Live3s Logo

LiveScore 09 Feb 2020

09/02 22:00
FT 
 Sheffield United
Bournemouth 
09/02 19:00
FT 
 Espanyol
Mallorca 
09/02 21:00
FT 
 Real Sociedad
Athletic Bilbao 1
09/02 23:00
FT 
 Osasuna
Real Madrid 
10/02 01:30
FT 
 Celta Vigo
Sevilla 
10/02 04:00
FT 
1 Real Betis
Barcelona 1
09/02 19:30
FT 
 Spal
Sassuolo 
09/02 22:00
FT 
 Brescia
Udinese 
09/02 22:00
FT 
 Napoli
Lecce 
09/02 22:00
FT 
 Genoa
Cagliari 
10/02 01:00
FT 
 Parma
Lazio 
10/02 03:45
FT 
 Inter Milan
AC Milan 
10/02 01:00
FT 
 Bayern Munich
RB Leipzig 
09/02 22:00
FT 
1 Montpellier
Saint Etienne 
10/02 00:00
FT 
 Strasbourg
Stade Reims 
10/02 04:00
FT 
 PSG
Lyon 
09/02 21:30
FT 
 Millwall
West Bromwich 
09/02 19:15
Postp. 
 Utrecht
Ajax Amsterdam 
09/02 21:30
Postp. 
 AZ Alkmaar
Feyenoord Rotterdam 
09/02 23:00
FT 
 Desportivo de Tondela
Maritimo 
09/02 23:00
FT 
 Moreirense
Vitoria Setubal 
10/02 01:30
FT 
 Sporting Lisbon
Portimonense 
10/02 04:00
FT 
1 Aves
Rio Ave 
09/02 13:00
FT 
 Newcastle Jets
Central Coast Mariners 
09/02 23:00
FT 
1 Us Biskra
Js Kabylie 
10/02 04:00
FT 
 Acassuso
Justo Jose De Urquiza 
10/02 04:00
FT 
1 Argentino de Quilmes
Los Andes 
10/02 04:15
FT 
 Villa San Carlos
Ca San Miguel 
10/02 04:00
FT 
 General Lamadrid
Berazategui 
10/02 04:15
FT 
1 Argentino De Merlo
Deportivo Merlo 1
10/02 04:00
FT 
 Defensores de Belgrano
Gimnasia Mendoza 1
10/02 04:05
FT 
1 Deportivo Moron
Nueva Chicago 1
10/02 05:00
FT 
 San Martin Tucuman
Almagro 
10/02 06:00
FT 
 Agropecuario De Carlos Casares
Alvarado Mar Del Plata 
10/02 06:00
FT 
 Instituto
Villa Dalmine 
10/02 04:00
FT 
 Liniers
Deportivo Muniz 1
10/02 04:00
FT 
 Argentino De Rosario
Defensores De Cambaceres 1
10/02 04:35
FT 
1 San Lorenzo
Velez Sarsfield 1
10/02 06:40
FT 
2 Racing Club
Independiente 2
10/02 08:45
FT 
 Union Santa Fe
River Plate 
10/02 04:00
FT 
 Deportivo Camioneros
Huracan Las Heras 
10/02 04:00
FT 
 Club Circulo Deportivo
Sansinena 
10/02 04:30
FT 
 Csyd Juventud Unida Gualeguaychu
Sarmiento Resistencia 
10/02 05:05
FT 
 Gimnasia C Uruguay
Ca Guemes 1
10/02 07:30
FT 
 Sportivo Belgrano
Defensores Pronunciamiento 1
10/02 08:00
FT 
 Villa Mitre
Olimpo 
10/02 08:30
FT 
 Ca Juventud Unida San Luis
Sol De Mayo 
10/02 03:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
Mc Alger 
09/02 14:00
FT 
 South Korea womens
Vietnam womens 
10/02 01:00
FT 
 SKU Amstetten
Red Bull Salzburg 
10/02 08:00
 
 Weymouth Wales
Wotton 
10/02 03:00
FT 
 Club Guabira
Bolivar 
10/02 07:30
FT 
 Blooming
Oriente Petrolero 1
10/02 05:00
FT 
 CRB (AL)
CSA Alagoas AL 1
10/02 05:00
FT 
 River Pi
America Natal Rn 
10/02 03:00
FT 
 Esportivo Rs
Caxias Rs 
10/02 06:00
FT 
 Sao Luiz(RS)
EC Pelotas RS 
10/02 03:00
FT 
 Goiania
Vila Nova (GO) 
10/02 03:00
FT 
 Villa Nova-MG
Tupynambas 
10/02 03:00
FT 
 Corinthians
Inter De Limeira 
10/02 05:00
FT 
 EC Santo Andre
Sao Paulo 
10/02 06:00
FT 
 Gremio Novorizontino
Ituano Sp 
09/02 21:00
FT 
 Monte Azul Sp
Taubate 
10/02 03:00
FT 
 Decisao
Sport Recife 
10/02 07:30
FT 
1 Union Espanola
Palestino 
10/02 03:00
FT 
 La Equidad
Deportivo Pereira 1
10/02 05:00
FT 
 CD Jaguares
Millonarios 
10/02 04:30
FT 
 Orsomarso
Valledupar 
10/02 04:30
FT 
 Union Magdalena
Tigres Zipaquira 
10/02 04:30
FT 
 Real Santander
Cortulua 
10/02 07:00
FT 
 USA womens
Canada womens 
10/02 01:00
FT 
 Cartagines Deportiva SA
Ad San Carlos 1
10/02 01:00
FT 
2 Universidad de Costa Rica
Jicaral 
10/02 05:00
FT 
 Limon
Perez Zeledon 1
10/02 05:00
FT 
 Santos De Guapiles
Herediano 
10/02 06:30
FT 
1 Deportivo Saprissa
Alajuelense 1
09/02 22:00
FT 
 NK Rijeka
Slaven Belupo Koprivnica 1
10/02 00:30
FT 
 Dinamo Zagreb
Hnk Gorica 1
09/02 22:00
FT 
 Omonia Nicosia
Ethnikos Achnas 
09/02 23:00
FT 
 Apollon Limassol FC
E.N.Paralimni 
09/02 23:00
FT 
 Haras El Hedoud
El Gounah 
10/02 01:30
FT 
1 El Ismaily
El Zamalek 
09/02 22:00
Postp. 
 Everton Cd Womens
Liverpool Womens 
09/02 22:00
Postp. 
 Arsenal Womens
Tottenham Hotspur Womens 
09/02 22:00
Postp. 
 Birmingham Womens
Brighton Ha Womens 
09/02 22:00
Postp. 
 Charlton Athletic Womens
Sheffield United Womens 
09/02 22:00
Postp. 
 Lewes Womens
London City Lionesses Womens 
09/02 22:00
 
 Milton Keynes Dons Womens
Gillingham Womens 
09/02 22:50
FT 
 Keila Jk
Helios Kharkiv 
10/02 00:00
FT 
 RoPS Rovaniemi
Haka 
09/02 21:30
FT 
 Evreux U19
Valenciennes Us U19 
09/02 21:30
FT 
 Bordeaux U19
Nantes U19 
09/02 21:00
FT 
 Asj Soyaux Womens
PSG Womens 
09/02 18:00
FT 
 Paris U19
Le Puy Foot 43 Auvergne U19 
09/02 20:00
FT 
 Wurzburger Kickers
Ingolstadt 04 1
09/02 21:00
FT 
 Chemnitzer
Hallescher 
09/02 20:30
FT 
 Arminia Bielefeld
SSV Jahn Regensburg 
09/02 20:30
FT 
 Greuther Furth
Hannover 96 1
09/02 20:30
FT 
 SV Wehen Wiesbaden
Bochum 
09/02 18:05
FT 
 Augsburg U19
Sc Freiburg U19 
09/02 20:00
FT 
 Kaiserslautern U19
Greuther Furth U19 
09/02 18:00
FT 
 Rw Oberhausen U19
Bayer Leverkusen U19 
09/02 20:00
FT 
 Preuben Munster U19
Arminia Bielefeld U19 
09/02 21:00
FT 
 Sv Atlas Delmenhorst
Arminia Hannover 
09/02 21:00
Postp. 
 Altonaer
Hannover 96 Am 
09/02 20:30
FT 
 Berliner Ak 07
Lichtenberg 47 
09/02 20:30
FT 
 Zfc Meuselwitz
VSG Altglienicke 
09/02 20:30
FT 
 Viktoria Berlin 1889
SV Babelsberg 03 
09/02 21:00
FT 
 Asteras Tripolis
Aris Salonica 
09/02 21:00
FT 
 Asteras Tripolis
Aris Thessaloniki 
09/02 23:15
FT 
 Atromitos Athens
Olympiakos Piraeus 1
10/02 00:00
FT 
 PAOK Saloniki
OFI Crete 
10/02 01:30
FT 
 AEK Athens
Panathinaikos 
09/02 18:00
FT 
1 Aek Athens U19
Panathinaikos U19 
09/02 18:00
FT 
 Paok Saloniki U19
Ofi Crete U19 
09/02 18:00
FT 
 Atromitos U19
Olympiakos Piraeus U19 
09/02 20:00
FT 
 Pas Lamia U19
Ael Larisa U19 
10/02 01:00
FT 
 Csd Solola
Nueva Concepcion 
10/02 01:35
FT 
 Antigua Gfc
Xelaju MC 
10/02 02:00
FT 
 CD Malacateco
Deportivo Mixco 
10/02 03:30
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Siquinala 
10/02 04:00
FT 
 Real Sociedad Tocoa
CD Olimpia 1
10/02 00:00
FT 
 Ajka
Vasas 
10/02 00:00
FT 
 Szegedi Ak
Gyirmot Se 1
10/02 01:00
FT 
 ETO Gyori FC
Siofok 
09/02 19:30
 
 Mohun Bagan
Minerva Academy 
09/02 21:30
 
 Churchill Brothers
Chennai City 
09/02 18:15
 
 Dempo SC
Guardian Angel 
09/02 22:00
FT 
1 Chennai Titans
Bengaluru 
10/02 01:00
FT 
 Ashdod MS
Bnei Yehuda Tel Aviv 
10/02 02:15
FT 
1 Hapoel Beer Sheva
Sektzia Nes Tziona 
09/02 17:00
FT 
 Cagliari U19
Juventus U19 
09/02 19:00
FT 
 Torino U19
Genoa U20 1
09/02 22:00
FT 
 Juventus U23
Albinoleffe 
09/02 22:00
 
 Novara
Pomigliano 
09/02 22:00
 
 Olbia
Carrarese 
09/02 22:00
FT 
 Us Pianese
Pro Patria 
09/02 22:00
FT 
 Renate Ac
Pistoiese 1
10/02 00:30
FT 
 Arezzo
Como 
10/02 00:30
FT 
 Giana
Alessandria 
10/02 00:30
FT 
 Lecco
Us Pergolettese 
10/02 00:30
FT 
 Robur Siena Ssd
Ac Monza 
09/02 22:00
FT 
 Carpi
Reggio Audace 1
09/02 22:00
 
 Fermana
Alto Adige/sudtirol 
09/02 22:00
 
 Vis Pesaro
Vicenza 
10/02 00:30
FT 
 Azy Based Nano Bo
Triestina 2
10/02 00:30
FT 
 Cesena
Padova 
10/02 00:30
FT 
 Ravenna
Piacenza 
09/02 22:00
 
 Us Casertana 1908
Bisceglie 1913 
09/02 22:00
FT 
 Az Picerno Asd
Vibonese 
09/02 22:00
 
 Rende
Paganese 
09/02 22:00
 
 Asd Sicula Leonzio
Potenza 
10/02 00:30
FT 
 Ac Monopoli
Bari 1
10/02 00:30
FT 
 Virtus Francavilla
Avellino 1
10/02 00:30
FT 
 Viterbese
Teramo 
09/02 22:00
FT 
1 Pisa
Chievo 
09/02 22:00
FT 
 Virtus Entella
Pescara 
10/02 04:00
FT 
 Cosenza Calcio 1914
Benevento 1
09/02 21:40
 
 Al Yarmouk
Al Ttadamon 
09/02 18:00
FT 
 Pieta Hotspurs
Naxxar Lions 
09/02 21:00
FT 
1 Tarxien Rainbows
Santa Lucia 
10/02 02:00
FT 
 Pumas UNAM
Atletico San Luis 
10/02 08:00
FT 
 Queretaro
Club America 
10/02 10:00
FT 
 Juarez
Necaxa 
10/02 01:00
FT 
 MCO Mouloudia Oujda
HUSA Hassania Agadir 
10/02 08:00
FT 
 Walter Ferretti
Diriangen 
10/02 08:00
FT 
 Juventus Managua
Chinandega 
09/02 23:00
FT 
 Lobi Stars
Wikki Tourist 1
10/02 06:00
FT 
1 12 De Octubre
Cerro Porteno 
10/02 00:00
FT 
 Sporting Cristal
Cienciano 
10/02 04:00
FT 
 Cienciano
Dep. San Martin 
10/02 04:30
FT 
 Deportivo Llacuabamba
Academia Deportiva Cantolao 1
10/02 06:15
FT 
 Carlos Manucci
Alianza Lima 
10/02 08:30
FT 
 Deportivo Municipal
Utc Cajamarca 
09/02 19:30
FT 
 Wisla Plock
Pogon Szczecin 
09/02 22:00
FT 
 Piast Gliwice
Zaglebie Lubin 
10/02 00:30
FT 
 Legia Warszawa
LKS Lodz 
09/02 19:15
FT 
 UD Oliveirense
SL Benfica 2 
09/02 23:00
FT 
 Vilafranquense
Sporting Covilha 
09/02 23:00
FT 
 Chaves
Academica Coimbra 
10/02 01:15
FT 
 GD Estoril-Praia
Casa Pia Ac 
09/02 23:00
FT 
 Amarante
Pedras Rubras 
09/02 23:00
FT 
 Amora
Sintra Football 
09/02 23:00
FT 
 Maritimo 2
Assoc.Desportiva Oliveirense 
09/02 23:00
FT 
 Sertanense
Beira Mar 
09/02 20:30
FT 
 Sepsi
Politehnica Iasi 
09/02 23:00
FT 
 Cs Voluntari
Dinamo Bucuresti 1
10/02 02:00
FT 
 Viitorul Constanta
Universitatea Craiova 
09/02 17:00
 
 Berkut Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
09/02 19:00
 
 Norilsky Nickel Futsal
Novali Futsal 
09/02 20:00
FT 
 Bsc Glasgow
Hibernian 
09/02 22:00
FT 
 Clyde
Celtic 
09/02 21:00
AET 
 Orlando Pirates
Bidvest Wits 1
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [2-3],
10/02 07:00
FT 
1 Colombia U23
Uruguay U23 
10/02 09:30
FT 
 Argentina U23
Brazil U23 
09/02 18:30
FT 
 Alboraya U19
Elche U19 1
09/02 19:00
FT 
 Villarreal U19
Torre Levante U19 
09/02 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna U19
Racing Santander U19 
09/02 19:00
FT 
 Ad Nervion U19
Cd 26 De Febrero U19 
09/02 19:00
FT 
 Conxo Santiago U19
Racing Ferrol U19 
09/02 20:00
FT 
 Las Palmas U19
Cd Ofra U19 
09/02 19:00
FT 
 Albacete
SD Ponferradina 
09/02 19:00
FT 
 Alcorcon
Deportivo La Coruna 
09/02 23:00
FT 
 Sporting de Gijon
CD Mirandes 
10/02 01:15
FT 
 CD Lugo
Elche 
10/02 01:15
FT 
1 Rayo Vallecano
Real Oviedo 
10/02 03:30
FT 
 Malaga
Numancia 
09/02 18:30
FT 
 UD Melilla
Marino luanco 
09/02 19:00
FT 
 Atletico Baleares
Pontevedra 
09/02 19:00
FT 
 Las Rozas
Inter De Madrid 3
09/02 19:00
 
 Real Madrid Castilla
Las Palmas Atletico 
09/02 19:00
FT 
 Ud Ibiza
Coruxo 
10/02 00:00
FT 
 Burgos CF
Cultural Leonesa 2
10/02 00:00
FT 
 Cd Guijuelo
Haro Deportivo 
10/02 00:00
FT 
 UD Logrones
Salmantino 1
09/02 19:00
FT 
 Cd Ebro
SD Ejea 
09/02 19:00
FT 
 Valencia Cf Mestalla
UE Olot 
10/02 00:00
FT 
 Lleida
CF Badalona 1
10/02 00:30
FT 
 Orihuela CF
Hercules 1
10/02 01:00
FT 
 Ue Cornella
Gimnastic Tarragona 
10/02 01:30
FT 
 CF La Nucia
Sabadell 
09/02 18:30
FT 
 Portugalete
Sd Balmaseda 
09/02 18:30
FT 
1 Parla Escuela
Pozuelo Alarcon 
09/02 18:30
FT 
1 Cd Valdefierro
Sd Tarazona 
09/02 19:00
FT 
 Ua Horta
Cp San Cristobal 
09/02 19:00
FT 
1 Ud Paterna
Intercity 
09/02 19:00
FT 
 EC Granollers
Terrassa 
09/02 19:00
FT 
 Vilafranca
Pobla De Mafumet Cf 
09/02 19:00
FT 
3 Olivenza
Cd Azuaga 
09/02 19:00
FT 
 Cd San Roque De Lepe
Ciudad Lucena 
09/02 19:00
FT 
 Ue Castelldefels
Cf Peralada 
09/02 19:00
FT 
 Manchego Ciudad
La Solana 
09/02 19:00
FT 
 Cd Varea
Cd Berceo 
09/02 19:00
FT 
 Caudal
Cd Llanes 
09/02 19:00
FT 
 Cd Roda
Alcoyano 
09/02 19:15
FT 
 Ue Sants
L'Hospitalet 
09/02 19:15
FT 
 Jerez
Up Plasencia 
09/02 19:15
FT 
 Cd Plus Ultra
Lorca Deportiva 
09/02 19:30
FT 
 Ub Lebrijana
Real Betis B 
09/02 19:30
FT 
 Constancia
Sd Formentera 
09/02 19:30
FT 
 Cd Diocesano
Cacereno 
09/02 20:00
FT 
2 Villa Santa Brigida
Lanzarote 
09/02 20:30
FT 
 Atletico Tacoronte
Las Palmas C 1
09/02 23:00
FT 
 Calamocha
Teruel 1
09/02 23:00
FT 
1 RSD Alcala Henares
Mostoles 
10/02 00:00
FT 
 CD Olimpic Xativa
Jove Espanol 
10/02 00:00
FT 
 Gimnastica Torrelavega
U.M. Escobedo 
10/02 00:00
FT 
1 Ud Paiosaco
Silva SD 
10/02 00:00
FT 
 Ud Somozas
CD Barco 1
10/02 00:00
FT 
 Cd Villacanas
Quintanar Del Rey 
10/02 00:00
FT 
 CD Guadalajara
Ud Socuellamos 
10/02 00:00
FT 
 Ue Vilassar De Mar
Ce Europa 
10/02 00:30
FT 
 Vilamarxant
Uf Beniganim 
10/02 00:30
FT 
 Ud Los Barrios
Sevilla C 
10/02 01:00
FT 
 Atletico Pulpileno
Muleno 
10/02 01:00
FT 
 Emd Aceuchal
Rcp Valverdeno 
10/02 01:00
FT 
 Puente Genil
Coria 
10/02 01:00
FT 
 Huetor Tajar
Antequera 1
09/02 18:00
FT 
 Osasuna Womens
CD Parquesol Womens 
09/02 18:30
FT 
 Sevilla Atletico
Algeciras 1
09/02 19:00
FT 
 Linense
Atletico Sanluqueno 
09/02 19:00
FT 
 Yeclano Deportivo
Cd San Fernando Isleno 
10/02 00:00
FT 
 UD Badajoz
Cordoba 
10/02 00:00
FT 
 Murcia
Talavera De La Reina 
10/02 00:00
FT 
 Recreativo Huelva
Merida Ad 1
10/02 01:30
FT 
 UD Marbella
Don Benito 
09/02 21:30
 
 Chiasso
Lausanne Sports 
09/02 22:00
 
 Aarau
Vaduz 
09/02 21:00
FT 
 Club Sportif Sfaxien
U.s.monastir 
09/02 21:00
FT 
 Stade Tunisien
Club Africain 
09/02 21:00
FT 
 Us Ben Guerdane
Etoile Metlaoui 2
09/02 21:00
FT 
 As Slimane
J.s. Kairouanaise 
09/02 23:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
Us Tataouine 
09/02 18:30
FT 
 Kayserispor
Antalyaspor 
09/02 21:00
FT 
 Sivasspor
Istanbul Basaksehir 
10/02 00:00
FT 
 Kasimpasa
Galatasaray 
09/02 19:00
 
 Giresunspor
Istanbulspor 
09/02 19:00
FT 
 Umraniyespor
Balikesirspor 
09/02 21:30
FT 
 Osmanlispor
Bursaspor 
10/02 00:00
FT 
 Altay Spor Kulubu
Boluspor 1
09/02 18:00
 
 Wing Larsburg
Serik Belediyespor 
09/02 18:30
FT 
 Sile Yildizspor
Erzin Belediyespor 
09/02 18:30
FT 
 Vestel Manisaspor
Silivrispor 
09/02 18:00
Postp. 
 Fatsa Belediyespor
Kozan Spor 
09/02 18:30
FT 
 Korfez Bld
Dai Lin Jissbon 
09/02 18:30
FT 
 Tekirova Belediyespor
Tepecik Bld 1
09/02 18:00
FT 
 Bayrampasa
Kelkit Belediye Hurriyet 
09/02 18:30
FT 
 Darica Genclerbirligi
Muglaspor 
09/02 18:30
FT 
 Osmaniyespor
Halide Edip Adivarspor 
09/02 18:30
FT 
 Bursa Niluferspor AS
Modafenspor 
09/02 18:00
FT 
1 Fatih Vatan Spor Womens
Kocaeli Bayan Womens 1
09/02 18:00
FT 
 Samsunspor
Afjet Afyonspor 
09/02 18:30
FT 
1 Anadolu Selcukluspor
Tarsus Idman Yurdu 
09/02 18:30
FT 
 Zonguldak
Sancaktepe Belediye Spor 
09/02 18:00
FT 
 Kahramanmaras
Belediye Vanspor 
09/02 18:30
FT 
 Ankara Demirspor
Sakaryaspor 
09/02 18:30
FT 
1 Bodrumspor
Eyupspor 
09/02 18:30
FT 
 Ergene Velimese
Etimesgut Belediye Spor 
09/02 18:30
FT 
 Karabukspor
Kastamonuspor 
09/02 18:30
FT 
 Usakspor
Sivas Dort Eylul Belediyespor 
09/02 23:00
FT 
 Estudiantes Merida
LALA 1
10/02 04:00
FT 
1 Atletico Venezuela
Metropolitanos 
10/02 05:00
FT 
 Monagas
Portuguesa de Desportos 
09/02 12:05
FT 
 JEF United Ichihara
Kashiwa Reysol 
09/02 15:20
FT 
 Shakhtar Donetsk
FK Ventspils 
09/02 16:15
FT 
 Persik Kendal
PSIS Semarang 
09/02 17:05
FT 
 Geylang United FC
Perak 
09/02 18:00
FT 
 Viktoria Plzen 2
Domazlice 
09/02 18:05
FT 
 Metalurgi Rustavi
Merani Martvili 
09/02 19:00
FT 
 Sv Gralla
Sv Frohnleiten 
09/02 19:00
FT 
 Real Sociedad Womens
Barcelona Womens 
09/02 20:00
 
 JIPPO
Pepo 
09/02 20:00
FT 
 Struga Trim Lum
Pelister Bitola 
09/02 20:00
FT 
 Zenit St Petersburg
CSKA Moscow 
09/02 20:00
FT 
 Sandefjord
Fredrikstad 
09/02 20:00
FT 
1 Lviv
NK Mura 05 
09/02 21:30
FT 
 Opava
Fotbal Trinec 
09/02 22:00
FT 
 PFC Oleksandria
Kyzylzhar Petropavlovsk 
09/02 22:10
FT 
 Zvezdara
Borac Ostruznica 1
09/02 22:30
FT 
 Dnipro 1
Zhetysu Taldykorgan 
09/02 23:00
AET 
 FK Rostov
Lokomotiv Moscow 
90min [3-3], Penalty [4-5],
10/02 01:00
FT 
 Viking
Arendal 
10/02 01:00
FT 
 Ranheim IL
Stjordals Blink 
10/02 02:20
FT 
1 Tkt
NOPS 
10/02 11:05
FT 
 Armed Police Force
Friends