Live3s Logo

LiveScore 16 Feb 2020

16/02 22:00
FT 
 Aston Villa
Tottenham Hotspur 
17/02 00:30
FT 
 Arsenal
Newcastle United 
16/02 19:00
FT 
 Sevilla
Espanyol 1
16/02 21:00
FT 
 Leganes
Real Betis 1
17/02 01:30
FT 
 Athletic Bilbao
Osasuna 
17/02 04:00
FT 
 Real Madrid
Celta Vigo 
16/02 19:30
FT 
 Udinese
Hellas Verona 
16/02 22:00
FT 
 Sassuolo
Parma 
16/02 22:00
FT 
1 Sampdoria
Fiorentina 1
16/02 22:00
FT 
 Juventus
Brescia 1
17/02 01:00
FT 
 Cagliari
Napoli 
17/02 03:45
FT 
 Lazio
Inter Milan 
16/02 22:30
FT 
 Koln
Bayern Munich 
17/02 01:00
FT 
 Mainz 05
Schalke 04 
16/02 22:00
FT 
 Lyon
Strasbourg 
17/02 00:00
FT 
 Stade Brestois
Saint Etienne 
17/02 00:00
FT 
 Stade Reims
Stade Rennais 
17/02 04:00
FT 
 Lille
Marseille 
16/02 19:15
FT 
 Vitesse Arnhem
SC Heerenveen 
16/02 21:30
FT 
 Sparta Rotterdam
Groningen 
16/02 21:30
FT 
 Ajax Amsterdam
RKC Waalwijk 
16/02 23:45
FT 
 Willem II
Utrecht 
16/02 23:45
FT 
 Zwolle
Feyenoord Rotterdam 
16/02 21:30
FT 
 Royal Antwerp
Sporting Charleroi 
17/02 01:00
FT 
 Genk
Standard Liege 
17/02 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Mouscron Peruwelz 
16/02 23:00
FT 
 Maritimo
Pacos Ferreira 
16/02 23:00
FT 
 Boavista
Belenenses 1
17/02 01:30
FT 
 Vitoria Guimaraes
Porto 
17/02 04:00
FT 
1 Famalicao
Aves 
16/02 20:00
FT 
 Aberdeen
Celtic 
16/02 23:00
FT 
 Glasgow Rangers
Livingston 
17/02 00:30
FT 
 Kilmarnock
Hibernian 
16/02 13:00
FT 
 Western United
Brisbane Roar 
16/02 21:00
FT 
 KF Laci
Partizani Tirana 
17/02 04:00
FT 
 Club Atletico Colegiales
Sacachispas 
17/02 04:00
FT 
 Tristan Suarez
Almirante Brown 
17/02 04:00
FT 
 Flandria
Talleres Rem De Escalada 
17/02 04:00
FT 
 Ca San Miguel
Acassuso 
17/02 04:15
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Argentino de Quilmes 
17/02 04:00
FT 
1 Berazategui
Sportivo Dock Sud 
17/02 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
General Lamadrid 
17/02 04:15
FT 
 San Martin Burzaco
Sportivo Italiano 
17/02 04:00
FT 
 Guillermo Brown
Deportivo Moron 
17/02 04:00
FT 
 Villa Dalmine
San Martin Tucuman 
17/02 04:30
FT 
 Gimnasia Mendoza
Almagro 
17/02 04:40
FT 
 Nueva Chicago
Temperley 
17/02 06:00
FT 
 Belgrano
Agropecuario De Carlos Casares 
17/02 06:30
FT 
1 Sarmiento Junin
Instituto 
17/02 04:00
FT 
 Centro Espanol
Yupanqui 
17/02 04:00
FT 
 Liniers
Central Ballester 1
17/02 06:40
FT 
 Lanus
Newells Old Boys 
17/02 06:40
FT 
 River Plate
CA Banfield 
17/02 08:50
FT 
 Central Cordoba Sde
Boca Juniors 
17/02 04:00
FT 
 Olimpo
Deportivo Maipu 
17/02 00:00
FT 
 El Ismaily
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
16/02 16:05
FT 
 Brisbane Olympic United FC
Eastern Suburbs 
16/02 14:00
FT 
 St Albans Saints
Green Gully Cavaliers 1
16/02 15:00
FT 
 Eastern Lions Sc
Bentleigh Greens 
16/02 12:30
FT 
 Perth Glory Womens
Brisbane Roar Womens 
16/02 13:00
FT 
 Melbourne Victory Womens
Melbourne City Womens 
16/02 13:00
FT 
 Canberra United Womens
Adelaide United Womens 
16/02 21:30
FT 
 St.Polten
Trenkwalder Admira 
16/02 21:30
FT 
 Sturm Graz
Mattersburg 
17/02 00:00
FT 
 Rapid Wien
WSG Wattens 
16/02 20:30
 
 Sabail
Gilan Gabala 1
16/02 23:00
FT 
2 Lokeren
Excelsior Virton 
17/02 03:00
FT 
 Real Potosi
Jorge Wilstermann 
17/02 03:00
FT 
 Juazeirense Ba
Ec Jacuipense 
17/02 06:30
FT 
 Americano Rj
America RJ 
17/02 05:30
FT 
 Brusque
Juventus Sc 
17/02 03:00
FT 
 Caucaia Ce
Guarany Ce 
17/02 05:00
FT 
 Vitoria Salvador BA
Frei Paulistano 
17/02 05:00
FT 
 Ceara
Botafogo PB 
16/02 21:00
 
 Boa Esporte Clube
Villa Nova-MG 
17/02 03:00
FT 
 Palmeiras
Mirassol 
17/02 06:00
FT 
1 Ferroviaria Sp
Santos 
16/02 21:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Sao Bento 
16/02 21:00
 
 Juventus Sp
Xv De Piracicaba 
16/02 21:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Sao Bernardo 
17/02 02:00
FT 
 Atibaia
Taubate 
17/02 03:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Monte Azul Sp 
17/02 03:00
FT 
 Red Bull Brasil
Sertaozinho 1
17/02 03:00
FT 
 Central Sc Pe
Santa Cruz 1
17/02 01:00
FT 
 Flamengo Womens
Sao Paulo/sp Womens 
17/02 04:00
FT 
 Iranduba Am Womens
Ec Sao Jose Sp Womens 
16/02 18:00
FT 
 Beroe
Etar Veliko Tarnovo 
16/02 20:30
FT 
 Botev Plovdiv
Lokomotiv Plovdiv 
16/02 23:00
FT 
 Dunav Ruse
Cherno More Varna 
16/02 20:00
FT 
 Chernomorets Balchik
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 
16/02 21:00
FT 
 Litex Lovech
Strumska Slava 
17/02 05:00
FT 
 Colo Colo
Univ. Catolica 
17/02 08:00
 
 Universidad de Concepcion
Curico Unido 
17/02 03:00
FT 
1 Patriotas
Santa Fe 
17/02 05:05
FT 
 Envigado
Atletico Bucaramanga 
17/02 07:10
FT 
 Atletico Junior Barranquilla
Deportiva Once Caldas 
17/02 09:15
FT 
 Cucuta
Deportivo Pasto 
17/02 04:30
FT 
1 Atletico Clube Purtugal
Real Santander 
17/02 07:30
FT 
 Cortulua
Bogota 
17/02 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Limon 
17/02 01:00
FT 
 Universidad de Costa Rica
Perez Zeledon 
17/02 05:00
FT 
 Jicaral
Guadalupe 
17/02 07:10
FT 
 Santos De Guapiles
Alajuelense 
16/02 22:00
FT 
 ZNK Osijek
Dinamo Zagreb 2
17/02 00:30
FT 
 Hnk Gorica
NK Rijeka 
16/02 23:00
FT 
 AEL Limassol
Omonia Nicosia 
16/02 23:00
FT 
 Anorthosis Famagusta FC
Nea Salamis 
16/02 23:00
FT 
 Doxa Katokopias
AEK Larnaca 
16/02 21:00
FT 
2 Omonia Aradippou
AE Zakakiou 
16/02 21:30
FT 
 Opava
Viktoria Plzen 
17/02 00:00
FT 
 Bohemians 1905
Slavia Praha 
16/02 19:00
FT 
 Sonderjyske
Hobro I.K. 
16/02 21:00
FT 
 Silkeborg IF
Aalborg BK 
17/02 01:00
FT 
1 Odense BK
Brondby 
17/02 02:00
FT 
 CD El Nacional
Pottu Via Ho 
17/02 04:15
FT 
 Guayaquil City
Olmedo Riobamba 1
17/02 06:45
FT 
1 Barcelona Sporting Club
Tecnico Universitario 
16/02 20:00
FT 
 Wadi Degla SC
Masr 
17/02 05:30
FT 
 Once Municipal
Alianza San Salvador 
16/02 22:00
 
 Burnley Womens
Middlesbrough Womens 
16/02 20:00
FT 
 Fsv Zwickau
MSV Duisburg 
16/02 21:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
Carl Zeiss Jena 
16/02 21:00
FT 
 Fcr 2001 Duisburg (w)
Sg Essen Schonebeck (w) 
16/02 21:00
FT 
 Turbine Potsdam (w)
Koln Womens 
16/02 21:00
FT 
 Bayer Leverkusen (w)
Bayern Munich (w) 
16/02 21:00
FT 
 Sc Sand (w)
Sc Freiburg (w) 
16/02 18:00
FT 
 Spvgg Unterhaching U17
1 Fsv Mainz 05 U17 
16/02 18:00
FT 
 Dortmund U17
Bochum U17 
16/02 20:30
FT 
 Erzgebirge Aue
Holstein Kiel 
16/02 20:30
FT 
1 Darmstadt
SV Sandhausen 
16/02 20:30
FT 
 Karlsruher
VfL Osnabruck 1
16/02 18:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin U19
Werder Bremen U19 
16/02 18:00
FT 
 Holstein Kiel U19
Union Berlin U19 1
16/02 20:00
 
 Hamburger U19
Niendorfer Tsv U19 
16/02 20:00
FT 
2 Ingolstadt U19
Augsburg U19 
16/02 18:00
FT 
 Arminia Bielefeld U19
Dortmund U19 
16/02 18:00
FT 
 Bayer Leverkusen U19
Schalke 04 U19 
16/02 18:00
FT 
1 Msv Duisburg U19
Rw Oberhausen U19 
16/02 18:00
FT 
 Wuppertaler Sv U19
Bochum U19 
16/02 20:00
FT 
 Viktoria Koln U19
Preuben Munster U19 
16/02 17:55
FT 
 Uhlenhorster Sc Paloma
Tsv Buchholz 08 
16/02 21:00
FT 
 Altonaer
Ssv Jeddeloh 
16/02 21:05
FT 
 Hsc Hannover
BSV Rehden 
16/02 20:30
FT 
 VSG Altglienicke
Berliner Ak 07 
16/02 20:30
Postp. 
 Bischofswerdaer FV 08
SV Babelsberg 03 
16/02 20:30
FT 
 Energie Cottbus
Viktoria Berlin 1889 
16/02 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Bsg Chemie Leipzig 
16/02 20:30
FT 
 Lichtenberg 47
Berliner Fc Dynamo 
16/02 20:30
FT 
 Lokomotive Leipzig
VFB Auerbach 
16/02 21:00
Postp. 
 TSV Alemannia Aachen
Koln Am 
16/02 21:00
FT 
 RW Essen
RW Oberhausen 
16/02 21:00
FT 
 Sc Verl
Schalke 04 II 
16/02 21:00
FT 
 Panathinaikos
Panaitolikos Agrinio 
16/02 23:15
FT 
 Xanthi
Lamia 
16/02 23:15
FT 
 Volos Nfc
Asteras Tripolis 
17/02 01:30
FT 
 Aris Thessaloniki
AEK Athens 
16/02 21:00
FT 
 Kissamikos
Giorgos Karaiskakis 
16/02 17:30
FT 
 Panathinaikos U19
Panaitolikos U19 
17/02 08:00
FT 
 CD Malacateco
Deportivo Sanarate 
17/02 01:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Bekescsaba 
16/02 19:00
FT 
 Valur
Vestri 
16/02 22:00
FT 
 IBV Vestmannaeyjar
Vikingur Olafsvik 
16/02 23:00
FT 
 Magni
Vikingur Reykjavik 
16/02 16:30
 
 Minerva Academy
Real Kashmir 
16/02 19:30
FT 
 Trau
Chennai City 
16/02 18:15
FT 
 Sporting Clube de Goa
Panjim Footballers 
16/02 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Chennai Titans 
17/02 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Hapoel Raanana 
17/02 02:15
FT 
 Maccabi Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
16/02 19:00
FT 
 Genoa U20
Chievo Youth 
16/02 19:30
FT 
 Juventus Womens
Inter Milan Womens 
16/02 22:00
FT 
 Como
Olbia 
16/02 22:00
FT 
 Ac Monza
Juventus U23 
16/02 22:00
 
 Pro Patria
Arezzo 
17/02 00:30
FT 
 Albinoleffe
Novara 
17/02 00:30
FT 
 Alessandria
Lecco 
17/02 00:30
FT 
 Us Pergolettese
Pro Vercelli 
17/02 00:30
FT 
 Pontedera
Giana 
16/02 22:00
FT 
 Carpi
Piacenza 
16/02 22:00
 
 Feralpisalo
Gubbio 
16/02 22:00
FT 
 Imolese
Cesena 
16/02 22:00
FT 
1 Padova
Fermana 
16/02 22:00
 
 Alto Adige/sudtirol
Alma Juventus Fano 
16/02 22:00
 
 Triestina
Vis Pesaro 
16/02 21:30
 
 Vibonese
Viterbese 1
16/02 22:00
 
1 Bisceglie 1913
Asd Sicula Leonzio 
16/02 22:00
 
1 Catania
Reggina 1
16/02 22:00
 
 Catanzaro
Us Casertana 1908 
17/02 00:30
FT 
 Avellino
Cavese 
17/02 00:30
FT 
 Bari
Az Picerno Asd 
17/02 00:30
FT 
 Ternana
Virtus Francavilla 
16/02 22:00
FT 
 Frosinone
Perugia 
16/02 22:00
FT 
 Cremonese
Trapani 1
17/02 04:00
FT 
 Empoli
Pisa 
16/02 13:00
FT 
 Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse 
16/02 13:00
FT 
 Nagoya Grampus Eight
Kashima Antlers 1
16/02 13:00
FT 
 Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai 
16/02 13:00
FT 
 Sagan Tosu
Consadole Sapporo 
16/02 13:00
FT 
 Yokohama
Sanfrecce Hiroshima 
16/02 14:00
FT 
 Cerezo Osaka
Matsumoto Yamaga 
16/02 14:00
FT 
 Shonan Bellmare
Oita Trinita 
16/02 14:00
FT 
 Gamba Osaka
Kashiwa Reysol 
16/02 21:00
FT 
 Balzan
Gzira United 
17/02 02:00
FT 
 Puebla Womens
Saint Louis Athletica Womens 
17/02 07:00
FT 
 Necaxa
Queretaro 
17/02 08:45
FT 
 Santos Laguna
Tigres UANL 
17/02 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Venados 1
16/02 23:00
FT 
 Renaissance Zmamra
Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid 1
17/02 02:00
FT 
 Forces Armee Royales
Maghrib Association Tetouan 
16/02 17:00
FT 
1 Ispe
Mahar United 1
16/02 17:00
FT 
 Southern Myanmar
Yangon United 
16/02 17:00
FT 
 Shan Utd U19
Kachin United U19 
16/02 17:00
FT 
1 Yangon United U19
Magwe U19 1
16/02 17:00
FT 
 Southern Myanmar U19
Zwekapin United U19 
16/02 21:30
FT 
 MVV Maastricht
Go Ahead Eagles 
17/02 07:15
FT 
 Olimpia Asuncion
12 De Octubre 
17/02 00:00
FT 
1 Dep. San Martin
Alianza Universidad 
17/02 06:45
FT 
 Sport Huancayo
Deportivo Municipal 
16/02 19:30
FT 
 Jagiellonia Bialystok
Korona Kielce 
16/02 22:00
FT 
 Zaglebie Lubin
Wisla Krakow 
17/02 00:30
FT 
 Cracovia Krakow
Lech Poznan 
16/02 23:00
FT 
 SL Benfica 2
CD Cova Piedade 
16/02 23:00
FT 
 Sporting Covilha
Academico Viseu 
17/02 01:15
FT 
 SC Farense
UD Oliveirense 
16/02 19:00
FT 
 Caldas
Scpraiense 1
16/02 23:00
FT 
 Berco Sc
Vizela 
17/02 03:00
FT 
 Esp. Lagos
Olhanense SC 1
16/02 23:00
FT 
 Sepsi
Botosani 
17/02 02:00
FT 
 Dinamo Bucuresti
Steaua Bucuresti 1
16/02 18:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
17/02 00:10
FT 
1 Inverness C.T.
Glasgow Rangers U21 
16/02 23:00
FT 
 Spartak Subotica
Radnicki Nis 
16/02 21:00
FT 
 MSK Zilina
Zlate Moravce 
16/02 22:00
FT 
 DAC Dunajska Streda
FK Senica 
16/02 22:00
FT 
 Spartak Trnava
Slovan Bratislava 
16/02 21:30
FT 
 Black Leopards
Orlando Pirates 
16/02 21:30
FT 
 Polokwane City
Kaizer Chiefs FC 1
16/02 18:30
FT 
 Getafe U19
Rayo Vallecano U19 
16/02 19:00
FT 
 Elche U19
Hercules U19 1
16/02 19:00
FT 
 Conxo Santiago U19
Marina Sport U19 
17/02 00:00
FT 
 Ce Europa U19
Girona U19 
16/02 19:00
 
 Peinsa Fs Cartagena Futsal
Levante Futsal 
16/02 18:00
FT 
 Atletico De Madrid Womens
Levante Ud Womens 
16/02 19:00
FT 
 Athletic Club Bibao Womens
Real Sociedad Womens 
16/02 20:00
FT 
 Granadilla Tenerife Womens
Madrid Cff Womens 
16/02 23:00
FT 
 Barcelona Womens
Sporting De Huelva Womens 
17/02 00:00
FT 
 Cd Tacon Womens
Valencia Womens 
17/02 01:30
FT 
 Rayo Vallecano Womens
Deportivo La Coruna Womens 
16/02 19:00
FT 
1 CD Mirandes
Albacete 1
16/02 19:00
FT 
 Fuenlabrada
CD Lugo 
16/02 23:00
FT 
 Cadiz
Malaga 
17/02 01:15
FT 
 SD Ponferradina
Extremadura 1
17/02 01:15
FT 
 Racing de Santander
Sporting de Gijon 
17/02 03:30
FT 
 Tenerife
Rayo Vallecano 
16/02 19:00
FT 
 Coruxo
Atletico Baleares 
16/02 19:00
FT 
 Racing de Ferrol
Ud Ibiza 
16/02 19:00
FT 
 Scr Pena Deportiva
UD Melilla 
16/02 19:00
FT 
 Cf Rayo Majadahonda
Real Madrid Castilla 
17/02 00:00
FT 
 Marino luanco
Las Rozas 
16/02 23:30
FT 
1 CD Tudelano
UD Logrones 
17/02 00:00
FT 
1 Calahorra
Cd Guijuelo 
17/02 00:00
FT 
1 Haro Deportivo
CD Izarra 
17/02 00:00
FT 
 Salmantino
Burgos CF 1
17/02 00:30
FT 
 Cultural Leonesa
Unionistas De Salamanca 
17/02 01:30
FT 
 Real Sociedad B
Barakaldo CF 1
16/02 19:00
FT 
1 SD Ejea
Ue Cornella 
16/02 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Lleida 
16/02 19:00
FT 
 AE Prat
Cd Ebro 
17/02 00:00
FT 
 CF Badalona
CD Castellon 
17/02 00:00
FT 
 Hercules
UE Llagostera 
17/02 00:00
FT 
 UE Olot
CF La Nucia 
17/02 00:00
FT 
 Sabadell
Orihuela CF 1
16/02 18:15
FT 
1 Santurtzi Cd
SD Deusto 
16/02 18:30
FT 
 Cd Llosetense
Cd Binissalem 2
16/02 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Eg El Palmar 
16/02 18:30
FT 
 Intercity
Novelda 
16/02 18:30
FT 
 Recambios Colon Cd
Atzeneta Ue 
16/02 19:00
FT 
 Cd Rota
Cd Pozoblanco 1
16/02 19:00
FT 
 Sd Portmany
Constancia 
16/02 19:00
FT 
 Lorca Deportiva FC
Ciudad Murcia 
16/02 19:00
FT 
 Cacereno
Villanovense 
16/02 19:00
FT 
 Cd Calamonte
Trujillo 
16/02 19:00
FT 
 Cd Montijo
Jerez 
16/02 19:00
FT 
 Atletico Ibanes
Cd Torrijos 
16/02 19:00
FT 
 Cd Covadonga
Caudal 2
16/02 19:00
FT 
 Cd Lealtad
Cd Vallobin 
16/02 19:00
FT 
1 Coria
Cd San Roque De Lepe 
16/02 19:00
FT 
 Ud Socuellamos
Almansa 
16/02 20:00
FT 
 Marino
La Quadra 
17/02 01:00
FT 
1 Lorca Deportiva
Mar Menor 
17/02 01:00
FT 
 Eldense
CD Olimpic Xativa 
16/02 19:00
FT 
2 UCAM Murcia
Villarrubia 
17/02 00:00
FT 
 CP Villarrobledo
Murcia 
17/02 00:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Linense 
17/02 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Yeclano Deportivo 
17/02 00:00
FT 
1 Cordoba
Sevilla Atletico 
17/02 00:00
FT 
 Don Benito
Recreativo Huelva 
17/02 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
UD Badajoz 
17/02 00:30
FT 
 Atletico Sanluqueno
UD Marbella 
16/02 22:00
 
 Lausanne Sports
Aarau 
16/02 22:00
 
 Vaduz
Chiasso 
16/02 22:00
 
 Winterthur
Stade Ouchy 
16/02 19:00
FT 
1 Ayutthaya United
Navy 1
16/02 19:00
FT 
 Khonkaen United
Lampang 
16/02 20:00
FT 
 Samut Sakhon
Chiangmai 
16/02 20:00
FT 
 Udon Thani
Uthai Thani Forest 
16/02 19:00
FT 
 BEC Tero Sasana
Buriram United 
16/02 19:00
FT 
 Ratchaburi FC
Trat 
16/02 20:00
FT 
 Chonburi Shark
Rayong 
16/02 21:00
FT 
 J.s. Kairouanaise
Us Ben Guerdane 
16/02 21:00
FT 
 Us Tataouine
As Slimane 
16/02 21:00
FT 
 Club Africain
Cs. Hammam-lif 
16/02 18:30
FT 
 Alanyaspor
Genclerbirligi 
16/02 21:00
FT 
 Trabzonspor
Sivasspor 
17/02 00:00
FT 
 Galatasaray
Yeni Malatyaspor 
16/02 19:00
FT 
 Keciorengucu
Altay Spor Kulubu 
16/02 21:30
FT 
1 Bursaspor
Adana Demirspor 
16/02 21:30
FT 
 Karagumruk
Giresunspor 1
17/02 00:00
FT 
1 Balikesirspor
Istanbulspor 
16/02 17:40
FT 
 Atasehir Belediyesi Womens
Fatih Vatan Spor Womens 1
17/02 04:00
FT 
 Ca River Plate
Centro Atletico Fenix 2
17/02 06:30
FT 
 Ca Rentistas
Nacional Montevideo 1
17/02 07:00
FT 
 Cerro Largo
Danubio FC 
16/02 20:30
FT 
 Wanderers Reserve
Defensor Sporting Reserve 1
16/02 23:00
FT 
 Caracas FC
Zulia 
17/02 04:00
FT 
 Carabobo
Monagas 
17/02 05:00
FT 
 Portuguesa de Desportos
Estudiantes Merida 
17/02 05:00
FT 
 Deportivo Tachira
Metropolitanos 
16/02 14:00
FT 
 Rockdale City Suns
Saint George 
16/02 14:30
FT 
 Metro Claremont Sc
New Town Eagles 
16/02 15:10
FT 
 Sydney University
Rydalmere Lions 
16/02 15:30
FT 
 Trans Narva
Kuressaare 
16/02 16:15
FT 
 Western Sydney Wanderers Am
Spirit 
16/02 16:30
FT 
 Strogino Moscow
Kvant Obninsk 
16/02 18:30
FT 
 Hanau 93
Bayern Alzenau 
16/02 19:00
FT 
 OFK Becej 1918
Dunav Stari Banovci 
16/02 20:00
FT 
 Rubin Kazan
Slavia Mozyr 1
16/02 21:00
FT 
 Rosengard Womens
Vittsjo Gik Womens 
16/02 21:00
FT 
 Doxa Dramas
Platanias FC 
16/02 21:00
FT 
 Albania U16
Montenegro Womens U17 
16/02 21:00
FT 
 Portugal Womens U17
France Womens U17 
16/02 21:10
FT 
 Gonsenheim
Eddersheim 
16/02 22:00
FT 
 Flamengo
Atletico Paranaense 
16/02 23:00
FT 
 Viking
Jerv 
16/02 23:00
FT 
 Pas Giannina
Apollon Smirnis 
16/02 23:00
FT 
 Molde
Krasnodar 
17/02 03:00
FT 
 Tocantinopolis
Interporto 
17/02 06:30
FT 
 New England Revolution
Minnesota United 
17/02 09:15
FT 
 Portland Timbers
Vancouver Whitecaps 
17/02 10:00
FT 
 Louisville City
Colorado Springs Switchbacks