Live3s Logo

LiveScore 14 Feb 2020

15/02 04:00
FT 
 Wolves
Leicester City 1
15/02 04:00
FT 
 Valencia
Atletico Madrid 
15/02 03:30
FT 
 Borussia Dortmund
Eintr. Frankfurt 
15/02 03:45
FT 
 AS Monaco
Montpellier 
15/02 03:45
FT 
 Hull City
Swansea City 
15/02 03:00
FT 
 VVV Venlo
Heracles Almelo 
15/02 03:30
FT 
 AS Eupen
Gent 
15/02 04:30
FT 
 Vitoria Setubal
Gil Vicente 
14/02 16:30
FT 
 Adelaide United
Central Coast Mariners 
14/02 16:20
FT 
 Cs Constantine U19
Drb Tadjenant U19 
15/02 06:00
FT 
 Patronato Parana
Union Santa Fe 1
15/02 08:10
FT 
 Colon
Racing Club 
15/02 08:30
FT 
 Estudiantes De San Luis
Ferrol Carril Oeste 1
15/02 08:30
FT 
 Racing De Cordoba
9 De Julio Morteros 1
14/02 16:30
FT 
 South Melbourne
Heidelberg United 
14/02 16:45
FT 
 Port Melbourne Sharks
Melbourne Knights 1
14/02 18:30
 
 Sorrento
Inglewood United 
14/02 20:30
 
 Perth Glory Am
Balcatta 
15/02 02:00
FT 
 Red Bull Salzburg
LASK Linz 
15/02 02:00
AET 
 Sv Pachern
Tus Rein 
90min [2-2], 120min [2-4],
14/02 17:15
FT 
 Saif Sporting Club
Rahmatgonj Mfs 
15/02 03:30
FT 
 KFCO wilrijk
Oud Heverlee 
15/02 06:15
FT 
1 Inter De Limeira
EC Santo Andre 
15/02 08:30
FT 
 Botafogo Sp
Agua Santa 
14/02 23:00
FT 
 Tsarsko Selo
Vitosha Bistritsa 
15/02 05:30
FT 
 Union La Calera
La Serena 
15/02 07:00
FT 
 Aguilas Doradas
Deportes Tolima 
15/02 09:05
FT 
 Alianza Petrolera
La Equidad 
15/02 01:00
FT 
 NK Lokomotiva Zagreb
Istra 1961 
15/02 01:00
FT 
 Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia 
15/02 00:00
FT 
 Asil Lysi
Othellos Athienou 
15/02 01:00
FT 
 Budejovice
Mlada Boleslav 
15/02 02:00
FT 
 Esbjerg FB
Kobenhavn 
15/02 04:00
FT 
 Independiente Jose Teran
Mushuc Runa 
15/02 09:00
FT 
1 Deportivo Cuenca
Liga Dep. Universitaria Quito 
15/02 02:15
FT 
 Al Ahly
EL Masry 
15/02 03:00
FT 
 Blackburn Rovers U23
Southampton U23 
15/02 03:00
FT 
 Brighton U23
Manchester City U23 
15/02 03:00
FT 
 Leicester City U23
Tottenham Hotspur U23 
15/02 03:00
FT 
 Fulham U23
Aston Villa U23 
15/02 03:00
 
 Manchester United U23
Swansea City U23 
15/02 03:00
FT 
1 Newcastle U23
Sunderland U23 1
14/02 21:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Crewe Alexandra U23 
15/02 01:00
FT 
 Musa
Gnistan 
15/02 01:30
FT 
 Sjk Akatemia
Kpv 
15/02 03:00
FT 
 Marignane Gignac
Nimes 2 
15/02 01:00
FT 
1 Villefranche
Red Star 93 1
15/02 03:00
FT 
 Bastia CA
US Boulogne 
15/02 03:00
FT 
 Creteil
Quevilly 
15/02 03:00
FT 
 Stade Lavallois MFC
Avenir Sportif Beziers 
15/02 03:00
FT 
1 Le Puy Foot 43 Auvergne
Ajaccio GFCO 
15/02 03:00
FT 
 Pau
Toulon 1
15/02 03:00
FT 
 Valenciennes
Sochaux 
15/02 03:00
FT 
 Paris Fc
Le Havre 
15/02 03:00
FT 
 Le Mans
Rodez AF 
15/02 03:00
FT 
 Caen
ES Troyes AC 
15/02 03:00
FT 
 Auxerre
Chambly 
15/02 03:00
FT 
 Grenoble
Chamois Niortais 
15/02 03:00
FT 
 Orleans US 45
Ajaccio 
15/02 00:30
FT 
 Wallidan
Brikama United 1
15/02 00:30
FT 
 Fortune
Bk Milan 
15/02 02:00
FT 
 Preuben Munster
Wurzburger Kickers 
15/02 02:15
FT 
 Hoffenheim (w)
Wolfsburg womens 
15/02 01:30
FT 
 Heidenheim
Nurnberg 
15/02 01:30
FT 
 St. Pauli
Dynamo Dresden 
15/02 02:00
FT 
 Bramfelder Sv
Teutonia 05 
15/02 02:30
FT 
 SC Victoria Hamburg
Sv Rugenbergen 
15/02 03:00
FT 
1 Suderelbe
Hsv Barmbek Uhlenhorst 
15/02 01:30
FT 
1 St Pauli 2
VfB Lubeck 
15/02 02:00
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
Zfc Meuselwitz 
15/02 02:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf Ii
Dortmund(am) 
15/02 02:30
FT 
 Monchengladbach Am
Bonner sc 
15/02 02:30
FT 
 Fortuna Koln
SV Lippstadt 
14/02 23:00
FT 
 Techiman City
King Faisal 
15/02 03:00
FT 
 Wa All Stars
Great Olympics 
14/02 22:00
FT 
 Ergotelis
Apollon Larissas 
14/02 13:00
FT 
 Sun Pegasus
Hong Kong Rangers FC 
14/02 16:00
FT 
 Kitchee
Eastern A.A Football Team 
15/02 03:00
FT 
 Hafnarfjordur FH
Throttur 
15/02 03:00
FT 
 Fjolnir
Stjarnan 
15/02 05:00
FT 
 Fylkir (w)
Stjarnan (w) 
14/02 19:30
 
1 Mohun Bagan
Neroca 
14/02 22:00
FT 
 Delhi Dynamos
Northeast United 
14/02 18:45
FT 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Mes Krman 
14/02 19:30
FT 
 Teraktor-Sazi
Saipa 
14/02 20:00
FT 
 Nassaji Mazandaran
Pars Jonoubi Jam 
14/02 20:00
FT 
 Peykan
Foolad Khozestan 
14/02 20:30
FT 
 Sanat-Naft
Gol Gohar 
14/02 20:45
FT 
 Shahin Bushehr
Mashin Sazi 
15/02 03:30
FT 
 St Patricks Cy
Skerries Town 
15/02 04:00
FT 
 Newbridge Town
Ballymun United 
15/02 04:00
FT 
1 Cherry Orchard
Malahide United 
15/02 03:45
FT 
 St. Patrick's
Waterford United 
15/02 03:45
FT 
 Dundalk
Derry City 
15/02 03:45
FT 
 Cork City
Shelbourne 
15/02 04:00
FT 
 Finn Harps
Sligo Rovers 
14/02 16:30
FT 
 Hapoel Qalansawe
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva 
14/02 17:00
FT 
 Beitar Nahariya
Tzeirey Tamra 
14/02 17:30
FT 
 Hapoel Ironi Gedera
Ironi Modiin 
14/02 18:00
FT 
1 Beitar Ramat Gan
Hapoel Kiryat Ono 
14/02 18:00
FT 
 Hapoel Mahane Yehuda
Beitar Kfar Saba Shlomi 
14/02 18:00
FT 
 Maccabi Neve Shaanan Eldad
Maccabi Um El Fahem 
14/02 18:15
FT 
1 Dimona
Beitar Ironi Maale Adumim 1
14/02 18:30
FT 
 Maccabi Beer Sheva
Sc Shicun Hamizrah 
14/02 19:00
FT 
 Beitar Yavne
Ms Hapoel Lod 
14/02 19:00
FT 
 Hapoel Hod Hasharon
MS Tseirey Taybe 
14/02 19:30
FT 
 Ironi Nesher
Maccabi Ahi Iksal 
14/02 19:30
 
 Otzma Holon
Shimshon Bnei Tayibe 
14/02 19:30
FT 
 Maccabi Ironi Netivot
Ms Ironi Kuseife 
14/02 20:30
FT 
 Tzeirey Kafr Kana
Hapoel Tuba Zangariyye 
14/02 21:00
FT 
 Bnei Majdal Krum United
Ahi Acre 
14/02 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Hapoel Ashkelon 
14/02 21:00
FT 
 Maccabi Ahi Nazareth
Hapoel Umm Al Fahm 
14/02 21:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon
Maccabi Petah Tikva FC 
14/02 21:00
FT 
 Hapoel Afula
Kfar Kasem 
14/02 21:00
FT 
 Hapoel Petah Tikva
Hapoel Natzrat Illit 1
14/02 21:00
FT 
 Hapoel Ramat Gan FC
Hapoel Bnei Sakhnin FC 
14/02 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Lod
Ahi Acre 
14/02 18:00
FT 
 Hapoel Kafr Kanna
Maccabi Ironi Kiryat Ata 
14/02 18:15
FT 
 Hapoel Bikat Hayarden
Hapoel Kfar Shalem 
14/02 18:45
FT 
 Hapoel Marmorek Irony Rehovot
AS Nordia Jerusalem 1
14/02 19:00
FT 
1 Hapoel Herzliya
Rubi Shapira 
14/02 19:00
FT 
 Hapoel Asi Gilboa
Hapoel Iksal 
14/02 19:15
FT 
 Maccabi Kabilio Jaffa
Hapoel Holon Yaniv 
14/02 19:20
FT 
1 Moadon Sport Tira
Hapoel Migdal Haemek 
14/02 19:30
FT 
 Hakoah Amidar Ramat Gan FC
Maccabi Shaarayim 
14/02 19:30
FT 
 Shimshon Kafr Qasim
Maccabi Herzliya 1
14/02 19:30
FT 
 Maccabi Yavne
Hapoel Azor 
14/02 19:30
FT 
 Hapoel Bnei Arrara Ara
Maccabi Tamra 
14/02 19:30
FT 
 Ironi Tiberias
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
14/02 19:30
FT 
 Maccabi Kiryat Gat
As Ashdod 
15/02 04:00
FT 
 Pescara
Cittadella 
14/02 21:45
FT 
 Al-Nasar
Al Shabab Kuw 
15/02 00:15
FT 
 Al Ttadamon
Al Salmiyah 
15/02 02:00
FT 
 St Andrews
Swieqi United 
15/02 01:00
FT 
 As Garde National
Asc Tevragh Zeine 
15/02 05:45
FT 
 Cruz Azul Womens
Santos Laguna Womens 1
15/02 06:00
FT 
 Queretaro Womens
Club Necaxa Womens 
15/02 09:00
FT 
 Atletico San Luis
Leon 
15/02 11:00
FT 
 Morelia
Club Tijuana 
15/02 11:00
 
 Coras De Nayarit
Tepatitlan De Morelos 
14/02 23:00
FT 
 Monarcas Morelia U20
Club Tijuana U20 
15/02 00:00
FT 
 San Luis U20
Leon U20 
15/02 09:00
FT 
 Atlante
Cafetaleros De Tapachula 
15/02 00:00
FT 
 IRT Itihad de Tanger
Union Touarga Sport Rabat 
15/02 02:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
Rcoz Oued Zem 
14/02 14:30
FT 
 Three Star
Chyasal Youth Club 
14/02 17:45
FT 
 Jawalakhel Youth Club
Manang Marshyangdi Club 
15/02 02:30
FT 
 Ajax Amsterdam Womens
Ado Den Haag Womens 
15/02 02:30
FT 
 Excelsior Barendrecht Womens
Psv Eindhoven Womens 
15/02 02:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Zwolle Womens 
15/02 03:00
FT 
 Almere City FC
Cambuur Leeuwarden 
15/02 03:00
FT 
 Den Bosch
Utrecht Am 
15/02 03:00
FT 
1 Eindhoven
Jong PSV Eindhoven 1
15/02 03:00
FT 
 SBV Excelsior
Az Alkmaar 2 
15/02 03:00
FT 
 Volendam
Telstar 
15/02 03:00
FT 
 De Graafschap
Roda JC Kerkrade 
15/02 03:00
FT 
 NEC Nijmegen
Helmond Sport 
15/02 03:00
FT 
 Oss
Dordrecht 90 
15/02 11:00
FT 
 Southern United
Waitakere United 
15/02 11:00
FT 
 Wellington Phoenix Reserve
Hamilton Wanderers 
15/02 03:45
FT 
 Ballymena United
Linfield FC 
15/02 03:45
FT 
 Glentoran
Carrick Rangers 
15/02 03:45
FT 
 Warrenpoint Town
Institute 
15/02 08:00
FT 
 Lae City Dwelle
Henderson Eels 
15/02 12:00
FT 
 Lautoka
Malampa Revivors 
14/02 21:15
FT 
 Muscat
Bahla 
14/02 21:40
FT 
 Al Nasr(OMA)
Al Oruba Sur 1
14/02 23:45
FT 
 Saham
Mrbat 
15/02 00:15
FT 
 Fnjaa SC
Oman Club 
14/02 21:00
FT 
 Hilal Al Quds
Al Birah 
15/02 04:00
FT 
 Cienciano
Deportivo Llacuabamba 1
15/02 09:00
FT 
 Univ. Cesar Vallejo
Em Deportivo Binacional 
15/02 01:00
FT 
 Gornik Zabrze
Arka Gdynia 
15/02 03:30
FT 
 Lechia Gdansk
Piast Gliwice 
14/02 23:30
FT 
 Chindia Targoviste
Cs Voluntari 
15/02 02:00
FT 
 CFR Cluj
Viitorul Constanta 
14/02 16:00
FT 
 Rotor Volgograd
Kamaz 
14/02 18:45
FT 
 Yenisey Krasnoyarsk
Russia U20 
14/02 21:30
FT 
 Khimki
Rodina Moskva 
15/02 00:15
FT 
 Fakel Voronezh
Ural Sr 
14/02 20:30
FT 
 Al Safa Ksa
Al Riyadh 
14/02 20:45
FT 
 Al Sharq
Al Anwar Sa 
14/02 20:45
FT 
 Al Qaisoma
Arar 
14/02 20:55
FT 
 Al Washm
Jubail 
14/02 20:55
FT 
 Afief
Al Entesar 
14/02 21:05
FT 
 Al Orubah
Al Kholood 
14/02 21:15
FT 
 Wajj
Al Sahel 
14/02 20:30
FT 
 Al Adalh
Al Taawon 
14/02 23:25
FT 
1 Al Shabab Ksa
Al-Nasr Riyadh 
15/02 01:25
FT 
 Al Wehda Mecca
Al Ahli Jeddah(KSA) 
15/02 03:45
FT 
 Partick Thistle
Raith Rovers 
15/02 03:05
FT 
 Alloa Athletic
Dundee United 
15/02 02:00
FT 
 Stellenbosch
Supersport United 
15/02 04:00
FT 
 Xota Navarra Futsal
Inter Movistar Futsal 
15/02 04:00
FT 
 Deportivo La Coruna
Girona 
15/02 05:00
FT 
 Unión Viera
Villa Santa Brigida 
15/02 00:30
FT 
 Khartoum Al Watani
Ahli Marawi 
14/02 20:00
FT 
 Chainat
Phrae United 1
14/02 21:00
FT 
 Samut Prakan City
Chiangrai United 
15/02 06:15
FT 
 National Defense Forces
Ac Port Of Spain 
15/02 08:30
FT 
 Club Sando
Caledonia AIA 1
15/02 01:00
FT 
 Istanbul Basaksehir
Besiktas 
15/02 00:00
FT 
 Altinordu
Osmanlispor 
14/02 18:30
FT 
 Tire 1922 Spor
Vestel Manisaspor 
14/02 18:30
FT 
 Cankaya
Aksarayspor 
14/02 21:20
FT 
1 Emirate
Al Arabi Uae 
14/02 21:20
FT 
 Dabba Al-Fujairah
Masafi 
14/02 21:20
FT 
 Al Oruba Uae
Al Thaid 
15/02 04:00
FT 
1 Yaracuyanos
Mineros de Guayana 
15/02 03:30
FT 
 Swansea University
Goytre United 
15/02 03:45
FT 
 Aberystwyth Town
Airbus 1
15/02 03:45
FT 
 Connahs Quay Nomads
Caernarfon 
15/02 04:00
FT 
 Bala Town
The New Saints 
14/02 15:00
 
 Akademiya Ontustik
Maktaaral 
14/02 15:05
FT 
 Aim
Muvanlai Athletics 
14/02 15:15
FT 
 Kokand 1912
Sogdiana Jizak 
14/02 16:00
FT 
 Thanh Hóa FC
Nam Định FC 
14/02 16:20
FT 
 Air India
Union Bank 
14/02 16:30
FT 
 Madura United
Persebaya Surabaya 
14/02 17:00
FT 
 Unirea Alba Iulia
Cetate Deva 
14/02 17:00
FT 
 Bhawanipore
Bengaluru 2 
14/02 17:45
FT 
 Croydon Kings
Adelaide Comets 
14/02 17:45
 
 Spartak Nalchik
Dynamo Stavropol 
14/02 18:00
FT 
 GKS Katowice
Puszcza Niepolomice 
14/02 18:00
 
 Bkma
Junior Sevan 
14/02 18:05
FT 
1 Gawler Eagles
Salisbury United 
14/02 19:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Fk Mas Taborsko 
14/02 19:00
 
 Hirnik Kryvyi Rih
SC Tavriya 
14/02 20:00
FT 
 Prostejov
Mfk Skalica 
14/02 20:00
FT 
 Persik Kediri
Bhayangkara Surabaya United 
14/02 20:10
FT 
 Podhale Nowy
Stal Stalowa Wola 
14/02 20:30
FT 
 Arambagh Ks
Mohammedan Dhaka 
14/02 20:50
FT 
 Medimurje Cakovec
Rudes 
14/02 21:00
FT 
 SV Ried
Dukla Praha 
14/02 21:00
FT 
 IFK Norrkoping
Breidablik 
14/02 21:00
FT 
 Hirnyk Sport
SC Tavriya 
14/02 21:00
FT 
 Lou Gansike Sol
Torpedo Zhodino 
14/02 21:30
FT 
 Stromsgodset
Bodo Glimt 
14/02 22:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
Hacken 
14/02 22:00
FT 
 Torpedo Moscow
Dila Gori 
14/02 22:00
FT 
 Karpaty Lviv
Dinamo Brest 
14/02 22:00
FT 
 Akhmat Grozny
PFC Sochi 
14/02 22:30
FT 
1 Dinamo Moscow
Spartaks Jurmala 1
14/02 23:00
FT 
 Floy Flekkeroy Il
Start Kristiansand 
14/02 23:15
FT 
 Ranheim IL
Byasen Toppfotball 
14/02 23:30
FT 
 Blau Weiss Linz
Atsv Stadl Paura 
15/02 00:00
FT 
 Aalesund
IL Hodd 
15/02 00:00
FT 
 Kristiansund BK
Rosenborg 
15/02 00:00
FT 
 Sk Senci Doubravka
Domazlice 
15/02 00:15
FT 
 Kolbotn Womens
Lyn Womens 
15/02 00:30
FT 
 Elfsborg
Helsingborg IF 
15/02 00:45
FT 
 Grorud IL
Kjelsas IL 
15/02 01:00
FT 
 Artmedia Petrzalka
Sv Mattersburg Amateure 
15/02 01:00
FT 
 FK Senica
Karabakh Vienna 
15/02 01:00
FT 
 Sv Feldbach
Sv Strass 
15/02 01:00
FT 
 SV Horn
Mauerwerk 
15/02 01:30
FT 
 Austria Wien Youth
SG Austria Klagenfurt 
15/02 01:30
FT 
 Stadlau
Team Wiener Linien 
15/02 01:30
FT 
 FK Vidar
Egersunds IK 
15/02 01:55
FT 
 Sv Leobendorf
ASC Marathon Korneuburg 
15/02 02:00
FT 
 Sc Neusiedl 1919
St Margarethen 
15/02 02:00
FT 
 Lafnitz
Wiener Sportklub 
15/02 02:00
FT 
 Liefering
TSV 1860 Rosenheim 
15/02 02:00
FT 
 Idrottsklubben Myran Women's
Tips Womens 
15/02 02:00
FT 
 Simmeringer Sc
Mistelbach 
15/02 02:00
FT 
 Sv Donau
Sc Rohrendorf 
15/02 02:10
FT 
 Juniors OO
FAC Team Fur Wien 
15/02 03:15
FT 
 Cd Huarte
Beti Kozkor Ke 
15/02 03:30
FT 
 Ammanford
Llanelli