22/02 23:30
 
 IFK Goteborg
Vasteras 
22/02 23:30
 
 Sollentuna United FF
IK Sirius 
22/02 20:30
 
 Eskilstuna United Df Womens
Umea Fc Womens 
22/02 21:00
 
 Rosengard Womens
If Limhamn Bunkeflo Womens 
22/02 21:00
 
 Kungsbacka Dff Womens
Kristianstads Dff Womens 
22/02 23:00
 
 Aik Solna Womens
Djurgardens Womens 
23/02 00:00
 
 Chiasso
Wil 1900 
23/02 00:00
 
 Schaffhausen
Grasshoppers 
23/02 00:00
 
 Stade Ouchy
Vaduz 
23/02 02:00
 
 Zurich
Neuchatel Xamax 
23/02 02:00
 
 Thun
Luzern 
22/02 18:45
 
 Lampang
Customs Department FC 
22/02 19:00
 
 JL Chiangmai United
Chainat 
22/02 20:00
 
 Ranong
Nong Bua Lamphu 
22/02 21:00
 
 Khonkaen United
Ayutthaya United 
22/02 18:45
 
 Port
Samut Prakan City 
22/02 19:00
 
 Chiangrai United
Suphanburi 
22/02 20:00
 
 Buriram United
Chonburi Shark 
22/02 21:00
 
 PT Prachuap
Bangkok Glass 
22/02 19:00
 
 Kayserispor
Konyaspor 
22/02 22:00
 
 Goztepe
Gazisehir Gaziantep 
23/02 01:00
 
 Besiktas
Trabzonspor 
22/02 19:00
 
 Erzurum BB
Bursaspor 
22/02 19:00
 
 Umraniyespor
Keciorengucu 
22/02 21:30
 
 Akhisar Bld.Geng
Karagumruk 
23/02 00:00
 
 Adana Demirspor
Altinordu 
22/02 21:25
 
 Al Taawon
Emirate 
22/02 21:25
 
 Dubba Al-Husun
Masfut 
22/02 21:25
 
 Al Bataeh
Dabba Al-Fujairah 
22/02 23:00
 
 Dynamo Kyiv
Vorskla Poltava 
22/02 18:00
 
 Pfc Oleksandria U21
Kolos Kovalivka U21 
22/02 18:00
 
 Shakhtar Donetsk U21
Desna Chernihiv U21 
23/02 04:00
 
 Boston River
Ca Rentistas 
23/02 04:00
 
 Cerro Montevideo
Ca River Plate 
23/02 04:00
 
 Defensor
CA Penarol 
23/02 06:30
 
 Nacional Montevideo
Cerro Largo 
23/02 04:00
 
 Metropolitanos
Gran Valencia 
23/02 05:00
 
 Aragua
Deportivo Lara 
22/02 22:30
 
 Uwic Inter Cardiff
Airbus 
22/02 22:30
 
 Carmarthen
Newi Cefn Druids 
22/02 22:30
 
 Barry Town Afc
Caernarfon 
22/02 22:30
 
 Newtown
Bala Town