Live3s Logo

LiveScore 19 Feb 2020

20/02 03:30
FT 
 Manchester City
West Ham 
20/02 04:00
FT 
 Tottenham Hotspur
RB Leipzig 
20/02 04:00
FT 
 Atalanta
Valencia 
20/02 08:30
FT 
 Barcelona Sporting Club
Cerro Porteno 
20/02 08:30
FT 
 Deportes Tolima
Internacional RS 
20/02 06:15
FT 
 CA Huracan
Atletico Nacional 
20/02 06:15
FT 
 Sportivo Luqueno
Mineros de Guayana 
20/02 08:30
FT 
 Oriente Petrolero
Vasco da Gama 
19/02 18:30
FT 
 Suwon Samsung Bluewings
Vissel Kobe 
19/02 18:30
FT 
 Yokohama F Marinos
Sydney 
19/02 16:00
FT 
 Neftchi Kochkor Ata
Khujand 
19/02 19:00
FT 
 Maziya S&RC
Bengaluru 
20/02 09:00
FT 
 Alianza San Salvador
Tigres UANL 
20/02 09:00
FT 
 Deportivo Saprissa
Montreal Impact 
20/02 11:00
FT 
 Club Comunicaciones
Club America 
20/02 09:00
FT 
1 Monterrey
Santos Laguna 
20/02 11:10
FT 
 Juarez
Csyd Dorados De Sinaloa 
20/02 07:10
FT 
 Sportivo Las Parejas
Estudiantes De San Luis 2
20/02 08:45
FT 
1 Sportivo Penarol
Desamparados 1
20/02 04:00
FT 
 Deportivo Muniz
Deportivo Paraguayo 
20/02 02:00
FT 
 Americano Rj
Friburguense Rj 
20/02 06:30
FT 
 CSA Alagoas AL
Bahia 
20/02 07:00
FT 
 Boa Esporte Clube
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 
20/02 07:00
FT 
1 Vitoria Pe
Petrolina Pe 1
20/02 02:30
FT 
 Lagarto
Volta Redonda 
20/02 06:15
AET 
 Paysandu (PA)
CRB (AL) 
90min [1-1], Penalty [3-5],
20/02 08:30
AET 
 Oeste FC
Ceara 1
90min [1-1], Penalty [2-4],
20/02 08:30
AET 
 Nautico (PE)
Botafogo 
90min [1-1], Penalty [3-4],
19/02 20:00
FT 
 Fovu De Baham
Bamboutos De 
19/02 20:00
FT 
 Canon Yaounde
Dragon Club Yaounde 
19/02 22:00
FT 
 Apejes Academy
Eding Sport 
19/02 22:00
FT 
 Feutcheu
Colombe Du Dja Et Lobo 
19/02 22:00
FT 
 Pwd De Bamenda
Coton Sport 1
19/02 22:00
FT 
 Stade Renard De Melong
Avion Academy 
19/02 22:00
FT 
 Ums De Loum
Young Sports 
19/02 22:00
FT 
 Union Douala
Panthere Sportive Du Nde 1
19/02 22:10
FT 
 As Fortuna Mfou
Tonnerre Yaounde 
20/02 03:00
FT 
 Real Santander
Cortulua 
20/02 04:30
FT 
 Valledupar
Deportes Quindio 
20/02 07:00
FT 
1 Universitario De Popayan
Leones 
20/02 09:05
FT 
 Union Magdalena
Bogota 
20/02 04:00
FT 
 Dominican Republic U20
Anguilla U20 
20/02 07:30
FT 
 Puerto Rico U20
Cayman Islands U20 
20/02 09:30
FT 
 Nicaragua U21
St Vincent The Grenadine U20 
20/02 05:00
FT 
 Cd Barrio Mexico
AD Carmelita 
20/02 05:00
FT 
 Futbol Consultants Moravia
Puerto Golfito 
20/02 05:00
FT 
 Santa Ana
CS Uruguay De Coronado 
20/02 08:00
 
1 Puntarenas
Ad Guanacasteca 1
20/02 10:00
FT 
 Municipal Liberia
Ad Santa Rosa 
20/02 10:00
FT 
 Guadalupe
Santos De Guapiles 
19/02 22:30
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Nea Salamis 
19/02 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
Ethnikos Achnas 
20/02 01:00
FT 
1 Doxa Katokopias
Omonia Nicosia 
20/02 01:00
AET 
 AEK Larnaca
AEL Limassol 
90min [1-1], Aggregate [1-1],
19/02 18:00
FT 
 Slavia Praha u19
Pardubice U19 
20/02 01:30
FT 
 Nordsjaelland
Horsens 
19/02 23:00
FT 
 Arab Contractors
EL Masry 
20/02 03:45
AET 
 Newport County
Salford City 
90min [0-0], Penalty [5-6],
20/02 03:45
FT 
 Worksop Town
Newcastle Town 
20/02 03:45
FT 
 Lewes
Worthing 
20/02 02:15
FT 
 Kray
Tvd Velbert 
20/02 03:00
FT 
 Ratingen Sv
Kleve 
19/02 23:00
FT 
 Elmina Sharks
Ebusua Dwarfs 
19/02 23:00
FT 
 Inter Allies
Medeama Sc 
19/02 23:00
FT 
 Karela United
Accra Hearts Of Oak 
19/02 23:00
FT 
 Techiman City
Wafa 
19/02 23:00
FT 
 Ashanti Gold
Dreams Gha 
19/02 23:05
FT 
 Aduana Stars
Asante Kotoko 
20/02 00:15
FT 
 AEK Athens
Panaitolikos Agrinio 
19/02 13:00
FT 
 Happy Valley
Guangzhou Rf U19 
19/02 20:00
FT 
1 Iiikeruleti Tue
Dorogi 
20/02 00:30
FT 
 Mol Fehervar
Ujpesti TE 
20/02 01:00
AET 
 Szombathelyi Haladas
Budapest Honved 
90min [1-0], Aggregate [1-1], 120min [2-1],
20/02 01:00
FT 
 Paksi SE
Pecs 
20/02 01:00
FT 
 Puskas Akademia
Bekescsaba 
20/02 01:00
FT 
 Dunaujvaros
MTK Hungaria FC 
20/02 01:00
FT 
1 Kaposvar
Mezokovesd-Zsory 
20/02 03:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Grotta Seltjarnarnes 
19/02 19:30
 
 Churchill Brothers
Real Kashmir 
19/02 22:00
FT 
 Jamshedpur
Goa 
19/02 19:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Mes Krman 
20/02 01:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Umm Al Fahm 
19/02 21:00
FT 
1 AS Roma U19
Verona U20 
19/02 21:30
FT 
 Juventus U19
Fiorentina U20 
19/02 23:10
FT 
1 Al Kuwait SC
Al Shabab Kuw 1
20/02 03:00
FT 
 Nouadhibou
King Nouakchott 
20/02 05:00
FT 
 Unan Managua
Chichigalpa 
20/02 09:00
FT 
 Diriangen
Real Esteli 
19/02 23:00
FT 
 Enugu Rangers International
Kano Pillars 
19/02 23:00
FT 
 Enyimba International
Kwara United 
19/02 20:30
FT 
 Kongsvinger U19
Haugesund U19 
19/02 13:00
FT 
 Hienghene Sport
Madang 
19/02 22:05
FT 
 Shabab Al Am Ari
Shbab Alkhaleel 1
20/02 00:00
FT 
 Ruch Radzionkow
Ruch Chorzow 
19/02 22:45
FT 
 Al Bidda Sc
Al-Shamal 
19/02 22:45
FT 
1 Russell City
Al Markhiya 
19/02 22:45
FT 
 Al Muaidar Club
Al-Khuraitiat 
20/02 01:00
FT 
 Al Mesaimeer Club
Al Nasa Qat 1
19/02 23:00
FT 
 Al Duhail U23
Qatar Sc Doha U23 
19/02 21:00
FT 
 Al Kawkab
Al Bukayriyah 
19/02 21:10
FT 
 Al Ameade
Al Jeel 
20/02 00:00
FT 
 Al Ansar
Najran 
20/02 00:05
FT 
 Al Rbeea
Al Shoalah 
20/02 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Highlands Park 
20/02 01:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic 
20/02 09:30
FT 
 Independiente Jose Teran
Flamengo 
20/02 02:00
FT 
 Inter Movistar Futsal
Catgas Energia Futsal 
20/02 03:00
FT 
 Sala 10 Zaragoza Futsal
Jaen Paraiso Interior Futsal 
20/02 03:30
FT 
 Levante Futsal
Xota Navarra Futsal 
20/02 04:00
FT 
 Eipozo Murcia Turistica Futsal
Cordoba Futsal 
20/02 02:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Real Sociedad Womens 
20/02 04:00
FT 
 CD Mirandes
Zaragoza 
20/02 02:00
FT 
1 Melilla Cd
Real Jaen CF 
20/02 02:30
FT 
 Ud Alcudia
Cd Llosetense 1
19/02 20:00
FT 
 Al-Wathba Homs
Al ittihad SYR 
19/02 20:05
FT 
 Al-Jaish Damascus
Al-Wahda Damascus 
19/02 21:00
FT 
 Alliance
Mwadui 
19/02 21:00
FT 
 Ndanda
Azam 
19/02 21:10
FT 
 Tanzania Prisons
Mtibwa Sugar 1
19/02 18:00
FT 
 Satun United U19
Chonburi U19 
19/02 19:00
FT 
 Buriram United U19
Assumption United U19 
19/02 23:00
FT 
 As Otr
Gbohloesu 
19/02 23:00
FT 
 Dyto
Us Koroki 
19/02 21:00
FT 
 C. A. Bizertin
Esperance Sportive de Tunis 
19/02 18:00
FT 
 Artvin Hopaspor
Serik Belediyespor 
19/02 18:00
FT 
 Erzincanspor
Sile Yildizspor 
19/02 18:00
FT 
 Wing Larsburg
Silivrispor 
19/02 18:30
FT 
 Catalca Spor
Tire 1922 Spor 
19/02 18:30
FT 
 Kizilcabolukspor
Karaman Belediyesi Spor 
19/02 18:30
FT 
 Tokatspor
Yeni Orduspor 
19/02 18:30
FT 
 Aksarayspor
Erzin Belediyespor 
19/02 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Cankaya 
19/02 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Duzcespor 
19/02 18:00
FT 
 Elazig Belediyespor
Dai Lin Jissbon 
19/02 18:00
FT 
 Agri 1970 Spor
Ofspor 
19/02 18:00
FT 
 Fatsa Belediyespor
Erbaaspor S 1
19/02 18:30
FT 
 Fethiyespor
Cizrespor 
19/02 18:30
FT 
 Payas BS 1975
Turgutluspor 
19/02 18:30
FT 
 Korfez Bld
Tepecik Bld 
19/02 18:30
FT 
 Erokspor
Kozan Spor 
19/02 18:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Karsiyaka 
19/02 18:00
FT 
 Diyarbakirspor
Batman Petrolspor 
19/02 18:00
FT 
 Pazarspor
Muglaspor 
19/02 18:30
FT 
 Bayrampasa
Yeni Altindag Bs 
19/02 18:30
FT 
 Osmaniyespor
Golcukspor 
19/02 18:30
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Halide Edip Adivarspor 
19/02 18:30
FT 
 Somaspor
Nazillispor 
19/02 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Kelkit Belediye Hurriyet 
19/02 18:30
FT 
1 Modafenspor
Yimpas Yozgatspor 
19/02 18:00
FT 
 Gumushanespor
Afjet Afyonspor 
19/02 18:00
FT 
 Duzyurtspor
Sancaktepe Belediye Spor 
19/02 18:00
FT 
 Surfaspor
Inegolspor 
19/02 18:30
FT 
 Anadolu Selcukluspor
Manisa Bb Spor 
19/02 18:30
FT 
 Bugsasspor
Corum Belediyespor 
19/02 18:30
FT 
 Hacettepe Spor
Zonguldak 
19/02 18:30
FT 
 Pendikspor
Tarsus Idman Yurdu 
19/02 18:30
FT 
 Samsunspor
Amedspor 
19/02 18:30
FT 
 Sariyer
Kirklarelispor 
19/02 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Kastamonuspor 
19/02 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Sakaryaspor 
19/02 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Etimesgut Belediye Spor 
19/02 18:30
FT 
 Bandirmaspor
Kirsehir Koyhizmetleri 
19/02 18:30
FT 
 Bodrumspor
Bayburt Ozel Idare 
19/02 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Eyupspor 1
19/02 18:30
FT 
 Nigde Belediyespor
Tuzlaspor Kulubu 
19/02 18:30
FT 
 Usakspor
Belediye Vanspor 
19/02 21:00
FT 
 Sc Villa
Onduparaka 
19/02 21:30
FT 
 Cs Paulesti
Tooro United 
19/02 21:30
FT 
 Kyetume
Mbarara City 
19/02 21:30
FT 
 Proline
Bul 
19/02 21:45
FT 
 Aspire International U17
Inter Milan U17 
20/02 00:15
FT 
 Sporting Lisbon U17
Suwon Samsung Bluewings U17 
19/02 16:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Smorgon FC 
19/02 16:05
FT 
 Mr Berri
Blacktown City Demons 
19/02 16:20
FT 
 State Bank Of India
Central Bank Of India 
19/02 16:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
South Hobart 
19/02 16:30
FT 
 Kingston City
Northcote City 
19/02 16:30
FT 
 Rockdale City Suns
North Shore Marin 
19/02 16:30
FT 
 Vanlose If
Shirak 
19/02 17:00
FT 
 Zimbru Chisinau
Milsami 
19/02 17:00
FT 
 Ghiroda Si Giarmata Vii
Acs Dumbravita 
19/02 17:00
 
 Balotesti
Mostistea Ulmu 
19/02 17:35
FT 
 Norchi Dinamoeli Tbilisi
Merani Martvili 
19/02 18:00
FT 
 Artmedia Petrzalka
Brno 
19/02 18:00
FT 
 Gorodeya
Riteriai 
19/02 18:00
FT 
 Wisla Krakow
Wigry Suwalki 
19/02 18:30
FT 
 Millat
Rsf 
19/02 19:00
 
 Kristiansund BK
Brattvag 
19/02 19:00
FT 
 Ohrid 2004
Mladi Radnik 
19/02 20:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Slovan Velvary 
19/02 20:00
FT 
 Rubin Kazan
Kairat Almaty 
19/02 20:00
FT 
 FK Smederevo
Radnicki Sombor 
19/02 20:00
FT 
 Vysocina Jihlava
Sparta Praha B 
19/02 20:00
FT 
 Sfintul Gheorghe
Sheriff 
19/02 21:10
FT 
 Simer Sampion Celje
Nafta 
19/02 21:30
FT 
 Podbeskidzie
Torpedo Armavir 
19/02 21:35
FT 
 BSK Borca
Sindjelic Belgrad 
19/02 22:25
FT 
 Brezice
NK Lucko 
19/02 22:30
FT 
 Istra 1961
Nk Roltek Dob 
19/02 23:00
FT 
 Molde
FK Rostov 
19/02 23:30
FT 
 Philadelphia Union
Dallas 
20/02 00:00
FT 
 Akropolis IF
AIK Solna 
20/02 00:00
FT 
1 Neman Grodno
Baltija Panevezys 2
20/02 00:00
FT 
 Charlotte Independence
Stumptown Athletic 
20/02 00:30
FT 
 Mrks Czechowice Dziedzice
Rekord Bielsko Biala 
20/02 00:30
FT 
 Lunds BK
Avarta 
20/02 01:00
FT 
 SC Weiz
Rapid Vienna Youth 
20/02 01:00
FT 
 Sv Lebring
SV Allerheiligen 
20/02 01:30
FT 
 Ringkobing
Holstebro Bk 
20/02 02:30
FT 
 Sv Donau
Bisamberg 
20/02 03:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
CSKA Moscow 
20/02 03:30
FT 
1 Gloria Rs
Cs Esportivo Al 1
20/02 03:45
FT 
1 Bognor Regis Town
Brighton Hove Albion Xi 
20/02 04:00
FT 
 Louisville City
Omaha 
20/02 07:00
FT 
 DC United
Nashville 
20/02 07:00
FT 
 Chicago Fire
Toronto 
20/02 09:00
FT 
 New England Revolution
Vancouver Whitecaps 
20/02 11:30
FT 
 Portland Timbers
Minnesota United 
19/02 21:00
FT 
 Zanaco
Red Arrows