Live3s Logo

LiveScore 05 Feb 2020

06/02 03:45
FT 
 Lazio
Hellas Verona 
06/02 02:00
FT 
1 Stade Brestois
Bordeaux 
06/02 02:00
FT 
 Lyon
Amiens 
06/02 02:00
FT 
 Montpellier
Metz 
06/02 02:00
FT 
 Nimes
Dijon 
06/02 02:00
FT 
 Stade Reims
Nice 
06/02 02:00
FT 
 Toulouse
Strasbourg 
06/02 04:15
FT 
 Saint Etienne
Marseille 
06/02 03:45
FT 
 Tottenham Hotspur
Southampton 
06/02 04:00
FT 
 CD Mirandes
Villarreal 
06/02 01:30
FT 
 Bayer Leverkusen
VfB Stuttgart 
06/02 01:30
FT 
 Virky
Union Berlin 
06/02 03:45
AET 
 Saarbrucken
Karlsruher 
90min [0-0], 120min [0-0], Penalty [5-3],
06/02 03:45
FT 
 Bayern Munich
Hoffenheim 
06/02 03:45
FT 
 Aberdeen
St. Johnstone 
06/02 03:45
FT 
 Hearts
Kilmarnock 1
06/02 03:45
FT 
 Motherwell
Celtic 
06/02 03:45
FT 
 Glasgow Rangers
Hibernian 
06/02 03:45
FT 
 Ross County
Livingston 
06/02 03:45
FT 
 St. Mirren
Hamilton 
06/02 06:15
FT 
1 Cerro Largo
Palestino 
06/02 06:15
FT 
 Universitario de Deportes
Cerro Porteno 
06/02 08:30
FT 
 The Strongest
Atletico Tucuman 
06/02 08:30
FT 
 Aa Guarany
Corinthians 
06/02 06:15
FT 
 Mineros de Guayana
Sportivo Luqueno 1
06/02 06:15
FT 
 Centro Atletico Fenix
CD El Nacional 
06/02 08:30
FT 
 Atletico Nacional
CA Huracan 
06/02 08:30
FT 
 Vasco da Gama
Oriente Petrolero 
05/02 16:30
FT 
 CD El Palo
Bengaluru 
05/02 19:00
FT 
 Abahani Limited
Maziya S&RC 
06/02 01:45
FT 
 Js Kabylie
Na Hussein Dey 
06/02 04:00
FT 
 CA Douglas Haig
Defensores Belgrano Villa Ramallo 
06/02 07:00
FT 
 Union Sunchales
Sportivo Belgrano 
06/02 04:00
FT 
 Club Lujan
Canuelas 
06/02 04:00
FT 
 San Martin Burzaco
Deportivo Espanol 
06/02 04:00
FT 
 Real Pilar
Ituzaingo 
06/02 04:30
FT 
2 Ferrocarril Midland
General Lamadrid 
05/02 23:00
FT 
 Al Budaiya
Isa Town 
05/02 23:00
FT 
 Al Ahli Bhr
Manama Club 
06/02 03:45
FT 
 Zulte-Waregem
Club Brugge 
06/02 02:00
FT 
 America RJ
Nova Iguacu 
06/02 07:10
FT 
 Fortaleza
Uniclinic Atletico Cearense Ce 
06/02 07:30
FT 
 Portuguesa de Desportos
Aa Portuguesa Santista 
06/02 02:30
FT 
 Coruripe Al
Juventude Rs 
06/02 02:30
FT 
1 Independente Pa
CRB (AL) 
06/02 02:30
FT 
 Barbalha
Operario Ferroviario Pr 
06/02 03:30
FT 
 EC Santo Andre
Criciuma 
06/02 07:30
FT 
 Sao Luiz(RS)
America Natal Rn 
06/02 07:30
FT 
1 Xv De Piracicaba
Londrina (PR) 
06/02 07:30
FT 
1 Bahia de Feira BA
Luverdense 
06/02 07:30
FT 
 Santos Macapa
America Mineiro 
06/02 08:30
FT 
 Operario Ltda
Santa Cruz 
06/02 08:30
FT 
 River Pi
Bahia 
06/02 08:30
FT 
 Caxias Rs
Botafogo 
06/02 08:30
FT 
 Aquidauanense
ABC 
06/02 09:30
FT 
 Fast Clube/am
Goias 
05/02 20:00
 
 Young Sports
Apejes Academy 
05/02 20:00
FT 
 Dragon Club Yaounde
Fovu De Baham 
05/02 20:00
FT 
 Avion Academy
Ums De Loum 
05/02 22:00
FT 
1 Tonnerre Yaounde
Colombe Du Dja Et Lobo 
05/02 22:00
FT 
 Stade Renard De Melong
As Fortuna Mfou 1
05/02 22:00
FT 
1 Eding Sport
Feutcheu 
05/02 22:30
FT 
 Pwd De Bamenda
Canon Yaounde 
05/02 22:35
FT 
 Bamboutos De
Union Douala 
06/02 08:40
FT 
 Atletico Huila
Real Santander 
06/02 05:00
FT 
 Jicaral
Cartagines Deportiva SA 
06/02 05:00
FT 
 Limon
Deportivo Saprissa 
06/02 09:00
FT 
 Santos De Guapiles
Ad San Carlos 
06/02 10:00
FT 
 Herediano
Universidad de Costa Rica 1
06/02 10:00
FT 
 Perez Zeledon
Guadalupe 
06/02 01:00
FT 
 APOEL Nicosia
Anorthosis Famagusta FC 
05/02 20:30
FT 
 Ethnikos Achnas
Digenis Morphou 
06/02 01:30
FT 
 El Zamalek
Haras El Hedoud 
06/02 05:30
FT 
 Municipal Limeno
Alianza San Salvador 
06/02 08:30
FT 
 Cd Chalatenango
Isidro Metapan 
06/02 03:45
FT 
1 Havant and Waterlooville
Weymouth 
06/02 03:45
FT 
 Carlton Town
Loughborough Dynamo 
06/02 03:45
FT 
 Kingstonian
Horsham 
06/02 03:00
FT 
 Wigan Athletic U18
Birmingham U18 
06/02 03:00
FT 
 Manchester United U18
Leeds United U18 1
05/02 22:00
FT 
 Romania Futsal
Slovenia Futsal 
06/02 01:00
FT 
 Czech Republic Futsal
Kazakhstan Futsal 
05/02 23:00
FT 
 Berekum Chelsea
Karela United 
05/02 23:00
FT 
1 King Faisal
Great Olympics 
05/02 23:00
FT 
 Wa All Stars
Elmina Sharks 
05/02 23:00
FT 
 Medeama Sc
Bechem United 
05/02 23:00
FT 
 Techiman City
Inter Allies 
05/02 23:00
FT 
 Wafa
Asante Kotoko 
05/02 23:00
FT 
 Ebusua Dwarfs
Aduana Stars 1
05/02 23:00
FT 
 Liberty Professionals
Dreams Gha 
05/02 23:00
FT 
 Panaitolikos Agrinio
AEK Athens 
06/02 03:30
FT 
 PAOK Saloniki
Panathinaikos 
06/02 02:00
FT 
 Santa Lucia Cotzumalguapa
Xelaju MC 
06/02 05:30
FT 
1 Deportivo Sanarate
CSD Municipal 
06/02 08:00
FT 
 Siquinala
Guastatoya 
06/02 09:00
 
 Coban Imperial
Antigua Gfc 
06/02 09:00
FT 
 Deportivo Mixco
CD Puerto de Iztapa 
06/02 10:00
FT 
 Club Comunicaciones
CD Malacateco 
06/02 01:00
FT 
 Debreceni VSC
Mol Fehervar 
06/02 01:00
FT 
 Kaposvar
Paksi SE 
06/02 01:00
FT 
1 Puskas Akademia
Diosgyor 
06/02 01:00
FT 
 Zalaegerszegi TE
Varda Se 
06/02 02:30
FT 
 Ferencvarosi TC
Budapest Honved 
06/02 01:10
AET 
 Keflavik
Umf Afturelding 
90min [1-1], Penalty [15-16],
05/02 21:30
 
 Chennai City
AIFF XI 
05/02 18:15
FT 
 Salgaocar Sports Club
Churchill Brothers Sc 
05/02 22:00
FT 
 Goa
Fateh Hyderabad 
05/02 20:30
FT 
 Foolad Khozestan
Padideh Mashhad 
06/02 01:00
FT 
 Dublin City University
Ulster University Coleraine 
06/02 03:45
FT 
 Portlaoise Afc
Dunboyne Afc 
06/02 04:00
FT 
 St Patricks Cy
Home Farm 
06/02 01:00
FT 
 Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Hadera 
06/02 02:00
FT 
1 Maccabi Netanya
Hapoel Beer Sheva 
06/02 02:15
FT 
 Hapoel Kfar Saba
Beitar Jerusalem 
05/02 22:00
FT 
 Verona U20
AS Roma U19 
05/02 22:00
FT 
 AL-Sareeh
Al Ahly 
06/02 00:30
FT 
 Al Aqaba Sc
Al-Faisaly 
06/02 10:30
FT 
 Necaxa
Monterrey 
05/02 23:00
FT 
 Necaxa U20
Monterrey U20 
06/02 00:00
FT 
 RCA Raja Casablanca Atlhletic
OCK Olympique de Khouribga 
06/02 02:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
IRT Itihad de Tanger 
06/02 05:00
FT 
 Chinandega
Walter Ferretti 
06/02 09:00
FT 
 Las Sabanas
Real Esteli 
06/02 09:00
FT 
 Deportivo Ocotal
Real Madriz 
06/02 09:00
FT 
 Diriangen
Managua 
06/02 09:00
FT 
 Juventus Managua
Jalapa 
05/02 23:00
FT 
 Lobi Stars
Enugu Rangers International 
05/02 23:00
FT 
 Mfm
Enyimba International 
05/02 20:55
FT 
 Sur Club
AL-Nahda 
06/02 00:00
FT 
1 Al Nasr(OMA)
Al Oruba Sur 
05/02 21:30
FT 
 Al-Sailiya
Umm Salal 
06/02 00:00
FT 
 Al Rayyan
Al Mesaimeer Club 
05/02 20:35
FT 
 Al Kawkab
Al Qadasiya 
05/02 20:50
FT 
 Al Bukayriyah
Al taqdom 1
05/02 21:05
FT 
 Uhud
Najran 
05/02 23:05
FT 
 Al Nahdha
Al Jeel 
05/02 23:55
FT 
 Al Rbeea
Al Ansar 
05/02 21:00
FT 
 Dhamk
Al Adalh 1
05/02 23:25
FT 
 Al Taawon
Al Ittihad Ksa 
06/02 01:20
FT 
 Al Hilal
Al-Raed 
06/02 01:30
FT 
 Chippa United FC
Ts Galaxy 
06/02 00:30
FT 
 Egypt Futsal
Libya Futsal 
06/02 01:00
FT 
 Uruguay Futsal
Chile Futsal 
06/02 03:00
FT 
 Brazil Futsal
Ecuador Futsal 
06/02 05:00
FT 
 Argentina Futsal
Bolivia Futsal 
06/02 07:00
FT 
 Peru Futsal
Paraguay Futsal 
06/02 03:15
FT 
 G Segoviana
Zamora Barinas 
05/02 19:00
AET 
 Al Horiyah Aleppo
Hutteen Latakia 
90min [0-0], Penalty [4-3],
05/02 21:00
FT 
 Azam
Tanzania Prisons 
05/02 21:00
FT 
 Kagera Sugar
Mwadui 
05/02 21:00
FT 
 Mbeya City
Kmc 
05/02 21:00
FT 
 Biashara United
Singida United 
05/02 21:00
FT 
 Namungo
Alliance 
05/02 21:00
FT 
 Ruvu Shooting
Mtibwa Sugar 
06/02 00:00
FT 
 Young Africans
Lipuli 
05/02 21:00
FT 
 Esperance Sportive de Tunis
U.s.monastir 1
05/02 19:30
FT 
 Kirklarelispor
Fenerbahce 
06/02 01:30
FT 
 Alanyaspor
Galatasaray 
05/02 21:30
FT 
 Tooro United
Wakiso Giants 
05/02 21:30
FT 
 Bright Stars
Busoga United 
05/02 16:00
FT 
 Dinamo Moscow
FK Ventspils 
05/02 16:00
FT 
 Baltika
Rapid Bucuresti 
05/02 16:25
FT 
 Ba Ria Vung Tau
Binh Duong 
05/02 16:30
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
FK Tyumen 
05/02 16:30
FT 
 Xm Fico Tay Ninh
Đồng Tháp 
05/02 16:30
FT 
 Arema Malang
Semeru Lumajang 
05/02 16:30
FT 
 Shakhtar Donetsk
Makedonija Gjorce Petrov 
05/02 17:00
FT 
 Udon Thani
Nakhon Ratchasima 
05/02 17:00
FT 
 North Shore Marin
Sydney Olympic 
05/02 17:10
FT 
 Balotesti
Tunari 
05/02 18:00
FT 
 GKS Tychy
Ruch Chorzow 
05/02 18:00
FT 
 Ufa
Agia Napa 
05/02 18:00
FT 
 Minaj
MFK Kosice 
05/02 19:00
FT 
 Ohrid 2004
Klubi Futbollistik Kek U 
05/02 19:00
FT 
 Hirnyk Sport
Victoria Mykolaivka 
05/02 19:00
FT 
 Indjija
Macva Sabac 
05/02 19:00
FT 
 Orihuela CF
CSKA Moscow 
05/02 19:00
FT 
 FK Buducnost Podgorica
FK Metalac Gornji Milanovac 
05/02 19:30
FT 
 Karpaty Lviv
Tuzlaspor Kulubu 
05/02 20:00
FT 
 Gks Jastrzebie
Widzew lodz 
05/02 20:00
FT 
 Dunav Ruse
Botev Galabovo 
05/02 20:00
FT 
 Litex Lovech
Botev Vratsa 
05/02 20:00
FT 
 Budejovice
Rigas Futbola Skola 
05/02 20:00
FT 
 Belasica Strumica
Tikves Kavadarci 
05/02 20:00
FT 
 Shinnik Yaroslavl
NK Publikum Celje 
05/02 20:00
FT 
 Kaisar Kyzylorda
Fakel Voronezh 
05/02 20:00
FT 
 Pogon Siedlce
Podlasie Biala Podlaska 
05/02 21:00
FT 
 Slovan Liberec
Fk Mas Taborsko 
05/02 21:00
FT 
 Giessen
Sv Elversberg 
05/02 21:00
FT 
 Midtjylland
Shandong Luneng 
05/02 21:00
FT 
 Hajduk Split Ii
Solin 
05/02 21:00
FT 
 Ukm
Selangor PB 
05/02 21:30
FT 
 Domzale
Dinamo Zagreb 2 
05/02 21:30
FT 
 Dugopolje
HNK Sibenik 
05/02 22:00
FT 
 Shakhtar Donetsk
Sonderjyske 
05/02 22:00
FT 
 Baltika
Herfolge Boldklub Koge 
05/02 22:00
FT 
 Zrinjski Mostar
Rudar Prijedor 
05/02 22:00
FT 
 Kapfenberg Youth
Mattersburg 
05/02 22:00
 
 Kecskemeti TE
Jaszberenyi 
05/02 22:00
FT 
 Bellinzona
Lugano 
05/02 22:00
FT 
 Dinamo Moscow
Metallurg Bekobod 
05/02 22:00
FT 
 Akhmat Grozny
FK Zeljeznicar 
05/02 22:00
FT 
 Lviv
Graficar Beograd 
05/02 22:00
FT 
 Znicz Pruszkow
Ursus Warszawa 
05/02 22:15
FT 
 Nitra
Poprad 
05/02 22:30
FT 
 DAC Dunajska Streda
Crvena Zvezda 
05/02 22:30
FT 
 SKA Rostov
Arsenal Tula Youth 
05/02 22:30
FT 
 Bytovia Bytow
Baltyk Gdynia 
05/02 22:30
FT 
 Arda
Irtysh Pavlodar 
05/02 22:30
FT 
 Chayka K Sr
Borac Banja Luka 
05/02 23:00
AET 
 Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow 
90min [1-1], Penalty [2-4],
05/02 23:00
FT 
 NK Olimpija Ljubljana
Dynamo Kyiv 
05/02 23:00
FT 
 Odd Grenland
CS Petange 
05/02 23:00
FT 
 Aalborg BK
Sc Freiburg Am 
05/02 23:00
FT 
 Ufa
Suduva 
05/02 23:00
FT 
 Vrbovec
Krizevci 
05/02 23:10
FT 
 Riteriai
Wigry Suwalki 
06/02 00:00
FT 
 CSKA Moscow
Nordsjaelland 
06/02 00:00
FT 
 Benesov
Viktoria Zizkov 
06/02 00:00
FT 
 Lisen
Vrchovina 
06/02 00:00
FT 
 Spansko
Bistra 
06/02 00:00
FT 
 Polonia Bytom
Bks Sarmacja Bedzin 
06/02 00:30
FT 
 Granicar Zupanja
Dakovo Croatia 
06/02 00:30
FT 
 Vendsyssel
Jammerbugt 
06/02 00:30
FT 
 Frydek-mistek
Novy Jicin 
06/02 01:00
FT 
 Arendal
Vindbjart 
06/02 01:00
FT 
 Ssv Ulm 1846
Dorfmerkingen 
06/02 01:00
FT 
 Blekitni Stargard Szczecinski
Swit Skolwin 
06/02 01:00
FT 
 Slavonac
Cibalia 
06/02 01:25
FT 
 Szombierki Bytom
Lgks 38 Podlesianka 
06/02 01:30
FT 
 Martini Wolfsburg
Hansa Luneburg 
06/02 02:00
FT 
 Astoria Walldorf
Arminia Ludwigshafen 
06/02 02:00
FT 
 Engers
Rot Weiss Koblenz 
06/02 02:00
FT 
 GAIS
Trollhattan 
06/02 02:00
FT 
 Sc Staaken
Viktoria Berlin 1889 
06/02 02:00
FT 
 Sv Heimstetten
Vfb Hallbergmoos 
06/02 02:15
FT 
 SF Baumberg
Fortuna Koln 
06/02 02:30
FT 
 Esc Geestemunde
Sv Drochtersen/assel 
06/02 02:30
FT 
 Gonsenheim
Bayern Alzenau 
06/02 03:00
FT 
 Real Sociedad Womens
Levante Ud Womens 
06/02 03:00
FT 
 Staal Jorpeland
Hinna 
06/02 03:00
FT 
 Gwarek Tarnowskie Gory
Aks Mikolow 
06/02 03:10
FT 
 Seattle Sounders
Sacramento Republic 
06/02 06:00
FT 
 El Paso Locomotive
Cincinnati 
06/02 08:00
FT 
 Philadelphia Union
Montreal Impact 
05/02 21:00
FT 
 Zesco United Ndola
Nakambala Leopards