Live3s Logo

LiveScore 04 Feb 2020

05/02 02:00
FT 
 Lille
Stade Rennais 
05/02 02:00
FT 
 AS Monaco
Angers SCO 
05/02 04:05
FT 
 Nantes
PSG 
05/02 03:45
FT 
 Derby County
Northampton Town 
05/02 03:45
AET 
 Cardiff City
Reading 
90min [2-2], 120min [3-3], Penalty [1-4],
05/02 03:45
AET 
 Birmingham
Coventry 
90min [1-1], 120min [2-2], Penalty [4-1],
05/02 04:00
FT 
 Liverpool
Shrewsbury Town 
05/02 04:05
AET 
 Oxford United
Newcastle United 
90min [2-2], 120min [2-3],
05/02 04:00
FT 
 Granada
Valencia 
05/02 01:30
FT 
 Eintr. Frankfurt
RB Leipzig 
05/02 01:30
FT 
 Kaiserslautern
Fortuna Dusseldorf 
05/02 03:45
FT 
 Werder Bremen
Borussia Dortmund 
05/02 03:45
AET 
 Schalke 04
Hertha Berlin 1
90 minutes[2-2], 120 minutes[3-2]
05/02 05:00
FT 
1 Universidad de Chile
Internacional RS 
05/02 08:30
FT 
 Dep.Independiente Medellin
Deportivo Tachira 1
05/02 08:30
FT 
 Macara
Deportes Tolima 
05/02 06:15
FT 
 Coquimbo Unido
Aragua 
05/02 06:15
FT 
 Nacional Potosi
Melgar 
05/02 08:30
FT 
 Fluminense
Union La Calera 1
05/02 08:30
FT 
 Velez Sarsfield
Sociedad Deportiva Aucas 1
05/02 00:00
FT 
 Es Setif
Usm Alger 
04/02 19:00
FT 
 Asm Oran U21
Jsm Bejaia U21 1
04/02 19:00
FT 
 Js Saoura U21
As Ain Mlila U21 
04/02 19:00
FT 
 Mo Bejaia U21
Olympique Medea U21 
04/02 19:00
FT 
 Usm Alger U21
Cs Constantine U21 
04/02 19:10
FT 
 As Khroub U21
Tadjenant U21 1
04/02 19:15
FT 
 Na Hussein Dey U21
Aso Chlef U21 
04/02 19:15
FT 
 Usm El Harrach U21
Rc Relizane U21 
05/02 08:00
FT 
 Boca Unidos
Gsan Martin Formosa 
05/02 09:00
 
 Chaco For Ever
Sarmiento Resistencia 2
05/02 08:05
FT 
 Los Andes
Acassuso 1
05/02 04:00
FT 
 Berazategui
El Porvenir 1
05/02 04:00
FT 
 Central Cordoba De Rosario
Leandro N Alem 
05/02 04:00
FT 
 Excursionistas
Victoriano Arenas 1
05/02 04:15
FT 
 Deportivo Merlo
Sportivo Italiano 
05/02 07:00
FT 
 Deportivo Laferrere
Argentino De Merlo 
04/02 23:00
FT 
 Bahrain Sc
Qalali 
05/02 03:00
FT 
 Kortrijk U21
Cercle Brugge U21 
05/02 06:15
FT 
 Sport Recife
Reet 
04/02 20:05
FT 
 Yafoot
Unisport Bafang 
04/02 22:00
FT 
 Racing De Bafoussam
Les Astres De Douala 
04/02 22:00
FT 
 Renaissance Ngoumou
Ofta Of Kribi 
04/02 22:00
FT 
 Ngaoundere University
Nternational Sporting De Douala 
04/02 22:05
FT 
 Dynamo De Douala
As Fap 
04/02 22:05
FT 
 Foncha Street Bamenda
Fauve Azur Elite 
05/02 09:05
FT 
 Patriotas
Deportivo Cali 
05/02 07:30
FT 
 Canada womens
Mexico Womens 
05/02 09:30
FT 
 Jamaica womens
St. Kitts And Nevis womens 
05/02 10:00
FT 
 Alajuelense
Ad Grecia 
04/02 23:00
FT 
 El Gounah
Wadi Degla SC 
05/02 01:30
FT 
 Talaea Ei Gaish
Masr 
05/02 03:45
FT 
 Dover Athletic
Barrow 
05/02 03:45
FT 
 Altrincham
AFC Telford United 
05/02 03:45
FT 
 Hungerford Town
Dorking 
05/02 03:45
FT 
 Tranmere Rovers
Doncaster Rovers 
05/02 03:00
FT 
 Newport County
Leicester City U21 
05/02 03:45
FT 
 Frickley Athletic
Cleethorpes Town 1
05/02 03:45
FT 
 Sutton Coldfield Town
Worksop Town 1
05/02 03:45
FT 
 Stalybridge Celtic
Gainsborough Trinity 
05/02 03:45
FT 
1 Stafford Rangers
Buxton FC 
05/02 03:45
FT 
 Morpeth Town
South Shields 
05/02 03:45
FT 
 Matlock Town
Radcliffe Borough 1
04/02 21:00
FT 
 Peterborough United Reserve
Port Vale Reserve 
04/02 21:00
FT 
 Milton Keynes Dons R
Southend Utd Reserve 1
04/02 21:00
FT 
 Plymouth R
Bristol Rovers Reserve 
04/02 21:00
FT 
 Doncaster Reserve
Rotherham United (r) 
04/02 22:00
FT 
 Tranmere Rovers
Huddersfield Town R 
04/02 22:00
FT 
 Mansfield Town Reserve
Walsall Reserve 
04/02 22:00
FT 
 Carlisle United Reserve
Fleetwood Town Reserve 
05/02 03:45
FT 
 Bowers Pitsea
Carshalton Athletic 
05/02 03:45
FT 
 Bognor Regis Town
Brightlingsea Regent 
05/02 03:45
FT 
 Bishop's Stortford
Worthing 1
05/02 03:45
FT 
 AFC Hornchurch
Cheshunt 
05/02 03:45
FT 
 Metropolitan Police
Beaconsfield Sycob 
05/02 03:45
FT 
 Poole Town
Merthyr Town 
05/02 03:00
FT 
 Exeter City U23
Portsmouth U23 
05/02 03:00
FT 
 Bournemouth U18
Millwall U18 
05/02 03:45
FT 
 Hednesford Town
Nuneaton Town 
05/02 03:45
FT 
 Kings Langley
Biggleswade Town 
05/02 03:45
FT 
 Alvechurch
Tamworth 1
05/02 00:20
FT 
 Aarhus AGF
Hacken 
05/02 04:00
FT 
 Valerenga
Slavia Praha 
04/02 23:30
FT 
 France Futsal
Ukraine Futsal 
05/02 03:30
FT 
 Spain Futsal
Serbia Futsal 
05/02 04:05
FT 
 Paris Fc
Ajaccio 
05/02 04:05
FT 
 Caen
Chamois Niortais 1
05/02 04:05
FT 
 Auxerre
Clermont Foot 
05/02 04:05
FT 
1 Chateauroux
Chambly 
05/02 04:05
FT 
 Lens
ES Troyes AC 1
05/02 04:05
FT 
 Lorient
Le Mans 
05/02 04:05
FT 
 Nancy
Sochaux 
05/02 04:05
FT 
 Orleans US 45
Rodez AF 
05/02 04:05
FT 
1 Valenciennes
Guingamp 
05/02 03:00
FT 
 Mezokovesd-Zsory
Ujpesti TE 
04/02 20:30
FT 
 Bnei Majdal Krum United
Bnei Bir Al Maksur 
05/02 01:00
FT 
 Sektzia Nes Tziona
Ashdod MS 
05/02 01:00
FT 
 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa 
05/02 02:15
FT 
 Maccabi Haifa
Hapoel Tel Aviv 
04/02 20:00
 
 Maccabi Tzur Shalom
Hapoel Ironi Baka El Garbiya 
05/02 00:30
FT 
 Trarza Ac
Asac Concorde 
05/02 10:30
FT 
 Puebla
Club America 
05/02 02:00
FT 
 Puebla U20
Club America U20 
04/02 17:00
FT 
 Myawady U19
Rakhine United U19 
04/02 17:00
FT 
 Hantharwady United U19
Chin United U19 
04/02 17:00
FT 
 Kachin United U19
Sagaing United U19 
04/02 17:00
FT 
 Yaw Myay U19
Mawyawadi U19 
04/02 17:15
FT 
 New Road Team
Friends 
05/02 01:30
FT 
 Dordrecht Reserve
Emmen Reserve 
05/02 01:30
FT 
 Sc Heerenveen Reserve
Feyenoord Reserve 
05/02 01:30
FT 
 Roda Jc Kerkrade Reserve
Go Ahead Eagles Reserve 
05/02 04:00
FT 
 Newry City
Knockbreda Parish 1
05/02 03:45
FT 
 Linfield FC
Dungannon Swifts 
05/02 03:45
FT 
1 Cliftonville
Carrick Rangers 
04/02 21:05
AET 
 Al Shabab Oma
Ibri 
90min [0-0], Aggregate [0-0], 120min [0-2],
05/02 00:00
FT 
 Dhufar
Oman Club 
04/02 22:00
FT 
 Al Quwwat Al Falistinia
Hilal Al Quds 1
04/02 19:00
FT 
 Famalicao U23
Benfica U23 
04/02 23:00
FT 
1 Cova Piedade U23
Feirense U23 
04/02 23:00
FT 
 Maritimo U23
Portimonense U23 
05/02 03:15
FT 
 Benfica
Famalicao 
05/02 04:45
FT 
 Academico Viseu
Porto 
05/02 07:00
FT 
 Conaree United
Trafalgar Southstars 
04/02 20:20
FT 
 Al Thuqbah
Al Shoalah 
04/02 20:40
FT 
 Al Mojzel
Al Tai 
04/02 20:55
FT 
 Al Jabalain
Hottain 
04/02 21:05
FT 
 Al Ameade
Al Baten 
04/02 23:10
FT 
 Al Khaleej Club
Al Nojoom 
04/02 21:30
FT 
 Dundee United R
Hearts U20 
04/02 22:00
 
 Dunfermline Reserve
Morton Reserve 
04/02 21:00
FT 
 Jkt Tanzania
Coastal Union 
05/02 00:00
FT 
 Simba Sports Club
Polisi Tanzania 
05/02 07:00
FT 
 La Horquetta Rangers
National Defense Forces 1
04/02 21:00
FT 
 Es Du Sahel
Club Sportif Sfaxien 
05/02 01:30
FT 
 Trabzonspor
Erzurum Sports Bb 
04/02 21:00
FT 
 Kampala City Council
Ma Lu 
04/02 16:00
FT 
 Noia
Bkma 
04/02 16:30
FT 
 Adelaide Raiders SC
West Adelaide 
04/02 16:30
FT 
 Preah Khan Reach
DPMM FC 
04/02 16:35
FT 
 Central Railway
Ms Police 
04/02 17:00
FT 
 Artsakh
Aragats 
04/02 17:05
FT 
 Adelaide City
Fulham United 
04/02 18:00
FT 
 Mordovia Saransk
Volga Ulyanovsk 
04/02 18:00
FT 
 Turkey U19
Slovenia U19 
04/02 19:00
FT 
 Desna Chernihiv
Slovan Liberec 
04/02 19:00
FT 
 SCG Muangthong United
Port 
04/02 19:00
FT 
 Sozopol
Rozova Dolina 
04/02 19:30
FT 
 Kf Drenasi
Kf Dukagjini 
04/02 20:00
FT 
 Kalush
Ahrobiznes Tsk Romny 
04/02 20:00
FT 
 Legion Dynamo
Inter Cherkessk 
04/02 20:00
FT 
 Kf Llapi
Ballkani 
04/02 20:05
FT 
 Labunishta
Klubi Futbollistik Kek U 
04/02 20:10
FT 
 Odense BK
Radnik Surdulica 
04/02 20:35
FT 
 FK Shkendija 79
Randers 
04/02 21:35
FT 
 Orijent Rijeka
NK Rudar Velenje 
04/02 22:00
FT 
 Stabaek
Banik Ostrava 
04/02 22:00
FT 
 Arsenal Tula
Marila Pribram 
04/02 22:05
FT 
 ACS Poli Timisoara
Becicherecu Mic 
04/02 22:30
FT 
 Lokomotiv Plovdiv
Olimpic Donetsk 
04/02 22:30
FT 
 Viktoria Plzen 2
Fk Banik Sokolov 
04/02 22:35
FT 
 Rapid Wien
NK Maribor 
04/02 23:00
FT 
 Partizan Belgrade
FK Rostov 
04/02 23:00
FT 
 Gjovik Ff
Raufoss 
04/02 23:00
FT 
 Naestved
Elite 3000 Helsingor 
04/02 23:00
FT 
 FK Velez Mostar
Shakhter Soligorsk 
04/02 23:00
FT 
 Cukaricki
Ural Sr 
04/02 23:00
FT 
 Dugopolje
Zagreb Hask 
04/02 23:50
FT 
 De Graafschap U19
Cambuur Leeuwarden U19 
05/02 01:00
FT 
 Sv Feldbach
Usv Mettersdorf 
05/02 01:25
FT 
 Sv Wienerberger
Wiener Viktoria 
05/02 01:30
FT 
 Sc Furstenfeld
SC Weiz 
05/02 01:30
FT 
 Sv Pachern
Sv Wildon 
05/02 01:35
FT 
 Gratkorn
Sc Bruck An Der Mur 
05/02 01:55
FT 
 Sv Schwechat
St Margarethen 
05/02 02:00
FT 
 SC Victoria Hamburg
Holstein Kiel 2 
05/02 02:00
FT 
 Kapfenberg Superfund
Tus Bad Gleichenberg 
05/02 03:00
FT 
 Galway United
St. Patrick's 
05/02 03:45
FT 
 Dundalk
Longford Town 
05/02 03:45
FT 
 Fc United Of Manchester
Irlam 
05/02 03:45
FT 
 Nantwich Town
Northwich Victoria 
05/02 03:45
FT 
 Peterborough Sports
Daventry Town 
05/02 03:45
FT 
 Trafford
Droylsden 
05/02 03:45
FT 
 Warrington Town AFC
1874 Northwich 
05/02 04:30
FT 
 LA Galaxy
Vancouver Whitecaps 
05/02 05:00
FT 
 Orange County Blues Fc
New York City