Live3s Logo

LiveScore 13 Feb 2020

14/02 04:00
FT 
 Real Sociedad
CD Mirandes 
14/02 03:45
FT 
1 AC Milan
Juventus 
14/02 04:00
FT 
 Epinal
Saint Etienne 
14/02 03:30
FT 
 Royal Antwerp
Genk 
14/02 01:30
FT 
 Go Ahead Eagles
Utrecht 
14/02 03:45
FT 
 SC Heerenveen
Feyenoord Rotterdam 
14/02 08:30
FT 
 Sporting Cristal
Barcelona Sporting Club 
14/02 06:15
FT 
 Zamora Barinas
Plaza Colonia 
14/02 08:30
FT 
 Real Garcilaso
Audax Italiano 
14/02 08:30
FT 
1 Independiente
Fortaleza 1
13/02 21:00
FT 
 Wa Boufarik
Mc Oran 
13/02 21:00
FT 
 A Bou Saada
Rc Arba 1
13/02 21:00
FT 
 As Ain Mlila
Ca Bordj Bou Arreridj 
13/02 21:05
FT 
 Asm Oran
Usm Alger 
13/02 22:00
FT 
 Paradou Ac
El Bayadh 
13/02 22:00
FT 
 Usm Bel Abbes
Usm Annaba 
13/02 22:00
FT 
 Us Biskra
Cr Belouizdad 
14/02 01:45
FT 
1 Es Setif
Cs Constantine 
13/02 19:00
FT 
 Cs Constantine U21
Mc Oran U21 
14/02 08:05
FT 
1 Rivadavia Lincoln
Argentino Pergamino 
13/02 16:30
FT 
 Australia womens
China womens 
13/02 16:45
FT 
 Oakleigh Cannons
Avondale Heights 1
13/02 18:00
FT 
 Qaradag Lokbatan
Turan Tovuz 1
13/02 21:55
FT 
 Al-shabbab
Al-Hadd 
14/02 00:20
FT 
 Al-hala
East Riffa 
13/02 17:15
FT 
1 Bashundhara Kings
Uttar Baridhara Club 
13/02 20:30
FT 
 Sheikh Russel KC
Brothers Union 
13/02 20:35
FT 
 Sheikh Jamal
Chittagong Abahani 
14/02 06:00
FT 
 Audax Sp Womens
Gremio Womens 
14/02 06:00
FT 
 Ec Sao Jose Sp Womens
Cruzeiro Mg Womens 
14/02 07:30
FT 
 Corinthians Womens
Kindermann Womens 
14/02 08:00
 
 Iranduba Am Womens
Santos Womens 
14/02 03:30
FT 
 Ferroviaria Sp
Avai 
14/02 06:15
FT 
1 Novo Hamburgo RS
Ponte Preta 
14/02 07:30
FT 
 Afogados Da Ingazeira
Atletico Acreano 
14/02 08:30
FT 
 Sao Raimundo Pa
Cruzeiro 1
14/02 08:40
FT 
 Union Magdalena
Deportes Quindio 
14/02 08:00
FT 
1 Perez Zeledon
Santos De Guapiles 
14/02 03:00
FT 
 Liverpool Womens
Arsenal Womens 
13/02 22:00
FT 
 West Bromwich U23
Scunthorpe U23 
13/02 22:00
FT 
 Wigan Athletic U23
Sheffield United U23 
14/02 01:00
FT 
 Atromitos Athens
Aris Thessaloniki 
13/02 19:30
 
 East Bengal
Minerva Academy 
13/02 18:15
 
 Guardian Angel
Just Lang Ge Uthai Association 
13/02 22:00
FT 
 Fateh Hyderabad
Jamshedpur 
14/02 04:00
FT 
 Larkview Boys
Mid Sutton Sportslink 
14/02 04:05
FT 
 St Francis
Dublin University 
14/02 02:00
FT 
 Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Rishon Letzion 
13/02 21:00
FT 
 Ironi Nesher U19
Football Club Nave Yosef U19 1
14/02 01:15
FT 
 As Tel Aviv University Womens
Maccabi Emekheifer Womens 
14/02 01:30
FT 
 Maccabi Holon Womens
Maccabi Kishronot Hadera Womens 
14/02 02:00
FT 
 Ironi Ramat Hasharon Womens
Bnot Netanya Womens 
14/02 02:00
FT 
 Maccabi Kiryat Gat Womens
Hapoel Raanana Womens 
13/02 22:00
FT 
1 Catania
Ternana 
13/02 23:05
FT 
 Al-Arabi Club
Kazma 
13/02 23:30
FT 
 Cs Duguwolofila
Djoliba 
14/02 01:00
FT 
 Asc Tidjikja
Acs Ksar 
14/02 10:30
FT 
1 Correcaminos Uat
Tampico Madero 
13/02 14:30
FT 
 Armed Police Force
Brigade Boys 
13/02 17:50
FT 
 Saraswoti Youth Club
Sankata 
14/02 11:00
FT 
 Himalayan Sherpa Club
New Road Team 
13/02 22:00
FT 
1 Wadi Al Nes
Jabal Al Mukaber 1
13/02 21:45
FT 
 Al-Wakra
Al-Arabi SC 
14/02 00:45
FT 
1 Al-Ahli Doha
Al-Gharafa 
13/02 20:35
FT 
 Hajer
Al Suqoor Ksa 
13/02 20:30
FT 
 Al-Ettifaq
Al Hazm 
13/02 23:30
FT 
 Al Feiha
Al Hilal 
14/02 01:00
FT 
 Ural U19
Racing Ferrol U19 
13/02 22:00
FT 
 Erzurum Sports Bb
Trabzonspor 
14/02 00:15
FT 
 Sivasspor
Antalyaspor 
13/02 21:20
FT 
 Al Bataeh U19
Al Nasr Sc U19 
13/02 21:20
FT 
 Khor Fakkan U19
Al Wasl U19 2
13/02 21:20
FT 
 Al Ittihad Kalba U19
Dibba Al Fujairah U19 
13/02 21:25
FT 
 Ajman Scc U19
Al Dhaid U19 
13/02 21:25
FT 
 Al Jazira Club U19
Dubba Al Husun U19 
13/02 21:45
FT 
 Kashiwa Reysol U17
PSG U17 
14/02 00:00
FT 
 Aspire International U17
Suwon Samsung Bluewings U17 
13/02 16:00
FT 
 Illichivets
Fk Valmiera 
13/02 16:25
FT 
 Sabah
Persija Jakarta 
13/02 16:30
FT 
 Kingborough Lions
Glenorchy Knights 
13/02 16:30
FT 
 Sutherland Sharks
Marconi Stallions 
13/02 17:30
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Olympic 
13/02 18:30
FT 
 Louletano
IFK Goteborg 
13/02 19:00
FT 
 Alcoyano
Saburtalo Tbilisi 
13/02 19:00
FT 
 Mfk Vodnyk Mikolaiv
Krystal 
13/02 20:00
FT 
 Arema Malang
Persela Lamongan 
13/02 20:00
FT 
 Arsenal Tivat
Obilic 
13/02 20:50
FT 
 Pahang
Ukm 
13/02 21:00
FT 
 Ullensaker/Kisa IL
Raufoss 
13/02 21:00
 
 Ufa
Suduva 
13/02 21:00
FT 
 LKS Nieciecza
Vorskla Poltava 
13/02 21:00
FT 
 Illichivets
Lokomotiv Tbilisi 
13/02 21:00
FT 
 Ethiopia Bunna
Welkite Ketema 
13/02 22:00
FT 
1 Dinamo Moscow
Kairat Almaty 
14/02 00:30
FT 
 Middelfart
Kolding IF 1
14/02 01:30
FT 
1 Jammerbugt
Thisted 
14/02 01:30
FT 
 Dornbirner SV
Brauerei Egg 
14/02 02:00
FT 
 Inter Turkspor Kiel
Holstein Kiel 2 
14/02 02:00
FT 
 Akarps If
Uppakra If 
14/02 03:00
FT 
 Svu Halbenrain
Sv Muhlgraben 
14/02 03:30
FT 
 Muleno
Otelul Galati 
14/02 07:00
FT 
 CSA Alagoas AL
Cs Esportivo Al 
14/02 07:00
FT 
 Rangers Talca
Nublense