Live3s Logo

LiveScore 12 Feb 2020

13/02 03:45
FT 
 Luton Town
Sheffield Wednesday 
13/02 03:45
FT 
 Bristol City
Derby County 
13/02 03:45
FT 
 Millwall
Fulham 
13/02 03:45
FT 
 Huddersfield Town
Cardiff City 
13/02 04:00
FT 
 Stoke City
Preston North End 
13/02 04:00
FT 
 Reading
West Bromwich 
13/02 04:00
FT 
 Athletic Bilbao
Granada 
13/02 03:45
FT 
 Inter Milan
Napoli 
13/02 01:30
FT 
 Dijon
Paris Saint Germain 
13/02 04:05
FT 
 Lyon
Marseille 
13/02 03:30
FT 
 Standard Liege
Club Brugge 
13/02 03:30
FT 
 Red Star Waasland-Beveren
Kortrijk 
13/02 01:30
FT 
 AZ Alkmaar
NAC Breda 
13/02 03:45
FT 
1 Vitesse Arnhem
Ajax Amsterdam 
13/02 03:45
FT 
 Celtic
Hearts 1
13/02 03:45
FT 
 Hibernian
Ross County 
13/02 03:45
FT 
 Kilmarnock
Glasgow Rangers 
13/02 03:45
FT 
 Livingston
St. Mirren 
13/02 03:45
FT 
 St. Johnstone
Motherwell 1
13/02 06:15
FT 
 Palestino
Cerro Largo 
13/02 06:15
FT 
 Cerro Porteno
Universitario de Deportes 
13/02 08:30
AET 
 Atletico Tucuman
The Strongest 
90 minutes[2-0], Double bouts[2-2], Penalty Kicks[6-5]
13/02 08:30
FT 
1 Corinthians
Guarani CA 1
13/02 06:15
FT 
 Lanus
Univ. Catolica 
13/02 06:15
FT 
 Huachipato
Deportivo Pasto 
13/02 08:30
FT 
 Bahia
Nacional Asuncion 
13/02 08:30
FT 
 Llaneros de Guanare
Liverpool P 
12/02 18:00
FT 
2 Jeonbuk Hyundai Motors
Yokohama F Marinos 
12/02 18:00
FT 
 Vissel Kobe
Johor 
12/02 21:00
FT 
 Glasgow Rangers U19
Atletico Madrid U19 
12/02 21:00
AET 
 Midtjylland U19
Lille U19 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[7-6]
12/02 23:00
AET 
 Porto U19
Red Bull Salzburg U19 
90 minutes[1-1], Penalty Kicks[6-7]
12/02 23:00
AET 
 Dynamo Kyiv U19
Dinamo Zagreb U19 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[3-4]
13/02 00:00
AET 
 Sheriff U19
Crvena Zvezda U19 
90 minutes[0-0], Penalty Kicks[2-4]
13/02 01:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Lyon U19 
13/02 01:00
AET 
 Rennes U19
Club Brugge U19 
90min [1-1], Penalty [5-3],
12/02 17:00
FT 
 Shan United
Kaya 
12/02 19:00
FT 
 Maziya S&RC
Abahani Limited 
12/02 19:45
FT 
 Tampines Rovers FC
PSM Makassar 1
12/02 22:00
FT 
 Bengaluru
Paro 
13/02 09:00
FT 
 Pachuca
Toluca 
13/02 11:00
FT 
 Csyd Dorados De Sinaloa
Juarez 
12/02 20:30
FT 
 Partizani Tirana
Beselidhja Lezhe 
12/02 20:30
FT 
 Teuta Durres
Erzeni 
12/02 20:30
FT 
 Kf Flamurtari Pristina Kos
Vllaznia Shkoder 
12/02 20:30
FT 
 KF Tirana
Kastrioti Kruje 1
12/02 20:30
FT 
 KS Perparimi Kukesi
Lushnja Ks 
12/02 20:30
FT 
 Skenderbeu Korca
Besa Kavaje 
12/02 20:30
 
1 KF Laci
Ks Bylis 
12/02 20:30
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Apolonia Fier 
13/02 04:00
FT 
 UE Sant Julia
La Massana 
13/02 09:45
Postp. 
 Desamparados
Sportivo Penarol 
13/02 04:00
FT 
 Yupanqui
Cdys Juventud Unida 
13/02 03:30
FT 
 Westerlo
Lokeren 
13/02 08:00
 
 Bolivar
Aurora 
13/02 08:30
FT 
 San Jose
Nacional Potosi 
13/02 08:30
 
 Royal Pari
Club Guabira 
13/02 07:30
FT 
 Fluminense
Flamengo 
13/02 08:30
FT 
 Barbalha
Ferroviario CE 
13/02 03:00
FT 
 Aparecidense Go
Crac Go 
13/02 02:00
FT 
 Ca Votuporanguense Sp
Monte Azul Sp 
13/02 06:00
FT 
 Red Bull Brasil
Sao Caetano (SP) 
13/02 06:00
FT 
 Sertaozinho
Atibaia 
13/02 07:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Penapolense 
13/02 07:00
FT 
1 Taubate
Sao Bento 1
13/02 07:00
FT 
 Xv De Piracicaba
Rio Claro 
13/02 07:00
FT 
 Central Sc Pe
Vitoria Pe 
13/02 07:00
FT 
 Petrolina Pe
Decisao 
13/02 06:00
FT 
 Flamengo Womens
Ponte Preta Womens 
13/02 02:30
FT 
 Bragantino Pa
Ceara 
13/02 03:00
FT 
 Bangu
Oeste FC 
13/02 03:00
FT 
 Frei Paulistano
Remo Belem (PA) 
13/02 03:00
FT 
1 Caucaia Ce
Sao Jose Poa Rs 
13/02 06:15
FT 
 Brusque
Sport Recife 
13/02 07:30
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Botafogo PB 
13/02 07:30
FT 
 SE do Gama (DF)
Brasil De Pelotas Rs 2
13/02 08:30
FT 
 Altos/pi
Vasco da Gama 
13/02 08:30
FT 
 Toledo Colonia Work Pr
Nautico (PE) 
13/02 08:30
FT 
 Campinense Pb
Atletico-MG 
13/02 08:30
FT 
1 Galvez Ac
Vila Nova (GO) 
13/02 09:30
FT 
1 Manaus Am
Coritiba (PR) 
13/02 01:30
FT 
 Canon Yaounde
Bamboutos De 
13/02 08:40
FT 
 Bogota
Atletico Huila 
13/02 10:00
FT 
 Herediano
Cartagines Deportiva SA 
13/02 10:00
FT 
 Alajuelense
Guadalupe 
12/02 23:00
FT 
 Pafos
Apollon Limassol FC 
13/02 00:00
FT 
 AEL Limassol
AEK Larnaca 
13/02 03:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
Birmingham Womens 
13/02 03:00
FT 
 Manchester City Womens
Bristol Academy Womens 
13/02 03:30
FT 
 Reading Womens
West Ham United Womens 
13/02 03:30
FT 
1 Tottenham Hotspur Womens
Everton Cd Womens 
13/02 03:45
FT 
 Brighton Ha Womens
Manchester United Womens 
13/02 03:45
FT 
 Lewes
AFC Hornchurch 1
13/02 03:00
FT 
1 Deportivo Reu
Csd Solola 
13/02 05:00
FT 
 Chimaltenango
Deportivo San Pedro 
13/02 05:00
FT 
 Nueva Concepcion
Deportivo Xinabajul 
13/02 05:30
FT 
 Cd Achuapa
Cd Sansare 
13/02 10:00
FT 
 Csyd Sacachispas
Deportivo Petapa 
13/02 05:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Guastatoya 
13/02 05:30
FT 
 Deportivo Sanarate
CD Puerto de Iztapa 1
13/02 05:30
FT 
 Siquinala
CD Malacateco 
13/02 09:00
 
 Deportivo Mixco
Coban Imperial 1
13/02 10:00
FT 
 Xelaju MC
CSD Municipal 
13/02 05:35
FT 
 Real Sociedad Tocoa
Marathon 
13/02 09:00
FT 
 Real Espana
Real De Minas 
13/02 09:00
FT 
 Lobos Upnfm
CD Motagua 
13/02 09:00
FT 
 CD Olimpia
Honduras Progreso 
13/02 09:30
FT 
1 Platense
CD Vida 1
12/02 13:00
FT 
 Wofoo Tai Po
Happy Valley 
12/02 16:00
FT 
 Yuen Long
Southern District 
12/02 21:00
FT 
 Pecs
Paksi SE 
12/02 21:10
FT 
 Dorogi
Iiikeruleti Tue 
13/02 01:00
FT 
 Bekescsaba
Puskas Akademia 
13/02 01:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Dunaujvaros 
13/02 01:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Kaposvar 
13/02 02:30
FT 
 Budapest Honved
Szombathelyi Haladas 
13/02 04:00
FT 
 IA Akranes
KR Reykjavik 
12/02 21:30
 
 Chennai City
Gokulam Kerala 
12/02 18:15
 
 Sporting Clube de Goa
Churchill Brothers Sc 
12/02 22:00
FT 
 Goa
Mumbai City 
13/02 04:00
FT 
1 Liffeys Pearse
Crumlin United 
12/02 20:30
 
 Beitar Jerusalem Oren U19
Hapoel Beer Sheva U19 
12/02 21:00
 
 Beitar Shimshon Tel Aviv U19
Hapoel Qiryat Ono U19 
12/02 23:00
FT 
 Hapoel Kiryat Shmona U19
Maccabi Tel Aviv U19 
12/02 22:00
AET 
 Juventus U23
Feralpisalo 
90min [2-0], Aggregate [2-2], 120min [4-0],
13/02 00:00
FT 
 Bouake
San Pédro 
13/02 00:30
FT 
 Asc Police
Asc Kedia 
13/02 00:00
FT 
 Forces Armee Royales
RCA Raja Casablanca Atlhletic 
12/02 15:15
FT 
1 Himalayan Sherpa Club
Jawalakhel Youth Club 1
13/02 11:00
FT 
 Nepal Police Club
Friends 
12/02 23:00
FT 
 Enyimba International
Wikki Tourist 
12/02 23:00
FT 
 Akwa United
Akwa Starlets 
13/02 00:00
FT 
 Sp. Ideal
Sertanense 
13/02 04:45
FT 
 Porto
Academico Viseu 
12/02 23:00
FT 
 Al-Khuraitiat
Russell City 
12/02 23:00
FT 
 Al Nasa Qat
Al Bidda Sc 
12/02 23:00
FT 
1 Al Mesaimeer Club
Al-Shamal 
12/02 23:30
FT 
 Al Muaidar Club
Al Markhiya 
13/02 08:00
FT 
1 Flow 4g Cayon Rockets
Fast Cash Saddlers Utd 
12/02 20:25
FT 
 Al Qadasiya
Al Nahdha 
12/02 20:30
FT 
 Al Jeel
Al Mojzel 
12/02 20:50
FT 
 Al Bukayriyah
Al Ansar 
12/02 20:55
FT 
 Najran
Al Rbeea 
12/02 21:00
FT 
 Al Tai
Al Ameade 
13/02 01:30
FT 
 Bidvest Wits
Maritzburg United 
12/02 21:00
FT 
 Kmc
Coastal Union 
12/02 17:00
FT 
1 Assumption United U19
Buriram United U19 
12/02 19:00
FT 
 Chonburi U19
Satun United U19 
13/02 06:00
FT 
 Central
W Connection FC 
13/02 01:30
FT 
1 Galatasaray
Alanyaspor 
12/02 15:00
FT 
 Klasa
Young Physiques Union 
12/02 16:00
FT 
 Arsenal Tula
UTA Arad 
12/02 16:00
FT 
 Irtysh Pavlodar
Baltika 
12/02 16:30
FT 
 Sydney United
North Shore Marin 
12/02 16:30
FT 
 Bhayangkara Surabaya United
Persebaya Surabaya 
12/02 16:30
FT 
 Western Sydney
APIA Leichhardt Tigers 
12/02 16:45
FT 
 Sydney Olympic
St George City Fa 
12/02 17:00
FT 
 Universitaea Cluj
Unirea Dej 
12/02 17:00
FT 
 Balotesti
Unirea 2004 Slobozia 
12/02 17:00
FT 
 Crisul Chisineu Cris
Ripensia Timisoara 
12/02 17:00
FT 
 Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Studentski Grad 
12/02 17:00
 
 Minyor Pernik
Kom Podgorica 
12/02 17:15
FT 
 West Torrens Birkalla
Adelaide Raiders SC 
12/02 17:15
FT 
 Dmrao
Sagolband United 
12/02 17:30
FT 
 Elche Cf Ilicitano
Leningradets 
12/02 17:50
FT 
1 Universidad Camilo Jose Cela
Universidad Comillas 1
12/02 18:00
FT 
 Ural Sr
IK Brage 
12/02 18:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Viktoria Plzen 2 
12/02 18:00
FT 
 Volyn
Veres Rivne 
12/02 18:00
FT 
 Zaglebie Sosnowiec
Sandecja 
12/02 18:00
FT 
 CS Mioveni
Acs Vedita Colonesti Ms 
12/02 18:15
FT 
 Vihren Sandanski
Pirin 2002 Razlog 
12/02 18:30
FT 
 Fotbal Trinec
Dukla Banska Bystrica 
12/02 18:30
FT 
1 Pifa Sports
Millat 2
12/02 19:00
FT 
 Fk Banik Sokolov
Chrudim 
12/02 19:00
FT 
 Sk Slovan Varnsdorf
Dukla Praha 
12/02 19:00
FT 
 Warta Poznan
Bytovia Bytow 
12/02 19:00
FT 
 Grbalj Radanovici
FK Metalac Gornji Milanovac 
12/02 19:00
FT 
 Comuna Recea
Zalau 
12/02 19:00
FT 
 Ohrid 2004
Kf Gostivari 
12/02 19:10
FT 
 Baltyk Gdynia
Olimpia Elblag 
12/02 19:15
FT 
 Podillya Khmelnytskyi
Nyva Ternopil 
12/02 19:20
FT 
 Gks Jastrzebie
Belchatow 
12/02 19:30
FT 
1 Neman Grodno
Vigvam Smolevichy 
12/02 19:55
FT 
 Persik Kediri
Madura United 
12/02 20:00
FT 
 Dnipro 1
Changchun YaTai 
12/02 20:00
FT 
 Neftekhimik Nizhnekamsk
Septemvri Simitli 
12/02 20:00
FT 
 Zvezdara
BSK Borca 
12/02 20:05
FT 
 Ks Legionovia Legionowo
Gornik Leczna 
12/02 20:05
FT 
 Graficar Beograd
Podbeskidzie 
12/02 20:30
FT 
 Frydek-mistek
Blansko 
12/02 21:00
FT 
 Flora Tallinn
Metta/LU Riga 
12/02 21:00
FT 
 Rudar Prijedor
Radnik Bijeljina 
12/02 21:00
FT 
 Italy U19
Switzerland U19 
12/02 21:00
FT 
 Levadia Tallinn
Miedz Legnica 
12/02 21:00
FT 
 Dynamo Kyiv
Tobol Kostanai 
12/02 21:00
FT 
 Stal Mielec
Widzew lodz 
12/02 21:00
FT 
 Radnicki 1923 Kragujevac
Fk Sloga Petrovac Na Mlavi 
12/02 21:05
FT 
 Misc Mifa
Kelantan United 
12/02 21:30
FT 
 Triestina
Tabor Sezana 
12/02 21:30
FT 
 NK Triglav Kranj
Backa Backa Palanka 
12/02 21:40
FT 
 Kozuv
Osogovo 
12/02 22:00
FT 
 PFC Oleksandria
Dinamo Tbilisi 
12/02 22:00
FT 
 Basel U21
Aarau 
12/02 22:00
FT 
 Neretva
Gosk Dubrovnik 
12/02 22:05
FT 
 Arsenal Tula
Shakhter Soligorsk 
12/02 23:00
FT 
 Kongsvinger
Molde 
12/02 23:00
FT 
 Vysocina Jihlava
SC Znojmo 
12/02 23:00
FT 
 Ural Sr
Tekstilshchik Ivanovo 
13/02 00:00
FT 
 Jerv
Arendal 
13/02 00:00
FT 
 Chrobry Glogow
Gornik Polkowice 
13/02 00:00
FT 
 SC Farense
Hammarby 
13/02 00:00
FT 
 Granicar Zupanja
Bijelo Brdo 
13/02 00:30
FT 
 Portugal U17
Spain U17 
13/02 00:30
FT 
 PFC Oleksandria
Dnipro 1 
13/02 00:30
FT 
 Brinje Grosuplje
NK Krka 
13/02 01:00
FT 
 Sandviken Womens
Aasane Womens 
13/02 01:00
FT 
 Fk Graffin Vlasim
Stechovice 
13/02 01:00
FT 
 Wigry Suwalki
Resovia Rzeszow 
13/02 01:00
FT 
 Ruch Radzionkow
Lgks 38 Podlesianka 
13/02 01:00
FT 
 Mks Kluczbork
Rks Radomsko 
13/02 01:00
FT 
 Wigry Suwalki
Cwks Resovia Rzeszow 
13/02 01:30
FT 
 Sportunion Mauer
Sc Ortmann 
13/02 01:30
FT 
 Fv Austria Xiii
Fcj Alt Ottakring 
13/02 02:00
FT 
 Sv Heimstetten
Sv Pullach 
13/02 02:00
FT 
 Nurnberg Am
Sc Eltersdorf 
13/02 02:00
FT 
 Pirmasens
Saarbrucken 
13/02 02:00
FT 
 Schaffhausen
Rielasingen Arlen 
13/02 02:00
FT 
 Stenungsunds If
Ljungskile SK 
13/02 02:00
FT 
 Vocklamarkt
SK Vorwarts Steyr 
13/02 02:00
FT 
 Columbus Crew
Sporting Kansas City 
13/02 02:00
FT 
 Saarbrucken
Pirmasens 
13/02 02:15
FT 
 Astoria Walldorf
Neckarsulmer Sport-Union 
13/02 03:30
FT 
 New England Revolution
Colorado Rapids 
13/02 03:45
FT 
 Highworth Town
AFC Totton 
13/02 03:45
FT 
 Widnes
Hyde United 
13/02 03:45
FT 
1 Worksop Town
Matlock Town 
13/02 04:00
FT 
 Orange County Blues Fc
Chicago Fire 
13/02 04:00
FT 
 Los Angeles
Toronto 
13/02 06:00
FT 
 Tormenta
Charlotte Independence 
13/02 07:00
FT 
 CRB (AL)
ASA AL 
13/02 08:00
 
 Montreal Impact
Nashville 
13/02 09:30
FT 
 San Antonio
Dallas 
12/02 21:00
FT 
 Zanaco
Kansanshi Dynamos