Live3s Logo

LiveScore 18 Feb 2020

19/02 04:00
FT 
 Borussia Dortmund
Paris Saint Germain 
19/02 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Liverpool 
19/02 08:30
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Atletico Tucuman 
19/02 06:15
FT 
2 Aragua
Coquimbo Unido 2
19/02 06:15
FT 
 Union La Calera
Fluminense 
19/02 08:30
FT 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Velez Sarsfield 
19/02 08:30
AET 
 Melgar
Nacional Potosi 
90 minutes[0-2], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[4-3]
18/02 18:00
FT 
 Tokyo
Perth Glory 
18/02 18:30
FT 
 Seoul
Melbourne Victory 
18/02 20:00
FT 
 Chiangrai United
Beijing Guoan 
18/02 22:55
FT 
 Al Ain
Al-Nasr Riyadh 
18/02 23:35
FT 
 Al Taawon
Al Duhail Sc 
18/02 23:35
FT 
 Al-Sadd
Sepahan 
18/02 23:35
FT 
 Al-Sharjah
Persepolis 
19/02 09:05
FT 
 Portmore United
Cruz Azul 
19/02 11:00
FT 
 CD Motagua
Atlanta United 
19/02 11:00
FT 
 Leon
Los Angeles 
19/02 09:00
 
 Morelia
Club Tijuana 
19/02 11:10
FT 
 Toluca
Pachuca 1
18/02 22:00
FT 
 A Bou Saada
Asm Oran 
18/02 22:00
 
 Rc Relizane
Usm Annaba 
18/02 22:00
FT 
 Rc Arba
Mo Bejaia 
18/02 19:00
FT 
 Jsm Skikda U21
Jsm Bejaia U21 
18/02 19:00
FT 
 Mc Saida U21
A Bou Saada U21 1
18/02 19:00
FT 
 Mo Bejaia U21
Rc Relizane U21 
18/02 19:10
FT 
 As Khroub U21
Rc Arba U21 
18/02 19:10
FT 
 Tadjenant U21
Olympique Medea U21 1
18/02 19:15
FT 
 Asm Oran U21
Wa Tlemcen U21 
18/02 19:15
FT 
 Usm Annaba U21
Mc Ei Eulmau21 
18/02 20:00
FT 
 Usm El Harrach U21
Om Arzew U21 
19/02 08:10
FT 
 Los Andes
Defensores Unidos 
19/02 04:00
FT 
 Deportivo Laferrere
El Porvenir 1
18/02 17:30
FT 
 Redlands United FC
Queensland Lions SC 
18/02 17:45
FT 
 Brisbane Roar Am
Capalaba 
18/02 17:15
FT 
 Muktijoddha Skc
Sheikh Jamal 
18/02 20:30
FT 
 Chittagong Abahani
Arambagh Ks 
19/02 08:30
FT 
 Vitoria Salvador BA
Figueirense (SC) 1
18/02 20:00
FT 
1 Renaissance Ngoumou
Unisport Bafang 
18/02 22:00
FT 
 As Fap
Ngaoundere University 
18/02 22:00
FT 
 Dynamo De Douala
Nternational Sporting De Douala 
18/02 22:00
FT 
 Foncha Street Bamenda
As Matelots 
18/02 22:00
FT 
 Racing De Bafoussam
Stade De Bertoua 
19/02 08:40
FT 
 Deportivo Pereira
CD Jaguares 
19/02 07:30
FT 
 Curacao U20
Saint Maarten U20 
18/02 20:30
FT 
 Ghazl El Mahallah
Dekernes 
18/02 20:30
FT 
 Maleyet El Zayiat
Alaab Damanhour 
18/02 20:30
FT 
 Petrojet
Al Nasr Cairo 
18/02 20:50
FT 
 El Hammam
Pharco 
19/02 03:45
FT 
 Barrow
Dover Athletic 
19/02 03:45
FT 
 Brackley Town
Southport FC 
19/02 03:45
FT 
 Chester FC
Kings Lynn 
19/02 04:00
FT 
 Alfreton Town
Leamington 1
19/02 03:45
FT 
 Maidstone United
Bath City 
19/02 03:45
FT 
 Oxford City
Dorking 
19/02 03:45
FT 
 Southend United
Gillingham 
19/02 03:45
FT 
 Oxford United
AFC Wimbledon 
19/02 03:45
FT 
 Macclesfield Town
Plymouth Argyle 
19/02 03:45
FT 
 Portsmouth
Exeter City 
19/02 03:45
FT 
 Droylsden
Workington 
19/02 03:45
FT 
 Dunston Uts
City Of Liverpool 
19/02 03:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Stafford Rangers 1
18/02 20:00
FT 
 Afc Wimbledon Reserve
Milton Keynes Dons R 
18/02 22:00
FT 
 Grimsby Am R
Doncaster Reserve 
18/02 22:00
FT 
 Walsall Reserve
Rotherham United (r) 
18/02 22:00
 
 Plymouth R
Bristol Rovers Reserve 
19/02 03:45
FT 
 Bowers Pitsea
Brightlingsea Regent 
19/02 03:45
FT 
 East Thurrock United
Carshalton Athletic 
19/02 03:45
FT 
 Margate
AFC Hornchurch 
19/02 03:45
FT 
 Lowestoft Town
Stourbridge 
19/02 03:45
FT 
 Royston Town
Biggleswade Town 
19/02 03:45
FT 
 Hayes&Yeading
Blackfield Langley 
19/02 03:45
FT 
 Salisbury City
Truro City 
19/02 03:45
FT 
 Yate Town
Swindon Supermarine 
18/02 21:30
FT 
 Millwall U23
Crystal Palace U23 
18/02 22:00
FT 
 Barnsley U23
Sheffield Wed U23 1
19/02 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U18
Preston North End U18 
18/02 13:00
 
 Sun Pegasus
Leeman 
18/02 18:15
FT 
 Salgaocar Sports Club
Just Lang Ge Uthai Association 
19/02 01:05
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Maccabi Ahi Nazareth 
19/02 01:05
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Beitar Tel Aviv Ramla 
19/02 01:05
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Petah Tikva 
19/02 01:05
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Hapoel Bnei Lod 
19/02 01:05
FT 
 Kfar Kasem
Ironi Ramat Hasharon 
19/02 01:05
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Ashkelon 
19/02 01:05
FT 
 Ahi Acre
Hapoel Afula 
19/02 00:30
FT 
 As Garde National
Acs Ksar 
18/02 19:30
FT 
 Kom Podgorica
OFK Petrovac 
18/02 21:00
FT 
 Rudar Pljevlja
Grbalj Radanovici 
18/02 22:00
FT 
 Podgorica
FK Buducnost Podgorica 
19/02 00:30
FT 
 Zeta
FK Sutjeska Niksic 
19/02 00:00
FT 
 OCK Olympique de Khouribga
Olympique de Safi 
18/02 17:00
FT 
 Chinland U19
Sagaing United U19 
18/02 17:00
FT 
 Myawady U19
Yaw Myay U19 
19/02 02:30
FT 
 Vv Alkmaar Womens
Twente Enschede Womens 
18/02 21:00
FT 
 Feyenoord Reserve
Nec Nijmegen Am 
19/02 01:30
FT 
 Nac Breda Reserve
Go Ahead Eagles Reserve 
18/02 12:00
FT 
 Malampa Revivors
Henderson Eels 
19/02 10:00
FT 
1 Abm Galaxy
Eastern Suburbs Afc 
18/02 21:25
FT 
 Ibri
Al Oruba Sur 
18/02 23:40
FT 
 AL-Nahda
Dhufar 
18/02 23:30
FT 
 Al Ahli Doha U23
Al Arabi Doha R 
18/02 16:00
FT 
 Spartak Tambov
Chertanovo Moscow 
18/02 18:45
FT 
 Krylya Sovetov Samara
Tom Tomsk 
18/02 21:30
 
 Riga
Shinnik Yaroslavl 1
19/02 00:15
FT 
 Ska Khabarovsk
Mordovia Saransk 
19/02 08:00
FT 
 Rams Village Superstars
Flow 4g Cayon Rockets 
18/02 20:30
FT 
 Al Thuqbah
Hottain 
18/02 20:50
FT 
 Al Mojzel
Al Qadasiya 
18/02 21:00
FT 
 Al Jabalain
Al Tai 
18/02 23:15
FT 
1 Al Nojoom
Al Baten 
19/02 00:00
FT 
 Uhud
Al Khaleej Club 
18/02 22:00
FT 
 Dunfermline Reserve
Ross County R 
18/02 22:00
FT 
 St Mirren R
Hearts Reserve 
19/02 04:00
FT 
 Ayr United Reserve
Airdrieonians Reserves 
19/02 03:45
FT 
 Falkirk
East Fife 
18/02 21:00
FT 
 Dundee United R
Morton Reserve 
18/02 21:00
FT 
 Coastal Union
Ruvu Shooting 
18/02 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Biashara United 
18/02 21:00
FT 
 Mbao
Singida United 1
18/02 21:00
FT 
 Mbeya City
Lipuli 
18/02 21:00
FT 
 Namungo
Kmc 
19/02 06:00
FT 
 National Defense Forces
Cunupia 
18/02 21:00
FT 
 Vipers
Kampala City Council 
18/02 21:30
FT 
1 Busoga United
Ura Kampala 
18/02 21:30
FT 
 Uganda Police
Bright Stars 
18/02 21:30
FT 
 Wakiso Giants
Ma Lu 1
19/02 03:30
FT 
 Cambrian Clydach
Afan Lido 
18/02 21:45
FT 
 Inter Milan U17
Altinordu U17 
18/02 16:15
FT 
 Blacktown Spartans
Bankstown United 
18/02 16:25
FT 
 ONGC FC
Union Bank 
18/02 16:30
FT 
1 Persebaya Surabaya
Arema Malang 1
18/02 16:35
FT 
 Tay Ninh
Binh Thuan 
18/02 18:10
FT 
 Montenegro U16
Russia U17 
18/02 18:25
FT 
 Mumbai Muslims
Fsi Seaview 
18/02 18:55
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Enerhiya Nova Kakhovka 
18/02 19:30
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Sokol Ostroda 
18/02 20:00
FT 
 Ilves Tampere
JK Tallinna Kalev 
18/02 20:00
FT 
 Krystal
SC Tavriya 
18/02 20:00
FT 
 Bukovyna Chernivtsi
Podillya Khmelnytskyi 
18/02 20:05
FT 
 Zhilstroy Kharkov 2 Womens
Ladomir Womens 
18/02 20:15
FT 
1 Neman Grodno Womens
Gintra Universitetas Womens 
18/02 20:15
FT 
1 Tanzania Womens
Morocco Womens 
18/02 20:15
FT 
 North Macedonia U18
Bosnia Herzegovina U19 
18/02 21:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Isloch Minsk 
18/02 21:00
FT 
 Polisi Tanzania
Young Africans 
18/02 21:00
FT 
 Avangard
Poprad 
18/02 21:00
FT 
 Sr Brasov
Cs Aerostar Bacau 
18/02 21:55
FT 
 Tobol Kostanai
Spartaks Jurmala 
18/02 22:00
FT 
 Dinamo Moscow
Torpedo Minsk 
18/02 22:00
FT 
 Shakhter Soligorsk
Dila Gori 
18/02 22:00
 
 Dinamo Brest
Kaspyi Aktau 
18/02 22:00
FT 
 Croatia U19
Austria U19 
18/02 22:00
FT 
 Gefle IF
Ik Frej Taby 
18/02 22:30
FT 
 NK Mura 05
Odranci 
18/02 22:30
FT 
1 Zvezda Perm
Ufa 2 
18/02 23:00
FT 
 Valerenga
Lokomotiv Moscow 
18/02 23:00
FT 
 Ufa
Rapperswil Jona 
18/02 23:00
FT 
 Portugal Womens U17
Brazil Womens U17 
19/02 00:00
FT 
 Granicar
Cibalia 
19/02 00:30
FT 
 Elfsborg
Odd Grenland 
19/02 01:00
FT 
 Scotland U19
Czech U19 
19/02 01:00
FT 
 Team Wiener Linien
Sc Retz 
19/02 01:05
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Rottenmann 
19/02 01:15
FT 
 Giessen
Viktoria Aschaffenburg 
19/02 01:30
FT 
 Herfolge Boldklub Koge
B93 Copenhagen 
19/02 02:00
FT 
 IFK Norrkoping
Jonkopings Sodra IF 
19/02 02:00
FT 
 Hessen Dreieich
Bad Vilbel 
19/02 02:00
FT 
 Ismaning
Se Freising 
19/02 02:00
FT 
 IFK Hassleholm
Eslovs Bk 
19/02 02:00
FT 
 Sv Ilz
Ufc Markt Allhau 
19/02 07:00
FT 
 Orlando City
KR Reykjavik 1