Live3s Logo

LiveScore 07 Feb 2020

08/02 04:00
FT 
 Alaves
Eibar 
08/02 03:45
FT 
1 AS Roma
Bologna 
08/02 03:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
Augsburg 
08/02 03:45
FT 
 Angers SCO
Lille 
08/02 03:45
FT 
 Bristol City
Birmingham 
08/02 03:00
FT 
 Heracles Almelo
Fortuna Sittard 1
08/02 03:30
FT 
 Gent
Anderlecht 
08/02 04:30
FT 
 Pacos Ferreira
Boavista 
07/02 16:30
FT 
 Melbourne City
Melbourne Victory 
07/02 18:45
FT 
 Perth Glory
Wellington Phoenix 1
08/02 01:00
FT 
 Vllaznia Shkoder
KF Tirana 
08/02 04:00
FT 
 Defensores Unidos
Flandria 1
08/02 04:00
FT 
1 UAI Urquiza
Deportivo Armenio 1
08/02 04:05
FT 
 Barracas Central
Guillermo Brown 
08/02 06:00
FT 
 Quilmes
Tigre 
08/02 08:00
FT 
 Temperley
Estudiantes Rio Cuarto 
08/02 08:00
FT 
 Atletico Rafaela
CA Brown Adrogue 
08/02 08:30
FT 
 Gimnasia Jujuy
Deportivo Riestra 
08/02 06:00
FT 
 Aldosivi
Ca Central Cordoba Sde 
08/02 08:15
FT 
 Argentinos Juniors
Lanus 
08/02 08:30
FT 
 Ferrol Carril Oeste
Sportivo Penarol 
08/02 08:00
FT 
1 Rivadavia Lincoln
Juventud De Pergamino 
07/02 13:30
FT 
 China womens
Thailand womens 
07/02 16:30
FT 
 Australia womens
Chinese Taipei womens 
08/02 01:00
AET 
 St.Polten
Wacker Innsbruck 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [3-5],
07/02 21:50
FT 
 Al-hala
Al-Hadd 
08/02 00:15
FT 
1 Al-Najma
Al-Muharraq 
08/02 03:30
FT 
 Roeselare
KFCO wilrijk 
08/02 06:15
FT 
 Oeste FC
Guarani 
08/02 08:30
FT 
 Mirassol
Bragantino SP 
07/02 22:00
FT 
 Coton Sport
Panthere Sportive Du Nde 
07/02 20:00
FT 
 As Awa Ff Womens
Caiman Douala Womens 
07/02 22:00
FT 
 Louves Minproff Womens
Eclair De Saa Womens 
08/02 08:00
FT 
 La Serena
Cobresal 
08/02 05:00
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Patriotas 
08/02 07:05
FT 
 Deportivo Pasto
Atletico Bucaramanga 
08/02 09:10
FT 
 Deportes Tolima
Envigado 
08/02 08:00
FT 
 Canada womens
Costa Rica (w) 
08/02 11:10
FT 
 USA womens
Mexico Womens 
08/02 01:00
FT 
 Istra 1961
Varteks Varazdin 
08/02 00:00
FT 
 Onisilos Sotiras
Asil Lysi 1
08/02 03:45
FT 
 Lincoln City
Rotherham United 
08/02 03:00
FT 
 Watford U23
Fulham U23 
08/02 03:00
FT 
 Nottingham Forest U23
Southampton U23 
08/02 03:00
FT 
 Middlesbrough U23
Blackburn Rovers U23 
08/02 03:00
FT 
 Leeds United U23
Derby County U23 
07/02 22:00
FT 
 Barnsley U23
Hull City U23 
08/02 01:35
FT 
 Tallinna Jk Legion
Parnu Linnameeskond 
07/02 20:00
FT 
 Brondby
Slavia Praha 
07/02 23:00
FT 
 Kobenhavn
Aarhus AGF 
08/02 03:00
FT 
 IFK Norrkoping
Valerenga 
07/02 20:00
FT 
 TPS Turku
HIFK 
08/02 01:00
FT 
1 Musa
Mp Mikkeli 
08/02 01:00
FT 
 Red Star 93
Pau 
08/02 03:00
FT 
 Avenir Sportif Beziers
Villefranche 
08/02 03:00
FT 
 Ajaccio GFCO
Bourg Peronnas 
08/02 03:00
FT 
 Le Puy Foot 43 Auvergne
Bastia CA 
08/02 03:00
FT 
 Lyon la Duchere
Creteil 
08/02 03:00
FT 
 Toulon
Dunkerque 
08/02 03:00
FT 
 Ajaccio
Auxerre 
08/02 03:00
FT 
 ES Troyes AC
Chateauroux 
08/02 03:00
FT 
 Chambly
Paris Fc 
08/02 03:00
FT 
 Rodez AF
Nancy 
08/02 03:00
FT 
 Clermont Foot
Valenciennes 
08/02 03:00
FT 
1 Le Havre
Caen 1
08/02 03:00
FT 
 Chamois Niortais
Orleans US 45 
08/02 03:00
FT 
1 Sochaux
Le Mans 
08/02 00:30
FT 
 Banjul United
Gamtel 
08/02 02:00
FT 
 MSV Duisburg
Eintr. Braunschweig 
08/02 01:30
FT 
 SV Sandhausen
Heidenheimer 
08/02 01:30
FT 
1 Dynamo Dresden
Darmstadt 
08/02 02:00
FT 
 Eintracht Frankfurt U19
Kickers Offenbach U19 
08/02 02:00
FT 
1 Wacker Nordhausen
FSV Union Furstenwalde 
08/02 02:00
FT 
 FSV Optik Rathenow
Hertha Bsc Berlin Am 
08/02 03:00
FT 
 VFB Homberg
TSV Alemannia Aachen 
07/02 22:00
FT 
 Kissamikos
Kerkyra 
08/02 02:30
FT 
 Breidablik
Leiknir Reykjavik 
08/02 03:00
FT 
 HK Kopavog
Hafnarfjordur FH 
08/02 02:00
FT 
 Valur (w)
Kr Reykjavik Womens 
07/02 19:30
 
 East Bengal
Aizawl 
07/02 22:00
FT 
 Northeast United
Kerala Blasters 
07/02 19:30
FT 
 Mashin Sazi
Peykan 
07/02 20:00
FT 
 Saipa
Pars Jonoubi Jam 
07/02 20:30
FT 
 Zob Ahan
Sanat-Naft 
07/02 20:30
FT 
 Shahin Bushehr
Nassaji Mazandaran 
07/02 21:20
FT 
 Gol Gohar
Teraktor-Sazi 1
08/02 03:45
FT 
 Liffeys Pearse
Wayside Celtic 
08/02 03:45
FT 
 Malahide United
Mochtas 
07/02 17:00
FT 
 Maccabi Ahi Iksal
Maccabi Neve Shaanan Eldad 
07/02 17:15
FT 
 Shimshon Tel Aviv
Hapoel Qalansawe 
07/02 17:30
FT 
 Beitar Ironi Maale Adumim
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 
07/02 17:30
FT 
 Ironi Modiin
Bnei Eilat 
07/02 17:30
FT 
 Ms Hapoel Yeroham
Beitar Yavne 1
07/02 18:00
FT 
 Sc Shicun Hamizrah
Dimona 
07/02 19:00
FT 
 Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe 
07/02 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
Hapoel Hod Hasharon 1
07/02 19:00
FT 
 Maccabi Ironi Sderot
Sc Beer Sheva 
07/02 19:45
FT 
 Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Beitar Ramat Gan 
07/02 20:00
FT 
 Ironi Beit Dagan
Hapoel Ortodoxim Jaffa 
07/02 21:00
FT 
 Hapoel Bnei Sakhnin FC
Maccabi Ahi Nazareth 
07/02 21:00
FT 
 Hapoel Rishon Letzion
Hapoel Ramat Gan FC 
07/02 21:00
FT 
 Hapoel Natzrat Illit
Beitar Tel Aviv Ramla 
07/02 21:00
FT 
 Maccabi Petah Tikva FC
Hapoel Afula 
07/02 21:00
FT 
 Hapoel Katamon Jerusalem
Ironi Ramat Hasharon 
07/02 18:30
FT 
 Hapoel Migdal Haemek
Hapoel Asi Gilboa 
07/02 18:45
FT 
 Hapoel Kfar Shalem
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 
07/02 18:45
FT 
 Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Bikat Hayarden 
07/02 19:30
FT 
1 Hapoel Iksal
Ironi Tiberias 
07/02 19:30
FT 
 Maccabi Tamra
Maccabi Tzur Shalom 
07/02 19:30
FT 
 Hapoel Azor
Maccabi Kabilio Jaffa 
07/02 19:30
FT 
 Maccabi Herzliya
Hapoel Marmorek Irony Rehovot 
07/02 19:30
FT 
 As Ashdod
Maccabi Yavne 
07/02 19:30
FT 
 Maccabi Shaarayim
Sc Maccabi Ashdod 
07/02 19:35
FT 
 Ironi Or Yehuda
Shimshon Kafr Qasim 
07/02 20:00
FT 
 Rubi Shapira
Hapoel Kaukab 
07/02 21:30
FT 
 Empoli U20
Lazio U20 
08/02 04:00
FT 
 Ascoli
Juve Stabia 
08/02 00:00
FT 
 Sol Abobo
Tanda 
07/02 22:00
FT 
 Ramtha SC
Sahab Sc 
08/02 00:30
FT 
 Al Salt
Al Wihdat Amman 
07/02 21:40
FT 
 Al Sahel
Al-Arabi Club 
08/02 00:30
FT 
 Al Shabab Kuw
Kazma 
08/02 01:00
FT 
1 Swieqi United
Zebbug Rangers 
08/02 03:15
FT 
 Lija Athletic
Mqabba 
08/02 06:00
FT 
 Club Necaxa Womens
Tigres Womens 
08/02 09:00
FT 
 Juarez Womens
Cruz Azul Womens 
08/02 11:05
FT 
 Puebla
Santos Laguna 
08/02 11:10
FT 
 Club Tijuana
Toluca 
08/02 02:00
FT 
 Puebla U20
Santos Laguna U20 
08/02 07:45
FT 
 Club Tijuana U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 
08/02 09:00
FT 
 Mineros De Zacatecas
Correcaminos Uat 
08/02 11:00
FT 
 Venados
Celaya 
07/02 13:45
FT 
 Three Star
Sankata 
07/02 17:15
FT 
 Nepal Police Club
Brigade Boys 
08/02 02:30
FT 
 Sc Heerenveen Womens
Excelsior Barendrecht Womens 
08/02 02:30
FT 
 Zwolle Womens
Vv Alkmaar Womens 
08/02 02:30
FT 
 Ado Den Haag Womens
Psv Eindhoven Womens 
08/02 03:00
FT 
 NAC Breda
Oss 
08/02 03:00
FT 
 Cambuur Leeuwarden
MVV Maastricht 
08/02 03:00
FT 
 Dordrecht 90
Almere City FC 
08/02 03:00
FT 
 Go Ahead Eagles
Eindhoven 
08/02 03:00
FT 
 Helmond Sport
SBV Excelsior 
08/02 03:00
FT 
1 Roda JC Kerkrade
Den Bosch 
08/02 03:00
FT 
 Telstar
NEC Nijmegen 
08/02 11:00
FT 
1 Waitakere United
Eastern Suburbs Afc 1
07/02 21:15
FT 
 Oman Club
Alrstak 
07/02 21:40
FT 
 Mrbat
Muscat 
07/02 23:45
FT 
 Al-Suwaiq Club
Dhufar 
07/02 21:00
FT 
 Al Birah
Shabab Alsamu 
07/02 21:00
FT 
 Shbab Alkhaleel
Markz Balata 
08/02 05:00
FT 
 Guay Leena
Sol De America 1
08/02 04:00
FT 
 Inti Gas Deportes
Sport Boys 1
08/02 01:00
FT 
 Arka Gdynia
Cracovia Krakow 
08/02 03:30
FT 
 Slask Wroclaw
Lechia Gdansk 
07/02 21:30
AET 
 Al Shahaniya
Al-Wakra 
90min [0-0], Penalty [9-10],
08/02 00:00
FT 
 Al-Ahli Doha
Qatar SC 
08/02 02:30
FT 
 Astra Ploiesti
Chindia Targoviste 
07/02 21:30
FT 
 Ttg Ugra Yugorsk Futsal
Mfk Cprf Futsal 
08/02 00:00
FT 
 Ukhta Tyumen Futsal
Dynamo Samarra Futsal 
07/02 21:00
FT 
 Police Rwa
Gasogi Utd 
07/02 20:30
FT 
 Al Sahel
Afief 1
07/02 20:45
FT 
 Al Riyadh
Al Qaisoma 1
07/02 21:15
FT 
 Al Entesar
Al Rawdhah 
07/02 21:00
FT 
 Abha
Al Wehda Mecca 
07/02 23:30
FT 
 Al Hazm
Al Feiha 
08/02 01:20
FT 
 Al Faisaly Harmah
Al Shabab Ksa 
08/02 02:00
AET 
 Stellenbosch
Maritzburg United 
90min [2-2], 120min [2-2], Penalty [4-5],
08/02 04:00
FT 
 Almeria
Racing de Santander 
08/02 03:00
FT 
 Udc Txantrea Kke
Valle de Egues 
08/02 05:00
FT 
 Ud San Fernando
Panaderia Pulido 1
07/02 21:05
FT 
 Simba Sports Club
Jkt Tanzania 
08/02 06:00
FT 
 Central
San Juan Jabloteh 1
08/02 08:00
FT 
 Caledonia AIA
Trinidad Tobago Police 
08/02 01:00
FT 
1 Yeni Malatyaspor
Ankaragucu 
08/02 00:00
FT 
 Karagumruk
Hatayspor 
07/02 21:20
FT 
 Al Hamriyah
Emirate 
07/02 21:20
FT 
 Al Thaid
Dabba Al-Fujairah 
07/02 21:30
FT 
 Al-Wasl
Ajman 
07/02 21:30
FT 
 Khor Fakkan
Ahli Al-Fujirah 
08/02 00:15
FT 
 Al Ain
Al-Sharjah 
07/02 21:30
FT 
 Al Nasr Reserve
Al Dhafra R 
07/02 21:30
FT 
 Baniyas Reserve
Al Wahda Abu Dhabi Reserve 
07/02 21:30
FT 
1 Hatta Dubai Reserve
Al Ittihad Kalba Reserve 
07/02 21:00
FT 
 Onduparaka
Cs Paulesti 1
07/02 21:30
FT 
 Mbarara City
Uganda Police 
08/02 04:00
FT 
 Trujillanos FC
Deportivo Lara 
08/02 07:00
FT 
 Academia Puerto Cabello
Zamora Barinas 
08/02 03:30
FT 
 Goytre United
Ammanford 
08/02 03:30
FT 
 Briton Ferry Athletic
Cambrian Clydach 
08/02 03:45
FT 
1 Airbus
Newi Cefn Druids 
08/02 03:45
FT 
 Penybont
Carmarthen 
08/02 03:45
FT 
 The New Saints
Newtown 
08/02 04:00
FT 
 Caernarfon
Bala Town 
07/02 16:00
FT 
 Khimki
Fk Valmiera 
07/02 16:00
FT 
 PFC Sochi
Yenisey Krasnoyarsk 
07/02 16:00
FT 
1 BATE Borisov
Marila Pribram 
07/02 16:30
FT 
 Hobart Olympia Warriors
Kingborough Lions 
07/02 17:35
FT 
 Torpedo Minsk
Isloch Minsk 1
07/02 17:55
FT 
 Fulham United
Adelaide Cobras 
07/02 19:00
FT 
 Krasnodar
Viktoria Plzen 
07/02 19:00
FT 
 Chrobry Glogow
Miedz Legnica 
07/02 20:00
FT 
 Silkeborg IF
Viborg 
07/02 21:00
FT 
 Aalesund
Bodo Glimt 
07/02 21:00
FT 
 afc eskilstuna
Vasteras 
07/02 21:00
FT 
 Lillestrom
Ullensaker/Kisa IL 
07/02 21:00
FT 
 Tromso IL
Sogndal 
07/02 21:00
FT 
 Kauno Zalgiris
Metta/LU Riga 
07/02 21:00
FT 
 FK Shkendija 79
Slovan Liberec 
07/02 21:00
FT 
 Liefering
Sparta Praha B 
07/02 21:05
FT 
 Werder Bremen Am
RW Essen 
07/02 21:30
FT 
 Gorica
Ask Bravo Publikum 
07/02 21:35
FT 
 Dinamo Zagreb 2
NK Aluminij 
07/02 22:00
FT 
 Ludogorets Razgrad
Slovan Sahy 
07/02 22:00
FT 
 Jerv
Notodden FK 
07/02 22:00
FT 
 Khimki
Changchun YaTai 
07/02 22:00
FT 
 BATE Borisov
PFC Sochi 
07/02 22:05
FT 
 FAC Team Fur Wien
Stabaek 
07/02 23:00
FT 
 Koper
Tabor Sezana 
07/02 23:05
FT 
 Sv Lebring
SC Kalsdorf 
07/02 23:30
FT 
 Krasnodar
Mjondalen 
08/02 00:00
FT 
 Lafnitz
SV Allerheiligen 
08/02 00:30
FT 
 Orgryte
Norrby IF 
08/02 01:00
FT 
 Sandnes Ulf
Egersunds IK 
08/02 01:00
FT 
 Sr Donaufeld Wien
Bisamberg 
08/02 01:15
FT 
 Deutschlandsberger Sc
Weinland Gamlitz 
08/02 01:30
FT 
 Osters IF
IFK Varnamo 
08/02 02:00
FT 
 Mjallby AIF
Kalmar FF 1
08/02 02:00
FT 
 Skeid Oslo
Gjellerasen If 
08/02 02:00
FT 
 Czarni Sosnowiec Womens
Ts Mitech Zywiec Womens 
08/02 02:00
FT 
 Ask Elektra
Sc Neusiedl 1919 
08/02 02:30
FT 
 Brinkumer Sv
Oberneuland 
08/02 03:00
FT 
 Lyn Oslo
Baerum SK 
08/02 03:15
FT 
 Tus Heiligenkreuz
Ask Mochart Koflach 
08/02 03:45
FT 
 Shelbourne
Bray Wanderers 
08/02 03:45
FT 
 St. Patrick's
Drogheda United 
08/02 04:00
FT 
 Waterford United
Cobh Ramblers 
08/02 08:00
FT 
1 Ted Reiter Mountain City Rovers
North Shore Marin