Live3s Logo

LiveScore 21 Feb 2020

22/02 04:00
 
 Real Betis
Mallorca 
22/02 03:45
 
 Brescia
Napoli 
22/02 03:30
 
 Bayern Munich
Paderborn 07 
22/02 02:00
 
 Nice
Stade Brestois 
22/02 03:45
 
 Metz
Lyon 
22/02 03:45
 
 Derby County
Fulham 
22/02 03:00
 
 RKC Waalwijk
Sparta Rotterdam 
22/02 03:30
 
 Kortrijk
Genk 
22/02 04:30
 
 Aves
Vitoria Guimaraes 
22/02 03:45
 
 St. Mirren
Hearts 
21/02 14:15
 
 Wellington Phoenix
Western United 
21/02 16:30
 
 Western Sydney
Adelaide United 
21/02 18:00
 
 Shonan Bellmare
Urawa Red Diamonds 
22/02 01:00
 
 KS Perparimi Kukesi
KF Tirana 
22/02 04:00
 
 Sportivo Dock Sud
Central Cordoba De Rosario 
22/02 07:05
 
 Atletico Rafaela
Defensores de Belgrano 
22/02 08:30
 
 Gimnasia Jujuy
CA Brown Adrogue 
22/02 04:00
 
 Argentino De Rosario
Si Bodi Pere Lachaise 
22/02 06:00
 
 CA Banfield
Aldosivi 
22/02 08:10
 
 Argentinos Juniors
Patronato Parana 
21/02 16:30
 
 Melbourne Knights
Dandenong Thunder 
21/02 16:45
 
 Port Melbourne Sharks
Bentleigh Greens 
21/02 17:00
 
 Green Gully Cavaliers
Hume City 
21/02 17:30
 
 Dandenong City Sc
St Albans Saints 
21/02 17:30
 
 Oakleigh Cannons
Heidelberg United 
21/02 15:15
 
 Oakleigh Cannons U20
Heidelberg United U20 
21/02 18:30
 
 Perth SC
Floreat Athena 
21/02 20:30
 
 Sorrento
Willip 
21/02 17:45
 
 West Torrens Birkalla
Adelaide Victory 
21/02 17:00
 
 Campbelltown City SC
Adelaide Blue Eagles 
22/02 02:10
 
 Austria Lustenau
Dornbirn 
22/02 02:10
 
 Kapfenberg Superfund
Blau Weiss Linz 
22/02 02:10
 
 Juniors OO
Lafnitz 
22/02 02:10
 
 SG Austria Klagenfurt
SV Ried 
22/02 02:10
 
 SKU Amstetten
Liefering 
22/02 02:10
 
 SV Horn
Austria Wien Youth 
21/02 18:00
 
 Standard Sumgayit 2
Fk Kapaz Ganca 
22/02 03:30
 
 Oud Heverlee
St Gilloise 
22/02 06:00
 
 Bolivar
The Strongest 
22/02 07:00
 
 San Jose
Club Guabira 
22/02 07:30
 
 Gremio Anapolis
Vila Nova (GO) 
22/02 03:00
 
 Botafogo Sp
Inter De Limeira 
22/02 06:15
 
 Gremio Novorizontino
Mirassol 
22/02 02:00
 
 Monte Azul Sp
Atibaia 
22/02 06:00
 
 Sertaozinho
Audax Sao Paulo 
22/02 07:00
 
 Taubate
Juventus Sp 
22/02 06:15
 
 Nautico (PE)
Central Sc Pe 
21/02 23:30
 
 Pirin Blagoevgrad
Septemvri Simitli 
21/02 23:00
 
 Csd Antofagasta
Universidad de Concepcion 
22/02 05:30
 
 Univ. Catolica
Deportes Iquique 
22/02 07:05
 
 Deportivo Pasto
Envigado 
22/02 02:00
 
 Anguilla U20
Grenada U20 
22/02 04:00
 
 Dominica U20
Dominican Republic U20 
22/02 04:30
 
 Cayman Islands U20
Bermuda U20 
22/02 07:30
 
 Barbados U20
Puerto Rico U20 
22/02 09:30
 
 Us Virgin Islands U20
Guyana U20 
22/02 01:00
 
 Varteks Varazdin
NK Lokomotiva Zagreb 
21/02 22:00
 
 Dubrava Zagreb
Cibalia 
22/02 01:00
 
 Medjimurje
Hrvatski Dragovoljac 
22/02 00:00
 
 Aris Limassol
Agia Napa 
22/02 02:00
 
 Hobro I.K.
Midtjylland 
22/02 08:15
 
 Pottu Via Ho
Deportivo Cuenca 
21/02 23:00
 
 El Ismaily
Pyramids 
22/02 03:45
 
 Ashton United
Hyde United 
21/02 20:00
 
 Nottingham Forest U23
Stoke City U23 
21/02 21:00
 
 Newcastle U23
Scunthorpe U23 
21/02 22:00
 
 Birmingham U23
Derby County U23 
21/02 23:00
 
 Liverpool U23
Huddersfield Town U23 
22/02 03:00
 
 Watford U23
Everton U23 
22/02 03:00
 
 Hull City U23
West Bromwich U23 
22/02 03:00
 
 Afc Bournemouth U23
Southampton U23 
22/02 03:00
 
 Wigan Athletic U23
Sunderland U23 
22/02 03:00
 
 Middlesbrough U23
Crystal Palace U23 
22/02 03:00
 
 Leeds United U23
Wolves U23 
21/02 21:00
 
 Coventry U23
Bristol City U23 
22/02 03:15
 
 Fci Tallinn
Ajax Lasnamae 
22/02 02:00
 
 VPS Vaasa
Jaro 
22/02 03:00
 
 Avenir Sportif Beziers
Creteil 
22/02 03:00
 
 US Boulogne
Le Puy Foot 43 Auvergne 
22/02 03:00
 
 Bourg Peronnas
Pau 
22/02 03:00
 
 Cholet So
Bastia CA 
22/02 03:00
 
 Ajaccio GFCO
Dunkerque 
22/02 03:00
 
 Lyon la Duchere
Avranches 
22/02 03:00
 
 Quevilly
Concarneau 
22/02 03:00
 
 Toulon
Villefranche 
22/02 03:00
 
 Chambly
Nancy 
22/02 03:00
 
 Rodez AF
Lorient 
22/02 03:00
 
 Guingamp
Sochaux 
22/02 03:00
 
 Grenoble
Chateauroux 
22/02 03:00
 
 Ajaccio
Le Mans 
22/02 03:00
 
 Clermont Foot
Paris Fc 
22/02 03:00
 
 Le Havre
Orleans US 45 
22/02 03:00
 
 Chamois Niortais
Valenciennes 
22/02 00:30
 
 Banjul United
Fortune 
22/02 00:30
 
 Bk Milan
Brikama United 
22/02 02:00
 
 Viktoria Koln
SG Sonnenhof Grobaspach 
22/02 02:15
 
 Wolfsburg womens
Turbine Potsdam (w) 
22/02 01:30
 
 VfL Osnabruck
Erzgebirge Aue 
22/02 01:30
 
 SV Wehen Wiesbaden
Greuther Furth 
22/02 02:30
 
 Strausberg
Tennis Borussia Berlin 
22/02 02:30
 
 Oberneuland
Blumenthaler Sv 
22/02 03:00
 
 Hamburger Sv Iii
Tus Dassendorf 
22/02 02:30
 
 Sv Drochtersen/assel
Heider Sv 
22/02 02:30
 
 Werder Bremen Am
Hsc Hannover 
22/02 02:00
 
 Berliner Fc Dynamo
VSG Altglienicke 
22/02 02:00
 
 Wacker Nordhausen
Lichtenberg 47 
22/02 01:30
 
 Tsg Hoffenheim Am
Astoria Walldorf 
22/02 02:00
 
 Tsg Balingen
Mainz Am 
22/02 02:30
 
 RW Oberhausen
Sportfreunde Lotte 
22/02 03:30
 
 Lincoln City
Lions Gibraltar 
21/02 21:00
 
 PAE Levadiakos
Doxa Dramas 
22/02 09:00
 
 Siquinala
Club Comunicaciones 
22/02 09:15
 
 Honduras Progreso
Platense 
21/02 19:00
 
 Debreceni Vsc U19
Budapest Honved U19 
22/02 03:00
 
 Umf Afturelding
Breidablik 
21/02 16:30
 
 Neroca
Gokulam Kerala 
21/02 22:00
 
 Mumbai City
Chennai Titans 
21/02 19:30
 
 Al-Naft
Baghdad 
21/02 21:30
 
 Al Talaba
Al Najaf 
22/02 03:45
 
 Wexford Youths
UC Dublin UCD 
22/02 03:45
 
 Cabinteely
Bray Wanderers 
22/02 03:45
 
 Galway United
Athlone 
22/02 03:45
 
 Carrigaline United
Cobh Wanderers 
22/02 03:45
 
 Waterford United
Bohemians 
22/02 03:45
 
 Shelbourne
Dundalk 
22/02 03:45
 
 Derry City
Finn Harps 
22/02 03:45
 
 Sligo Rovers
St. Patrick's 
22/02 04:00
 
 Shamrock Rovers
Cork City 
21/02 17:00
 
 Tzeirey Tamra
Maccabi Maalot Tarshiha 
21/02 17:00
 
 Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Bnei Jat United 
21/02 17:00
 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Beitar Petah Tikva 
21/02 17:00
 
 Shimshon Tel Aviv
Beitar Ramat Gan 
21/02 17:45
 
 Sc Shicun Hamizrah
Bnei Eilat 
21/02 17:45
 
 Ms Pardes Hana Karkur
Ihud Bnei Kfar Kara 
21/02 18:30
 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Sc Beer Sheva 
21/02 18:45
 
 Maccabi Ironi Sderot
Ironi Modiin 
21/02 19:00
 
 Hapoel Hod Hasharon
Hapoel Mahane Yehuda 
21/02 19:00
 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Otzma Holon 
21/02 19:30
 
 Hapoel Kiryat Ono
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
21/02 19:30
 
 Ironi Beit Dagan
Shimshon Bnei Tayibe 
21/02 20:00
 
 Maccabi Bnei Nahf
Achva Kfar Manda 
21/02 21:00
 
 Hapoel Ashkelon
Kfar Kasem 
21/02 21:00
 
 Ironi Ramat Hasharon
Hapoel Akko 
21/02 21:00
 
 Hapoel Afula
Hapoel Natzrat Illit 
21/02 21:00
 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
21/02 21:00
 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Ramat Gan FC 
21/02 17:45
 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Herzliya 
21/02 18:45
 
 Hapoel Kfar Shalem
Maccabi Kabilio Jaffa 
21/02 19:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Kafr Kanna 
21/02 19:00
 
 Hapoel Azor
Maccabi Kiryat Gat 
21/02 19:15
 
 Hapoel Ironi Baka El Garbiya
Hapoel Asi Gilboa 
21/02 19:30
 
 Hapoel Iksal
Moadon Sport Tira 
21/02 19:30
 
 Maccabi Herzliya
Sc Maccabi Ashdod 
21/02 19:30
 
 Hapoel Holon Yaniv
Maccabi Yavne 
21/02 19:30
 
 Maccabi Shaarayim
Hapoel Bikat Hayarden 
21/02 19:30
 
 Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
21/02 19:45
 
 Maccabi Tamra
Ironi Tiberias 
21/02 19:45
 
 Ironi Or Yehuda
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
21/02 19:45
 
 As Ashdod
AS Nordia Jerusalem 
21/02 20:00
 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Kaukab 
21/02 20:00
 
 Rubi Shapira
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
21/02 20:00
 
 Sc Daburiyya Osama
Hapoel Bnei Arrara Ara 
22/02 04:00
 
 Cosenza Calcio 1914
Frosinone 
22/02 00:00
 
 Al Wihdat Amman
Ramtha SC 
21/02 20:00
 
 Kosova Vushtrri
De Rita Goni Lane 
21/02 21:55
 
 Al Salibikhaet
Al Gela 
22/02 01:30
 
 Al Ttadamon
Al-Arabi Club 
22/02 01:00
 
 Fgura United
Pembroke Athleta 
22/02 01:00
 
 Sirens
Sliema Wanderers FC 
22/02 02:00
 
 Tarxien Rainbows
Floriana 
22/02 03:00
 
 Gzira United
Valletta FC 
22/02 06:00
 
 Club Necaxa Womens
Tijuana Womens 
22/02 09:00
 
 Atlas
Pachuca 
22/02 11:10
 
 Club Tijuana
Chivas Guadalajara 
22/02 10:00
 
 Atletico Saltillo
Ua Zacatecas 
21/02 23:00
 
 Atlas U20
Pachuca U20 
21/02 23:00
 
 Puebla U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 
22/02 07:45
 
 Club Tijuana U20
Chivas Guadalajara U20 
22/02 09:00
 
 Correcaminos Uat
Leones Univ Guadalajara 
22/02 00:00
 
 Raja de Beni Mellal
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
22/02 02:00
 
 Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid
Wydad Casablanca 
21/02 17:00
 
 Ispe
Magway 
22/02 03:00
 
 NAC Breda
Almere City FC 
22/02 03:00
 
 Cambuur Leeuwarden
Roda JC Kerkrade 
22/02 03:00
 
 Dordrecht 90
De Graafschap 
22/02 03:00
 
 SBV Excelsior
Den Bosch 
22/02 03:00
 
 Go Ahead Eagles
NEC Nijmegen 
22/02 03:00
 
 Helmond Sport
Jong Ajax Amsterdam 
22/02 03:00
 
 Jong PSV Eindhoven
Oss 
22/02 03:00
 
 Telstar
MVV Maastricht 
22/02 09:00
 
 Waitakere United
Hamilton Wanderers 
22/02 09:00
 
 Real Madriz
Walter Ferretti 
22/02 03:45
 
 Linfield FC
Crusaders FC 
21/02 12:00
 
 Malampa Revivors
Lae City Dwelle 1
22/02 10:00
 
 Hienghene Sport
Eastern Suburbs Afc 
21/02 20:20
 
 Al Oruba Sur
Fnjaa SC 
21/02 21:15
 
 Alrstak
Dhufar 
21/02 21:30
 
 Bahla
Saham 
21/02 23:45
 
 Mrbat
Al Nasr(OMA) 
22/02 05:00
 
 12 De Octubre
Nacional Asuncion 
22/02 07:15
 
 Libertad Asuncion
Sol De America 
22/02 07:00
 
 Em Deportivo Binacional
Utc Cajamarca 
22/02 01:00
 
 LKS Lodz
Pogon Szczecin 
22/02 03:30
 
 Slask Wroclaw
Gornik Zabrze 
22/02 04:00
 
 Vilafranquense
SC Farense 
21/02 23:00
 
 Rio Ave U23
Sporting Braga U23 
21/02 23:00
 
 Famalicao U23
Leixoes U23 
22/02 01:00
 
 Gd Estoril Praia U23
Aves U23 
21/02 21:45
 
 Al Khor SC
Al Rayyan 
21/02 23:55
 
 Qatar SC
Al-Sailiya 
22/02 02:00
 
 Universitaea Cluj
Scm Argesul Pitesti 
21/02 16:00
 
 Chertanovo Moscow
Tom Tomsk 
21/02 18:45
 
 Spartak Tambov
Krylya Sovetov Samara 
21/02 21:30
 
 Shinnik Yaroslavl
Mordovia Saransk 
22/02 00:15
 
 Riga
Ska Khabarovsk 
21/02 21:00
 
 Mukura
Garhwal Heroes 
21/02 21:00
 
 Kiyovu
Gasogi Utd 
21/02 20:35
 
 Jubail
Hajer 
21/02 20:35
 
 Al Sahel
Al Jndal 
21/02 20:50
 
 Al Anwar Sa
Al Riyadh 
21/02 21:00
 
 Al Kholood
Al Qaisoma 
21/02 21:00
 
 Al Drae
Al Orubah 
21/02 21:05
 
 Al Akhdoud
Al Washm 
21/02 21:10
 
 Arar
Al Safa Ksa 
21/02 21:20
 
 Al Entesar
Al Sadd Sa 
21/02 21:30
 
 Al Suqoor Ksa
Al Rawdhah 
21/02 21:10
 
 Abha
Al Adalh 
21/02 23:30
 
 Al Faisaly Harmah
Al-Ettifaq 
22/02 01:30
 
 Al Ahli Jeddah(KSA)
Al-Fath 
22/02 03:05
 
 Dundee United
Inverness C.T. 
22/02 00:30
 
 FK Vozdovac Beograd
Spartak Subotica 
22/02 01:00
 
 FK Javor Ivanjica
Mladost Lucani 
22/02 04:00
 
 Peniscola Futsal
Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal 
22/02 04:00
 
 Sporting de Gijon
Cadiz 
21/02 23:00
 
 Jerez
Ted Contois Feng 
22/02 04:00
 
 Emd Aceuchal
Cd Montijo 
22/02 05:00
 
 Ud Tamaraceite
Unión Viera 
22/02 03:00
 
 Winterthur
Lausanne Sports 
21/02 20:00
 
 Al Taleiah
Hutteen Latakia 
21/02 20:00
 
 Al Shorta Damascus
Jableh Sc 
21/02 20:00
 
 Teshrin Sc
Al Nawair 
21/02 20:00
 
 Al-Jazeera (Jordan)
Al-Karamah 
21/02 21:00
 
 Rayong
Nakhon Ratchasima 
22/02 01:00
 
 Sivasspor
Alanyaspor 
22/02 00:00
 
 Eskisehirspor
Hatayspor 
22/02 00:00
 
 Osmanlispor
Menemen Belediye Spor 
21/02 21:25
 
 Al Arabi Uae
Al Hamriyah 
21/02 21:25
 
 Masafi
Al Oruba Uae 
21/02 21:30
 
 Banni Yas
Shabab Al Ahli Dubai 
22/02 00:30
 
 Al-Dhafra
Al-Jazira UAE 
21/02 21:25
 
 Al Arabi Umm Al Quwain U19
Khor Fakkan U19 
21/02 21:25
 
 Al Dhaid U19
Al Bataeh U19 
21/02 21:25
 
 Al Rams U19
Sharjah Scc U19 
21/02 21:25
 
 Dibba Al Fujairah U19
Ajman Scc U19 
21/02 21:25
 
 Dubba Al Husun U19
Shabab Al Ahli Dubai U19 
21/02 21:30
 
 Al Ain Scc U19
Al Jazira Club U19 
21/02 21:30
 
 Al Nasr Sc U19
Emirates Club Rak U19 
21/02 21:30
 
 Al Wasl U19
Al Ittihad Kalba U19 
21/02 21:00
 
 Ura Kampala
Vipers 
21/02 21:30
 
 Ma Lu
Busoga United 
21/02 21:00
 
 Mariupol U21
Zorya U21 
22/02 07:00
 
 Deportivo Tachira
Zamora Barinas 
22/02 03:30
 
 Cambrian Clydach
Cwmbran Celtic 
22/02 03:30
 
 Afan Lido
Taffs Well 
22/02 03:30
 
 Haverfordwest County
Ammanford 
22/02 03:30
 
 Llanelli
Swansea University 
22/02 03:30
 
 Briton Ferry Athletic
Stm Sports 
22/02 03:45
 
 Aberystwyth Town
Penybont 
22/02 04:00
 
 Connahs Quay Nomads
The New Saints 
21/02 21:45
 
 Glasgow Rangers U17
Kashiwa Reysol U17 
21/02 16:00
 
 Dinamo Minsk
Dinamo Moscow 
21/02 16:00
 
 Viettel
Phu Dong 
21/02 17:00
 
 White City Woodville
Adelaide Hills 
21/02 18:30
 
 Uwa Nedlands
Fremantle City 
21/02 19:00
 
 Brann
Aalesund 
21/02 19:00
 
 CSKA Moscow
Rapperswil Jona 
21/02 19:00
 
 Chojniczanka Chojnice
Radunia Stezyca 
21/02 20:00
 
 Legion Dynamo
Dynamo Stavropol 
21/02 20:00
 
 Halmstads
Landskrona BoIS 
21/02 20:30
 
 Stirling Lions
Olympic Kingsway Sc 
21/02 22:00
 
 Lillestrom
Bodo Glimt 
21/02 22:00
 
 Notodden FK
Arendal 
21/02 22:00
 
 Stal Mielec
Chernomorets Odessa 
21/02 22:00
 
 Viborg
Mynai 
21/02 22:00
 
 Baltika
Vitebsk 
21/02 22:00
 
 Tobol Kostanai
Dinamo Brest 
21/02 23:00
 
 Rosenborg
Ranheim IL 
21/02 23:00
 
 Sarpsborg 08 FF
Gazovik Orenburg 
22/02 00:00
 
 Start Kristiansand
Jerv 
22/02 00:30
 
 Norrby IF
Degerfors IF 
22/02 01:00
 
 Olsztyn OKS 1945
Rigas Futbola Skola 
22/02 01:00
 
 Sarasota Metropolis
Cincinnati 
22/02 01:30
 
 Slovan Velvary
Kraluv Dvur 
22/02 02:00
 
 Tsv Rain Am Lech
Tsv Schwaben Augsburg 
22/02 03:00
 
 Cincinnati
KR Reykjavik 
22/02 09:00
 
 Kingborough Lions
Hobart Zebras