Live3s Logo

LiveScore 02 Feb 2020

02/02 22:00
FT 
 Burnley
Arsenal 
03/02 00:30
FT 
 Tottenham Hotspur
Manchester City 1
02/02 19:00
FT 
 Leganes
Real Sociedad 
02/02 21:00
FT 
 Eibar
Real Betis 
02/02 23:00
FT 
 Athletic Bilbao
Getafe 
03/02 01:30
FT 
 Villarreal
Osasuna 
03/02 01:30
FT 
 Sevilla
Alaves 
03/02 04:00
FT 
 Barcelona
Levante 
02/02 19:30
FT 
 Juventus
Fiorentina 
02/02 22:00
FT 
 Lazio
Spal 
02/02 22:00
FT 
 Atalanta
Genoa 1
02/02 22:00
FT 
 AC Milan
Hellas Verona 1
03/02 01:00
FT 
 Lecce
Torino 
03/02 03:45
FT 
 Udinese
Inter Milan 
02/02 22:30
FT 
 Koln
Freiburg 
03/02 01:00
FT 
1 Paderborn 07
Wolfsburg 
02/02 22:00
FT 
1 Nice
Lyon 1
03/02 00:00
FT 
 Metz
Saint Etienne 
03/02 04:00
FT 
 Bordeaux
Marseille 
02/02 19:15
FT 
 Willem II
Heracles Almelo 
02/02 21:30
FT 
 Fortuna Sittard
SC Heerenveen 
02/02 21:30
FT 
 VVV Venlo
Utrecht 
02/02 23:45
FT 
 Ajax Amsterdam
PSV Eindhoven 
02/02 21:30
FT 
 Club Brugge
Royal Antwerp 
03/02 01:00
FT 
 Anderlecht
Mouscron Peruwelz 
03/02 03:00
FT 
 Zulte-Waregem
Red Star Waasland-Beveren 
02/02 23:00
FT 
 Maritimo
Aves 
02/02 23:00
FT 
 Gil Vicente
Moreirense 
03/02 01:30
FT 
 Santa Clara
Pacos Ferreira 
03/02 01:30
FT 
 Sporting Braga
Sporting Lisbon 
03/02 04:00
FT 
 Boavista
Vitoria Guimaraes 
02/02 20:30
FT 
1 Hamilton
Celtic 
02/02 13:00
FT 
 Central Coast Mariners
Western Sydney 
03/02 00:00
FT 
 Bidvest Wits
Djoliba 
03/02 00:00
FT 
 Al Nasr Benghazi
Horoya Ac 
03/02 00:00
FT 
 Calor De San Pedro
Enyimba International 
03/02 00:00
FT 
 HUSA Hassania Agadir
Paradou Ac 
03/02 00:00
FT 
 Nouadhibou
Pyramids 
03/02 03:00
FT 
 Enugu Rangers International
EL Masry 
03/02 03:00
FT 
 Daring Club Motema Pembe
Esae 
03/02 03:00
FT 
 Renaissance Sportive de Berkane
Zanaco 
02/02 21:00
FT 
 Luftetari Gjirokaster
Partizani Tirana 
03/02 00:00
FT 
 Flamurtari
KS Perparimi Kukesi 
03/02 00:00
FT 
 KF Tirana
Teuta Durres 1
03/02 04:00
FT 
1 Sacachispas
CA Fenix Pilar 
03/02 04:00
FT 
 San Telmo
Defensores Unidos 
03/02 04:00
FT 
 Flandria
Argentino de Quilmes 
03/02 04:00
FT 
 Justo Jose De Urquiza
Villa San Carlos 1
03/02 04:00
FT 
 Ca San Miguel
Comunicaciones BsAs 
03/02 04:35
FT 
 River Plate
Ca Central Cordoba Sde 
03/02 06:40
FT 
 Lanus
Godoy Cruz 
03/02 06:40
FT 
 Colon
CA Banfield 
03/02 08:45
FT 
 Talleres Cordoba
Boca Juniors 
03/02 04:30
FT 
 Olimpo
Deportivo Camioneros 
03/02 05:00
FT 
 Huracan Las Heras
Club Circulo Deportivo 
03/02 08:00
FT 
 Estudiantes De San Luis
Deportivo Maipu 1
02/02 17:00
FT 
1 Cockburn City
ECU Joondalup 
02/02 17:00
FT 
 Perth SC
Rocking Ham City 
02/02 19:00
FT 
 Willip
Perth Glory Am 
02/02 19:00
FT 
 Inglewood United
Armadale 
02/02 19:00
FT 
 Gilan Gabala
Kesla 
02/02 21:30
FT 
 Sabail
Qarabag 
03/02 04:00
FT 
 Paradise
St Andrew Lions 
02/02 23:00
FT 
 KVSK Lommel
Excelsior Virton 
02/02 22:00
FT 
 Rupel Boom
Urs Lixhe Lanaye 
02/02 22:00
FT 
 Sint Eloois Winkel
Seraing United 
03/02 03:00
FT 
 Alagoinhas Atletico Ba
Jacobina Ec 
03/02 03:00
FT 
 Ferroviario CE
Guarany Ce 
03/02 05:00
FT 
 ABC
America Natal Rn 
03/02 05:00
FT 
 Sao Jose Poa Rs
Aimore Rs 
02/02 21:30
FT 
 Caldense(MG)
Villa Nova-MG 
03/02 06:00
FT 
 Tupynambas
Cruzeiro 
02/02 22:00
 
1 Corinthians
Santos 
02/02 22:00
FT 
 Agua Santa
Ituano Sp 
03/02 03:00
FT 
 Bragantino SP
Palmeiras 
03/02 06:00
FT 
 Guarani
EC Santo Andre 
02/02 21:00
FT 
 Aa Portuguesa Santista
Rio Claro 1
02/02 21:00
FT 
 Juventus Sp
Sao Caetano (SP) 
02/02 21:00
 
 Ca Votuporanguense Sp
Portuguesa de Desportos 
02/02 21:00
FT 
 Sertaozinho
Monte Azul Sp 
03/02 03:00
FT 
 Santa Cruz
Vitoria Pe 1
02/02 20:00
FT 
 Fovu De Baham
Eding Sport 
02/02 20:00
FT 
 Apejes Academy
Feutcheu 
02/02 22:00
FT 
1 As Fortuna Mfou
Bamboutos De 
02/02 22:00
FT 
 Colombe Du Dja Et Lobo
Avion Academy 
02/02 22:00
FT 
 Panthere Sportive Du Nde
Pwd De Bamenda 
02/02 22:00
FT 
 Ums De Loum
Dragon Club Yaounde 1
02/02 22:00
FT 
 Union Douala
Tonnerre Yaounde 
02/02 22:00
FT 
 Young Sports
Coton Sport 
02/02 23:00
FT 
 Cobresal
Colo Colo 
03/02 04:15
FT 
 Deportivo Pereira
Cucuta 1
03/02 06:20
FT 
 Millonarios
La Equidad 
03/02 08:30
FT 
 America de Cali
Boyaca Chico 
03/02 04:30
FT 
 Cortulua
Real Cartagena 
03/02 04:30
FT 
1 Barranquilla
Orsomarso 1
02/02 22:00
FT 
 Varteks Varazdin
Hajduk Split 
03/02 00:30
FT 
 Hnk Gorica
ZNK Osijek 
02/02 22:00
 
 AEL Limassol
Apollon Limassol FC 
02/02 22:00
FT 
 AEL Limassol
Apollon Limassol FC 
03/02 00:00
FT 
 APOEL Nicosia
Nea Salamis 
03/02 05:00
FT 
 Once Municipal
Santa Tecla 
03/02 05:15
FT 
 Aguila
CD FAS 
03/02 05:30
FT 
1 Cd El Vencedor
Municipal Limeno 1
02/02 20:00
Postp. 
 Liverpool Womens
Birmingham Womens 
02/02 22:00
FT 
 Brighton Ha Womens
Everton Cd Womens 
02/02 22:00
FT 
 Chelsea Fc Womens
West Ham United Womens 
02/02 22:00
FT 
 Manchester City Womens
Arsenal Womens 
02/02 22:00
FT 
 Reading Womens
Manchester United Womens 
02/02 22:00
Postp. 
 Tottenham Hotspur Womens
Bristol Academy Womens 
02/02 22:00
FT 
 Blackburn Rovers Womens
Durham Wildcats Womens 
02/02 22:00
FT 
 Leicester City Womens
Lewes Womens 
02/02 22:00
FT 
 London City Lionesses Womens
Coventry Womens 
02/02 23:00
FT 
 Aston Villa Womens
Charlton Athletic Womens 
02/02 20:00
FT 
 Sunderland U23
West Ham United U23 
02/02 21:00
FT 
 Middlesbrough U23
Fulham U23 
02/02 15:30
FT 
 Viimsi Mrjk
Tabasalu Charma 
02/02 19:10
FT 
 Flora Tallinn
Trans Narva 1
02/02 21:00
FT 
 Jk Welco Elekter
Nomme United 
02/02 20:00
FT 
 Shire Endaselassie
Awassa Kenema 
02/02 20:00
FT 
 Saint George
Sidama Bunna 
02/02 20:10
FT 
 Adama City
Ethiopia Bunna 
03/02 03:00
FT 
 Hacken
Valerenga 
02/02 22:00
FT 
 Finland Futsal
Belarus Futsal 
02/02 23:30
FT 
 Serbia Futsal
France Futsal 
03/02 01:00
FT 
 Portugal Futsal
Italy Futsal 
03/02 01:00
FT 
 Czech Republic Futsal
Slovenia Futsal 
03/02 03:30
FT 
 Ukraine Futsal
Spain Futsal 
03/02 04:00
FT 
 Kazakhstan Futsal
Romania Futsal 
02/02 20:00
 
 Mypa
Musa 
03/02 01:00
FT 
 IFK Mariehamn
TPS Turku 
02/02 21:30
AET 
1 Andreieux U19
Lyon U19 1
90min [1-1], Penalty [3-4],
02/02 21:30
AET 
 Chateauroux U19
Caen U19 
90min [1-1], Penalty [4-2],
02/02 21:30
FT 
 Nice U19
Sochaux U19 
02/02 20:00
FT 
 SV Waldhof Mannheim
1. Magdeburg 
02/02 21:00
FT 
 Fsv Zwickau
Munchen 1860 
02/02 20:30
FT 
 Darmstadt
VfL Osnabruck 1
02/02 20:30
FT 
 Heidenheim
Dynamo Dresden 
02/02 20:30
FT 
1 Nurnberg
SV Sandhausen 
02/02 20:00
FT 
 Wolfsburg U19
Werder Bremen U19 
02/02 18:00
FT 
 Ingolstadt U19
Eintracht Frankfurt U19 
02/02 18:00
FT 
1 Wuppertaler Sv U19
Fortuna Dusseldorf U19 
02/02 18:00
FT 
 Koln U19
Dortmund U19 
02/02 18:00
FT 
 Arminia Bielefeld U19
Schalke 04 U19 
02/02 18:00
FT 
 Viktoria Koln U19
Rw Oberhausen U19 
02/02 20:30
FT 
 SV Babelsberg 03
Bsg Chemie Leipzig 
02/02 20:30
FT 
 FSV Union Furstenwalde
Berliner Fc Dynamo 
02/02 20:30
FT 
 Hertha Bsc Berlin Am
VFB Auerbach 
02/02 21:00
FT 
 Fortuna Koln
RW Oberhausen 
02/02 21:00
FT 
 Sportfreunde Lotte
Koln Am 
02/02 21:00
FT 
 Almopos Arideas
Megas Alexandros Trikalon 
02/02 21:00
 
 Anagennisi Giannitsa
Edessaikos 
02/02 21:00
FT 
 Posidonas Neas Michanionas
Nea Kallikrateia 1
02/02 21:00
FT 
 Korinthos
Ypato 
02/02 21:00
FT 
 Aris Salonica
Panionios 
02/02 23:15
FT 
 Asteras Tripolis
Panaitolikos Agrinio 
02/02 23:15
FT 
 Atromitos Athens
AEK Athens 1
03/02 01:30
FT 
 Panathinaikos
PAOK Saloniki 
02/02 20:45
FT 
 Pas Giannina
Kissamikos 
02/02 21:00
FT 
 PAE Levadiakos
Giorgos Karaiskakis 
02/02 18:00
FT 
 Panathinaikos U19
Paok Saloniki U19 1
03/02 01:30
FT 
 Antigua Gfc
Santa Lucia Cotzumalguapa 
03/02 02:00
FT 
 CD Malacateco
Coban Imperial 
03/02 03:30
FT 
 CD Puerto de Iztapa
Club Comunicaciones 1
03/02 04:30
FT 
2 Guastatoya
Deportivo Mixco 2
03/02 05:00
FT 
 Real De Minas
Real Sociedad Tocoa 
03/02 06:00
FT 
1 CD Olimpia
CD Motagua 
02/02 21:00
FT 
 Budafoki Mte
Csakvari Tk 
02/02 21:00
FT 
 Duna Tisza
ETO Gyori FC 
02/02 21:00
FT 
 Gyirmot Se
Siofok 
02/02 21:00
FT 
 Szombathelyi Haladas
Szegedi Ak 
02/02 21:00
FT 
 Kazincbarcika
Ajka 
02/02 21:00
FT 
 Nyiregyhaza
Soroksar 
02/02 21:00
FT 
 Vac-Dunakanyar
Budaorsi Sc 
03/02 00:00
FT 
 MTK Hungaria FC
Dorogi 
03/02 00:00
FT 
 Vasas
Bekescsaba 
03/02 02:00
FT 
 Haukar U19
Ia Skallagrimur U19 
02/02 19:30
 
 Churchill Brothers
Neroca 
02/02 21:30
FT 
 Gokulam Kerala
Trau 
02/02 22:00
FT 
1 Jamshedpur
Atletico De Kolkata 
02/02 18:30
FT 
 Fajr Sepasi
Qashqai Shiraz 
02/02 18:30
FT 
 Oxin Alborz
Khouneh Be Khouneh 
02/02 18:30
FT 
 Mes Rafsanjan
Persepolis Pakdasht 
02/02 18:30
FT 
 Khooshe Talaee Sana Saveh
Malavan 
02/02 18:30
FT 
 Navad Urmia
Niroye Zamini 
02/02 18:30
FT 
 Baderan Tehran
Arman Gohar Sirjan 
02/02 18:30
FT 
 Sepidroud Rasht
Shahrdari Tabriz 
02/02 18:30
FT 
 Mes Krman
Damash Gilan FC 
02/02 19:00
FT 
 Esteghlal Khozestan
Shahrdary Arak 
02/02 19:00
FT 
 Drumcondra
Portlaoise Afc 
02/02 19:00
FT 
 Newtown Rangers Afc
Glenville 
03/02 02:15
FT 
 Beitar Jerusalem
Bnei Yehuda Tel Aviv 
02/02 17:00
FT 
 Cagliari U19
Empoli U20 
03/02 00:00
FT 
 Sassuolo Calcio Youth
Genoa U20 
02/02 19:30
FT 
 Empoli Womens
Gs Roma Womens 
02/02 19:30
FT 
 Ac Milan Womens
Inter Milan Womens 1
02/02 22:00
FT 
 Alessandria
Us Pianese 
02/02 22:00
FT 
 Carrarese
Giana 
02/02 22:00
FT 
 Olbia
Renate Ac 
02/02 22:00
 
 Pro Patria
Robur Siena Ssd 
03/02 00:30
FT 
 Albinoleffe
Arezzo 
03/02 00:30
FT 
 Como
Pistoiese 
03/02 00:30
FT 
 Us Pergolettese
Novara 
02/02 22:00
FT 
 Padova
Vis Pesaro 1
02/02 22:00
FT 
1 Rimini
Carpi 
02/02 22:00
FT 
 Alto Adige/sudtirol
Azy Based Nano Bo 
02/02 22:00
 
 Triestina
Usd Virtus Verona 
03/02 00:30
FT 
 Piacenza
Cesena 
03/02 00:30
FT 
 Reggio Audace
Alma Juventus Fano 
02/02 22:00
FT 
1 Bisceglie 1913
Avellino 
02/02 22:00
FT 
 Us Casertana 1908
Az Picerno Asd 
02/02 22:00
 
 Catania
Ac Monopoli 
02/02 22:00
FT 
 Teramo
Rende 
02/02 22:00
FT 
 Ternana
Asd Sicula Leonzio 
02/02 22:00
 
 Potenza
Rieti 1
03/02 00:30
FT 
 Bari
Virtus Francavilla 
02/02 22:00
FT 
 Juve Stabia
Perugia 
02/02 22:00
FT 
 Chievo
Venezia 
03/02 04:00
FT 
1 Benevento
Salernitana 
02/02 21:30
FT 
 Apdc Chions
Montebelluna 
02/02 21:30
FT 
 Asd Muravera
Portici 1906 1
02/02 21:30
FT 
 Asd Sasso Marconi
Mantova 
02/02 21:30
FT 
 Trastevere Calcio
As Ostia Mare 
02/02 21:30
FT 
1 Villafranca
Ac Vigasio 1
02/02 21:30
FT 
1 Bustese Milano City
Us Levico Terme 
02/02 21:30
FT 
1 Acd Campodarsego
Tamai 1
02/02 21:30
FT 
 As Casale Calcio
Borgosesia 
02/02 21:30
FT 
 Grosseto
Albalonga 
02/02 21:30
FT 
 Ponte San Pietro
Tritium 
02/02 21:30
FT 
 Prato
Tsv Klausdorf 
02/02 21:30
FT 
 Giulianova
Olympia Agnonese 
02/02 21:30
FT 
 US Inveruno
Us Folgore Caratese 
02/02 21:30
FT 
 Usd Bitonto
Nocerina 
02/02 22:00
FT 
 Montevarchi
Sangiovannese 
02/02 22:00
FT 
 Savoia 1908
Cittanovese 
02/02 22:00
FT 
 Al-Jazeera (Jordan)
Maan 
03/02 00:30
FT 
 Al Hussein Irbid
Shabab AlOrdon 
02/02 18:00
FT 
 Sofapaka
Mathare United 
02/02 20:00
FT 
 Kariobangi Sharks
Kisumu All Stars 
02/02 20:00
FT 
 Kakamega
Wazito 
02/02 20:00
FT 
1 Ulinzi Stars Nakuru
Afc Leopards Sc 
02/02 20:00
FT 
 Gor Mahia
Nzoia United 
02/02 20:30
FT 
 Nairobi Star City
Bidco United 
02/02 18:00
FT 
2 Naxxar Lions
Swieqi United 
02/02 20:15
FT 
 Pembroke Athleta
Lija Athletic 
02/02 22:30
FT 
 Zebbug Rangers
Zejtun Corinthians 
02/02 21:00
FT 
 Floriana
Valletta FC 
02/02 23:00
FT 
1 Hibernians FC
Sirens 
03/02 02:00
FT 
 Toluca
Cruz Azul 
03/02 02:00
FT 
 Leones Univ Guadalajara
Tampico Madero 
02/02 22:00
FT 
 Tas De Casablanca
Kawkab de Marrakech 
02/02 22:00
FT 
 SCCM Chabab Mohamedia
Wydad Temara 
02/02 22:00
FT 
 Union Sportive Sidi Kacem
Chabab Rif Hoceima 
02/02 22:00
FT 
 Raja de Beni Mellal
Renaissance Zmamra 
02/02 17:00
 
 Hantharwady United
Southern Myanmar 
02/02 17:00
FT 
 Laconi Lian
Yadanabon 
02/02 17:00
 
 Yangon United
Mahar United 
02/02 17:00
FT 
 Ayeyawady Utd U19
Yadanarbon U19 
02/02 17:00
FT 
 Southern Myanmar U19
Chinland U19 
02/02 14:15
FT 
 Himalayan Sherpa Club
Sankata 
02/02 17:15
FT 
 Nepal Police Club
Nepal Army 
03/02 08:00
FT 
 Managua
Chinandega 
03/02 02:00
FT 
3 Academia Deportiva Cantolao
Cienciano 2
03/02 04:45
FT 
 Sport Boys
Deportivo Llacuabamba 1
02/02 19:15
FT 
 CD Nacional
Leixoes 1
02/02 19:15
FT 
 Varzim
Porto B 
02/02 23:00
FT 
 Feirense
CD Cova Piedade 
02/02 23:00
FT 
 SL Benfica 2
Vilafranquense 
03/02 04:15
FT 
 Beira Mar
Scpraiense 1
02/02 19:45
FT 
 Belenenses U23
Rio Ave U23 
02/02 23:00
FT 
 Chindia Targoviste
Botosani 
03/02 02:00
FT 
 CFR Cluj
Steaua Bucuresti 1
02/02 19:30
FT 
 Sorwathe
Akagera 1
02/02 20:00
FT 
 Alpha
Nyagatare 
02/02 20:00
FT 
 Pepiniere
Intare 
02/02 20:10
FT 
 Rugende
Vision Jn 
02/02 21:30
FT 
 Pretoria Univ
Tshakhuma Tm 
02/02 21:30
FT 
 Black Leopards
Stellenbosch 
02/02 21:30
FT 
 AmaZulu
Polokwane City 
03/02 01:00
FT 
 Venezuela Futsal
Bolivia Futsal 
03/02 03:00
FT 
 Brazil Futsal
Paraguay Futsal 
03/02 05:00
FT 
 Argentina Futsal
Chile Futsal 
03/02 07:00
FT 
 Colombia Futsal
Ecuador Futsal 
02/02 18:45
FT 
 Elche U19
Ud Alzira U19 
02/02 19:00
FT 
 Burgos U19
Leganes U19 
02/02 19:00
FT 
 Espanyol U19
Ud Cornella U19 
02/02 19:00
FT 
 Numancia U19
Leioa U19 
02/02 19:00
FT 
 Malaga U19
Recreativo Huelva U19 
02/02 19:00
FT 
 Real Zaragoza U19
Lleida Esportiu U19 
02/02 19:15
FT 
 Ed Val Minor Nigran U19
Conxo Santiago U19 
02/02 18:00
FT 
 Valencia Womens
Real Betis Womens 
02/02 19:00
FT 
 Deportivo La Coruna Womens
Athletic Club Bibao Womens 
02/02 19:00
FT 
 Sporting De Huelva Womens
Rayo Vallecano Womens 
02/02 23:00
FT 
 Madrid Cff Womens
Cd Tacon Womens 
03/02 01:30
FT 
1 Cdef Logrono Womens
Atletico De Madrid Womens 
02/02 19:00
FT 
1 Fuenlabrada
Girona 
02/02 23:00
FT 
 Cadiz
Zaragoza 
03/02 01:15
FT 
 CD Mirandes
Rayo Vallecano 
03/02 01:15
FT 
 Numancia
Almeria 
03/02 03:30
FT 
 Real Oviedo
Albacete 
03/02 03:30
FT 
 Racing de Santander
Alcorcon 1
02/02 19:00
FT 
 Inter De Madrid
Racing de Ferrol 1
02/02 19:00
FT 
 Las Rozas
UD Melilla 
02/02 19:00
FT 
 Pontevedra
Ud Ibiza 
02/02 19:00
FT 
 San Sebastian Reyes
Atletico Baleares 
03/02 00:00
FT 
 Union Langreo
Real Madrid Castilla 
02/02 19:00
FT 
1 CD Tudelano
Real Union de Irun 
03/02 00:00
FT 
 Barakaldo CF
Leioa 
03/02 00:00
FT 
1 Calahorra
Burgos CF 
03/02 00:00
FT 
 Haro Deportivo
Unionistas De Salamanca 
03/02 00:30
FT 
 Cultural Leonesa
UD Logrones 
02/02 19:00
FT 
 SD Ejea
Andorra 
02/02 19:00
FT 
 Gimnastic Tarragona
Cd Ebro 
02/02 19:00
FT 
 UE Olot
CD Castellon 
03/02 00:00
FT 
 CF Badalona
Ue Cornella 
03/02 00:00
FT 
 CF La Nucia
Valencia Cf Mestalla 
03/02 00:00
FT 
 Sabadell
Hercules 
02/02 18:15
FT 
 Santurtzi Cd
JD Somorrostro 1
02/02 18:30
FT 
 Sfc Minerva
Cd Plus Ultra 
02/02 18:30
FT 
 Intercity
Vilamarxant 
02/02 18:30
FT 
1 Recambios Colon Cd
Atletico Saguntino 
02/02 18:45
FT 
 Ad Siete Villas
Sd Torina 
02/02 19:00
FT 
1 Coria
Cd Gerena 
02/02 19:00
FT 
 Mallorca 2
Ce Andratx 
02/02 19:30
FT 
 Cp San Cristobal
Santfeliuenc 
02/02 20:00
FT 
 Marino
Tenisca 1
02/02 23:00
FT 
 Sevilla C
Cd San Roque De Lepe 
02/02 23:00
FT 
 CD Robres
Ud Fraga 
02/02 23:00
FT 
 Sd Borja
Cd Valdefierro 
02/02 23:00
FT 
 RSD Alcala Henares
Sad Villaverde San Andres 
02/02 19:00
FT 
 CD Parquesol Womens
Pozuelo Alarcon Womens 
02/02 19:00
FT 
 UCAM Murcia
Recreativo Huelva 
03/02 00:00
FT 
 Algeciras
UD Badajoz 
03/02 00:00
FT 
 Futbol Club Cartagena
Atletico Sanluqueno 1
03/02 00:00
FT 
 Talavera De La Reina
Villarrubia 
03/02 00:00
FT 
 Cordoba
Yeclano Deportivo 
03/02 00:00
FT 
 Don Benito
Linense 
03/02 00:00
FT 
 Merida Ad
UD Marbella 
03/02 00:00
FT 
 Cd San Fernando Isleno
Murcia 
02/02 22:00
FT 
 Aarau
Schaffhausen 
02/02 22:00
FT 
 Winterthur
Chiasso 
02/02 21:00
FT 
 Mbeya City
Azam 
02/02 21:00
FT 
 Young Africans
Mtibwa Sugar 
02/02 23:00
FT 
 Dyto
Asko Kara 
02/02 18:30
FT 
 Ankaragucu
Kasimpasa 
02/02 21:00
FT 
1 Alanyaspor
Yeni Malatyaspor 
02/02 21:00
FT 
 Gazisehir Gaziantep
Sivasspor 
03/02 00:00
FT 
 Galatasaray
Kayserispor 
02/02 19:00
FT 
 Hatayspor
Giresunspor 
02/02 21:30
FT 
 Altinordu
Akhisar Bld.Geng 
02/02 21:30
FT 
 Balikesirspor
Altay Spor Kulubu 
03/02 00:00
FT 
1 Bursaspor
Eskisehirspor 
02/02 18:00
FT 
 Yeni Orduspor
Wing Larsburg 
02/02 18:30
 
 Duzcespor
Erzin Belediyespor 
02/02 18:30
FT 
 Sultanbeyli
Kizilcabolukspor 
02/02 18:00
FT 
 Ofspor
Tekirova Belediyespor 
02/02 18:30
FT 
 Fethiyespor
Elazig Belediyespor 
02/02 18:30
FT 
 Karsiyaka
Erbaaspor S 
02/02 18:30
FT 
 Tepecik Bld
Fatsa Belediyespor 
02/02 18:00
FT 
 Kelkit Belediye Hurriyet
Yeni Altindag Bs 1
02/02 18:30
FT 
 Golcukspor
Darica Genclerbirligi 
02/02 18:30
FT 
 Nevsehirspor Genclik
Bursa Niluferspor AS 
02/02 18:30
FT 
 Afjet Afyonspor
Sariyer 
02/02 18:30
FT 
 Bugsasspor
Anadolu Selcukluspor 
02/02 18:30
FT 
 Inegolspor
Zonguldak 
02/02 18:30
FT 
 Kirklarelispor
Hacettepe Spor 
02/02 18:30
FT 
 Manisa Bb Spor
Surfaspor 
02/02 18:30
FT 
 Pendikspor
Gumushanespor 
02/02 18:30
FT 
 Tarsus Idman Yurdu
Samsunspor 
02/02 18:00
FT 
1 Bayburt Ozel Idare
Bandirmaspor 
02/02 18:00
FT 
 Sivas Dort Eylul Belediyespor
Ergene Velimese 
02/02 18:30
FT 
 Sakaryaspor
Tuzlaspor Kulubu 
02/02 21:15
FT 
 Ahli Al-Fujirah
Shabab Al Ahli Dubai 
02/02 21:15
FT 
 Al-Sharjah
Ittihad Kalba 
03/02 00:00
FT 
 Hatta
Khor Fakkan 
03/02 00:00
FT 
 Al-Jazira UAE
Al Wehda UAE 
02/02 21:15
FT 
 Ajman Reserve
Al Nasr Reserve 
02/02 21:00
FT 
 Proline
Kyetume 
02/02 21:00
FT 
 Cs Paulesti
Mbarara City 
02/02 21:00
FT 
 Wakiso Giants
Bright Stars 
02/02 21:00
FT 
 Vipers
Onduparaka 
03/02 03:30
FT 
 Carabobo
Gran Valencia 
02/02 12:15
FT 
 Rockdale City Suns U20
Bonnyrigg White Eagles U20 
02/02 13:25
FT 
 Tarlan Shymkent
Akzhayik 
02/02 14:00
FT 
 Rockdale City Suns
Bonnyrigg White Eagles 
02/02 14:00
 
 Bankstown Berries
APIA Leichhardt Tigers 
02/02 15:07
FT 
 Mjallby AIF
Karlskrona 
02/02 16:00
FT 
 Torpedo Zhodino
Isloch Minsk 
02/02 16:15
FT 
 Rubin Kazan B
Kamaz 
02/02 16:30
FT 
 Chernomorets Novorossiysk
Rostov Youth 
02/02 18:30
AET 
 Neman Grodno
Vitebsk 
90min [0-0], Penalty [5-4],
02/02 20:00
FT 
 Kalmar FF
Osters IF 
02/02 20:00
 
 SC Farense
Lyngby 
02/02 20:00
FT 
 Mfk Rusovce
Kalinkovo 
02/02 20:00
FT 
1 FK Buducnost Podgorica
OFK Petrovac 
02/02 20:30
FT 
 Taby
Sollentuna United FF 
02/02 21:00
FT 
 Slask Wroclaw
Hradec Kralove 
02/02 21:00
FT 
 Slutsksakhar Slutsk
Vigvam Smolevichy 2
02/02 21:15
FT 
 afc eskilstuna
Akropolis IF 
02/02 22:00
FT 
 Lsk Kvinner Womens
Kopparbergs/goeteborg Womens 
02/02 22:00
FT 
 Cork City
Cobh Ramblers 
02/02 22:00
FT 
 Akhmat Grozny
NK Mura 05 
02/02 23:00
FT 
 Avan Academy
Ural Sr 
03/02 02:30
FT 
 Juventude Rs
Sao Jose Ma