Live3s Logo

LiveScore 15 Feb 2020

15/02 20:30
FT 
 Southampton
Burnley 
16/02 01:30
FT 
 Norwich
Liverpool 
15/02 20:00
FT 
 Mallorca
Alaves 
15/02 23:00
FT 
 Barcelona
Getafe 
16/02 01:30
FT 
 Villarreal
Levante 
16/02 04:00
FT 
 Granada
Valladolid 
15/02 22:00
FT 
 Lecce
Spal 
16/02 01:00
FT 
2 Bologna
Genoa 
16/02 03:45
FT 
 Atalanta
AS Roma 
15/02 22:30
FT 
 Union Berlin
Bayer Leverkusen 
15/02 22:30
FT 
 Augsburg
Freiburg 
15/02 22:30
FT 
 RB Leipzig
Werder Bremen 
15/02 22:30
FT 
 Hoffenheim
Wolfsburg 
15/02 22:30
FT 
 Paderborn 07
Hertha Berlin 
16/02 01:30
FT 
 Fortuna Dusseldorf
Monchengladbach 
16/02 00:30
FT 
 Amiens
Paris Saint Germain 
16/02 03:00
FT 
 Bordeaux
Dijon 
16/02 03:00
FT 
 Nantes
Metz 1
16/02 03:00
FT 
 Nimes
Angers SCO 1
16/02 03:00
FT 
2 Toulouse
Nice 
15/02 20:30
FT 
 West Bromwich
Nottingham Forest 
15/02 23:00
FT 
 Derby County
Huddersfield Town 
15/02 23:00
FT 
 Charlton Athletic
Blackburn Rovers 
15/02 23:00
FT 
 Fulham
Barnsley 
15/02 23:00
FT 
 Preston North End
Millwall 
15/02 23:00
FT 
1 Sheffield Wednesday
Reading 
15/02 23:00
FT 
 Cardiff City
Wigan Athletic 
15/02 23:00
FT 
 Middlesbrough
Luton Town 
15/02 23:00
FT 
 Birmingham
Brentford 
15/02 23:00
FT 
 Leeds United
Bristol City 
15/02 23:00
FT 
 Queens Park Rangers
Stoke City 
16/02 01:30
FT 
 Twente Enschede
AZ Alkmaar 
16/02 02:45
FT 
 ADO Den Haag
PSV Eindhoven 
16/02 03:45
FT 
1 Fortuna Sittard
Emmen 
16/02 01:00
FT 
 Club Brugge
Red Star Waasland-Beveren 1
16/02 03:00
FT 
 Oostende
Kortrijk 
16/02 03:00
FT 
 Sint Truidense VV
Cercle Brugge 
16/02 03:30
FT 
 KV Mechelen
Anderlecht 1
15/02 23:30
FT 
 Portimonense
Moreirense 
15/02 23:30
FT 
 Santa Clara
Desportivo de Tondela 
16/02 02:00
FT 
 Benfica
Sporting Braga 
16/02 04:30
FT 
 Rio Ave
Sporting Lisbon 1
15/02 23:00
FT 
 Hearts
Hamilton 1
15/02 23:00
FT 
 Ross County
St. Johnstone 
15/02 14:00
FT 
 Wellington Phoenix
Melbourne City 
15/02 16:50
FT 
 Western Sydney
Newcastle Jets 
16/02 00:00
FT 
 KF Tirana
Skenderbeu Korca 
15/02 23:00
FT 
 Mc Alger
Js Saoura 1
16/02 04:00
FT 
 Deportivo Armenio
CA Fenix Pilar 
16/02 04:00
FT 
1 San Telmo
UAI Urquiza 
16/02 04:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Villa San Carlos 
16/02 04:00
FT 
1 Deportivo Merlo
Leandro N Alem 
16/02 04:00
FT 
 Real Pilar
Canuelas 
16/02 04:00
FT 
 CA Brown Adrogue
All Boys 
16/02 04:00
FT 
1 Chacarita Juniors
Gimnasia Jujuy 
16/02 04:00
FT 
 Deportivo Riestra
Santa Marina Tandil 
16/02 04:30
FT 
 Estudiantes de Caseros
San Martin San Juan 1
16/02 05:35
FT 
 Defensores de Belgrano
Quilmes 
16/02 07:00
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Independiente Rivadavia 
16/02 07:35
FT 
 Tigre
Atletico Rafaela 1
16/02 08:00
FT 
1 Alvarado Mar Del Plata
Barracas Central 
16/02 08:30
FT 
 Atletico Mitre De Salta
Atletico Atlanta 
16/02 04:35
FT 
 CA Huracan
Aldosivi 1
16/02 06:40
FT 
2 Atletico Tucuman
Argentinos Juniors 
16/02 07:00
FT 
 Rosario Central
Gimnasia LP 
16/02 08:45
FT 
2 Talleres Cordoba
San Lorenzo 1
16/02 02:00
FT 
 Olympique de Safi
Al Ittihad Ksa 
15/02 17:30
FT 
 Magpies Crusaders
Brisbane Strikers 
15/02 16:00
FT 
 Dandenong Thunder
Dandenong City Sc 1
15/02 17:00
FT 
1 Hume City
Altona Magic 2
15/02 14:00
 
 Dandenong Thunder U20
Dandenong City U20 
15/02 14:30
 
 Hume City U20
Altona Magic U20 
16/02 10:10
FT 
 Eastern Lions U20
Bentleigh Greens U20 
15/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Floreat Athena 
15/02 17:00
FT 
 Bayswater City
Perth SC 
15/02 19:00
FT 
1 Rocking Ham City
ECU Joondalup 
15/02 19:00
FT 
 Armadale
Willip 
15/02 14:00
FT 
 Sydney Womens
Ws Wanderers Womens 1
16/02 00:00
FT 
 Wolfsberger AC
TSV Hartberg 
16/02 00:00
FT 
 Rheindorf Altach
Austria Wien 
15/02 19:00
FT 
1 Zira
Qarabag 
15/02 21:00
FT 
 Standard Sumqayit
Sabah 
15/02 21:55
FT 
 Al Ahli Bhr
Al-Riffa 
15/02 23:15
FT 
 Al-Najma
Manama Club 
16/02 00:20
FT 
 Al-Muharraq
Busaiteen 
16/02 00:00
FT 
 St Gilloise
Roeselare 
16/02 03:30
FT 
 KVSK Lommel
Westerlo 
16/02 03:00
FT 
 Olympic Charleroi
Jeunesse Molenbeek 
16/02 02:00
FT 
 Friburguense Rj
Nova Iguacu 
16/02 03:00
FT 
1 America Natal Rn
CRB (AL) 1
16/02 05:00
FT 
 Nautico (PE)
Sport Recife 1
16/02 07:00
FT 
 Confianca Se
River Pi 
16/02 03:00
FT 
 Tombense
Uniao Recreativa Dos Trabalhadores Mg/urt 
16/02 03:00
FT 
1 Tupynambas
Uberlandia Mg 
16/02 03:00
FT 
 Guarani
Gremio Novorizontino 
16/02 06:00
FT 
 Bragantino SP
Oeste FC 
16/02 02:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Rio Claro 
16/02 02:00
FT 
 Audax Sao Paulo
Penapolense 
15/02 20:45
FT 
1 Levski Sofia
CSKA Sofia 
15/02 23:30
FT 
 Ludogorets Razgrad
Botev Vratsa 
15/02 18:00
FT 
 Neftohimik
PFK Montana 
15/02 18:30
FT 
 Botev Galabovo
Pirin Blagoevgrad 
15/02 23:00
FT 
 Santiago Wanderers
Universidad de Chile 2
16/02 04:30
FT 
 Palestino
O Higgins 
16/02 08:35
FT 
 Deportes Iquique
Csd Antofagasta 
16/02 05:00
FT 
 America de Cali
Dep.Independiente Medellin 1
16/02 07:10
FT 
 Millonarios
Boyaca Chico 
16/02 09:15
FT 
 Atletico Nacional
Deportivo Cali 
16/02 03:00
FT 
1 Tigres Zipaquira
Leones 
16/02 04:00
FT 
 Llaneros de Guanare
Orsomarso 
16/02 04:00
FT 
 Valledupar
Universitario De Popayan 
16/02 09:30
FT 
 Nicaragua U21
Us Virgin Islands U20 
16/02 10:00
FT 
 Herediano
Ad San Carlos 
15/02 22:00
FT 
 Zapresic
Varteks Varazdin 
16/02 00:30
FT 
 Slaven Belupo Koprivnica
Hajduk Split 1
15/02 23:00
FT 
 APOEL Nicosia
Apollon Limassol FC 
16/02 01:00
FT 
 E.N.Paralimni
Pafos 
15/02 21:00
 
 Agia Napa
Karmiotissa Pano Polemidion 
15/02 21:00
FT 
 Aris Limassol
Anagenisis Dherina 
15/02 21:30
FT 
 Mfk Karvina
Zlin 
15/02 21:30
FT 
 Synot Slovacko
Banik Ostrava 
15/02 21:30
FT 
 Teplice
SK Sigma Olomouc 
16/02 00:00
FT 
 Sparta Praha
Slovan Liberec 
16/02 01:00
FT 
1 Sociedad Deportiva Aucas
Delfin 
16/02 04:30
FT 
 Orense Sc
Emelec 
16/02 07:00
FT 
 Macara
Univ. Catolica 
15/02 20:00
FT 
 Abo Qair Semads
Haras El Hedoud 
15/02 23:00
FT 
1 Ittihad Alexandria
Aswan 
15/02 23:00
FT 
 Ebbsfleet United
Chorley 
15/02 23:00
FT 
 Notts County
Woking 
15/02 23:00
FT 
 Stockport County
Bromley 
15/02 23:00
FT 
 Blyth Spartans
Altrincham 
15/02 23:00
FT 
 Gateshead
Kidderminster 
15/02 23:00
FT 
 Braintree Town
Hemel Hempstead Town 
15/02 23:00
FT 
 Chippenham Town
Maidstone United 2
15/02 23:00
FT 
 Concord Rangers
Bath City 
15/02 23:00
FT 
1 Dorking
Chelmsford City 
15/02 23:00
FT 
 Dulwich Hamlet
Welling United 
15/02 23:00
FT 
 Hampton & Richmond
Weymouth 
15/02 23:00
FT 
 Slough Town
Havant and Waterlooville 
15/02 23:00
FT 
 St Albans City
Oxford City 1
15/02 23:00
FT 
 Tonbridge Angels
Hungerford Town 
15/02 23:00
FT 
 Southend United
Coventry 
15/02 23:00
FT 
 Oxford United
Sunderland 
15/02 23:00
FT 
 Bolton Wanderers
Wycombe Wanderers 
15/02 23:00
FT 
 Bristol Rovers
Blackpool 1
15/02 23:00
FT 
 Portsmouth
Shrewsbury Town 
15/02 23:00
FT 
 Rotherham United
AFC Wimbledon 
15/02 23:00
FT 
 Accrington Stanley
Lincoln City 
15/02 23:00
FT 
 Fleetwood Town
Peterborough United 
15/02 23:00
FT 
 Ipswich
Burton Albion 
15/02 23:00
FT 
 Gillingham
Doncaster Rovers 1
15/02 23:00
FT 
 Cambridge United
Bradford AFC 
15/02 23:00
FT 
 Plymouth Argyle
Crewe Alexandra 
15/02 23:00
FT 
 Cheltenham Town
Leyton Orient 
15/02 23:00
FT 
 Stevenage Borough
Salford City 
15/02 23:00
FT 
 Walsall
Northampton Town 
15/02 23:00
FT 
 Grimsby Town
Morecambe 
15/02 23:00
FT 
 Crawley Town
Carlisle 
15/02 19:10
FT 
 Paide Linnameeskond
Flora Tallinn 
15/02 19:00
FT 
 TPS Turku
Honka 
15/02 19:30
 
 HJK Helsinki
IFK Mariehamn 
15/02 20:00
FT 
 Lahti
RoPS Rovaniemi 
15/02 20:00
FT 
1 Mp Mikkeli
Ekenas IF Fotboll 
15/02 20:00
FT 
 Mypa
KTP Kotka 
15/02 20:30
FT 
 Haka
Ilves Tampere 
15/02 21:15
 
 Jaro
AC Oulu 
16/02 00:00
FT 
1 Ac Kajaani
VPS Vaasa 
16/02 01:00
FT 
1 Sedan
Bastia 
15/02 22:00
FT 
1 Lorient
Clermont Foot 
15/02 22:00
FT 
 Nancy
Guingamp 
15/02 21:00
FT 
 Eintr. Braunschweig
Kaiserslautern 
15/02 21:00
FT 
 SG Sonnenhof Grobaspach
Hansa Rostock 
15/02 21:00
FT 
 1. Magdeburg
Chemnitzer 
15/02 21:00
FT 
 Sv Meppen
Munchen 1860 
15/02 21:00
FT 
 SpVgg Unterhaching
Viktoria Koln 
15/02 21:00
FT 
 Ingolstadt 04
Kfc Uerdingen 05 
15/02 20:00
FT 
 Greuther Furth
Arminia Bielefeld 
15/02 20:00
FT 
 Hannover 96
Hamburger 
15/02 20:00
FT 
 SSV Jahn Regensburg
SV Wehen Wiesbaden 
15/02 18:00
FT 
 St Pauli U19
Magdeburg U19 
15/02 19:00
FT 
 Dynamo Dresden U19
Energie Cottbus U19 
15/02 19:00
FT 
 Rb Leipzig U19
Hannover 96 U19 
15/02 18:00
FT 
 Bayern Munich U19
Hoffenheim U19 
15/02 18:00
FT 
 Greuther Furth U19
Mainz U19 
15/02 20:30
FT 
 Sc Freiburg U19
Kaiserslautern U19 
15/02 21:00
FT 
 Kickers Offenbach U19
Karlsruher Sc U19 
15/02 21:00
FT 
 Vfb Stuttgart U19
Eintracht Frankfurt U19 
15/02 18:00
FT 
 Monchengladbach U19
Fortuna Dusseldorf U19 
15/02 20:00
 
 Tus Dassendorf
Sv Curslack Neuengamme 
15/02 20:30
FT 
 Germania Halberstadt
Wacker Nordhausen 
15/02 21:00
FT 
 VfR Aalen
Kickers Offenbach 
15/02 21:00
FT 
 Tus Haltern
VFB Homberg 
15/02 21:00
FT 
 Wuppertaler Sv
Sv Rodinghausen 
15/02 23:15
FT 
 Larisa
PAOK Saloniki 
16/02 01:30
FT 
 Olympiakos Piraeus
Panionios 
15/02 17:00
FT 
 Xanthi U19
Pas Lamia U19 
15/02 17:45
FT 
 Ofi Crete U19
Atromitos U19 1
15/02 18:00
FT 
 Aris Thessaloniki U19
Aek Athens U19 
15/02 18:30
FT 
 Volos Nps U19
Asteras Tripolis U19 
15/02 20:00
 
 Apollon Pontou Kalamaria U19
Pas Giannina U19 
16/02 09:00
FT 
 CD Motagua
Real Espana 1
16/02 09:15
FT 
 CD Vida
CD Olimpia 
16/02 00:00
FT 
 Debreceni VSC
Mezokovesd-Zsory 
16/02 00:00
FT 
 Diosgyor
Paksi SE 
16/02 00:00
FT 
 Puskas Akademia
Varda Se 1
16/02 00:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Ujpesti TE 
16/02 00:00
FT 
 Kaposvari Rakoczi
Budapest Honved 
16/02 02:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Mol Fehervar 1
15/02 19:30
FT 
 HK Kopavog
Grindavik 
15/02 23:00
FT 
 Ka Akureyri
Fylkir 
16/02 01:15
FT 
 Fram Reykjavik
Keflavik 
15/02 19:00
 
 Breidablik (w)
Umf Selfoss (w) 
15/02 19:30
 
 Churchill Brothers
Aizawl 
15/02 22:00
FT 
 Kerala Blasters
Bengaluru 
15/02 14:30
FT 
 Arvand Charkh Shemiran U23
Saipa U23 
15/02 14:30
FT 
 Caspian Kosar U23
Raad Sorkh U23 1
15/02 16:30
FT 
 Olympic Andisheh U23
Naft Iranian U23 
15/02 16:30
FT 
 Paykan U23
Peyrovan Hejazi U23 
15/02 22:00
FT 
1 Bohemians
Shamrock Rovers 
15/02 21:00
FT 
 Maccabi Netanya
Hapoel Haifa 
15/02 23:30
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva 
16/02 00:30
FT 
1 Hapoel Kfar Saba
Ashdod MS 
16/02 01:50
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Hadera 1
15/02 20:30
FT 
 Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Kaukab 
15/02 16:30
FT 
1 Hapoel Petach Tikva U19
Hapoel Katamon U19 1
15/02 16:40
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Maccabi Yavne Shimon U19 
15/02 16:40
FT 
 Hapoel Ramat Gan U19
Beitar Jerusalem Oren U19 
15/02 17:00
FT 
 Hapoel Beer Sheva U19
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 
15/02 17:00
FT 
 Hapoel Qiryat Ono U19
Gadna Tel Aviv U19 
15/02 17:00
FT 
1 Hapoel Nof Hagalil U19
Hapoel Raanana Roei U19 
15/02 17:00
FT 
 Maccabi Netanya U19
Hapoel Kiryat Shmona U19 
15/02 17:00
FT 
 Maccabi Tel Aviv U19
Bnei Sakhnin U19 
15/02 17:15
FT 
 Hapoel Asi Gilboa U19
Maccabi Herzliya U19 
15/02 18:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Petach Tikva U19 
15/02 19:00
FT 
 Beitar Nes Tubruk U19
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19 
15/02 18:00
FT 
 Bologna U20
AS Roma U19 
15/02 18:00
FT 
 Fiorentina U20
Torino U19 
15/02 18:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Cagliari U19 
15/02 18:00
FT 
 Livorno U19
Benevento Youth 
15/02 18:00
FT 
 Lecce U20
Crotone Youth 
15/02 18:00
FT 
 Cosenza Calcio Youth
Frosinone Youth 
15/02 18:00
FT 
 Pisa Youth
Juve Stabia U20 
15/02 18:00
FT 
 Trapani Youth
Salernitana Youth 
15/02 19:00
FT 
 Pescara Youth
Atalanta U19 
15/02 20:00
FT 
 Juventus U19
Inter Milan U20 
15/02 19:00
FT 
 Tavagnacco Womens
Ac Milan Womens 
15/02 22:00
FT 
 Pomigliano
Us Pianese 
15/02 22:00
FT 
 Rimini
Modena 
16/02 01:00
FT 
 Teramo
Ac Monopoli 
15/02 23:00
FT 
 Carme Dawson
Sandro Abate Avellino Futsal 
16/02 01:00
FT 
 Lido Di Ostiav Meta Futsal
Petrarca Padova C5 Futsal 
15/02 22:00
FT 
1 Livorno
Cosenza Calcio 1914 
15/02 22:00
FT 
 Benevento
Pordenone Calcio Ssd 
15/02 22:00
FT 
 Venezia
Virtus Entella 
15/02 22:00
FT 
 Juve Stabia
Crotone 
16/02 01:00
FT 
 Spezia
Ascoli 1
15/02 20:00
FT 
 Ballkani
Kf Drenica Srbica 
15/02 20:00
FT 
 Kf Prishtina
Kf Vushtrria 
15/02 20:00
FT 
 Kf Ferizaj
Kf Feronikeli 
15/02 21:45
FT 
 Al-Qadsia
Al Yarmouk 
15/02 21:00
FT 
 Santa Lucia
Sirens 
16/02 01:00
FT 
 Atlas Womens
Juarez Womens 
16/02 07:00
FT 
 Pachuca
Puebla 1
16/02 07:00
FT 
 Toluca
Pumas UNAM 
16/02 09:00
FT 
 Club America
Atlas 
16/02 09:06
FT 
 Monterrey
Juarez 
16/02 11:00
FT 
 Chivas Guadalajara
Cruz Azul 
16/02 01:00
FT 
 Universidad Guadalajara 2
Atletico Saltillo 1
16/02 09:00
FT 
 Ua De Chihuahua
Ua Zacatecas 
16/02 07:00
FT 
1 Zacatepec
Alebrijes De Oaxaca 
16/02 09:00
FT 
1 Celaya
Mineros De Zacatecas 
16/02 02:00
FT 
 Wydad Casablanca
Difaa Hassani Jdidi 
16/02 02:00
FT 
1 Renaissance Sportive de Berkane
HUSA Hassania Agadir 2
15/02 15:45
FT 
 Machhindra
Nepal Army 
16/02 09:00
FT 
 Auckland City
Canterbury United 
16/02 09:00
FT 
 Real Esteli
Walter Ferretti 
16/02 09:00
FT 
1 Diriangen
Juventus Managua 1
16/02 03:30
FT 
 Crusaders FC
Coleraine 
15/02 12:00
FT 
 Lautoka
Malampa Revivors 
16/02 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Guay Leena 
16/02 08:30
 
 Nacional Asuncion
Guarani CA 
16/02 02:00
FT 
 Academia Deportiva Cantolao
Inti Gas Deportes 
16/02 05:00
FT 
 Sport Boys
Carlos Manucci 
16/02 09:00
FT 
 Alianza Lima
Atletico Grau 
15/02 22:00
FT 
 LKS Lodz
Wisla Plock 
16/02 00:30
FT 
 Pogon Szczecin
Slask Wroclaw 
16/02 03:00
FT 
 Rakow Czestochowa
Legia Warszawa 
15/02 19:00
FT 
1 Academica Coimbra
CD Mafra 
15/02 23:00
FT 
 Varzim
GD Estoril-Praia 
15/02 23:00
FT 
 CD Nacional
Vilafranquense 1
16/02 01:15
FT 
 Feirense
Leixoes 
15/02 21:45
 
 Qatar SC
Al-Sadd 1
90min [1-1], Penalty [4-5],
15/02 20:30
FT 
 Clinceni
Gaz Metan Medias 
16/02 02:00
FT 
 Politehnica Iasi
Universitatea Craiova 
15/02 16:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
Ska Khabarovsk 
15/02 18:45
FT 
 Tom Tomsk
Spartak Tambov 
15/02 21:30
FT 
 Mordovia Saransk
Riga 
15/02 18:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
15/02 18:00
FT 
 Mfk Tyumen Futsal
Ukhta Tyumen Futsal 
15/02 20:00
FT 
 Dynamo Samarra Futsal
Mfk Cprf Futsal 
15/02 20:45
FT 
 Al Draih
Al Drae 
15/02 21:10
FT 
 Al Jndal
Al Akhdoud 
15/02 20:55
FT 
 Al-Raed
Abha 
15/02 23:10
FT 
 Al-Fath
Al Faisaly Harmah 1
15/02 23:00
FT 
 Arbroath
Queen of the South 
15/02 23:00
FT 
 Airdrie United
Clyde 
15/02 23:00
FT 
 East Fife
Peterhead 
15/02 23:00
FT 
 Forfar Athletic
Stranraer 
15/02 23:00
FT 
 Montrose
Dumbarton 
15/02 20:00
FT 
 Indjija
Karadjordje Topola 
15/02 21:30
FT 
 Cukaricki
Crvena Zvezda 
15/02 23:00
FT 
 FK Napredak Krusevac
FK Javor Ivanjica 
15/02 23:00
FT 
 Mladost Lucani
FK Vozdovac Beograd 
16/02 01:00
FT 
 Macva Sabac
FK Rad Beograd 
16/02 01:00
FT 
 Vojvodina
Proleter Novi Sad 1
15/02 21:00
FT 
 Nitra
FK Pohronie 
15/02 21:00
FT 
 Skf Sered
MFK Ruzomberok 1
15/02 21:00
FT 
 Trencin
Mfk Zemplin Michalovce 
15/02 21:30
FT 
1 Baroka
Bidvest Wits 
15/02 21:30
FT 
 Mamelodi Sundowns
Chippa United FC 1
15/02 21:30
FT 
 Highlands Park
Bloemfontein Celtic 
16/02 00:00
FT 
 Kaizer Chiefs FC
Maritzburg United 
16/02 02:15
FT 
 AmaZulu
Lamontville Golden Arrows 
15/02 18:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Cd San Francisco U19 
15/02 19:00
FT 
 Damm U19
Gimnastic Tarragona U19 
15/02 19:00
FT 
 Cd Ofra U19
Cd Juventud Maritima U19 
15/02 20:00
FT 
1 Laguna U19
Las Palmas U19 2
15/02 20:15
FT 
 Acodetti U19
Juventud Laguna U19 
15/02 20:30
FT 
 Ad Huracan U19
Tenerife U19 
15/02 20:00
FT 
 Palma Futsal
Fcbarcelona Futsal 
16/02 01:30
FT 
 Cd Burela Fs Pescados Ruben Futsal
Eipozo Murcia Turistica Futsal 
16/02 01:30
FT 
1 Catgas Energia Futsal
Vaidepenas Futsal 
16/02 01:30
FT 
 Jaen Paraiso Interior Futsal
Paruro Five Foot 
16/02 01:30
FT 
 Rios Renovables Ribera Navarra Futsal
Sala 10 Zaragoza Futsal 
16/02 02:00
FT 
 Cordoba Futsal
Peniscola Futsal 
15/02 18:00
FT 
 Sevilla Fc Womens
Cdef Logrono Womens 
16/02 01:30
FT 
 Real Betis Womens
Rcd Espanyol Womens 
15/02 23:00
FT 
 SD Huesca
Almeria 
16/02 01:15
FT 
 Numancia
Las Palmas 
16/02 01:15
FT 
 Real Oviedo
Alcorcon 
16/02 04:00
FT 
 Elche
Zaragoza 
15/02 23:00
FT 
 Arenas Club De Getxo
Real Union de Irun 1
15/02 23:00
FT 
 Sevilla C
Cd Utrera 
16/02 01:00
FT 
1 Las Palmas C
Cd Santa Ursula 1
16/02 01:00
FT 
 Panaderia Pulido
UD Ibarra 
16/02 01:00
FT 
 Igualada
Pobla De Mafumet Cf 
16/02 01:30
FT 
 Ud Ourense
Ourense 
16/02 01:30
FT 
 Yague
Cdfc La Calzada 
16/02 01:45
FT 
 UD Gijon Industrial
Ei San Martin 
16/02 02:00
FT 
 Sestao
Portugalete 
15/02 23:00
FT 
 Malmo
Syrianska 
16/02 00:30
FT 
 Wil 1900
Schaffhausen 
15/02 18:45
FT 
 JL Chiangmai United
Nakhon Pathom FC 
15/02 19:00
 
 Nong Bua Lamphu
Kasetsart 
15/02 21:00
FT 
 Sisaket
Ranong 
15/02 18:45
FT 
 Bangkok United
PT Prachuap 
15/02 19:00
FT 
 Sukhothai
Suphanburi 
15/02 21:00
FT 
 Port
Nakhon Ratchasima 
15/02 21:00
FT 
 Etoile Metlaoui
Club Sportif Sfaxien 
15/02 21:00
FT 
 U.s.monastir
Es Du Sahel 
15/02 21:00
FT 
 Chebba
Stade Tunisien 
15/02 19:00
FT 
 Denizlispor
Kayserispor 
15/02 22:00
FT 
 Konyaspor
Goztepe 
16/02 01:00
FT 
 Ankaragucu
Fenerbahce 
15/02 19:00
FT 
 Hatayspor
Akhisar Bld.Geng 
15/02 21:30
FT 
 Boluspor
Umraniyespor 
16/02 00:00
FT 
 Menemen Belediye Spor
Eskisehirspor 
15/02 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Artvin Hopaspor 
15/02 18:00
FT 
 Ofspor
Korfez Bld 
15/02 18:00
FT 
 Kelkit Belediye Hurriyet
Somaspor 
15/02 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Anadolu Selcukluspor 
15/02 18:30
FT 
1 Bugsasspor
Pendikspor 
15/02 18:30
FT 
 Inegolspor
Duzyurtspor 
15/02 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Samsunspor 
15/02 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Ankara Demirspor 1
15/02 18:30
FT 
 Elazigspor
Nigde Belediyespor 
15/02 18:30
FT 
 Eyupspor
Kahramanmaras 
15/02 19:30
FT 
1 Ankaragucu U19
Fenerbahce U19 
16/02 04:00
FT 
1 Torque
Club Atletico Progreso 
16/02 04:00
FT 
 Deportivo Maldonado
Boston River 
16/02 05:00
FT 
1 CA Penarol
Cerro Montevideo 
16/02 07:00
FT 
 Wanderers FC
Defensor 
15/02 23:00
FT 
 Atletico Venezuela
Gran Valencia 
16/02 04:00
FT 
 LALA
Caracas FC 
16/02 07:00
FT 
 Zamora Barinas
Aragua 
15/02 12:30
FT 
 Adelaide City
Para Hills Knights 
15/02 12:30
FT 
 North Eastern Metrostars
Fulham United 
15/02 12:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
Northern Demons 
15/02 12:35
FT 
 Playford City Patriots
Eastern United 
15/02 13:30
FT 
 Sutherland Sharks
Sydney Olympic 
15/02 14:30
FT 
 White City Woodville
Adelaide Cobras 
15/02 15:00
FT 
 Andijon
Buxoro 
15/02 16:00
FT 
 Mounties Wanderers
North Shore Marin 
15/02 16:00
FT 
 Podbeskidzie
Kolos Kovalyovka 
15/02 16:00
FT 
 Blacktown City Demons
Central Coast Mariners 
15/02 16:30
FT 
 Persela Lamongan
Sabah 
15/02 16:30
FT 
 Quảng Nam FC
Đà Nẵng FC 
15/02 16:30
FT 
 Hue FC
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 
15/02 17:00
FT 
 Zorka-BDU Minsk
Krumkachy 
15/02 17:00
FT 
 Veles
Saturn 
15/02 17:00
FT 
 Ripensia Timisoara
Acs Dumbravita 
15/02 17:00
FT 
 IFK Lulea
Bodens BK 
15/02 17:00
FT 
 Universitaea Cluj
Metalurgistul Cugir 
15/02 17:05
FT 
 Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica 
15/02 17:05
FT 
 Mitchelton
St George Willawong 
15/02 17:05
FT 
 Cs Aerostar Bacau
Acs Olimpic Cetate Rasnov 
15/02 17:15
FT 
 Pardubice
Jiskra Usti Nad Orlici 
15/02 17:15
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Benesov 
15/02 17:30
FT 
 Dornbirn
USV Eschen Mauren 
15/02 17:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Sport Podbrezova 
15/02 18:00
FT 
 Mfk Dubnica Nad Vahom
Vitkovice 
15/02 18:00
FT 
 Hvidovre IF
Fa 2000 
15/02 18:00
FT 
 Strommen
Skeid Oslo 
15/02 18:00
FT 
 Vyskov
Vysocina Jihlava 
15/02 18:00
FT 
 Viktoria Zizkov
Slovan Velvary 
15/02 18:00
FT 
 Krsko Posavlje
NK Lucko 
15/02 18:00
FT 
 Olsztyn OKS 1945
Znicz Pruszkow 
15/02 18:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Garbarnia Krakow 
15/02 18:00
FT 
1 Lokomotiv Gomel
Sputnik 
15/02 19:00
FT 
 Czech Republic Womens U17
Sweden U17 (w) 
15/02 19:00
FT 
 Hungary Womens U17
Scotland Womens U17 
15/02 20:00
FT 
 Halmstads
Falkenbergs FF 
15/02 20:00
FT 
 Arema Malang
Persija Jakarta 
15/02 20:15
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Warta Poznan 
15/02 21:00
FT 
 Orebro
Degerfors IF 
15/02 21:00
FT 
 Norrby IF
Varbergs BoIS FC 
15/02 21:00
FT 
 Stabaek
HamKam 
15/02 21:00
FT 
 SKU Amstetten
SC Wiener Neustadt 
15/02 21:00
FT 
 Lillestrom
Mjondalen 
15/02 22:00
FT 
1 Fc Linkoping City
Dalkurd Ff 
15/02 22:00
FT 
 Djurgardens
Brann 
15/02 22:00
FT 
 Jazz
Tpv Tampere 
15/02 22:00
FT 
 Flora Tallinn Womens
Pk 35 Womens 
15/02 22:00
FT 
 GAIS
Qviding FIF 
15/02 23:00
FT 
 CSKA Moscow
IK Sirius 
15/02 23:05
FT 
 AIK Solna
FK Rostov 
15/02 23:30
FT 
 Notodden FK
KFUM Oslo 
16/02 00:00
FT 
 NK Maribor
NK Rudar Velenje 
16/02 04:00
FT 
 Chicago Fire
Colorado Rapids 
16/02 07:00
FT 
1 LA Galaxy
Toronto 
16/02 07:00
FT 
 Deportes Santa Cruz
Colchagua Cd 
16/02 08:00
FT 
 Tampa Bay Rowdies
Montreal Impact