Live3s Logo

LiveScore 08 Feb 2020

08/02 20:30
FT 
 Everton
Crystal Palace 
09/02 01:30
FT 
 Brighton
Watford 
08/02 20:00
FT 
 Levante
Leganes 
08/02 23:00
FT 
 Getafe
Valencia 1
09/02 01:30
FT 
 Valladolid
Villarreal 
09/02 04:00
FT 
 Atletico Madrid
Granada 
08/02 22:00
FT 
 Fiorentina
Atalanta 
09/02 01:00
FT 
1 Torino
Sampdoria 
09/02 03:45
FT 
 Hellas Verona
Juventus 
08/02 22:30
FT 
1 Hertha Berlin
Mainz 05 
08/02 22:30
FT 
 Werder Bremen
Union Berlin 
08/02 22:30
FT 
 Schalke 04
Paderborn 07 
08/02 22:30
FT 
1 Wolfsburg
Fortuna Dusseldorf 
08/02 22:30
FT 
 Freiburg
Hoffenheim 
09/02 01:30
FT 
 Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund 
09/02 00:30
FT 
 Marseille
Toulouse 
09/02 03:00
FT 
 Amiens
AS Monaco 
09/02 03:00
FT 
 Dijon
Nantes 
09/02 03:00
FT 
1 Metz
Bordeaux 
09/02 03:00
FT 
1 Nice
Nimes 
09/02 03:00
FT 
 Stade Rennais
Stade Brestois 
08/02 20:30
FT 
 Wigan Athletic
Preston North End 
08/02 21:30
FT 
 Barnsley
Sheffield Wednesday 
08/02 23:00
FT 
 Swansea City
Derby County 
08/02 23:00
FT 
 Brentford
Middlesbrough 
08/02 23:00
FT 
 Stoke City
Charlton Athletic 
08/02 23:00
FT 
 Reading
Hull City 
08/02 23:00
FT 
 Huddersfield Town
Queens Park Rangers 
08/02 23:00
FT 
 Luton Town
Cardiff City 
08/02 23:00
FT 
 Blackburn Rovers
Fulham 
09/02 01:30
FT 
 Nottingham Forest
Leeds United 
09/02 01:30
FT 
 Groningen
Vitesse Arnhem 
09/02 02:45
FT 
 PSV Eindhoven
Willem II 
09/02 02:45
FT 
 SC Heerenveen
VVV Venlo 
09/02 03:45
FT 
 RKC Waalwijk
Zwolle 
09/02 01:00
FT 
 Sporting Charleroi
Zulte-Waregem 1
09/02 03:00
FT 
 Cercle Brugge
KV Mechelen 
09/02 03:00
FT 
1 Sint Truidense VV
AS Eupen 
09/02 03:30
FT 
 Mouscron Peruwelz
Oostende 
08/02 23:30
FT 
1 Famalicao
Vitoria Guimaraes 
08/02 23:30
FT 
 Belenenses
Santa Clara 
09/02 02:00
FT 
1 Sporting Braga
Gil Vicente 
09/02 04:30
FT 
 Porto
Benfica 
08/02 16:30
FT 
 Brisbane Roar
Adelaide United 
08/02 21:00
FT 
 KS Perparimi Kukesi
KF Laci 
08/02 21:00
FT 
 Skenderbeu Korca
Ks Bylis 
09/02 00:00
FT 
 Partizani Tirana
Flamurtari 
09/02 00:00
FT 
 Teuta Durres
Luftetari Gjirokaster 
08/02 22:00
FT 
 Mc Magra
Cr Belouizdad 
08/02 22:00
FT 
 Ca Bordj Bou Arreridj
Usm Bel Abbes 
08/02 22:00
FT 
 Na Hussein Dey
Aso Chlef 
08/02 23:00
FT 
 Usm Alger
Cs Constantine 
09/02 00:00
FT 
 Js Saoura
As Ain Mlila 
09/02 00:45
FT 
 Mc Oran
Es Setif 
08/02 18:00
FT 
1 Ca Bordj Bou Arreridj U21
Usm Bel Abbes U21 
09/02 04:00
FT 
 Comunicaciones BsAs
Club Atletico Colegiales 1
09/02 04:00
FT 
1 Talleres Rem De Escalada
San Telmo 1
09/02 04:00
FT 
 Almirante Brown
Sacachispas 
09/02 04:10
FT 
 All Boys
Chacarita Juniors 
09/02 04:30
FT 
 Estudiantes de Caseros
Atletico Mitre De Salta 
09/02 06:15
FT 
 Ca Platense
Ferrol Carril Oeste 
09/02 07:00
FT 
 San Martin San Juan
Belgrano 
09/02 04:35
FT 
 Defensa Y Justicia
Colon 
09/02 04:35
FT 
 Gimnasia LP
Patronato Parana 
09/02 06:40
FT 
 Newells Old Boys
Estudiantes 
09/02 06:40
FT 
 CA Banfield
Rosario Central 
09/02 08:45
FT 
 Boca Juniors
Atletico Tucuman 
08/02 17:00
FT 
 Peninsula Power
Magpies Crusaders 1
08/02 17:00
FT 
 Cockburn City
Perth SC 
08/02 17:00
FT 
 Inglewood United
Perth Glory Am 1
08/02 17:00
FT 
2 Sorrento
Armadale 
08/02 19:05
FT 
 Rocking Ham City
Bayswater City 
08/02 19:05
FT 
 Floreat Athena
ECU Joondalup 
08/02 19:05
FT 
 Willip
Balcatta 
08/02 22:00
AET 
 Austria Lustenau
WSG Wattens 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [5-4],
09/02 01:00
FT 
 LASK Linz
Sturm Graz 
08/02 21:30
FT 
 Standard Sumqayit
Zira 2
09/02 00:00
FT 
 Qarabag
Neftci Baku 
09/02 09:00
FT 
 Notre Dame
Bdf Sport Programme 
09/02 00:00
FT 
 Oud Heverlee
KVSK Lommel 
09/02 03:30
FT 
 Excelsior Virton
St Gilloise 
09/02 02:00
FT 
 America RJ
Friburguense Rj 
09/02 03:00
FT 
 Juventus Sc
Joinville 1
09/02 03:00
FT 
 ABC
Ceara 
09/02 07:00
FT 
 Frei Paulistano
Confianca Se 
09/02 04:00
FT 
 Juventude Rs
Ypiranga Rs 
09/02 03:00
FT 
1 Goias
Goianesia GO 1
09/02 03:00
FT 
 Jaragua Ec
Aparecidense Go 1
09/02 03:00
FT 
 Perilima Pb
Sao Paulo Crystal 
09/02 02:00
FT 
 Agua Santa
Ferroviaria Sp 
09/02 06:30
FT 
1 Ponte Preta
Palmeiras 1
09/02 02:00
FT 
 Sao Caetano (SP)
Sertaozinho 
09/02 02:00
FT 
 Atibaia
Xv De Piracicaba 
09/02 03:00
FT 
 Sao Bento
Red Bull Brasil 
09/02 03:00
FT 
1 Rio Claro
Juventus Sp 
09/02 06:00
FT 
 Reet
Salgueiros AC 
09/02 04:00
FT 
 Gremio Womens
Minas Icesp Df Womens 
09/02 04:00
FT 
 Ferroviaria Sp Womens
Audax Sp Womens 
08/02 20:00
FT 
 Fauve Azur Elite
Nternational Sporting De Douala 
08/02 20:05
FT 
 Ofta Of Kribi
Stade De Bertoua 
09/02 05:00
FT 
1 Universidad de Chile
Union La Calera 1
09/02 09:15
FT 
 Santa Fe
Atletico Junior Barranquilla 
09/02 03:00
FT 
 Deportes Quindio
Llaneros de Guanare 
08/02 22:00
FT 
1 ZNK Osijek
Zapresic 
09/02 00:30
FT 
1 Hajduk Split
NK Lokomotiva Zagreb 
08/02 23:00
FT 
 Olympiakos Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
09/02 01:00
FT 
 AEK Larnaca
APOEL Nicosia 
08/02 21:00
FT 
3 Othellos Athienou
Agia Napa 
08/02 21:00
 
 Alki Oroklini
Omonia Aradippou 1
08/02 21:00
FT 
 Akritas Chloraka
Omonia Psevda 
08/02 20:30
FT 
 Ittihad Alexandria
Aswan 
08/02 23:00
FT 
 Masr
Smouha SC 
09/02 08:30
FT 
 Sonsonate
Cd Chalatenango 
09/02 09:15
FT 
 Isidro Metapan
Independiente San Vicente 
08/02 21:00
FT 
 Chesterfield
Wrexham 
08/02 23:00
FT 
 Bromley
Solihull Moors 
08/02 23:00
FT 
 Dagenham and Redbridge
Stockport County 
08/02 23:00
FT 
 Hartlepool United FC
Aldershot Town 
08/02 23:00
FT 
 Altrincham
Kettering Town 
08/02 23:00
FT 
 Boston United
York City 
08/02 23:00
FT 
 Bradford Park Avenue
Gloucester City 
08/02 23:00
FT 
 Chester FC
Blyth Spartans 1
08/02 23:00
FT 
 Curzon Ashton
Gateshead 
08/02 23:00
FT 
 Farsley Celtic
Alfreton Town 
08/02 23:00
FT 
 Guiseley
AFC Telford United 
08/02 23:00
FT 
1 Hereford
Southport FC 
08/02 23:00
FT 
 Kidderminster
Darlington 
08/02 23:00
FT 
 Spennymoor Town
Brackley Town 
08/02 23:00
FT 
 Bath City
St Albans City 
08/02 23:00
FT 
1 Dartford
Hampton & Richmond 
08/02 23:00
FT 
1 Havant and Waterlooville
Dulwich Hamlet 
08/02 23:00
FT 
 Hemel Hempstead Town
Chippenham Town 
08/02 23:00
FT 
 Maidstone United
Braintree Town 
08/02 23:00
FT 
 Wealdstone
Billericay Town 
08/02 23:00
FT 
 Welling United
Slough Town 
08/02 23:00
FT 
 Weymouth
Eastbourne Borough 
08/02 23:00
FT 
 Shrewsbury Town
Milton Keynes Dons 
08/02 23:00
FT 
 Sunderland
Ipswich 
08/02 23:00
FT 
 Coventry
Bolton Wanderers 
08/02 23:00
FT 
 Tranmere Rovers
Portsmouth 
08/02 23:00
FT 
1 Burton Albion
Gillingham 
08/02 23:00
FT 
 AFC Wimbledon
Fleetwood Town 
08/02 23:00
FT 
 Blackpool
Southend United 
08/02 23:00
FT 
 Wycombe Wanderers
Bristol Rovers 
08/02 23:00
FT 
 Doncaster Rovers
Rochdale 
08/02 23:00
FT 
1 Peterborough United
Oxford United 
08/02 23:00
FT 
 Bradford AFC
Grimsby Town 
08/02 23:00
FT 
 Forest Green Rovers
Walsall 
08/02 23:00
FT 
 Morecambe
Mansfield Town 
08/02 23:00
FT 
 Scunthorpe United
Cheltenham Town 
08/02 23:00
FT 
 Crewe Alexandra
Oldham Athletic 
08/02 23:00
FT 
 Salford City
Crawley Town 
08/02 23:00
FT 
 Leyton Orient
Macclesfield Town 
08/02 23:00
FT 
 Colchester United
Plymouth Argyle 
08/02 23:00
FT 
 Newport County
Cambridge United 
08/02 23:00
FT 
 Exeter City
Stevenage Borough 
08/02 23:00
FT 
 Halifax Town
Halesowen Town 
08/02 23:00
FT 
 Aveley
Chelmsford City 
08/02 23:00
FT 
 Barnet
Barrow 
08/02 23:00
AET 
 Concord Rangers
Leamington 1
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-3],
08/02 23:00
FT 
 Yeovil Town
Notts County 1
08/02 23:00
AET 
 Ebbsfleet United
Royston Town 
90min [0-0], 120min [0-2],
08/02 23:00
FT 
 Dorking
AFC Fylde 
08/02 23:00
FT 
 Harrogate Town
Eastleigh 
08/02 21:00
FT 
 Swansea City U23
Reading U23 
08/02 17:20
FT 
 Nomme United
Vandra Jk Vaprus 
08/02 19:10
FT 
1 Maardu Fc Starbunker
Kuressaare 
08/02 21:00
 
 Nomme JK Kalju
Flora Tallinn 
08/02 22:50
FT 
 Tartu JK Tammeka
Paide Linnameeskond 
09/02 00:40
FT 
 JK Tallinna Kalev
Viljandi Jk Tulevik 
08/02 20:00
FT 
1 Mekelle Kenema
Fasil Kenema 
08/02 19:00
 
 Honka
IFK Mariehamn 
08/02 19:30
 
 HJK Helsinki
Inter Turku 
08/02 20:00
FT 
 SJK Seinajoki
Lahti 
08/02 20:00
FT 
 KTP Kotka
Gnistan 
08/02 20:00
FT 
 Ekenas IF Fotboll
Mypa 
08/02 20:30
 
 Ilves Tampere
KuPS 1
08/02 21:15
FT 
 Jaro
Kpv 
09/02 00:00
FT 
 VPS Vaasa
AC Oulu 
09/02 01:00
FT 
 Ac Kajaani
Sjk Akatemia 
09/02 01:00
FT 
 Granville
Saint Malo 1
09/02 01:00
FT 
 Oissel
Poissy As 
08/02 21:30
FT 
 Rennes U19
Tours U19 
08/02 21:30
FT 
 Dijon Womens
Paris Womens 
08/02 21:30
FT 
 Fleury 91 Womens
Bordeaux Womens 
09/02 01:00
FT 
 Bourges
Les Herbiers 
09/02 01:00
FT 
 St Pryve St Hilaire
Angouleme 
08/02 22:00
FT 
 Guingamp
Lorient 
08/02 21:00
FT 
 Hansa Rostock
SpVgg Unterhaching 
08/02 21:00
FT 
1 Kaiserslautern
Preuben Munster 
08/02 21:00
FT 
 1. Magdeburg
Sv Meppen 
08/02 21:00
FT 
 Munchen 1860
SV Waldhof Mannheim 
08/02 21:00
FT 
 Viktoria Koln
Bayern Munich (am) 
08/02 21:00
FT 
 Kfc Uerdingen 05
SG Sonnenhof Grobaspach 
08/02 20:00
FT 
 Hamburger
Karlsruher 
08/02 20:00
FT 
 VfB Stuttgart
Erzgebirge Aue 
08/02 20:00
FT 
 VfL Osnabruck
Nurnberg 
08/02 18:00
FT 
 Energie Cottbus U19
Rb Leipzig U19 
08/02 19:00
FT 
 Magdeburg U19
Wolfsburg U19 
08/02 20:05
FT 
 Werder Bremen U19
St Pauli U19 1
08/02 20:15
FT 
2 Niendorfer Tsv U19
Holstein Kiel U19 
08/02 18:00
FT 
 Karlsruher Sc U19
Ingolstadt U19 
08/02 20:00
FT 
 1 Fc Heidenheim U19
Vfb Stuttgart U19 
08/02 18:00
FT 
 Bochum U19
Msv Duisburg U19 1
08/02 18:00
FT 
 Dortmund U19
Monchengladbach U19 
08/02 18:00
FT 
 Fortuna Dusseldorf U19
Koln U19 
08/02 21:00
FT 
 Hsc Hannover
Hamburger Sv Ii 1
08/02 20:30
FT 
 Berliner Fc Dynamo
Germania Halberstadt 1
08/02 20:30
FT 
 Bsg Chemie Leipzig
Bischofswerdaer FV 08 
08/02 23:00
FT 
 Energie Cottbus
Lokomotive Leipzig 
08/02 21:00
FT 
1 Bonner sc
Sc Verl 
08/02 21:00
FT 
 SV Lippstadt
Monchengladbach Am 
08/02 21:00
FT 
 RW Oberhausen
Bergisch Gladbach 09 
08/02 21:00
FT 
1 Sv Rodinghausen
Sportfreunde Lotte 
08/02 21:00
FT 
 Schalke 04 II
Fortuna Dusseldorf Ii 
08/02 22:00
FT 
 Dortmund(am)
Tus Haltern 
08/02 23:00
FT 
 King Faisal
Wafa 
09/02 01:30
FT 
 Panionios
Xanthi 
09/02 02:00
FT 
 Lamia
Larisa 
08/02 17:00
FT 
 Panionios U19
Xanthi U19 
08/02 17:30
FT 
 Asteras Tripolis U19
Aris Thessaloniki U19 
08/02 18:00
FT 
 Doxa Dramas U19
Apollon Pontou Kalamaria U19 
08/02 20:30
FT 
 Apollon Larissa U19
Pas Giannina U19 
09/02 09:00
FT 
 Coban Imperial
Club Comunicaciones 
09/02 09:15
FT 
1 CD Vida
Real De Minas 
09/02 00:00
FT 
 Diosgyor
Debreceni VSC 
09/02 00:00
FT 
 Budapest Honved
Zalaegerszegi TE 
09/02 00:00
FT 
 Mol Fehervar
Mezokovesd-Zsory 
09/02 00:00
FT 
2 Paksi SE
Puskas Akademia 
09/02 00:00
FT 
 Varda Se
Kaposvari Rakoczi 
09/02 02:15
FT 
 Thor Akureyri
Grotta Seltjarnarnes 
08/02 19:30
FT 
 Neroca
Trau 1
08/02 21:30
 
 Gokulam Kerala
Real Kashmir 
08/02 22:00
FT 
 Atletico De Kolkata
Delhi Dynamos 
08/02 18:30
FT 
 Arman Gohar Sirjan
Fajr Sepasi 
08/02 18:30
FT 
 Qashqai Shiraz
Navad Urmia 
08/02 18:30
FT 
 Malavan
Mes Krman 
08/02 18:30
FT 
 Shahrdari Tabriz
Mes Rafsanjan 
08/02 18:30
FT 
 Damash Gilan FC
Oxin Alborz 
08/02 18:30
FT 
 Persepolis Pakdasht
Baderan Tehran 1
08/02 18:30
FT 
 Shahrdary Arak
Sepidroud Rasht 
08/02 18:30
FT 
 Niroye Zamini
Esteghlal Khozestan 1
08/02 18:35
FT 
1 Khouneh Be Khouneh
Khooshe Talaee Sana Saveh 1
08/02 16:00
FT 
1 Peyrovan Hejazi U23
Olympic Andisheh U23 1
08/02 16:30
FT 
 Saipa U23
Baderan Tehran U23 
08/02 18:30
FT 
 Abi Pooshan U23
Paykan U23 
08/02 18:30
FT 
 Cypress Teresopolis U23
Naft Iranian U23 
08/02 18:30
FT 
1 Alnada Nazareth
Bnei Mamba Golan 
08/02 20:30
FT 
1 Tzeirey Tamra
Achva Kfar Manda 
08/02 21:00
FT 
 Hapoel Tel Aviv
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 
08/02 23:30
FT 
1 Hapoel Raanana
Maccabi Netanya 
09/02 00:30
FT 
 Hapoel Hadera
Hapoel Kfar Saba 1
09/02 01:50
FT 
 Hapoel Haifa
Maccabi Tel Aviv 
08/02 16:30
FT 
1 Maccabi Petach Tikva U19
Hapoel Hadera U19 
08/02 17:00
FT 
 Bnei Sakhnin U19
Hapoel Ramat Gan U19 
08/02 17:00
FT 
 Hapoel Herzliya U19
Hapoel Afula U19 
08/02 17:00
FT 
 Hapoel Katamon U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19 
08/02 17:00
FT 
 Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Hapoel Tel Aviv U19 
08/02 17:00
FT 
 Hapoel Raanana Roei U19
Maccabi Netanya U19 
08/02 17:00
FT 
 Maccabi Haifa Shmuel U19
Hapoel Nof Hagalil U19 
08/02 17:30
FT 
 Ironi Modiin U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 1
08/02 18:00
FT 
 Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Beitar Nes Tubruk U19 
08/02 18:00
FT 
 AS Roma U19
Fiorentina U20 
08/02 18:00
FT 
1 Benevento Youth
Ascoli Youth 
08/02 18:00
FT 
 Salernitana Youth
Lecce U20 1
08/02 18:00
FT 
 Pisa Youth
Livorno U19 
08/02 18:00
FT 
 Crotone Youth
Trapani Youth 
08/02 20:00
FT 
 Chievo Youth
Bologna U20 
08/02 20:00
FT 
 Inter Milan U20
Napoli U19 
08/02 21:30
FT 
1 Atalanta U19
Sassuolo Calcio Youth 
08/02 21:30
FT 
 Sampdoria U19
Pescara Youth 
08/02 22:00
 
 Pro Vercelli
Pontedera 
08/02 22:00
 
 Rieti
Catanzaro 1
08/02 22:00
FT 
 Cittadella
Empoli 
08/02 22:00
FT 
 Crotone
Cremonese 
08/02 22:00
FT 
 Venezia
Frosinone 
08/02 22:00
FT 
 Pordenone Calcio Ssd
Livorno 
09/02 01:00
FT 
 Perugia
Spezia 
08/02 12:35
AET 
 Yokohama F Marinos
Vissel Kobe 
90min [3-3], Penalty [2-3],
08/02 16:00
FT 
 Nairobi Star City
Coast Stima 
08/02 18:15
FT 
 Mount Kenya United
Aps Bomet 
08/02 19:00
FT 
 Wazito
Weston Shitima 
08/02 19:00
FT 
 Nzoia United
Ulinzi Stars Nakuru 
08/02 19:05
FT 
 Bandari
Kakamega 
08/02 20:00
FT 
 Chemelil Sugar
Posta Rangers 
08/02 20:00
FT 
 Fortune Sacco
Nairobi Stima 
08/02 20:00
FT 
 Mathare United
Kericho 
08/02 20:05
FT 
 Shabana
Administration Police 
08/02 21:15
FT 
 Sofapaka
Gor Mahia 
08/02 21:00
FT 
 St Georges
Qrendi 
08/02 21:00
FT 
 Gudja United
Sliema Wanderers FC 
08/02 21:00
FT 
 Valletta FC
Balzan 2
08/02 23:00
FT 
 Gzira United
Floriana 
09/02 01:00
FT 
 Atlas Womens
Tijuana Womens 
09/02 07:00
FT 
1 Cruz Azul
Pachuca 1
09/02 09:00
FT 
 Tigres UANL
Chivas Guadalajara 
09/02 11:00
FT 
 Leon
Monterrey 1
09/02 05:30
FT 
 Ua Zacatecas
Universidad Guadalajara 2 
08/02 23:00
FT 
 Cdsyc Cruz Azul U20
Pachuca U20 
09/02 07:00
FT 
 Alebrijes De Oaxaca
Csyd Dorados De Sinaloa 
09/02 09:00
FT 
 Cafetaleros De Tapachula
Leones Univ Guadalajara 
09/02 11:00
FT 
 Cimarrones De Sonora
Zacatepec 
08/02 17:00
FT 
 Ayeyawady United
Southern Myanmar 
08/02 17:00
FT 
 Yangon United
Ispe 
08/02 17:00
FT 
 Magwe U19
Southern Myanmar U19 
08/02 17:00
FT 
 Shan Utd U19
Chin United U19 
08/02 13:45
FT 
 Himalayan Sherpa Club
Chyasal Youth Club 
08/02 17:15
FT 
 Jawalakhel Youth Club
Friends 1
09/02 08:00
FT 
 Hawkes Bay United
Canterbury United 
09/02 09:00
FT 
 Auckland City
Wellington Phoenix Reserve 
09/02 09:00
FT 
 Team Wellington
Tasman United 
09/02 09:00
FT 
 Real Madriz
Las Sabanas 
09/02 09:00
FT 
 Jalapa
Deportivo Ocotal 
08/02 23:00
FT 
 Akwa Starlets
Plateau United 
08/02 23:00
FT 
 Ballymena United
Carrick Rangers 
08/02 23:00
FT 
 Cliftonville
Dungannon Swifts 
08/02 23:00
FT 
 Glenavon Lurgan
Crusaders FC 
08/02 23:00
FT 
 Glentoran
Coleraine 
08/02 23:00
FT 
 Institute
Larne 
08/02 21:20
FT 
 AL-Nahda
Sohar Club 
09/02 02:15
FT 
 Atletico Grau
Univ. Cesar Vallejo 
09/02 04:00
FT 
 Em Deportivo Binacional
Melgar 
09/02 09:00
FT 
 Universitario de Deportes
Sport Huancayo 1
08/02 22:00
FT 
 Korona Kielce
Gornik Zabrze 
09/02 00:30
FT 
 Lech Poznan
Rakow Czestochowa 
09/02 03:00
FT 
 Wisla Krakow
Jagiellonia Bialystok 
08/02 19:00
FT 
 CD Mafra
CD Nacional 
08/02 23:00
FT 
 Academico Viseu
Feirense 
08/02 23:00
FT 
 CD Cova Piedade
Penafiel 1
08/02 23:00
FT 
 Leixoes
Varzim 
08/02 19:45
FT 
 Valadares Gaia
Leca 
08/02 19:00
 
 Aves U23
Sporting Braga U23 
08/02 22:00
FT 
 Vitoria Guimaraes U23
Belenenses U23 1
08/02 22:00
FT 
 Leixoes U23
Benfica U23 
08/02 22:00
FT 
 Rio Ave U23
Feirense U23 
08/02 22:00
FT 
 Maritimo U23
Coimbra Ec U23 
08/02 22:00
FT 
1 Portimonense U23
Gd Estoril Praia U23 
08/02 22:00
FT 
 Sporting Lisbon U23
Vitoria Setubal U23 
08/02 21:30
AET 
 Al-Arabi SC
Al Khor SC 
90min [2-2], Penalty [4-3],
09/02 00:00
FT 
 Al-Gharafa
Al Markhiya 
09/02 02:00
FT 
 Gaz Metan Medias
CFR Cluj 
08/02 17:00
FT 
 Berkut Futsal
Mfk Sinara Ekaterinburg Futsal 
08/02 18:00
 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Cprf Futsal 
08/02 18:00
FT 
 Norilsky Nickel Futsal
Novali Futsal 
08/02 20:00
 
 Ukhta Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
08/02 21:00
FT 
 Al Orubah
Arar 
08/02 23:00
FT 
 Greenock Morton
Queen of the South 
08/02 23:00
FT 
 Dundee
Partick Thistle 
08/02 23:00
FT 
 Dumbarton
Airdrie United 
08/02 23:00
FT 
 Stranraer
Raith Rovers 
08/02 20:30
FT 
 Hamilton
Glasgow Rangers 
08/02 23:00
FT 
 Aberdeen
Kilmarnock 
08/02 23:00
FT 
1 Ayr Utd
St. Johnstone 
08/02 23:00
FT 
 St. Mirren
Motherwell 
08/02 23:00
FT 
 Inverness C.T.
Livingston 
09/02 03:20
FT 
 Falkirk
Hearts 
08/02 23:00
FT 
 Gretna
Edinburgh University 
08/02 21:00
FT 
 Bloemfontein Celtic
AmaZulu 
09/02 02:15
FT 
 Mamelodi Sundowns
Supersport United 
08/02 19:00
FT 
 Recreativo Huelva U19
Cadiz U19 
08/02 20:00
FT 
 Tenerife U19
Cd Maspalomas U19 
09/02 01:00
FT 
 Leioa U19
Danok Bat U19 
08/02 23:00
FT 
1 Extremadura
Tenerife 
08/02 23:00
FT 
 Girona
SD Huesca 1
09/02 01:15
FT 
 Las Palmas
Cadiz 
09/02 04:00
FT 
 Zaragoza
Fuenlabrada 
08/02 23:00
FT 
 Leioa
Real Sociedad B 
08/02 23:30
FT 
 SD Amorebieta
Arenas Club De Getxo 
08/02 23:30
FT 
 Unionistas De Salamanca
Calahorra 
09/02 01:00
FT 
1 Athletic Bilbao 2
CD Tudelano 
08/02 23:00
FT 
1 Andorra
AE Prat 
08/02 20:00
FT 
 Ud Tamaraceite
Ud Gran Tarajal St 
09/02 00:45
FT 
 SD Deusto
Sestao 
09/02 01:00
FT 
 Acero
UD Alzira 
09/02 01:00
FT 
 CD El Palo
Real Jaen CF 
09/02 01:00
FT 
 Villarrubia
CP Villarrobledo 
09/02 00:00
FT 
 Schaffhausen
Winterthur 
08/02 21:00
FT 
1 Es Du Sahel
Chebba 
08/02 21:00
FT 
1 Cs. Hammam-lif
C. A. Bizertin 1
08/02 19:00
FT 
 Konyaspor
Denizlispor 
08/02 22:00
FT 
 Besiktas
Gazisehir Gaziantep 
08/02 22:00
FT 
 Genclerbirligi
Trabzonspor 1
09/02 01:00
FT 
 Fenerbahce
Alanyaspor 
08/02 21:30
FT 
 Eskisehirspor
Altinordu 
09/02 00:00
FT 
 Adana Demirspor
Adanaspor 
08/02 18:30
FT 
 Catalca Spor
Karaman Belediyesi Spor 
08/02 18:30
FT 
 Somaspor
Batman Petrolspor 
08/02 18:30
FT 
 Pendikspor
Corum Belediyespor 
08/02 18:30
FT 
 Sariyer
Manisa Bb Spor 
08/02 19:30
FT 
 Akhisar Bldgeng U19
Menemenspor U19 1
08/02 19:30
FT 
 Erokspor U19
Hatayspor U19 
08/02 19:30
FT 
 Goztepe U19
Boluspor U19 
08/02 19:30
FT 
 Konyaspor U19
Osmanlispor U19 
08/02 19:30
FT 
1 Umraniyespor U19
Balikesirspor U19 
08/02 21:30
FT 
 Al Fujairah Reserves
Khor Fakkan Reserve 
08/02 21:30
FT 
 Al Sharjah R
Al Ain Scc Reserve 
08/02 23:00
FT 
 Caracas FC
Deportivo La Guaira 
09/02 03:30
FT 
 Gran Valencia
Yaracuyanos 
09/02 06:00
FT 
 Aragua
Deportivo Tachira 
08/02 22:30
FT 
 Uwic Inter Cardiff
Aberystwyth Town 1
08/02 12:30
FT 
 Cumberland United
West Torrens Birkalla 
08/02 12:30
FT 
 Modbury Jets
Adelaide Victory 
08/02 12:30
FT 
 Campbelltown City SC
Adelaide City 
08/02 13:20
FT 
 Hills Brumbies U20
Hakoah Sydney City East U20 
08/02 15:00
FT 
 Kalinkovo
Devinska Nova Ves 
08/02 15:30
FT 
 Adelaide Olympic
Croydon Kings 
08/02 16:30
FT 
 North Eastern Metrostars
Adelaide Comets 1
08/02 16:30
FT 
 Poet Adelarde Pirates
The Cove 
08/02 16:40
FT 
 An Giang
Cần Thơ 
08/02 17:00
FT 
 Para Hills Knights
Playford City Patriots 
08/02 17:00
FT 
 Wanneroo City
Dianella White Eagles 
08/02 17:15
FT 
 Budejovice
Suduva 
08/02 18:00
FT 
 Usti nad Labem
Fk Banik Sokolov 
08/02 19:00
FT 
 Wsc Hertha Wels
SK Vorwarts Steyr 
08/02 19:00
FT 
 Austria Wien
Juniors OO 
08/02 19:00
FT 
 Spartak Moscow
Partizan Belgrade 1
08/02 19:00
FT 
 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziadz 
08/02 19:00
FT 
 Horsens
Odense BK 
08/02 19:00
FT 
 Utsiktens BK
Qviding FIF 
08/02 19:05
FT 
 Hradec Kralove
Dukla Praha 
08/02 19:05
FT 
 Lafnitz
Sturm Graz Amateur 
08/02 19:30
FT 
 IFK Goteborg
Helsingborg IF 
08/02 20:00
FT 
 Falkenbergs FF
Varbergs BoIS FC 
08/02 20:00
FT 
 Landskrona BoIS
Hvidovre IF 
08/02 20:00
FT 
 Linkopings Fc Womens
Eskilstuna United Df Womens 
08/02 20:00
FT 
 Strommen
HamKam 
08/02 20:00
FT 
 Trelleborgs FF
Roskilde 
08/02 20:00
FT 
 Slavoj Vysehrad
Baumit Jablonec 
08/02 20:00
FT 
 NK Publikum Celje
Shakhtyor Karagandy 
08/02 20:25
FT 
 Astoria Walldorf
Nurnberg Am 
08/02 21:00
FT 
 GKS Tychy
MSK Zilina 
08/02 21:00
FT 
 TSV Hartberg
Kapfenberg Superfund 
08/02 21:00
 
 Moss
Kvik Halden 
08/02 21:00
FT 
 Sarpsborg 08 FF
KFUM Oslo 
08/02 21:00
FT 
 Mattersburg
Zlate Moravce 
08/02 21:00
FT 
 Throttur Vogur
Umf Njardvik 
08/02 21:00
FT 
 Rapid Wien
SV Horn 
08/02 21:00
FT 
 Kristiansund BK
Molde 
08/02 21:00
FT 
 Grazer AK
Ask Ebreichsdorf 
08/02 21:05
FT 
 Sollentuna United FF
Akropolis IF 
08/02 21:30
FT 
 Bohemians 1905
Mlada Boleslav 
08/02 21:30
FT 
 Wolfsberger AC
Trenkwalder Admira 
08/02 21:30
FT 
 Mfk Karvina
SK Sigma Olomouc 
08/02 21:30
FT 
 Nitra
Zlin 
08/02 21:30
FT 
 Teplice
Viktoria Zizkov 
08/02 21:30
FT 
 Njs Nurmijarvi
Viikingit 
08/02 21:30
FT 
 Brommapojkarna
Dalkurd Ff 
08/02 22:00
FT 
 Kolding IF
Etsv Weiche Flensburg 
08/02 22:00
FT 
 Rosenborg
GIF Sundsvall 
08/02 22:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Shakhtar Donetsk 
08/02 23:00
FT 
 CSKA Moscow
Odd Grenland 
08/02 23:00
FT 
 Cork City
Longford Town 
09/02 00:00
FT 
 Portugal U17
Korea Republic U17 
09/02 03:00
FT 
 Stlouis Lions
Memphis 901 
09/02 04:00
FT 
 Slavia Praha
Hammarby 
09/02 04:30
FT 
1 Paraguay U19 Womens
Brazil U19 Womens 
09/02 05:35
FT 
 Birmingham Legion
Atlanta United 
09/02 06:00
FT 
1 Deportivo Maldonado
CA Penarol 
09/02 07:10
FT 
 Orlando City
Montreal Impact